wszystko na temat BB Cream - cz. II - Strona 134 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-02, 21:52   #3991
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Na mnie SkinFood Peach & Sake Pore #1 był bardziej brzoskwiniowy niż żółty Po nałożeniu wydawał się dobry, a potem było widać, że twarz różni się kolorem od szyi.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-02, 21:53   #3992
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez Lilipedd Pokaż wiadomość
Dopiero dziś zobaczyłam jak SkinFood Peach & Sake Pore #1 i #2 wyglądają w świetle dziennym... Dlaczego wszyscy piszą, że one są mocno żółte? Nie są! Może są żywsze niż np. różowy skin79, ale na pewno nie są żółte Bardziej pomarańczowo-łososiowe Tak samo jak te wszystkie Skin79 Oriental Gold, Oriental Gold Plus, VIP Gold - wszystkie tak naprawdę mają sporą domieszkę różu, a ludzie piszą, że są żółte Jeśli pomarańczowy Skin79 jest tak samo "żółty" jak wszystkie powyżej wymienione, to chyba będę musiała pożegnać się z BBc, bo nic dla siebie nie znajdę

Dla mnie te Peach & Sake to mniej więcej taki kolor (tyle że #1 jest jaśniejszy):
Nie martw się, dla mnie też jest on brzoskwiniowy a nie żółty (chyba obie mamy skrzywioną percepcję kolorów). Pomarańczowego skin79 nie miałam niestety, mam za to Skin 79 Dear Rose i jest to ładny beż, nie jest typowo żółty, ale nie ma sinych czy brzoskwiniowych podtonów. Pomarańczowy Skin79 wydaje się być dość podobny do Dear Rose, tylko trochę ciemniejszy i bardziej treściwy.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-02, 22:07   #3993
Lilipedd
Raczkowanie
 
Avatar Lilipedd
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 35
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

O, a jednak ktoś mnie rozumie i ma podobne zdanie Tak, brzoskwiniowy to chyba dobre określenie. Żółty - nie.

quench nie znalazłam żadnego swatcha Dear Rose Beż nie bardzo mi odpowiada chyba - ale w sumie nie wiem do końca jak to jest z tym określeniem "beż".

Tutaj mój swatch kilku kremów bb sprzed paru dni (wtedy nie miałam jeszcze próbek Peach&Sake, Oriental Gold, Oriental Gold Plus). W rzeczywistości moja skóra jest jeszcze bardziej żółto-oliwkowa, a te odcienie podkładów/bbc wyglądały jeszcze gorzej na mojej skórze... Czyli na zdjęciu wygląda to lepiej niż w rzeczywistości
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 03.jpg (27,6 KB, 100 załadowań)
Lilipedd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-02, 22:08   #3994
justynalenka
Zadomowienie
 
Avatar justynalenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 823
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Już kilkukrotnie było mówione,że bardzo dużo zależy od indywidualnych cech skóry - odczynu, stan nawilżenia, mikroklimatu... Dlatego nie ma co aż tak polegać na swatchach, trzeba wszystko testować samemu.
__________________
Włosomaniaczka i ceromaniaczka

Zawsze należy starać się odpowiednio ubierać myśli w słowa,myśleć zanim słów się użyje i używać słów,które ukazują że się myśli.
justynalenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-02, 22:27   #3995
ShowMustGoOn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 146
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Drogie dziewczyny, czy któraś z Was orientuje się może gdzie są dostępne sample pomarańczowego Skin79? Na ebay-u znalazłam różowe i złote... A może któraś z Was posiada je w swoich przepastnych szufladach?
ShowMustGoOn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-02, 22:37   #3996
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez Lilipedd Pokaż wiadomość
O, a jednak ktoś mnie rozumie i ma podobne zdanie Tak, brzoskwiniowy to chyba dobre określenie. Żółty - nie.

quench nie znalazłam żadnego swatcha Dear Rose Beż nie bardzo mi odpowiada chyba - ale w sumie nie wiem do końca jak to jest z tym określeniem "beż".

Tutaj mój swatch kilku kremów bb sprzed paru dni (wtedy nie miałam jeszcze próbek Peach&Sake, Oriental Gold, Oriental Gold Plus). W rzeczywistości moja skóra jest jeszcze bardziej żółto-oliwkowa, a te odcienie podkładów/bbc wyglądały jeszcze gorzej na mojej skórze... Czyli na zdjęciu wygląda to lepiej niż w rzeczywistości
Tutaj swatch Dear Rose : https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...1&d=1324208323
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-03, 10:40   #3997
annje
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: .ie
Wiadomości: 986
GG do annje
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Nie martw się, dla mnie też jest on brzoskwiniowy a nie żółty (chyba obie mamy skrzywioną percepcję kolorów). Pomarańczowego skin79 nie miałam niestety, mam za to Skin 79 Dear Rose i jest to ładny beż, nie jest typowo żółty, ale nie ma sinych czy brzoskwiniowych podtonów. Pomarańczowy Skin79 wydaje się być dość podobny do Dear Rose, tylko trochę ciemniejszy i bardziej treściwy.
Jakby coś było jaśniejsze i lżejsze od pomarańczowego to byłabym w siódmym niebie. A powiedz jak z kryciem tego Dear Rose?

Cytat:
Napisane przez Lilipedd Pokaż wiadomość
O, a jednak ktoś mnie rozumie i ma podobne zdanie Tak, brzoskwiniowy to chyba dobre określenie. Żółty - nie.

quench nie znalazłam żadnego swatcha Dear Rose Beż nie bardzo mi odpowiada chyba - ale w sumie nie wiem do końca jak to jest z tym określeniem "beż".

Tutaj mój swatch kilku kremów bb sprzed paru dni (wtedy nie miałam jeszcze próbek Peach&Sake, Oriental Gold, Oriental Gold Plus). W rzeczywistości moja skóra jest jeszcze bardziej żółto-oliwkowa, a te odcienie podkładów/bbc wyglądały jeszcze gorzej na mojej skórze... Czyli na zdjęciu wygląda to lepiej niż w rzeczywistości
Zobaczyłam Lioele Triple i padłam bo nikt mi tu nie wierzył, ze mnie Triple świnkuje a u ciebie też piękny różowy wychodzi

Edytowane przez annje
Czas edycji: 2012-03-03 o 14:01
annje jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-03, 12:35   #3998
izaabelciaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 19
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Witajcie dziewczyny podczytuje was już od dłuższego czasu (od pierwszego wątku), i skutecznie zaraziłyście mnie miłością do azjatyckich cudeniek dzięki kremom bb bardzo poprawiła mi się cera, została mi teraz tylko walka z przebarwieniami, ale pryszczy z każdym dniem mniej i mniej

aktualnie posiadam na stanie ogrom próbek zarówno bb jak i innych kosmetyków pielęgnacyjnych i.. nie mogę przestać kupować ale za to chyba wiem, który bb zagości u mnie na dłużej w postaci pełnowymiarówki - Skin79 Scandal ! Mam miniaturkę 10ml oraz puder. Ten duet wygląda na mnie rewelacyjnie, mimo przebarwień nie potrzebuje nawet korektora na drugim miejscu u mnie - Etude House Precious Mineral na równi z Misshą Signature, które dają u mnie efekt mega wypoczętej, promiennej cery, bez błyszczenia jeśli chodzi o moje buble - pierwsze miejsce zajmuje Skinfood Good Afternoon Peach Green Tea. Rzuciłam się od razu na pełnowymiarówkę, i to była głupota nie jestem opalona i mam jasną karnację, ale żaden bb nie zrobił ze mnie trupa. Dopóki nie poznałam się z Peach Green Tea krycie ma bardzo dobre, mat trzyma cały dzień, ale wyglądam w nim poprostu nie zdrowo. Poza tym, po całym dniu z nim miałam totalnie przesuszoną skórę.. I drugi bubel, choć nie do końca - Charmzone Feverlet. Nie jest najgorszy, ale liczyłam na coś dużo lepszego, patrząc na cenę pełnowymiarówki. Ot, zwykły - nie szkodzi, ale i w niczym nie pomaga. Nie wygląda też na twarzy tak, żeby od razu tyle płacić za tubkę..

Uf, ale się rozpisałam wątek jest świetny, dalej mam zamiar czytać was na bieżąco. Pozdrawiam
izaabelciaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-03, 13:32   #3999
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Skin79 Scandal !
ostatnio sie też nim zainteresowałam, ale boje się,że będzie za ciemny, no i trochę mógłby byc tańszy. Boję się,ze podpasuje,a potem nie będę miała za co kupić Ja to prawie jak mąka jestem. Baviphat Tea Tree się ładnie dopasowuje, nawet tonuje torchę różnicę pomiędzy zółtą bardzo jasną szyja, a czerwona twarzą.
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut

Edytowane przez 19agusia91
Czas edycji: 2012-03-03 o 13:33
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-03, 13:35   #4000
dzamatasi
Wtajemniczenie
 
Avatar dzamatasi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 2 746
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Długo mnie tu nie było Niestety nie miałam kompa i nie miałam jak sie podzielić opinią na temat pomarańczowego skin79.

NO więc teraz to czynię


Szczerze powiedziawszy spodziewałam się czegoś lepszego.
Dobrze matuje-powiedziałabym nawet ,że az za dobrze. Moja twarz wygląda jak maska -albo ja nie umiem sie nim malować (chociaz nie daje jego dużo) Kolor na pewno nie jest żółty a raczej szary
No i wydaje mi się ,że jest nieco za jasny przez co wyglądam jak trup (albo juz mam schizy)
No i strasznie wysuszaNa pewno nie daje sie do cery b.suchej.

NO nic muszę szukać jakiegoś innego


A wie któraś z Was gdzie moge kupic SKIN79 DIAMOND LUMINOUS PEARL BB CREAM ten rozświetlacz ?? Ale nie próbkę bo właśnie mi sie skończyła Tylko cały?
__________________
WALCZĘ O WŁOSY

Edytowane przez dzamatasi
Czas edycji: 2012-03-03 o 13:46
dzamatasi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-03, 14:23   #4001
zygmus
Wtajemniczenie
 
Avatar zygmus
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 843
GG do zygmus
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Przeliczyłam wczoraj, że przetestowałam ponad 120 kremów BB, to skłoniło mnie do wybrania kilku ulubieńców. Zamiast kilku wyszło 16... i co najlepsze zupełnie różnych kolorystycznie.

Ulubieńcem nr 1 jest Hannavi Hwa Yuun Sun, świetnie spisywał się przez ostatnie tygodnie, ale obawiam się, że na lato będzie dla mnie za ciężki.
Pod względem krycia i trwałości wygrywają u mnie Dr Jart Silver i Skin79 Scandal, pory najlepiej ukrywają Sana Pore Putty i Etude House Love Homme, matową skórę najdłużej zapewniają mi The Saem Silk Finish, The Saem AC Control (krem świetnie spisał się w czasie 20 godzin podróży), Etude House Love Homme i Innisfree eco natural cover.
W dniach kiedy skóra jest przesuszona używam Holika Holika Petit Watery albo Mizon Watermax. Po peelingach kwasowych najlepiej spisywały się kremy ze śluzem ślimaka, Swanicoco i Mizon.
Męski BRTC ratuje mnie gdy mojej cerze brakuje blasku, gdy jest szara i zmęczona, krem jest jasny i różowy, czyli zupełnie nie mój kolor, ale sprawia, że skóra wygląda na zdrową. Tak samo jest w przypadku męskiego Skin79, nakładam go gdy chcę jedynie delikatnie wyrównać koloryt skóry.
The Face Shop Power Perfection #2 z odrobiną Kiss Me Sunkiller jest moim ideałem kolorystycznym.


Buble - wszystkie SkinFoody, ani jeden nie wygladał dobrze na mojej skórze, Misshe zrobiły mi na twarzy masakrę, Lioele Triple robi u mnie maskę, a nakładałam go już na różne sposoby i ciągle wygląda fatalnie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ulubiency.jpg (63,1 KB, 75 załadowań)
zygmus jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-03, 14:31   #4002
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Hej
dawno mnie tu nie było i chciałam zapytać co jest teraz na topie w Was do cery dojrzałej?
Testowałam złoty skin 79 i Missha Misa Cho Bo (czy jakoś tak bo pisze z glowy).
Kończą mi się zapasy i chyba kupię znowu Mise.
Czy może wynalazłyście coś fajniejszego w międzyczasie ?

---------- Dopisano o 15:31 ---------- Poprzedni post napisano o 15:27 ----------

Cytat:
Napisane przez zygmus Pokaż wiadomość
Przeliczyłam wczoraj, że przetestowałam ponad 120 kremów BB, to skłoniło mnie do wybrania kilku ulubieńców. Zamiast kilku wyszło 16... i co najlepsze zupełnie różnych kolorystycznie.

Ulubieńcem nr 1 jest Hannavi Hwa Yuun Sun, świetnie spisywał się przez ostatnie tygodnie, ale obawiam się, że na lato będzie dla mnie za ciężki.
Pod względem krycia i trwałości wygrywają u mnie Dr Jart Silver i Skin79 Scandal, pory najlepiej ukrywają Sana Pore Putty i Etude House Love Homme, matową skórę najdłużej zapewniają mi The Saem Silk Finish, The Saem AC Control (krem świetnie spisał się w czasie 20 godzin podróży), Etude House Love Homme i Innisfree eco natural cover.
W dniach kiedy skóra jest przesuszona używam Holika Holika Petit Watery albo Mizon Watermax. Po peelingach kwasowych najlepiej spisywały się kremy ze śluzem ślimaka, Swanicoco i Mizon.
Męski BRTC ratuje mnie gdy mojej cerze brakuje blasku, gdy jest szara i zmęczona, krem jest jasny i różowy, czyli zupełnie nie mój kolor, ale sprawia, że skóra wygląda na zdrową. Tak samo jest w przypadku męskiego Skin79, nakładam go gdy chcę jedynie delikatnie wyrównać koloryt skóry.
The Face Shop Power Perfection #2 z odrobiną Kiss Me Sunkiller jest moim ideałem kolorystycznym.


Buble - wszystkie SkinFoody, ani jeden nie wygladał dobrze na mojej skórze, Misshe zrobiły mi na twarzy masakrę, Lioele Triple robi u mnie maskę, a nakładałam go już na różne sposoby i ciągle wygląda fatalnie.
...120 .....

A co Ci takiego zrobiły Misshe, bo dla mnie z tych firm co testowałam Missha wydała się najlepsza
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-03, 14:40   #4003
izaabelciaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 19
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez 19agusia91 Pokaż wiadomość
ostatnio sie też nim zainteresowałam, ale boje się,że będzie za ciemny, no i trochę mógłby byc tańszy. Boję się,ze podpasuje,a potem nie będę miała za co kupić Ja to prawie jak mąka jestem. Baviphat Tea Tree się ładnie dopasowuje, nawet tonuje torchę różnicę pomiędzy zółtą bardzo jasną szyja, a czerwona twarzą.
Ja jestem blada, ale często mam podrażnioną i zaczerwienioną skórę. Scandal pięknie mi wszystko ukrywa, równoważy mi koloryt, przypudrowany Scandalowym pudrem trzyma mi mat bardzo długo, no po prostu cudo i ma piękny zapach, według mnie jest jasnożółty i na mnie nie ciemnieje. Polecam go w 100% fakt faktem nie jest tani, ale według mnie BB są i tak dużo wydajniejsze niż podkłady.
izaabelciaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-03, 15:35   #4004
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez 19agusia91 Pokaż wiadomość
ostatnio sie też nim zainteresowałam, ale boje się,że będzie za ciemny, no i trochę mógłby byc tańszy. Boję się,ze podpasuje,a potem nie będę miała za co kupić Ja to prawie jak mąka jestem. Baviphat Tea Tree się ładnie dopasowuje, nawet tonuje torchę różnicę pomiędzy zółtą bardzo jasną szyja, a czerwona twarzą.
oo znowu czuje się skuszona - jaki ten scandal ma kolor
ja z tych ciemnych - nada sie
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-03, 16:16   #4005
zygmus
Wtajemniczenie
 
Avatar zygmus
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 843
GG do zygmus
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
...120 .....

A co Ci takiego zrobiły Misshe, bo dla mnie z tych firm co testowałam Missha wydała się najlepsza
Zapychają mnie i to tak paskudnie, no i na mojej skórze źle wyglądają, podkreślają wszystkie niedoskonałości.

Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość
oo znowu czuje się skuszona - jaki ten scandal ma kolor
ja z tych ciemnych - nada sie
Chyba nie, bo Scandal jasny.
zygmus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-03, 16:43   #4006
Czelz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 264
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez izaabelciaa Pokaż wiadomość
Ja jestem blada, ale często mam podrażnioną i zaczerwienioną skórę. Scandal pięknie mi wszystko ukrywa, równoważy mi koloryt, przypudrowany Scandalowym pudrem trzyma mi mat bardzo długo, no po prostu cudo i ma piękny zapach, według mnie jest jasnożółty i na mnie nie ciemnieje. Polecam go w 100% fakt faktem nie jest tani, ale według mnie BB są i tak dużo wydajniejsze niż podkłady.
A jak z zapychaniem Scandala?
Bo ja po przygodzie z pomarańczowym skin79 mam wątpliwości czy mam ochotę kupić jakiś inny bb krem z tej firmy. Boje się, że np. taki Scandal będzie się zachowywał podobnie na mojej twarzy tzn. mam obawy czy aby przypadkiem nie zapcha mnie jak w przypadku pomarańczowego.
Czelz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-03, 18:16   #4007
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez annje Pokaż wiadomość
Jakby coś było jaśniejsze i lżejsze od pomarańczowego to byłabym w siódmym niebie. A powiedz jak z kryciem tego Dear Rose?
Krycie raczej średnie. Na pewno mniejsze niż Misshy PC czy Lioele Triple.
Ale więcej może o tym powiedzieć Zygmus; jako że nie miałam pomarańczowego Skina z samych swatchy ciężko coś wywnioskować.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-03, 19:16   #4008
izaabelciaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 19
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez Czelz Pokaż wiadomość
A jak z zapychaniem Scandala?
Bo ja po przygodzie z pomarańczowym skin79 mam wątpliwości czy mam ochotę kupić jakiś inny bb krem z tej firmy. Boje się, że np. taki Scandal będzie się zachowywał podobnie na mojej twarzy tzn. mam obawy czy aby przypadkiem nie zapcha mnie jak w przypadku pomarańczowego.
Mnie nie zapycha, ale ze wszystkich BB które testowałam zapchał mnie tylko Skinfood Aloe i Skin79 ten jasnoróżowy, nad czym ubolewam bo gdyby nie to to kupiłabym całą tubkę. Ale nie jestem w stanie Ci powiedzieć czy Ciebie zapcha, wiadomo, to sprawa indywidualna. Ja mam skórę mieszaną.
izaabelciaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-03, 19:27   #4009
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez zygmus Pokaż wiadomość
Zapychają mnie i to tak paskudnie, no i na mojej skórze źle wyglądają, podkreślają wszystkie niedoskonałości.



Chyba nie, bo Scandal jasny.
szkodaaaaa
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-03, 20:27   #4010
zygmus
Wtajemniczenie
 
Avatar zygmus
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 843
GG do zygmus
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Ktoś mnie kiedyś pytał o Misshe Homme, wczoraj przy szukaniu czegoś o męskim Innisfree trafiłam na coś takiego. Może się komuś przyda.
zygmus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-03, 21:00   #4011
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez dzamatasi Pokaż wiadomość
Długo mnie tu nie było Niestety nie miałam kompa i nie miałam jak sie podzielić opinią na temat pomarańczowego skin79.

NO więc teraz to czynię


Szczerze powiedziawszy spodziewałam się czegoś lepszego.
Dobrze matuje-powiedziałabym nawet ,że az za dobrze. Moja twarz wygląda jak maska -albo ja nie umiem sie nim malować (chociaz nie daje jego dużo) Kolor na pewno nie jest żółty a raczej szary
No i wydaje mi się ,że jest nieco za jasny przez co wyglądam jak trup (albo juz mam schizy)
No i strasznie wysuszaNa pewno nie daje sie do cery b.suchej.

NO nic muszę szukać jakiegoś innego
Cytat:
Napisane przez Czelz Pokaż wiadomość
A jak z zapychaniem Scandala?
Bo ja po przygodzie z pomarańczowym skin79 mam wątpliwości czy mam ochotę kupić jakiś inny bb krem z tej firmy. Boje się, że np. taki Scandal będzie się zachowywał podobnie na mojej twarzy tzn. mam obawy czy aby przypadkiem nie zapcha mnie jak w przypadku pomarańczowego.
Weźcie nie strasznie, bo ja go właśnie minutę temu kliknęłam
Jak mi nie podejdzie to się załamię.

Swatche jakieś Pliiizzz
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-03, 21:44   #4012
annje
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: .ie
Wiadomości: 986
GG do annje
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Ma ochotę teraz kliknąć tego Scandala
A moze ktoś ma ochotę podzielić się próbką:pros i:
annje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-03, 21:51   #4013
zygmus
Wtajemniczenie
 
Avatar zygmus
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 843
GG do zygmus
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez annje Pokaż wiadomość
Ma ochotę teraz kliknąć tego Scandala
A moze ktoś ma ochotę podzielić się próbką:pros i:
Podzielę się
zygmus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-03, 21:53   #4014
annje
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: .ie
Wiadomości: 986
GG do annje
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez zygmus Pokaż wiadomość
Podzielę się
IIiiiiiiiiiiiiiii

Dziękuję
annje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-03, 22:31   #4015
MuniMuni
Raczkowanie
 
Avatar MuniMuni
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 327
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Z waszych opowieści to ten Scandal jest całkiem fajny, jednak już kiedyś skin79 pink mnie zapchał i mimo wszystko boję się go kliknąć.
Mam pytanie do Zygmus, jak się nazywały te super i drogie plasterki na nos co Ci tak pod pasowały?? Za cholerę nic mi nie pomaga na mój truskawkowy nos. Może one mi pomogą
MuniMuni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-03, 22:41   #4016
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez zygmus Pokaż wiadomość
Ktoś mnie kiedyś pytał o Misshe Homme, wczoraj przy szukaniu czegoś o męskim Innisfree trafiłam na coś takiego. Może się komuś przyda.
To coś w czarnej tubie to co to takiego? BTW. Dlaczego męskie kremy bb są jaśniejsze od tych dla kobiet
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-03, 22:46   #4017
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Zygmusiu, czy i ja mogłabym prosić o kapkę tego Scandala?
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-03, 23:09   #4018
zygmus
Wtajemniczenie
 
Avatar zygmus
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 843
GG do zygmus
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez MuniMuni Pokaż wiadomość
Z waszych opowieści to ten Scandal jest całkiem fajny, jednak już kiedyś skin79 pink mnie zapchał i mimo wszystko boję się go kliknąć.
Mam pytanie do Zygmus, jak się nazywały te super i drogie plasterki na nos co Ci tak pod pasowały?? Za cholerę nic mi nie pomaga na mój truskawkowy nos. Może one mi pomogą
A próbowałaś te białe (z aloesem) z Face Shopu? U mnie jest różnie z tym wyciąganiem, raz wyciągają więcej, raz mniej, ale wg mnie te są najlepsze z tych co używałam.

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
To coś w czarnej tubie to co to takiego? BTW. Dlaczego męskie kremy bb są jaśniejsze od tych dla kobiet
To właśnie męska Missha

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Zygmusiu, czy i ja mogłabym prosić o kapkę tego Scandala?
Jasne
zygmus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-03, 23:17   #4019
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez zygmus Pokaż wiadomość
Ktoś mnie kiedyś pytał o Misshe Homme, wczoraj przy szukaniu czegoś o męskim Innisfree trafiłam na coś takiego. Może się komuś przyda.
o dzięki -ja się pytałam kiedyś na blogu czy Ci się nie kliknął ano męskie bb dają naturalny wygląd no i są jaśniejsze od damskich szkoda że ten homme z misshy taki drogi
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-03, 23:21   #4020
zygmus
Wtajemniczenie
 
Avatar zygmus
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 843
GG do zygmus
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
o dzięki -ja się pytałam kiedyś na blogu czy Ci się nie kliknął ano męskie bb dają naturalny wygląd no i są jaśniejsze od damskich szkoda że ten homme z misshy taki drogi
Tak właśnie mi się wydawało, że ktoś jasny o to pytał Można go dorwać za około 30zł na aukcji.
zygmus jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:55.