Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :) - Strona 32 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-05-27, 21:34   #931
gosik.s
Wtajemniczenie
 
Avatar gosik.s
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 078
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Dzięki za fotki!
Śliczności, zwłaszcza te cienie mono i w musie, no i jeszcze powiadasz, że on srebrzyście mieniący, to już w ogóle ach i och
Podkład też interesująco wygląda, i całkiem jasno. To jest ten J40, tak?

Estetyka opakowań super, te welurowe (?) futeraliki jak od Diora!
__________________


Misja w Zambii - Ty też możesz pomóc...
gosik.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-27, 21:44   #932
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez gosik.s Pokaż wiadomość
Dzięki za fotki!
Śliczności, zwłaszcza te cienie mono i w musie, no i jeszcze powiadasz, że on srebrzyście mieniący, to już w ogóle ach i och
Podkład też interesująco wygląda, i całkiem jasno. To jest ten J40, tak?

Estetyka opakowań super, te welurowe (?) futeraliki jak od Diora!
Tak, to jest J40 i właśnie idealny do jasnej cery, ale nie podbija efektu trupa!!!
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-27, 22:00   #933
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Dziewczyny, będą foty na oczach, na bank. Ale nie wiem czy jutro, może czwartek, piątek. Wybaczycie mi, prawda? Bo końcówkę tygodnia mam okropną w pracy, no po prostu sajgon na kółkach, tornado i Meksyk. I ja dokłądnie w samiuśkim środku.
Poczekamy byleby były
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-28, 12:31   #934
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

i po co ja weszłam na ten wątek??!! Tyle pokus

Już zdążyłam sie nakręcić na czekoladkę i poczwórne cienie

ukrycior, a jak sie sprawuje podkład w musie?
__________________

Reese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-28, 14:04   #935
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Właśnie właśnie! Też unikałam tego wątku jak ognia, bo wiedziałam że pojawią się nowości. Zajrzałam jednak i przepadłam...

Muszę koniecznie wypróbować ten jaśniutki podkład w musie i jakąś czwóreczkę cieni.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-28, 17:41   #936
alkapone
Rozeznanie
 
Avatar alkapone
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 607
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Dostałam dzis moja mozaikę
http://www.joko.pl/pudermozaika.php


Aplikacja i wygląd na skórze świetny, jakość przednia, kolory idealne dla mnie (przekonuję się, ze jednak tego typu mozaiki sa dla mnie najlepsze), zakup w 100% udany, jestem b. zadowolona

Zapach mnie poraził początkowo, ale na szczęscie szybko uświadomiłam sobie ze tak śmierdzi dołączona gąbeczka (nic innego nie miałam akurat przy sobie), puder jest bezzapachowy

Teraz juz mogę napisac o moim pierwszym wrazeniu - pomyslałam sobie "ciut tandetne"... To chyba piękne opakowania kolorówki z Truskawki tak mnie rozpuściły...
Ale design naprawdę godny podziwu, jedynie podejrzewam że materiały mogłyby być (moze kiedys będą) nieco lepsze. Najbardziej szwankuje mi sposób wtłoczenia pudru do opakowania, ale może trafiłam na taki trochę wybrakowany egzemplarz (widac to na zdjęciach)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Joko_Multicolour_J15_1.jpg (70,5 KB, 81 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Joko_Multicolour_J15_2.jpg (64,1 KB, 69 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Joko_Multicolour_J15_bezlampy.jpg (83,2 KB, 139 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Joko_Multicolour_J15_lampa.jpg (103,5 KB, 90 załadowań)
alkapone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-28, 18:09   #937
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez alkapone Pokaż wiadomość
Dostałam dzis moja mozaikę
http://www.joko.pl/pudermozaika.php


Aplikacja i wygląd na skórze świetny, jakość przednia, kolory idealne dla mnie (przekonuję się, ze jednak tego typu mozaiki sa dla mnie najlepsze), zakup w 100% udany, jestem b. zadowolona

Zapach mnie poraził początkowo, ale na szczęscie szybko uświadomiłam sobie ze tak śmierdzi dołączona gąbeczka (nic innego nie miałam akurat przy sobie), puder jest bezzapachowy

Teraz juz mogę napisac o moim pierwszym wrazeniu - pomyslałam sobie "ciut tandetne"... To chyba piękne opakowania kolorówki z Truskawki tak mnie rozpuściły...
Ale design naprawdę godny podziwu, jedynie podejrzewam że materiały mogłyby być (moze kiedys będą) nieco lepsze. Najbardziej szwankuje mi sposób wtłoczenia pudru do opakowania, ale może trafiłam na taki trochę wybrakowany egzemplarz (widac to na zdjęciach)
Pięknie wygląda ten puder To ja jeszcze poproszę opis efektu jaki daje i czy jest trwały, jak przetestujesz of kors
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-28, 19:04   #938
telbuh
Wtajemniczenie
 
Avatar telbuh
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 038
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Ukrycior dzięki wielkie za zdjątka Cień chyba dość podobny mam, więc na razie ufff Masz może porównanie tego podkładu w musie z Color Stay Revlona? Dla mnie też tylko trupie odcienie dobre, a on taki faktycznie jasny bardzo?
telbuh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-28, 19:13   #939
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
i po co ja weszłam na ten wątek??!! Tyle pokus

Już zdążyłam sie nakręcić na czekoladkę i poczwórne cienie

ukrycior, a jak sie sprawuje podkład w musie?
Cytat:
Napisane przez telbuh Pokaż wiadomość
Ukrycior dzięki wielkie za zdjątka Cień chyba dość podobny mam, więc na razie ufff Masz może porównanie tego podkładu w musie z Color Stay Revlona? Dla mnie też tylko trupie odcienie dobre, a on taki faktycznie jasny bardzo?
Niestety nie używałam nigdy Revlona. Dziś przetestowałam mój mus na buzi i od razu w ekstremalnym wypadku. Otóż w pracy rozdrapałam sobie skórkę do krwi, taką po krostce. No poleciałam się ratować chusteczką z perfumami. Ale potem takie czerwone miejsce wyglądało strasznie. Mówię, raz kozie śmierć, mus pewnie nie przykryje mocno, ale chociaż trochę. No i co? Jakby nie leciutka wypukłość w tym miejscu śladu by nie było. Naprawdę dobrze kryje.
Odcień J40 nie jest bardzo trupi, tzn. nie jest biały, ciemniejszy od dermacolu 211, jest jasny, dobrze się stapia i przede wszystkim jest klasycznie beżowy z kapką żółci jedynie, ale ŻADNEGO RÓŻU! Konsystencja jest miła, daje gładkość. naprawdę fajną. Ale brzydko wygląda w opakowaniu, jest glutowaty, ale w sumie mi to nie robi.
Najlepszy był mój kumpel, a myślałam, że tylko kobitkom podobają się takie opakowania. Podkład wypadł mi z torebki (musiałam go mieć przy sobie, no musiałam), a kumpel zrobił oczy, wyciągnął rękę jak dziecko i mówi: co to? daj potrzymać!
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-29, 11:02   #940
maat7
Raczkowanie
 
Avatar maat7
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 375
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Mam już swoje zamówionko : jupi:
Cień mono - cudowny, puder mozaikowy fajniutki, ale tak jakoś dziwnie głęboko osadzony w puderniczce - ciekawe czy będzie wygodny w aplikacji pędzlem. Kolorki eyelinerów - miodzio - ale oglądałam je przez plastikowe opakowania bo siedzę w pracy i nie mogę się tymi cudownościami wypaćkać. I dostałam gratisowo cień Virtuala (turkusowo-niebieski Frutti di summer nr 100 i granatowy nr 736 z colour collection). Nigdy tej kolorystyki nie stosowałam, ale do mojego granatowego ołówka do oczu jak znalazł
Dziewczyny - kocham Intermis, kocham dostawać nowe kosmetyki, kocham świat i końca dnia nie mogę się doczekać, albo i weekendu jeszcze lepiej bo się będę maziać wszystkimi nowościami. I dostałam błyszczyk za recenzję miesiąca - Evelinka - cudowny kolorek. No generalnie w piątek albo i sobotę zrobię zdjęcie mym ślicznościom i się pochwalę, a jutro zaaplikuję sobie maskarę do rzęs i zobaczę czy jest coś warta. A jak mi się uda małżona namówić to pstryknie mi fotkę umalowanych rzęs cobyście wiedziały jak ubiera oko, może pacnę trochę kolorku na nie, aby było tak ładnie i szkoleniowo, choć nie mam takich ładnych oczu jak Ukrycior
maat7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-29, 11:38   #941
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez maat7 Pokaż wiadomość
Mam już swoje zamówionko : jupi:
Cień mono - cudowny, puder mozaikowy fajniutki, ale tak jakoś dziwnie głęboko osadzony w puderniczce - ciekawe czy będzie wygodny w aplikacji pędzlem. Kolorki eyelinerów - miodzio - ale oglądałam je przez plastikowe opakowania bo siedzę w pracy i nie mogę się tymi cudownościami wypaćkać. I dostałam gratisowo cień Virtuala (turkusowo-niebieski Frutti di summer nr 100 i granatowy nr 736 z colour collection). Nigdy tej kolorystyki nie stosowałam, ale do mojego granatowego ołówka do oczu jak znalazł
Dziewczyny - kocham Intermis, kocham dostawać nowe kosmetyki, kocham świat i końca dnia nie mogę się doczekać, albo i weekendu jeszcze lepiej bo się będę maziać wszystkimi nowościami. I dostałam błyszczyk za recenzję miesiąca - Evelinka - cudowny kolorek. No generalnie w piątek albo i sobotę zrobię zdjęcie mym ślicznościom i się pochwalę, a jutro zaaplikuję sobie maskarę do rzęs i zobaczę czy jest coś warta. A jak mi się uda małżona namówić to pstryknie mi fotkę umalowanych rzęs cobyście wiedziały jak ubiera oko, może pacnę trochę kolorku na nie, aby było tak ładnie i szkoleniowo, choć nie mam takich ładnych oczu jak Ukrycior
Maat, cieszę się, że masz już swoje śliczności. Ja mam ładne oczka? Ja? Opadający kącik, oczy niesymetryczne i głęboko osadzone. To jest definicja ładnych oczu wg Maat. Fotki tychże w musiku będą na wątku wieczorem, bo napstrykałam, więc na pewno się pochwalę.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-29, 11:53   #942
maat7
Raczkowanie
 
Avatar maat7
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 375
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Maat, cieszę się, że masz już swoje śliczności. Ja mam ładne oczka? Ja? Opadający kącik, oczy niesymetryczne i głęboko osadzone. To jest definicja ładnych oczu wg Maat. Fotki tychże w musiku będą na wątku wieczorem, bo napstrykałam, więc na pewno się pochwalę.
Możesz się nie zgadzać ze mną - ale MASZ i basta Być może to zasługa cieni i ich "udekorowania", ale były ładne i nie przypuszczam, abyś się postarzała od ostatniego razu, więc powtórzmy: były, są i jeszcze długo będą ładne. Choć bez fałszywej skromności - moje oczęta niebieskie i niewinne też do ślicznych należą, ale jak wiadomo podoba się głównie to czego nie masz ...
maat7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-29, 14:16   #943
gosik.s
Wtajemniczenie
 
Avatar gosik.s
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 078
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Maat, cieszę się, że masz już swoje śliczności. Ja mam ładne oczka? Ja? Opadający kącik, oczy niesymetryczne i głęboko osadzone. To jest definicja ładnych oczu wg Maat.
Kochana - no i co z tego, że niesymetryczne?
Niesymetryczna to jest nawet Wenus z Milo, czego dowiodły dokładne naukowe pomiary i nakładanie zdjęć dwóch połówek twarzy. Więc jesteś w doborowym towarzystwie
A co do opinii Maat, to też się pod nią podpisuję

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Fotki tychże w musiku będą na wątku wieczorem, bo napstrykałam, więc na pewno się pochwalę.
CZEKAMY!!!

Przy okazji muszę się Wam poskarżyć na panią w mojej drogerii, tę samą, która czekoladki sprzedaje po zbójeckiej cenie 36 zeta.

Otóż wpadłam wczoraj i pytam o "tę nowa ekskluzywną serię Joko".
Pani robi tak:
Tłumaczę, że chodzi o linię reklamowaną przez Agnieszkę Włodarczyk. Reakcja ta sama

Napomykam o stronie internetowej Joko - pani odbija piłeczkę i twierdzi, że strona stroną, a sprzedaż tych nowości może ruszyć za kilka miesięcy. Więc ja też odbijam i wyjaśniam, że w pewnej drogerii internetowej już są dostępne. Na co pani postanowiła być miła i spytała, o jakie konkretnie kosmetyki chodzi. No to tłumaczę, że najróżniejsze - pudry w kulkach, róże, podkłady, cienie w musie... I jak doszłam do tych musów, to pani nagle bardzo sie zirytowała:
- Nie będę brała żadnych musów, bo musy mam z Bell!
I chyba właśnie straciła wierną, stałą klientkę... No ale skoro jej nie zależy, to mnie tym bardziej.
Se obejrzę wszystko u Ukryciora i innych jokomaniaczek i zakupu dokonam drogą wirtualną
__________________


Misja w Zambii - Ty też możesz pomóc...
gosik.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-29, 14:38   #944
maat7
Raczkowanie
 
Avatar maat7
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 375
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez gosik.s Pokaż wiadomość
Przy okazji muszę się Wam poskarżyć na panią w mojej drogerii, tę samą, która czekoladki sprzedaje po zbójeckiej cenie 36 zeta.

Otóż wpadłam wczoraj i pytam o "tę nowa ekskluzywną serię Joko".
Pani robi tak:
Tłumaczę, że chodzi o linię reklamowaną przez Agnieszkę Włodarczyk. Reakcja ta sama

Napomykam o stronie internetowej Joko - pani odbija piłeczkę i twierdzi, że strona stroną, a sprzedaż tych nowości może ruszyć za kilka miesięcy. Więc ja też odbijam i wyjaśniam, że w pewnej drogerii internetowej już są dostępne. Na co pani postanowiła być miła i spytała, o jakie konkretnie kosmetyki chodzi. No to tłumaczę, że najróżniejsze - pudry w kulkach, róże, podkłady, cienie w musie... I jak doszłam do tych musów, to pani nagle bardzo sie zirytowała:
- Nie będę brała żadnych musów, bo musy mam z Bell!
I chyba właśnie straciła wierną, stałą klientkę... No ale skoro jej nie zależy, to mnie tym bardziej.
Se obejrzę wszystko u Ukryciora i innych jokomaniaczek i zakupu dokonam drogą wirtualną

Gosik - Ty to masz przynajmniej drogerię gdzie możesz sobie pooglądać, a ja w moim mieście (Poznań) znalazłam 1 drogerię, gdzie babeczka ma Joko, ale stare i nie zamierza nic z nowości wprowadzić bo stojak za drogi i Joko jako firma bleee. Kiedyś koło rynku jeżyckiego też było Joko w drogerii (seria Winter Glamour) i jak tam pobiegłam pomacać cienie i pudry to owszem stojaczek na ladę z próbnikiem był, ale to też było wszystko z Joko. Jak się wkurzę to sama otworzę drogerię i będę sprzedawała Joko - a z siebie uczynię najwierniejszą klientkę testującą wszystko jak leci

A teraz dziewczyny spójrzcie na te musy nowe - najjaśniejszy (J30) i najciemniejszy (J35) i zdefiniujcie mi błagam kolory. Ten jasny wpada mi w srebrzysty, a ten ciemny w zdecydowany kawowy brąz. A jeśli Ukrycior mówi, że po nałożeniu na powiekę intensywność koloru gaśnie to ... może by sobie je sprawić przy najbliższej okazji
maat7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-29, 18:04   #945
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez alkapone Pokaż wiadomość
Dostałam dzis moja mozaikę
http://www.joko.pl/pudermozaika.php
Jest absolutnie PIĘKNA Super te kolorki wyglądają, mam wrażenie, że buzia po użyciu ma odcień herbatnikowy czyli taki jaki mi się marzy

Cytat:
Napisane przez gosik.s Pokaż wiadomość
Kochana - no i co z tego, że niesymetryczne?
Niesymetryczna to jest nawet Wenus z Milo, czego dowiodły dokładne naukowe pomiary i nakładanie zdjęć dwóch połówek twarzy. Więc jesteś w doborowym towarzystwie
A co do opinii Maat, to też się pod nią podpisuję


CZEKAMY!!!

Przy okazji muszę się Wam poskarżyć na panią w mojej drogerii, tę samą, która czekoladki sprzedaje po zbójeckiej cenie 36 zeta.

Otóż wpadłam wczoraj i pytam o "tę nowa ekskluzywną serię Joko".
Pani robi tak:
Tłumaczę, że chodzi o linię reklamowaną przez Agnieszkę Włodarczyk. Reakcja ta sama

Napomykam o stronie internetowej Joko - pani odbija piłeczkę i twierdzi, że strona stroną, a sprzedaż tych nowości może ruszyć za kilka miesięcy. Więc ja też odbijam i wyjaśniam, że w pewnej drogerii internetowej już są dostępne. Na co pani postanowiła być miła i spytała, o jakie konkretnie kosmetyki chodzi. No to tłumaczę, że najróżniejsze - pudry w kulkach, róże, podkłady, cienie w musie... I jak doszłam do tych musów, to pani nagle bardzo sie zirytowała:
- Nie będę brała żadnych musów, bo musy mam z Bell!
I chyba właśnie straciła wierną, stałą klientkę... No ale skoro jej nie zależy, to mnie tym bardziej.
Se obejrzę wszystko u Ukryciora i innych jokomaniaczek i zakupu dokonam drogą wirtualną
Haha ale się uśmiałam widocznie lubi Bell i już !

Ukrycior i mat mają zakaz robienia nam smaka nowym Joko
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-29, 20:24   #946
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez gosik.s Pokaż wiadomość
Kochana - no i co z tego, że niesymetryczne?
Niesymetryczna to jest nawet Wenus z Milo, czego dowiodły dokładne naukowe pomiary i nakładanie zdjęć dwóch połówek twarzy. Więc jesteś w doborowym towarzystwie
A co do opinii Maat, to też się pod nią podpisuję


CZEKAMY!!!


Przy okazji muszę się Wam poskarżyć na panią w mojej drogerii, tę samą, która czekoladki sprzedaje po zbójeckiej cenie 36 zeta.

Otóż wpadłam wczoraj i pytam o "tę nowa ekskluzywną serię Joko".
Pani robi tak:
Tłumaczę, że chodzi o linię reklamowaną przez Agnieszkę Włodarczyk. Reakcja ta sama

Napomykam o stronie internetowej Joko - pani odbija piłeczkę i twierdzi, że strona stroną, a sprzedaż tych nowości może ruszyć za kilka miesięcy. Więc ja też odbijam i wyjaśniam, że w pewnej drogerii internetowej już są dostępne. Na co pani postanowiła być miła i spytała, o jakie konkretnie kosmetyki chodzi. No to tłumaczę, że najróżniejsze - pudry w kulkach, róże, podkłady, cienie w musie... I jak doszłam do tych musów, to pani nagle bardzo sie zirytowała:
- Nie będę brała żadnych musów, bo musy mam z Bell!
I chyba właśnie straciła wierną, stałą klientkę... No ale skoro jej nie zależy, to mnie tym bardziej.
Se obejrzę wszystko u Ukryciora i innych jokomaniaczek i zakupu dokonam drogą wirtualną
Niektórzy nie powinni pracować w danej branży skoro nie sprawia im to dzikiej przyjemności. Ja uwielbiałam pracować w drogerii, chociaż moją prackę też lubię, zwłaszcza przez ostatnie kilka dni słyszę same miłe rzeczy

Aha, w ramach niekuszenia zdjęcia cienia na moich ślicznych, niesymetrycznych oczach

J33 i trochę J101 widać na focie. Ponadto fluid w musie J40, pryzma rozświetlająca Avon, a na to J101 dużym pędzlem, czarny eyeliner Virtual oram mój najkochańszy tusz Fatale.

Enjoy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00376.JPG (17,7 KB, 64 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00378.JPG (11,8 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00379.JPG (14,5 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00380.JPG (13,7 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00383.JPG (16,1 KB, 62 załadowań)
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-30, 07:35   #947
maat7
Raczkowanie
 
Avatar maat7
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 375
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Aha, w ramach niekuszenia zdjęcia cienia na moich ślicznych, niesymetrycznych oczach
J33 i trochę J101 widać na focie. Ponadto fluid w musie J40, pryzma rozświetlająca Avon, a na to J101 dużym pędzlem, czarny eyeliner Virtual oram mój najkochańszy tusz Fatale. Enjoy
Ukrycior - masz boskie oczęta i widać że znasz się na rzeczy i doskonale wiesz gdzie nałożyć i co aby uwypuklić, ukryć lub podkreślić. Cień jest fantastycznie wibrujący, ale domyślam się, że to głównie efekt lampy błyskowej lub światła, a jak mieni się on w ciągu dnia? I trzyma się Tobie na bazie Artdeco cały dzień? Poza tym ten tusz Fatale - hmmmmmm

Ja wczoraj wieczorem ostatkiem sił ponakładałam sobie przed snem na każde oczko inny eyelinerek i turkusik wprawił mnie w euforię, brąz zachwycił, a fiolet który w zetknięciu z powieką staje się ciemnym różem wszedł do porannego makijażu. Rano nałożyłam sobie cień J101 i jest pięknie śmietankowo-rozbielający, pod łuki i na środek zaaplikowałam tą część brokatową dla rozświetlenia i poprowadziłam ciut grubszą kreskę fioletem. Wszystko to z uśmiechem rozkoszy, bo kosmetyki są bajeczne. A zauważyłyście że już nie ma tych eyelinerków w Inermisie? Wczoraj chciałam pokazać je znajomej i już się ich nie doszukałam. Można rzec, że załapałam się ostatnim rzutem na taśmę

Natomiast chyba nie zaprzyjaźnię się z maskarą - po pierwszej aplikacji żadnego pogrubienia, wydłużenia czy podkręcenia - po prostu nędza całkowita. Potem drugie i trzecie mazianie i dopiero wówczas zauważyłam, że mam rzęsy pomalowane. W naturze rzęsy mam normalnej długości, nie za gęste i z jasnymi końcówkami, więc tusz musi je pogrubić i pokryć kolorem, abym wiedziała że je mam. Niestety maskara Joko aplikuje tusz dopiero przy trzecim pokryciu rzęs. A szkoda. Szczoteczka jest poręczna i bardzo gęsta i nie skleja rzęs. Zobaczymy jeszcze jak z wykruszaniem tuszu w ciągu dnia. Ale tym produktem jestem akurat głęboko rozczarowana Będzie trzeba wrócić do niezawodnego Maxa Factora.
maat7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-30, 07:45   #948
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez maat7 Pokaż wiadomość
Ukrycior - masz boskie oczęta i widać że znasz się na rzeczy i doskonale wiesz gdzie nałożyć i co aby uwypuklić, ukryć lub podkreślić. Cień jest fantastycznie wibrujący, ale domyślam się, że to głównie efekt lampy błyskowej lub światła, a jak mieni się on w ciągu dnia? I trzyma się Tobie na bazie Artdeco cały dzień? Poza tym ten tusz Fatale - hmmmmmm
Podpisuję się pod tym Co prawda ja bym w takim kolorze wyglądała baaaaardzo niekorzystnie - to sam kolorek podoba mi się. I ten tusz... cudo! Ah marzy mi się a póki co zamówiłam "pełnię rzęs" z Avonu za 9,9 zł


Cytat:
Natomiast chyba nie zaprzyjaźnię się z maskarą - po pierwszej aplikacji żadnego pogrubienia, wydłużenia czy podkręcenia - po prostu nędza całkowita. Potem drugie i trzecie mazianie i dopiero wówczas zauważyłam, że mam rzęsy pomalowane. W naturze rzęsy mam normalnej długości, nie za gęste i z jasnymi końcówkami, więc tusz musi je pogrubić i pokryć kolorem, abym wiedziała że je mam. Niestety maskara Joko aplikuje tusz dopiero przy trzecim pokryciu rzęs. A szkoda. Szczoteczka jest poręczna i bardzo gęsta i nie skleja rzęs. Zobaczymy jeszcze jak z wykruszaniem tuszu w ciągu dnia. Ale tym produktem jestem akurat głęboko rozczarowana Będzie trzeba wrócić do niezawodnego Maxa Factora.
O dzięki Ci za tę "recenzję" teraz już wiem, że dobrze zrobiłam kupując sprawdzoną "pełnię rzęs". Szkoda bo opakowania mascar naprawdę zachęcają. Czyżby w tym przypadku przerost formy nad treścią??
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-30, 09:21   #949
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez maat7 Pokaż wiadomość
Ukrycior - masz boskie oczęta i widać że znasz się na rzeczy i doskonale wiesz gdzie nałożyć i co aby uwypuklić, ukryć lub podkreślić. Cień jest fantastycznie wibrujący, ale domyślam się, że to głównie efekt lampy błyskowej lub światła, a jak mieni się on w ciągu dnia? I trzyma się Tobie na bazie Artdeco cały dzień? Poza tym ten tusz Fatale - hmmmmmm

Ja wczoraj wieczorem ostatkiem sił ponakładałam sobie przed snem na każde oczko inny eyelinerek i turkusik wprawił mnie w euforię, brąz zachwycił, a fiolet który w zetknięciu z powieką staje się ciemnym różem wszedł do porannego makijażu. Rano nałożyłam sobie cień J101 i jest pięknie śmietankowo-rozbielający, pod łuki i na środek zaaplikowałam tą część brokatową dla rozświetlenia i poprowadziłam ciut grubszą kreskę fioletem. Wszystko to z uśmiechem rozkoszy, bo kosmetyki są bajeczne. A zauważyłyście że już nie ma tych eyelinerków w Inermisie? Wczoraj chciałam pokazać je znajomej i już się ich nie doszukałam. Można rzec, że załapałam się ostatnim rzutem na taśmę

Natomiast chyba nie zaprzyjaźnię się z maskarą - po pierwszej aplikacji żadnego pogrubienia, wydłużenia czy podkręcenia - po prostu nędza całkowita. Potem drugie i trzecie mazianie i dopiero wówczas zauważyłam, że mam rzęsy pomalowane. W naturze rzęsy mam normalnej długości, nie za gęste i z jasnymi końcówkami, więc tusz musi je pogrubić i pokryć kolorem, abym wiedziała że je mam. Niestety maskara Joko aplikuje tusz dopiero przy trzecim pokryciu rzęs. A szkoda. Szczoteczka jest poręczna i bardzo gęsta i nie skleja rzęs. Zobaczymy jeszcze jak z wykruszaniem tuszu w ciągu dnia. Ale tym produktem jestem akurat głęboko rozczarowana Będzie trzeba wrócić do niezawodnego Maxa Factora.
Maat, Susannka, dziękuję bardzo. Cień się utrzymał do wieczora na bazie jak cement, mimo, że w tym upale powinien spłynąć. Cienie dają ten srebrzysty połysk przy złapaniu jakiegokolwiek światła, nawet w dziennym fajnie wyglądają.

Właśnie widzę, że nie ma eyelinerków, ale łudzę się, że wrócią, bo już tak było kiedyś. Może sezonowo się wyprzedały?

Co do tuszu to ja mam to wrażenie co do wszystkich wodoodpornych. Przestałam je kupować, bo musiałam z nimi wlaczyć, żeby coś było widać. Tzn. kupuję zawsze jeden na sezon i gdzieś ląduje w szufladzie na wypadek wyjścia nad wodę, na basen. Ale zachwytów we mnie nie wzbudził żaden tusz waterproof.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-30, 09:39   #950
dojna komarzyca
Raczkowanie
 
Avatar dojna komarzyca
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 223
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość

Co do tuszu to ja mam to wrażenie co do wszystkich wodoodpornych. Przestałam je kupować, bo musiałam z nimi wlaczyć, żeby coś było widać. Tzn. kupuję zawsze jeden na sezon i gdzieś ląduje w szufladzie na wypadek wyjścia nad wodę, na basen. Ale zachwytów we mnie nie wzbudził żaden tusz waterproof.
Hej
tak podczytuję wątek i jeśli chodzi o tusze wodoodporne dające fajny efekt moge polecić maskary GOSHa kosztują okolo 20 zl jak dla mnie są naprawde godne polecenia ale wiem że każdy ma inne wymagania
pozdrawiam
a z joko uwielbiam odżywki szczególnie proteinowo-krzemową i eyelinerki<cudo>
dojna komarzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-30, 09:44   #951
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez dojna komarzyca Pokaż wiadomość
Hej
tak podczytuję wątek i jeśli chodzi o tusze wodoodporne dające fajny efekt moge polecić maskary GOSHa kosztują okolo 20 zl jak dla mnie są naprawde godne polecenia ale wiem że każdy ma inne wymagania
pozdrawiam
a z joko uwielbiam odżywki szczególnie proteinowo-krzemową i eyelinerki<cudo>
Próbowałam Gosha waterproof. Na rzęsach nie wyglądał najgorzej, ale nie był waterproof w kąpieli niestety...
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-30, 10:04   #952
maat7
Raczkowanie
 
Avatar maat7
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 375
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Próbowałam Gosha waterproof. Na rzęsach nie wyglądał najgorzej, ale nie był waterproof w kąpieli niestety...

Mi nawet nie chodzi o tę wodoodporność - chcę tuszu który:
a. pogrubi, albo zagęści wizualnie rzęsy (ale bez teatralności)
b. nie poskleja ich w koszmarne odnóża komara
c. nie odciśnie się na górnej powiece, ani nie wykruszy czarnym pyłem pod okiem
d. podkręcenie byłoby miłym bonusem estetycznie wykańczającym oko

Akurat nowe Joko miało wersję pogrubiającą + podkręcającą + wydłużającą w wersji waterproof i było tańsze jednocześnie od wersji złotej. Stąd moja decyzja. Teraz zaczynam się zastanawiać czy próbować jeszcze te maskary ze złotej serii czy już dać sobie spokój i powrócić do sprawdzonej półki niepolskich kosmetyków
Poza tym noszę soczewki i jak wchodzę do wody to od razu zakładam okulary pływackie coby nie zgubić soczewek, ale też i nie pływać na ślepo, bo raz tak dość boleśnie nawiązałam kontakt pomędzy głową (moją) a murkiem brzegowym (basenu). A jak są w basenie dzieciaki to zabezpieczam się okularowo bez zbędnej chwili zwłoki To już prawie odruch warunkowy
maat7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-30, 15:00   #953
dojna komarzyca
Raczkowanie
 
Avatar dojna komarzyca
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 223
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez maat7 Pokaż wiadomość
b. nie poskleja ich w koszmarne odnóża komara
hmm mam czuć się obrażona stwierdzeniem "koszmarne odnóża komara"?
jeśli nie zależy CI na wodoodpornosci to ja ostatnio używam oprócz GOSHa tuszu Wonder lash z Oriflame jak dla mnie jest to bardzo porządny tusz podkręca i wydłuża na pewno z pogrubieniem nie wiem bo mam dosyć gęste rzęsy ale bardzo go sobie chwale czasem potrafi się troszkę "odbić" na powiece górnej ale ja mam mega tłuste powieki jednak osypywania nie zaobserwowałam nigdy tylko nie wiem czy lubisz takie gumowe szczoteczki mi ona bardzo przypadła do gustu z jednej strony ma króciótkie te grzebyk ia z drugiej takie długaśnie<jeszcze nie widziałam maskary z tak długim grzebyczkiem> który świetnie spełnia swoją rolę wkleiłabym WAm z chęcią zdjęcia ale...aparat popsuty:/ Dziewczyny a mam pytanie odnośnie eyelinerków Virtuala one zostają w produkcji czy je wycofają bo nie wiem czy nie biec jutro do drogerii i nie kupić paru sztu kna zapas bo uwielbiam je jedyne które m isię tyle trzymają czyli do końca dnia
dojna komarzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-31, 10:07   #954
maat7
Raczkowanie
 
Avatar maat7
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 375
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez dojna komarzyca Pokaż wiadomość
hmm mam czuć się obrażona stwierdzeniem "koszmarne odnóża komara"?
jeśli nie zależy CI na wodoodpornosci to ja ostatnio używam oprócz GOSHa tuszu Wonder lash z Oriflame jak dla mnie jest to bardzo porządny tusz podkręca i wydłuża na pewno z pogrubieniem nie wiem bo mam dosyć gęste rzęsy ale bardzo go sobie chwale czasem potrafi się troszkę "odbić" na powiece górnej ale ja mam mega tłuste powieki jednak osypywania nie zaobserwowałam nigdy tylko nie wiem czy lubisz takie gumowe szczoteczki mi ona bardzo przypadła do gustu z jednej strony ma króciótkie te grzebyk ia z drugiej takie długaśnie<jeszcze nie widziałam maskary z tak długim grzebyczkiem> który świetnie spełnia swoją rolę wkleiłabym WAm z chęcią zdjęcia ale...aparat popsuty:/ Dziewczyny a mam pytanie odnośnie eyelinerków Virtuala one zostają w produkcji czy je wycofają bo nie wiem czy nie biec jutro do drogerii i nie kupić paru sztu kna zapas bo uwielbiam je jedyne które m isię tyle trzymają czyli do końca dnia
Komarzyco - ja tylko tak se napisałam z tymi odnóżami i nie myślałam wówczas wcale o Tobie
A do maskar powracając - też się nad tą Oriflame zastanawiam, ale na KWC opinie są zróżnicowane i statystycznie najczęściej pojawia się stwierdzenie, że ze względu na tę szczoteczkę gumową trzeba się nauczyć nią posługiwać. A mi brak i cierpliwości i czasu - efekt ma być natychmiast zadowalający albo won ... do siostry lub mamy
Chyba jednak dam szansę Joko (albo i innej rodzimej firmie) przy najbliższym shoppingu (to zatrważające, ale ja mam już listę na pół strony A4 i dopiero zaczynam się z lekka rozkręcać).

Eyelinerki mam nadzieję zniknęły tylko na krótko, bo mi przypadły też do gustu. Wczorajszy fiolet trzymał się na moich powiekach od 07.00 do 21.00 i zero śladu starcia !!!! Również cień Joko J101 na bazie Artdeco się nie zmęczył i nie znikł, a z rzęs nic się nie kruszyło, więc podsumowując jakość kosmetyków bardzo dobra i zachęcająca do dalszych szaleństw. Tylko do zmycia makujażu musiałam się mocniej przyłożyć bo i tusz i kreseczka stawiały zdecydowany opór.
Natomiast dziś pozwolę sobie na drobne szaleństwa i wypaćkam się turkusikiem
A w ramach jutrzejszego dnia dziecka to już sama nie wiem, ale znając siebie nakombinuję strasznie
maat7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-31, 21:12   #955
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

dziewczyny czy ta nowa mazaika Joko jest lepsza od Chocolate? Jakie widzicie różnice?
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-01, 12:05   #956
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez maat7 Pokaż wiadomość
Komarzyco - ja tylko tak se napisałam z tymi odnóżami i nie myślałam wówczas wcale o Tobie
A do maskar powracając - też się nad tą Oriflame zastanawiam, ale na KWC opinie są zróżnicowane i statystycznie najczęściej pojawia się stwierdzenie, że ze względu na tę szczoteczkę gumową trzeba się nauczyć nią posługiwać. A mi brak i cierpliwości i czasu - efekt ma być natychmiast zadowalający albo won ... do siostry lub mamy
Maat nie zawsze należy wierzyć recenzjom na KWC. Ile razy kupiłam coś (choć recenzje były nieciekawe) a okazało się, ze kosmetyk jest jak najbardziej OK i wart polecenia Tusz Wonder kocham (choć nie lubię używać takich określeń w stosunku do kosmetyków i innych przedmiotów ) i jest moim KWC w przedziale tuszy wydłużających. U mnie na rzęsach efekt jest piorunujący Szczoteczka wcale nie taka straszna, mi się nią bardzo dobrze maluje choć na początku trzeba było się oswoić
Zaś z Gosha mam tusz Eye'deal Mascara i on skutecznie zraził mnie do wszelkich innych tuszy tej firmy beznadzieja.

[edit]

Wreszcie po kilku miesiącach ciągłego zastanawiania się "kupić czy nie kupić" - kupiłam czekoladkę rozświetlającą JOKO jaśniejszą wersję Jestem zauroczona, ślicznie pachnie. Póki o jeszcze nie używałam bo nie warto mazać się jak zaraz będę tapetkę zmywać
No i dorwałam błyszczyk z serii Virtual - bardzo mi się podoba. Kolor mógłby być bardziej nasycony ale i tak jest przyjemny.
Pytałam o NOWE JOKO, czy będą mieli tę szafę i pani wogóle była lekko zaskoczona pytaniem i powiedziała, że nie ma pojęcia. Trochę sie plątała więc mniemam że niewiele wie o tym nowym JOKO
Pozwalam sobie załączyć fotki kosmetyków, może komuś się przydadzą.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg img_3294.jpg (72,0 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg img_3295.jpg (69,4 KB, 53 załadowań)
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog

Edytowane przez Susanna
Czas edycji: 2008-06-02 o 18:32
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-03, 19:24   #957
maat7
Raczkowanie
 
Avatar maat7
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 375
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Maat nie zawsze należy wierzyć recenzjom na KWC. Tusz Wonder kocham (choć nie lubię używać takich określeń w stosunku do kosmetyków i innych przedmiotów ) i jest moim KWC w przedziale tuszy wydłużających. U mnie na rzęsach efekt jest piorunujący Szczoteczka wcale nie taka straszna, mi się nią bardzo dobrze maluje choć na początku trzeba było się oswoić
[edit]
Wreszcie po kilku miesiącach ciągłego zastanawiania się "kupić czy nie kupić" - kupiłam czekoladkę rozświetlającą JOKO jaśniejszą wersję Jestem zauroczona, ślicznie pachnie. Póki o jeszcze nie używałam bo nie warto mazać się jak zaraz będę tapetkę zmywać .
No to witamy w gronie czekoladouzależnionych Ja też teraz tylko się czekoladką miziam - policzki + oczy i na to eyelinerki Virtuala i po prostu sama się zachwycam wykonaniem make upu i własną urodą Pod brwi nowy cień (Ukrycior - jak się on Tobie sprawuje jako rozjaśniacz? Mi służy bardzo wiernie). Tusz już trochę sobie oswoiłam i go wykończę, ale niestety bez zachwytów. Faktycznie to daję sobie więcej czasu na pomalowanie rzęs bo nakładam 3 warstwy Ale jak już się wypaćkam to jest bardzo przyzwoity efekt ładnych i czarnych rzęs delikatnie uniesionych i zaakcentowanych. Zmywa się też całkiem nieźle, w ciągu dnia ani się nie kruszy, ani nie rozmazuje, ani nie pozostawia śladów na górnej powiece (tuż pod brwiami). Gdyby tylko chciał mieć taki efekt za pierwszym pociągnięciem szczoteczki A na maskarę Ori Wonder to się chyba dzięki Twoim namowom skuszę - tym razem brązik sobie zapodam Tylko powiedz mi jak tą dziwną szczoteczką aplikować to cudo, aby się nie wnerwić przy pierwszym podejściu ????
maat7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-03, 20:10   #958
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez alkapone Pokaż wiadomość
Dostałam dzis moja mozaikę
http://www.joko.pl/pudermozaika.php


Aplikacja i wygląd na skórze świetny, jakość przednia, kolory idealne dla mnie (przekonuję się, ze jednak tego typu mozaiki sa dla mnie najlepsze), zakup w 100% udany, jestem b. zadowolona

Zapach mnie poraził początkowo, ale na szczęscie szybko uświadomiłam sobie ze tak śmierdzi dołączona gąbeczka (nic innego nie miałam akurat przy sobie), puder jest bezzapachowy

Teraz juz mogę napisac o moim pierwszym wrazeniu - pomyslałam sobie "ciut tandetne"... To chyba piękne opakowania kolorówki z Truskawki tak mnie rozpuściły...
Ale design naprawdę godny podziwu, jedynie podejrzewam że materiały mogłyby być (moze kiedys będą) nieco lepsze. Najbardziej szwankuje mi sposób wtłoczenia pudru do opakowania, ale może trafiłam na taki trochę wybrakowany egzemplarz (widac to na zdjęciach)
masz wersję jaśniejszą czy ciemniejszą ?
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-03, 20:29   #959
alkapone
Rozeznanie
 
Avatar alkapone
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 607
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez Gonia Pokaż wiadomość
dziewczyny czy ta nowa mazaika Joko jest lepsza od Chocolate? Jakie widzicie różnice?
nowa mozaika, to po prostu puder prasowany
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=24807

natomiast czekoladki są brązero-rozświetlaczami, z drobinkami
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=22001

Cytat:
Napisane przez Gonia Pokaż wiadomość
masz wersję jaśniejszą czy ciemniejszą ?
tę ciemniejszą

trochę słabo mi na razie wypadają testy mozaiki, ale ciągle ją noszę przy sobie ... i zapominam że ją mam (kupiłam sobie gigantyczną torbę - worek, i wszystko mi w mniej ginie )
jest bardzo delikatnym pudrem, miękkim, ładnie stapia się ze skórą i ujednolica, ale dość słabo kryje, nadaje się świetnie do wyciągnięcia z wieczorowej torebusi taka śliczność
alkapone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-03, 20:48   #960
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez alkapone Pokaż wiadomość
nowa mozaika, to po prostu puder prasowany
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=24807

natomiast czekoladki są brązero-rozświetlaczami, z drobinkami
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=22001


tę ciemniejszą

trochę słabo mi na razie wypadają testy mozaiki, ale ciągle ją noszę przy sobie ... i zapominam że ją mam (kupiłam sobie gigantyczną torbę - worek, i wszystko mi w mniej ginie )
jest bardzo delikatnym pudrem, miękkim, ładnie stapia się ze skórą i ujednolica, ale dość słabo kryje, nadaje się świetnie do wyciągnięcia z wieczorowej torebusi taka śliczność

trochę Cię jeszcze pomęczę - która jest lepsza, żeby troszkę przybrązowić bużkę? Mam chocolate (tą jaśniejszą) i kolor jest dla mnie świetny ale wolałabym troszkę mniej drobinek....
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-05 12:02:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:57.