Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 14 - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-08-08, 19:24   #61
broadwaydream
Wtajemniczenie
 
Avatar broadwaydream
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: NY
Wiadomości: 2 469
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 14

Cytat:
Napisane przez avataris Pokaż wiadomość
uwielbiam wysokie buty, mimo 174cm
Mam cichą nadzieję, że się w nich nie zabiję (i nie odstraszę kandydatów do przyszłej roli mojego TŻta)
Cytat:
Napisane przez xal Pokaż wiadomość
Ostatni posiłek powinien być czysto białkowy z wolno wchłaniającego się białka (czy jakoś tak) czyli np. ser biały chudy lepszy od wędliny. Powinno się go jeść 0,5 - 2 godziny przed snem. Generalnie zasada nie jedzenia po godzinie ... jest zła, bo organizm uczy się, że jest głodny i nic długo nie dostaje to zaczyna magazynować.
A powiedz mi, skoro masz 2 książki, czy w tej nr 2 jest coś nowego lub innego niż w 1?
Dukan podaje w swoich przykładowych jadłospisach z Metody (3 wydanej książki) kolacje z warzywami (np. Krewetki w sosie curry z pomidorkami koktailowymi, albo lekki duet łososiowo-brokułowy).
Co do drugiej, ja jakiś szczególnych różnic nie zauważyłam, poswiecił troche wiecej stron dla otrebow, ale nic chyba poza tym.

Cytat:
Napisane przez aniula47 Pokaż wiadomość
Hej!
I ja się zgłaszam do kolejnej części . Gratuluje ilości wpisów.

U mnie dalej zastój

Myślę, że dzisiaj to chyba lepiej zjadłam:
- galaretka kurakowa i więśmiak
- 1 naleśnik z twarogiem i nutellą
- 1/2 piersi z twarogiem
- kawałek Pana Sernika
- pizza Dukanowa

Dzisiaj miałam czas oddać się gotowaniu, ale nie wiem co jutro. Od 8 do 16 siedzę w pracy za biurkiem i jedynie wieśmaka zjem pewnie i jogurt nat

Dziewczyny pytanie - Jak ściągnąć tą drugą książkę Dukana.
Próbowałam raz to Wordzie mi ściągnęło i nie mogłam odczytać, za drugim razem e-book
Chciałabym przeczytać bo tej nie znam jeszcze


Tym, którym waga leci w dół gratuluje i czekam z niecierpliwością aż u mnie się ruszy
Możesz w pdfie z chomika sciągnąć (i otworzyc adobe readerem)
__________________
W skrócie Brołdi
broadwaydream jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-08, 19:25   #62
lesia27
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 1 202
GG do lesia27
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 14

Cytat:
Napisane przez SimplyDivine Pokaż wiadomość
Nic nie szkodzi, teraz jest duze i czerwone to nikt nie powinien przegapic. Poprosilam tez Marzeniatko o zamkniecie 13
no i git majonez.... dukanowy oczywiscie:P
__________________
15.03. 2010 początek dietki = 73,8kg / 163cm
po uderzeniówce: - 1,8kg
jest: 59,4kg <6 miesięcy>
-14,4 kg
będzie: 58kg moze 56kg ... zobaczę w "praniu"

"8 sesja" na VACU aktiv
"pierwsze kręcenia Hula Hop Anion"
lesia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-08, 19:26   #63
missines
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 435
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 14

witam w kolejnej wyszczuplającej części

Cytat:
Napisane przez Agnese69 Pokaż wiadomość
Missiness, jak to było z tymi Twoimi pampuchami babuchami ? Skomplikowany to przepis jakiś wielce, trzeba szukać gdzieś po innych stronkach, czy możesz mi w skrócie telegraficznym tu uprzejmie donieść jak się je robi?
Agnese69 opis wrzuciłam do Przepisowni https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=439
__________________

missines jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-08, 19:27   #64
aniula47
Zakorzenienie
 
Avatar aniula47
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Piernikowo
Wiadomości: 6 778
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 14

Cytat:
Napisane przez xal Pokaż wiadomość
Ja mam właśnie tą bez obrazków i nie przypominam sobie, żeby było że nie wolno za dużo jeść, tą drugą mam w pdf gdzieś ściągniętą. Muszę poczytać jeszcze raz.

Ja ściągałam to co było w poprzedniej części zalinkowane i mam w pdfie. Ale wersja nie jest rewelacyjna bo ze zdjęć, ale jak Ci się nie uda ściągnąć to mogę ja spróbować Ci jakoś przesłać.

Też jutro do pracy po 2 tygodniowym lenistwie. W domu nie miałam problemów z jedzeniem, jutro pewnie też nie będzie bo będę w biurze, ale gorzej jak się zacznie teren ...

to może na prv podam Ci maila i mi wyślesz bo ja nie mogę ściągnąć

a co takiego jesz w biurze to może i ja spróbuje?
__________________

----------------------------------
DZIDZIA
aniula47 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-08, 19:29   #65
SimplyDivine
Zakorzenienie
 
Avatar SimplyDivine
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Koszalin/UK (DE74)
Wiadomości: 5 836
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 14

Cytat:
Napisane przez Dosiala Pokaż wiadomość
Pewnie że naturalne
rano jogurt 2 plastry szynki z kuraka jajko na twardo
2 śniadanie jogurt(naturalny oczywiście )
obiad - pół piersi z kurczaka na grilu
kolacja- mały jogurt z łyżką płatków owsianych
W między czasie jak czułam głód popijałam jogurt.
Coś jeszcze napisać?
Zdecydowanie za malo jesz. Jogurt powinien byc uzywany jako dodatek - do twarogu czy jako sos bo sam w sobie ma sporo wegli. Platki owsiane sa zabronione - jemy 2 lyzki otrab owsianych plus 1 lyzka otrab pszennych. Nie powinnas doprowadzic do uczucia glodu. Porcje musza byc wieksze i konkretne bialko - piers z kurczaka, mieso z indyka, twarog, serek wiejski. I duzo wody, bo nie napisalas nic o tym co pijesz. To tyle z podstawowych rad, zerknij do mojego albumu i zobacz, ze da sie jesc ciekawie i smacznie na tej diecie I jak masz jakies watpliwosci to pytaj smialo

---------- Dopisano o 19:29 ---------- Poprzedni post napisano o 19:28 ----------

Cytat:
Napisane przez lesia27 Pokaż wiadomość
no i git majonez.... dukanowy oczywiscie:P
Albo Extra Light 5% tluszczu w UK
__________________
12.01.2008 - 14.05.2012 - 10.05.2014
SimplyDivine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-08, 19:29   #66
avataris
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 621
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 14

Cytat:
Napisane przez xal Pokaż wiadomość
Ja mam 173 podobno i pół ale nie potrafię jakoś chodzić na obcasie wyższym niż 5cm, może i dobrze, bo TŻ jest ode mnie tylko kilka cm wyższy. No i nie potrafię bo mam lęk wysokości i mi się w głowie kręci jak wysoki obcas
lęk wysokości, dobre
__________________
Dukam od 28.06 58kg
Waga 58kg==>30.06 57.2==>03.07 56.4==>07.07 56.1==>14.07 55.7==>18.07 55.3==>28.07 54.7==>30.07 54.3==>01.08 54.1==> 02.09 53.4 ==>14.09 52.8
Cel 51kg

21.03 Dukan drugie podejście


Wspominamy tylko to, co nigdy się nie wydarzyło
avataris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-08, 19:31   #67
xal
Zakorzenienie
 
Avatar xal
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zagłębie
Wiadomości: 8 346
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 14

Cytat:
Napisane przez aniula47 Pokaż wiadomość
to może na prv podam Ci maila i mi wyślesz bo ja nie mogę ściągnąć

a co takiego jesz w biurze to może i ja spróbuje?
Posłałam Ci linka.
W biurze to ja mogę wszystko, no może poza rybą bo to na dłużej w powietrzu zostaje, ale przerabiałam już różne sery białe, wędliny, nawet pizze po prostu rzadko ktoś mi przeszkadza więc spokojnie można.
Na jutro mam galaretkę z kurczaka, serek homo + sok i resztę sernika na zimno. Będzie cała reklamówka jedzenia

---------- Dopisano o 20:31 ---------- Poprzedni post napisano o 20:30 ----------

Cytat:
Napisane przez avataris Pokaż wiadomość
lęk wysokości, dobre
Kobieto, ja nawet żarówki w domu nie zmienię ze stołka to chyba bardziej lęk przestrzeni bo jak się trzymam sufitu to daję radę np firankę powiesić drugą ręką.
__________________
Mam tylko jedno skrzydło ... A Ty masz skrzydło drugie ...
Szczęścia nie trzeba szukać, spotyka się je przy okazji

xal jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-08, 19:35   #68
aniula47
Zakorzenienie
 
Avatar aniula47
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Piernikowo
Wiadomości: 6 778
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 14

Cytat:
Napisane przez xal Pokaż wiadomość
Posłałam Ci linka.
W biurze to ja mogę wszystko, no może poza rybą bo to na dłużej w powietrzu zostaje, ale przerabiałam już różne sery białe, wędliny, nawet pizze po prostu rzadko ktoś mi przeszkadza więc spokojnie można.
Na jutro mam galaretkę z kurczaka, serek homo + sok i resztę sernika na zimno. Będzie cała reklamówka jedzenia

dziękuje za linka
widzę, że ściąga się w pdf

ja mam raptem wieśmiaka i kawałek Pana Sernika i jogurt nat może rano zaopatrzę się w galaretkę


---------- Dopisano o 20:35 ---------- Poprzedni post napisano o 20:34 ----------

o mam mam Dukana
taki ładny kolorowy
yyyy nie będzie mi się jutro w pacy nudzić
__________________

----------------------------------
DZIDZIA
aniula47 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-08, 20:07   #69
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 14

dołączam się do Was edit: jeśli można

cel: 5-8kg(albo aż spodnie wejdą)

uff.. jutro zaczynam...

---------- Dopisano o 20:07 ---------- Poprzedni post napisano o 20:04 ----------

Simply, właśnie oglądam Twoje zdjęcia w albumie dukanowskim.. Wyglądaja bardzo bardzo zachęcająco

(chyba bedę musiała mój skasować, bo wszystko niedozwolone)
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange

Edytowane przez ferguusson
Czas edycji: 2010-08-08 o 20:11
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-08, 20:15   #70
kachula27
Zakorzenienie
 
Avatar kachula27
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 9 529
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 14

To i ja witam w kolejnej czesci dukanowskich odchudzanek
__________________
http://abcslubu.pl/suwak/11_08_2007_7_1_2002_66.png


Mateuszek jest z nami od 03,11,2009

http://suwaczki.slub-wesele.pl/200911031762.html


Odchudzanko od 28,01,13
Jest mnie mniej o 19,5kg
kachula27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-08, 20:17   #71
marzenioholiczka
Raczkowanie
 
Avatar marzenioholiczka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 292
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 14

Nie było mnie dwa tygodnie a tu co?? Kolejny wątek!! Jesteście niemożliwe I kiedy ja to nadrobię??

W podsumowaniu powiem tylko, że po 2 tygodniach jest mnie 1,6kg mniej więc nawet jestem zadowolona bo może mimo że diety się ściśle trzymałam to jadłam duuużo nawet bardzo!! Miałam ale jedną chwilę zwątpienia:/ Znalazłam w sklepie ser taki ani żółty ani topiony który miał: 29g białka, 0 g węglowodanów i tylko 0,5g tłuszczu. I w sumie zastanawiałam się czy mogę go jeść:/ Bo niby to ser taki zabroniony w 2 fazie bo był jakby taki "pleśniowy" z zewnątrz ale "wartości odżywcze" miał dobre. Jak myślicie, mogę taki ser jeść??
marzenioholiczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-08, 20:20   #72
adaikaka
Zakorzenienie
 
Avatar adaikaka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 3 768
GG do adaikaka
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 14

DUK DUK

Jesteście niesamowite
Ciekawa jestem czy jest jeszcze jakoś wątek który tak szybko się zaczyna i kończy jak ten chyba nie

Dziewczyny normalnie oszaleję z wagą...
Dzisiaj zobaczyłam przyrost i to aż 500 g... fakt faktem jelita miałam mega pełne... a tak się porobiło że jak nie zjem śniadania i nie popiję kawą to na tronie nie usiądę ... nawet papieros nie pomaga...

Nie grzeszę, jestem na PP i taka dupaaaa...
Dobrze, że od jutra III faza
Odpocznę, poćwiczę i posmakuję w końcu niedozwolonego
Dla takich chwil warto żyć
__________________
adaikaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-08, 20:25   #73
*Insane
Ona przychodzi nocą ;)
 
Avatar *Insane
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 11 029
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 14

Cytat:
Napisane przez marzenioholiczka Pokaż wiadomość
Nie było mnie dwa tygodnie a tu co?? Kolejny wątek!! Jesteście niemożliwe I kiedy ja to nadrobię??

W podsumowaniu powiem tylko, że po 2 tygodniach jest mnie 1,6kg mniej więc nawet jestem zadowolona bo może mimo że diety się ściśle trzymałam to jadłam duuużo nawet bardzo!! Miałam ale jedną chwilę zwątpienia:/ Znalazłam w sklepie ser taki ani żółty ani topiony który miał: 29g białka, 0 g węglowodanów i tylko 0,5g tłuszczu. I w sumie zastanawiałam się czy mogę go jeść:/ Bo niby to ser taki zabroniony w 2 fazie bo był jakby taki "pleśniowy" z zewnątrz ale "wartości odżywcze" miał dobre. Jak myślicie, mogę taki ser jeść??
co to za ser ??
Wartości odżywcze ma bardzo dobre. Ja bym kupiła
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
*Insane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-08, 20:36   #74
mirkaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 818
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 14

Melduje sie w nowym watku


Cytat:
Napisane przez Caramelli Pokaż wiadomość
groupies dzieki za odpowiedź... napisałaś, że za mało jem. Nie wiem dziewczyny, jak Wy to robicie, ale ja nie jestem w stanie zjeść więcej, po prostu nie potrafię w siebie więcej wcisnąć! Pisałyście, że im więcej się je, tym szybciej chudnie... a ja po prostu nie potrafię tyle zjeść. Zawsze jadłam niezbyt dużo, ale podjadałam niesamowite ilości słodyczy-dlatego wyglądam jak wyglądam

Nadal mnie wszystko boli, głodna nie jestem... hmmm.
Nie jestes sama
Ja tez niestety nie potrafie duzo jesc. Powodow jest kilka po pierwsze to mega wyrzuty sumienia i moja psychika ktora wola i krzyczy ze chce sie uwolnic od kilogramow. Powod drugi to taki ze jak jem wiecej poprostu ledwo sie ruszam to jest tragedia jakas. Jestem ociezała przymulona, objedzona poprostu z takiego dnia nie wycisne nic z siebie jest kapota, nie mam na nic sily, nosze ogromny brzuch ktory mi tylko wadzi na kazdym kroku.
Ja jem 3 posiłki dziennie i nie ma takiej opcji w ogole zebym jadla wiecej bo w moim przypadku powiedzenie "Apetyt rosnie w miare jedzenia" to szczera najczystsza prawda. Co najlepsze w tym wszytskim jest to ze ja w ogole nie jestem glodna, nic a nic (kurczak indyk czy losos pieczony sa zawsze u mnie na obiad) to bialko tak mnie zapycha jest takie sycace ze kolacja jest juz wpychana na sile, zeby miec czyste sumienie.
Dla przykladu podam swoj dzisiejszy jadłospis
S: otreby w stosunku 2/1 owsiane/pszenne zabielone mlekiem z woda
II S: 3 plasterki chudej szyneczki
O: ok 300g kurczaka pieczonego z sosem czosnkowym (oczywiscie wlasnej roboty z 2 lyzek jogurtu naturalnego)
K: pol kostki sera bialego chudego i jedno jajko na twardo
+ 2 kawy z mlekiem O,5% bez cukru
+2 szklanki coli zero
i duzo duzo wody dzisiaj ok 2litrow

I tym sposobem ja czuje sie wrecz zapchana a nie nie najedzona.Jest idealnie w sam raz, jak dla mnie zero uczucia glodu zero burczenioa w brzuchu czy cos w tym stylu.
Takze ja nie wiem jezeli wy uwarzacie ze to za malo, ja poprostu jestem załamana
Niemniej jednak wszytskie opinnie negatywne i pozytywne (oczywicie argumentowane) mile widziane

Edytowane przez mirkaaa
Czas edycji: 2010-08-08 o 20:39
mirkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-08, 20:44   #75
SimplyDivine
Zakorzenienie
 
Avatar SimplyDivine
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Koszalin/UK (DE74)
Wiadomości: 5 836
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 14

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
dołączam się do Was edit: jeśli można

cel: 5-8kg(albo aż spodnie wejdą)

uff.. jutro zaczynam...

---------- Dopisano o 20:07 ---------- Poprzedni post napisano o 20:04 ----------

Simply, właśnie oglądam Twoje zdjęcia w albumie dukanowskim.. Wyglądaja bardzo bardzo zachęcająco

(chyba bedę musiała mój skasować, bo wszystko niedozwolone)
Dziekuje pieknie Staram sie zrobic foto jak mi cos ciekawego wyjdzie, zeby inne kolezanki dukanki zainspirowac gdy trzeba Az zaraz zajrze do Twojego albumu jak mowisz, ze taki grzeszny

Ja wlasnie jestem po polgodzinnym spacerku z psami, zaraz prysznic, krotka sesja na The Beatles Rock Band na basie z TZtem i potem lulu a rano prosimy wage o spadeczki

Edit: Ferg! Banoffee Pie Nie no... To bedzie moja pierwsza uczta na III fazie! Zaraz po miseczce Mr Mash Ale to jeszcze z 6 - 7 miesiecy wiec jak narazie to moge sie tylko poslinic...
__________________
12.01.2008 - 14.05.2012 - 10.05.2014

Edytowane przez SimplyDivine
Czas edycji: 2010-08-08 o 20:47
SimplyDivine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-08, 20:50   #76
mirkaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 818
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 14

a i dodam jeszcze ze dzisiaj np mam@ i nie ciagnie mnie wcale do slodkiego wogole nie mam jakis dziwnych zachcianek,nie chce mi sie jesc ani nic dukanowego ani nic niedukanowego, jest normalnie dobrze, taka stabilizacja.
Przyznam ze mialam spore obawy przed @ bo jest to moja pierwsza @ na Dukanie, wiec liczylam sie z tym ze bede miala jakies napady i parcie na jedzenie jednak okazalo sie ze nie, co mnie bardzo cieszy.
Mam bardzo spokojny bezgrzeszny dzien
Nawet do sernika mnie nie ciagnie a pieke go zawsze w sytuacjach awaryjnych kiedy mam parcie na slodkie na poczatku diety myslalam codziennie o nim ale po akcji z bratem pana sernika jeszcze u mnie nie bylo i narazie nie puka do drzwi
mirkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-08, 21:04   #77
marzenioholiczka
Raczkowanie
 
Avatar marzenioholiczka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 292
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 14

Cytat:
Napisane przez *Insane Pokaż wiadomość
co to za ser ??
Wartości odżywcze ma bardzo dobre. Ja bym kupiła
Postaram się zamieścić zdjęcie tego sera. Niestety nie widziałam go jeszcze nigdy w PL:/
marzenioholiczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-08, 21:13   #78
sinioritag
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Szaolin
Wiadomości: 79
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 14

Dzień Dobry!
Czy można się przyłączyć mimo, że jestem tu nowa i dopiero przymierzam się do Dukana?
Kończę książkę i nie mogę znaleźć odpowiedniego momentu na rozpoczęcie diety, a to dlatego, że nie chcę porażki w postaci braku motywacji...
Wiem, że powinnam się pewnie przedstawić bliżej i choćby opisać dokładniej "stan swojego ciała" ale w tej chwili nie chce mi się... wybaczycie?
No i zrobię to jeśli zostanę przyjęta
sinioritag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-08, 21:18   #79
mirkaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 818
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 14

Cytat:
Napisane przez sinioritag Pokaż wiadomość
Dzień Dobry!
Czy można się przyłączyć mimo, że jestem tu nowa i dopiero przymierzam się do Dukana?
Kończę książkę i nie mogę znaleźć odpowiedniego momentu na rozpoczęcie diety, a to dlatego, że nie chcę porażki w postaci braku motywacji...
Wiem, że powinnam się pewnie przedstawić bliżej i choćby opisać dokładniej "stan swojego ciała" ale w tej chwili nie chce mi się... wybaczycie?
No i zrobię to jeśli zostanę przyjęta
Witamy witamy
Ksiazka przeczytana tescik zrobiony?
mirkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-08, 21:22   #80
sinioritag
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Szaolin
Wiadomości: 79
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 14

Tak test robiłam i wyszło, że waga dla mnie idealna to 63kg, a ja założyłam sobie, że chcę osiągnąć 65kg. Teraz ważę 76kg i nie wiem czy nie więcej...
Jest mi szczególnie ciężko chudnąć bo jak ja to sobie tłumaczę jestem po ciąży (rok) i to przez zachwianą gospodarkę hormonalną....
Ostatni byłam na diecie Vitalii i poszło 3kg a potem brak motywacji i oszukiwanie siebie...
sinioritag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-08, 21:22   #81
broadwaydream
Wtajemniczenie
 
Avatar broadwaydream
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: NY
Wiadomości: 2 469
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 14

Cytat:
Napisane przez marzenioholiczka Pokaż wiadomość
Postaram się zamieścić zdjęcie tego sera. Niestety nie widziałam go jeszcze nigdy w PL:/
A gdzie go kupilas? Wyglada mi troche podobnie do tych zoltych serów z przepisow dukanek...
__________________
W skrócie Brołdi
broadwaydream jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-08, 21:40   #82
songoma
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 268
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 14

mam podobny problem jak dziewczyny wyzej - bialko niesamowicie mnie zapycha. czasem nie jestem w stanie naraz wcisnac w siebie jednego wiesniaka =/
staram sie jesc na tyle czesto, zeby nie byc glodna, ale szczerze mowiac - miesiac monotonnego jedzenia troche mnie zniechęcil :< miewalam momenty ze nie myslalam o jedzeniu bo w perspektywie mialam serek czy jogurt..
dlatego tak bardzo sie ciesze ze trafilam tutaj i znalazlam cala mase cudownych przepisow innych dukanek mysle ze kolejne tygodnie diety beda mega pozytywne i mega przyjemne :p dzis wlasnie wyposazylam sie w skrobie kukurydziana i slodzik i zaczynam pichcenie! licze na super spadki, bo stojaca waga zaczyna mnie draznic!
songoma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-08, 21:42   #83
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 14

a właśnie.. trzeba bardzo się przejmowac wynikami z testu..?
widziałam adnotację na ten temat w pierwszym poscie, ide poczytać zatem.


Simply-koniec ciasta bananowego.. koniec chinszczyzny, koniec milka lila stars

czytałam gdzieś ze chinszczyzne można, ciekawa jestem jak taka zrobić:/
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-08, 21:46   #84
landryna210
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 292
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 14

Hej dziewczyny ;]
Jutro zaczynam drugą fazę,uderzeniówka trwała u mnie 7 dni,kurcze zrobiłam błąd,że nie zważyłam się przed dietą,ale efekty widzę,zwłaszcza na twarzy,większość niedoskonałości zniknęło ;] cieszę się bardzo No i mam pytanie co do fazy drugiej...Będę jadła 3 dni same proteiny i 3 dni proteiny plus warzywa,jednak od czego zacząć? Pociągnąć proteinki jeszcze przez 3 dni czy zacząć już z warzywami ?


A na chińszczyznę dukanowską tu jest przepis : http://forum.dieta-dukan.pl/viewtopic.php?f=13&t=21

Edytowane przez landryna210
Czas edycji: 2010-08-08 o 22:02
landryna210 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-08, 21:59   #85
Agnese69
Zadomowienie
 
Avatar Agnese69
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 498
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 14

O rany, nie ociągacie się... DOpiero Was dogoniłam
Ja na kolację wymiotłam resztę bigosu, którym to sposobem jadłam go dziś 3 razy. No co, jutro już PP, miałam go wyrzucić czy jak...?
Jak jutro nie będzie spadku wreszcie to idę skoczyć z mostu.


Cytat:
Napisane przez Dosiala Pokaż wiadomość
Pewnie że naturalne
rano jogurt 2 plastry szynki z kuraka jajko na twardo
2 śniadanie jogurt(naturalny oczywiście )
obiad - pół piersi z kurczaka na grilu
kolacja- mały jogurt z łyżką płatków owsianych
W między czasie jak czułam głód popijałam jogurt.
Coś jeszcze napisać?
Coś mi tu za dużo jogurtów jako samego dania. One mają dużo węgli, należy je ograniczać, stosować jako dodatek raczej. Serki można kupić takie, któe mają wrtości korzystniej dla nas rozłożone. Jogurty, kefiry i mleko jest napchane węglami, niestety...


Cytat:
Napisane przez missines Pokaż wiadomość
witam w kolejnej wyszczuplającej części

Agnese69 opis wrzuciłam do Przepisowni https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=439
Dzięki Missi Już sobie skopiowałam przepisik, jutro bierę córcię do kuchni i majstrujemy babeczki. A co! Aha, jutro PP... bez skrobi można je robić czy lipa? Jak nie to zrobię sernik na zimno - tym razem z żelatyną jak należy


Cytat:
Napisane przez marzenioholiczka Pokaż wiadomość
Nie było mnie dwa tygodnie a tu co?? Kolejny wątek!! Jesteście niemożliwe I kiedy ja to nadrobię??

W podsumowaniu powiem tylko, że po 2 tygodniach jest mnie 1,6kg mniej więc nawet jestem zadowolona bo może mimo że diety się ściśle trzymałam to jadłam duuużo nawet bardzo!! Miałam ale jedną chwilę zwątpienia:/ Znalazłam w sklepie ser taki ani żółty ani topiony który miał: 29g białka, 0 g węglowodanów i tylko 0,5g tłuszczu. I w sumie zastanawiałam się czy mogę go jeść:/ Bo niby to ser taki zabroniony w 2 fazie bo był jakby taki "pleśniowy" z zewnątrz ale "wartości odżywcze" miał dobre. Jak myślicie, mogę taki ser jeść??
Moim zdaniem jest w porządku, ja bym brała.


Cytat:
Napisane przez sinioritag Pokaż wiadomość
Dzień Dobry!
Czy można się przyłączyć mimo, że jestem tu nowa i dopiero przymierzam się do Dukana?
Kończę książkę i nie mogę znaleźć odpowiedniego momentu na rozpoczęcie diety, a to dlatego, że nie chcę porażki w postaci braku motywacji...
Wiem, że powinnam się pewnie przedstawić bliżej i choćby opisać dokładniej "stan swojego ciała" ale w tej chwili nie chce mi się... wybaczycie?
No i zrobię to jeśli zostanę przyjęta
Niniejszym PRZYJMUJEMY Twoją kandydaturę, siostro, dawaj do nas i opowiadaj o sobie trochę... Ile masz do zrzucenia? Jakim trybem chciałabyś iść na II fazie? Takie informacje mogą być istotne w celu wybrania włąściwej pory na rozpiczęcie diety
Zapraszamy


Cytat:
Napisane przez sinioritag Pokaż wiadomość
Tak test robiłam i wyszło, że waga dla mnie idealna to 63kg, a ja założyłam sobie, że chcę osiągnąć 65kg. Teraz ważę 76kg i nie wiem czy nie więcej...
Jest mi szczególnie ciężko chudnąć bo jak ja to sobie tłumaczę jestem po ciąży (rok) i to przez zachwianą gospodarkę hormonalną....
Ostatni byłam na diecie Vitalii i poszło 3kg a potem brak motywacji i oszukiwanie siebie...
Czyli ok 10 kg. Czyli uderzeniówka nie dłużej niż 3 dni. A potem jaki tryb? 5/5, 4/3, 3/3...?
Ale przede wszystkim nie bierz się za tą dietę dopóki nie będziesz wiedziała, że jesteś na to gotowa. Każda z nas miewa jakieś chwile słabości, niepewności czy zwątpienia. Wspieramy się wzajemnie, dodajuemy sobie sił i animuszu do walki, ale jeśli przed rozpoczęciem diety Ty nie jesteś pewna czy chces ją zaczynać to może jeszcze się wstrzymaj, poczytaj, poplanuj, przepisy pooglądaj, nie wiem... a potem ruszaj z kopyta zanim z 10 kilo zrobi się 20...
Ja do dietowania zbierałam się z pół roku. Dopiero jak poczułam, że siedzi w głowie jak należy, to zaczęłam. Ale jak aczęłam to nie popuszczam. Aż do celu. I teraz jestem już spokojna o to, czy wytrzymam, czy dam radę. Nie mam wątpliwości, że tak będzie
Agnese69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-08, 22:02   #86
rebushnik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 403
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 14

duk duk
witam i ja w kolejnej części
kiedyś ktoś chciał przepis na krówki
znalazłam coś podobnego, jakby to kogoś interesowało
http://dukanforever.blogspot.com/p/desery.html

miłego wieczorka laseczki
rebushnik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-08, 22:09   #87
Agnese69
Zadomowienie
 
Avatar Agnese69
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 498
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 14

Cytat:
Napisane przez landryna210 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny ;]
Jutro zaczynam drugą fazę,uderzeniówka trwała u mnie 7 dni,kurcze zrobiłam błąd,że nie zważyłam się przed dietą,ale efekty widzę,zwłaszcza na twarzy,większość niedoskonałości zniknęło ;] cieszę się bardzo No i mam pytanie co do fazy drugiej...Będę jadła 3 dni same proteiny i 3 dni proteiny plus warzywa,jednak od czego zacząć? Pociągnąć proteinki jeszcze przez 3 dni czy zacząć już z warzywami ?
Zaczynamy ZAWSZE od warzyw. Uderzeniówkę miałaś tak długą, że Twoje ciało już ryczy o warzywa. Inaczej miałąbyś 10 dni uderzeniówki, gdybyś zaczynała II od PP. Tak więc jutro warzywka pałaszuj.

---------- Dopisano o 23:09 ---------- Poprzedni post napisano o 23:04 ----------

Cytat:
Napisane przez rebushnik Pokaż wiadomość
duk duk
witam i ja w kolejnej części
kiedyś ktoś chciał przepis na krówki
znalazłam coś podobnego, jakby to kogoś interesowało
http://dukanforever.blogspot.com/p/desery.html

miłego wieczorka laseczki
Boshe!!! Przecież ja Cię ozłocę za to!!!
DZIĘKI!!!!
Agnese69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-08, 22:10   #88
sinioritag
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Szaolin
Wiadomości: 79
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 14

Dokładnie - jeśli 10kg zrzucę to będę przeszczęśliwa!
Agnese69 mówisz, że w moim przypadku pierwsza faza max 3 dni? Jakoś byłąm przygotowana na 5... ale może to i lepiej przy moim słomianym zapale...
Co do drugiej fazy to myślałam o 5/5. Jednak w tym momencie zastanawiam się nad 3/3 tylko czy tym drugiem sposobem się nie chudnie wolniej?

I racja co do rozpoczęcia diety - jeszcze to sobie poukładam w głowie, szczególnie przepisy, bo jak nie będę wiedziała co jeść to szybko zrezygnuję. A widziałam jak pisałyście o serniku na zimno... podoba mi się ta opcja!
sinioritag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-08, 22:11   #89
Agnese69
Zadomowienie
 
Avatar Agnese69
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 498
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 14

No to teraz już mogę spokojnie zasnąć
OK, tak więc jutro spadeczki się nam posypią rzęsiście, tak? TAK!
Przed snem jeszcze pozaklinam moją oporną wagę, coby zechciała łaskawie wspólpracować i nie stawiała więcej oporu.
Dobranoc
Agnese69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-08, 22:13   #90
SimplyDivine
Zakorzenienie
 
Avatar SimplyDivine
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Koszalin/UK (DE74)
Wiadomości: 5 836
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 14

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
a właśnie.. trzeba bardzo się przejmowac wynikami z testu..?
widziałam adnotację na ten temat w pierwszym poscie, ide poczytać zatem.


Simply-koniec ciasta bananowego.. koniec chinszczyzny, koniec milka lila stars

czytałam gdzieś ze chinszczyzne można, ciekawa jestem jak taka zrobić:/
Nie koniec, a przerwa w nich
A chinszczyzne to ja ostatnio jadlam - taka domowa - poszatkowalam kapuste pekinska, marchewke, dorzucialm troche pora, pieczarki, podsmazylam w woku bez tluszczu, dorzucilam kielkow (bean sprout), sosu sojowego o obnizonej zawartosci soli i jak juz sie podsmazylo to dorzucilam ugotowana piers kurczaka i bylo yummy Nastepnym razem cykne fotke i dodam do albumu

Teraz zmykam spac, miesnie mnie bola po wczorajszym hula hoop i boksie na Wii Fit Plus i sie trzba wygrzac w lozeczku. Takze dobranoc i samych spadkow rano
__________________
12.01.2008 - 14.05.2012 - 10.05.2014
SimplyDivine jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:50.