wszystko na temat BB Cream - cz. II - Strona 132 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-26, 11:28   #3931
seduction
Zakorzenienie
 
Avatar seduction
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 15 793
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez nez123 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, dzisiaj przeglądając gazetkę z Rossmanna rzuciła mi się w oczy gąbeczka konjac. Próbowała któraś z was gąbeczkę tej firmy?Ciekawa jestem czy jest taka jak azjatyckie konjac'ki
Mam porównanie tej gąbeczki tylko do tego konjaca z ebay'u - chińskiego. Jest delikatniejsza, po wyciągnięciu z opakowania mięciutka i mokra - czyli całkowite przeciwieństwo chińczyka. Zdecydowanie wolę tego drugie, bo zdecydowanie lepiej "poleruje" moją buzię i sprawia, że ona jest niesamowicie gładziutka, a po rossmannowskiej gąbeczce nie mam takiego uczucia. Więcej tego konjaca nie kupię w Rossmannie, tylko na ebayu.
__________________


Daj dwójaka i nakarm zwierzaka

Lepiej żyć jeden dzień jak tygrys, niż sto dni jak owca.

seduction jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 13:26   #3932
ziarnko piasku
Zadomowienie
 
Avatar ziarnko piasku
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: West Midlands, UK
Wiadomości: 1 142
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez lukrecja1 Pokaż wiadomość
Hmmm a nakładałaś go bez żadnego kremu?? szkoda,że takdziwnie się u Ciebie zachowuje u mnie nakładany na ślimaka (cieniutka warstewka) daje absolutny mat (inne bb też tak się zachowują) a na gołą skórę też pięknie i matowo - nie tak długo jak w połączeniu ze ślimakiem ale przyzwoicie !
Może to wina tej Dermiki? zauważyłam,że dużo bb gryzie się z kremami. U mnie Ślimak jako pierwszy sprawdza się w roli podkładu pod bb - i polecam ten kremik dla osób z przetłuszczającą się skórą .
własnie póbowałam bez kremu i było to samo :/ nie wiem sama... może po prostu ten krem tak się u mnie zachowuje i już. A z kremu Dermiki generalnie jestem bardzo zadowolona i podejrzewam że to będzie pierwszy krem ever, który zużyję do samego końca
__________________
We all fall to the floor at some point.
It's how you pick yourself up.
That's the real challenge.
Isn't it?


ziarnko piasku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 16:59   #3933
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez xiah Pokaż wiadomość
ja niestety zauważyłam, że olejek do zmywania, który sobie zrobiłam średnio mi służy, mieszanina olei owszem zmywa, ale wcale to przyjemne nie jest, i konsystencja, wszystko się "ślizga" - butelka, dłonie, i ogólnie nie jest to zbyt fascynujące przeżycie , zmycie wymaga użycia ściereczki z mikrofibry, której ostatnio nie lubię (stosowanie jej zmniejsza/zamyka pory a to za wcześnie na pierwszym etapie wieczornej pielęgnacji .__. kiedy jest jeszcze faza peelingu i oczyszczania przed). Nie dla mnie. Z drugiej strony olejowanie włosów praktykuję od lat, i mi służy, a jednak stosowanie olei na twarzy to inna bajka. Nie lubię i już.
Pewnie, że te specjalistyczne cleansery są przyjemniejsze w użyciu . Aj, nie kuś!
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 18:29   #3934
Czelz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 264
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
Czelz jeśli masz problem ze skórą tłustą a do tego BRTC chcesz używać jak już bedzie solidnie słońce grzało czyli w upały- to odradzam, też go miałam i jest naprawdę odżywczy,treściwy,tłusty, ale fakt ochrania dobrze, i wydaje mi się że po przypudrowaniu go byłaby tapeta. Na pewno jest świetny dla skóry suchej,dojrzałej i na zimniejsze pory roku-jest to bardzo dobry bb ale dla tłuściochów i na gorąc to może się okazać smalec
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...3&d=1328878114
Nie nie, ja w upały (w sensie na lato) to tylko zwykłe filtry używam, bez żadnych kremów bb. Natomiast ten krem chciałabym używać jeszcze na wiosnę, później na lato zrobić przerwę i ustąpić miejsca na twarzy filtrom aptecznym, a na jesieni ponownie powrócić do bb. Dla mnie ochrona przeciwsłoneczna jest bardzo ważna bez względu na porę roku, dlatego że używam retinoidów i kwasów cały rok. Obecnie używam skin79 spf 50 ten pomarańczowy, ale jakoś mu nie ufam pod względem ochrony przeciwsłonecznej, poza tym raczej mnie zapycha.

A ten BRTC bardzo mnie kusi bo po pierwsze piszecie, że świetnie chroni przed słońcem, a po drugie może mnie nie zapcha... tylko martwi mnie to, że on do tłustej skóry ciężki, z tego co piszesz. Ehh zawsze coś. Ale mimo to chyba się skuszę. W każdym razie bardzo serdecznie dziękuje za opinie i rady

---------- Dopisano o 19:29 ---------- Poprzedni post napisano o 19:28 ----------

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
Ja pudruję delikatnie i tapeta nie wychodzi. Ale faktycznie, mi też się wydaje, ze do tłustej cery się może nie sprawdzić.
Również dziękuję za opinie

Zacznę w takim razie od próbki, o ile gdzieś znajdę. Jeśli będzie tragedia to dalej będę szukać czegoś lepszego dla mojej wybrednej cery.
Czelz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 20:08   #3935
arszeniks
Raczkowanie
 
Avatar arszeniks
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 311
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

mam pytanko, który krem bardziej polecacie, skin79 hot pink czy skinfood mushroom? chciałabym w końcu kupić pełnowymiarowe opakowanie, a moja próbka z allegro idzie już chyba trzeci tydzień i chciałabym poznać wasze opinie
arszeniks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 20:25   #3936
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez arszeniks Pokaż wiadomość
mam pytanko, który krem bardziej polecacie, skin79 hot pink czy skinfood mushroom? chciałabym w końcu kupić pełnowymiarowe opakowanie, a moja próbka z allegro idzie już chyba trzeci tydzień i chciałabym poznać wasze opinie
Zajrzyj na KWC.
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 21:56   #3937
lukrecja1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 198
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez arszeniks Pokaż wiadomość
mam pytanko, który krem bardziej polecacie, skin79 hot pink czy skinfood mushroom? chciałabym w końcu kupić pełnowymiarowe opakowanie, a moja próbka z allegro idzie już chyba trzeci tydzień i chciałabym poznać wasze opinie

grzybek i skin79 to 2 różne bajki
jeżeli potrzebujesz nawilżenia to polecam grzybka - skin79 jest ok ale bez rewelacji i ten dziwny szarawy kolor..... Nie jestem ekspertem ale skinfood ma chyba ''bezpieczniejsze'' składy
lukrecja1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-27, 08:26   #3938
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

U mnie lepiej spisuje się hot pink. Grzybek ciemniał i spływał z twarzy. Ale moja skóra po prostu nie lubi Skinfoodów
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 11:37   #3939
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
U mnie lepiej spisuje się hot pink. Grzybek ciemniał i spływał z twarzy. Ale moja skóra po prostu nie lubi Skinfoodów
oj grzybek nawet bez oksydacji był totalnie ciemny ale miałam odcień #2 bynajmniej mocno ciemny i mocno różowy. I za cholerę nie mogłam go nałożyć bez zrobienia smug testuje teraz różową bazę Lioele-z szaszetki rzecz jasna. Fajna jest, ten podróbkowy bb całkiem ładnie wygląda na niej
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 13:20   #3940
sheepka
Rozeznanie
 
Avatar sheepka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Nad oceanem...kamienista plaża...
Wiadomości: 777
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Zamówiłam kremik dla siostry i dostałam takie próbki... któraś z Was wie co to za cuda?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1280011.jpg (145,7 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1280013.jpg (69,5 KB, 19 załadowań)
__________________
Rozczarowania trzeba palić, nie balsamować...
sheepka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 13:26   #3941
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Sheepka, to pierwsze to Missha Cho Bo Yang BB Cream, w odcieniu 1.
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-27, 13:37   #3942
zygmus
Wtajemniczenie
 
Avatar zygmus
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 843
GG do zygmus
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez sheepka Pokaż wiadomość
Zamówiłam kremik dla siostry i dostałam takie próbki... któraś z Was wie co to za cuda?
Drugie to Missha MISA Geum Sul First Essence Booster.
zygmus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 13:47   #3943
sheepka
Rozeznanie
 
Avatar sheepka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Nad oceanem...kamienista plaża...
Wiadomości: 777
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Sheepka, to pierwsze to Missha Cho Bo Yang BB Cream, w odcieniu 1.
Cytat:
Napisane przez zygmus Pokaż wiadomość
Drugie to Missha MISA Geum Sul First Essence Booster.
dziękuję za pomoc dziewczyny
__________________
Rozczarowania trzeba palić, nie balsamować...
sheepka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-28, 07:52   #3944
dentico
Rozeznanie
 
Avatar dentico
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 586
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Dziewczyny chciałabym zamówić pełen wymiar Skinfooda. Biore na próbe , tylko zastanawiam się czy kupić peach green tea czy apple cinnamon. Obejrzałam kolorki na zdjęciach z bloga Zygmus. Dziewczyny możecie doradzić który dłużej się trzyma i troche mocniej kryje . Cera mieszana .?
dentico jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-28, 10:37   #3945
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Czy mogłybyście doradzić w wyborze kremu BB dla skóry mieszanej podatnej na zapychanie w jasnym oliwkowym odcieniu? Z powodu składu odpada Misha Perfect Cover. Myślałam nas Hot Pink albo Gold z 79skin. Nie chcę niczego o wykończeniu matowym, bo podkreśli mi to suche skórki, z którymi mam niestety problemy.
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-28, 11:43   #3946
dentico
Rozeznanie
 
Avatar dentico
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 586
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Właśnie doszedł mój bb , pomarańczowy skin79. 6 dni, bardzo szybko. ( matt). Dodatkowo dostałam próbke nawilżającego kremu SUE z skin79. Bardzo się ciesze że sprawnie poszło
dentico jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-28, 16:54   #3947
mamrotka
Wtajemniczenie
 
Avatar mamrotka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 422
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Hej dziewczyny

Dopiero zaczynam przygode z bb creamami i czekam az do mnie doleca ale mam pytanie, sa jakies zielone korektoty wsrod bb? szukam czegos zeby naczynka zamaskowac i nic zielonego na ebayu nie znalazlam, chyba ze nie umiem znalesc
mamrotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-28, 17:08   #3948
nhung
Zadomowienie
 
Avatar nhung
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 197
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez dentico Pokaż wiadomość
Właśnie doszedł mój bb , pomarańczowy skin79. 6 dni, bardzo szybko. ( matt). Dodatkowo dostałam próbke nawilżającego kremu SUE z skin79. Bardzo się ciesze że sprawnie poszło
Ja też planuję kupić pomarańczowego skina79 Możesz napisać od jakiego sprzedawcy kupiłaś i ile zapłaciłaś w sumie?
nhung jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-28, 17:15   #3949
piratte
Zadomowienie
 
Avatar piratte
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 058
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez mamrotka Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny

Dopiero zaczynam przygode z bb creamami i czekam az do mnie doleca ale mam pytanie, sa jakies zielone korektoty wsrod bb? szukam czegos zeby naczynka zamaskowac i nic zielonego na ebayu nie znalazlam, chyba ze nie umiem znalesc
Szczerze mówiąc nie widziałam bbcreamowego zielonego korektora, ale jest zielonkawy bb cream - lioele dollish vita #2, stworzony właśnie do maskowania zaczerwienionej cery, po wyjęciu z opakowania jest zielonkawy a na twarzy zmienia kolor na normalny, "podkładowy"
piratte jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-28, 17:31   #3950
zygmus
Wtajemniczenie
 
Avatar zygmus
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 843
GG do zygmus
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez mamrotka Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny

Dopiero zaczynam przygode z bb creamami i czekam az do mnie doleca ale mam pytanie, sa jakies zielone korektoty wsrod bb? szukam czegos zeby naczynka zamaskowac i nic zielonego na ebayu nie znalazlam, chyba ze nie umiem znalesc
Cytat:
Napisane przez piratte Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc nie widziałam bbcreamowego zielonego korektora, ale jest zielonkawy bb cream - lioele dollish vita #2, stworzony właśnie do maskowania zaczerwienionej cery, po wyjęciu z opakowania jest zielonkawy a na twarzy zmienia kolor na normalny, "podkładowy"
Jest jeszcze zielony OHMU, zachowuje się jak Lioele, też zmienia kolor, ale na trochę jaśniejszy.
Są też zielone bazy, korektora nie widziałam.
zygmus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-28, 17:42   #3951
mamrotka
Wtajemniczenie
 
Avatar mamrotka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 422
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez piratte Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc nie widziałam bbcreamowego zielonego korektora, ale jest zielonkawy bb cream - lioele dollish vita #2, stworzony właśnie do maskowania zaczerwienionej cery, po wyjęciu z opakowania jest zielonkawy a na twarzy zmienia kolor na normalny, "podkładowy"
dziekuje ide poszukac sampla tego lioele

Cytat:
Napisane przez zygmus Pokaż wiadomość
Jest jeszcze zielony OHMU, zachowuje się jak Lioele, też zmienia kolor, ale na trochę jaśniejszy.
Są też zielone bazy, korektora nie widziałam.
dziekuje tego OHMU tez wezme pod uwage
mamrotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-28, 20:19   #3952
dentico
Rozeznanie
 
Avatar dentico
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 586
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

nhung kupiłam u ideaseller_kr. Zapłaciłam 51,57 zł plus 2$ za tacking number.
dentico jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-28, 22:27   #3953
nhung
Zadomowienie
 
Avatar nhung
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 197
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez dentico Pokaż wiadomość
nhung kupiłam u ideaseller_kr. Zapłaciłam 51,57 zł plus 2$ za tacking number.
Dzięki

A możesz coś o nim napisać już? Cokolwiek? Bo jednak mało opinii jest na jego temat
nhung jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 01:09   #3954
sheepka
Rozeznanie
 
Avatar sheepka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Nad oceanem...kamienista plaża...
Wiadomości: 777
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

podpasowała mi ta Missha Cho Bo Yang zamawiam chyba pełny wymiar
__________________
Rozczarowania trzeba palić, nie balsamować...

Edytowane przez sheepka
Czas edycji: 2012-02-29 o 01:13
sheepka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 07:23   #3955
margop
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Miasto Warsa i Sawy
Wiadomości: 629
GG do margop
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez dentico Pokaż wiadomość
Właśnie doszedł mój bb , pomarańczowy skin79. 6 dni, bardzo szybko. ( matt). Dodatkowo dostałam próbke nawilżającego kremu SUE z skin79. Bardzo się ciesze że sprawnie poszło
To tak jak i ja. Tyle, że nie dopłacałam za przesyłkę. Nawet spróbowałam Sue. To żel. W każdym razie ja dostałam żel. Z BB jestem zadowolona. Jest lżejszy, a może bardziej suchy, to lepsze określenie, od dotychczas używanych BB (Missha, Lioele), co bardzo mi odpowiada. Daje ładny, nienachalny błysk. Dość jasny, w każdym razie u mnie. Obym nie musiała zmienić o nim opinii.

Edytowane przez margop
Czas edycji: 2012-02-29 o 07:24
margop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 07:48   #3956
nhung
Zadomowienie
 
Avatar nhung
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 197
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez margop Pokaż wiadomość
To tak jak i ja. Tyle, że nie dopłacałam za przesyłkę. Nawet spróbowałam Sue. To żel. W każdym razie ja dostałam żel. Z BB jestem zadowolona. Jest lżejszy, a może bardziej suchy, to lepsze określenie, od dotychczas używanych BB (Missha, Lioele), co bardzo mi odpowiada. Daje ładny, nienachalny błysk. Dość jasny, w każdym razie u mnie. Obym nie musiała zmienić o nim opinii.
A mogłabym Cię prosić o zrobienie swatcha Missha-Lioele-Skin79? (ale takie bardziej rozmazane, niż "kapka"... oczywiście jeśli masz jeszcze Misshę i Lioele)
Mam próbki: Misshę PC 21 i 23, Lioele BtS, Lioele Triple - wszystkie albo za różowe albo za szare albo ciut za ciemne... Dlatego muszę mieć coś bardziej żółtego i jaśniejszego... Ale boję się przegiąć w drugą stronę

Edytowane przez nhung
Czas edycji: 2012-02-29 o 07:49
nhung jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 08:49   #3957
paulcia666
Rozeznanie
 
Avatar paulcia666
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 853
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

cześć dziewczyny podczytuje Was już od jakiegoś czasu, przeglądam swatche kremów, i ciągle zastanawiam się nad zamówieniem jakiegoś BB kremu, choć o nowych CC też już coś słyszałam i nie mogę się zdecydować...

Mam cerę raczej średnią, suchą, nie jest jakaś mega jasna, ale i ciemna też nie jest na policzkach mam naczynka, gdzie nie gdzie jakieś jaśniejsze plamy... I zdarzają się też jakieś krostki, i nie wiem czy ten krem w czymkolwiek mi pomoże.

Ogólnie przeglądając niektóre wątki, prawdę mówiąc nie wiele można się dowiedzieć, bo dziewczyny często offtopują. Przeglądam blogi takie jak, Azjatycki Cukier, Asian Store, ale jakoś ciągle mi mało...

Czy widzicie jakąkolwiek różnice przed i po stosowaniu tych kremów? Czy wygląd Waszej cery się poprawił?
paulcia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 10:46   #3958
Paulettka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 402
GG do Paulettka
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Czy używacie pod kremy BB filtrów ?
Paulettka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 11:07   #3959
Lilipedd
Raczkowanie
 
Avatar Lilipedd
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 35
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez Paulettka Pokaż wiadomość
Czy używacie pod kremy BB filtrów ?
Ja używam
Lilipedd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 12:07   #3960
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez paulcia666 Pokaż wiadomość
Czy widzicie jakąkolwiek różnice przed i po stosowaniu tych kremów? Czy wygląd Waszej cery się poprawił?
W moim przypadku poprawił się - po Elemongu.
Ale jak to z kosmetykami bywa, każdy może reagować inaczej.
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:06.