Moda na odrosty/Ombre hair -wątek zbiorczy - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-07-21, 18:06   #901
jus93tyna
Rozeznanie
 
Avatar jus93tyna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 645
Dot.: Moda na odrosty -Ombre hair

nie
swoje włosy mam naturalnie bardzo ciemne i sama bałam się tego przeprowadzać, więc poszłam do fryzjerki. ona rozjaśniła mi za pierwszym razem 1/3 włosów od dołu, ale że końce wyszły trochę żółte to nałożyła jeszcze raz rozjaśniacz, tym razem na znacznie większej długości włosów, ok 2/3 od dołu. na koniec trochę przyciemniła mi tą rozjaśnioną górną część ale to i tak nie było to czego oczekiwałam.
niemal z płaczem poszłam do drogerii i kupiłam ciemnobrązową farbę i nałożyłam ją sama w domu. od momentu gdzie włosy były rozjaśnione do mniej więcej połowy długości, odczekałam 15min i grzebieniem rozczesałam kilka cm w dól. znów odczekałam 5-7 min i jeszcze raz przeczesałam zostawiając ok 5 cm od dołu czystego blondu, poczekałam ok 5 min i poszłam zmyć i tak o to powstało to przejście między kolorami
jus93tyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-21, 18:48   #902
Agatusiek
Raczkowanie
 
Avatar Agatusiek
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: daleki wschód
Wiadomości: 470
GG do Agatusiek
Dot.: Moda na odrosty -Ombre hair

rozumiem. wgl to szacunek dla Ciebie, bo masz sliczne wlosy sama zapuszczam i niecierpliwie czekam na wymarzona rowna dlugosc wszystkich wlosow. narazie powoli odrastaja mi te, ktore niegdys byly pocieniowane na wysokosci ucha
A jak tam stan Twoich koncowek po tym uporczywymm rozjasnianiu? mocno są poniszczone?
__________________
To, co dziś jest rzeczywistością, wczoraj było nierealnym marzeniem.

Agatusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-22, 07:58   #903
jus93tyna
Rozeznanie
 
Avatar jus93tyna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 645
Dot.: Moda na odrosty -Ombre hair

ja wcześniej miałam grzywkę i teraz najkrótszy włos sięga już za ramiona więc nie jest już źle ale wytrwałości w zapuszczaniu Ci życzę, bo wiem jak to strasznie długo się wydaje
z końcówkami nie jest źle, choć są o wiele mocniej poddatne na niszczenie niż wcześniej
włosy dość mocno podcięłam w dniu robienia ombre, by nadać im taki owalny kształt więc końcówki na razie się jeszcze jakoś trzymają, choć widać nawet na zdjęciu, że są trochę przesuszone, no ale co tydzień robię im pół godzinne odżywianie i na szczęście nie widać by się jakoś mega rozdwajały czy łamały, a podcinać na razie nie zamierzam, bo nadal czekam aż będą do pasa
jus93tyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-22, 13:21   #904
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Blond końcówki :)

Cytat:
Napisane przez Doniia Pokaż wiadomość
A w jaki sposób robiłaś ? Czym ? Trudno się robi ?
Z góry dziękuje
miała ciemny brąz (spłukany czarny), zrobiłam rozjaśniaczem (dlatego taki trochę miodowy ten blond wyszedł )
• podzieliłam jej na kilka "rund" warstw podobne długości kosmyków poziomo i od dolnej zaczęłam
• podtapirowałam końce (zrobiły się takie "bąble" pod którymi były prostsze kosmyki włosów)
• te proste smarowałam rozjaśniaczem, lekko na podtapirowane najechałam, ale nie na całe (potem jak się ro rozczesze po zmyciu to właśnie fajne przejście jest)
• nałożyłam na to woreczek foliowy płasko (żeby nie brudził innych włosów) i wzięłam następną warstwę i tak coraz wyżej, ważne żeby zacząć od dołu jak się to samemu robi bo dużo prościej jak następne kosmyki z rozjaśniaczem leżą na czymś (tu mam ten woreczek na myśli) żeby nie ubabrać i plam nie zrobić

potem jak spłukiwałam jej to, to zaczęłam od górnych warstw

trochę chaotycznie napisałam.. dlatego jak coś niejasno to zaraz mów

Edytowane przez Meadow
Czas edycji: 2012-07-22 o 14:55
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-25, 13:04   #905
as_ania
Raczkowanie
 
Avatar as_ania
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Żelisławice, Siewierz
Wiadomości: 37
GG do as_ania Send a message via Skype™ to as_ania
Dot.: Blond końcówki :)

Ja też robiłam przyjaciółce, tylko ona właśnie chciała mieć takie typowe ombre. Nie wyszedł nam blond na pół głowy tylko ciekawe ombre-końcówki
Nasz "zabieg" zrobiłyśmy farbą ''superjasny blond'' firmy Palette.
Choć na pudełku był na prawde platynowy blond to ja jej brązowych włosach wyszedł złoty blond/nawet delikatnie rudawy (włosy miała naturalne)
Po prostu pędzelkiem lub szczoteczką do zębów (uprzednio robiąc mieszanke-instrukcja w pudełku) nałożyłam na rozczesane końcówki włosów farbę, robiąc delikatne "przejscia"
Bardzo ciekawy efekt
as_ania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-25, 14:15   #906
mrasnie
Raczkowanie
 
Avatar mrasnie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 35
Dot.: Blond końcówki :)

dziewczyny, mam pytanie chcę sobie zrobić ombre ( blond), moje naturalne włosy to jasny brąz, ale nie o tym chcę mówić. Na moje nieszczęście mam też cerę naczynkową i zastanawiam się, czy taka fryzura bd mi pasować do twarzy?... ;d bo ja powszechnie wiadomo, przy blondach na twarzy widać idealnie wszystkie mankamenty. Co o tym sądzicie?
mrasnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-25, 14:22   #907
LadyMaddie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 157
Dot.: Moda na odrosty -Ombre hair

ostatnio zaryzykowalam i zrobilam ombre sama za dokladnie 7 zl kupilam rozjasniacz z delii i wzielam sie do roboty ubralam stara koszulke i szczoteczka do zebow nakladalam rozjasniacz na koncowki. trzymalam okolo 40 minut i wyszlo super, bardzo mi sie podoba. Jak bede miala czas zrobie zdjecie, swoje wlosy mam ciemno brazowe, a koncowki wyszly takie hmm rudo brazowe. a co do zniszczenia wlosow to nie zauwazylam jakis tragicznych skutkow, odrazu po rozjasnieniu dalam na wlosy tone maski odzywczej.

---------- Dopisano o 15:22 ---------- Poprzedni post napisano o 15:19 ----------

W ogole zauwazylam , ze wiele z was narzeka na swoje ombre po wizycie u fryzjera. Z ciekawosci ile placilyscie ?
LadyMaddie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-25, 15:57   #908
as_ania
Raczkowanie
 
Avatar as_ania
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Żelisławice, Siewierz
Wiadomości: 37
GG do as_ania Send a message via Skype™ to as_ania
Dot.: Blond końcówki :)

Myśle, że jeśli zrobisz sobie tylko końcówki to tych niedoskonałości aż tak widać nie bedzie, no chyba że chcesz dość wysoko mieć ten blondzik?
as_ania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-25, 17:33   #909
mrasnie
Raczkowanie
 
Avatar mrasnie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 35
Dot.: Blond końcówki :)

Ciężko powiedzieć na jaką długość, bo jak to w ombre płynie przechodzi kolor więc zaciera się ta granica, ale to bd ok 5-6 cm? ale muszę dodać, że mam dość długie włosy
mrasnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-27, 21:43   #910
xslovenka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 253
Dot.: Moda na odrosty -Ombre hair

Dziewczyny czy widzialyście ten flimik (od 3:35 jest instruktaż do zrobienia ombre)

http://www.youtube.com/watch?v=yN_Jy...layer_embedded

I pytanie czy rzeczywiście taką farbą drogeryjną wyjdzie delikatny efekt.
Modelka wydaje się mieć ciemne włosy o tu zaproponowali jej jaśnuteńki blond (przy czym ja mając o ton ciemniejsze włosy bałabym się czy wyjdzie żółtko, czy też w ogóle nie złapie...w końcu b. jasne odcienie farb nie są polecane do ciemnych włosów)

Efekt końcowy b. ładny taki delikatny, choć ciężko ocenić, bo światło w studiu daje mocny blask, a włosów nie przedstawiono z każdej strony.

Jeśli rzeczywiście te farby z nowej serii potrafią tak ładnie rozjaśniać to chyba się skuszę.
xslovenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-27, 23:11   #911
banananas
Raczkowanie
 
Avatar banananas
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: gdzie się da
Wiadomości: 209
Dot.: Moda na odrosty -Ombre hair

Dziewczyny, czy uda mi się zrobic ombre na brązowych włosach używając Loreal Casting?
banananas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-28, 10:52   #912
Agatusiek
Raczkowanie
 
Avatar Agatusiek
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: daleki wschód
Wiadomości: 470
GG do Agatusiek
Dot.: Moda na odrosty -Ombre hair

Ja planuje pomalowac wlosy farba z Loreal, taka jak na zdjeciu ponizej. Dodatkowo chce zrobic ombre, ale nie przez rozjasnianie, tylko po prostu pomalowac farba. Tylko nie wiem, jaki odcien wybrac. chcialam iść w kierunku rudości. Ale nie mam pojecia jaki odcien, chce zeby efekt byl naturalny, jak po rozjasnianiu. Co proponujecie? Jestem zafascynowana ombre, widocznym na drugim zdjeciu. Kolory sa cudne. Tyle, ze moj podklad nie bedzie az tak rufy, bardziej pewnie pod braz. jednak koncowkami chcialabym nadac calosci rudawe barwy.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg farba_loreal_excellence_creme_4_54_braz_mahoniowo_miedziany.jpg (62,5 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 550802_382277345153531_1674104043_n.jpg (68,4 KB, 231 załadowań)
__________________
To, co dziś jest rzeczywistością, wczoraj było nierealnym marzeniem.

Agatusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-02, 18:42   #913
filemonka5_35
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 26
GG do filemonka5_35
Dot.: Moda na odrosty -Ombre hair

Podczepiam się pod wątek
Też planuję zrobić ombre. Jestem już umówiona do fryzjera na 17 sierpnia ;D
jednak ciągle szukam jakiegoś zdjęcia, by pokazać fryzjerce o co mi chodzi. Mam obawy, że nigdy czegoś takiego nie robiła i nie do końca wie o co mi chodzi ;/
szukam zdjęcia z taką samą długością włosów jak ja mam, czyli trochę za ramiona. Włosy mam farbowane niby na bursztynową czerwień, ale już się zmył i jest taki hmm słomkowy blond

a co do farby przedstawionej wyżej - kiedyś malowałam nią włosy, wyszły ciemne z różowatą poświatą. Po kilku myciach kolor się wypłukiwał i stawał się coraz bardziej rudy był śliczny! Chciałam do niego wrócić jakiś czas temu, ale się rozmyśliłam- za dużo dziewczyn farbuje się na rudo ;d
filemonka5_35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-02, 21:23   #914
Agatusiek
Raczkowanie
 
Avatar Agatusiek
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: daleki wschód
Wiadomości: 470
GG do Agatusiek
Dot.: Moda na odrosty -Ombre hair

Cytat:
Napisane przez filemonka5_35 Pokaż wiadomość
a co do farby przedstawionej wyżej - kiedyś malowałam nią włosy, wyszły ciemne z różowatą poświatą. Po kilku myciach kolor się wypłukiwał i stawał się coraz bardziej rudy był śliczny! Chciałam do niego wrócić jakiś czas temu, ale się rozmyśliłam- za dużo dziewczyn farbuje się na rudo ;d
fakt, ostatnio jest tego sporo i sam kolor rudy, ktory do niedawna byl pewnego rodzaju 'awangarda' teraz staje się zwyczajny, taki jak inne. nie zmienia to jednak faktu ze za jakis czas sprobuje tego koloru bo nigdy jeszcze ruda nie bylam, wiec co mi zaszkodzi Dzieki za info na temat farby, teraz juz jestem zdecydowana i niebawem pobiegnę do sklepu po ten zakup zmotywowałam się i mam nadzieje ze bede rownie zadowolona, bo kolor według mnie dosyc ciekawy. Braz idacy w inna strone niz czekolada.

---------- Dopisano o 22:23 ---------- Poprzedni post napisano o 22:21 ----------

filemonka5_35 a powiedz mi jeszcze, jaki kolor włosów mialas zanim pomalowalas je ta farbą?
__________________
To, co dziś jest rzeczywistością, wczoraj było nierealnym marzeniem.

Agatusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-03, 07:44   #915
filemonka5_35
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 26
GG do filemonka5_35
Dot.: Moda na odrosty -Ombre hair

hmm to było dość dawno, ale zapewne jakiś ciemny, czekolada lub coś w tym rodzaju w każdym razie jakiś brąz, który się zmył(jak wszystkie farby).
filemonka5_35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-03, 22:31   #916
Olusk_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5
Dot.: Moda na odrosty -Ombre hair

Dziewczyny a czy znacie może salon fryzjerski w Łodzi gdzie takie włoski można bez strachu zrobić? :P Wiadomo, że nie każdy fryzjer potrafi wyczarować taką fryzurę, zwłaszcza nie taki "osiedlowy".
Olusk_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-04, 07:50   #917
zuzanna90
Raczkowanie
 
Avatar zuzanna90
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 341
Dot.: Moda na odrosty -Ombre hair

Sama od dawna marzę o ombre, ale mam baleyage, więc chyba niezbyt

Za to niedawno robiłam siostrze kremem rozjaśniającym z Delii (5zł) - efekt bardzo fajny. Ma naturalne włosy ciemny blond, a końcówki wyszły w złocistym blondzie. Aż mnie zazdrość zżera, bo też chcę

---------- Dopisano o 08:50 ---------- Poprzedni post napisano o 08:47 ----------

Cytat:
Napisane przez Olusk_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny a czy znacie może salon fryzjerski w Łodzi gdzie takie włoski można bez strachu zrobić? :P Wiadomo, że nie każdy fryzjer potrafi wyczarować taką fryzurę, zwłaszcza nie taki "osiedlowy".
Trzeba trafić na prawdę na bardzo dobrego fryzjera. Wiele moich koleżanek robiło ombre u fryzjera i tylko jedna była zadowolona (zapłaciła 140zł).
Wiesz, jeśli masz choć trochę zdolności fryzjerskich, lub jakaś z Twoich koleżanek to możecie pokombinować. U fryzjera zostawisz sporo kasy, a nie wiadomo czy będziesz zadowolona.
Serio, niekiedy lepiej wygląda samodzielnie robione ombre niż po wyjściu z salonu. Przemyśl sprawę
Jakbyś mieszkała bliżej to bym Ci zrobiła
__________________
'ten RAP to jak na ranie plaster.'
zuzanna90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-06, 09:21   #918
Olusk_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5
Dot.: Moda na odrosty -Ombre hair

zuzanna90 faktycznie ombre przy baleyage może wyglądać kiepsko

A mogłabyś przesłać fotki jak Tobie wyszło? Również mam ciemny blond, dlatego jestem ciekawa jaki może być "żywy" efekt. Marzy mi się delikatne rozświetlenie coś jak w tutaj: http://3.bp.blogspot.com/--c51UvQCsc...0/DSC_1001.JPG
No i oczywiście byłabym wdzięczna za mały instruktarz jak robiłaś

Ja fryzjera boję się jak diabeł święconej wody ;P Dopiero teraz znalazłam fryzjerkę, z której jestem bardzo zadowolona. Ale to tylko, (choć dla niektórych fryzjerów AŻ) obcięcie włosów i wystylizowanie grzywy na bok. Miałam raz w życiu pasemka, chyba już nigdy nie popełnię tego błędu! 6 lat czekałam żeby przełamać się i w końcu zmienić coś w mojej fryzurze. Na szczęście zakochałam się w ombre, mało ingeruje w naturalny kolor włosów. Tylko teraz trzeba to wykonać.
Olusk_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-06, 20:38   #919
Gwiazda Wieczorna
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazda Wieczorna
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 360
Dot.: Moda na odrosty -Ombre hair

Cytat:
Napisane przez zuzanna90 Pokaż wiadomość
Sama od dawna marzę o ombre, ale mam baleyage, więc chyba niezbyt

Za to niedawno robiłam siostrze kremem rozjaśniającym z Delii (5zł) - efekt bardzo fajny. Ma naturalne włosy ciemny blond, a końcówki wyszły w złocistym blondzie. Aż mnie zazdrość zżera, bo też chcę

---------- Dopisano o 08:50 ---------- Poprzedni post napisano o 08:47 ----------



Trzeba trafić na prawdę na bardzo dobrego fryzjera. Wiele moich koleżanek robiło ombre u fryzjera i tylko jedna była zadowolona (zapłaciła 140zł).
Wiesz, jeśli masz choć trochę zdolności fryzjerskich, lub jakaś z Twoich koleżanek to możecie pokombinować. U fryzjera zostawisz sporo kasy, a nie wiadomo czy będziesz zadowolona.
Serio, niekiedy lepiej wygląda samodzielnie robione ombre niż po wyjściu z salonu. Przemyśl sprawę
Jakbyś mieszkała bliżej to bym Ci zrobiła
wrzuć fotkę jak wyszło
Gwiazda Wieczorna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-07, 19:12   #920
Rybcia16
Rozeznanie
 
Avatar Rybcia16
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 883
Dot.: Moda na odrosty -Ombre hair

hej Dziewczyny ja dzisiaj w końcu zdecydowałam się na delikatne ombre u fryzjera myślę, że wyszło całkiem fajnie, bo kolory przechodzą między sobą dość naturalnie. Ciężko dobrze uchwycić efekt wieczorem, ale podrzucam kilka zdjęć.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SAM_0989.jpg (22,0 KB, 146 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SAM_0998.jpg (42,6 KB, 112 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SAM_0999.jpg (57,1 KB, 161 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SAM_1009.jpg (14,4 KB, 223 załadowań)
Rybcia16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-07, 19:36   #921
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Moda na odrosty -Ombre hair

Cytat:
Napisane przez Rybcia16 Pokaż wiadomość
hej Dziewczyny ja dzisiaj w końcu zdecydowałam się na delikatne ombre u fryzjera myślę, że wyszło całkiem fajnie, bo kolory przechodzą między sobą dość naturalnie. Ciężko dobrze uchwycić efekt wieczorem, ale podrzucam kilka zdjęć.
jak na moje, powinny być jeszcze rzucone refleksy podczas rozjaśniania no i troszkę nizej zeby bylo to jasne , a wyżej refleksy, wtedy wygląda idealnie wg mnie, naturalnie, ale to tylko moja opinia a tak to troszkę, jakby duuuuuze odrosty po jasnym blondzie. aczkolwiek gratuluję takiej imponującej długości włosków!
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-07, 21:30   #922
weronika7
Wtajemniczenie
 
Avatar weronika7
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 238
Dot.: Moda na odrosty -Ombre hair

Cytat:
Napisane przez Rybcia16 Pokaż wiadomość
hej Dziewczyny ja dzisiaj w końcu zdecydowałam się na delikatne ombre u fryzjera myślę, że wyszło całkiem fajnie, bo kolory przechodzą między sobą dość naturalnie. Ciężko dobrze uchwycić efekt wieczorem, ale podrzucam kilka zdjęć.
fajnie wyszło, podoba mi się
__________________
weronika7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-08, 10:38   #923
harosza22
Raczkowanie
 
Avatar harosza22
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 217
Dot.: Moda na odrosty -Ombre hair

Jutro wykonam sama ombre Kupiłam rozjaśniacz Delii za 8 zł i działam! Włosy mam do połowy pleców, kolor naturalny mysi z jakimiś resztkami blond pasm.
harosza22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-08, 10:57   #924
jua1991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 20
Dot.: Moda na odrosty -Ombre hair

Cytat:
Napisane przez harosza22 Pokaż wiadomość
Jutro wykonam sama ombre Kupiłam rozjaśniacz Delii za 8 zł i działam! Włosy mam do połowy pleców, kolor naturalny mysi z jakimiś resztkami blond pasm.
harosza22 ja zrobiłam dziś właśnie tym rozjaśniaczem.
Efekt: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...eramidami.html
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_6052.jpg (100,6 KB, 287 załadowań)
jua1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-08, 12:31   #925
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Moda na odrosty -Ombre hair

troche kurczakowate....
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-08, 12:54   #926
jus93tyna
Rozeznanie
 
Avatar jus93tyna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 645
Dot.: Moda na odrosty -Ombre hair

Cytat:
Napisane przez jua1991 Pokaż wiadomość
harosza22 ja zrobiłam dziś właśnie tym rozjaśniaczem.
Efekt: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...eramidami.html
jak dla mnie, to za dużą część włosów rozjaśniłaś, a za mało pozostało w naturalnym kolorze i teraz wygląda to po prostu jak odrosty :P
choć to Twoje włosy i Ty powinnaś się w nich dobrze czuć
jus93tyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-08, 13:14   #927
zuzanna90
Raczkowanie
 
Avatar zuzanna90
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 341
Dot.: Moda na odrosty -Ombre hair

Cytat:
Napisane przez jua1991 Pokaż wiadomość
harosza22 ja zrobiłam dziś właśnie tym rozjaśniaczem.
Efekt: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...eramidami.html

efekt średni, wg mnie nie wyszedł powalający odcień.
zadbaj o włosy, bo zwlaszcza przy końcach wygladają na sianowate. potraktuj je jakąś odżywką czy maską
__________________
'ten RAP to jak na ranie plaster.'
zuzanna90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-08, 13:31   #928
harosza22
Raczkowanie
 
Avatar harosza22
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 217
Dot.: Moda na odrosty -Ombre hair

Wyszło fajnie, zdjęcie jest takie sobie Ile trzymałaś?
Ja planuje najpierw 15 min same końce czyli jakieś 5 7 cm a potem przez kolejne 15 min troche wyżej ale max do linii brody. Bardzo Ci się włoski zniszczyły?
harosza22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-08, 17:01   #929
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: Moda na odrosty -Ombre hair

Cytat:
Napisane przez jua1991 Pokaż wiadomość
harosza22 ja zrobiłam dziś właśnie tym rozjaśniaczem.
Efekt: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...eramidami.html
Trochę mało naturalny odcień i efekt, wyglądają jak od linijki
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-08, 21:45   #930
czekoladniczka
Raczkowanie
 
Avatar czekoladniczka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Leszno
Wiadomości: 333
Dot.: Moda na odrosty -Ombre hair

Cześć mam włosy rozjaśnione z ciemnego brązu na blond. Jednak blond ten ma różne odcienie - gdzieniegdzie jest jasny, spód wpada w taki miodowy blond. Teraz kusi mnie jednak, żeby coś z nimi zrobić .. dodać trochę brązu - albo pasemka, albo właśnie jakieś ombre hair. Tylko nie wiem czy to się tak da, żeby na samą górę zrobić brąz? Czy może jakieś ombre z samych odcieni blondu ?

Co radzicie ?
__________________
Aparatka
góra - aparat stały: 09.01.2012-16.09.2014
wkrótce dół - aparat ruchomy

Edytowane przez czekoladniczka
Czas edycji: 2012-08-09 o 13:48
czekoladniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-11-12 03:47:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:32.