Marcowe Mamy 2015 cz. IX - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-02-26, 11:40   #1501
olasia
Zadomowienie
 
Avatar olasia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 346
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. IX

Cytat:
Napisane przez meganka18 Pokaż wiadomość
A ja mam mały relax a co należy sie
Odpocznę troche od teściowej !!
Załącznik 5924487

Gdyby młody był gotowy to mama tez a moje stopy juz o pomstę do nieba wolały )
o jaaa zazdroszcze
poszlabym ale sie boje jakiegos parcha zalapac, niestety nie mam sprawdzonej kosmetyczki w miejscu w ktorym mieszkam :/


Cytat:
Napisane przez irish cream Pokaż wiadomość
ja już nawet nie próbuje, zostaje mi tylko moczenie nóg w misce przed telewizorem jak stara babcia

ja wczoraj moczylam i ledwo zadarlam noge do gory by szorowac... dzisiaj sie budze i mysle sobie, ze pewnie mam fajne stopy.... taaa akurat

wzielam sie za malowanie i mnie tez sily opadly...kurcze a juz bym chciala to lozeczko zlozyc, chyba trzeba sie zmusic bo pogoda dzisiaj super a jak znowu bedzie brzydko to utkne z tym na nie wiadomo ile...
__________________
Każdemu własna kupa ładnie pachnie, ale nie daj się zwieść

Marcelek moj caly swiat
Laura 39/40 tp 9.03.2015
olasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-26, 11:43   #1502
niunia_ona
Zakorzenienie
 
Avatar niunia_ona
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 9 252
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. IX

Cytat:
Napisane przez EdithS Pokaż wiadomość
Ja poszłam na łatwiznę i dziś mam kupne ruskie pierogi, a do tego przygryzam kapustę kiszoną, jakoś mnie na nią znowu naszło.

---------- Dopisano o 12:18 ---------- Poprzedni post napisano o 12:16 ----------

zobaczcie to:

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomos...aign=FB_Gazeta
o ja ale bomba...
__________________

Julia na świecie


biust 88/85
pd b 82,5/82
brzuch 90/88
talia 77
biodra 91/87
udo 54/52
lydka 36/35,5
niunia_ona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-26, 11:43   #1503
Beatryczne
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 16
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. IX

Witam, nieśmiało chciałabym zapytać czy można dołączyć do grona marcowych mamusiek ????
Mam na imię Beata, mam 31lat, jedno dziecko już posiadam - kilka dni temu skończyła 9 lat, aktualnie spodziewam się drugiej dziewczynki - termin wypada mi na 18 marca - ale po cichu liczę na wcześniejszy poród.
Beatryczne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-26, 11:45   #1504
EdithS
Zadomowienie
 
Avatar EdithS
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 1 828
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. IX

Cytat:
Napisane przez Beatryczne Pokaż wiadomość
Witam, nieśmiało chciałabym zapytać czy można dołączyć do grona marcowych mamusiek ????
Mam na imię Beata, mam 31lat, jedno dziecko już posiadam - kilka dni temu skończyła 9 lat, aktualnie spodziewam się drugiej dziewczynki - termin wypada mi na 18 marca - ale po cichu liczę na wcześniejszy poród.
witaj
a jak się czujesz? Jak znosisz ciążę? Imię dla córci wybrane?
My to zaraz ciekawskie jesteśmy, więc pytania zadajemy
EdithS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-26, 11:46   #1505
asiulek8
Wtajemniczenie
 
Avatar asiulek8
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 969
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. IX

Cytat:
Napisane przez EdithS Pokaż wiadomość
Ja poszłam na łatwiznę i dziś mam kupne ruskie pierogi, a do tego przygryzam kapustę kiszoną, jakoś mnie na nią znowu naszło.

---------- Dopisano o 12:18 ---------- Poprzedni post napisano o 12:16 ----------

zobaczcie to:

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomos...aign=FB_Gazeta
O maaatkooo.... nawet nie wiedziałam, że takie coś jest możliwe...
Cytat:
Napisane przez Beatryczne Pokaż wiadomość
Witam, nieśmiało chciałabym zapytać czy można dołączyć do grona marcowych mamusiek ????
Mam na imię Beata, mam 31lat, jedno dziecko już posiadam - kilka dni temu skończyła 9 lat, aktualnie spodziewam się drugiej dziewczynki - termin wypada mi na 18 marca - ale po cichu liczę na wcześniejszy poród.
Witamy nową przyszłą mamusię
__________________
21.01.2010 r.
27.07.2012 r.
23.08.2014 r.

03.03.2015 - Jagódka

TP: 25.08.2016
asiulek8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-26, 11:47   #1506
Beatryczne
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 16
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. IX

Córka ma mieć na imię Oliwia A jeśli chodzi o moje samopoczucie to jest fatalne, mam dosyć już tej ciąży - zdecydowanie inaczej ją znoszę niż pierwszą, boli wszystko, wieczorem skurcze dokuczają, ogólnie jedyny plus jest taki że noce przesypiam.
Beatryczne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-26, 11:49   #1507
kikuska
Zadomowienie
 
Avatar kikuska
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 399
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. IX

Witajcie,
Na wstępie chciałabym Wam wszystkim pogratulować dzidziusiów w brzuszkach i życzyć spokojnego porodu.

Nie wiem czy to nie byłaby reklama więc na razie się spytam czy któraś z Was jest zainteresowana ubrankami po moich córeczkach? w 90% są to markowe ubranka w idealnym stanie, część założona dosłownie 1-2 razy. Posiadam profil na facebooku gdzie wklejam to co posiadam na sprzedaż. Aktualnie sprzedaję ubranka w rozmiarze 56-74cm. Ubrankasą 100% oryginalne, kupowałam je na wątku zamówieniowym który do tej pory istniał na wizażu, teraz niestety zabrakło nam organizatorki.
Jestem osobą uczciwą, organizatorki z wizażu mają moje dane, dla osób które się jednak boją w ten sposób kupować, ubranka mogę wystawić na allegro.
Osoby zainteresowane proszę o priv, ewentualnie za zgodą Waszą uzupełnię post o link.


Dzięki i pozdrawiam, Kinga
kikuska jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-26, 11:50   #1508
EdithS
Zadomowienie
 
Avatar EdithS
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 1 828
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. IX

Cytat:
Napisane przez Beatryczne Pokaż wiadomość
Córka ma mieć na imię Oliwia A jeśli chodzi o moje samopoczucie to jest fatalne, mam dosyć już tej ciąży - zdecydowanie inaczej ją znoszę niż pierwszą, boli wszystko, wieczorem skurcze dokuczają, ogólnie jedyny plus jest taki że noce przesypiam.
na szczęście to już ostatki i pomału można odliczać dni do porodu
a zanosi się na wcześniejszy poród niż wyznaczony termin?
EdithS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-26, 11:51   #1509
Tepsa
Zakorzenienie
 
Avatar Tepsa
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 15 988
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. IX

Cytat:
Napisane przez Beatryczne Pokaż wiadomość
Witam, nieśmiało chciałabym zapytać czy można dołączyć do grona marcowych mamusiek ????
Mam na imię Beata, mam 31lat, jedno dziecko już posiadam - kilka dni temu skończyła 9 lat, aktualnie spodziewam się drugiej dziewczynki - termin wypada mi na 18 marca - ale po cichu liczę na wcześniejszy poród.
witaj
__________________
Mój blog, mój świat KLIK
Tepsa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-26, 11:55   #1510
Beatryczne
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 16
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. IX

No tak już ostatnie dni i to jest pocieszające, a jeśli chodzi o wcześniejszy poród to tylko i wyłącznie moja cicha nadzieja
Beatryczne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-26, 11:58   #1511
olasia
Zadomowienie
 
Avatar olasia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 346
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. IX

Cytat:
Napisane przez Beatryczne Pokaż wiadomość
Witam, nieśmiało chciałabym zapytać czy można dołączyć do grona marcowych mamusiek ????
Mam na imię Beata, mam 31lat, jedno dziecko już posiadam - kilka dni temu skończyła 9 lat, aktualnie spodziewam się drugiej dziewczynki - termin wypada mi na 18 marca - ale po cichu liczę na wcześniejszy poród.

witaj

Wiecie co dziewczyny, dopiero wczoraj podzielilam sie nowina o ciazy na fb. I jak mnie denerwuja wiadomosci czy komentarze typu, kiedy termin jaka plec?Nic sie nie chwalilas.
Niby wiem, ze to jest interesujace ale jak ktos sie do mnie nie oddzywa x czasu to co to go obchodzi? Nawet nie zapyta co slychac, jak sie czuje ? Tylko ciekawosc zaspokoic... a chwale sie....no wtedy kiedy mam ochote a co.
__________________
Każdemu własna kupa ładnie pachnie, ale nie daj się zwieść

Marcelek moj caly swiat
Laura 39/40 tp 9.03.2015
olasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-26, 11:59   #1512
nusiekowa
Wtajemniczenie
 
Avatar nusiekowa
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 219
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. IX

Cytat:
Napisane przez Beatryczne Pokaż wiadomość
Witam, nieśmiało chciałabym zapytać czy można dołączyć do grona marcowych mamusiek ????
Mam na imię Beata, mam 31lat, jedno dziecko już posiadam - kilka dni temu skończyła 9 lat, aktualnie spodziewam się drugiej dziewczynki - termin wypada mi na 18 marca - ale po cichu liczę na wcześniejszy poród.
Witaj
__________________
Oskar
TP:08.03.2015
nusiekowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-26, 12:00   #1513
żona_marcina
Rozeznanie
 
Avatar żona_marcina
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: prawie Lublin:)
Wiadomości: 935
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. IX

Podjechałam do sklepu kupić jabłka bo mnie straaasznie naszło. I na parkingu w drodze od samochodu do sklepu musiałam przystanąć tak mnie ta noga zaczęła boleć i cierpnąć. A jak sobie tak stałam to rozejrzałam się dookoła i byłam zdziwiona ile Romów jest w naszym mieście

Mon - dzielna dziewczynka z naszej Helenki. A jak marzy Ci się brzuszek to ja chętnie pożyczę, żebyś sobie zobaczyła jak to jest nie widzieć własnych stóp

Cytat:
Napisane przez nusiekowa Pokaż wiadomość
A ja dziewczyny umyłam UWAGA 1 okno i tak mi sie słabo zrobiło ,ze poszłam spać na 2 godziny hehehhe dopiero wstałam....w takim tempie to ja do lipca nie skończe

---------- Dopisano o 11:46 ---------- Poprzedni post napisano o 11:44 ----------



Dziewczyny z początku kolejki blokują wszystkie pozostałe! Myśle,ze w weekend się coś ruszy
Umyj jeszcze parę okien i będziesz pierwsza
__________________

żona_marcina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-26, 12:03   #1514
nusiekowa
Wtajemniczenie
 
Avatar nusiekowa
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 219
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. IX

Cytat:
Napisane przez olasia Pokaż wiadomość
witaj

Wiecie co dziewczyny, dopiero wczoraj podzielilam sie nowina o ciazy na fb. I jak mnie denerwuja wiadomosci czy komentarze typu, kiedy termin jaka plec?Nic sie nie chwalilas.
Niby wiem, ze to jest interesujace ale jak ktos sie do mnie nie oddzywa x czasu to co to go obchodzi? Nawet nie zapyta co slychac, jak sie czuje ? Tylko ciekawosc zaspokoic... a chwale sie....no wtedy kiedy mam ochote a co.
no ludzie ciekawscy zawsze byli ,są i będą. Ja wychodze z założenia,że ci co mieli wiedzieć o ciąży o niej wiedzą
__________________
Oskar
TP:08.03.2015
nusiekowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-26, 12:03   #1515
papalinka83
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 061
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. IX

Hej nadrobiłam i idę się położyć, korzystając z tego, że Ola śpi, bo nie wiadomo jak długo pośpi
A ogólnie się wkurzyłam, bo miałam akurat wystawione zwolnienie do 25 lutego i właśnie dostałam wypłatę za luty do 25 a nie do końca miesiąca. Normalnie wiocha, żeby pracować w firmie zatrudniającej 2 tys ludzi, mieć ciągłe L4 od września i mi za 3 dni nie zapłacą w tym miesiącu... wrrr... nie żeby to była aż taka różnica, ale sam fakt

Cytat:
Napisane przez Lila_17 Pokaż wiadomość
A mam pytanko, czy lekarz, którejś z Was kazał odstawić magnez np po jakimś skończonym tygodniu, czy brać cały czas?
Mi nie kazała odstawiać, bo miałam badany poziom i jest niski, ale powiedziała, że normalnie się właśnie odstawia w ciąży donoszonej

Cytat:
Napisane przez ojustyna Pokaż wiadomość
może ja taka strachliwa, ale jak na jakieś zakupy to TŻa wyśle, albo z kimś małą zostawie, żeby unikać kontaktu z klimatyzacją i tymi kaszlami ludzi, bo jak to ma się w galerii wywietrzyć? jak nigdzie tam okien nie ma
i co do 3 w 1 to specjalnie taki wózek żeby fotelik do stelaża nie pasował, bo niezbyt korzystne jest dla dzidzi siedzenie w foteliku przez dłuższy czas, tylko na przejażdżki samochodowe
ale każdy ma swoje w głowie i co mama to i tak inaczej zrobi
Ja mam takie samo zdanie jak ty w tej sprawie. Pierwszy raz byłam z Ola w galerii jak miała pół roku i akurat się zrobiła wiosna po zimie, bo wcześniej się bałam. teraz zresztą też raczej unikam zimą w ogóle duzych skupisk ludzi
__________________
Ola 20.09.2013

Pawełek 20.03.2015
papalinka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-26, 12:04   #1516
nusiekowa
Wtajemniczenie
 
Avatar nusiekowa
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 219
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. IX

Cytat:
Napisane przez żona_marcina Pokaż wiadomość


Umyj jeszcze parę okien i będziesz pierwsza
żebym jeszcze miała gwarancje,że jak je umyje to coś się ruszy.... umyłam dwa i padłam jakbym maraton przebiegła-stwierdziłam ze na dziś starczy
__________________
Oskar
TP:08.03.2015
nusiekowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-26, 12:05   #1517
irish cream
Raczkowanie
 
Avatar irish cream
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 209
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. IX

Cytat:
Napisane przez Beatryczne Pokaż wiadomość
Witam, nieśmiało chciałabym zapytać czy można dołączyć do grona marcowych mamusiek ????
Mam na imię Beata, mam 31lat, jedno dziecko już posiadam - kilka dni temu skończyła 9 lat, aktualnie spodziewam się drugiej dziewczynki - termin wypada mi na 18 marca - ale po cichu liczę na wcześniejszy poród.
Taaa... Prawie wszystkie tu liczymy na wcześniejszy poród, ale coś stanęło w miejscu Witaj
irish cream jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-26, 12:10   #1518
crystal25
Zakorzenienie
 
Avatar crystal25
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 440
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. IX

witajcie wlasnie sie obudzilam

debra 3mam kciuki zeby sie ruszylo
mamuska29 dobrze powiedzialas. Nie dajesz sie tesciowej. Tez taka jestem wlasnie, ze cicho nie siedze i jak dochodzi do takich rozmow to sie odzywam. zdrowka dla wszystkich kochana
maniamaniusia za wizyte piekna waga
edithS o wyjscia spytam lekarza, ale jesli wszystko bedzie wporzadku, maluszek zdrowy, a pogoda ladna, nie wiatr i nie
deszcz, to zaczne wychodzic na pol godziny na godzine kazdego dnia, ale dwa trzy dni najpierw zaczne od ogrodka zeby synek sie przyzwyczail Z tym, ze u nas juz jest tak wiosennie
niunia to spokojnie mozesz lamowac za ktg


mon9 brzucha duzego nie masz, urodzilas wczesniej, za to masz przesliczna coreczke, ktora poradzila sobie ze wszystkim, i ma piekna wage, wiec to juz bez znaczenia! super, dzielna dziewczynka, sama oddychala po wybudzeniu sie, wiec same dobre wiesci


meganka za wizyte super relaksik, zazdroszcze ja nigdy swoich stop nie zaniose do kosmetolozki, mam laskotki takie ze sie w glowie nie miesci


asiulek co bedziesz robic u fryzjera tez chce do fryzjera, ale po porodzie, bo znowu mi kolor nie wyjdzie odpowiedni. moze to przez ciaze

smv to ona ma dziwne myslenie, pomagaja wam w zakupie mieszkania i jeszcze chce z niego zabrac co moze heh no troche nie na miejscu

beatryczne witaj

kikuska troche za pozno, bo my juz przygotowane i dawno wyprawki porobione
crystal25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-26, 12:10   #1519
niunia_ona
Zakorzenienie
 
Avatar niunia_ona
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 9 252
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. IX

Cytat:
Napisane przez olasia Pokaż wiadomość
witaj

Wiecie co dziewczyny, dopiero wczoraj podzielilam sie nowina o ciazy na fb. I jak mnie denerwuja wiadomosci czy komentarze typu, kiedy termin jaka plec?Nic sie nie chwalilas.
Niby wiem, ze to jest interesujace ale jak ktos sie do mnie nie oddzywa x czasu to co to go obchodzi? Nawet nie zapyta co slychac, jak sie czuje ? Tylko ciekawosc zaspokoic... a chwale sie....no wtedy kiedy mam ochote a co.
do mnie tez pisza kiedy mam rodzić, a ja im na to wtedy kiedy będzie czas;p
__________________

Julia na świecie


biust 88/85
pd b 82,5/82
brzuch 90/88
talia 77
biodra 91/87
udo 54/52
lydka 36/35,5
niunia_ona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-26, 12:13   #1520
martunka88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Białystok:)
Wiadomości: 559
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. IX

Cytat:
Napisane przez asiulek8 Pokaż wiadomość
Musiałam się wypłakać. Powiedziałam TŻ, że żyjemy obok siebie. Bo on albo wieczorami siedzi na kompie i robi Bóg wie jeden co, albo non stop śpi. A ja całe dnie spędzam tak naprawdę sama.

W ramach wynagrodzenia mi zabrał mnie na kebaba. Wróciliśmy i poszedł na kompa do pokoju obok
Z moim mężem podobnie, ale ostatnio jest duża poprawa oboje mamy pracę przy komputerze, do tego mąż od zawsze mnóstwo grał. O ile póki nie mieszkaliśmy razem to mi to nie przeszkadzało, ale jak już zamieszkaliśmy to się okazało, że większość domowych obowiązków jest na mojej głowie, bo on się tym nie zajmie, bo "właśnie gra i teraz nie może". W ciąży zaczęłam się bać co to będzie jak się jaś urodzi i dojdą mi kolejne obowiązki, a mąż dalej będzie grać przy kompie? Doszło do tego, że raz jak była awaria prądu to kompletnie nie wiedziałam jak mogę spędzić czas z mężem. I wtedy w ryk, dużo rozmawialiśmy. Od tej pory jest lepiej. Co prawda dużo gra, ale jak zawołam to szybko przybiega mi pomóc, no i stara się byśmy więcej czasu spędzali wspólnie.
Porozmawiaj z mężem. Powoli małymi krokami powinien się poprawić... może Twój tak samo niedomyślny jak mój...

Cytat:
Napisane przez irish cream Pokaż wiadomość
U mnie dzisiaj teściowa gołąbki robi. Aż trzy rodzaje-jak zwykle. Jedne z ryżem, drugie z kaszą gryczaną, a trzecie z kaszą jaglaną. Trochę wstyd, bo jak wstałam o 10 to już miała wszystko zrobione i już się piekły.
Ale dobra teściówka Zaintrygowały mnie gołąbki z kaszami, zawsze jadłam tylko z ryżem.

Cytat:
Napisane przez ewka5891 Pokaż wiadomość

Jakie macie pomysły na obiad? Ja chyba jakas zapiekanke makaronową zrobię
U mnie schab po cygańsku mam nadzieję, że mąż się nie obrazi za dodatek cebuli i grzecznie zje
martunka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-26, 12:14   #1521
niunia_ona
Zakorzenienie
 
Avatar niunia_ona
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 9 252
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. IX

Cytat:
Napisane przez irish cream Pokaż wiadomość
Taaa... Prawie wszystkie tu liczymy na wcześniejszy poród, ale coś stanęło w miejscu Witaj
właśnie nudą wiejemy
nic się nie dzieje nikt nie rodzi no o co kaman??
jakoś leniwe są te nasze dzieci ;p
__________________

Julia na świecie


biust 88/85
pd b 82,5/82
brzuch 90/88
talia 77
biodra 91/87
udo 54/52
lydka 36/35,5
niunia_ona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-26, 12:18   #1522
crystal25
Zakorzenienie
 
Avatar crystal25
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 440
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. IX

ciekawe jak tam lesyeux
crystal25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-26, 12:20   #1523
87marta78
Zadomowienie
 
Avatar 87marta78
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 402
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. IX

Rany jak mi niedobrze
87marta78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-26, 12:21   #1524
irish cream
Raczkowanie
 
Avatar irish cream
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 209
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. IX

Cytat:
Napisane przez martunka88 Pokaż wiadomość
Ale dobra teściówka Zaintrygowały mnie gołąbki z kaszami, zawsze jadłam tylko z ryżem.

U mnie schab po cygańsku mam nadzieję, że mąż się nie obrazi za dodatek cebuli i grzecznie zje
Mi szczególnie z kaszą gryczaną smakują. U nas na południu gołąbki z kaszami są bardzo popularne. Jeszcze teściowa robi gołąbki z ziemniakami też są przepyszne. Ale te gołąbki chyba tylko tu na podkarpaciu są znane

niunia byłaś na lumpkach?
irish cream jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-26, 12:24   #1525
niunia_ona
Zakorzenienie
 
Avatar niunia_ona
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 9 252
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. IX

Cytat:
Napisane przez irish cream Pokaż wiadomość
Mi szczególnie z kaszą gryczaną smakują. U nas na południu gołąbki z kaszami są bardzo popularne. Jeszcze teściowa robi gołąbki z ziemniakami też są przepyszne. Ale te gołąbki chyba tylko tu na podkarpaciu są znane

niunia byłaś na lumpkach?
byłam ale tylko jakiś smieszny obrus kupiłam ;p bo na stól nie mamy
a jeszcze dywanik maly do lazienki chociaz narazie gdy nie ma kasy na lepszy :P dla malej nic bo stwierdzilam ze mam dosc;p
__________________

Julia na świecie


biust 88/85
pd b 82,5/82
brzuch 90/88
talia 77
biodra 91/87
udo 54/52
lydka 36/35,5
niunia_ona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-26, 12:27   #1526
Lila_17
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 952
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. IX

Spokój ogarnął Maluszki i ani widzi im się wychodzić, wiecie co, jak tak żadna nie rodzi to ja dziś wzięłam się trochę za robotkę, w niedzielę kończę 37tc i tak pomyślałam, że wykurzanie z brzuszków wcale nie jest takie łatwe, więc przestaje powoli tak się oszczędzać, ale na tyle by dotrwać do czasu "ciąża donoszona" chyba źle nie robię....
Witam Nową Mamusię
Lila_17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-26, 12:28   #1527
irish cream
Raczkowanie
 
Avatar irish cream
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 209
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. IX

Cytat:
Napisane przez niunia_ona Pokaż wiadomość
byłam ale tylko jakiś smieszny obrus kupiłam ;p bo na stól nie mamy
a jeszcze dywanik maly do lazienki chociaz narazie gdy nie ma kasy na lepszy :P dla malej nic bo stwierdzilam ze mam dosc;p
Dobre i to ja do porodu robię sobie przerwę, chyba że nie wytrzymam to nie robię he he
irish cream jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-26, 12:28   #1528
Lila_17
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 952
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. IX

Cytat:
Napisane przez 87marta78 Pokaż wiadomość
Rany jak mi niedobrze
Może to Ci ulży
Lila_17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-26, 12:31   #1529
niunia_ona
Zakorzenienie
 
Avatar niunia_ona
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 9 252
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. IX

Cytat:
Napisane przez irish cream Pokaż wiadomość
Dobre i to ja do porodu robię sobie przerwę, chyba że nie wytrzymam to nie robię he he
kurde najgorsze u mnie to że nic się nie skraca a szyjka wszystko pozamykana
__________________

Julia na świecie


biust 88/85
pd b 82,5/82
brzuch 90/88
talia 77
biodra 91/87
udo 54/52
lydka 36/35,5
niunia_ona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-26, 12:34   #1530
EdithS
Zadomowienie
 
Avatar EdithS
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 1 828
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. IX

Jak codziennie po godz. 13 dzwoni tż (ma przerwę w pracy) i pełen euforii zadaje mi standardowe pytanie: I jak się czujecie? Co słychać? Jaki mija Wam dzień?
A ja bez żadnych emocji odpowiadam: No ok, jak zwykle, nic się nie dzieje, po staremu...
EdithS jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-09 15:35:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:36.