Tonery La Riche Directions - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-06-14, 00:15   #361
397c2675f3cdfd9a8d969495a6edd4aafb32f2d2_655aa1f83943f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 330
Dot.: La Riche Directions

Ale takie chwilowa poprawa tez mi sie przyda.
Sobie jakos znajde ten watek.
397c2675f3cdfd9a8d969495a6edd4aafb32f2d2_655aa1f83943f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-21, 00:21   #362
NieMalaM
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1
Dot.: La Riche Directions

Jak dobrze, że tu trafiłam Skoro tu tyle obytych, to ktoś będzie w stanie mi pomóc.

Sprawa ma się tak, że w zeszłym roku farbowałam końcówki (całkiem solidne, bo wyszło tego koło 10 cm) tonerem Directions na nierozjaśnione włosy. Turkus wyszedł o dziwo dokładnie tak jak chciałam, intensywnie i tylko nieco ciemniej niż na palecie, tylko dość szybko się wypłukiwał i kiedy skończyłam poprawiać, żeby wrócić do całkiem swojego koloru zostawił mi zgniłą zieleń, której resztki mam do tej pory. A teraz znów mnie wręcz nosi, żeby zrobić kolor, ale tym razem porządnie, na rozjaśnione włosy bo znowu "glony" mi się nie widzą. I tu mam problem - czym to zrobić? Wolałabym jak najmniej je wymęczyć, bo w końcu są zdrowe, miękkie i błyszczące, więc dekoloryzacja o jakiej mówił Farb byłaby cudem, tylko czy to w ogóle zadziała na naturalnych włosach? Bo kopię w wątkach, kopię i nic na ten temat znaleźć nie mogę. Ewentualnie może jesteście w stanie polecić jakiś dobry rozjaśniacz? Ciężko mi zaufać koleżankom polecającym rozjaśniacz Palette (bo ta marka to zło i unikać jej trzeba jak ognia jak wynika z doświadczeń moich i pozbieranych od klientek).

Kolor mój naturalny z tamtym turkusem:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 384102_2112767267909_1507482307_31762883_1529444772_n.jpg (18,2 KB, 80 załadowań)
NieMalaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-21, 02:04   #363
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: La Riche Directions

palette nie jest zła powiem nawet że całkiem niezła
a jesli chodzi o rozjasniacz polecam chantal albo vincent ledier (fryzjerskie) woda 6% wystarczy
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-21, 19:51   #364
397c2675f3cdfd9a8d969495a6edd4aafb32f2d2_655aa1f83943f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 330
Dot.: La Riche Directions

NieMalaM, jeżeli wolisz sobie najpierw naturalnie włosy trochę rozjaśnić to polecam szampon z rumianku do włosów blond oraz odżywkę rozjaśniającą. Powiem Ci, że działa. Wypróbowałam.
397c2675f3cdfd9a8d969495a6edd4aafb32f2d2_655aa1f83943f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-21, 20:20   #365
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: La Riche Directions

nie porównujmy szamponu to rozjasniacza który zrobi nam idealna bazę pod toner jesli miałaby rozjasniac szamponem pod toner to równie dobrze moze nic nie robic
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-24, 18:00   #366
nadin911
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 12
Dot.: La Riche Directions

Hej , widzę dziewczyny się tu znacie na tych wszystkich farbach, tonerach, rozjaśniaczach. Chcę sobie zrobić końcówki turkusowe lub chabrowe włosy mam takie http://tinypic.com/view.php?pic=wbryi8&s=6 i czy Waszym zdaniem jeżeli pofarbuje je np którymś z tonerów La Richa Directions to kolor mi się przyjmie czy powinnam je rozjaśnić? A jak tak to czym? Z góry dzięki za odpowiedź .
nadin911 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-24, 19:11   #367
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: La Riche Directions

na turkus ok, a jak chcesz coś mocniej w stronę niebieskiego to wg mnie można lekko rozjaśnić

Edytowane przez Meadow
Czas edycji: 2012-06-24 o 19:13
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-25, 15:59   #368
Gizel_
Przyczajenie
 
Avatar Gizel_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 8
Dot.: La Riche Directions

Witam
A kupowałyście może niedawno tonery z La Riche na ebay'u, ile wyniósł Was koszt całkowity? Ja z początku chciałam kupić na allegro, ale z tego co przeczytałam na początku to na ebay'u wychodzi taniej. Acha i w jakim czasie zmywają się tonery, ja chcę kupić Atlantic albo Midnihgt Blue i Bright Daffodil i zastanawiam się po jakim czasie mi się zmyją. Jest może jakiś sposób na dłuższe utrzymanie się toneru na włosach ?
Gizel_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-25, 16:47   #369
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: La Riche Directions

Cytat:
Napisane przez Gizel_ Pokaż wiadomość
Witam
A kupowałyście może niedawno tonery z La Riche na ebay'u, ile wyniósł Was koszt całkowity? Ja z początku chciałam kupić na allegro, ale z tego co przeczytałam na początku to na ebay'u wychodzi taniej. Acha i w jakim czasie zmywają się tonery, ja chcę kupić Atlantic albo Midnihgt Blue i Bright Daffodil i zastanawiam się po jakim czasie mi się zmyją. Jest może jakiś sposób na dłuższe utrzymanie się toneru na włosach ?
ja na ebayu nie kupowałam niestety, ale na pewno kolor się mniej wypłukuje po szamponach delikatnych (ja miałam HiPP), tylko obowiązkowo po nim odżywka bo inaczej kołtun

Edytowane przez Meadow
Czas edycji: 2012-06-25 o 16:48
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-25, 23:47   #370
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: La Riche Directions

Używał ktoś białego? Jak oceniacie efekt?
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-26, 02:09   #371
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: La Riche Directions

Cytat:
Napisane przez Gizel_ Pokaż wiadomość
Witam
A kupowałyście może niedawno tonery z La Riche na ebay'u, ile wyniósł Was koszt całkowity? Ja z początku chciałam kupić na allegro, ale z tego co przeczytałam na początku to na ebay'u wychodzi taniej. Acha i w jakim czasie zmywają się tonery, ja chcę kupić Atlantic albo Midnihgt Blue i Bright Daffodil i zastanawiam się po jakim czasie mi się zmyją. Jest może jakiś sposób na dłuższe utrzymanie się toneru na włosach ?
ja osobiscie nie kupowałem ale koleżanka tak i fakt jest taniej
utrzymuje się dobrze, nawet bardzo biorąc pod uwagę ze to koloryzacja nie trwała a kolory ma ciężkie do utrzymania, jak juz ktoś napisał, szampon delikatny

midnight prawie jak granat a atlantic to taki średni niebieski, pare stron wcześniej wklejałem zdjęcia
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-29, 21:54   #372
Ennka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3
Dot.: La Riche Directions

Przeczytałam kilka pierwszych stron, ale szczerze mówiąc jestem zbyt leniwa, żeby czytać cały wątek

Włosy mam długie, brązowe, a z okazji wakacji zamarzyły mi się chabrowe końcówki (choć ostatecznie kolor mam do połowy długości włosów, jakoś tak wyszło :P). Kudły rozjaśniłam, toner nałożyłam. Trzymałam całą noc i kolor pięknie złapał, wszystko cacy. Jednak mój zachwyt nie trwał długo - toner zostawia mi niebieskie plamy na ubraniach, nieraz po czesaniu ręce mam jak smerf. W sumie da się przeżyć, gdyby nie to, że plamy są niemal niespieralne. Po dwukrotnym praniu z vanishem da się nosić, ale na dłuższą metę nie jestem zainteresowana niebieską poświatą na wszystkich ciuchach Czego bym w google nie wpisała, najwyraźniej nikt nigdy się tym nie interesował. Być może któraś z Was miała kiedyś ten problem i wie, co na to poradzić? Zabezpieczyć kolor, czy chociaż czym to doprać? Może jednak niepotrzebnie trzymałam toner tak długo? Mam nadzieję, że ktoś potrafi pomóc, w przeciwnym razie jestem skazana na koczki i kucyki, aż niebieski całkiem zejdzie :/
Ennka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-03, 12:13   #373
monika1907
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1
Dot.: La Riche Directions

Cześć dziewczyny! Czytałam wasze posty i wachałam się czy malować włosy czy nie.
Mam kolor ciemny blond, parę dni temu rozjaśniłam troszkę końcówki. Zamówiłam na allegro toner, la riche, lagoon blue. Bałam się że wyjdzie mi zielony, ale JEST CUDOWNIE NIEBIESKI !
później dam wam zdjęcie.
Końcówki są niebieskie, bardzo intensywne. No czuję się super z nimi, mam nadzieje że nie zmyją się po jednym myciu : )
Pozdrawiam ; )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg niebieskie włosy.jpg (49,5 KB, 75 załadowań)
monika1907 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-03, 12:43   #374
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: La Riche Directions

Cytat:
Napisane przez Ennka Pokaż wiadomość
Przeczytałam kilka pierwszych stron, ale szczerze mówiąc jestem zbyt leniwa, żeby czytać cały wątek

Włosy mam długie, brązowe, a z okazji wakacji zamarzyły mi się chabrowe końcówki (choć ostatecznie kolor mam do połowy długości włosów, jakoś tak wyszło :P). Kudły rozjaśniłam, toner nałożyłam. Trzymałam całą noc i kolor pięknie złapał, wszystko cacy. Jednak mój zachwyt nie trwał długo - toner zostawia mi niebieskie plamy na ubraniach, nieraz po czesaniu ręce mam jak smerf. W sumie da się przeżyć, gdyby nie to, że plamy są niemal niespieralne. Po dwukrotnym praniu z vanishem da się nosić, ale na dłuższą metę nie jestem zainteresowana niebieską poświatą na wszystkich ciuchach Czego bym w google nie wpisała, najwyraźniej nikt nigdy się tym nie interesował. Być może któraś z Was miała kiedyś ten problem i wie, co na to poradzić? Zabezpieczyć kolor, czy chociaż czym to doprać? Może jednak niepotrzebnie trzymałam toner tak długo? Mam nadzieję, że ktoś potrafi pomóc, w przeciwnym razie jestem skazana na koczki i kucyki, aż niebieski całkiem zejdzie :/
chyba nie powiesz, ze nakładałaś toner na całą noc bez zabezpieczenia?
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-03, 13:52   #375
blackberry456
Zadomowienie
 
Avatar blackberry456
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 124
Dot.: La Riche Directions

Cytat:
Napisane przez Ennka Pokaż wiadomość
Przeczytałam kilka pierwszych stron, ale szczerze mówiąc jestem zbyt leniwa, żeby czytać cały wątek

Włosy mam długie, brązowe, a z okazji wakacji zamarzyły mi się chabrowe końcówki (choć ostatecznie kolor mam do połowy długości włosów, jakoś tak wyszło :P). Kudły rozjaśniłam, toner nałożyłam. Trzymałam całą noc i kolor pięknie złapał, wszystko cacy. Jednak mój zachwyt nie trwał długo - toner zostawia mi niebieskie plamy na ubraniach, nieraz po czesaniu ręce mam jak smerf. W sumie da się przeżyć, gdyby nie to, że plamy są niemal niespieralne. Po dwukrotnym praniu z vanishem da się nosić, ale na dłuższą metę nie jestem zainteresowana niebieską poświatą na wszystkich ciuchach Czego bym w google nie wpisała, najwyraźniej nikt nigdy się tym nie interesował. Być może któraś z Was miała kiedyś ten problem i wie, co na to poradzić? Zabezpieczyć kolor, czy chociaż czym to doprać? Może jednak niepotrzebnie trzymałam toner tak długo? Mam nadzieję, że ktoś potrafi pomóc, w przeciwnym razie jestem skazana na koczki i kucyki, aż niebieski całkiem zejdzie :/
taka juz specyfika tonerow. Ja robie czerwonym i wszytskie ubrania przy szyi sa lekko rozowe, to samo z czolem od grzywki czy szyja jak mam rozpuszczone wlosy a jest wilgotno. O poduszkach i recznikach juz nie wspominam ale w moim przypadku wiekszosc sie spiera, wiec nie jest tak źle. Mysle ze albo musisz sie przyzwyczaic albo czekac az niebieski zejdzie, bo watpie ze jest na to jakis sposob.
__________________
W deszczu maleńkich żółtych kwiatów
w spokoju przy sobie
nie czując czasu..
blackberry456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-03, 14:05   #376
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: La Riche Directions

to coś masz chyba przeterminowany ten vanish
mnie nawet trwała farba która mi kapnęła na bluzkę zeszła za 3-cim praniem...
ale z tym barwieniem to tak jak mówią, musisz się przyzwyczaić albo odpuścić kolor
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-05, 18:57   #377
boinnenazwybylyzajete
Zakorzenienie
 
Avatar boinnenazwybylyzajete
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 4 588
Dot.: La Riche Directions

a ja mam troszkę głupie pytanie - jak to jest, że jedne kolory trzymają się dłużej, a inne krócej? fryzjerka odradza mi moją wymarzoną zieleń mówiąc, że szybciej się wypłuczę jak np czerwień...
__________________


Mother
Tell your children not to walk my way
Tell your children not to hear my words
boinnenazwybylyzajete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-05, 19:06   #378
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: La Riche Directions

Cytat:
Napisane przez boinnenazwybylyzajete Pokaż wiadomość
a ja mam troszkę głupie pytanie - jak to jest, że jedne kolory trzymają się dłużej, a inne krócej? fryzjerka odradza mi moją wymarzoną zieleń mówiąc, że szybciej się wypłuczę jak np czerwień...
po prostu traci na intensywności... wg mnie zieleń zostaje najdłużej (ale z takim glonowym odcieniem), potem pomarańczowy a potem różowy najgorzej mi zawsze niebieski trzymał (ja KOCHAM niebieski )
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-05, 19:29   #379
boinnenazwybylyzajete
Zakorzenienie
 
Avatar boinnenazwybylyzajete
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 4 588
Dot.: La Riche Directions

Cytat:
Napisane przez Meadow Pokaż wiadomość
po prostu traci na intensywności... wg mnie zieleń zostaje najdłużej (ale z takim glonowym odcieniem), potem pomarańczowy a potem różowy najgorzej mi zawsze niebieski trzymał (ja KOCHAM niebieski )
ja rozważałam między czerwienią, a zielonym i chyba jeszcze jutro doradzę się fryzjerki, nie wiem co miała na myśli "najszybciej".
Ile u Ciebie trzymała zieleń? I dzięki, że odpisałaś
__________________


Mother
Tell your children not to walk my way
Tell your children not to hear my words
boinnenazwybylyzajete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-05, 19:39   #380
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: La Riche Directions

Cytat:
Napisane przez boinnenazwybylyzajete Pokaż wiadomość
ja rozważałam między czerwienią, a zielonym i chyba jeszcze jutro doradzę się fryzjerki, nie wiem co miała na myśli "najszybciej".
Ile u Ciebie trzymała zieleń? I dzięki, że odpisałaś
szczerze to intensywny kolor był tylko tak do czwartego mycia, tak myślę (na rozjaśnianych bo na naturalnych to za 4 mycia schodzi mi całkiem ) potem to tak jakby gasło powoli, zmatowiało no a potem właśnie glony..
3 tygodnie myślę, że było ok, ale to zależy jak często myjesz włosy i czym
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-05, 19:40   #381
boinnenazwybylyzajete
Zakorzenienie
 
Avatar boinnenazwybylyzajete
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 4 588
Dot.: La Riche Directions

czytałam we wcześniejszych postach, że dziewczyny pisały, że myły szamponami dla dzieci
kurcze, troche kasy pójdzie, ale żeby tylko na 3tygodnie
__________________


Mother
Tell your children not to walk my way
Tell your children not to hear my words
boinnenazwybylyzajete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-05, 19:46   #382
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: La Riche Directions

Cytat:
Napisane przez boinnenazwybylyzajete Pokaż wiadomość
czytałam we wcześniejszych postach, że dziewczyny pisały, że myły szamponami dla dzieci
kurcze, troche kasy pójdzie, ale żeby tylko na 3tygodnie
najlepiej sprawdzić na sobie, bo mi na przykład directions midnight blue wychodzi jak jasny lazurowy kolor który szybko schodzi, a innym nie, no więc...
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-05, 20:28   #383
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: La Riche Directions

jak sie toner potrzyma wystarczająco długo a wlosy myje odzywką nieobciążającą i płucze chłodną wodą to kolor zatrzymasz na dłuzej
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-07, 21:43   #384
Gizel_
Przyczajenie
 
Avatar Gizel_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 8
Question Dot.: La Riche Directions

A takie pytanie w sumie nie mające związku z La Riche jest jakiś toner, farba, spray cokolwiek koloryzującego na kolorowo w polskich sklepach ? Chodzi mi tu głównie o niebieski
Gizel_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-07, 21:53   #385
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: La Riche Directions

Cytat:
Napisane przez Gizel_ Pokaż wiadomość
A takie pytanie w sumie nie mające związku z La Riche jest jakiś toner, farba, spray cokolwiek koloryzującego na kolorowo w polskich sklepach ? Chodzi mi tu głównie o niebieski
tutaj jest jak wychodzi szamponetka marion - czerń granatu na rozjaśnionych włosach u mnie

ponumerowałam jak schodził, po nr. 5 już nic nie schodziło, tak zostało

co do trwłości: pomiędzy drugą fotką i czwartą jest miesięczny odstęp
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg mojewlosy.jpg (69,9 KB, 84 załadowań)

Edytowane przez Meadow
Czas edycji: 2012-07-07 o 21:56
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-11, 01:13   #386
biebermusiodejsc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski
Wiadomości: 5
Dot.: La Riche Directions

Ostatnio rozjaśniłam sobie włosy:
Zdjęcie0476.jpg
bo chciałam sobie nałożyć niebieski toner , a dokładnie to Lagoon Blue. Nie wiem czy jedna tubka mi wystarczy tonera na moje włosy, czy będę potrzebowała więcej. I ile bym musiała trzymać toner na włosach, żeby kolorek się zrobił jak u tej dziewczyny :
www.photoblog.pl/iamafreebitchbaby/126182161
Pożyczyłam sobie fotkę od Ciebie fryz5.
biebermusiodejsc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-11, 01:33   #387
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: La Riche Directions

z długości masz nieco dłuższe niż moja koleżanka, gęstość podobna, tonery jakie jej kładłem to turqoise i spring green. obydwu poszło 1/3 pojemności więc ok 2/3 całego słoiczka poszłaby jednego koloru więc Tobie jeden wystarczy pamietaj aby trzymać tak minimum 2 godzinki i nie myć szamponem tylko spłucz włosy letnią wodą i daj odzywkę czy maskę.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-11, 01:38   #388
biebermusiodejsc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski
Wiadomości: 5
Dot.: La Riche Directions

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
z długości masz nieco dłuższe niż moja koleżanka, gęstość podobna, tonery jakie jej kładłem to turqoise i spring green. obydwu poszło 1/3 pojemności więc ok 2/3 całego słoiczka poszłaby jednego koloru więc Tobie jeden wystarczy pamietaj aby trzymać tak minimum 2 godzinki i nie myć szamponem tylko spłucz włosy letnią wodą i daj odzywkę czy maskę.
A jak nakładam ten toner to muszę mieć mokre/wilgotne/suche włosy.?
biebermusiodejsc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-11, 01:45   #389
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: La Riche Directions

Cytat:
Napisane przez biebermusiodejsc Pokaż wiadomość
A jak nakładam ten toner to muszę mieć mokre/wilgotne/suche włosy.?
wilgotne, po umyciu szamponem
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-11, 01:55   #390
biebermusiodejsc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski
Wiadomości: 5
Dot.: La Riche Directions

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
wilgotne, po umyciu szamponem
Dziękuję . ;D
biebermusiodejsc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-07-04 14:09:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:23.