Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja] - Strona 63 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-01-30, 11:59   #1861
zaneta_12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 6
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

A co do pielęgnacji włosów hmmm...
Ja używam szamponu do włosów farbowanych z jedwabiem
SLEEK LINE "COLOUR"
I maski regenerującej z jedwabiem i wyciągiem z pestek słonecznika do włosów suchych i po zabiegach chemicznychtej samej firmy
Rewelacyjny zapach, niska cena, doskonale odżywia i regeneruje włosy.
Jak dla mnie absolutny numer 1.
zaneta_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-30, 14:31   #1862
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez zaneta_12 Pokaż wiadomość
A co do pielęgnacji włosów hmmm...
Ja używam szamponu do włosów farbowanych z jedwabiem
SLEEK LINE "COLOUR"
I maski regenerującej z jedwabiem i wyciągiem z pestek słonecznika do włosów suchych i po zabiegach chemicznychtej samej firmy
Rewelacyjny zapach, niska cena, doskonale odżywia i regeneruje włosy.
Jak dla mnie absolutny numer 1.
aha noto fajnie szkoda ze go niema w niemczech..
Ja szukam dluugo dobrego produktu w dobrej cenie do farbowanych a najlepiiej czerwonych wlosów.
A do tego coś do kręconych zeby się nie puszyły.
Przejżałam juz wątki dla kręconych włosów i jak narazie z tamtąd z tego co mi polecono to kupilam szampon z hibiskusem na zniszczone i wysuszone wlosy i jest OK. do tego mam odzywke dla kręconych włosów. Ale to nic bo potrzenuje coś dla karbowanych żeby ten kolor się trzymał. Uzywalam wielu produktów ale co sie okazało że to badziewie i ze bardziej szkodzi i pomaga włosom bo ma różne silikony i te inne chemiczne dziadostwa..
To co loopylady ma w filmiku te matrixa czy redkena szampony ,odzywki są po 15-30 euro to dla mnie wiele zdecydowanie..
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-30, 16:43   #1863
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

cześć dziewczyny
używała może któraś z Was majicontrast czerwony albo czerwono-opalizujący? nie wiem który wybrać, co prawda czerwono-opalizujący mnie bardziej kusi bo wolę kolory jak najmniej rudawe ale okropnie schizuję że wyjdzie ciemniejszy niż sam czerwony nie wiem dlaczego a nigdzie nie ma zdjęć
w każdym razie i tak którąś kupię nawet jak nie znajdę dobrych opinii i wtedy mogę wstawić zdjęcie
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-30, 16:55   #1864
zaneta_12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 6
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Ja też się zastanawiałam majicontrastem ale postawiłam jednak na Allwaves i jestem bardzo zadowolona z efektu
A jak zafarbujesz dodaj zdjęcia koniecznie
zaneta_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-30, 17:21   #1865
manonnie
Raczkowanie
 
Avatar manonnie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 175
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Głupie pytanie (wybaczcie, dopiero raczkuje jeżeli chodzi o farbowanie) - czym się różni toner od farby?

Czy jeżeli włosy mi wypadają okropnie i jednocześnie się z czerwonych zrobiły jakieś brązowo-rude :/ to lepiej potraktować je raz i dobrze jakąś farbą, czy bawić się w szamponetki i tonery?
manonnie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-30, 17:45   #1866
blackberry456
Zadomowienie
 
Avatar blackberry456
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 124
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez manonnie Pokaż wiadomość
Głupie pytanie (wybaczcie, dopiero raczkuje jeżeli chodzi o farbowanie) - czym się różni toner od farby?

Czy jeżeli włosy mi wypadają okropnie i jednocześnie się z czerwonych zrobiły jakieś brązowo-rude :/ to lepiej potraktować je raz i dobrze jakąś farbą, czy bawić się w szamponetki i tonery?

toner jest zmywalny a przed nim musisz koniecznie rozjaśnić włosy. Zazwyczaj po nim wychodzą bardziej intensywne kolory ale też szybciej sie spieraja. - to tak z moich obserwacji.

Sama uzywam tonerow. Dzisiaj przyszly mi kolejne odcienie czerwieni wiec bede sie na dniach z nim bawic i mieszac. ciekawe co mi wyjdzie
__________________
W deszczu maleńkich żółtych kwiatów
w spokoju przy sobie
nie czując czasu..
blackberry456 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-30, 20:38   #1867
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez blackberry456 Pokaż wiadomość
toner jest zmywalny a przed nim musisz koniecznie rozjaśnić włosy. Zazwyczaj po nim wychodzą bardziej intensywne kolory ale też szybciej sie spieraja. - to tak z moich obserwacji.

Sama uzywam tonerow. Dzisiaj przyszly mi kolejne odcienie czerwieni wiec bede sie na dniach z nim bawic i mieszac. ciekawe co mi wyjdzie
no wlasnie to jest minus tonerów.
rozjaśnianie czylo bardziej niszczenie włosów..niestety..
Pozatym mozna je właśnie fajnie mieszać mozna tez dodać do nich odzywki przed nałożeniem na włosy(gdzieś na youtube widzialam filmik jak laska dodawała do tonerów odzywki kokosowe)
Meadow- masz biski kolor wlosów na avararze
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-30, 20:44   #1868
dudzia
Raczkowanie
 
Avatar dudzia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 376
GG do dudzia
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

blackberry456 jakie bedziesz mieszać?
ja kiedyś używałam directions poppy red, teraz mieszam pillarbox red z rubine, wychodzi bardzo ciemne więc walę odżywki sporo by rozjaśnić (dzieki temu zaoszczędzilam na samym tonerze :P) i kładę na włosiska. wypłukuje się na różowo, ale wolę to niż pomarańcz

w lutym bede zamawiać innej firmy toner (chyba toner, mało o tym info jest, ale po działaniu tak wnioskuję) i zobaczę jak się sprawdzi, bo cenowo lepszy niz directions.
dudzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-30, 21:39   #1869
uolcia
Rozeznanie
 
Avatar uolcia
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 696
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Czy tonery niszczą włosy? można je nałożyć po dekoloryzacji? Czy trzeba rozjaśniać?
manonnie, z perspektywy czasu myślę, że chyba lepiej odświeżać kolor szamponetkami, a co miesiąc robić tylko odrost... Ja przeszłam na taki tryb ;p
uolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-30, 23:28   #1870
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez uolcia Pokaż wiadomość
Czy tonery niszczą włosy? można je nałożyć po dekoloryzacji? Czy trzeba rozjaśniać?
manonnie, z perspektywy czasu myślę, że chyba lepiej odświeżać kolor szamponetkami, a co miesiąc robić tylko odrost... Ja przeszłam na taki tryb ;p
a czym dekoloryzowałaś?
toner nie niszczy, mozesz trzymac go nawet caly dzień i noc
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-30, 23:29   #1871
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Już zamówiłam farbę
zdecydowałam się jednak na ten czerwony opalizujący pomimo tego, że ten sam czerwony wychodzi obłędnie ale chcę uzyskać właśnie małe prawdopodobieństwo na to że się spłucze do rudawego...

Coś mi się wydaje, że zafarbuję dopiero w przyszłym tygodniu tym bardziej, że nie wiem kiedy mi to wyślą
Zdjęcia wstawię przed i po i opiszę jak nakładałam bo mam mały problemik z włosami i muszę coś pokombinować

W każdym raze ja myślę, że jak nie wyjdzie za ciemno to kupię sobie właśnie ten pillarbox red do odświeżania, dodawałabym przy nakładaniu odżywki po myciu

muszę zadbać o odświeżanie koloru bo przez ten okropny tłuszcz muszę czesto myć głowę

(w drodze awaryjnej za miesiąc dostanę toner ciemny niebieski z USA, jak kolor będzie nie do przyjęcia to go tym zamaskuję, może by wyszedł fiolet fajny hehe )
no ale zobaczymy jak będzie

Edytowane przez Meadow
Czas edycji: 2012-01-30 o 23:33
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-31, 07:08   #1872
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez Meadow Pokaż wiadomość
Już zamówiłam farbę
zdecydowałam się jednak na ten czerwony opalizujący pomimo tego, że ten sam czerwony wychodzi obłędnie ale chcę uzyskać właśnie małe prawdopodobieństwo na to że się spłucze do rudawego...

Coś mi się wydaje, że zafarbuję dopiero w przyszłym tygodniu tym bardziej, że nie wiem kiedy mi to wyślą
Zdjęcia wstawię przed i po i opiszę jak nakładałam bo mam mały problemik z włosami i muszę coś pokombinować

W każdym raze ja myślę, że jak nie wyjdzie za ciemno to kupię sobie właśnie ten pillarbox red do odświeżania, dodawałabym przy nakładaniu odżywki po myciu



muszę zadbać o odświeżanie koloru bo przez ten okropny tłuszcz muszę czesto myć głowę

(w drodze awaryjnej za miesiąc dostanę toner ciemny niebieski z USA, jak kolor będzie nie do przyjęcia to go tym zamaskuję, może by wyszedł fiolet fajny hehe )
no ale zobaczymy jak będzie

KoniecZnie zdaj relacje z tym majicontrastem
Jaki tłuszcz? tluszczą ci się włosy? a oglądałaś filmik o pielęgnacji czerwonych włosów Loopylady?
Ona tam mowila że jak sie tluszcą włosy bardzo to nie powinno sie ich myc czesto tylko ew. dać suchy szampn w sprayu na skórę głowy. A tak to myc wlosy 1-2 razy w tygodniu bo podobno oleje na głowie właśnie dobrze robią włosom..
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 10:29   #1873
uolcia
Rozeznanie
 
Avatar uolcia
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 696
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Fryz, nie dekoloryzowałam, ale chętnie to zrobię by wyrównać kolor włosów, bo aktualnie mam ich tysiące!! od rudych po czerwone, a nawet lekko różowe! ;o Super byłoby gdyby toner pokrył mi włosy po deko, skoro nie niszczy... no i fajnie można mieszać kolory Dekoloryzowałabym elgonem bo wciąż mam go w domu Rozjaśnianie nie wchodzi w grę.. : (


Meadow, koniecznie pochwal się efektem... No i powiedz, na jakie włosy będziesz kłaść farbę?

Edytowane przez uolcia
Czas edycji: 2012-01-31 o 10:48
uolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 10:51   #1874
blackberry456
Zadomowienie
 
Avatar blackberry456
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 124
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez dudzia Pokaż wiadomość
blackberry456 jakie bedziesz mieszać?
ja kiedyś używałam directions poppy red, teraz mieszam pillarbox red z rubine, wychodzi bardzo ciemne więc walę odżywki sporo by rozjaśnić (dzieki temu zaoszczędzilam na samym tonerze :P) i kładę na włosiska. wypłukuje się na różowo, ale wolę to niż pomarańcz

w lutym bede zamawiać innej firmy toner (chyba toner, mało o tym info jest, ale po działaniu tak wnioskuję) i zobaczę jak się sprawdzi, bo cenowo lepszy niz directions.
o, to widzę ze używamy podobnych kolorów ja przez cały czas używałam poppy red + czasem dodawałam odrobin pillarbox red.

Teraz miałam zamiar kupić rubine i rose red, ale niestety przy wysyłce się pomylili i dostalam 2 opakowania rubine także mam teraz te dwa, jedno całe poppy red i połówkę pillarbox - i nie bardzo wiem jak to teraz ze sobą wymieszac.

Ten rubine jest po prostu ciemniejszą czerwienią, czy ma całkiem inny odcien niz poppy (bardziej rozowy/fioletowy?)

Ja mam taki ambitny plan zrobina sobie ombre. Koncowki juz mam jasniejsz, chcialabym czubek glowy zrobic ciemniejszy a dol jasniejszy - myslisz ze wystarczy jesli na gore dodam po prostu wiecej rubine?

i co to za inna firma tonerow?
__________________
W deszczu maleńkich żółtych kwiatów
w spokoju przy sobie
nie czując czasu..
blackberry456 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 11:03   #1875
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

tonery sa też z
Bad Hair czy jakoś tak
Special Effcts
Rusk,
Manic Panic- ale te szybko sie bardzi wypłukują
Plecam directions moja mama ich uzywa i spokojnie te 2-3 tygodnie sie trzyma kolor
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 15:06   #1876
Aveqiu
Raczkowanie
 
Avatar Aveqiu
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 116
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez blackberry456 Pokaż wiadomość
o, to widzę ze używamy podobnych kolorów ja przez cały czas używałam poppy red + czasem dodawałam odrobin pillarbox red.

Teraz miałam zamiar kupić rubine i rose red, ale niestety przy wysyłce się pomylili i dostalam 2 opakowania rubine także mam teraz te dwa, jedno całe poppy red i połówkę pillarbox - i nie bardzo wiem jak to teraz ze sobą wymieszac.

Ten rubine jest po prostu ciemniejszą czerwienią, czy ma całkiem inny odcien niz poppy (bardziej rozowy/fioletowy?)

Ja mam taki ambitny plan zrobina sobie ombre. Koncowki juz mam jasniejsz, chcialabym czubek glowy zrobic ciemniejszy a dol jasniejszy - myslisz ze wystarczy jesli na gore dodam po prostu wiecej rubine?

i co to za inna firma tonerow?
Ostatnio użyłam Poppy Red i na moich włosach utrzymał się spokojnie 3 tygodnie w ładnym stanie, potem znowu nałożyłam, więc nie wiem po jakim czasie wypłukałby się całkiem. Czy Tobie też wypłukuje się na różowo/ fioletowo (taki sprany burak)? Jaka jest różnica w odcieniu między Poppy Red a Pillarbox?

Btw, zdecydowanie odradzam korzystanie z tonerów firmy StarGazer, kaszana, która dała znikomy efekt i błyskawicznie się wypłukała. Jakoś ogólnie nie przepadam za produktami tej firmy :/
__________________
Why not?

Edytowane przez Aveqiu
Czas edycji: 2012-01-31 o 15:08
Aveqiu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 15:46   #1877
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Oglądałam właśnie i to mycie maks. 2 razy w tygodniu mnie zmartwiło trochę... ale to przynajmniej wypróbuję jak działają suche szampony, może mi przypasują

Jutro będę myła włosy to cyknę fotkę i potłumaczę co i jak mam aktualnie


ja korzystałam ze stargazera i trwałością właśnie mnie zaskoczył najbardziej, trzymał się długo w niewzruszonym stanie, może to po prostu zależy od osoby, nie wiem
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 15:55   #1878
blackberry456
Zadomowienie
 
Avatar blackberry456
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 124
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez Aveqiu Pokaż wiadomość
Ostatnio użyłam Poppy Red i na moich włosach utrzymał się spokojnie 3 tygodnie w ładnym stanie, potem znowu nałożyłam, więc nie wiem po jakim czasie wypłukałby się całkiem. Czy Tobie też wypłukuje się na różowo/ fioletowo (taki sprany burak)? Jaka jest różnica w odcieniu między Poppy Red a Pillarbox?
róznicy miedzy tymi odcieniami dużej nie widze, moze pillarbox wchodzi minimalnie bardziej w róż.

Mi sie splukuje nie do końca równo (dlatego dodaje toner do odzywki i staram sie niedopuscic do wyplukania koloru). Ogolnie na gorze - tj czesci ktora jest moimi naturalnymi wlosami rozjasnianymi co jakis miesiac prawie do bialosci - na nich toner wyplukuje sie wlasnie do takiego rozowego. Nizej - gdzie pod spodem jest rudy - splukuje sie do rudego
__________________
W deszczu maleńkich żółtych kwiatów
w spokoju przy sobie
nie czując czasu..
blackberry456 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 15:58   #1879
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez blackberry456 Pokaż wiadomość
róznicy miedzy tymi odcieniami dużej nie widze, moze pillarbox wchodzi minimalnie bardziej w róż.
jestem Ci bardzo wdzięczna za tą informację, teraz wiem, że sobie kupię ten pillarbox na 100%
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-31, 15:59   #1880
dudzia
Raczkowanie
 
Avatar dudzia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 376
GG do dudzia
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez blackberry456 Pokaż wiadomość
o, to widzę ze używamy podobnych kolorów ja przez cały czas używałam poppy red + czasem dodawałam odrobin pillarbox red.

Teraz miałam zamiar kupić rubine i rose red, ale niestety przy wysyłce się pomylili i dostalam 2 opakowania rubine także mam teraz te dwa, jedno całe poppy red i połówkę pillarbox - i nie bardzo wiem jak to teraz ze sobą wymieszac.

Ten rubine jest po prostu ciemniejszą czerwienią, czy ma całkiem inny odcien niz poppy (bardziej rozowy/fioletowy?)

Ja mam taki ambitny plan zrobina sobie ombre. Koncowki juz mam jasniejsz, chcialabym czubek glowy zrobic ciemniejszy a dol jasniejszy - myslisz ze wystarczy jesli na gore dodam po prostu wiecej rubine?

i co to za inna firma tonerow?
rubine jest jak ciemna czerwień z różem. wypłukuje się na róż, ale za to róż się nie wypłukuje i jakoś się wygląda. za to można mieszać z odżywką bo jest naprawdę ciemne, więc się zaoszczędza spooro

co do innej firmy tonerów to jak się tylko dowiem czy to na pewno działa jak toner, to dam znać co i jak, nie chcę nikogo w błąd wprowadzać, bo ciężko znaleźć wiadomości na ten temat, tylko kilka znalazłam po hiszpańsku ale to i tak nic konkretnego nie było

Edytowane przez dudzia
Czas edycji: 2012-01-31 o 16:59
dudzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 16:08   #1881
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez Meadow Pokaż wiadomość
Oglądałam właśnie i to mycie maks. 2 razy w tygodniu mnie zmartwiło trochę... ale to przynajmniej wypróbuję jak działają suche szampony, może mi przypasują

Jutro będę myła włosy to cyknę fotkę i potłumaczę co i jak mam aktualnie


ja korzystałam ze stargazera i trwałością właśnie mnie zaskoczył najbardziej, trzymał się długo w niewzruszonym stanie, może to po prostu zależy od osoby, nie wiem
No mnie też ale wiesz co ci powiem? mi sie tez troche tłuszcą włosy a najgorsze jest to że one sie tłuszczą najczesciej z tego ze sie za duzo je "maca" tzn przeczesuje palcami, czesze, układa itp wtedy sie wydziela więcej tłuszczu na głowie. Ale zobaczymy moze ten szampon w sprayu pomoze troche jesli bedzie juz B. źle to bedziemy działać
A właśnie laski nie znacie jakiejś w miare taniej (d05 Euro) odzywki dla czerwonych włosów...? przejżałam cały dział pielęgnacji włosów na bay i niestety są b. drogie od 10 euro wzwyż
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 17:35   #1882
Aphrodisyack
Zadomowienie
 
Avatar Aphrodisyack
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Lub.
Wiadomości: 1 144
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Czesc Dziewczęta

Potrzebuję pomocy! Dlatego, postanowiłam zwrócić się o radę do niezawodnych Wizażanek
Mam aktualnie włosy blond. Używam zawsze farby Loreal Preference popielaty blond... są jasne, ładnie chwyta mi kolorek...ale teraz chciałabym zmienić włosy na rude.... generalnie marzę o jakimś odcieniu miedzianym...nie takim typowo marchewkowym rudym, ani nie też typowo czerwonym...
Kupiłam farbe... Palette Deluxe "Mahoń miedziany" ale jakoś tak.... boję się jej :boisie: żeby nie wyszła zbyt ciemna....
Przed chwilką odnalazłam w necie, że Preference wypuścił na rynek "Intensywny Miedziany Kasztan" i spodobało mi się to...

Czy któraś z Was używała którejkolwiek z tych farb?
Proszę o pomoc Dziewczynki! Co mi radzicie?
__________________
Homo sum, nihil humani a me alienum esse puto.



Edytowane przez Aphrodisyack
Czas edycji: 2012-01-31 o 17:45 Powód: bo się pisze "mahoń", a nie "machoń" :P
Aphrodisyack jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 19:05   #1883
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez Aphrodisyack Pokaż wiadomość
Czesc Dziewczęta

Potrzebuję pomocy! Dlatego, postanowiłam zwrócić się o radę do niezawodnych Wizażanek
Mam aktualnie włosy blond. Używam zawsze farby Loreal Preference popielaty blond... są jasne, ładnie chwyta mi kolorek...ale teraz chciałabym zmienić włosy na rude.... generalnie marzę o jakimś odcieniu miedzianym...nie takim typowo marchewkowym rudym, ani nie też typowo czerwonym...
Kupiłam farbe... Palette Deluxe "Mahoń miedziany" ale jakoś tak.... boję się jej :boisie: żeby nie wyszła zbyt ciemna....
Przed chwilką odnalazłam w necie, że Preference wypuścił na rynek "Intensywny Miedziany Kasztan" i spodobało mi się to...

Czy któraś z Was używała którejkolwiek z tych farb?
Proszę o pomoc Dziewczynki! Co mi radzicie?
Hm... my tutaj bardziej o czerwieniach dyskutujemy. Zerknij może na wątek o rudych włosach? Tam na pewno dziewczyny Ci doradzą

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...highlight=rude
__________________
Moja biżuteria z sutaszu i nie tylko, zapraszam

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post26092774

Edytowane przez Benek23
Czas edycji: 2012-01-31 o 19:09
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 19:11   #1884
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez Benek23 Pokaż wiadomość
Hm... my tutaj bardziej o czerwieniach dyskutujemy. Zerknij może na wątek o rudych włosach? Tam na pewno dziewczyny Ci doradzą

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...highlight=rude
No tez o tym samym pomyślałam
Aphrodisyack--ale moim skromnym zdaniem kolor powinien wyjść jak trzeba a nawet jasniejszy skoro masz blond to moze wyjść jaśniejszy ale pewności nie mam.
Niestety dojście do idealnego odcienia jest trudne zarówno dla rudych jak i czerwonych włosów..
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..

Edytowane przez SugarbabyLove
Czas edycji: 2012-01-31 o 19:13
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 20:17   #1885
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez uolcia Pokaż wiadomość
Fryz, nie dekoloryzowałam, ale chętnie to zrobię by wyrównać kolor włosów, bo aktualnie mam ich tysiące!! od rudych po czerwone, a nawet lekko różowe! ;o Super byłoby gdyby toner pokrył mi włosy po deko, skoro nie niszczy... no i fajnie można mieszać kolory Dekoloryzowałabym elgonem bo wciąż mam go w domu Rozjaśnianie nie wchodzi w grę.. : (


Meadow, koniecznie pochwal się efektem... No i powiedz, na jakie włosy będziesz kłaść farbę?
pytałas się czy mozna nakładać po włosach po dekoloryzacji więc pomyślałem, że miałaś ją robioną.
w takim razie uzyj elgonu zeby wyrównac wszystko i połóz toner
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 21:57   #1886
uolcia
Rozeznanie
 
Avatar uolcia
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 696
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Tak też zrobię... zamówię rubine, może wreszcie będę zadowolona z koloru.. :P ale to dopiero za jakiś czas.. dzięki za rady
uolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 22:09   #1887
Aphrodisyack
Zadomowienie
 
Avatar Aphrodisyack
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Lub.
Wiadomości: 1 144
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez Benek23 Pokaż wiadomość
Hm... my tutaj bardziej o czerwieniach dyskutujemy. Zerknij może na wątek o rudych włosach? Tam na pewno dziewczyny Ci doradzą

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...highlight=rude

Dzięki, zerknę!
__________________
Homo sum, nihil humani a me alienum esse puto.


Aphrodisyack jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 01:43   #1888
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
No mnie też ale wiesz co ci powiem? mi sie tez troche tłuszcą włosy a najgorsze jest to że one sie tłuszczą najczesciej z tego ze sie za duzo je "maca" tzn przeczesuje palcami, czesze, układa itp wtedy sie wydziela więcej tłuszczu na głowie. Ale zobaczymy moze ten szampon w sprayu pomoze troche jesli bedzie juz B. źle to bedziemy działać
A właśnie laski nie znacie jakiejś w miare taniej (d05 Euro) odzywki dla czerwonych włosów...? przejżałam cały dział pielęgnacji włosów na bay i niestety są b. drogie od 10 euro wzwyż
ja właśnie raczej głowy nie dotykam i tak mam od dziecka także muszę po prostu znaleźć na to jakiś sposób jak nie chcę myć codziennie włosów
będzie ciężko na początku ale czego się nie robi dla wymarzonego koloru
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 05:41   #1889
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez Meadow Pokaż wiadomość
ja właśnie raczej głowy nie dotykam i tak mam od dziecka także muszę po prostu znaleźć na to jakiś sposób jak nie chcę myć codziennie włosów
będzie ciężko na początku ale czego się nie robi dla wymarzonego koloru
Noo.. to sie nazwywa poświęcenie
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 12:29   #1890
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Oki zrobiłam zdjęcie, ale niestety swoim genialnym telefonem... przepraszam za tą jakość ale moją masaktyczną sytuację na głowie uchwyciłam
Takie kuku sobie zrobiłam rozjaśniaczem, okropnie mi się to nie podoba teraz
Prosiłam towarzysza życia o zdjęcie, bo jest fotografem i myślałam że może jakieś lepsze zdjęcie wstawię, ale jest tak pochłonięty "montowaniem" paneli w pokoju, że musiałam jakoś wybrnąć awaryjnie tym telefonem

No więc tak, moje włosy jakoś 1/4 od dołu to sianko niesamowite, grzywka od połowy tez i zastanawiam się czy jej nie ściąć
Prawdopodobnie wszystkie końce zapigmentuję bo ostatnio farby nie złapały w ogóle nic...
Na odrosty dam 12% na resztę 9% ale na krócej, chcę na prawdę żywą czerwień, a odrost mam brązowy chłodnawy, ciemny
I PEWNIE WYBIORĘ SIĘ NA PODCIĘCIE
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0351.jpg (18,5 KB, 39 załadowań)

Edytowane przez Meadow
Czas edycji: 2012-02-01 o 12:31
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:23.