Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV - Strona 121 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-01-26, 22:20   #3601
Laveen
Raczkowanie
 
Avatar Laveen
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 314
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez adusiadu Pokaż wiadomość

Laveen,
Po pierwsz to pierwszy post wątku
sample za każdym razem mają 5ml pojemności minus air pocket czy jak tam się to zwie, nie wazne czy w TRY ME FREE czy w płatnych samplach
Bardziej opłaca Ci się kupić 2x oddzielnie i zapłacić 2x za wysyłkę.
i przeciez w zamowieniu próbkowym mozesz wziac dany kit try me za 5$, nie musisz kazdego sampla oddzielnie za 2,5$ kupowac.
czytalam pierwszy post tylko nie byłam pewna, czy sample z kategorii "Try me free" nie maja np mniejszej pojemnosci, nie wiem dlaczego, może dlatego ze daja je za darmo

Cytat:
Napisane przez Isilindil Pokaż wiadomość
Lepiej po jednym try me free

A co do próbek - mają taką sama pojemność
Dziekuje Ci za odpowiedz
Zamawiałam raz na włąsną rękę z LilyLolo i spodobały mi się tylko muszę jeszcze doradzić się jaka formuła będzie dla mnie dobra i biore się za zamawianie ale przy probkach nie musze sie o to martwic, wyprobuje wszystkich po kolei przynajmniej

Edytowane przez Laveen
Czas edycji: 2010-01-26 o 22:22
Laveen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 00:44   #3602
raus
Raczkowanie
 
Avatar raus
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Pruszków
Wiadomości: 272
GG do raus
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Postanowiłam się wreszcie z Wami przywitać

podczytuję sobie Wasze posty już od jakiegoś czasu, no..długiego czasu ponieważ również udało mi się przebrnąć przez cały wątek!
zaczęłam wprawdzie od drugiej strony, bo nie wiedzieć czemu najpierw moją uwagę przykuł wątek o naturalnej pielęgnacji (również od deski do deski), ale dzięki niemu jestem przynajmniej uzbrojona w dodatkowe "akcesoria" w celu dbania o zdrową skórę twarzy, czyt. sera, hydrolaty itp.

jestem już po drugich zakupach na EDM, ciągle wierząc że to jest TA firma, która będzie miała w swojej ofercie idealny puder dla mnie.. pierwsze zakupy sampli i Flata utwierdziły mnie tylko w przekonaniu, że Buffy są jednak trochę za jasne (no może poza Linen, który w połączeniu z innym pudrem jeszcze jako tako ujdzie na mojej twarzy), a Goldeny i Beige (też te z sampli, bo innych nie miałam okazji wypróbować) strasznie się odcinają..
tym razem zafundowałam sobie Olive Fair, nie wiem czy nie zrobiłam źle zamawiając od razu BIGa (co wiele razy odradzałyście), ale...najwyżej będzie na wymiankę albo do mixowania

gdybyście miały chwilkę, a ja jutro możliwość zrobienia zdjęcia twarzy w odpowiednim świetle, to może zerknęłybyście czy w ogóle idę w dobrą stronę z tym oliwkowym tonem??

uff, rozpisałam się.
Pozdrawiam ciepło! bo z dzisiejszą temperaturą na zewnątrz chyba każda tego potrzebuje
__________________
dbam o włosy (Jantar)
dbam o cerę (minerały, Himalaya Herbals Antisceptic)
dbam o siebie (Chodakowska, Michaels, Mel B)

raus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 00:56   #3603
perico
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 7
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

czy możmna prosic o skład inci tych kosmetyków?
perico jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 01:23   #3604
raus
Raczkowanie
 
Avatar raus
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Pruszków
Wiadomości: 272
GG do raus
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez perico Pokaż wiadomość
czy możmna prosic o skład inci tych kosmetyków?
jestem pewna, że był już gdzieś podawany, a już na pewno ten link:

http://people.delphiforums.com/traci...List22405.html

a przede wszystkim jest na stronie EDM przy każdym kosmetyku w zakładce Ingredients
__________________
dbam o włosy (Jantar)
dbam o cerę (minerały, Himalaya Herbals Antisceptic)
dbam o siebie (Chodakowska, Michaels, Mel B)


Edytowane przez raus
Czas edycji: 2010-01-27 o 01:24
raus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 07:58   #3605
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez raus Pokaż wiadomość
Postanowiłam się wreszcie z Wami przywitać

podczytuję sobie Wasze posty już od jakiegoś czasu, no..długiego czasu ponieważ również udało mi się przebrnąć przez cały wątek!
zaczęłam wprawdzie od drugiej strony, bo nie wiedzieć czemu najpierw moją uwagę przykuł wątek o naturalnej pielęgnacji (również od deski do deski), ale dzięki niemu jestem przynajmniej uzbrojona w dodatkowe "akcesoria" w celu dbania o zdrową skórę twarzy, czyt. sera, hydrolaty itp.

jestem już po drugich zakupach na EDM, ciągle wierząc że to jest TA firma, która będzie miała w swojej ofercie idealny puder dla mnie.. pierwsze zakupy sampli i Flata utwierdziły mnie tylko w przekonaniu, że Buffy są jednak trochę za jasne (no może poza Linen, który w połączeniu z innym pudrem jeszcze jako tako ujdzie na mojej twarzy), a Goldeny i Beige (też te z sampli, bo innych nie miałam okazji wypróbować) strasznie się odcinają..
tym razem zafundowałam sobie Olive Fair, nie wiem czy nie zrobiłam źle zamawiając od razu BIGa (co wiele razy odradzałyście), ale...najwyżej będzie na wymiankę albo do mixowania

gdybyście miały chwilkę, a ja jutro możliwość zrobienia zdjęcia twarzy w odpowiednim świetle, to może zerknęłybyście czy w ogóle idę w dobrą stronę z tym oliwkowym tonem??

uff, rozpisałam się.
Pozdrawiam ciepło! bo z dzisiejszą temperaturą na zewnątrz chyba każda tego potrzebuje
Witamy

Oczywiście, wstawiaj zdjęcie
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne


Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 08:54   #3606
olapa
Przyczajenie
 
Avatar olapa
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 16
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

No to zaczynam przygode z cieniami! Po raz pierwszy dotarła do mnie przesylka Try me - Evening star Tylko listonosz nie wrzucił do skrzynki a zostawił awizo... Przynajmniej cienie były bezpieczne
A tak w ogóle to chce Wam podziękować za to forum i Wasze rady. Przydaly sie! Uwielbiam kosmetyki EDM. Puderek używam już 3 miesiące i jestem baaaaaaaaaaardzo zadowolona z kondycji mojej cery (to pewnie też zasługa naturalnej pielęgnacji BU).
Teraz czekam na paczuszkę od Olecji żeby wypróbować kolejne nowości
Pozdrawiam gorąco!
olapa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 09:30   #3607
levante
Zadomowienie
 
Avatar levante
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: bogha ceatha
Wiadomości: 1 996
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Dziewczyny, tak sobie właśnie uświadomiłam, że zaczęłam pisać w tym wątku bez uprzedniego przywitania się z Wami, a wszystko to dlatego, że części tego wątku podczytywałam już od lata i chyba z automatu poczułam się jak w domu .
Naprawiam błąd i witam wszystkie uzależnione od minerałów .
Jestem Wam winna podziękowania bo dzięki Wam stałam się szczęśliwym odkrywcą minerałów . Oczywiście z początku myślałam, że jak to możliwe aby jakieś proszki czyniły cuda (cóż mogło być lepsze niż kamuflaż Artdeco albo podkład Isadory i metorki), ale dzięki wymiance z Alą spróbowałam po raz pierwszy podkładu EDM i aż mnie oszołomił efekt (nie żebym miała jakieś wielkie problemy z cerą ), potem gruntownie przebrnęłam przez Wasze posty (robiłam selekcję i czytałam głównie posty stałych bywalczyń wątku) i odkryłam super blog Cathy , no i się zaczęło uzależnienie.
Nie chciałam Wam zawracać głowy wstawianiem zdjęć i prośbami o dobór odcieni i zaryzykowałam zamówienie paru sampli. Już w pierwszym rzucie dotarł do mnie mój ideał kolorystyczny - Pink Tan, którego teraz wycofano . Od października szaleję więc z zamówieniami i mam wrazenie, że wciąga mnie coraz bardziej , a tradycyjną kolorówkę rozdaję na prawo i lewo bo już nie potrafię jej stosować.
Dziękuję organizatorkom za wszelkie odsypki. Pozdrawiam i życzę samych przyjemności mineralnych.
levante jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-27, 10:51   #3608
oki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 78
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

To może ja też przy okazji się przywitam od ok 3 tyg podczytuje regularnie forum minerałkowe - i jestem w fazie totalnego oczarowania tak samo trafiłam na blog Cathy i nie mogłam wyjść z podziwu - pięknie makijaże i takie kompendium wiedzy, recenzji że czytałam z zapartym tchem

Oczywiście już porobiłam sobie pierwsze zamówienia - z CS 2 przesyłki przyszły błyskawicznie w ciągu 4-5 dni roboczych, a na EDM czekam już 2,5 tygodnia i zaczynam się powoli stresować zwłaszcza że było to droższe zamówienie

pozdrawiam serdecznie
oki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 10:57   #3609
ania_1988
Raczkowanie
 
Avatar ania_1988
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 299
GG do ania_1988
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

doszła dziś do mnie paczuszka (7 dni od wysyłki) z zestawem "uwodnionych'' korektorów (dawn, morning, clear, fresh) + pędzelek, zestawem try me free w nim również korektory lavender, intensive fair i aussie perk me up. Pędzelek świetny a z korektorów jedynie dawna testowałam
__________________
jest 62kg -------> cel 56kg
Hania
ania_1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 10:58   #3610
raus
Raczkowanie
 
Avatar raus
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Pruszków
Wiadomości: 272
GG do raus
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Witam "z rana"
wrzucam trzy zdjęcia mojej twarzy i od razu przyznaję - światło dzisiaj kiepskie, więc muszę Wam pomóc i powiedzieć, które zdjęcie wg mnie najlepiej oddaje mój kolor. To będzie chyba 2, chociaż ono było robione wcześniej, a 1 i 3 są dziś, ale moja komórka kiepsko oddaje światło dzienne :/
Także oto one i czekam na informacje
Z góry dziękuję!!
__________________
dbam o włosy (Jantar)
dbam o cerę (minerały, Himalaya Herbals Antisceptic)
dbam o siebie (Chodakowska, Michaels, Mel B)

raus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 11:04   #3611
T3kla
Raczkowanie
 
Avatar T3kla
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Zakopane
Wiadomości: 328
GG do T3kla Send a message via Skype™ to T3kla
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Ja z kolorem mało pomogę, ale na pewno przydałoby się zdjęcie z kawałkiem szyi, bo podkład lepiej do koloru szyi dobierać, bo tam się nie malujemy (zazwyczaj) i to od szyi twarz nie może się odcinać odcieniem.
T3kla jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-27, 11:24   #3612
guniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar guniaaa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Wiadomości: 2 309
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez ania_1988 Pokaż wiadomość
doszła dziś do mnie paczuszka (7 dni od wysyłki) z zestawem "uwodnionych'' korektorów (dawn, morning, clear, fresh) + pędzelek, zestawem try me free w nim również korektory lavender, intensive fair i aussie perk me up. Pędzelek świetny a z korektorów jedynie dawna testowałam
Zazdroszczę Ci,ja nadal od 7.01 czekam na mojego lubego-minta Na zestaw korektorów jednych i drugich też mam cheć,na cienie tez,ale marzenia...ile bym na to wydala
A mam pytanko-czy kaolin jako wykonczenowka da taki pudrowy efekt?
__________________
Uzależniona od Wizażu
Staram się spełnić marzenia...za długo odkładane

Edytowane przez guniaaa
Czas edycji: 2010-01-27 o 11:26
guniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 11:48   #3613
ania_1988
Raczkowanie
 
Avatar ania_1988
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 299
GG do ania_1988
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

ja teraz jako primera i wykończeniówki używam kaolin powder sunlight, skóra jest po nim wygładzona ale przesadzonego przypudrowania nie zauważyłam

guniaaa to długo czekasz ja 5.01 składałam duże zamówienie to doszło do mnie 18.01 a później 11 i 12 składałam jeszcze try me free to też już u mnie są
__________________
jest 62kg -------> cel 56kg
Hania

Edytowane przez ania_1988
Czas edycji: 2010-01-27 o 11:53
ania_1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 12:02   #3614
MerylinMongol
Raczkowanie
 
Avatar MerylinMongol
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 30
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez guniaaa Pokaż wiadomość
A mam pytanko-czy kaolin jako wykonczenowka da taki pudrowy efekt?
Używam kaolin fair zamiennie z sunlight jako primer czasem wykończeniowo i zdecydowanie efektu pudrowego nie ma , ale może jak się przesadzi z ilością...
Ja właśnie wyjęłam ze skrzynki małe zamówienie składane 19.01 i w środku "wspaniały" obrazeczek Cariny...
MerylinMongol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 12:23   #3615
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

a u mnie od rana wkurzenie...
zamawiałam produkty ze Spring Clean ...
Zamówienie przyszło dzisiaj, ale zamiast dwóch pędzli do różu Dome Blush dostałam 2 dome eye blendingi, a zamiast pędzla do podkładu - angled brusha
Na fakturze pędzle do różu są, a w paczce - pędzle do oczu...
druga - fotka - potwierdzenie przysłane mi przez EDM odnośnie moich zamówionych rzeczy (wszystko odbywało się drogą mailową, bo to było to zamówienie robione po wycofaniu SC)

czyli brak 3 pędzli.. dobrze, że jeden z nich miał być mój ...Bo ja stratę przeżyję i ale szkoda mi uczestniczki zamówienia (bo zamawiała dwa pędzle, a dostała zupełnie dwa inne)

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2010-01-27 o 12:31
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 12:34   #3616
ania_1988
Raczkowanie
 
Avatar ania_1988
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 299
GG do ania_1988
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

oho ... no tak z czym mogli zamieszać to zrobili w porządku a gdzie czarno na białym to wysłali nie wiadomo co... współczuję też bym się wkurzyła...
__________________
jest 62kg -------> cel 56kg
Hania
ania_1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 12:37   #3617
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
a u mnie od rana wkurzenie...
zamawiałam produkty ze Spring Clean ...
Zamówienie przyszło dzisiaj, ale zamiast dwóch pędzli do różu Dome Blush dostałam 2 dome eye blendingi, a zamiast pędzla do podkładu - angled brusha
Na fakturze pędzle do różu są, a w paczce - pędzle do oczu...
druga - fotka - potwierdzenie przysłane mi przez EDM odnośnie moich zamówionych rzeczy (wszystko odbywało się drogą mailową, bo to było to zamówienie robione po wycofaniu SC)

czyli brak 3 pędzli.. dobrze, że jeden z nich miał być mój ...Bo ja stratę przeżyję i ale szkoda mi uczestniczki zamówienia (bo zamawiała dwa pędzle, a dostała zupełnie dwa inne)
O kurcze... nieźle namieszali... mam nadzieję że nie będziesz miała problemów z nimi teraz... że doślą...

Zaczynam się martwić co powyczyniają w moich zamówieniach spring clean...
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne


Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 12:46   #3618
SugaMama1988
Zadomowienie
 
Avatar SugaMama1988
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 550
GG do SugaMama1988
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Witki opadają doprawdy...Nawet nie chce myśleć co pomieszali we wspólnym zamówieniu Spring Clean'owym u Isli...
__________________
Alicja w krainie czarów.

SugaMama1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 12:46   #3619
pati23
Raczkowanie
 
Avatar pati23
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 375
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez Isilindil Pokaż wiadomość
O kurcze... nieźle namieszali... mam nadzieję że nie będziesz miała problemów z nimi teraz... że doślą...

Zaczynam się martwić co powyczyniają w moich zamówieniach spring clean...
No ja też mam nadzieję, że nie walną takiej gafy przy naszym zamówieniu. Nie dość, że tyle zamieszania narobili to jeszcze porządnie spakować nie potrafili
pati23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-27, 12:57   #3620
Astro
Zadomowienie
 
Avatar Astro
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 692
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Przeciez Angled już wycofali dawno, więc nie mogłaś go zamówić
__________________
NELSON-X
Astro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 13:03   #3621
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez Astro Pokaż wiadomość
Przeciez Angled już wycofali dawno, więc nie mogłaś go zamówić
Faktycznie! Ale namieszali...
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne


Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 13:08   #3622
wiedzma86
Rozeznanie
 
Avatar wiedzma86
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 730
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

O matko... następna firma, która nie wie z czego żyje...
__________________
Wolę być niedoskonałą wersją samej siebie, niż najlepszą kopią kogoś innego ...






Edytowane przez wiedzma86
Czas edycji: 2010-01-27 o 13:19
wiedzma86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 13:16   #3623
Atria_C
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 36
GG do Atria_C
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez Isilindil Pokaż wiadomość
Faktycznie! Ale namieszali...
Cześć OKI
Wiecie, tak sobie myślę, pomyłka może się każdemu zdarzyć, ale wkurzające jest to,że firma rzeczywiście bardzo się "lansuje", więc fajnie byłoby jakby zamiast zdjęć założycielki przyłożyli się do zamówień.. Nie dość, że tyle trzeba czekać.. (ja czekam na moje sample podkładów)

Widzę, że wiele z Was pyta o idealny kolor podkładu. Ja też szukam, ale dziewczyny, czy toj est możliwe żeby tak samo stapiał mi się z cerą fair (z serii cool), multitasking, i buff? Olive mnie lekko ociepla ale też nie ma jakiejś większej różnicy..

Czy ja jestem daltonistką czy jest możliwe żeby mi pasowały kolory z zupełnie różnych serii i nawet o innym natężeniu?

Co do forum, też jestem od niedawna, też poczytuę Cathy. Minerałki mnie nie powaliły na razie (inensive założyłąm rano a teraz mam już buzię w przebarwieniach od mrozu, ale może jestem zbyt wymagająca), ale dzięki Wam dowiedziała się dużo o kosmetykach naturalncyh i zaczęłam dbać o twarz. Nigdy nie miałam takiej gładkiej jak teraz, po zastosowaniu specyfików z BU
Atria_C jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 13:30   #3624
oki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 78
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez guniaaa Pokaż wiadomość
Zazdroszczę Ci,ja nadal od 7.01 czekam na mojego lubego-minta Na zestaw korektorów jednych i drugich też mam cheć,na cienie tez,ale marzenia...ile bym na to wydala
A mam pytanko-czy kaolin jako wykonczenowka da taki pudrowy efekt?
Moja przesyłka z EDM została wysłana 8 stycznia i też do mnie jeszcze nie dotarła chyba już nigdy nie złoże tak dużego zamówienia bo ten stres jest okropny
oki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 14:29   #3625
boziaj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 33
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

ja tez zamiast foundation brush znalazłam w paczce angleda...
a na fakturze obok tej pozycji pieczatka"out of stock", wiec raczej sie nie pomylili tylko taka "wymianke" zrobili
hmmm
napiszę do nich w tej sprawie, bo angleda to już mam (z allegro) i taka zamiana wcale mi nie odpowiada
boziaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 14:35   #3626
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Kurcze a ja właśnie chciałabym angleda jak on Wam się sprawdza do różu? Bo mam z naturalnego włosia i mnie drapie i do tego jest jakby za szeroki robi mi za duże placki nawet jak staram się delikatnie wyciągac w kierunku skroni.
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 14:38   #3627
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Kurcze a ja właśnie chciałabym angleda jak on Wam się sprawdza do różu? Bo mam z naturalnego włosia i mnie drapie i do tego jest jakby za szeroki robi mi za duże placki nawet jak staram się delikatnie wyciągac w kierunku skroni.
Lubie angleda, jest bardzo dobry do nakładania różu, nie robi placków, przynajmniej u mnie

Dobra, dali angleda zamiast foundation ale chyba nie każą Wam odsyłać? Glupie bo to było...
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne


Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 14:45   #3628
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

To chyba go kupie na all można dostac w niskiej cenie, co prawda nie EDM ale z tej samej fabryki.
Przez minrały zrobiłam się strasznie wybredna co mnie pędzel drapie za bardzo, bo mi coś nie pasuje, tu coś... ale w gruncie rzeczy cieszę się, że trafiłam na minerały na wizażu. A co do Cathy to nasz dobry minerałyowy Aniołek i wolałabym, żeby wysyłała swoje zdjęcie niż kopie zdjęcia Cariny w zbiorówkach (taki pomysł przewinął się kilka stron temu chyba)
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 15:06   #3629
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

moze ma któras ochote na pol come what may i pink sn0wflakes? u faaa
big pink snowflakes juz do mnie leci..ale troszke załuje ze wziełam az caly..
dlatego chciałabym dogadac sie z któras (o ile jest taka mozliwosc) zeby ona zapłaciła za come what may (oczywiscie dolar który rozni come what may (8) od pink (7)-dopłace ile bedzie trzeba tak zeby bylo po rowno) zakochałam sie w come what may

---------- Dopisano o 15:14 ---------- Poprzedni post napisano o 15:00 ----------

no chyba ze ktos by bardzo nie chciał takiego połączenia to np come what may mozemy zastąpic:
- snooze bar
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 15:32   #3630
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

ja nie rozumiem czy nie mogli napisac, ze nie mają pędzla i w takiej sytuacji co wybiera się w zamian...
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:37.