Oddam gitarę klasyczną! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Prezenty to coś co lubimy otrzymywać i dawać. Podpowiadamy jak wyszukać odpowiedni prezent. Gdzie kupić po okazyjnej cenie prezenty świąteczne i nie tylko.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-12-11, 14:25   #1
zlocus
Raczkowanie
 
Avatar zlocus
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 155

Oddam gitarę klasyczną!


Hej
Od dłuższego czasu trzymam w domu gitarę klasyczną.
Kiedyś na niej grałam, ale dziś zbiera ona jedynie kurz.

Pomyślałam, że może oddałabym ją komuś, kto marzy o takiej gitarze, a nie może sobie pozwolić na taki wydatek?
W takim razie szukam kogoś, dla kogo byłby to wielki prezent, otrzymać taką gitarę. (Niewiele używana, drobne ryski, stan b.dobry! + pokrowiec)

Jestem z Wrocławia!
zlocus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-11, 16:58   #2
ahmily
Zakorzenienie
 
Avatar ahmily
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 461
Dot.: Oddam gitarę klasyczną!

moje marzenie <3
__________________
od nowa
ahmily jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-12, 11:30   #3
lipcowa87
Zadomowienie
 
Avatar lipcowa87
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Ezoteryczny Poznań
Wiadomości: 1 106
GG do lipcowa87
Dot.: Oddam gitarę klasyczną!

Ale tak całkiem za darmo? Ja bym chętnie przygarnęła, nawet za symboliczną opłatą
__________________
zaczynam
53-52-51-50-49-48
lipcowa87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-12, 13:20   #4
karina0605
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1
Dot.: Oddam gitarę klasyczną!

Witam, chętnie przyjmę taki prezent odbiór oczywiście osobisty. kiedy i gdzie można odebrać gitarę??bardzo chcę i lubię grać.umiem trochę a chciałabym się dalej kształcić.pozdrawiam Jagoda 501 221 244
karina0605 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-12, 14:34   #5
HonkingAntelope
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 6
Dot.: Oddam gitarę klasyczną!

Cześć! ale to tak całkowicie za darmo?! Ja byłabym bardzo chętna. Tylko, że byłaby to przesyłka za którą pokryłabym wszystkie koszty. Gitara, fajnie by było. Pozdrawiam!
HonkingAntelope jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-12, 16:49   #6
losux
Zadomowienie
 
Avatar losux
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 233
Dot.: Oddam gitarę klasyczną!

OOOO Mojej się nie da nastroić, bo ma jakieś 20 lat i przezyla wiele urazów Chetnie przyjme, tez z Wro jestem )
__________________
razem

zdałam prawko!

kg 51-50-49-48-47-46-45-...

boczki 78-76-74-72-70...

udo 52-51-50-49-48..

łydka 34-33-32-32-30..

ramiona 27-25-23-21...
losux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-12, 17:29   #7
katges
Zadomowienie
 
Avatar katges
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 282
Dot.: Oddam gitarę klasyczną!

kochana ja chcialabym dla swoejgo TZ moge oddac za nia pol mojego watku...
katges jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-14, 15:15   #8
siwy24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 200
Dot.: Oddam gitarę klasyczną!

Witam.

Widząc Pani wiadomość od razu szybko i specjalnie się tutaj zarejestrowałem (mimo, że jestem młodym mężczyzną). Jestem zainteresowany tą gitarą.

Mam 16 lat, niestety pochodzę z niezbyt zamożnej rodziny i nie stać moich rodziców i mnie, by pozwolić sobie na taki jednorazowy wydatek, a nie chodzi też o to, by kupić najtańszą, która się rozpadnie po miesiącu użytkowania.

Posiadam stary akordeon, na którym gram już drugi rok i fajnie byłoby mieć gitarę. Chciałbym się rozwijać muzycznie, śpiewając i grając. Moje liche umiejętności są i tak już wykorzystywane w szkole na apelach, a może i kiedyś na konkursach. Chciałbym mieć także gitarę, ponieważ już od dawna jest to moje skryte marzenie, uwielbiam ten instrument.

Mieszkam niedaleko od Krakowa. Rozumiem, że to odległość jest duża, ale jeśli zechciałaby Pani wybrać akurat mnie i sprezentować mi piękny prezent na , z pewnością zobowiążę się do pokrycia przesyłki i ewentualnie jakiejś symbolicznej kwoty pieniędzy. Mnie na pewno się ten instrument przyda, a nie będzie leżał nieużywany, jak to może być w wielu przypadkach.

Serdecznie pozdrawiam,
Piotr.
siwy24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-16, 20:13   #9
zlocus
Raczkowanie
 
Avatar zlocus
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 155
Dot.: Oddam gitarę klasyczną!

Nie chcę nikogo dyskredytować, ale miałam nadzieję, że moje ogłoszenie będzie zrozumiane..
Nie chcę oddawać gitary tak ot, komuś kto po prostu ją chce.. bo bym już dawno to zrobiła
Chcę oddać ją komuś.. biednemu, bez szansy na szczęśliwe święta, kto nie dostanie prezentów.. bym mogła wywołać takim prezentem uśmiech na twarzy..
Bo po prostu oddanie gitary 'byle komu', dla kogo, fakt, będzie to miła niespodzianka, ale raczej na zasadzie 'mam coś za darmo, nie muszę wydawać kasy', mija się z celem.
Przepraszam, jeśli kogoś uraziłam.
zlocus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-19, 17:27   #10
diabli11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1
Dot.: Oddam gitarę klasyczną!

Cytat:
Napisane przez zlocus Pokaż wiadomość
Nie chcę nikogo dyskredytować, ale miałam nadzieję, że moje ogłoszenie będzie zrozumiane..
Nie chcę oddawać gitary tak ot, komuś kto po prostu ją chce.. bo bym już dawno to zrobiła
Chcę oddać ją komuś.. biednemu, bez szansy na szczęśliwe święta, kto nie dostanie prezentów.. bym mogła wywołać takim prezentem uśmiech na twarzy..
Bo po prostu oddanie gitary 'byle komu', dla kogo, fakt, będzie to miła niespodzianka, ale raczej na zasadzie 'mam coś za darmo, nie muszę wydawać kasy', mija się z celem.
Przepraszam, jeśli kogoś uraziłam.
Witam i po pierwsze jeśli to prawda co chcesz zrobić,to gratuluję i cieszę się że są ludzie którzy bez zysku dla SIEBIE chcą zrobić nieznajomemu prezent. Ja akurat na to nie liczę ale mój 8 letni syn postawił mnie pod ścianą!!! Na lekcji religii tak mu się spodobała gra katechetki że zamówił sobie u NIEJ pasek na SZYJĘ do gitary i o zgrozo już ma pasek. ALE ZAPOMNIAŁ ŻE NIE MA GITARY, co wy na to !!!POZDRAWIAM
diabli11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-20, 10:38   #11
Emilia2408
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1
Dot.: Oddam gitarę klasyczną!

Hej
Mam na imię Emilia szczerze mówiąc szukałam kogoś kto nie potrzebuje już gitary i z chęcią komuś ją powierzy i znalazłam właśnie Ciebie to naprawdę miły gest , że nie zależy ci na korzyściach finansowych widać ,że naprawdę jest to bezinteresowność , której tak często nam brakuje opowiem Ci więc jak ja mogłabym ją wykorzystać od pewnego czasu udzielam się w wolontariacie misyjnym i jeśli będzie mi to dane chciałabym wyjechać na misje..gitara działa tam małe cuda mam kilka osób które zaoferowały mi bezpłatną naukę jednak bez własnej gitary niewiele zdziałam.nie stać mnie na kupno gdyż obecnie mam bardzo trudną sytuacje finansowa dlatego moje skromne fundusze muszą mi wystarczyć na utrzymanie na studiach i tak zwaną podstawę..jeśli chciałabys dowiedzieć się czegoś więcej o mnie to mój e-mail: emi_@vp.pl pozdrawiam
Emilia2408 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Prezenty


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:09.