kremy z filtrem, które kochają mineralny makijaż - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-09-19, 10:38   #481
valerica
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 27
Dot.: kremy z filtrem, które kochają mineralny makijaż

Jak myślicie można zmatowić filtr skrobią a na to położyć minerały? Będzie to jakoś wyglądało?
Bo ja po nałożeniu filtra zawsze się świece jak choinka.
valerica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-19, 12:40   #482
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: kremy z filtrem, które kochają mineralny makijaż

Cytat:
Napisane przez valerica Pokaż wiadomość
Jak myślicie można zmatowić filtr skrobią a na to położyć minerały? Będzie to jakoś wyglądało?
Bo ja po nałożeniu filtra zawsze się świece jak choinka.
Jeśli tylko nie zrobi Ci się ciasto, to tak. U jednych jest to wykonalne, u innych nie.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-20, 10:10   #483
valerica
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 27
Dot.: kremy z filtrem, które kochają mineralny makijaż

Chyba się nie zrobi... Popróbuje jak mi przyjdzie przesyłka. :P

Tak sobie kombinuje bo w przyszłym tygodniu mam rajd i chce jak największą ochronę przed słońcem jak najdłużej uzyskać. Nie będę tam miała jak ponownie nałożyć makijażu. A nałożenie jeszcze raz filtru na makijaż jest niemożliwe bo wtedy to już 100% się ciasto robi.
valerica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-20, 12:27   #484
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: kremy z filtrem, które kochają mineralny makijaż

Cytat:
Napisane przez valerica Pokaż wiadomość
Chyba się nie zrobi... Popróbuje jak mi przyjdzie przesyłka. :P

Tak sobie kombinuje bo w przyszłym tygodniu mam rajd i chce jak największą ochronę przed słońcem jak najdłużej uzyskać. Nie będę tam miała jak ponownie nałożyć makijażu. A nałożenie jeszcze raz filtru na makijaż jest niemożliwe bo wtedy to już 100% się ciasto robi.
Jak nie będzie Ci szło nakładanie flat topem, to próbuj okrągłego pędzla.

Chociaż ja bym chyba w takiej sytuacji odpuściła makijaż, skoro najważniejsza jest ochrona, a nie będziesz mieć możliwości poprawek, jeśli coś się sknoci - to tylko dodatkowy stres.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-20, 13:41   #485
LadyMadalena
Wtajemniczenie
 
Avatar LadyMadalena
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 145
Dot.: kremy z filtrem, które kochają mineralny makijaż

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Jeśli tylko nie zrobi Ci się ciasto, to tak. U jednych jest to wykonalne, u innych nie.
A jest inny sposób nakładania minerałów na filtr?
__________________
Stosuję bardziej lub mniej pokracznie zasady CG od 22.07.10r

Moja fragrantica

Edytowane przez LadyMadalena
Czas edycji: 2014-09-20 o 13:43
LadyMadalena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-20, 14:23   #486
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: kremy z filtrem, które kochają mineralny makijaż

Cytat:
Napisane przez LadyMadalena Pokaż wiadomość
A jest inny sposób nakładania minerałów na filtr?
Nie rozumiem pytania
Nie pisałam o innym sposobie, tylko o końcowym efekcie.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-21, 10:20   #487
valerica
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 27
Dot.: kremy z filtrem, które kochają mineralny makijaż

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Jak nie będzie Ci szło nakładanie flat topem, to próbuj okrągłego pędzla.

Chociaż ja bym chyba w takiej sytuacji odpuściła makijaż, skoro najważniejsza jest ochrona, a nie będziesz mieć możliwości poprawek, jeśli coś się sknoci - to tylko dodatkowy stres.
Żeby to było takie proste. Niestety stan mojej cery nie jest ostatnio na tyle dobry bym sobie mogła na to pozwolić.

Małe poprawki będę mogła zrobić, bo tam na miejscu jest łazienka, ale przecież nie będę jej okupować przez 20 minut, także o ponownym nakładaniu filtra nie ma mowy.
valerica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-22, 09:24   #488
soniiia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 9
Dot.: kremy z filtrem, które kochają mineralny makijaż

Ponawiam pytanie, jaki krem najlepszy do minerałów konkretnie Amilie? Zależy mi na tym, żeby był naturalny i intensywnie nawilżający.
soniiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-22, 10:37   #489
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: kremy z filtrem, które kochają mineralny makijaż

Cytat:
Napisane przez soniiia Pokaż wiadomość
Ponawiam pytanie, jaki krem najlepszy do minerałów konkretnie Amilie? Zależy mi na tym, żeby był naturalny i intensywnie nawilżający.
Dość popularne w tej grupie są nawilżający Fitomedu i lekkie kremy Sylveco. Ale efekt i tak będzie zależał od skóry, nie ma jakiegoś idealnego połączenia konkretnego kremu z konkretną marką dla wszystkich.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-10, 14:19   #490
ekoplawiaka
Raczkowanie
 
Avatar ekoplawiaka
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Warszawa/Kraków
Wiadomości: 47
Dot.: kremy z filtrem, które kochają mineralny makijaż

Ja używam do różnych minerałów fluidu matującego Vichy Capital Soleil SPF 50. Jak dla mnie świetnie się sprawdza do cery mieszanych i tłustych, ma matowe wykończenie, więc wystarczy delikatnie oprószyć twarz pędzlem z podkładem, bez dodatkowego nakładania pudru/skrobi. Po kilku godzinach jednak mat przestaje działać, więc dobrze mieć przy sobie bibułki lub puder.
ekoplawiaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-05, 23:10   #491
diagnoza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 9
Dot.: kremy z filtrem, które kochają mineralny makijaż

Dziewczyny, proszę o pomoc w wyborze filtra na twarz. Używam minerałów od Lily Lolo, nie wiem za jakim filtrem zacząć się rozglądać.
Jestem posiadaczką cery suchej.
diagnoza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-07, 10:59   #492
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: kremy z filtrem, które kochają mineralny makijaż

no to i ja coś od siebie dodam.
jestem posiadaczką cery normalnej (a może to już mieszana?). czasami walczę z suchymi skórkami lub tłustą strefą T i wypryskami. Jednak na co dzień jest "normalnie".

Używam mineralnych podkładów z: Amilie Mineral Cosmetics (wersja matująca), Annabelle Minerals (też matująca) i z Clare Blanc (regulujący podkład spf 15). Na razie to tyle, choć niedługo moja rodzina minerałów powiększy się o jakiś podkład z Lucy Minerals (o ile znajdę idealny kolor )

Kremy, które dobrze mi współgrają z minerałami:
- TOŁPA hydrativ (wersja LEKKA, która jest przeznaczona dla skóry mieszanej lub tłustej. Przy wersji BOGATEJ musiałam uważać na to jaką ilość kładę na twarz, bo ten kosmetyk jest dla cery suchej i bardzo suchej) posiada spf 15. Świetnie nawilża, szybko się wchłania, niewiele kosztuje
- KORRES magnolia bark - wyższa półka, ale nigdy mnie nie zawiódł. Mam wersję na dzień z spf 15. Tak samo świetnie nawilża, bardzo, bardzo szybko się wchłania, pozostawia skórę elastyczną i miłą w dotyku. Wada to cena, szczególnie w sephorach ale można o połowę mniej zapłacić na stronie natural-products.pl - szczególnie jak się kupi w zestawie, bądź nie przeszkadza nam, że oryginalny produkt nie ma kartonika (kosztuje mniej, ponieważ kremy pochodzą z zestawów - które zawsze są tańsze - zestawy się rozpakowuje i dlatego nie ma kartonika, ale daty są zawsze w opisie)
- SYLVECO lekki krem brzozowy - nie wiem czy ma jakieś spf, ale ta muso-pianka świetnie sprawdza się również pod makijaż mineralny i cena jest malutka
- BOBBI BROWN hydrating - genialny krem. cena zabija. ale krem naprawdę świetny. wygładza twarz i daje takie dziwne orzeźwienie, przyjemne. niestety nie widzę wzmianki o spf...
- LIERAC - seria mesolift, hydrachrono, initiatic - również nie warzą się pod podkładem, są bardzo dobre, ale nie ma wzmianki o spf.
- LA ROCHE POSAY - anthelios xl - bardzo lekki a przy tym ma spf 50!!! Więc idealny dla mega wrażliwców. Działa ładnie pod minerałkami

---------- Dopisano o 11:59 ---------- Poprzedni post napisano o 11:51 ----------

Cytat:
Napisane przez diagnoza Pokaż wiadomość
Dziewczyny, proszę o pomoc w wyborze filtra na twarz. Używam minerałów od Lily Lolo, nie wiem za jakim filtrem zacząć się rozglądać.
Jestem posiadaczką cery suchej.
minerały (chyba wszystkie z tego co mi wiadomo) mają swój filtr spf zwykle między 10-20 spf. w zależności ile i jakie minerałki są w danym podkładzie mineralnym.

jak masz typowo suchą cerę polecam ci spróbować albo TOŁPA hydrativ krem BOGATY (on ma spf 15) albo jak masz możliwość wypróbuj sobie LA ROCHE POSAY anthelios XL - który ma spf 50. Albo sprawdź ogólnie tę gamę produktów, bo ten fluid (bez koloru) do twarzy, o którym mówię, docelowo skierowany jest do skóry normalnej i mieszanej. Ale La Roche ma też z tego coś dla "suchych wrażliwców", wystarczy podpytać konsultantki np w Superpharm.

Edytowane przez margitea
Czas edycji: 2015-06-08 o 01:08
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-07, 13:50   #493
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: kremy z filtrem, które kochają mineralny makijaż

Cytat:
Napisane przez margitea Pokaż wiadomość
no to i ja coś od siebie dodam.
jestem posiadaczką cery normalnej (a może to już mieszana?). czasami walczę z suchymi skórkami lub tłustą strefą T i wypryskami. Jednak na co dzień jest "normalnie".

Używam mineralnych podkładów z: Amilie Mineral Cosmetics (wersja matująca), Annabelle Minerals (też matująca) i z Clare Blanc (regulujący podkład spf 15). Na razie to tyle, choć niedługo moja rodzina minerałów powiększy się o jakiś podkład z Lucy Minerals (o ile znajdę idealny kolor )

Kremy, które dobrze mi współgrają z minerałami:
- TOŁPA hydrativ (wersja LEKKA, która jest przeznaczona dla skóry mieszanej lub tłustej. Przy wersji BOGATEJ musiałam uważać na to jaką ilość kładę na twarz, bo ten kosmetyk jest dla cery suchej i bardzo suchej) posiada spf 15. Świetnie nawilża, szybko się wchłania, niewiele kosztuje
- KORRES magnolia bark - wyższa półka, ale nigdy mnie nie zawiódł. Mam wersję na dzień z spf 15. Tak samo świetnie nawilża, bardzo, bardzo szybko się wchłania, pozostawia skórę elastyczną i miłą w dotyku. Wada to cena, szczególnie w sephorach ale można o połowę mniej zapłacić na stronie natural-products.pl - szczególnie jak się kupi w zestawie, bądź nie przeszkadza nam, że oryginalny produkt nie ma kartonika (kosztuje mniej, ponieważ kremy pochodzą z zestawów - które zawsze są tańsze - zestawy się rozpakowuje i dlatego nie ma kartonika, ale daty są zawsze w opisie)
- SYLVECO lekki krem brzozowy - nie wiem czy ma jakieś spf, ale ta muso-pianka świetnie sprawdza się również pod makijaż mineralny i cena jest malutka
- BOBBI BROWN hydrating - genialny krem. cena zabija. ale krem naprawdę świetny. wygładza twarz i daje takie dziwne orzeźwienie, przyjemne. niestety nie widzę wzmianki o spf...
- LIERAC - seria mesolift, hydrachrono, initiatic - również nie warzą się pod podkładem, są bardzo dobre, ale nie ma wzmianki o spf.
- LA ROCHE POSAY - anthelios xl - bardzo lekki a przy tym ma spf 50!!! Więc idealny dla mega wrażliwców. Działa ładnie pod minerałkami

---------- Dopisano o 11:59 ---------- Poprzedni post napisano o 11:51 ----------



minerały (chyba wszystkie z tego co mi wiadomo) mają swój filtr spf zwykle między 10-20 spf. w zależności ile i jakie minerałki są w danym podkładzie mineralnym. Dlatego kupując jakikolwiek krem z 15spf - już masz na twarzy około 30spf a przy tym ciężko się opalić :P

jak masz typowo suchą cerę polecam ci spróbować albo TOŁPA hydrativ krem BOGATY (on ma spf 15) albo jak masz możliwość wypróbuj sobie LA ROCHE POSAY anthelios XL - który ma spf 50. Albo sprawdź ogólnie tę gamę produktów, bo ten fluid (bez koloru) do twarzy, o którym mówię, docelowo skierowany jest do skóry normalnej i mieszanej. Ale La Roche ma też z tego coś dla "suchych wrażliwców", wystarczy podpytać konsultantki np w Superpharm.
z wyżej wymienionych testowałam tylko Sylveco(wszystkie rodzaje) i różne filtry LRP w tym ultra lekkiego i to była delikatnie mówiąc tragedia w połączeniu z podkładem(mam cerę tłustą bez suchych skórek, w upały wręcz ekstremalnie przetłuszczająca się)w ogóle przy cerze tłustej nie wyobrażam sobie nakładania podkładu mineralnego bezpośrednio na krem bez wcześniejszego zmatowienia go primerem/krzemionką/dry flo czy ostatnio jak robię glinką białą lub pudrem glinkowym Jadwigi


Podzielę się spostrzeżeniami jak u mnie wygląda nakładanie minerałów na filtr czy krem. Po pierwsze muszę buzię zmatowić bez tego podkład spłynie, zwarzy się na kremie. Druga rzecz- nie udało mi się nigdy na tak przygotowaną skórę ładnie nałożyć podkładu flat topem w grę wchodzi u mnie wyłącznie pędzel do różu z Essence(!) i delikatne omiatanie buzi. Wada jest taka że otrzymamy sporo delikatniejsze krycie i więcej podkładu "się zmarnuje" wejdzie w pędzel ale jeśli ktoś chce/potrzebuje chociaż ujednolicić buzię to lepsze to niż nic. Trzecia rzecz-konsystencja podkładu. Z perspektywy czasu wiem że podkłady bardziej suche/pudrowe/tynkowe w konsystencji(nie w efekcie na skórze) czyli np. Meow, EDM, Chrimaluxe, Amilie na takiej bazie(filtr z dry flo lub krzemionką) nie chcą się estetycznie rozprowadzić Robi się tynkowe ciasto ponieważ trzeba je mocniej stemplować flat topem lub "wciskać" na mokro w skórę co odpada w tym przypadku. Najlepiej sprawdzają mi się sypkie i satynowe łatwe do roztarcia nawet gównianym pędzlem Neauty czy równie łatwe do rozcierania kremowe Annabelle. Piszę oczywiście z jak to jest u mnie, jeśli ktoś ma podobne problemy z aplikacją niech zwróci uwagę na pędzel jakiego używa i konsystencję podkładu.
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-07, 13:56   #494
jessica855
Zakorzenienie
 
Avatar jessica855
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 8 445
Dot.: kremy z filtrem, które kochają mineralny makijaż

Margitea filtry się nie sumują... niestety
jessica855 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-08, 01:12   #495
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: kremy z filtrem, które kochają mineralny makijaż

Cytat:
Napisane przez jessica855 Pokaż wiadomość
Margitea filtry się nie sumują... niestety
Całe życie zylam w błędzie! Edytowalam żeby nie wprowadzać innych w błąd.

Mimo wszystko 10-20 spf to całkiem niezły filtr?

---------- Dopisano o 02:12 ---------- Poprzedni post napisano o 02:10 ----------

BTW SYLVECO przynajmniej brzozowy wg mnie totalnie nie nadaje się do cery tłustej. Ma piankowa konsystencję, prędzej mi pasuje dla suchych skór... A co do nakladania minerałów, jak nie daje rady flat topem spróbować warto kabuki, choć daje mniejsze krycie podobno
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-08, 09:19   #496
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: kremy z filtrem, które kochają mineralny makijaż

Muso pianka? W życiu bym go tak nie określiła.

Filtry rzeczywiście nie dodają się na zasadzie 1+1.

Ponadto BARDZO WAŻNE: aby osiągnąć deklarowaną ochronę, trzeba na twarz nałożyć minimum około 1,5ml kremu, lub podkładu. A konia z rzędem temu, kto jest w stanie nałożyć 1,5ml minerałów na twarz...

Minerały nie tylko się nie dodają łatwo, ale też się nie dzielą. Jeśli spf 50 należymy na twarz 0.75 ml, wcale nie da nam to spf 25.... Ale dużo, dużo mnie.

Moim zdaniem 10-20spf to jest żadna ochrona.
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-08, 17:09   #497
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: kremy z filtrem, które kochają mineralny makijaż

a jak inaczej określiłabyś konsystencję kremu z Sylveco? Mam taki brzozowy w tubce z dozownikiem. Jak go wyciskam mam wrażenie, że jest trochę "z powietrzem", przez co robi się piankowaty. Później się trochę zlewa z dłoni. Jakbym miała to porównać do czegoś co istnieje, to są takie desery na zimno (m.in w lidlu) - czekoladowe z pianką u góry. Deser jest taki puszysty i piankowaty jak ten krem dla mnie ;D

Kurczę, a co się dzieje kiedy nie mamy na twarzy dobrego filtra? Przebarwienia i pieprzyki. Faktycznie, wyskoczyły mi może ze 2-4 nowe pieprzyki, ale nic poza tym, wyglądają normalnie. Tylko, że ja ogólnie słabo się opalam i raczej nie chodzę w pełnym słońcu, a jak już to cieniem i w kapeluszu

W ogóle naprawdę dziękuję za uświadomienie, że filtry się nie sumują. Gdzieś przeczytałam taką nowinkę i wzięłam to za "świętą prawdę" bez dokładniejszego sprawdzania.
Dobrze dziewczyny, że czuwacie!
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-08, 18:30   #498
diagnoza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 9
Dot.: kremy z filtrem, które kochają mineralny makijaż

My tu gadu gadu, a ja dalej nie mam filtra
diagnoza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-08, 20:27   #499
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: kremy z filtrem, które kochają mineralny makijaż

Mogą pojawić się przebarwienia, piegi, skóra szybciej się starzeje, robią się zmarchy i można dostać raka Mnóstwo osób nie korzysta z filtrów, niemniej, uważam, że jeśli już się chronimy, to róbmy to tak, żeby miało sens. 10-20 to pic na wodę.
Plusik za kapelusz Ja też noszę.

Dla mnie to zwykłe mleczko, śmietanka. Musem-pianką nazwałabym na przykład matujący barwy siarkowej
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-08, 22:47   #500
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: kremy z filtrem, które kochają mineralny makijaż

barwy siarkowej nie używam, kojarzy mi się raczej z problemami typu trądzik, a mnie to ominęło, tfu tfu.

to skoro spf 15 to pic na wodę, to może krem z la roche posay, ten o którym pisałam z spf 50? to już hardkor!

a faktycznie sylveco może być śmietanką w konsystencji. muso-pianko-śmietanką
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-08, 23:44   #501
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: kremy z filtrem, które kochają mineralny makijaż

LRP miałam próbkę - fajny, ale i tak wolę Vichy dry touch. Teraz kończę Biodermę 30, następny w kolejce jest Lierac 50, potem LRP dry touch.
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-11, 19:52   #502
diagnoza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 9
Dot.: kremy z filtrem, które kochają mineralny makijaż

Dziewczyny, powiedzcie mi proszę jak to jest z tym kremem ochronnym, pasuje pod minerały?- http://www.dermedic.pl/produkty/18/2...-normalna.html

Skład widnieje na załączonym zdjęciu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1970-01-01 01.00.00-84.jpg (78,8 KB, 14 załadowań)
diagnoza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-17, 09:47   #503
201607231711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 958
Dot.: kremy z filtrem, które kochają mineralny makijaż

Stosuje tylko filtry spf 50, choć nie mam wrażliwej na słońce skory.
Z minerałami fajnie współgra pharmaceris hydrolipidowy oraz lirene emulsja do ciała do skory wrażliwej. Składy prawie identyczne, różnią sie oczywiście pojemnością i cena
201607231711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-18, 14:27   #504
diagnoza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 9
Dot.: kremy z filtrem, które kochają mineralny makijaż

Kupiłam dziś https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...ja.html&next=1 Mam nadzieję, że i u mnie się sprawdzi...
diagnoza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-18, 16:19   #505
moniak80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 4
Dot.: kremy z filtrem, które kochają mineralny makijaż

Właśnie słyszałam dużo dobrego o tej emulsji Lirene ale chciałam się upewnić - to chodzi o tą do ciała?
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
moniak80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-18, 17:18   #506
201607231711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 958
Dot.: kremy z filtrem, które kochają mineralny makijaż

Cytat:
Napisane przez moniak80 Pokaż wiadomość
Właśnie słyszałam dużo dobrego o tej emulsji Lirene ale chciałam się upewnić - to chodzi o tą do ciała?

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...a-ochrona.html
To jest to
201607231711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-30, 00:59   #507
olencja kwiatencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja kwiatencja
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 850
Dot.: kremy z filtrem, które kochają mineralny makijaż

A trzymają się Wam na Vichy 50 matującym minerały? przeczytałam u Italiany, że w ogole jej się minerały nie trzymały is ię zraziłam a teraz na promo był w SP. Ktoś próbował nowy aksamitny krem przeciw białym śladom z LRP z baiką?
olencja kwiatencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-30, 06:02   #508
201607231711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 958
Dot.: kremy z filtrem, które kochają mineralny makijaż

Cytat:
Napisane przez olencja kwiatencja Pokaż wiadomość
A trzymają się Wam na Vichy 50 matującym minerały? przeczytałam u Italiany, że w ogole jej się minerały nie trzymały is ię zraziłam a teraz na promo był w SP. Ktoś próbował nowy aksamitny krem przeciw białym śladom z LRP z baiką?
Vichy miałam, minerały się trzymały, ale na dłuższą metę podrażniał.
201607231711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-01, 00:39   #509
olencja kwiatencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja kwiatencja
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 850
Dot.: kremy z filtrem, które kochają mineralny makijaż

a jak z matem? potrzebuje czegoś na lato, bo w te upały to nie wiem czy Pharmaceris mi się bedzie twarzy trzymał, a w te upały przy nosie i na skroniach lubi mi się woda puścic :/
olencja kwiatencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-01, 08:16   #510
201607231711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 958
Dot.: kremy z filtrem, które kochają mineralny makijaż

Cytat:
Napisane przez olencja kwiatencja Pokaż wiadomość
a jak z matem? potrzebuje czegoś na lato, bo w te upały to nie wiem czy Pharmaceris mi się bedzie twarzy trzymał, a w te upały przy nosie i na skroniach lubi mi się woda puścic :/

Trzyma ładny mat
201607231711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-02-20 07:32:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:05.