Pokaż swoje włosy PRZED i PO prostowaniu prostownicą! :D:D:D - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-08, 19:16   #391
anyolek
Zadomowienie
 
Avatar anyolek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu i pracy ;)
Wiadomości: 1 461
Dot.: Pokaż swoje włosy PRZED i PO prostowaniu prostownicą! :D:D:D

uzywam GHD- polecam wszystkim- ja swoja mam od roku, ale znam dziewczyne, ktora uzywala jednej i tej samej GHD przez 8 lat! Sa swietne- wloski proste w 20 minut, 1-2 przeciagniecia i jest super!
na wlosach zlocisty braz + cieniutkie pasemka z 3 odcieni blondu: blady blond, ciemny blond i zlocisty blond- choc na zdjeciach kolor wyglada jak rudy- w rzeczywistosci jest to jasny braz rozswietlony owymi pasemkami
__________________
28/02/2015
Ola

Edytowane przez anyolek
Czas edycji: 2009-11-09 o 05:55
anyolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-08, 22:28   #392
pyska06
Zadomowienie
 
Avatar pyska06
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 149
Dot.: Pokaż swoje włosy PRZED i PO prostowaniu prostownicą! :D:D:D

Cytat:
Napisane przez anyolek Pokaż wiadomość
uzywam GHD- polecam wszystkim- ja swoja mam od roku, ale znam dziewczyne, ktora uzywala jednej i tej samej GHD przez 8 lat! Sa swietne- wloski proste w 20 minut, 1-2 przeciagniecia i jest super!
na wlosach jasny braz + cieniutkie pasemka z 3 odcieni blondu: blady blond, ciemny blond i zlocisty blond- choc na zdjeciach kolor wyglada jak rudy- w rzeczywistosci jest to jasny braz rozswietlony owymi pasemkami
Te pierwsze kręcone włoski to są Twoje i te proste? Kurcze na jak długo Ci się efekt takich prościutkich utrzymuje?? nie podkręcają Ci się końcówki w różne strony i czy czegoś do prostowania używasz żeby na dłużej pozostawały proste??Jak znosisz wilgoć ? Ja prostuje taką za 35zł i efekt krótko trwały a jak deszcz to już w ogóle porażka Wybacz, że tyle pytań na raz ale podobają mi się twoje proste włosy
__________________
`Nie zapomnij nigdy tego,
Że KOCHAĆ szczerze

Można tylko JEDNEGO !`

pyska06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-13, 13:10   #393
anyolek
Zadomowienie
 
Avatar anyolek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu i pracy ;)
Wiadomości: 1 461
Dot.: Pokaż swoje włosy PRZED i PO prostowaniu prostownicą! :D:D:D

Cytat:
Napisane przez pyska06 Pokaż wiadomość
Te pierwsze kręcone włoski to są Twoje i te proste? Kurcze na jak długo Ci się efekt takich prościutkich utrzymuje?? nie podkręcają Ci się końcówki w różne strony i czy czegoś do prostowania używasz żeby na dłużej pozostawały proste??Jak znosisz wilgoć ? Ja prostuje taką za 35zł i efekt krótko trwały a jak deszcz to już w ogóle porażka Wybacz, że tyle pytań na raz ale podobają mi się twoje proste włosy
tak, te krecone to moje Kiedy naloze pianke sa jeszcze bardziej krecone, ale kiedy prostuje, nie uzywam jej. efekt trzyma sie do nastepnego mycia, nie wiem ile dni by wytrzymalo, gdybym nie myla wlosow codziennie. Koncowki sie nie podkrecaja, wloski pozostaja w niezmieninym stanie przez caly dzien, no chyba, ze pogoda plata figle- wtedy juz niestety sila rzeczy wlosy zaczynaja sie puszyc. Do prostowania polecam serum frizz ease Johna Friedy, ale prostowalam tez z innymi kosmetykami i efekt jest podobny- serum to sprawia tylko, ze wlosy sa bardziej blyszczace (jesli nie przesadzisz z iloscia). Ta prostownica jest poprostu genialna- ponizej zamieszczam linka do opinii na jej temat:
http://www.dooyoo.co.uk/hair-care/gh...eners/reviews/
__________________
28/02/2015
Ola
anyolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-17, 09:07   #394
pyska06
Zadomowienie
 
Avatar pyska06
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 149
Dot.: Pokaż swoje włosy PRZED i PO prostowaniu prostownicą! :D:D:D

Cytat:
Napisane przez anyolek Pokaż wiadomość
tak, te krecone to moje Kiedy naloze pianke sa jeszcze bardziej krecone, ale kiedy prostuje, nie uzywam jej. efekt trzyma sie do nastepnego mycia, nie wiem ile dni by wytrzymalo, gdybym nie myla wlosow codziennie. Koncowki sie nie podkrecaja, wloski pozostaja w niezmieninym stanie przez caly dzien, no chyba, ze pogoda plata figle- wtedy juz niestety sila rzeczy wlosy zaczynaja sie puszyc. Do prostowania polecam serum frizz ease Johna Friedy, ale prostowalam tez z innymi kosmetykami i efekt jest podobny- serum to sprawia tylko, ze wlosy sa bardziej blyszczace (jesli nie przesadzisz z iloscia). Ta prostownica jest poprostu genialna- ponizej zamieszczam linka do opinii na jej temat:
http://www.dooyoo.co.uk/hair-care/gh...eners/reviews/
to tak jak u mnie kręcone, które niestety po wyprostowaniu wywijają się w różne strony, a u Ciebie zazdroszcze prostych i niewywijających się końcówek - myślisz, że to zasługa samej prostownicy czy kosmetyków wspomagających prostowanie? za ile ją kupiłaś bo narazie mam na oku braun es 3 ale to niby do farbowanych włosów a ja nigdy nie farbowałam a teraz kusi mnie ta Twoja
__________________
`Nie zapomnij nigdy tego,
Że KOCHAĆ szczerze

Można tylko JEDNEGO !`

pyska06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-08, 20:34   #395
anka.d
Wtajemniczenie
 
Avatar anka.d
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 679
Dot.: Pokaż swoje włosy PRZED i PO prostowaniu prostownicą! :D:D:D

dzisiaj z ciekaawosci wyprostowalam wlosy pierwszy raz od maja 2009.
i tylko utwierdzilo mnie to w przekonaniu, ze w lokach mi najlepiej. lubie swoje wlosy i szczerze mowiac... zaluje ze wyrzucilam tyle kasy na prostownice, ktorej uzylam moze z 10 razy (a mam ja 1,5 roku)

prostownica Remington S1031, 180 stopni
anka.d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-08, 22:00   #396
Renia90
Zakorzenienie
 
Avatar Renia90
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 872
Dot.: Pokaż swoje włosy PRZED i PO prostowaniu prostownicą! :D:D:D

Cytat:
Napisane przez anka.d Pokaż wiadomość
dzisiaj z ciekaawosci wyprostowalam wlosy pierwszy raz od maja 2009.
i tylko utwierdzilo mnie to w przekonaniu, ze w lokach mi najlepiej. lubie swoje wlosy i szczerze mowiac... zaluje ze wyrzucilam tyle kasy na prostownice, ktorej uzylam moze z 10 razy (a mam ja 1,5 roku)

prostownica Remington S1031, 180 stopni
łał! piękny skręt! włosy piękne, zadbane, zdrowe, gęste! wyglądasz jakbyś wyszła prosto od fryzjera!! ZABRANIAM PROSTOWANIA
__________________

"Robienie czegoś najlepiej jak się potrafi jest ważniejsze niż bycie najlepszym" /Shannon Miller/

KLIKnij raz dziennie i pomóż
i jeszcze tutaj!
Renia90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-09, 12:33   #397
WrednaAfrodyta
Zadomowienie
 
Avatar WrednaAfrodyta
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 438
Dot.: Pokaż swoje włosy PRZED i PO prostowaniu prostownicą! :D:D:D

fajny wątek jak będę miała czas to wkleję jakies fotki
__________________
Nasz synek Tomuś od 18.08.2009 jest już z nami
WrednaAfrodyta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-10, 17:08   #398
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Pokaż swoje włosy PRZED i PO prostowaniu prostownicą! :D:D:D

Cytat:
Napisane przez anka.d Pokaż wiadomość
dzisiaj z ciekaawosci wyprostowalam wlosy pierwszy raz od maja 2009.
i tylko utwierdzilo mnie to w przekonaniu, ze w lokach mi najlepiej. lubie swoje wlosy i szczerze mowiac... zaluje ze wyrzucilam tyle kasy na prostownice, ktorej uzylam moze z 10 razy (a mam ja 1,5 roku)

prostownica Remington S1031, 180 stopni

to sa Twoje naturalne loki chyba piekniejszych naturalnych nie widzialam, i ten blask ten skret!
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 19:04   #399
anyolek
Zadomowienie
 
Avatar anyolek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu i pracy ;)
Wiadomości: 1 461
Dot.: Pokaż swoje włosy PRZED i PO prostowaniu prostownicą! :D:D:D

Cytat:
Napisane przez anka.d Pokaż wiadomość
(...)
i tylko utwierdzilo mnie to w przekonaniu, ze w lokach mi najlepiej. lubie swoje wlosy i szczerze mowiac... zaluje ze wyrzucilam tyle kasy na prostownice (...)
wow!
Przepiekny skret!! Prosze, napisz czy uzywasz jakichs specjalnych kosmetykow podkreslajacych skret, moze pianke, czy odzywke?
Jestem oczarowana Twoimi lokami!! Sama mam naturale loki, ale niestety, na zdjeciach z ostatniego posta widac w jakim sa one stanie
__________________
28/02/2015
Ola
anyolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 21:09   #400
anka.d
Wtajemniczenie
 
Avatar anka.d
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 679
Dot.: Pokaż swoje włosy PRZED i PO prostowaniu prostownicą! :D:D:D

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Pokaż wiadomość
to sa Twoje naturalne loki chyba piekniejszych naturalnych nie widzialam, i ten blask ten skret!
Cytat:
Napisane przez anyolek Pokaż wiadomość
wow!
Przepiekny skret!! Prosze, napisz czy uzywasz jakichs specjalnych kosmetykow podkreslajacych skret, moze pianke, czy odzywke?
Jestem oczarowana Twoimi lokami!! Sama mam naturale loki, ale niestety, na zdjeciach z ostatniego posta widac w jakim sa one stanie
slicznie dziekuje za komplementy
takimi loczkami ciesze sie od niedawna, glownie dzieki dziewczynom z zakreconego podforum. wszystkim kreconym polecam zwlaszcza ten watek: klik!

anyolek - w wielkim skrocie: od polowy pazdziernika myje odzywką, nakladam oleje (na noc, przed porannym myciem), nie wycieram recznikiem, tylko wygniatam bawelniana koszulka, uzywam suszarki z dyfuzorem i odkrylam stylizacyjne KWC - zel lniany. na zdjeciu na wlosach mam odzywke bez splukiwania joanna naturia z lnem i rumiankiem, potem wygniecione w koszulke, po kilku/kilkunastu minutach nalozony zel lniany i wysuszone z dyfuzorem. no i przyznam sie . na zdjeciu to wlosy tuz po ulozeniu, nie zmietolone pod czapka i nie targane wiatrem i mrozem, a wiec troszke lepsze niz pod koniec dnia

Edytowane przez anka.d
Czas edycji: 2010-02-10 o 21:14
anka.d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 14:17   #401
joasia1428
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 151
GG do joasia1428
Dot.: Pokaż swoje włosy PRZED i PO prostowaniu prostownicą! :D:D:D

Cytat:
Napisane przez anka.d Pokaż wiadomość
dzisiaj z ciekaawosci wyprostowalam wlosy pierwszy raz od maja 2009.
i tylko utwierdzilo mnie to w przekonaniu, ze w lokach mi najlepiej. lubie swoje wlosy i szczerze mowiac... zaluje ze wyrzucilam tyle kasy na prostownice, ktorej uzylam moze z 10 razy (a mam ja 1,5 roku)

prostownica Remington S1031, 180 stopni
masz piękny skręt i dużo ładniej Ci w lokach, (widać to nawet z wycięta buzią), ja niestety nie lubie siebie w lokach - przynajmniej nie w moich naturalnych
__________________
włosomaniaczka
kosmetykomaniaczka
joasia1428 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-21, 19:04   #402
junona1
Zadomowienie
 
Avatar junona1
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 041
Dot.: Pokaż swoje włosy PRZED i PO prostowaniu prostownicą! :D:D:D

a too moojee
__________________
najnowszy watek:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post20476079

junona1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-07, 13:22   #403
miikki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 48
Dot.: Pokaż swoje włosy PRZED i PO prostowaniu prostownicą! :D:D:D

Cytat:
Napisane przez Kasia*** Pokaż wiadomość
W takim razie wklejam swoje zdjęcia z naturalnie kręconymi i rozprostowanymi włoskami. Prostownicy uzywam od świeta, gdyz jak sama wiecie kręcone włosy z natury są bardzo suche. Chociaz swojego czasu używałam prostownicy codziennie przez rok. Przed prostowaniem nakładam srodek chroniący włosy przed gorące firmy wella lub goldwell. Prostownice kupiłam w sklepie z profesjonalnymi artykułami fryzjerskimi w warszawie przy ul. koszykowej. Cztery lata temu kosztowała 250 zł, z tego co sie orientuje teraz kosztuja od 300-400 zł. Niestety jest to prostownica metalowa bowiem innych nie było.
Rzeczywiście u Ciebie widać efekt. Co prawda zajęło Ci to pewnie sporo czasu ale było warto.
miikki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:02.