Kupujemy BB Creamy IV - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-06-14, 18:24   #1021
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Dzwoniłam dzisiaj do niej, ale nikt nie odebrał, więc nie wiem co to będzie
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-14, 18:28   #1022
Kayako
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 676
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Zdziwiłabym się, gdyby odebrała.
Kayako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-14, 18:32   #1023
justynalenka
Zadomowienie
 
Avatar justynalenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 823
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Dzisiaj logowała się na swoim koncie na All. ale nie sprzedaje nic.
__________________
Włosomaniaczka i ceromaniaczka

Zawsze należy starać się odpowiednio ubierać myśli w słowa,myśleć zanim słów się użyje i używać słów,które ukazują że się myśli.
justynalenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-14, 18:36   #1024
agnishka
Raczkowanie
 
Avatar agnishka
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 78
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Skoro mozna sie zalogowac na FB i all., to tutaj rowniez-szczerze, to nie podoba mi sie to za bardzo :/
agnishka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-14, 18:47   #1025
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Lejdi to próbuj jeszcze może w końcu ktoś odbierze.. bo to już się robi nieco niepokojące.. Wiecie jak poważny był jej stan jak trafiła do szpitala? Nie chciałabym być czarnowidzem ale może to coś powazniejszego a osoba która się loguje to np siostra która chce się zorientować co gdzie się dzieje itp...
i nie dotarła jeszcze na wizaz? (czy w tym momencie jestem mocno naiwna? I wierzymy że Ania wszędzie zagląda tylko tu nie... jakoś nie chce mi się w to wierzyć...)
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-14, 18:49   #1026
smirky
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 234
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Estelle, wpłaciłam dziś za samą misshę #27. Wstrzymałam się na chwilę z pełnowymiarówką, bo odkryłam nowy dosyć fajny BB i chwilę muszę się zastanowić. W tytule przelewu napisałam też pełnowymiarówkę, ale tym się nie sugeruj, bo pospieszyłam się i już nie wykreślałam. W takich sprawach wolisz pw, czy na forum?

W sprawie Zygmusia proponuję dać jej tydzień na odezwanie się i zaproponowanie od niej terminu rozliczenia się. Mnie nie interesuje jej tłumaczenie i wymyślona historyjka tylko konkrety - ile potrzebuje czasu. Ja mam już wyrobione zdanie..... Przez ten czas proszę Was o zrobienie "zrzutu screenu" arkuszy rozliczeniowych i żeby każdy podliczył swoje nieotrzymane zamówienia. Wg mnie Ania sama narobiła sobie problemów i to już dawno. Kiedy robiliśmy jej obowiązkową przerwę po tygodniu zgłaszała gotowość dalszych rozbiórek, a przez ten czas nie wpisywała wpłat i nie wysyłała kompletnych zamówień. Przez kilka miesięcy sprawdzałam dokładnie co otrzymujecie, kiedy i ile. W miarę możliwości również co ma na stanie.... Niestety moje obserwacje były niepokojące już w październiku kiedy zwracałam się z prośbą o przerwę. Nie pisałam publicznie, żeby nie psuć atmosfery tym bardziej, że organizowałyście prezent dla Ani. Spędziłam dziesiątki godzin i nie wiem czy nawet setki na sprawdzaniu, oczekiwaniu, obserwowaniu...
Aniu zastanów się czy Twoje "zniknięcie" i ukrywanie się rozwiąże problem?
Czekamy na Twój odzew, przynajmniej ja nie oczekuję tłumaczenia tylko rozliczenia.
smirky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-14, 18:49   #1027
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Wątpię, że jej siostra czy ktoś z rodziny nie wiedzą o wizażu i o jej obowiązkach wobec nas, bo ja dostałam wiadomość wtedy jak ona trafiła do szpitala od kogoś z rodziny (przynajmniej tak wnioskuję z treści wiadomości). Próbuję cały czas... Dla mnie jest już jasne, że ona prędko tutaj nie wróci...
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-14, 18:50   #1028
justynalenka
Zadomowienie
 
Avatar justynalenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 823
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Tutaj logowała się 30.05 ostatnio...
__________________
Włosomaniaczka i ceromaniaczka

Zawsze należy starać się odpowiednio ubierać myśli w słowa,myśleć zanim słów się użyje i używać słów,które ukazują że się myśli.
justynalenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-14, 18:58   #1029
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez smirky Pokaż wiadomość
W sprawie Zygmusia proponuję dać jej tydzień na odezwanie się i zaproponowanie od niej terminu rozliczenia się. Mnie nie interesuje jej tłumaczenie i wymyślona historyjka tylko konkrety - ile potrzebuje czasu. Ja mam już wyrobione zdanie..... Przez ten czas proszę Was o zrobienie "zrzutu screenu" arkuszy rozliczeniowych i żeby każdy podliczył swoje nieotrzymane zamówienia. Wg mnie Ania sama narobiła sobie problemów i to już dawno. Kiedy robiliśmy jej obowiązkową przerwę po tygodniu zgłaszała gotowość dalszych rozbiórek, a przez ten czas nie wpisywała wpłat i nie wysyłała kompletnych zamówień. Przez kilka miesięcy sprawdzałam dokładnie co otrzymujecie, kiedy i ile. W miarę możliwości również co ma na stanie.... Niestety moje obserwacje były niepokojące już w październiku kiedy zwracałam się z prośbą o przerwę. Nie pisałam publicznie, żeby nie psuć atmosfery tym bardziej, że organizowałyście prezent dla Ani. Spędziłam dziesiątki godzin i nie wiem czy nawet setki na sprawdzaniu, oczekiwaniu, obserwowaniu...
Aniu zastanów się czy Twoje "zniknięcie" i ukrywanie się rozwiąże problem?
Czekamy na Twój odzew, przynajmniej ja nie oczekuję tłumaczenia tylko rozliczenia.
A co takiego zauważyłaś wtedy?
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-14, 19:03   #1030
agnishka
Raczkowanie
 
Avatar agnishka
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 78
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez justynalenka Pokaż wiadomość
Tutaj logowała się 30.05 ostatnio...
Ale mozna czytac forum tez bez logowania sie...
agnishka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-14, 19:24   #1031
kmb1
Zakorzenienie
 
Avatar kmb1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 417
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

czy ktos moze pojsc do Ani? jest w ogole taka mozliwosc? bo jezeli innego kontaktu z Nia nie mozna zlapac... ja zaczynam sie zastanawiac nad zgloszeniem sprawy gdzies wyzej. Musze wypytac ciocie czy to w ogole mozliwe w takich okolicznosciach... 2 tyg nie ma kontaktu zadnego... tzn problemy sa od dawna, ale teraz to juz nawet slowa nie ma.
__________________
Kasia


WYMIANA

WISHLISTA


jest : 75kg ---razem z Ewą Chodakowską--- będzie : 55kg
kmb1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-14, 19:31   #1032
Vila1987
Zadomowienie
 
Avatar Vila1987
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Ełk
Wiadomości: 1 083
GG do Vila1987
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez kmb1 Pokaż wiadomość
czy ktos moze pojsc do Ani? jest w ogole taka mozliwosc? bo jezeli innego kontaktu z Nia nie mozna zlapac... ja zaczynam sie zastanawiac nad zgloszeniem sprawy gdzies wyzej. Musze wypytac ciocie czy to w ogole mozliwe w takich okolicznosciach... 2 tyg nie ma kontaktu zadnego... tzn problemy sa od dawna, ale teraz to juz nawet slowa nie ma.
no raczej można, dlaczego by nie, robić zrzuty dowodów wpłaty zrzuty z arkuszy, z tego co się dostało, a tego co nie, wiadomości pw, maile, etc etc bo suma wszelkich naszych zamówień jest zawrotna i myslę, że tak, można.

ja bym poszła, ale ja mieszkam na pn Polski i to baaaardzo daleko, a poszłabym po przyjacielsku porozmawiać, bo myslę, że jej ciężko, jakoś bym ją z tego wyciągnęła dla nas, ale nie mam jak.

Edytowane przez Vila1987
Czas edycji: 2012-06-14 o 19:35
Vila1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-14, 19:33   #1033
anastazjaaa2
Zakorzenienie
 
Avatar anastazjaaa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 245
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
:
Poczekajmy na resztę.
Być może trzeba będzie jeszcze kogoś dobrać do rozbiórki, skoro koszty się tak pomnożyły, może ktoś zechce zrezygnować lub zmniejszyć próbki.

Ja biorę tyle ile mam zapisane, może być w wyższej cenie


Będziesz mogła wysłać mi w wolnej chwili co tam dla mnie masz

Edytowane przez anastazjaaa2
Czas edycji: 2012-06-14 o 19:35
anastazjaaa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-14, 19:34   #1034
justynalenka
Zadomowienie
 
Avatar justynalenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 823
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez Vila1987 Pokaż wiadomość
no raczej można, dlaczego by nie, robić zrzuty dowodów wpłaty zrzuty z arkuszy, z tego co się dostało, a tego co nie, wiadomości pw, maile, etc etc bo suma wszelkich naszych zamówień jest zawrotna i myslę, że tak, można.
Sciągnełam arkusze na dysk twardy jakby "komuś" wpadło do głowy je usunąć.
Niech ktoś jeszcze to zrobi dla bezpieczeństwa..
__________________
Włosomaniaczka i ceromaniaczka

Zawsze należy starać się odpowiednio ubierać myśli w słowa,myśleć zanim słów się użyje i używać słów,które ukazują że się myśli.
justynalenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-14, 19:38   #1035
Vila1987
Zadomowienie
 
Avatar Vila1987
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Ełk
Wiadomości: 1 083
GG do Vila1987
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez justynalenka Pokaż wiadomość
Sciągnełam arkusze na dysk twardy jakby "komuś" wpadło do głowy je usunąć.
Niech ktoś jeszcze to zrobi dla bezpieczeństwa..
super

zobaczę w nocy, czy ja też dam radę.
Vila1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-14, 19:46   #1036
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez kmb1 Pokaż wiadomość
czy ktos moze pojsc do Ani? jest w ogole taka mozliwosc? bo jezeli innego kontaktu z Nia nie mozna zlapac... ja zaczynam sie zastanawiac nad zgloszeniem sprawy gdzies wyzej. Musze wypytac ciocie czy to w ogole mozliwe w takich okolicznosciach... 2 tyg nie ma kontaktu zadnego... tzn problemy sa od dawna, ale teraz to juz nawet slowa nie ma.
Według mnie na razie należy się wstrzymać z taką próbą rozwiązania problemu.
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-14, 19:52   #1037
nobrit
Zadomowienie
 
Avatar nobrit
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 724
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

dziewczyny może się mylę, ale przesyłki chyba są wysyłane, ja nie jestem wpisana w arkuszu do wysyłki, a dostałam małą przesyłkę wysłaną 8. Wydaje mi się, że była podpisana jak zwykle, czyli pismem Ani-ale tu nie dam sobie głowy uciąć. Dostałam trzy produkty po każdym z jednego zamówienia-też tego nie rozumiem, ale może to taki system, żeby nie otwierać na raz wszystkich kosmetyków(?) Wiem, że te zamówienia od początku były bardzo wolne, ale była zamawiana ogromna ilość, więc trudno się dziwić. Ja jeszcze nie chcę wpadać w panikę, Zygmuś nie chce się odezwać, ale puki co paczki są wysyłane-ja wciąż wierzę, że to się rozwiąże jakoś.
nobrit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-14, 19:53   #1038
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Może nie powinnam się wypowiadać ale niezła kaszanka się tu zrobiła. Wiem, że zamówienie 16 to świeżynka i wszystko się może zdarzyć, ale 40zł plus ileśtam za "spadek" to jak na uczniowską kieszeń dość sporo:/ mam nadzieję, że wszystko się wyjaśni...
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-14, 19:54   #1039
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Ja jestem zła, bo nie mam nawet jak sprawdzić co z moją przesyłką zygmus powie, że wysłała a ja nawet nie mogę iść na pocztę i zapytać co z nią, skoro nie mam numeru nadania =/
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-14, 19:56   #1040
smirky
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 234
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
A co takiego zauważyłaś wtedy?
Ania wysłała np 3 osobom próbki danego kosmetyki, a inne musiały czekać kilka miesięcy żeby otrzymać swoje. W między czasie wysyłała po parę słoiczków, a tych co inni mieli nie wysyłała im (mi też oczywiście). Nie ważne jak się sprawa zakończy, ale piszę co myślę i nie interesuje mnie Wasze w razie czego atakowanie mnie, że Ania jest chora a ja tak ją posądzam. Obserwowałam jej "choroby" poprzednie i teraz wiedziałam po moim domaganiu się rozliczenia, że szybko poważnie się rozchoruje. Próbowałam zdążyć... Byłam pewna jej następnego ruchu. Domyślam się, że wysyłała kremy uzupełnione otrzymanymi próbkami, kupowała taniej na licytacjach... no i niestety pogubiła się z czasem i chyba z pieniędzmi. Po podliczeniu to są duże kwoty... Ten mój wpis jest za wcześnie, bo Ania musi to przemyśleć jak z tego wyjść... ,a więc ja narazie zamykam się w tej sprawie. Myślę, żeby nie poruszać jeszcze "organów ścigania". Dajmy jej szansę na rozliczenie się. Może przemyśli, zwróci pieniądze, bądź zakupi w tym czasie oczekiwane kosmetyki. Na wszystko są dowody jeśli będzie chciała się uczciwie rozliczyć i oczyścić bez wymyślania wykrętów. Ja nie odzywam się oburzona teraz po jej "zniknięciu, ciężkiej chorobie, operacji z komplikacjami, stanu nieprzytomności...., wypadku w drodze ze szpitala..." moje obserwacje i niepokój są dużo wcześniejsze i nie zmienię zdania po żadnej historyjce, bo wiem jak ja bym się zachowała mając czyjeś pieniądze na swoim koncie , chociażby 30 zł...
smirky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-14, 20:31   #1041
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Chyba się trochę za bardzo nakręcacie. Nie wiemy czemu Ani nie ma. Nie można tak ot sobie rzucać oskarżeń
Wcześniej czy później musi tu wejść i się rozliczyć.A jak nie odbiera tel to moze smsa Jej napisać żeby tu weszła?
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-14, 20:41   #1042
nobrit
Zadomowienie
 
Avatar nobrit
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 724
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Chyba się trochę za bardzo nakręcacie. Nie wiemy czemu Ani nie ma. Nie można tak ot sobie rzucać oskarżeń
Wcześniej czy później musi tu wejść i się rozliczyć.A jak nie odbiera tel to moze smsa Jej napisać żeby tu weszła?
gdyby chciała to by weszła, przecież wie, że czekamy, a na fb można faktycznie zobaczyć, że bywa regularnie- nie żebym była wścibska, zajrzałam, żeby sprawdzić, czy naprawdę, nie chciało mi się w to wierzyć, a jednak
nobrit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-14, 20:52   #1043
kmb1
Zakorzenienie
 
Avatar kmb1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 417
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Ja moze i jestem za ostra, ale ostatnio (no dobra,pare miesiecy temu) moj tzet, z ktorym bylam ponad 4 lata... okazalo sie ze ukradl mi kolo 1500zl. W ten sposob, ze robilam sobie zakupy przez jego konto bo on mial swoje polaczone z paypalem i ebeyem. No i zakupow nie zrobil. Do tego wyszlo ze od poltorej roku mnie zdradzal... to nie historia wymyslona naprwedce, pisalam o tym na poczatku lutego na moim blogu, na blogspocie, kittiesreviews. Takze jestem przewrazliwiona. Ale oskarzen nie rzucalam i nie rzucam, wszystko moze sie zdarzyc,nie chce tez tlumaczen tylko jak najszybsze zajecie sie sprawa. A ze wychodze z zalozenia ze jesli ja czegos nie zrobie to nikt teggo za mnie nie zrobi, staram sie wymyslec jakies rozwiazanie w ktorym mmoglabym byc aktywnna bo biernosc i bezsilnosc mnie zabijaja.
__________________
Kasia


WYMIANA

WISHLISTA


jest : 75kg ---razem z Ewą Chodakowską--- będzie : 55kg
kmb1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-14, 20:53   #1044
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Chyba się trochę za bardzo nakręcacie. Nie wiemy czemu Ani nie ma. Nie można tak ot sobie rzucać oskarżeń
Wcześniej czy później musi tu wejść i się rozliczyć.A jak nie odbiera tel to moze smsa Jej napisać żeby tu weszła?
Hmmm a niedawno sama tak się na nią wkurzałaś...
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-14, 21:05   #1045
_Enea_
Raczkowanie
 
Avatar _Enea_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 281
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Widzę, że zrobiło się gorąco na wątku. Zgodzę się z smirky, że coś jest nie tak. Przecież kilkakrotnie robiłyśmy przerwę w rozbiórkach, żeby Ania mogła wyjść na prostą z zamówieniami ale to nic nie dawało. Ania po tygodniu mówiła, że już jest ok i można dalej rozbierać, a problemy z przesyłkami nadal były..... Ja bym zrozumiała nawet miesięczną przerwę, jeżeli miałby to pomóc. Mówicie, że jest problem z UC, zagniciem przesyłek etc. ok ale chyba nie przez 5-6 miesięcy ?
SzatAnka71 nie dziwię się dziewczyną, że się nakręcają, skoro podobno Ania wchodzi na fb czy all to co na wizaż już nie mogła ? Moje zamówienie nie jest duże bo na około chyba 80 zł w porównaniu z niektórymi dziewczynami ale nie znalazłam tych pieniędzy na ulicy. Nic się odzywałam, bo myślałam, że ok Ania jest w szpitalu to poczekamy różne sa sytuacje w życiu ale teraz hmm powiem tak, że jakoś trudno mnie w tą chorobę uwierzyć.
__________________
Słowa są ponadczasowe. Powinieneś je wypowiadać lub pisać ze świadomością o ich wieczności.

"Światło myśli, że podróżuje szybciej niż cokolwiek innego.
Ale myli się. Nieważne, jak szybko światło podróżuje,
dowiaduje się, że ciemność dotarła tam pierwsza i czeka na nie
."
_Enea_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-14, 21:09   #1046
auraria
Rozeznanie
 
Avatar auraria
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 539
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Mam odczucie że działa 'psychoza tłumu'. Spokojnie, przeciez nie wiadomo co z zygmuś, choroba narastała juz od jakiegos czasu i może coś poważnego się narobiło (oby nie, chociaż wszystko na to wskazuje, szpital, operacja).
Co do wejść to wcale nie musi być zygmuś, wystarczy że ktos korzysta z jej komputera gdzie są zapamiętane logowania.
Ja wierzę w uczciwość zygmuś, nie boję się o swoje pieniądze i produkty, wiem, że są w dobrych rękach.
Zygmuś dużo zdrowia
auraria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-14, 22:02   #1047
Vila1987
Zadomowienie
 
Avatar Vila1987
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Ełk
Wiadomości: 1 083
GG do Vila1987
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez auraria Pokaż wiadomość
Mam odczucie że działa 'psychoza tłumu'. Spokojnie, przeciez nie wiadomo co z zygmuś, choroba narastała juz od jakiegos czasu i może coś poważnego się narobiło (oby nie, chociaż wszystko na to wskazuje, szpital, operacja).
Co do wejść to wcale nie musi być zygmuś, wystarczy że ktos korzysta z jej komputera gdzie są zapamiętane logowania.
Ja wierzę w uczciwość zygmuś, nie boję się o swoje pieniądze i produkty, wiem, że są w dobrych rękach.
Zygmuś dużo zdrowia
no pewnie, ze tak to działa, niestety, po prostu kazdy zacząl się martwić i tyle.

Dla mnie na obecną chwilę starczyłaby krotka wiadomośc typu: wracam za tydzień/dwa/trzy do rozbiórek, wszystko w porządku etc

i spokojnie wszyscy bysmy poczekali, a tak zaczynamy się bać, wymyślać i stresować...

z tym fejsem powiem Ci ze przez chwilę myślalam podobnie, ale jak ktoś napisał, że polubiła jakąś stronę, to sama nie wiem, ale ja tam nie mam czasu roztrząsac tego wszystkiego pod każdym katem.

Gdybym miała blisko odwiedziłabym Anię, zapytałabym o zdrowie i czy mogę jakoś pomóc, by się nie stresowała i pomoglabym jej się psychicznie pozbierać, bo nie sadze, ze czuje się świetnie o ile to czytala wszystko już.

Będąc szczerym ja wierzę w jej chorobę i wierzę w operację, ale jakiś kontakt konkretniejszy powinien być, np: siostra mogłaby komuś napisać konkretnie co i jak stoi. Tylko tyle, ze jest ok i że wszystko ruszy wtedy a wtedy.
Vila1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-14, 22:37   #1048
_kapryska_
JESTEM ONA
 
Avatar _kapryska_
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 667
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Estelle,
dziękuję bardzo za przesyłkę z kremem Mizon- dziś dotarła oraz przelew.
Jeszcze raz przepraszam za kłopot

Pozdrowienia
__________________

.
_kapryska_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-14, 23:19   #1049
MuniMuni
Raczkowanie
 
Avatar MuniMuni
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 327
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

To jest wątek rozbiórkowy, a nie na temat choroby Zygmus...
MuniMuni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-15, 05:37   #1050
kmb1
Zakorzenienie
 
Avatar kmb1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 417
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

To gdzie Twoim zdaniem mamy pisac o rozbiorkach z zygmus? Bo przeciez o tym piszemy. O rozbiorkach. O tym kiedy rusza wysylki i rozliczenia. Moim zdaniem temat jak najbardziej adekwatny. A jesli nie to zaproponuj proaze inne miejsce.
__________________
Kasia


WYMIANA

WISHLISTA


jest : 75kg ---razem z Ewą Chodakowską--- będzie : 55kg
kmb1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:31.