depilacja - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-23, 19:59   #31
suspense
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 078
Dot.: depilacja

Cytat:
Napisane przez Jeanne90 Pokaż wiadomość
Wybacz, ale jak uprzejmiej można zwrócić uwagę na błąd? "Kochaniutka moja, ja przepraszam bardzo, że w ogóle zwróciłam na to uwagę, ale popełniłaś błędy ortograficzne, takie malutkie, naprawdę nic wielkiego, tak w ogóle to się nie przejmuj, bo przecież w Internecie nie obowiązują zasady ortografii i poprawnej polszczyzny, tylko się nie gniewaj" ?
Dziewczyny napisały uprzejmie i nie ma co się ich czepiać. A jak ktoś nie umie pisać poprawnie, to niech najpierw pisze w Wordzie, ten sprawdzi, czy nie ma błędów i można wtedy wklejać na forum.

Moim zdaniem ten wątek to prowokacja, albo napisało to jakieś dziecko.
9. W bardzo złym tonie jest zwracanie dyskutantom uwagi na literówki, błędy ortograficzne i gramatyczne, i robienie tego na forum publicznym. Jeśli zrobisz to w sposób prześmiewczy, licz się na punktem karnym. O stopniu kary - „upomnienie lub punkt karny”, decyduje moderator.


regulamin Kochana, regulamin


a co do tematu, to fakt,nie zdarzyło mi się, ale jeśli by taka sytuacja zaistniała to- czemu nie
suspense jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-23, 21:11   #32
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: depilacja

Cytat:
Napisane przez suspense Pokaż wiadomość
9. W bardzo złym tonie jest zwracanie dyskutantom uwagi na literówki, błędy ortograficzne i gramatyczne, i robienie tego na forum publicznym. Jeśli zrobisz to w sposób prześmiewczy, licz się na punktem karnym. O stopniu kary - „upomnienie lub punkt karny”, decyduje moderator.


regulamin Kochana, regulamin
Znam, Kochana, regulamin I pokaż mi, proszę, gdzie dziewczyny zwróciły uwagę na błędy w sposób prześmiewczy. Gdyby zrobiły to w taki sposób, to owszem - można byłoby się czepiać. Ale ja nigdzie czegoś takiego nie widzę.
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-24, 00:15   #33
suspense
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 078
Dot.: depilacja

Cytat:
Napisane przez Jeanne90 Pokaż wiadomość
Wybacz, ale jak uprzejmiej można zwrócić uwagę na błąd? "Kochaniutka moja, ja przepraszam bardzo, że w ogóle zwróciłam na to uwagę, ale popełniłaś błędy ortograficzne, takie malutkie, naprawdę nic wielkiego, tak w ogóle to się nie przejmuj, bo przecież w Internecie nie obowiązują zasady ortografii i poprawnej polszczyzny, tylko się nie gniewaj" ?
Dziewczyny napisały uprzejmie i nie ma co się ich czepiać. A jak ktoś nie umie pisać poprawnie, to niech najpierw pisze w Wordzie, ten sprawdzi, czy nie ma błędów i można wtedy wklejać na forum.

Moim zdaniem ten wątek to prowokacja, albo napisało to jakieś dziecko.

a ten Twój post nie jest prześmiewczy?

skoro znasz regulamin, to pewnie zauważyłaś,ze jest w nim napisane,że w złym tonie jest zwracanie uwagi na błędy ortograficzne W OGÓLE. i pewnie doczytałaś się,że nie tylko posty prześmiewcze są tutaj niemile widziane, chociaż te, faktycznie traktowane są surowej(punkty karne).
jak dla mnie koniec dyskusji
suspense jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-24, 18:07   #34
Odiy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 27
Dot.: depilacja

Cytat:
Napisane przez _Emi_ Pokaż wiadomość
Nie.
I zajrzyj do słownika.
popieram
Odiy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-24, 18:27   #35
Semcia
Raczkowanie
 
Avatar Semcia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 57
Dot.: depilacja

trochę odeszłyście od tematu, jak chcecie sobie wytykać błędy to załóżcie inny wątek. a co do depilacji to ja zdecydowanie bym się krępowała i bała że mnie zatnie
__________________
Diabeł nie śpi..... z byle kim !!!
Semcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-26, 20:43   #36
aanitkaa
Zadomowienie
 
Avatar aanitkaa
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 488
Dot.: depilacja

mój chciał popatrzec a nawet mnie ogolic ale nie chciałam ostatnio jednak poprosiłam go zeby pomógł mi przy depilacji za pomoca pesetki odmówił bo rzekomo jest "czulony " na wyrywanie włosków i niechce mi zrobić krzywdy sratatata.....
__________________
Z czasem słowa stygną, więc odświeżaj je....



aanitkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-28, 15:10   #37
Honcia
Zakorzenienie
 
Avatar Honcia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 705
Dot.: depilacja

Yyy... że tak powiem... brak mi słów...
W ŻYCIU nie zgodzę się, żeby facet oglądał jak ja gole czy depiluje czy cokolwiek innego robię sobie w miejscach intymnych...
Ja rozumiem wszystko, ale pewne granice dobrego smaku i intymności w związku powinny być zachowane.

BTW co będzie was kręcić za kilka lat, skoro teraz posuwacie się do takich urozmaiceń??
__________________







Honcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:12.