Jaki krem, szampon, odżywka? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-25, 19:04   #1
wilku
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1

Jaki krem, szampon, odżywka?


Hej dziewczyny,
Mam nadzieję, że mój problem napisałem w dobrym dziale, bo szczerze powiedziawszy tyle tego tutaj jest, że się już pogubiłem. Jeśli nie to z góry przepraszam i bardzo proszę o przeniesienie wątku do dobrego działu ;].
Żeby się nie rozpisywać przejdę od razu do konkretów. Mianowicie mam 23 lata i najwyższy czas w jakiś sposób zadbać o swój wygląd (znaczy dbać to dbam o siebie, ale w niektórych przypadkach potrzebna jest fachowa rada). Na początek mam 3 rzeczy, które muszę rozgryźć:

1. Szampon do włosów i odżywka. Jaki szampon polecacie. Główną wadą moich włosów to to, że się strasznie przetłuszczają. Jak wieczorem umyję głowę i rano wstanę to wyglądają tak, jakbym ich w cale nie umył. Aktualnie używam jakiegoś head&shoulders. I potrzebował bym czegoś co chmmm jak to powiedzieć "będzie dbać o zdrowy wygląd moich włosów". Kiedyś czytałem o jedwabiu, może to będzie dobre? Acha włosy myję codziennie i codziennie je susze suszarką, ale na zniszczone to mi raczej nie wyglądają. Tylko co ja tam wiem... ;]

2. Krem do twarzy na noc? Chodzi mi o coś co tak jak powyżej napisałem w odżywce "będzie dbać o zdrowy wygląd cery". Tylko żeby był na noc ;]

3. Krem, który w jakiś sposób zniweluje worki pod oczami. Tak to się chyba nazywa worki xD Takie ciemne półkola

I jak na razie chyba tyle.
Z góry dzięki za porady i polecone kosmetyki ;]

Edytowane przez wilku
Czas edycji: 2010-08-25 o 19:05
wilku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-25, 21:37   #2
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: Jaki krem, szampon, odżywka?

Włosy, szampony, odżywki, pielęgnacja-> inny dział.

Krem. Jaki masz typ cery, jakie problemy? Nie doradzimy Ci bez podstawowych informacji.

Kremy pod oczy to rownież temat popularny.
Zapraszam do lektury wybranych wątków, skorzystaj proszę z wyszukiwarki.


W wątkach zbiorczych jest temat "męska kosmetyczka", polecam ten wątek.
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:48.