MMowe plotki:) - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-06-26, 18:42   #1171
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: MMowe plotki:)

Kasiu..najlepszego z okazji rocznicy dla was

jaaa dzisiaj z racji pieknego slonka wymeczylam koty aparatem :P haaaaaaaaaaaaaa haaa ;P
duuuze juz sa;P chociqaz raz Pumcia nie rozmazala sie na zdjeciach bo sloneczko bylo
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 19:01   #1172
Pilar1899
keep calm and contour on
 
Avatar Pilar1899
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 256
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez Mloda Pokaż wiadomość
Pilar poszła sie poakowac ale juuuuuzzzz!!!!

I co działa???
O tak Spakowana jestem już

Tylkokasiu,gratuluję tylu lat związku i rocznicy
Pilar1899 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 19:06   #1173
tylkokasia
Moderator
 
Avatar tylkokasia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 9 995
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
O tak Spakowana jestem już

Tylkokasiu,gratuluję tylu lat związku i rocznicy
Dziękuję Tobie i wszystkim

I w ogóle nagrałam filmik makijażowy ten niebiesko-czerwony inspirowany bluzką w paski
__________________
Mój Instagram

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie



tylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 19:46   #1174
Pilar1899
keep calm and contour on
 
Avatar Pilar1899
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 256
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez tylkokasia Pokaż wiadomość
Dziękuję Tobie i wszystkim

I w ogóle nagrałam filmik makijażowy ten niebiesko-czerwony inspirowany bluzką w paski
Ale super ! Dziękuję


Tak w ogóle,to ja się pożegnam na 2 tyg,jadę nad morze ( będę sporadycznie korzystać z kawiarenki intern.,ale pewnie na wszystko nie starczy czasu ) Buziaki dziewczynki
__________________
It's a little bit horrifying just how quickly everything can fall to crap.

Oh, screw beautiful. I'm brilliant.
If you want to appease me, compliment my brain.
Pilar1899 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 19:53   #1175
gioseppe
Zakorzenienie
 
Avatar gioseppe
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 150
Dot.: MMowe plotki:)

hej
a ja jem kisiel :P :P

i szukam jakiegos filmu na dysku co by nie czuć ze prasuje gore ubran...

Cytat:
Napisane przez misiakasiulec Pokaż wiadomość
Gioseppe - ja już Ci chyba kiedyś pisałam że masz rewelacyjne włoski, pasują Ci
dziekuje

Cytat:
Napisane przez tylkokasia Pokaż wiadomość
Dziękuję kochane za miłe słowa. I dodam że rocznica ślubu 1 ale w sumie to 8 lat jesteśmy razem
gratuluje!

wykopcie mnie.. musze prasowac, pakowac walizy itp... dom wyglada jak po tornadzie (a tu dopiero sie zbliza... bo u mnie po pakowaniu jak po tornadzie)
__________________
wizaż https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=596642 Profesjonalny Make-up | Nauka makijażu | Makijaż Ślubny | Analiza kolorystyczna 12 typów urody | Metamorfozy

gioseppe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 20:05   #1176
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: MMowe plotki:)

a ja dzisiaj leniuchuuuuuje na maksa po prostu ;P chociaz nie..umylam kuwete kotom i zroilam zakupy hehe ;P

Pilar..udanych wakacji
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 20:55   #1177
natala79
Rozeznanie
 
Avatar natala79
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Świdnica
Wiadomości: 856
GG do natala79
Dot.: MMowe plotki:)

Witam wieczorową porą
Ja padam... Nogi wchodza mi w tyłek. U nas są dni mojego miasta . Trzeba dziecku bylo zrobic przyjemnosc i pojsc na jakąs karuzelę. Oczywiscie jak poszlismy o 14 wrocilismy dopiero o 20:30. Nie czuje nog, nie czuję głodu i nie czuję kasy w portfelu. Dziecko wyssało z nas wszystko co mieliśmy. Karuzelki, skakanki, zjeżdzalnie, wata cukrowa, popcorn, balonik, gofry i kupa innych rzeczy. Uciekliśmy stamtąd chociaz teraz zaczelo się robić przyjemnie dla młodzieży. Kupa ludzi, wrzasku i muzyki. Ah... starosc nie radość. Kiedy to bylo jak sie wracalo nad ranem do domu. A teraz dziecko klaść trzeba, bajeczkę poczytac i siedzieć w domku bo limit u tesciow na oddanie "na nockę" się skończył
Co tu robic... poczytam fora, pogrzebię w necie, piwko wyżłopie bo tylko na to mam już sile.
Buziolki.

---------- Dopisano o 21:55 ---------- Poprzedni post napisano o 21:42 ----------

Cytat:
Napisane przez Candy Killer Pokaż wiadomość
Kasiu..najlepszego z okazji rocznicy dla was

jaaa dzisiaj z racji pieknego slonka wymeczylam koty aparatem :P haaaaaaaaaaaaaa haaa ;P
duuuze juz sa;P chociqaz raz Pumcia nie rozmazala sie na zdjeciach bo sloneczko bylo
Fajniutkie kotki. Ja jestem totalną kociarą, moglabym przygarnac kazdego kotka, ktory jest samotny . Mialam w domu dwa persa i norweskiego, ktore z bolem musialam zostawic mamie. Moj maz niecierpi kotów, toleruje psa i pewnie kiedys bedziemy miec... jak tylko zamieszkamy w duzym domu, z wielkim ogrodkiem i pomocą domową )) Musimy uzbierac tylko pareset tysięcy albo wygrac w totka
natala79 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-26, 20:58   #1178
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: MMowe plotki:)

wiesz co..moj Tż tez nie byl kociarz aleeee zmienilo mu sie jak kociaki zaczeli do niego lgnac same i sie ocieraly i tulily..pozniej jak poczytal ze jak kot sie ociera to znaczy ze ufa czlowiekowi to juz zakochaaaaaany w nich i teraz to jego koty mowi ;P
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 23:59   #1179
emalia30
Zakorzenienie
 
Avatar emalia30
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 5 332
GG do emalia30 Send a message via Skype™ to emalia30
Dot.: MMowe plotki:)

witam pozno,bardzo pozno

wpadlam tylko pozyczyc wszystkiego NAJ z okazji rocznicy Kasi - kolejnych cudownych lat razem !!!
a propo rocznic to we wrzesniu nasza bedzie 12-sta
a w ogole prawie 17 lat razem - szok!

sciskam Was mocno wszystkie i cieplo pozdrawiam!!!!!!!!!!!!!!
emalia30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-27, 00:06   #1180
Mloda
Zakorzenienie
 
Avatar Mloda
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Frankfurt am Main
Wiadomości: 6 541
Send a message via Skype™ to Mloda
Dot.: MMowe plotki:)

Emalia milo Cie "widziec"
__________________
Nie zgadzam sie na kopiowanie i rozpowszechnianie moich zdjęć!!!

Młoda bloguje- http://www.82inez.blogspot.com/
Młoda rozbija sie na YT http://www.youtube.com/user/82Inez
Mloda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-27, 06:51   #1181
Limonka1987
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka1987
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 660
Dot.: MMowe plotki:)

Dzień dobrrrrry

Cytat:
Napisane przez paula.cw Pokaż wiadomość
Mloda ale Ci zazdroszczę tego przytulania, ja od miesiąca jestem bez TŻ i już mi chcica przeszkadza w normalnym myśleniu :P
Żółwik, Paula! Też jestem blisko miesiąc po rozstaniu i chociaż jeszcze się nie uskarżam na chcicę, to pewnie i na to przyjdzie czas A jeśli samotność będzie się przedłużać pewnie dojdą obawy o to, że mi wiadome miejsce pajęczyną zarośnie

Cytat:
Napisane przez tylkokasia Pokaż wiadomość
I w ogóle wiecie że w niedzielę mi stuka pierwsza rocznica ślubu ale to zleciało
Gratuluję, Kasieńko
Jak się nazywa ta pierwsza rocznica...? Z tego co pamiętam to papierowe wesele. Za rok czeka Was bawełniane, a za 2 lata moje ulubione: skórzane. Od razu wyobrażam sobie świętowanie w perwersyjnych skórzano-lateksowych strojach, z pejczem w ręku
Albo ten kto nazywał te wszystkie rocznice miał fantazję, albo to mi się już wszystko kojarzy z jednym


Cytat:
Napisane przez asiaasia58 Pokaż wiadomość
wróciłam wczoraj (hmm...dzisiaj właściwie...) o 4 nad ranem z imprezy a przed 8 musiałam być w pracy cały dzień dzisiaj przysypiałam za ladą mam nadzieję, że żadnego klienta nie przegapiłam
Jakby był poważnie zainteresowany zakupem to pewnie by Cię obudził

Cytat:
Napisane przez Candy Killer Pokaż wiadomość
jaaa dzisiaj z racji pieknego slonka wymeczylam koty aparatem :P haaaaaaaaaaaaaa haaa ;P
duuuze juz sa;P chociqaz raz Pumcia nie rozmazala sie na zdjeciach bo sloneczko bylo
Chyba już to mówiłam, ale się powtórzę. Generalnie za kotami nie przepadam, ale Twoje to wyjątkowo urokliwe bestie
Chociaż powinnam chyba raczej napisać: wyyyyjątkowo uuuuroooookliiiiweeeee beeeestieee

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
Tak w ogóle,to ja się pożegnam na 2 tyg,jadę nad morze ( będę sporadycznie korzystać z kawiarenki intern.,ale pewnie na wszystko nie starczy czasu ) Buziaki dziewczynki
Baw się dobrze, Pilarku

Cytat:
Napisane przez natala79 Pokaż wiadomość
Musimy uzbierac tylko pareset tysięcy albo wygrac w totka
Ech... Życie


Cytat:
Napisane przez emalia30 Pokaż wiadomość
sciskam Was mocno wszystkie i cieplo pozdrawiam!!!!!!!!!!!!!!
My też ściskamy i pozdrawiamy

Dzień dobry, dziewczyny
U mnie w sumie cisza, spokój.
Weekend spędziłam głównie pomagając w przeprowadzce mojemu bratu i bratowej. Po 4 latach kiedy to mieszkaliśmy w jednym domu przeprowadzają się w końcu "na własne śmieci". Oczywiście zarówno ja, jak i mama i moja bratowa popłakałyśmy się z tej okazji strasznie! Co może się wydawać komiczne, biorąc pod uwagę, że ich nowy dom jest raptem kilkaset metrów od naszego
Ale to nie zmienia faktu, że nie będzie już dzieciaków, których bieganie i śmiech wypełniały cały dom i że nie wystarczy, że wbiegnę po schodach, żeby się zobaczyć z bratem. Ciężko mi się będzie do tego przyzwyczaić, oj ciężko...

Tylko wieczorem udało mi się wyskoczyć do kina na "Księcia Persji". Oczywiście żaden ambitny film, ale znajomi się uparli. Chociaż muszę przyznać, że byłam mile zaskoczona, bo okazał się całkiem przyjemny. Tekst rzucony w środku bitwy: "Eee... Wiesz co mówią o mężczyznach z długimi mieczami" + sugestywne spojrzenie rozwalił mnie na kawałeczki

Dzisiaj idę na "Seks w Wielkim Mieście 2". Oglądała któraś z Was? Jak wrażenia?

Poza tym zapisałam się na egzamin na prawko i już z góry proszę o trzymanie kciuków 24 lipca Od 10.00 do odwołania

Miłej niedzieli, koleżanki sympatyczne
__________________
Jestem bezbronna tylko wtedy, gdy schnie mi lakier na paznokciach...
Limonka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-27, 10:34   #1182
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: MMowe plotki:)

Dzień dobry piękna pogoda za oknem, ale postanowiliśmy ze jeden dzień od..4tyg trzeba spędzić w domu i podomatorzyc

Wklejalam Wam zdjęcia z Hiszpanii? Gdzie pechowy fergus się potlukl troche - ale i tak było fantastyczne...

Miałam wczoraj sesje z świetnym fotografem i modelka-co za super ludzie! Praktycznie cały dzień zdjęć i makijażu, pobawilam się tez w stylizacje-a taki zastrzyk pozytywnej energii. Malowanie to frajda prawda..? A jeszcze jak można wyrzyc się na włosach itp Jak będę miała zdjęcia z pewnością podziele się i jestem bardzo ciekawa waszej opinii.

Kasiu, wiem ze ciebie tez namawiali na koncert w dstufio, szkoda ze nie przyjechaliscie, naprawdę dobry kawałek rocka lat 50/60, świetne nagłośnienie i ta sceneria! Koncert w studio fotograficznym, z mnóstwem kameralnych świateł, siedzeniami dla widzów i boska atmosfera

---------- Dopisano o 10:34 ---------- Poprzedni post napisano o 10:20 ----------

Candus, piękne te Twoje kociaki.... Jakie duże już!

Limonko, sexu w wielkim.. Tak średnio polecam , nawet na lekkie niedzielne kino jest zbyt lekkie i trywialne, mam wrażenie ze oni adresuja ten scenariusz do coraz młodszej i lekko ograniczonej widowni amerykańskiej. dla mnie nie do przyjęcia poziom dialogów i pomysł na cały film
Wg mnie nie warto, są lepsze filmy.

tez zawsze ryczalam jak się gdzieś orzeprowadzalam albo ktoś zmieniał zamieszkanie... kobiety takie sentymentalną są
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-27, 10:35   #1183
tylkokasia
Moderator
 
Avatar tylkokasia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 9 995
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez emalia30 Pokaż wiadomość
witam pozno,bardzo pozno

wpadlam tylko pozyczyc wszystkiego NAJ z okazji rocznicy Kasi - kolejnych cudownych lat razem !!!
a propo rocznic to we wrzesniu nasza bedzie 12-sta
a w ogole prawie 17 lat razem - szok!

sciskam Was mocno wszystkie i cieplo pozdrawiam!!!!!!!!!!!!!!
Bardzo mi miło Emalio , dziękuję kochana

Cytat:
Napisane przez Limonka1987 Pokaż wiadomość
Dzień dobrrrrry



Żółwik, Paula! Też jestem blisko miesiąc po rozstaniu i chociaż jeszcze się nie uskarżam na chcicę, to pewnie i na to przyjdzie czas A jeśli samotność będzie się przedłużać pewnie dojdą obawy o to, że mi wiadome miejsce pajęczyną zarośnie



Gratuluję, Kasieńko
Jak się nazywa ta pierwsza rocznica...? Z tego co pamiętam to papierowe wesele. Za rok czeka Was bawełniane, a za 2 lata moje ulubione: skórzane. Od razu wyobrażam sobie świętowanie w perwersyjnych skórzano-lateksowych strojach, z pejczem w ręku
Albo ten kto nazywał te wszystkie rocznice miał fantazję, albo to mi się już wszystko kojarzy z jednym




Jakby był poważnie zainteresowany zakupem to pewnie by Cię obudził



Chyba już to mówiłam, ale się powtórzę. Generalnie za kotami nie przepadam, ale Twoje to wyjątkowo urokliwe bestie
Chociaż powinnam chyba raczej napisać: wyyyyjątkowo uuuuroooookliiiiweeeee beeeestieee



Baw się dobrze, Pilarku



Ech... Życie




My też ściskamy i pozdrawiamy

Dzień dobry, dziewczyny
U mnie w sumie cisza, spokój.
Weekend spędziłam głównie pomagając w przeprowadzce mojemu bratu i bratowej. Po 4 latach kiedy to mieszkaliśmy w jednym domu przeprowadzają się w końcu "na własne śmieci". Oczywiście zarówno ja, jak i mama i moja bratowa popłakałyśmy się z tej okazji strasznie! Co może się wydawać komiczne, biorąc pod uwagę, że ich nowy dom jest raptem kilkaset metrów od naszego
Ale to nie zmienia faktu, że nie będzie już dzieciaków, których bieganie i śmiech wypełniały cały dom i że nie wystarczy, że wbiegnę po schodach, żeby się zobaczyć z bratem. Ciężko mi się będzie do tego przyzwyczaić, oj ciężko...

Tylko wieczorem udało mi się wyskoczyć do kina na "Księcia Persji". Oczywiście żaden ambitny film, ale znajomi się uparli. Chociaż muszę przyznać, że byłam mile zaskoczona, bo okazał się całkiem przyjemny. Tekst rzucony w środku bitwy: "Eee... Wiesz co mówią o mężczyznach z długimi mieczami" + sugestywne spojrzenie rozwalił mnie na kawałeczki

Dzisiaj idę na "Seks w Wielkim Mieście 2". Oglądała któraś z Was? Jak wrażenia?

Poza tym zapisałam się na egzamin na prawko i już z góry proszę o trzymanie kciuków 24 lipca Od 10.00 do odwołania

Miłej niedzieli, koleżanki sympatyczne
Dziękuję Limonko a tych nazw nie znam, muszę obczaić na necie

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
Dzień dobry piękna pogoda za oknem, ale postanowiliśmy ze jeden dzień od..4tyg trzeba spędzić w domu i podomatorzyc

Wklejalam Wam zdjęcia z Hiszpanii? Gdzie pechowy fergus się potlukl troche - ale i tak było fantastyczne...

Miałam wczoraj sesje z świetnym fotografem i modelka-co za super ludzie! Praktycznie cały dzień zdjęć i makijażu, pobawilam się tez w stylizacje-a taki zastrzyk pozytywnej energii. Malowanie to frajda prawda..? A jeszcze jak można wyrzyc się na włosach itp Jak będę miała zdjęcia z pewnością podziele się i jestem bardzo ciekawa waszej opinii.

Kasiu, wiem ze ciebie tez namawiali na koncert w dstufio, szkoda ze nie przyjechaliscie, naprawdę dobry kawałek rocka lat 50/60, świetne nagłośnienie i ta sceneria! Koncert w studio fotograficznym, z mnóstwem kameralnych świateł, siedzeniami dla widzów i boska atmosfera
Tak, miałam zaproszenie ale nieswojo bym się czuła. Ja tego fotografa i modelkę znam tylko z jednej sesji. Musiałabym jechać z nimi sama bo mąż w pracy. Pewnie strasznie by się o mnie zamartwiał bo ja ze swoją dziecięcą/lalkowatą czy jak wy to tam nazywacie przyciągam dziwnych typów. I w ogóle ... ja nieśmiała jestem
A ty Fergi skąd wiesz??Czyżbyś z nimi miała sesję? Znowu o mnie była mowa za moimi plecami . Ile ja bym dała żeby sobie posłuchać takich rozmów
Buziaki
I spadam na sesję
__________________
Mój Instagram

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie




Edytowane przez tylkokasia
Czas edycji: 2010-06-27 o 10:36
tylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-27, 10:37   #1184
natala79
Rozeznanie
 
Avatar natala79
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Świdnica
Wiadomości: 856
GG do natala79
Dot.: MMowe plotki:)

Dzien doberek,
ja kawunia i czekam na klientkę. Makijazu jej sie zachcialo z rana A powaznie idzie gdzies na jakies przyjęcie weselne? nie wiem dlaczego w niedziele, i chce się upiękrzyć. No ciekawe co mi wyjdzie z tego.
A niedziele pewnie spedze w domu, bo z powodu wyssania ostatnich groszy wczoraj przez naszą Natalkę nie ma sensu się ruszać... chyba ze znajdę jeszcze gdzieś pochowane grosze na jakies lody
A Wy co porabiacie dzisiaj? Jakies obiadki rodzinne, spacerki?
natala79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-27, 10:40   #1185
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez Limonka1987 Pokaż wiadomość
Dzień dobrrrrry



Chyba już to mówiłam, ale się powtórzę. Generalnie za kotami nie przepadam, ale Twoje to wyjątkowo urokliwe bestie
Chociaż powinnam chyba raczej napisać: wyyyyjątkowo uuuuroooookliiiiweeeee beeeestieee


Dzień dobry, dziewczyny
U mnie w sumie cisza, spokój.
Weekend spędziłam głównie pomagając w przeprowadzce mojemu bratu i bratowej. Po 4 latach kiedy to mieszkaliśmy w jednym domu przeprowadzają się w końcu "na własne śmieci". Oczywiście zarówno ja, jak i mama i moja bratowa popłakałyśmy się z tej okazji strasznie! Co może się wydawać komiczne, biorąc pod uwagę, że ich nowy dom jest raptem kilkaset metrów od naszego
Ale to nie zmienia faktu, że nie będzie już dzieciaków, których bieganie i śmiech wypełniały cały dom i że nie wystarczy, że wbiegnę po schodach, żeby się zobaczyć z bratem. Ciężko mi się będzie do tego przyzwyczaić, oj ciężko...

Tylko wieczorem udało mi się wyskoczyć do kina na "Księcia Persji". Oczywiście żaden ambitny film, ale znajomi się uparli. Chociaż muszę przyznać, że byłam mile zaskoczona, bo okazał się całkiem przyjemny. Tekst rzucony w środku bitwy: "Eee... Wiesz co mówią o mężczyznach z długimi mieczami" + sugestywne spojrzenie rozwalił mnie na kawałeczki

Dzisiaj idę na "Seks w Wielkim Mieście 2". Oglądała któraś z Was? Jak wrażenia?

Poza tym zapisałam się na egzamin na prawko i już z góry proszę o trzymanie kciuków 24 lipca Od 10.00 do odwołania

Miłej niedzieli, koleżanki sympatyczne

leeeeeepieeeej brzmi zdecydowanie:P


ja tez chce na sex w wielkim miescie isc !!!zabierz mnie
:P

kciuki bede trzymac
moj mi kaze w lipcu na egzam sie zapisywac a ja nie chceeeeee!! :Pjuz sobie umyslilam zeby w sierpniu isc a nie mi tu szyki miesza;P

Fergi..dawaaaaaj zdjecia
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-27, 10:44   #1186
Mloda
Zakorzenienie
 
Avatar Mloda
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Frankfurt am Main
Wiadomości: 6 541
Send a message via Skype™ to Mloda
Dot.: MMowe plotki:)

Dzien dobry
__________________
Nie zgadzam sie na kopiowanie i rozpowszechnianie moich zdjęć!!!

Młoda bloguje- http://www.82inez.blogspot.com/
Młoda rozbija sie na YT http://www.youtube.com/user/82Inez
Mloda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-27, 10:44   #1187
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: MMowe plotki:)

znowu? Nie, nie było rozmów czy wnikliwych analiz poprostu ogólna rozmowa o koncercie i kto nie mógł wpaść. A szkoda, bo naprawdę świetna atmosfera. Poza tym zamknięty klub, tylko znający się i znajomi znajomych mogli wejść, wiec ludzie na poziomie, ciekawi, na pewno żadnych zaczepiajcych typów
Poza tym jak to mówi mój tz/ duże dziewczynki musza sobie radzić z typami
Ja zawsze się czuje bezpiecznie i nie wyobrażam sobie nie iść gdzie bo ktoś może mnie zaczepiac.
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange

Edytowane przez ferguusson
Czas edycji: 2010-06-27 o 10:47
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-27, 11:11   #1188
tylkokasia
Moderator
 
Avatar tylkokasia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 9 995
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
znowu? Nie, nie było rozmów czy wnikliwych analiz poprostu ogólna rozmowa o koncercie i kto nie mógł wpaść. A szkoda, bo naprawdę świetna atmosfera. Poza tym zamknięty klub, tylko znający się i znajomi znajomych mogli wejść, wiec ludzie na poziomie, ciekawi, na pewno żadnych zaczepiajcych typów
Poza tym jak to mówi mój tz/ duże dziewczynki musza sobie radzić z typami
Ja zawsze się czuje bezpiecznie i nie wyobrażam sobie nie iść gdzie bo ktoś może mnie zaczepiac.
Fergi to znów nie odnosiło się do Ciebie a raczej do Pana fotografa i w ogóle do ostatnich zdarzeń w moim życiu (chyba udzielanie się na wielu stronach pod tym samym nickiem daje o sobie znać)
A ja nic nie wiedziałam o tym że to zamknięty klub itd.
Wiesz ciężko sobie radzić z nawalonym typem jak ma się wygląd 18 latki niecałe 160 cm i 50 kg. Tym bardziej że miałam już niestety niemiłe doświadczenia o których nie chce wspominać na publicznym forum...
A ta maska fioletowa to twoja sprawka
__________________
Mój Instagram

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie



tylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-27, 12:58   #1189
gioseppe
Zakorzenienie
 
Avatar gioseppe
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 150
Dot.: MMowe plotki:)

hej
ja chcialabym sie tylko pozegnac na jakis czas
wieczorem jedziemy na urlop
jesli bedzie okazja to pewnie zagladne ale podejrzewam, ze wiele mnie tu ominie

baj baj
__________________
wizaż https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=596642 Profesjonalny Make-up | Nauka makijażu | Makijaż Ślubny | Analiza kolorystyczna 12 typów urody | Metamorfozy

gioseppe jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-27, 13:45   #1190
karoleena
Rozeznanie
 
Avatar karoleena
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Jukej
Wiadomości: 761
Dot.: MMowe plotki:)

CANDY-- coraz piekniejsze Twoje koty! I zdjecia swietne (chcialabym kociaka )
karoleena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-27, 14:18   #1191
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: MMowe plotki:)

o nowy plotkowy nie pamiętam kiedy ostatnio na MM zaglądnęłam
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-27, 16:43   #1192
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: MMowe plotki:)

Hej.Zdalam egzaminy juz-ale we wrzesniu sobie poprawie jeden bo jestem nie zadowolona z oceny i mi to razi w ambicje.

A co do afery to byla bojka.. cos wiecej moge na priv napisac.
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-27, 16:50   #1193
asiaasia58
Wolę prosto!
 
Avatar asiaasia58
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 438
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez ilo16na Pokaż wiadomość
Hej.Zdalam egzaminy juz-ale we wrzesniu sobie poprawie jeden bo jestem nie zadowolona z oceny i mi to razi w ambicje.

A co do afery to byla bojka.. cos wiecej moge na priv napisac.
Ilona-aż tak? daj priva

---------- Dopisano o 17:50 ---------- Poprzedni post napisano o 17:49 ----------

i oczywiście gratuluję zdanych egzaminów ja też chcę już wakacje!
__________________
Bloguję - Wolę prosto!
http://joannapanna.blogspot.com
asiaasia58 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-27, 17:41   #1194
paula.cw
Zakorzenienie
 
Avatar paula.cw
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 004
Dot.: MMowe plotki:)

Co ja miałam pisać.... jakaś rozkojarzona jestem. Tż wrócił,więc jestem przeszczęśliwa, chcica została zaspokojona Tż smacznie teraz śpi, więc mogę chwilę posiedzieć.
Zazdroszczę Wam wakacji, a gdzie jedziecie bo nie pisałyście? Ja się w tym roku po raz 3 do Chorwacji wybieram i czytam non stop fora internetowe cro.pl
Kasia gratuluję rocznicy, oby dalej szło jak spłatka (nie wiem jak to się pisze ) '
Emalia no to poszalałaś teraz. Normalnie stare dobre małżeństwo. Nie dziwne że możecie mieć różne przeboje, ale i tak jest super i życzę wam wszystkiego najlepszego.
Ja w tym roku właśnie na wczasach będę obchodzić 2 rocznicę, różne źródła mówią różnie albo bawełniana albo papierowa, myślę że bawełniana bo to coraz porządniejsze materiały :P A w ogóle już 10 lat razem będzie....

Już nie pamiętam co miałam jeszcze pisać. Buziaki
paula.cw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-27, 21:07   #1195
Mloda
Zakorzenienie
 
Avatar Mloda
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Frankfurt am Main
Wiadomości: 6 541
Send a message via Skype™ to Mloda
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez ilo16na Pokaż wiadomość
Hej.Zdalam egzaminy juz-ale we wrzesniu sobie poprawie jeden bo jestem nie zadowolona z oceny i mi to razi w ambicje.

A co do afery to byla bojka.. cos wiecej moge na priv napisac.
Dawaj PW , bede rozsyłac jak ostatnio

A my niedawno wrocilismy od znajomych, ogladaliscmy mecz Anglia-Niemcy... widzieliscie to? Te mistrzostwa to jakas seria niespodzianek .. W kazdym razie kumpel Niemiec sie nawalił ze szczescia w sztok, nie zazdroszcze Mu jutrzejszego dnia
PS. I na szczescie przestali juz trabic
__________________
Nie zgadzam sie na kopiowanie i rozpowszechnianie moich zdjęć!!!

Młoda bloguje- http://www.82inez.blogspot.com/
Młoda rozbija sie na YT http://www.youtube.com/user/82Inez

Edytowane przez Mloda
Czas edycji: 2010-06-27 o 21:10
Mloda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-27, 21:23   #1196
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: MMowe plotki:)

Mlodaaaa a jak Ty rozsylasz ze do mnie nic nie trafilooooo pytam sie !!:P:P
ja tez chce wiedzieeec o co kaman :P

ide do wanny
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-27, 21:29   #1197
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: MMowe plotki:)

Zaraz wam wysle
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-27, 22:20   #1198
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: MMowe plotki:)

ale o co chodzi wogole..?
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-27, 22:34   #1199
Mloda
Zakorzenienie
 
Avatar Mloda
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Frankfurt am Main
Wiadomości: 6 541
Send a message via Skype™ to Mloda
Dot.: MMowe plotki:)

Rozesłane , mam nadzieje ze nikogo nie ominełam.
Candy wybacz , juz sie poprawiałam
Fergi zaraz wysle obie czesci
Ilona... no nie mam pytan... zoo

Jezeli kogos pominełam to prosze sie upominac

Ide nyny, piwo wypiałam i mnie głwa boli
__________________
Nie zgadzam sie na kopiowanie i rozpowszechnianie moich zdjęć!!!

Młoda bloguje- http://www.82inez.blogspot.com/
Młoda rozbija sie na YT http://www.youtube.com/user/82Inez
Mloda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-28, 04:47   #1200
Limonka1987
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka1987
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 660
Dot.: MMowe plotki:)

Dzień dobry

Młoda- dziękuję za priv

Aż nie wiem co powiedzieć na temat tego wszystkiego
ZOO chyba całkiem trafnie to oddaje

Fergi- miałaś rację, "Seks..." cieniutki. Już pierwsza część była bez szału, ta jest jeszcze gorsza. Musiałam to jednak obejrzeć z sentymentu dla serialu, którego swego czasu byłam wielką fanką
Warto było też obejrzeć dla samej scenerii, w której odgrywała się akcja (dla tych z Was, które nie były w kinie: Zjednoczone Emiraty Arabskie). Nie mogłam się napatrzeć na te widoki i luksusy
A fotki z Hiszpanii wklej nam koniecznie

Gioseppe- udanych wakacji

Ilona- gratuluję zdanych egzaminów

Ech... Kolejny tydzień pracy przed nami... Co za radość

Trzymajcie się, dziewczyny Mam nadzieję, że wstaniecie w lepszym nastroju niż niżej podpisana
__________________
Jestem bezbronna tylko wtedy, gdy schnie mi lakier na paznokciach...
Limonka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:39.