Brzuszki mocno podskakują, maluszki już na świat się szykują. Mamusie V-VI 2012 cz. V - Strona 92 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Pokaż wyniki sondy: Jaki wybieramy tytuł VI cz. naszego wątku?
Duże brzuszki wszystkie mamy, na dzieciaczki już czekamy. 20 33,90%
Duże brzuszki wszystkie mamy, na porody już czekamy. 5 8,47%
Od jesieni już plotkujemy, pierwszych maluchów wyczekujemy. 0 0%
Wiosna wreszcie za oknami, czas na spotkania z maluchami. 6 10,17%
Wyprawki powoli kompletujemy, w maju-czerwcu powijemy. 1 1,69%
Wiosna juz za pasem, niedługo pierwsze spotkanie z bobasem. 6 10,17%
Wyprawki prawie gotowe - obstawiamy terminy porodowe. 7 11,86%
Wyprawki kompletujemy, niezmiennie plotkujemy. 1 1,69%
Wyprawki kompletujemy, pierwszych porodów wyczekujemy! 13 22,03%
Głosujący: 59. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-17, 22:36   #2731
PatkaM84
Zakorzenienie
 
Avatar PatkaM84
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 630
GG do PatkaM84
Dot.: Brzuszki mocno podskakują, maluszki już na świat się szykują. Mamusie V-VI 2012

Cytat:
Napisane przez kism Pokaż wiadomość
B
Ale one, zdaje się, nie mają działania przeciwgorączkowego A o Paracetamolu to tak bardziej w kontekście gorączki była mowa...
Ach no racja ale no po szczepieniach gdy dziecko jest rozdrażnione, płaczliwe, marudne - to można.
__________________
Natusia - 25.01.2010

Dominiś - 20.05.2012
PatkaM84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-17, 22:37   #2732
Ewunia_1984
Zadomowienie
 
Avatar Ewunia_1984
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 069
Dot.: Brzuszki mocno podskakują, maluszki już na świat się szykują. Mamusie V-VI 2012

Cytat:
Napisane przez stokroteczka777 Pokaż wiadomość
Też co chwilę dzwonił mi ktoś z Orange z super rewelacyjną ofertą, a zawsze był to abonament, którego ja nie chciałam, więc przestałam odbierać obce nr i mam spokój chyba od pół roku.[COLOR="Silver"]
Ło matko, a do mnie ostatnio zadzwonili z propozycją ubezpieczenia na wypadek mojej śmierci!!! Myślałam, że źle zrozumiałam no bo co ma Orange do ubezpieczeń, ale jednak.

Cytat:
Napisane przez blueelektron Pokaż wiadomość
Cześć wszystkim

Ja też byłam dziś na spacerku, również doświadczyłam ciekawskich spojrzeń , najpierw na twarz później na brzuch, od góry do dółu i znów na brzuch, masakra jakaś. Kobiet w ciąży nie widzieli?hehe Tak zimę chodziłyśmy w płaszczach a teraz nagle się odsłaniamy i budzimy zainteresowanie
To chyba normalne, że ciężarna przyciąga spojrzenia. Na mnie w kółko się teraz gapią I pochwale Wam się nieskromnie, ale pare osób zauważyło, że wyładniałam w tej ciąży. Jejciu byle mi to po ciązy nie przeszło

Cytat:
Napisane przez agatka661 Pokaż wiadomość
macie na oku jakies karuzele do lozeczka ??
moj typ to fisher price rainforest, z tym ze duzo zdrozala no i ciekawe czy dziecko bedzie sie nia interesowalo....
jak macie jakies typy zapodajcie ) chce juz zamowic w tym tyg jakas zeby miec wszystko z glowy

jeszcze mi sie pdooba fp- ADORABLE ANIMALS, no ale nie na moja skromna kieszen
Mam ta karuzele Rainforest i przyznam, że jest fajna.
Ten pojemnik na pieluchy też kupiłam, ale w sklepie dałam za niego 76zl, a nie tak jak RÓŻOWA pokazywała jakąś aukcje 100zl z czymś.

Macie już popuchnięte nogi??? Ja jestem trochę załamana bo kupiłam 3 pary pięknych balerinek i zaczynają być na mnie za ciasne. Może kupie sobie krem z musteli dla kobiet w ciązy na obolałe nogi to coś może pomoże.
Ewunia_1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-17, 22:38   #2733
PatkaM84
Zakorzenienie
 
Avatar PatkaM84
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 630
GG do PatkaM84
Dot.: Brzuszki mocno podskakują, maluszki już na świat się szykują. Mamusie V-VI 2012

Szmaragdowy kotku nie wiem czemu nie cytuje mi się woja wypowiedź

Co do ospy - nie będę nic mówić tej koleżance bo pewnie wszystko by przeżywała jakbym jej to powiedziała.
Co do przebarwień - z tego co wiem to obydwie używały kremów z filtrami ale jak widać co hormony to hormony.
__________________
Natusia - 25.01.2010

Dominiś - 20.05.2012
PatkaM84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-17, 22:47   #2734
Ewunia_1984
Zadomowienie
 
Avatar Ewunia_1984
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 069
Dot.: Brzuszki mocno podskakują, maluszki już na świat się szykują. Mamusie V-VI 2012

Dziewczyny, pomóżcie. Chce zamówić kosmetyki z musteli, ale nie mogę sie zdecydowac czy kupić olejek do kąpieli, którego się nie spłukuje, a którym nie wiem czy można tez myć głowę czy żel do mycia głowy i ciała???


http://www.mustela.pl/pl/main.html#/...ka/zel-dziecko

http://www.mustela.pl/pl/main.html#/...jek-do-kapieli
Ewunia_1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-17, 22:51   #2735
SzmaragdowyKotek
Wtajemniczenie
 
Avatar SzmaragdowyKotek
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 332
Dot.: Brzuszki mocno podskakują, maluszki już na świat się szykują. Mamusie V-VI 2012

Cytat:
Napisane przez PatkaM84 Pokaż wiadomość
Szmaragdowy kotku nie wiem czemu nie cytuje mi się woja wypowiedź

Co do ospy - nie będę nic mówić tej koleżance bo pewnie wszystko by przeżywała jakbym jej to powiedziała.
Co do przebarwień - z tego co wiem to obydwie używały kremów z filtrami ale jak widać co hormony to hormony.

Nie mów, nie mów, teraz to już niczego nie zmieni, a po co dziewczyna ma się denerwować.
Ja nie używałam kremów jako kremów drogeryjnych, tylko filtrów aptecznych SPF 50 z możliwie najwyższym PPD w ilości zalecanej 1 ml na obszar wielkości twarzy. Tylko wtedy jest pełna ochrona. Mazianie się kremikiem z faktorem typu 15 pod makijaż to niestety nic nie daje. Za przebarwienia odpowiadają promienie UVA, a jeżeli PPD w kremie jest niskie albo własciwie nie ma go praktycznie wcale, jak w kremach z drogerii albo jak ktoś się smaruje tak normalnie, a nie w ilości zalecanej dla uzyskania deklarowanej przez producenta ochrony (1 ml na twarz) to to kompletnie nic nie da Jak coś wylezie mimo filtrów to juz trudno, ale na pewno im więcej robimy, żeby temu zapobiec, tym mniejszą szansę dajemy przebarwieniom W każdym razie bez odpowiedniej ochrony przebarwienia na pewno będą większe i bardziej widoczne.

Edytowane przez SzmaragdowyKotek
Czas edycji: 2012-03-17 o 22:59
SzmaragdowyKotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-17, 22:55   #2736
izotropia
Rozeznanie
 
Avatar izotropia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 726
Dot.: Brzuszki mocno podskakują, maluszki już na świat się szykują. Mamusie V-VI 2012

kupiłam kurtkę mi nie dają chodzić rozpiętej jak się ochłodzi, ale ciężko trafić na coś na ciążę i po w galerii nie było, dziś na ryneczku kupiłam oby na jesień też dobrze wyglądała
a teraz idę do łóżeczka , bo dwa dni chodzenia to trzeba odleżeć
izotropia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-17, 22:59   #2737
PatkaM84
Zakorzenienie
 
Avatar PatkaM84
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 630
GG do PatkaM84
Dot.: Brzuszki mocno podskakują, maluszki już na świat się szykują. Mamusie V-VI 2012

Cytat:
Napisane przez SzmaragdowyKotek Pokaż wiadomość
Nie mów, nie mów, teraz to już niczego nie zmieni, a po co dziewczyna ma się denerwować.
Ja nie używałam kremów jako kremów drogeryjnych, tylko filtrów aptecznych SPF 50 z możliwie najwyższym PPD w ilości zalecanej 1 ml na obszar wielkości twarzy. Tylko wtedy jest pełna ochrona. Mazianie się kremikiem z faktorem typu 15 pod makijaż to niestety nic nie daje. Za przebarwienia odpowiadają promienie UVA, a jeżeli PPD w kremie jest niskie albo własciwie nie ma go praktycznie wcale, jak w kremach z drogerii albo jak ktoś się smaruje tak normalnie, a nie w ilości zalecanej dla uzyskania deklarowanej przez producenta ochrony (1 ml na twarz) to to kompletnie nic nie da
Nie wiem jak one to smarowały, ale moja siostra jest z tych co to akurat na kosmetyki nie żałuje kasy i to właśnie apteczne. Ale kto tam wie, ja tam jej w łazience nie siedziałam jak się smarowała uwierzyłam po tym jak mi mówiła

A jaki krem z filtrem polecasz co by nadawał się pod podkład do cery mieszanej??
__________________
Natusia - 25.01.2010

Dominiś - 20.05.2012
PatkaM84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-17, 23:35   #2738
kapukat
Zakorzenienie
 
Avatar kapukat
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 276
Dot.: Brzuszki mocno podskakują, maluszki już na świat się szykują. Mamusie V-VI 2012

Kism nie wiem jak w Dublinie, ale u mnie jest tak około 13 stopni w dzień i w nocy temperatura spada do 6 stopni... i pada deszcz .... więc jak słyszę że u Was po 18 i słońce...to tylko ręce opadają
kapukat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-17, 23:50   #2739
SzmaragdowyKotek
Wtajemniczenie
 
Avatar SzmaragdowyKotek
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 332
Dot.: Brzuszki mocno podskakują, maluszki już na świat się szykują. Mamusie V-VI 2012

Cytat:
Napisane przez PatkaM84 Pokaż wiadomość
Nie wiem jak one to smarowały, ale moja siostra jest z tych co to akurat na kosmetyki nie żałuje kasy i to właśnie apteczne. Ale kto tam wie, ja tam jej w łazience nie siedziałam jak się smarowała uwierzyłam po tym jak mi mówiła

A jaki krem z filtrem polecasz co by nadawał się pod podkład do cery mieszanej??

No tylko to jest tak, że nawet jak ktoś nie żałuje kasy, to potrafi powiedzieć, ze np. jego filtr jest "wydajny", bo np. wystarczył na 3 m-ce. Jak tubka liczy sobie 30ml to na samą buzię jak się używa, musi zejść w równe 30 dni i ani dnia dłużej nie ma czegoś takiego jak "wydajność" przy filtrze - jak jest wydajność, to nie ma ochrony

Wiesz, ja mam nawet cerę dość tłustą, bez niespodzianek na szczęście, ale ze mnie wszystko spływa generalnie, więc najlżejsze są na pewno La Roche Posay Anthelios - używałam barwionej 50+, super! Ale to nie pod makijaż, tylko samodzielnie. Trzeba poczekac parę minut, aż się wchłonie, dobrze rozprowadzić i wklepać, bo wygląda jakby był ciemny(tzn. dla mnie, ale to kwestia karnacji), ale nie jest po dokładnym roztarciu, jak się go rozprowadzi palcami (ja mam naprawdę jasną cerę, a on mi pasuje - dla porównania podkłady np. z Diora używam 020, z Estee Lauder 01, Clinique - najjaśniejszy odcień, zawsze najniższy numer w zależności od rodzaju podkładu itp., HR 13, Chanel - wszystkie za ciemneitp) Myślę, że jak masz ciemniejszą cerę, to też świetnie się dopasuje, bo to taki fluid koloryzujący. Jest też fajny z La Roche Anthelios SPF 30, dla tłustej skóry też w takiej buteleczce do wstrząsania z kuleczką w środku, ale on ma bardzo wysokie jak na tę wartość PPD, bo aż 19!, więc też można się skusić. Dobrze się wchłania, ale nie oszukujmy się, supertrwałego makijażu zwłaszcza przy cerze mieszanej się na filtrze nie zrobi Natomiast jak chcesz stricte krem pod makijaż z niezłym filtrem, to nie ma on może superwysokiego filtra, ale rewelacyjnie się wchłania - bez żadnego problemu makijaż na nim zrobisz, świetnie się trzyma i naprawdę wsmarujesz 1ml bez najmniejszego problemu - byłam zaskoczona! To Avene Hydrance Optimale UV Legere (nie riche! dla suchej skóry) Creme Hydratante SPF 20 Anti-Oxydant. Peaux sensibles normales a mixtes - tubka 40ml, teraz jest promocja w Superpharmie naprawdę bardzo fajny, moje ostatnie odkrycie
Ja przerobiłam chyba wszystkie filtry na rynku od Avene, Vichy przez La Roche, Klorane, po Biodermę czy SVR . Jak dla mnie La Roche jest zdecydowanie najlżejszy No a z takich troszkę "oszukanych" filtrów to ta Avenka, naprawdę super. Myślę, że lepiej smarować się tą Avenką 20, jak tamte Ci nie podejdą, ale solidnie i uczciwie codziennie, niż udawać, że smarujesz się solidniejszym filrem w mniejszej ilości. Niestety Avenki nie mają z zasady wysokiego PPD i nie ma zadeklarowanej wartości na opakowaniu, no ale wchłanialność boska po prostu Jak normalny, leciutki krem nawilżający. Tak na przemknięcie z domu do pracy i z powrotem akurat, a na dłuższe jakieś spacery to na pewno warto dobrać sobie odpowiedniego La Roche'a No i trzeba jeszcze pamiętać, że nie tylko ciąża, ale i całe karmienie sprzyja przebarwieniom - taka sama burza hormonów

Edytowane przez SzmaragdowyKotek
Czas edycji: 2012-03-18 o 00:03
SzmaragdowyKotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-18, 03:43   #2740
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Brzuszki mocno podskakują, maluszki już na świat się szykują. Mamusie V-VI 2012

Cytat:
Napisane przez agatka661 Pokaż wiadomość
zabcia dobrze, ze Cie nie bylo w aucie bo bys sie strachu najadla...
)
Dokladnie martwilabym sie ze cos z Dominikiem a tak to tylko auto ucierpialo

Cytat:
Napisane przez stokroteczka777 Pokaż wiadomość
zaaaabcia no faktycznie szczęście w nieszczęściu. Dobrze że byłaś w sklepie.
Racja

Cytat:
Napisane przez śliweńka Pokaż wiadomość
zabcia już myślałam że zacznę oczy robić wyłupiaste jak będą patrzeć na mnie by obracali głowę
Hehe musisz wyprobowac nastepnym razem

Cytat:
Napisane przez agatka661 Pokaż wiadomość
macie na oku jakies karuzele do lozeczka ??
moj typ to fisher price rainforest, z tym ze duzo zdrozala no i ciekawe czy dziecko bedzie sie nia interesowalo....
jak macie jakies typy zapodajcie ) chce juz zamowic w tym tyg jakas zeby miec wszystko z glowy

jeszcze mi sie pdooba fp- ADORABLE ANIMALS, no ale nie na moja skromna kieszen
My bedziemy miec karuzele komplet do poscieli ale zauwzylam ze fp jest bardzo popularna A ile w PL kosztuje?

Cytat:
Napisane przez kapukat Pokaż wiadomość



dobrze że nic Ci się nie stało, a samochód to tylko rzecz.
Dokladnie tak auto rzecz nabyta najwzniejsze ze wszyscy cali i zdrowi

Cytat:
Napisane przez centipede Pokaż wiadomość

najważniejsze, że Ciebie nie było w środku! ja też nie wyobrażam sobie nie zapinać pasów!
Dokladnie ja to automatycznie jak siadam touta to zapinam pasy.

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;32985895]
W ogóle jestem taka nieuważna, szłam i wlazłam na fotel... Trochę się wystraszyłam, choć nie uderzyłam się, tylko wlazłam brzuchem na oparcie, ale dziecko jest chyba chronione dokładnie... Mały skacze, zresztą uważam teraz na wszystkie skurcze i plamienia, mam nadzieję, że się nic nie stało.[/QUOTE]

Jesli nie uderzylas bardzo to powinno byc ok w koncu dzidzia sobie plywa w wodzie i ta ja chroni od takich malych wypadkow.

Cytat:
Napisane przez PatkaM84 Pokaż wiadomość


Ale jak to, ona w Ciebie walnęła a Tobie wycenią i Ty masz zapłacić?
Nie nie okazalo sie ze jej maz ma warsztat samochodowy takze oni wszystko pokryja inaczej bym dzwonila po policje W poniedzialek maja dzwonic zebym przyjechala zostawic auto i w ciagu 2 dni powinni wymalowac.

Cytat:
Napisane przez kism Pokaż wiadomość


Niefajnie... Racja, dobrze, że Cię nie było!
A tak mi się przypomniało... Jak twój mąż się miewa? Nie ma żadnych śladów po tym upadku?
Pech i tyle

Dziekuje ze pytasz Maz juz wrocil do siebie dzieki Bogu! Chodzi do pracy na silownie , kosza wiec wszystko wporzadku

Pokoj malego wymalowany Lozeczko , komoda i krzeslo zlozone Moje serce sie raduje
__________________
Dominik 12.06.2012

Olivia 2.07.2014
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-18, 07:39   #2741
begie13
Zadomowienie
 
Avatar begie13
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 1 940
Dot.: Brzuszki mocno podskakują, maluszki już na świat się szykują. Mamusie V-VI 2012

Witam w niedzielny poranek

Dzień zapowiada się pięknie i słonecznie, wczoraj było chyba w słońcu ponad 20st., chodziłam bez kurtki i rozkoszowałam się pogodą, oczywiście wszyscy patrzyli się na mój brzuszek, bo wreszcie ( jak ktoś już wcześniej napisał) wyglądałam na ciężarną a nie na otyłą i moje stopy odetchnęły, bo mogłam wyjść w tenisówkach a nie w kozakach czy w jakichś kamaszkach.
Byliśmy wczoraj na uczelni, złożyłam podanie o urlop dziekański i mam w czwartek dzwonić i dowiadywać się o decyzję. Proszę trzymajcie kciuki za pozytywną Później w drodze powrotnej wstąpiliśmy do Ikei, bo chciałam zobaczyć materiał na pościel i ręczniki ale jakoś nic nie przypadło mi do gustu, więc kupiłam taką małą lampeczkę za 15,99zł żebym mogła w nocy zaświecić gdy będę wstawać do dziecka.
Następnie wpadliśmy do tesco po parę spożywczych rzeczy i kupiłam żel do ciała i włosów i oliwkę z Hippa.
Zmęczyliśmy się trochę tą jazdą, a mąż się denerwował, bo niestety ale po drodze parę fakersów poleciało w stronę innych kierowców... niektórzy tak jeżdżą, że nie wiem czy im się naprawdę tak śpieszy, żeby slalomem na trasie do Katowic jeździć i poganiać innych kierowców jak nie ma miejsca, żeby przyspieszyć, czy im życie ich i nasze nie miłe nie wiem... w takich sytuacjach powiem szczerze, że się boję, zawsze mówię mężowi, żeby dał spokój i nic im nie pokazywał ale wczoraj myślałam, że sama wyjdę z siebie i też pokazałam, bo jak tak można! to niebezpieczne! a z nami jedzie dzidziuś!!! eh...
Po południu P. umysł 2 okna ( od podwórka, bo po 1 były okropne a po 2 te od razu widać, że brudasy), z drugiej strony może jakoś sama umyję... wolno mu to szło ale dobrze, że umył
więc ogólnie dzień pełen zajęć mieliśmy.
Dzisiaj do kościółka a potem pewnie do teściów chociaż mi się nie chce, może wyciągnę P. na spacerek

Polećcie jakiś krem na słońce od pierwszych dni życia jeśli są takowe, tylko w rozsądnej cenie miłej niedzieli
__________________
Antosia


Wanda

Edytowane przez begie13
Czas edycji: 2012-03-18 o 07:40
begie13 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-18, 07:48   #2742
agatka661
Zakorzenienie
 
Avatar agatka661
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 5 168
GG do agatka661
Dot.: Brzuszki mocno podskakują, maluszki już na świat się szykują. Mamusie V-VI 2012

dzien dobry )
zabcia pokaz pokoj dziecka jak bedzie skonczony )
karuzle fishe rproce rainforest kosztuje ok 200 zl w pL
ide obierac jablka, robic szarlotke i jedziemy na spacer ;]

---------- Dopisano o 08:48 ---------- Poprzedni post napisano o 08:45 ----------

Cytat:
Napisane przez begie13 Pokaż wiadomość
Polećcie jakiś krem na słońce od pierwszych dni życia jeśli są takowe, tylko w rozsądnej cenie miłej niedzieli
sie przylanczam do pytania przy okazji.
agatka661 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-18, 08:15   #2743
MonikaFaustyna
Zakorzenienie
 
Avatar MonikaFaustyna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 7 145
Dot.: Brzuszki mocno podskakują, maluszki już na świat się szykują. Mamusie V-VI 2012

U nas dziś tak pół na pół. Niby słońce świeci, ale szare chmury wiszą. Wg mojego termometru w laptopie, jest 8 stopni a maksymalnie ma być 10. Do kościoła mam blisko, to mi to obojętne. Co do brzusia, to ludzie powoli też zaczynają widzieć, że to ciąża a nie wiem... nadwaga, chociaż ja nigdzie indziej nie przytyłam . Ostatnio na spacerze podszedł do mnie jakiś starszy Holender i mówi: "Goed goed", czyli mu się spodobałam , no i ludzie wychodząc z kościoła mnie przepuszczają, miło .
MonikaFaustyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-18, 09:10   #2744
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Brzuszki mocno podskakują, maluszki już na świat się szykują. Mamusie V-VI 2012

Cytat:
Napisane przez Ewunia_1984 Pokaż wiadomość
Macie już popuchnięte nogi??? Ja jestem trochę załamana bo kupiłam 3 pary pięknych balerinek i zaczynają być na mnie za ciasne. Może kupie sobie krem z musteli dla kobiet w ciązy na obolałe nogi to coś może pomoże.
Nogi, dłonie i twarz.
Chcę kupić sobie jakieś miękkie mokasyny, bo się będę męczyć, poza tym na wiosnę mam większość butów na obcasie i balerinki, balerinki oczywiście OK, ale muszę zmierzyć, czy mi pasują.


A tak w ogóle to dzień dobry, piękna pogoda za oknem..... Ale ja dzisiaj kibluję w domu, wczoraj nieźle znowu brzuch dawał czadu po spacerku Dzisiaj i jutro zatem odpoczywam, we wtorek wizyta to się dowiem, jak wygląda szyjka.
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-18, 09:20   #2745
clauudik
Rozeznanie
 
Avatar clauudik
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 906
Dot.: Brzuszki mocno podskakują, maluszki już na świat się szykują. Mamusie V-VI 2012

Dzień dobry u mnie też pięknie, może nawet powyżej 20* będzie! Wzięłam się rano za mycie głowy i miałam ogromny problem, bo mi się cyce do umywalki pchały - masakra! Teraz spadam prostować włoski, później może kościółek i do rodziców na obiad. Nic tylko rozkoszować się pogodą A co do gapienia się ludzi, to mi to nie przeszkadza, a wręcz bawi jak patrzą na brzuch i zaraz na ręce, bo podobnie jak kilka z Was nie noszę już obrączki od jakiegoś czasu.
__________________
Razem od 14/08/2009
Zaręczeni od 01/06/2010
Mąż i Żona od 14/08/2011

Nasz skarb 06/05/2012

...and nothing else matters...

http://www.suwaczki.com/tickers/ex2b9vvjae3cdu8n.png
clauudik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-18, 09:25   #2746
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Brzuszki mocno podskakują, maluszki już na świat się szykują. Mamusie V-VI 2012

I dzisiaj postanawiam się zamienić z mężem miejscami w łóżku... Nie mam już siły go przeskakiwać w nocy, jak wstaję siku 3 razy i po tabletki... A siku już chodzę ze skurczem i bólem ok. 4
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-18, 09:38   #2747
ladybird_1987
Rozeznanie
 
Avatar ladybird_1987
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 698
Dot.: Brzuszki mocno podskakują, maluszki już na świat się szykują. Mamusie V-VI 2012

Cytat:
Napisane przez begie13 Pokaż wiadomość
Witam w niedzielny poranek

Dzień zapowiada się pięknie i słonecznie, wczoraj było chyba w słońcu ponad 20st., chodziłam bez kurtki i rozkoszowałam się pogodą, oczywiście wszyscy patrzyli się na mój brzuszek, bo wreszcie ( jak ktoś już wcześniej napisał) wyglądałam na ciężarną a nie na otyłą i moje stopy odetchnęły, bo mogłam wyjść w tenisówkach a nie w kozakach czy w jakichś kamaszkach.

Polećcie jakiś krem na słońce od pierwszych dni życia jeśli są takowe, tylko w rozsądnej cenie miłej niedzieli
Ja też przyłączam się do pytania o dobry krem z filtrem.
Odnośnie kosmetyków dla dzieci to ciągle się waham, które produkty wybrać. Myślałam żeby całą serię wybrać z jednej firmy. Nastawiam się na NIVEA albo HIPP. tylko nie jestem pewna czy wszystkie można stosować od pierwszego dnia? Może doświadczone mamusie się wypowiedzą?
Ja też wczoraj pierwszy raz pokazałam się bez kurtki. Te spojrzenia ludzi określiłabym jako dziwne. Po prostu w kurtce zimowej nie było widać, dla kogoś może być szokiem że wcześniej nie było brzucha a teraz jest. Mieszkam w małej mieścinie, także z widzenia znają się prawie wszyscy. Ale te wyjście bez kurtki skończyło się dla mnie dzisiejszym bólem ucha. Oby przeszło!
__________________
ladybird_1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-18, 09:48   #2748
_agata
Zakorzenienie
 
Avatar _agata
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Civitas Kielcensis
Wiadomości: 4 039
Dot.: Brzuszki mocno podskakują, maluszki już na świat się szykują. Mamusie V-VI 2012

Zapowiada się piękny dzień. Już teraz jest 15 stopni w cieniu, czyli ciepłej niż wczoraj o tej porze. Jak wyjdziemy na słońce to przygrzeje tak jak wczoraj, koło 30 było
Aaaaa, zapomniałam napisać... zamówiliśmy wózek, będąc na spacerze (na drugi koniec miasta się wybraliśmy - 2,5 godziny w jedną stronę ) weszliśmy do sklepu i niewiele myśląc wybraliśmy. Będzie Tutek Grander czarno - zielony. Ja do kolorów wielkiej wagi nie przywiązuje, a mężowi ten się podoba najbardziej to niech ma.
Lecę, miłej niedzieli!
__________________
Deklinacja
  • celownik (komu? czemu?) -> kobietOM i mężczyznOM
  • narzędnik ((z) kim? (z) czym?) -> (z) kobietĄ i (z) mężczyznĄ

o
_agata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-18, 10:07   #2749
agatka661
Zakorzenienie
 
Avatar agatka661
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 5 168
GG do agatka661
Dot.: Brzuszki mocno podskakują, maluszki już na świat się szykują. Mamusie V-VI 2012

Cytat:
Napisane przez ladybird_1987 Pokaż wiadomość
Ja też przyłączam się do pytania o dobry krem z filtrem.
Odnośnie kosmetyków dla dzieci to ciągle się waham, które produkty wybrać. Myślałam żeby całą serię wybrać z jednej firmy. Nastawiam się na NIVEA albo HIPP. tylko nie jestem pewna czy wszystkie można stosować od pierwszego dnia? Może doświadczone mamusie się wypowiedzą?
Ja też wczoraj pierwszy raz pokazałam się bez kurtki. Te spojrzenia ludzi określiłabym jako dziwne. Po prostu w kurtce zimowej nie było widać, dla kogoś może być szokiem że wcześniej nie było brzucha a teraz jest. Mieszkam w małej mieścinie, także z widzenia znają się prawie wszyscy. Ale te wyjście bez kurtki skończyło się dla mnie dzisiejszym bólem ucha. Oby przeszło!
ja kupuje Hippa dwie rzeczy- zel do mycia ciala i wlosow oraz mleczko pielegnacyjne. Kosmetyki z Hippa sa od 1 dnia zycia. Szkoda, ze nie maja wlkansie jakiegos kremu z filtrem

Cytat:
Napisane przez _agata Pokaż wiadomość
Zapowiada się piękny dzień. Już teraz jest 15 stopni w cieniu, czyli ciepłej niż wczoraj o tej porze. Jak wyjdziemy na słońce to przygrzeje tak jak wczoraj, koło 30 było
Aaaaa, zapomniałam napisać... zamówiliśmy wózek, będąc na spacerze (na drugi koniec miasta się wybraliśmy - 2,5 godziny w jedną stronę ) weszliśmy do sklepu i niewiele myśląc wybraliśmy. Będzie Tutek Grander czarno - zielony. Ja do kolorów wielkiej wagi nie przywiązuje, a mężowi ten się podoba najbardziej to niech ma.
Lecę, miłej niedzieli!
Szarlotka sie piecze, jablek duzo wyszlo z 2 kilo, pachnie ladnie, zobaczymy co to wyjdzie Mama sie zdziwila, ze robie ebz proszku do pieczenia ) Aha i nie wiedzialam jak do konca ta kruuszonke zrobic, nie wiem czy ja zrobilam dobrze- do masla stopionego na patelni dodaje sie nastepnie make i cukier?? Czy na stolnicy ma byc maka, cukier i sie wylewa to maslo ?? Sorki za dziwne pytania, ale robie poraz 1szy ;]

pochwal sie wozkiem jak juz bedziesz miala)

agata i konsystencja tej kruszonki jest jak maka, to sie roztopi albo cos ? bo juz nabiera kolorw ale ejst nadal sypka;/

Edytowane przez agatka661
Czas edycji: 2012-03-18 o 10:14
agatka661 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-18, 10:39   #2750
ladybird_1987
Rozeznanie
 
Avatar ladybird_1987
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 698
Dot.: Brzuszki mocno podskakują, maluszki już na świat się szykują. Mamusie V-VI 2012

Cytat:
Napisane przez _agata Pokaż wiadomość
Aaaaa, zapomniałam napisać... zamówiliśmy wózek, będąc na spacerze (na drugi koniec miasta się wybraliśmy - 2,5 godziny w jedną stronę ) weszliśmy do sklepu i niewiele myśląc wybraliśmy. Będzie Tutek Grander czarno - zielony. Ja do kolorów wielkiej wagi nie przywiązuje, a mężowi ten się podoba najbardziej to niech ma.
Lecę, miłej niedzieli!
To jest jeden z wózków, który biorę pod uwagę. Jak już go będziesz miała to bardzo proszę o opinię. Kolor w katalogu wygląda bardzo ładnie.
__________________
ladybird_1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-18, 10:42   #2751
Freya_85
Raczkowanie
 
Avatar Freya_85
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: .
Wiadomości: 463
Dot.: Brzuszki mocno podskakują, maluszki już na świat się szykują. Mamusie V-VI 2012

Cytat:
Napisane przez agatka661 Pokaż wiadomość
dzien dobry )
zabcia pokaz pokoj dziecka jak bedzie skonczony )
karuzle fishe rproce rainforest kosztuje ok 200 zl w pL
ide obierac jablka, robic szarlotke i jedziemy na spacer ;]

---------- Dopisano o 08:48 ---------- Poprzedni post napisano o 08:45 ----------

sie przylanczam do pytania przy okazji.
Cytat:
Napisane przez ladybird_1987 Pokaż wiadomość
Ja też przyłączam się do pytania o dobry krem z filtrem.
Odnośnie kosmetyków dla dzieci to ciągle się waham, które produkty wybrać. Myślałam żeby całą serię wybrać z jednej firmy. Nastawiam się na NIVEA albo HIPP. tylko nie jestem pewna czy wszystkie można stosować od pierwszego dnia? Może doświadczone mamusie się wypowiedzą?
Ja też wczoraj pierwszy raz pokazałam się bez kurtki. Te spojrzenia ludzi określiłabym jako dziwne. Po prostu w kurtce zimowej nie było widać, dla kogoś może być szokiem że wcześniej nie było brzucha a teraz jest. Mieszkam w małej mieścinie, także z widzenia znają się prawie wszyscy. Ale te wyjście bez kurtki skończyło się dla mnie dzisiejszym bólem ucha. Oby przeszło!
Cytat:
Napisane przez agatka661 Pokaż wiadomość
ja kupuje Hippa dwie rzeczy- zel do mycia ciala i wlosow oraz mleczko pielegnacyjne. Kosmetyki z Hippa sa od 1 dnia zycia. Szkoda, ze nie maja wlkansie jakiegos kremu z filtrem

Szarlotka sie piecze, jablek duzo wyszlo z 2 kilo, pachnie ladnie, zobaczymy co to wyjdzie Mama sie zdziwila, ze robie ebz proszku do pieczenia ) Aha i nie wiedzialam jak do konca ta kruuszonke zrobic, nie wiem czy ja zrobilam dobrze- do masla stopionego na patelni dodaje sie nastepnie make i cukier?? Czy na stolnicy ma byc maka, cukier i sie wylewa to maslo ?? Sorki za dziwne pytania, ale robie poraz 1szy ;]

pochwal sie wozkiem jak juz bedziesz miala)

agata i konsystencja tej kruszonki jest jak maka, to sie roztopi albo cos ? bo juz nabiera kolorw ale ejst nadal sypka;/
Kilka stron wcześniej pytała o krem z filtrami i dziewczyny poleciły Avene (ale nie wiadomo od kiedy ją można stosować) i Linomag z filtrem mineralnym 30- dzisiaj jadę go poszukać.
Z kosmetyków mam miniaturki J&J (ale z nimi to jeszcze poczekam, bo podobno lubią uczulać), żel do mycia ciała i włosów oraz mleczko Hipp, na odparzenia kremy Nivea i Babydream. Zobaczymy jak synek na nie zareaguje.
Freya_85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-18, 11:28   #2752
olla83
Rozeznanie
 
Avatar olla83
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 731
Dot.: Brzuszki mocno podskakują, maluszki już na świat się szykują. Mamusie V-VI 2012

dostałam jakiejś potwornej pokrzywki na brzuchu trochę swędzi, wygląda nieciekawie, utrzymuje się juz 2 dzień,

wczoraj rano zjadłam może 3 (!) orzeszki ziemne. przez całą ciąże nie jadłam wcale orzeszków. może to być alergia na orzeszki?

w ciąży ponoć różne dziwne alergie potrafią nie przyplątać... boże żeby tylko dziecko nie było uczulone na orzeszki, bo to baaardzo niefajny przypadek alergii
nigdy nie byłam na nic uczulona, no moze z wyjątkiem słońca, od kilku lat dostaję pokrzywki od słońca i musze stosować bardzo wysokie filtry, no ale brzucha na słońce nie wystawialam !
__________________
Moja biżuteria sutasz:
http://sutaszula.blogspot.com/
olla83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-18, 11:59   #2753
śliweńka
Zakorzenienie
 
Avatar śliweńka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: w poduchowie:)
Wiadomości: 12 503
Dot.: Brzuszki mocno podskakują, maluszki już na świat się szykują. Mamusie V-VI 2012

Cytat:
Napisane przez Ewunia_1984 Pokaż wiadomość
Ło matko, a do mnie ostatnio zadzwonili z propozycją ubezpieczenia na wypadek mojej śmierci!!! Myślałam, że źle zrozumiałam no bo co ma Orange do ubezpieczeń, ale jednak.



To chyba normalne, że ciężarna przyciąga spojrzenia. Na mnie w kółko się teraz gapią I pochwale Wam się nieskromnie, ale pare osób zauważyło, że wyładniałam w tej ciąży. Jejciu byle mi to po ciązy nie przeszło



Mam ta karuzele Rainforest i przyznam, że jest fajna.
Ten pojemnik na pieluchy też kupiłam, ale w sklepie dałam za niego 76zl, a nie tak jak RÓŻOWA pokazywała jakąś aukcje 100zl z czymś.

Macie już popuchnięte nogi??? Ja jestem trochę załamana bo kupiłam 3 pary pięknych balerinek i zaczynają być na mnie za ciasne. Może kupie sobie krem z musteli dla kobiet w ciązy na obolałe nogi to coś może pomoże.

ja już od dawna mam nogi popuchnięte, dlatego buty kupię jakieś dopiero po porodzie czyli już w maju
__________________
12.09.2009



09.04.2012 córa
19.04.2017
31.01.2018
06.02.2019 Kropek http://fajnamama.pl/suwaczki/kw05lel.png
śliweńka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-18, 12:53   #2754
stokroteczka777
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: T.G.
Wiadomości: 2 996
GG do stokroteczka777
Dot.: Brzuszki mocno podskakują, maluszki już na świat się szykują. Mamusie V-VI 2012

Dzień dobry weszłyśmy z malutką w 28 tydzień czyli w 7miesiąc

Byłam w kościele, ubrałam poncho kupiłam sobie, ale niestety z golfem ludzie na mnie dziwnie patrzyli, albo jestem przewrażliwiona. Też w sumie przyglądałam się ludziom, co mają ubrane. I normalnie rewia mody. Sweterki, żakieciki, letnie kurteczki i zimowe kurteczki, no i ja jedna w poncho z golfem

_agata ślicznie dziękuję za wymiar blaszki. Strasznie dużo tych jabłek na szarlotkę ale skoro piszesz że dajesz nawet 3kg to spoko. A ja nie pisałam wczoraj o Twojej szarlotce że dałam mniej jabłek. To było zwykłe szybkie ciasto z owocami

onething ja przyjmuję Prenatal 1dziennie i Tardyferon Fol (żelazo) 1 dziennie. Jedno i drugie z zaleceń lekarza.

kism duży ten telefon może się przyzwyczaję.

Ewunia_1984 Orange zaproponowało Ci ubezpieczenie ?? Ja też raz miałam taki telefon, że jakaś firma ubezpieczeniowa proponowała mi ubezpieczenie na wypadek śmierci. Nie słyszałam nigdy nazwy tej firmy. I wiecie co sobie pomyślałam ? Że ja to podpiszę a potem dziwnym zbiegiem okoliczności zginę w wypadku samochodowym

agatka661 mleczko pielęgnacyjne kupujesz zamiast oliwki tak??

Idę dokończyć obiadek i jemy
__________________
Nasz skarb:
http://www.suwaczki.com/tickers/klz9mg7ydcco6bvx.png

Nasz ślub:
http://s3.suwaczek.com/20100922640113.png

Jesteśmy razem od:
http://s1.suwaczek.com/200706022338.png


"Jest bowiem kilka odmian ciszy; najlepsza jest ta, która zapada z wyboru człowieka, a nie przeciw niemu"
stokroteczka777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-18, 12:56   #2755
PatkaM84
Zakorzenienie
 
Avatar PatkaM84
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 630
GG do PatkaM84
Dot.: Brzuszki mocno podskakują, maluszki już na świat się szykują. Mamusie V-VI 2012

Cytat:
Napisane przez SzmaragdowyKotek Pokaż wiadomość
No tylko to jest tak, że nawet jak ktoś nie żałuje kasy, to potrafi powiedzieć, ze np. jego filtr jest "wydajny", bo np. wystarczył na 3 m-ce. Jak tubka liczy sobie 30ml to na samą buzię jak się używa, musi zejść w równe 30 dni i ani dnia dłużej nie ma czegoś takiego jak "wydajność" przy filtrze - jak jest wydajność, to nie ma ochrony

Wiesz, ja mam nawet cerę dość tłustą, bez niespodzianek na szczęście, ale ze mnie wszystko spływa generalnie, więc najlżejsze są na pewno La Roche Posay Anthelios - używałam barwionej 50+, super! Ale to nie pod makijaż, tylko samodzielnie. Trzeba poczekac parę minut, aż się wchłonie, dobrze rozprowadzić i wklepać, bo wygląda jakby był ciemny(tzn. dla mnie, ale to kwestia karnacji), ale nie jest po dokładnym roztarciu, jak się go rozprowadzi palcami (ja mam naprawdę jasną cerę, a on mi pasuje - dla porównania podkłady np. z Diora używam 020, z Estee Lauder 01, Clinique - najjaśniejszy odcień, zawsze najniższy numer w zależności od rodzaju podkładu itp., HR 13, Chanel - wszystkie za ciemneitp) Myślę, że jak masz ciemniejszą cerę, to też świetnie się dopasuje, bo to taki fluid koloryzujący. Jest też fajny z La Roche Anthelios SPF 30, dla tłustej skóry też w takiej buteleczce do wstrząsania z kuleczką w środku, ale on ma bardzo wysokie jak na tę wartość PPD, bo aż 19!, więc też można się skusić. Dobrze się wchłania, ale nie oszukujmy się, supertrwałego makijażu zwłaszcza przy cerze mieszanej się na filtrze nie zrobi Natomiast jak chcesz stricte krem pod makijaż z niezłym filtrem, to nie ma on może superwysokiego filtra, ale rewelacyjnie się wchłania - bez żadnego problemu makijaż na nim zrobisz, świetnie się trzyma i naprawdę wsmarujesz 1ml bez najmniejszego problemu - byłam zaskoczona! To Avene Hydrance Optimale UV Legere (nie riche! dla suchej skóry) Creme Hydratante SPF 20 Anti-Oxydant. Peaux sensibles normales a mixtes - tubka 40ml, teraz jest promocja w Superpharmie naprawdę bardzo fajny, moje ostatnie odkrycie
Ja przerobiłam chyba wszystkie filtry na rynku od Avene, Vichy przez La Roche, Klorane, po Biodermę czy SVR . Jak dla mnie La Roche jest zdecydowanie najlżejszy No a z takich troszkę "oszukanych" filtrów to ta Avenka, naprawdę super. Myślę, że lepiej smarować się tą Avenką 20, jak tamte Ci nie podejdą, ale solidnie i uczciwie codziennie, niż udawać, że smarujesz się solidniejszym filrem w mniejszej ilości. Niestety Avenki nie mają z zasady wysokiego PPD i nie ma zadeklarowanej wartości na opakowaniu, no ale wchłanialność boska po prostu Jak normalny, leciutki krem nawilżający. Tak na przemknięcie z domu do pracy i z powrotem akurat, a na dłuższe jakieś spacery to na pewno warto dobrać sobie odpowiedniego La Roche'a No i trzeba jeszcze pamiętać, że nie tylko ciąża, ale i całe karmienie sprzyja przebarwieniom - taka sama burza hormonów
No to chyba najpierw wybiorę się do apteki i będę się prosić o próbki to wtedy sprawdzę jak one się zachowują na mojej gębie. Ale wszystkie nazwy sobie spiszę
A w ogóle jak odmierzasz ten 1mm? Tzn pewnie na oko ale to jest wielkość ziarnka grochu czy jak?


Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość

Nie nie okazalo sie ze jej maz ma warsztat samochodowy takze oni wszystko pokryja inaczej bym dzwonila po policje W poniedzialek maja dzwonic zebym przyjechala zostawic auto i w ciagu 2 dni powinni wymalowac.
Acha No to cos źle zrozumiałam wcześniej
__________________
Natusia - 25.01.2010

Dominiś - 20.05.2012
PatkaM84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-18, 13:55   #2756
stokroteczka777
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: T.G.
Wiadomości: 2 996
GG do stokroteczka777
Dot.: Brzuszki mocno podskakują, maluszki już na świat się szykują. Mamusie V-VI 2012

My z mężem po obiadku. On sobie jakiś samochodowy program ogląda, a ja jeszcze sobie troszkę przed kompem posiedzę i idziemy na mały spacerek
__________________
Nasz skarb:
http://www.suwaczki.com/tickers/klz9mg7ydcco6bvx.png

Nasz ślub:
http://s3.suwaczek.com/20100922640113.png

Jesteśmy razem od:
http://s1.suwaczek.com/200706022338.png


"Jest bowiem kilka odmian ciszy; najlepsza jest ta, która zapada z wyboru człowieka, a nie przeciw niemu"
stokroteczka777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-18, 15:26   #2757
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Brzuszki mocno podskakują, maluszki już na świat się szykują. Mamusie V-VI 2012

Ale tu dzisiaj cicho Chyba wszyscy korzystają ze wspaniałej pogody..
Ja niestety w domku, posprzątaliśmy z TŻem i teraz sobie siedzę, a on idzie oglądać mecz do brata. Ale mam wszędzie okna pootwierane, wpływa wiosenne powietrze, więc jest jakoś w miarę OK.
Niestety nie za wiele się naspaceruję chyba tej wiosny, bo jak siedzę w domu, to brzuch jest grzeczny (nawet jak sprzątam), wystarczy wyjść i przejść 200 m i już szaleje
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-18, 15:42   #2758
rozowa1987
Zadomowienie
 
Avatar rozowa1987
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 706
Dot.: Brzuszki mocno podskakują, maluszki już na świat się szykują. Mamusie V-VI 2012

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;32995408]Ale tu dzisiaj cicho Chyba wszyscy korzystają ze wspaniałej pogody..
Ja niestety w domku, posprzątaliśmy z TŻem i teraz sobie siedzę, a on idzie oglądać mecz do brata. Ale mam wszędzie okna pootwierane, wpływa wiosenne powietrze, więc jest jakoś w miarę OK.
Niestety nie za wiele się naspaceruję chyba tej wiosny, bo jak siedzę w domu, to brzuch jest grzeczny (nawet jak sprzątam), wystarczy wyjść i przejść 200 m i już szaleje [/QUOTE]

ja dzisiaj z mezem poszłam na spacer i za chwile powrot do domu nogi mi tak spuchly i szlam jak ciezarówka heehh i brzuszek tez zaczoł bolec co mi sie wczeniej nie zdarzało
__________________
NASZ ŚLUB UJĘTY NA ZDJECIACH
http://fotoarkadiusz.blogspot.com/20...snia-2010.html
rozowa1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-18, 15:55   #2759
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Brzuszki mocno podskakują, maluszki już na świat się szykują. Mamusie V-VI 2012

Cytat:
Napisane przez rozowa1987 Pokaż wiadomość
ja dzisiaj z mezem poszłam na spacer i za chwile powrot do domu nogi mi tak spuchly i szlam jak ciezarówka heehh i brzuszek tez zaczoł bolec co mi sie wczeniej nie zdarzało
No to się teraz połóż i odpoczywaj.
Ja już się powoli nauczyłam słuchać brzucha, on mną rządzi

A co do chodzenia jak ciężarówka - ja chodzę jak kaczka, tak z nogi na nogę
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-18, 16:05   #2760
kapukat
Zakorzenienie
 
Avatar kapukat
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 276
Dot.: Brzuszki mocno podskakują, maluszki już na świat się szykują. Mamusie V-VI 2012

Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość
Pokoj malego wymalowany Lozeczko , komoda i krzeslo zlozone Moje serce sie raduje

no to czekamy na zdięcia

Cytat:
Napisane przez _agata Pokaż wiadomość
Aaaaa, zapomniałam napisać... zamówiliśmy wózek, będąc na spacerze (na drugi koniec miasta się wybraliśmy - 2,5 godziny w jedną stronę ) weszliśmy do sklepu i niewiele myśląc wybraliśmy. Będzie Tutek Grander czarno - zielony. Ja do kolorów wielkiej wagi nie przywiązuje, a mężowi ten się podoba najbardziej to niech ma.
Lecę, miłej niedzieli!
to pochwal się jak tylko dotrze

Cytat:
Napisane przez rozowa1987 Pokaż wiadomość
ja dzisiaj z mezem poszłam na spacer i za chwile powrot do domu nogi mi tak spuchly i szlam jak ciezarówka heehh i brzuszek tez zaczoł bolec co mi sie wczeniej nie zdarzało
my mieliśmy gości przez weekend, ale już pojechali, kupiłam sobie lampę do pokoju żeby czytać wreszcie książki wieczorem, bo górne światło nie dawało nic. Do tego pudło z ikei pod łóżeczko, ale okazał się, że mogę mieć tam tylko rzeczy których nie będę urzywać na razie, bo pudełko mieści się pod łóżeczko, ale nie można go wyjmować bo jest jakieś 5 mm za duże, zatem spakowałam tam czego używać nie będę przynajmniej na początku... no i mam lampę księżyc, więc pewnie w przyszłym tygodniu wreszcie pokój zostnie dokończony
kapukat jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:02.