Worek z dziećmi rozwiązany,pierwsze Mamy w wątku...mamy!Mamy V-VI 2012 cz.VII - Strona 128 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Pokaż wyniki sondy: Jaki tytuł Wam się podoba dla następnej części?
Jedne Mamy mają dzieci, a do innych bocian leci.Mamy V-VI 2012 cz.VIII 31 44,93%
Mamy rozpakowane i spakowane razem plotkują i debatują.Mamy V-VI 2012 cz.VIII 0 0%
Dzieci kwietniowe i majowe czekają na maluchy majowo-czerwcowe.V-VI 2012 cz.VIII 2 2,90%
Naszym malcom cyca damy i dwupaki wciąż wspieramy.Mamy V-VI 2012 cz.VIII 5 7,25%
Pociechy karmimy, przewijamy i za dwupaki kciuki trzymamy.Mamy V-VI 2012 cz.VIII 2 2,90%
Mamy rodzą, dzieci mają, na maluchy swe czekają.Mamy V-VI 2012 cz.VIII 1 1,45%
Na porodówkę biegniemy,bo z dzieciaczkami spotkać się już chcemy. V-VI cz.VIII 0 0%
Wiosna za oknem,wyprawki czekają, kolejne Mamuśki na porodówki gnają.V-VI 2012 cz.VIII 4 5,80%
Która następna?Której się spieszy? Wciąż mamy w wątku za mało dzieci.V-VI 2012 cz.VIII 8 11,59%
Ptaszki ćwierkają, wiosna wszędzie, który brzdąc następny będzie? V-VI 2012 cz.VIII 3 4,35%
Bociany latają i dzieciaczki na bieżąco nam dostarczają.Mamy V-VI 2012 cz.VIII 4 5,80%
Euro za pasem, najważniejsze dla nas są nasze bobasy. Mamy V-VI 2012 cz.VIII 0 0%
Koko spoko, lekarze na nasze Mamusie mają oko Mamy V-VI cz.VIII 1 1,45%
Bociany latają, kapusta rośnie, kolejne dzieciaczki witamy radośnie.Mamy V-VI 2012 cz.VIII 8 11,59%
Głosujący: 69. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-05-05, 20:10   #3811
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Worek z dziećmi rozwiązany,pierwsze Mamy w wątku...mamy!Mamy V-VI 2012 cz.VII

Dziękuję Wam za życzenia w imieniu męża.
My już po imprezie, zaraz się zabieram za piwka. Okropieństwo na szczęście nie przyszło

A X Factora oglądam i kibicuję... Dawidowi, choć jakoś mam dziwne uczucia względem niego, ech...
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-05, 20:18   #3812
kism
Wtajemniczenie
 
Avatar kism
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 179
Dot.: Worek z dziećmi rozwiązany,pierwsze Mamy w wątku...mamy!Mamy V-VI 2012 cz.VII

Cytat:
Napisane przez 8ewus8 Pokaż wiadomość
ja jedynie rozważam jeszcze nianię, ale jeśli kupię to na pewno po narodzinach, zobaczę jak to wyjdzie w praniu.
Na dzień dzisiejszy myślę, że może się przydać jak będę na podwórku a mały będzie spał na górze, ale się zobaczy jeszcze.
gdzie ten mój mąż...jak wyjechał wozić ślub o 14ej tak jeszcze go nie ma, bo młodzi zdjęcia jeszcze mają :/
ewus, racja, jak ma się dom, to niania to zupełnie inna kwestia... Mi do mieszkania nie potrzeba
A mogę zapytać, jaki macie samochód? Ja ostatnio coraz częściej rozmawiam z tż o stanie naszych finansów po macierzyńskim i przeeeeróżne opcje wymyślamy, o wożeniu do ślubu też myśleliśmy

Cytat:
Napisane przez Gaabbi Pokaż wiadomość
Oglądacie X-faktor? Komu kibicujecie?
Chyba prędzej mogę powiedzieć, komu nie kibicuję Najbardziej podobają mi sie chyba ta czarna dziewczyna i zespół Soul City, tylko te ich stylizacje są wg mnie zbyt szalone

Cytat:
Napisane przez karozka Pokaż wiadomość
Staram się znaleźć czas na takie tylko nasze babskie sprawy bo widzę ile jej to radości sprawia
Chociaż moja córa to cała tatusina jest
Zobaczymy jak będzie z Leonem
Mój synuś caaały mamusiny Choć bardzo staramy się, żeby miał różne zajęcia z tatą i czułości między tatą a synkiem też nie brakuje. Jak miał tak rok, dwa i tż nieraz było przykro, to mu tłumaczyłam, że to naturalne, bo do roku pierś, bo ja z nim więcej czasu spędzam i potem to się zmieni... Potem miał 3-4 lata i dalej jakieś argumenty próbowałam znaleźć, ale teraz Maksiu ma 6 lat i dalej mamusiowy
Więc tż strasznie marzył o córeczce... że będzie taka jego córusia... Już się przyzwyczaił do myśli o drugim synku i tak twierdzi, że Kajuś będzie tatusiowy Choć czasem przychodzi z pracy z takim mydlanym wzrokiem i zaczyna mi opowiadać: "spotkałem miłość mojego życia...", ja już wiem, o co chodzi i się śmieję, a on dalej "...miała 2 lata, piękne loczki i tak się do mnie śmiała, jak ją zagadywałem"

Cytat:
Napisane przez niuniuniau Pokaż wiadomość
Dziewczyny chętnie zobaczyłabym Wasze buzie i brzuszki ale nie mam dostępu do poczty, zresztą sama bym Wam pokazała swojego brzucha w rozmiarze xxl. Wiem, że powinnam napisać pw do agaty ale nie wiem po jakim czasie mogę się "starać" o dostęp
Przyznaję, że moja systematyczność w pisaniu pozostawia wiele do życzenia a do tego Wasze tempo pisania plus mała Oliwka nie zawsze pozwalają mi na aktywne uczestnictwo także zrozumiem jeśli jeszcze będę musiała trochę poczekać na to hasło
Pisz, pisz! Owszem, masz wzloty i upadki, ale przecież jesteś z nami od dawna
__________________
2006.03.28 ur. Maksymilian
2012.05.15 ur. Kajetan
tp 2016.12.31 Kruszynka
kism jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-05, 20:20   #3813
onething
Zadomowienie
 
Avatar onething
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 266
Dot.: Worek z dziećmi rozwiązany,pierwsze Mamy w wątku...mamy!Mamy V-VI 2012 cz.VII

Cytat:
Napisane przez agatka661 Pokaż wiadomość
hej!

wrocilam wczoraj do domku A Leon ze mna (...)
Przeuroczy przystojniak Gdybym spodziewała się dziewczynki "klepała bym" Leosia na zięcia

Cytat:
Napisane przez moniczka1302 Pokaż wiadomość
dziewczyny mam pytanie czy kupic przed porodem laktator czy poczekac?
Ja dostałam od koleżanki elektryczny, pokupowałam tylko do niego te wszytskie częście, które są "osobiste" i go wysterylizowałam, ale gdybym nie dostała to kupiłabym ręczny i to dopiero wtedy, gdyby był mi potrzebny.

Cytat:
Napisane przez aga_bre Pokaż wiadomość
Ja pożyczyłam od koleżanki silniczek a cały pozostały osprzęt, który ma kontakt z pokarmem zakupiłam i koszty wyszły śmieszne - ok. 50zł, zamiast 300zł.

O właśnie, ja tak samo



Cytat:
Napisane przez moniczka1302 Pokaż wiadomość

Zreszta nie wiem jak Wy, ale my nie chcemy przyzwyczajac malej do przyslowiowej ciszy, ze nawet TVka sobie nie włączymy (tak, znam takie przypadki chodzenia na palcach przez wszystkich, bo dziecko spi i mowienia szeptem ).
Dziś rozmawialiśmy z mężem właśnie o tym, że nie wyobrażam sobie, żeby przy dziecku chodzić na palcach i stwarzać mu warunki jak na pustkowiu, bo zwariujemy. Dziecko szybko przyzwyczai się do odgłosów tv, czajnika, czy też szumów za oknem, więc nie ma co wariować.

Cytat:
Napisane przez moniczka1302 Pokaż wiadomość
No to super! Tez chetnie bym poplywala, gdybym umiala ja z tych gatunku, co plywaja po warszawsku (czyli du.pą po piasku)
Ja mam bardzo podobnie, choć ostatnie dwa lata starałam się troszkę popracować nad "stylem" i teraz udaje mi się utrzymać na wodzie, choć muszę wtedy komicznie wyglądać, ale co tam, grunt, że jakoś sobie radzę

Różowa gratulacje

Perse miło cię "mieć" znów

Idę poruszać się troszkę w Move i do łóżeczka, bo ostatnio 22:00 i wyglądam i czuję się jak zombi
__________________
2017
2016
2015
2013/2014
onething jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-05, 20:23   #3814
Gaabbi
Wtajemniczenie
 
Avatar Gaabbi
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 2 875
Dot.: Worek z dziećmi rozwiązany,pierwsze Mamy w wątku...mamy!Mamy V-VI 2012 cz.VII

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;33923080]Dziękuję Wam za życzenia w imieniu męża.
My już po imprezie, zaraz się zabieram za piwka. Okropieństwo na szczęście nie przyszło

A X Factora oglądam i kibicuję... Dawidowi, choć jakoś mam dziwne uczucia względem niego, ech...[/QUOTE]
Wypij Kochana chociaż kilka łyczków z myślą o mnie
Życzę UDANEGO wieczoru i nocki
Dawid Podsiadło jest ode mnie z miasta też jemu kibicuję. Podoba mi się jeszcze, jak śpiewa ta dziewczyna z gwiazdką i ten chłopak z grupy kuby.
Gaabbi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-05, 20:33   #3815
moniczka1302
Wtajemniczenie
 
Avatar moniczka1302
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 2 965
Dot.: Worek z dziećmi rozwiązany,pierwsze Mamy w wątku...mamy!Mamy V-VI 2012 cz.VII

dla mnie zdecydowanym faworytem jest ta dziewczyna co siepwala Arethe Franklin - Asia Kwasnik

---------- Dopisano o 21:33 ---------- Poprzedni post napisano o 21:32 ----------

Cytat:
Napisane przez onething Pokaż wiadomość

Ja mam bardzo podobnie, choć ostatnie dwa lata starałam się troszkę popracować nad "stylem" i teraz udaje mi się utrzymać na wodzie, choć muszę wtedy komicznie wyglądać, ale co tam, grunt, że jakoś sobie radzę
ja utrzymam sie tylko w slonej wodzie bo sama wypycha
__________________
Hania
moniczka1302 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-05, 20:34   #3816
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Worek z dziećmi rozwiązany,pierwsze Mamy w wątku...mamy!Mamy V-VI 2012 cz.VII

Cytat:
Napisane przez Gaabbi Pokaż wiadomość
Wypij Kochana chociaż kilka łyczków z myślą o mnie
Życzę UDANEGO wieczoru i nocki
Dawid Podsiadło jest ode mnie z miasta też jemu kibicuję. Podoba mi się jeszcze, jak śpiewa ta dziewczyna z gwiazdką i ten chłopak z grupy kuby.
za Ciebie i za Was wszystkie!

Dziękuję.

Pewnie Marcin. Ta trójka jest typowana do finału.
Nie, żebym się tak interesowała tym programem, ale czytam sobie czasami komentarze odnośnie X Factora tu na wizażu.

I oczywiście gratulacje dla rozowa1987!!
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-05, 20:36   #3817
ałła
Rozeznanie
 
Avatar ałła
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 650
Dot.: Worek z dziećmi rozwiązany,pierwsze Mamy w wątku...mamy!Mamy V-VI 2012 cz.VII

Cytat:
Napisane przez sweetjoy Pokaż wiadomość
Ja mam cukrzycę ciążową, czy jak kto woli nietolerancję glukozy. Trochę odpuściłam dietę, bo cukry miałam w porządku nawet po podjadaniu rzeczy zakazanych. Z dzieckiem wszsytko w porządku, więc diabetolog pozwoliła mi trochę odstąpić od diety
A jakich norm się trzymasz i kiedy cukier mierzysz?

Ja mierzę na czczo i potem trzy razy jeszcze godzinę po każdym głównym posiłku. Mam nie przekraczać 140.
ałła jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-05, 20:43   #3818
kism
Wtajemniczenie
 
Avatar kism
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 179
Dot.: Worek z dziećmi rozwiązany,pierwsze Mamy w wątku...mamy!Mamy V-VI 2012 cz.VII

O właśnie, Dawid też jest całkiem całkiem... Choć pierwszy występ miał kiepski, ale tydzień temu był rewelacyjny

Dziś jeszcze nie oglądam, nagrywa mi się i oglądnę razem z tż, jak wróci, bo ma dziś wychodne

Ciekawe, co tam u claudika...

Ja tak jak sobie siedzę przy kompie i mam jakieś skurcze, to włączam tą stronę z licznikiem tak z ciekawości, bo poza tym jak już Wam wspominałam ok. tyg. temu przestałam w ogóle liczyć... I właśnie teraz miałam skurcz niedawno, to włączyłam, następny po 22 min, następny po 21, to już mi się trybiki włączają i nadzieja, że moooże następny będzie za 2o..... Ale już tyle razy miałam te skurcze, że nie uwierzę, że to TO, aż będę mieć regularne skurcze przez kilka godzin
Nie wiem, czemu tak strasznie nie mogę się doczekać... Jakoś mi nie jest źle w tej ciąży Już nawet przyzwyczaiłam się do myśli, że urodzę przecież tego mojego bobasa, że dam radę, niezależnie ile będzie ważył (wcześniej się łudziłam, że skoro szykuje mi się trochę wcześniejszy poród po odstawieniu fenka, to może uda się tak, że Kaj będzie miał koło 3,5 kg jak na usg, a nie koło 4-4,5...) ale ja chcę juuuuuż Chciałabym mieć to już za sobą, zobaczyć go, przytulić... a tak to ciągle wynajduję sobie jakieś prace w domu i chodzę zmęczona Wczoraj np. stwierdziłam, że jak już tak wszystko mam zapięte na ostatni guzik i przygotowane i nawet takie ogólne porządki porobione, to np. dawno nie myłam szafek w kuchni i płytek w łazience i pewnie jutro czy pojutrze za to się wezmę. Nie potrafię jakoś na tyłku usiedzieć
__________________
2006.03.28 ur. Maksymilian
2012.05.15 ur. Kajetan
tp 2016.12.31 Kruszynka
kism jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-05, 20:44   #3819
m girl
Raczkowanie
 
Avatar m girl
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: leszno
Wiadomości: 112
Dot.: Worek z dziećmi rozwiązany,pierwsze Mamy w wątku...mamy!Mamy V-VI 2012 cz.VII

Różowa serdecznie gratuluję!!

My z tż byliśmy dziś oglądać foteliki. Sprzedawczynie odradzały maxi cosi mówiąc, że jest za drogi a będzie tylko na parę miesięcy. Polecały polskie firmy. Oglądaliśmy też fotelik x-lander, dziecko jest w nim ułożone najbardziej na płasko. Mi się wydaje, że tak jest wygodniej dla dziecka.
My dostaliśmy wózek, który nie ma wypinanej gondoli, więc nie zależy nam na możliwości wpięcia. Może któraś poleciłaby jakiś konkretny, dobry model?

Mam też drugie pytanie odnośnie termometru. Czy mogę dziecku mierzyć temp. zwykłym elektronicznym termometrem, takim dla dorosłych? Czy muszę kupować coś specjalnego?
m girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-05, 20:44   #3820
kism
Wtajemniczenie
 
Avatar kism
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 179
Dot.: Worek z dziećmi rozwiązany,pierwsze Mamy w wątku...mamy!Mamy V-VI 2012 cz.VII

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;33923568] za Ciebie i za Was wszystkie![/QUOTE]

__________________
2006.03.28 ur. Maksymilian
2012.05.15 ur. Kajetan
tp 2016.12.31 Kruszynka
kism jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-05, 20:44   #3821
missmalezji
Wtajemniczenie
 
Avatar missmalezji
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2 099
Dot.: Worek z dziećmi rozwiązany,pierwsze Mamy w wątku...mamy!Mamy V-VI 2012 cz.VII

Cytat:
Napisane przez kism Pokaż wiadomość


Mój synuś caaały mamusiny Choć bardzo staramy się, żeby miał różne zajęcia z tatą i czułości między tatą a synkiem też nie brakuje. Jak miał tak rok, dwa i tż nieraz było przykro, to mu tłumaczyłam, że to naturalne, bo do roku pierś, bo ja z nim więcej czasu spędzam i potem to się zmieni... Potem miał 3-4 lata i dalej jakieś argumenty próbowałam znaleźć, ale teraz Maksiu ma 6 lat i dalej mamusiowy
Więc tż strasznie marzył o córeczce... że będzie taka jego córusia... Już się przyzwyczaił do myśli o drugim synku i tak twierdzi, że Kajuś będzie tatusiowy Choć czasem przychodzi z pracy z takim mydlanym wzrokiem i zaczyna mi opowiadać: "spotkałem miłość mojego życia...", ja już wiem, o co chodzi i się śmieję, a on dalej "...miała 2 lata, piękne loczki i tak się do mnie śmiała, jak ją zagadywałem"
Mój TZ mówi że marzy o dziewczyneczce co będzie biegała w sukienkach,a mi obojętnie, ale tak to troszkę jest, że chłopaczki są mamusiowe a dziewczynki tatusiowe ja też jestem tatusiowa
__________________
26.07.2014

missmalezji jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-05, 20:46   #3822
Pandzia_2010
Wtajemniczenie
 
Avatar Pandzia_2010
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: D....
Wiadomości: 2 829
GG do Pandzia_2010
Dot.: Worek z dziećmi rozwiązany,pierwsze Mamy w wątku...mamy!Mamy V-VI 2012 cz.VII

kism dlatego, że zazwyczaj te porody z oksy kończą się i tak cc. Może nie ma dojrzalej szyjki a dziecię duże to się boją komplikacji. Mi gin powiedział jeśli Pani urodzi sama do 18maja to ok a jak nie to cc
__________________
waga najwyzsza 130
waga najnizsza 79,9

105.....99.....95....89.. ...85.....79...75
Pandzia_2010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-05, 21:00   #3823
kism
Wtajemniczenie
 
Avatar kism
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 179
Dot.: Worek z dziećmi rozwiązany,pierwsze Mamy w wątku...mamy!Mamy V-VI 2012 cz.VII

Cytat:
Napisane przez m girl Pokaż wiadomość
My z tż byliśmy dziś oglądać foteliki. Sprzedawczynie odradzały maxi cosi mówiąc, że jest za drogi a będzie tylko na parę miesięcy. Polecały polskie firmy. Oglądaliśmy też fotelik x-lander, dziecko jest w nim ułożone najbardziej na płasko. Mi się wydaje, że tak jest wygodniej dla dziecka.
Mam też drugie pytanie odnośnie termometru. Czy mogę dziecku mierzyć temp. zwykłym elektronicznym termometrem, takim dla dorosłych? Czy muszę kupować coś specjalnego?
Sprzedawczynie w tym sklepie widocznie mają większe premie od polskich producentów Myślę, że nie bez powodu Maxi Cosi jest jedną z najpopularniejszych marek (jeśli nie najbardziej) wśród fotelików.
Możesz mierzyć zwykłym termometrem.

Cytat:
Napisane przez Pandzia_2010 Pokaż wiadomość
kism dlatego, że zazwyczaj te porody z oksy kończą się i tak cc. Może nie ma dojrzalej szyjki a dziecię duże to się boją komplikacji. Mi gin powiedział jeśli Pani urodzi sama do 18maja to ok a jak nie to cc
Zazwyczaj kończą się cc? Nic mi o tym nie wiadomo. Ile nas tu chociażby jest, które urodziły po oksy... Co do szyjki i dużego dziecka to się zgodzę, na pewno jakiś powód jest, skoro tak lekarze stwierdzili...

Cytat:
Napisane przez missmalezji Pokaż wiadomość
Mój TZ mówi że marzy o dziewczyneczce co będzie biegała w sukienkach,a mi obojętnie, ale tak to troszkę jest, że chłopaczki są mamusiowe a dziewczynki tatusiowe ja też jestem tatusiowa
Tak to zwykle bywa, choć oczywiście nie jest regułą Ja nie jestem tatusiowa
Ja poszłam pod prąd przy drugim dziecku i było mi obojętne, choć przy pierwszym chciałam dziewczynkę. A teraz zawsze głoszę wszem i wobec, że mój synuś taki fajny, że i z drugiego się cieszę

---------- Dopisano o 21:58 ---------- Poprzedni post napisano o 21:54 ----------

Hehe, minęło 25 min i nie ma skurczu...
Ja się na razie żegnam, dziewczynki! Dobranoc

---------- Dopisano o 22:00 ---------- Poprzedni post napisano o 21:58 ----------

Aaa, jeszcze jedno...
Wierszokletki Kochane, wymyślajcie coś! Już 3800 postów mamy
__________________
2006.03.28 ur. Maksymilian
2012.05.15 ur. Kajetan
tp 2016.12.31 Kruszynka
kism jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-05, 21:01   #3824
PatkaM84
Zakorzenienie
 
Avatar PatkaM84
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 630
GG do PatkaM84
Dot.: Worek z dziećmi rozwiązany,pierwsze Mamy w wątku...mamy!Mamy V-VI 2012 cz.VII

Cytat:
Napisane przez begie13 Pokaż wiadomość

tak sobie myślę teraz o parciu podczas porodu i boję się, że jak przyjdzie co do czego to nie będę potrafiła przeć i będą się tam na mnie wkurzać... czy mogłaby któraś z Was napisać mniej więcej jak się prze? czy to tak jak na dwójeczkę czy jakoś nabiera się powietrza do brzucha i co dalej czy to wszystko przyjdzie naturalnie i będę wiedziała co robić?
No to przesz podobnie jak na kupę Nabierasz powietrza, zamykasz oczy (co by naczynka nie popękały) a brode przyciskasz do klatki piersiowej i dajesz czadu
A położne w razie co powiedzą Ci co i jak.
__________________
Natusia - 25.01.2010

Dominiś - 20.05.2012
PatkaM84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-05, 21:08   #3825
Pandzia_2010
Wtajemniczenie
 
Avatar Pandzia_2010
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: D....
Wiadomości: 2 829
GG do Pandzia_2010
Dot.: Worek z dziećmi rozwiązany,pierwsze Mamy w wątku...mamy!Mamy V-VI 2012 cz.VII

kism chodziło mi o to, że przy oksy większe prawdopodobieństwo cc źle się wysłowiłam

---------- Dopisano o 22:08 ---------- Poprzedni post napisano o 22:07 ----------

a ja tak bym chciala sn że chyba za bardzo chce
__________________
waga najwyzsza 130
waga najnizsza 79,9

105.....99.....95....89.. ...85.....79...75
Pandzia_2010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-05, 21:23   #3826
Gaabbi
Wtajemniczenie
 
Avatar Gaabbi
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 2 875
Dot.: Worek z dziećmi rozwiązany,pierwsze Mamy w wątku...mamy!Mamy V-VI 2012 cz.VII

Cytat:
Napisane przez m girl Pokaż wiadomość
Różowa serdecznie gratuluję!!

My z tż byliśmy dziś oglądać foteliki. Sprzedawczynie odradzały maxi cosi mówiąc, że jest za drogi a będzie tylko na parę miesięcy. Polecały polskie firmy. Oglądaliśmy też fotelik x-lander, dziecko jest w nim ułożone najbardziej na płasko. Mi się wydaje, że tak jest wygodniej dla dziecka.
My dostaliśmy wózek, który nie ma wypinanej gondoli, więc nie zależy nam na możliwości wpięcia. Może któraś poleciłaby jakiś konkretny, dobry model?

Mam też drugie pytanie odnośnie termometru. Czy mogę dziecku mierzyć temp. zwykłym elektronicznym termometrem, takim dla dorosłych? Czy muszę kupować coś specjalnego?
Odradzały??? Jeśli nie wiadomo o co chodzi, a nie wiadomo o co chodziło tym sprzedawczyniom, to chodzi o kasę
Zależy na czym, komu zależy. Np. fotelik x-landera nie ma crash testów. Maxi cosi, recaro, babysafe mają crash testy i dlatego są droższe, ale i pewniejsze. Ja nie mówię, że te bez ct są gorsze, ale tego nie wiemy tak na prawdę.
...chyba coś niejasno piszę.

Idę się już położyć i spróbować spać. Może wymyślę jakiś tytuł na nową część
Dobranoc.
Do jutra
Gaabbi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-05, 21:32   #3827
blueelektron
Rozeznanie
 
Avatar blueelektron
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 991
Dot.: Worek z dziećmi rozwiązany,pierwsze Mamy w wątku...mamy!Mamy V-VI 2012 cz.VII

Różowa Gratulacje!!!!!!
__________________
w57vpc0z8sa98om5synuś
http://www.suwaczki.com/tickers/zem3x1hpno28lwjv.png
blueelektron jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-05, 22:39   #3828
_agata
Zakorzenienie
 
Avatar _agata
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Civitas Kielcensis
Wiadomości: 4 039
Dot.: Worek z dziećmi rozwiązany,pierwsze Mamy w wątku...mamy!Mamy V-VI 2012 cz.VII

Cytat:
Napisane przez 8ewus8 Pokaż wiadomość
ślicznie wygladasz
brzuch to Ci opadł? bo jakoś tak wysoko mi się wydaje?
Dzięki
Nie opadł. Od początku mam wysoko, czasami odnoszę wrażenie, że za wysoko. Ale dzięki temu mogę zapinać spodnie pod brzuchem i nie potrzebuję ciążowych


Cytat:
Napisane przez moniczka1302 Pokaż wiadomość
jo mom czorny

agata - bardzo ladne focie - i wiesz co.... przypominasz mi mega jedna aktorke - z filmu Love Actually - ta ktora pracowala dla premiera
Idę poszukać o kogo chodzi, bo nei mam pojęcia


Cytat:
Napisane przez Gaabbi Pokaż wiadomość

_agata, fajny brzuszek. Pierwszy raz pokazałaś twarz Przynajmniej ja nigdy nie widziałam. Inaczej sobie Ciebie wyobrażałam, ale to chyba tak jest w większości przypadków
A nie nienie. Twarz już była, wrzucałam sporo zdjęć ślubnych, ale to przed tym jak się poczta wy.srała i zdjęcia poleciały w kosmos.
Teraz faktycznie pierwsze z twarzą Ale mam nadzieję, że nie ostatnie
Mam nadzieję, ze nie jest tak źle


Cytat:
Napisane przez 8ewus8 Pokaż wiadomość
kapukat, no to dosyć wysoka ta temperatura, ale zaczęłam czytać, to w necie są wypowiedzi matek, że ich dzieci np. najlepiej się czują w wodzie o temp. 40 stopni.

nie wiem, moze na początek to tak w 37 będę kąpać i zobaczę czy mu odpowiada
40 stopni to mocno ciepła woda, ale jeśli dziecię sięw takiej dobrze czuje... czemu nie Trzeba próbowoać


Cytat:
Napisane przez kism Pokaż wiadomość
Ja byłam na basenie tak, jak planowałam Ludzi jak na lekarstwo, chyba wszyscy powyjeżdżali, więc pływałam sobie do bólu Do bólu niemal dosłownie bo potem jeszcze zakupy, smażenie obiecanych Maksiowi naleśników i teraz już nóg nie czuję... Miałam jeszcze zamiar na zakończenie wczorajszych porządków umyć podłogi, ale nie ma szans, poczekają dalej!
A ja basen planuję, planuję... i w końcu z braku czasu się nie wybrałam
Ale podziwiam, że Ci się chce


Cytat:
Napisane przez kism Pokaż wiadomość
Racja, racja! Też mi jakoś znajomo wyglądała... Bardzo lubię tą postać z filmu, więc zaznaczam, że to dla mnie pozytywne skojarzenie!
No!
Wrzuciłam jeszcze dwa zdjęcia


[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;33923080]Dziękuję Wam za życzenia w imieniu męża.
My już po imprezie, zaraz się zabieram za piwka. Okropieństwo na szczęście nie przyszło

A X Factora oglądam i kibicuję... Dawidowi, choć jakoś mam dziwne uczucia względem niego, ech...[/QUOTE]

Perse, mało mam teraz czasu na aktywny udział w wątku, ale bardzo mnie cieszy, że zaglądasz Bądź z nami
__________________
Deklinacja
  • celownik (komu? czemu?) -> kobietOM i mężczyznOM
  • narzędnik ((z) kim? (z) czym?) -> (z) kobietĄ i (z) mężczyznĄ

o
_agata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-05, 22:51   #3829
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Worek z dziećmi rozwiązany,pierwsze Mamy w wątku...mamy!Mamy V-VI 2012 cz.VII

Dziewczyna z Love Actually nazywa się Natalie
Ja jestem totalną fanką Hugh Granta, dlatego o większości filmów, w których grał, wiem wszystko, bo oglądałam je tysiąc razy (A Love Actually to już wcale, sceny z Keirą Knightley i jej wątek zawsze, ale to zawsze powodują u mnie niepohamowane łzy, ta: http://www.youtube.com/watch?v=D36ji2Qqq7c a zresztą ta jak ona odkrywa kasetę też http://www.youtube.com/watch?v=ZSlw3...eature=related). Nie wiem, dlaczego go tak lubię, w rzeczywistości to nie mój typ.. Już wolę Duchovnego Ale u Hugh pewnie przeważa ten brytyjski akcent.

Cieszę się, że mogę u Was czasami popisać i że nie zanudzam Was moimi smutnymi postami. Dzisiaj jakoś u mnie lepszy dzień, ogólnie jak się mam czym zająć, to jakoś jest lepiej. Szczerze to już czekam na powrót do pracy.

No i jestem ciekawa, która dziewczyna urodziła jeszcze piątomajowe dziecko! Czekam na wiadomości!

Edytowane przez ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Czas edycji: 2012-05-05 o 22:59
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-06, 06:20   #3830
moniczka1302
Wtajemniczenie
 
Avatar moniczka1302
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 2 965
Dot.: Worek z dziećmi rozwiązany,pierwsze Mamy w wątku...mamy!Mamy V-VI 2012 cz.VII

Witam z ranka!

Pół nocy nie spalam , bo mnie zgaga paliła a dziś zjadłam ostatnią tabletkę Helicidu (wczoraj oczywisice zapomnialam wziac).

Za godzinkę jedziemy na ten targ staroci może dlatego nie spałam z przejęcia... może przytaszczę cos ciekawego ... aczkolwiek moj stan juz troche odbiega od ideału , krzyz mnie mocno boli i czopek powoli schodzi ale co mi tam, bede miec blisko do szpitala

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;33925950]Dziewczyna z Love Actually nazywa się Natalie
Ja jestem totalną fanką Hugh Granta, dlatego o większości filmów, w których grał, wiem wszystko, bo oglądałam je tysiąc razy (A Love Actually to już wcale, sceny z Keirą Knightley i jej wątek zawsze, ale to zawsze powodują u mnie niepohamowane łzy, ta: http://www.youtube.com/watch?v=D36ji2Qqq7c a zresztą ta jak ona odkrywa kasetę też http://www.youtube.com/watch?v=ZSlw3...eature=related). Nie wiem, dlaczego go tak lubię, w rzeczywistości to nie mój typ.. Już wolę Duchovnego Ale u Hugh pewnie przeważa ten brytyjski akcent.

Cieszę się, że mogę u Was czasami popisać i że nie zanudzam Was moimi smutnymi postami. Dzisiaj jakoś u mnie lepszy dzień, ogólnie jak się mam czym zająć, to jakoś jest lepiej. Szczerze to już czekam na powrót do pracy.

No i jestem ciekawa, która dziewczyna urodziła jeszcze piątomajowe dziecko! Czekam na wiadomości![/QUOTE]


Perse jak ja sie ciesze, że z nami jesteś!!!!
Uwielbiam ten film i uważam, ze Hugh Grant zagrałtu najlepszą swoją rolę, a wątek Keiry jest fantastyczny, szkoda, ze w koncu nie zeszla sie z tym chłopakiem. Jest absolutnie fantastyczną aktorką.

Moim angielskim filmem jest jeszcze Bridget Jones.

Wogole to moglabym sie przeprowadzic do UK - tam jest swietny klimat, ludzie na luzie, te ich mini domki są rozkoszne . Moj ojciec tam mieszka juz chyba na stałe i jest b. zadowolony, chociazby z tego powodu, ze wlasnie ludzie są tam innej mentalnosci niz polacy

Pół jego pracy i znajomych co chwile sie dopytuje, co u mnie slychac obcy ludzie!
__________________
Hania

Edytowane przez moniczka1302
Czas edycji: 2012-05-06 o 06:26
moniczka1302 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-06, 07:12   #3831
niuniuniau
Zadomowienie
 
Avatar niuniuniau
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 138
Dot.: Worek z dziećmi rozwiązany,pierwsze Mamy w wątku...mamy!Mamy V-VI 2012 cz.VII

Cześć

Nie wiem czy to przez tą pełnię czy jakaś inna cholera ale koszmarna noc za mną. Kręciłam się, wierciłam, brzuch mnie ciągnął ehhh do bani. A tu jeszcze miesiąc jak nie dłużej przede mną.
Mąż i dziecię jeszcze śpią to idę wszamać jakieś śniadanko.
Miłej niedzieli dziewczyny
__________________
[vichy]263566[/vichy]
Niechaj Bóg ma w swej opiece człowieka, który Cię naprawdę pokocha. Złamiesz mu serce, śliczna moja, okrutna, psotna kotko, która tak jest nieuważna i pewna siebie, że nie stara się nawet osłaniać swoich pazurków.


http://suwaczki.waszslub.pl/img-2008080201001030.png
niuniuniau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-06, 07:53   #3832
anulka4771
Wtajemniczenie
 
Avatar anulka4771
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 2 852
Dot.: Worek z dziećmi rozwiązany,pierwsze Mamy w wątku...mamy!Mamy V-VI 2012 cz.VII

Cytat:
Napisane przez _agata Pokaż wiadomość
agatka, piękny syn! Ale czego się spodziewać Mamie niczego nie brakuje, to się synek wrodził


różowa, serdecznie gratuluję!klas ki:



Brzuch wrzucam na maila
Klękajcie narodyWkońcu się doczekałyśmy
Cytat:
Napisane przez moniczka1302 Pokaż wiadomość
Widzę, ze Wy się w fajne sprzęty zaopatrujecie
A ja nawet elektro-nianki nie kupuje.

U mnie póki co cisza... buszuje po necie a moj maz oglada jakis daremny film nienawidze gatunku SF

Ale dzis onbejrzelismy jeszcze Nietykalnych - dosc przyjemny, na faktach
Ja tez nie będe miała takich gadżetów,mieszkam w mieszkaniu i będą mi nie potrzebne,ja nawet steryliztora,podgrzewacza też nie kupuję.
Cytat:
Napisane przez moniczka1302 Pokaż wiadomość
No to super! Tez chetnie bym poplywala, gdybym umiala ja z tych gatunku, co plywaja po warszawsku (czyli du.pą po piasku)

Podlogi tez u nas nieumyte, aaa tam...
Ja też preferuję ten styl pływacki
Cytat:
Napisane przez kism Pokaż wiadomość

Jedziemy z tym na pierwszą stronę? anulka?
Postaram się ale pózniej,proszę o przypomnienieJak ktos włączy komputer u mnie w pobliżuŻebym mogła z WiFi ciągnąć internet,bo teraz przeczytanie 3 stron,odpisanie zajęło mi 30min,bo młodzież mi limit wyczerpał.Zanim się wszystko mi otworzy to mnie smierć zastanie.Wiem co twój mąż czuję,bo Filip tatusiowy bardziej.M gdzieś wychodzi to młody cały czas jęczy,czemu go tak długo nie ma.a jak jest w pracy to cały czas mówi że tęskni,lecz rozumie że bez tego nie będzie miał tego co ma.

Ale się wyspałam,Filip jeszcze śpiKawka wypita,zaraz śniadanko.
__________________
12.11.2009r-żonka

Filipek ur 28.12.2007
Szymonek ur 15.05.2012

Ćwiczę
anulka4771 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-06, 08:12   #3833
begie13
Zadomowienie
 
Avatar begie13
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 1 940
Dot.: Worek z dziećmi rozwiązany,pierwsze Mamy w wątku...mamy!Mamy V-VI 2012 cz.VII




Cytat:
Napisane przez moniczka1302 Pokaż wiadomość
agata - bardzo ladne focie - i wiesz co.... przypominasz mi mega jedna aktorke - z filmu Love Actually - ta ktora pracowala dla premiera
rzeczywiście , ja też widzę podobieństwo

Cytat:
Napisane przez moniczka1302 Pokaż wiadomość
No to super! Tez chetnie bym poplywala, gdybym umiala ja z tych gatunku, co plywaja po warszawsku (czyli du.pą po piasku)

Podlogi tez u nas nieumyte, aaa tam...
Też tak potrafię pływać

My całkiem olaliśmy wczoraj sprzątanie...jak nigdy


[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;33925950]Dziewczyna z Love Actually nazywa się Natalie
Ja jestem totalną fanką Hugh Granta, dlatego o większości filmów, w których grał, wiem wszystko, bo oglądałam je tysiąc razy (A Love Actually to już wcale, sceny z Keirą Knightley i jej wątek zawsze, ale to zawsze powodują u mnie niepohamowane łzy, ta: http://www.youtube.com/watch?v=D36ji2Qqq7c a zresztą ta jak ona odkrywa kasetę też http://www.youtube.com/watch?v=ZSlw3...eature=related). Nie wiem, dlaczego go tak lubię, w rzeczywistości to nie mój typ.. Już wolę Duchovnego Ale u Hugh pewnie przeważa ten brytyjski akcent.

Cieszę się, że mogę u Was czasami popisać i że nie zanudzam Was moimi smutnymi postami. Dzisiaj jakoś u mnie lepszy dzień, ogólnie jak się mam czym zająć, to jakoś jest lepiej. Szczerze to już czekam na powrót do pracy.

No i jestem ciekawa, która dziewczyna urodziła jeszcze piątomajowe dziecko! Czekam na wiadomości![/QUOTE]

Uwielbiam Love Actually i Hugh Granta również

Kochana my również bardzo się cieszymy, że jesteś z nami i w żadnym wypadku nas nie zanudzasz

Ciekawe co u Dasti i claudik ( wczoraj widziałam, że nas podczytuje tzn. chyba jej mąż)...

_agata ślicznie wyglądasz promieniejesz dosłownie


u mnie też noc jakaś nieciekawa była, najpierw walczyłam mlekiem z okropną zgagą a potem jak już przeszła to nie mogłam spać, jak zasnęłam, budziłam się co godzinę na siku...

moje dziecko rozwala mi brzuch, skóra wokoło pępka mnie boli i porobiły mi się wstrętne rozstępy w jego okolicach jakby mnie ktoś nożem pociął
__________________
Antosia


Wanda
begie13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-06, 08:35   #3834
onething
Zadomowienie
 
Avatar onething
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 266
Dot.: Worek z dziećmi rozwiązany,pierwsze Mamy w wątku...mamy!Mamy V-VI 2012 cz.VII

Cytat:
Napisane przez moniczka1302 Pokaż wiadomość
ja utrzymam sie tylko w slonej wodzie bo sama wypycha
A słona woda to raj, nic nie trzeba robić

Cytat:
Napisane przez kism Pokaż wiadomość
(...)
Nie wiem, czemu tak strasznie nie mogę się doczekać... Jakoś mi nie jest źle w tej ciąży Już nawet przyzwyczaiłam się do myśli, że urodzę przecież tego mojego bobasa, że dam radę, niezależnie ile będzie ważył (wcześniej się łudziłam, że skoro szykuje mi się trochę wcześniejszy poród po odstawieniu fenka, to może uda się tak, że Kaj będzie miał koło 3,5 kg jak na usg, a nie koło 4-4,5...) ale ja chcę juuuuuż Chciałabym mieć to już za sobą, zobaczyć go, przytulić... a tak to ciągle wynajduję sobie jakieś prace w domu i chodzę zmęczona Wczoraj np. stwierdziłam, że jak już tak wszystko mam zapięte na ostatni guzik i przygotowane i nawet takie ogólne porządki porobione, to np. dawno nie myłam szafek w kuchni i płytek w łazience i pewnie jutro czy pojutrze za to się wezmę. Nie potrafię jakoś na tyłku usiedzieć
U mnie jest podobnie, choć tylko wtedy gdy się nad tym nie skupiam, ale jak tylko zaczyna boleć mnie brzuch albo cieknie coś bardziej to mam oczy jak pingpongi i serce zaczyna mi walić i cholernie się tego boję i płakać mi się chce Więc takie mam rozdwojenie i ciekawa jestem swojej reakcji, gdy naprawdę przyjdzie co do czego.


Widzę, że ta noc nie tylko mi dała w kość, kręciłam się z boku na bok, do tego miałam jakieś dzikie sny, że mały się nie rusza i że ubranka mi się w szafkach kurczą Mam nadzieję, że dzień będzie przyjemny po tych przejściach
__________________
2017
2016
2015
2013/2014
onething jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-06, 08:42   #3835
Gaabbi
Wtajemniczenie
 
Avatar Gaabbi
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 2 875
Dot.: Worek z dziećmi rozwiązany,pierwsze Mamy w wątku...mamy!Mamy V-VI 2012 cz.VII

Dzień dobry.

Całą noc śniły mi się jakieś porody. Ja nie rodziłam, ale miałam zamiar.
Nawet nieźle mi się dzisiaj spało, może jestem wilkołakiem i pełnia mi służy. Tak duży księżyc, jak tej nocy, był w 2005r więc często się nie zdarza

Wstałam i brzuch nadal boli
Nie wiem co mam o tym myśleć. Czy panikować, czy wstrzymać się do wizyty 17 maja? Hania rusza się w miarę często więc z nią chyba wszystko ok. Możliwe, że coś tam jeszcze się diametralnie zmienia, rozszerza? Kłuje mnie brzuch po bokach i rozpiera mi jakby szyjkę, sklepienie łonowe. Brzuch po kilku minutach stania mi twardnieje, ale to akurat bolesne nie jest.

Mój P dzisiaj na rybach Wróci koło południa, to pojedziemy na obiad. A dzisiaj nie ma rosołu, tylko moja ulubiona, ukochana, zupka szczawiowa ze świeżego szczawiu

Poszłabym chętnie na targ po truskawki i kwiatki na balkon, ale chyba nie jest to dobry pomysł

Cytat:
Napisane przez _agata Pokaż wiadomość
A nie nienie. Twarz już była, wrzucałam sporo zdjęć ślubnych, ale to przed tym jak się poczta wy.srała i zdjęcia poleciały w kosmos.
Teraz faktycznie pierwsze z twarzą Ale mam nadzieję, że nie ostatnie
Mam nadzieję, ze nie jest tak źle
aaaa, no to chyba było nie za moich czasów W każdym razie, miło Cię widzieć
Mnie nikogo nie przypominasz, ale ja chyba generalnie mam problem z szukaniem podobieństw między ludźmi Rzadko kiedy potrafię powiedzieć do kogo podobne jest np. dziecko.
Gaabbi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-06, 08:51   #3836
blueelektron
Rozeznanie
 
Avatar blueelektron
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 991
Dot.: Worek z dziećmi rozwiązany,pierwsze Mamy w wątku...mamy!Mamy V-VI 2012 cz.VII

Witam

Noce przerywane stały się już u mnie standardem, także za każdym razem jak wstaje do toalety, później kieruję się w kierunku kuchni na trochę mleczka plus ewentualnie jakieś ciasteczko, dziś w nocy były to pierniki

Ogólnie dzisiejsza noc to była lekka schiza, burze i pełnia, byłam u znajomych na grilu, pewnie to już ostatni taki wypad przed porodem, chociaż kto wie może przenoszę

onething też się boję i jak czytam, że dziewczyny już urodziły i są po to zazdroszczę

agata no proszę jaka zadowolona mamuśka, fajnie zdjęcia takie kolorowe, brzuch masz taki jakby jeszcze miesiąc do porodu został

perse i ściskam mocno

kism
fajny relaks tak sobie popływać, może szybciej urodzisz
__________________
w57vpc0z8sa98om5synuś
http://www.suwaczki.com/tickers/zem3x1hpno28lwjv.png
blueelektron jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-06, 09:03   #3837
ladybird_1987
Rozeznanie
 
Avatar ladybird_1987
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 698
Dot.: Worek z dziećmi rozwiązany,pierwsze Mamy w wątku...mamy!Mamy V-VI 2012 cz.VII

Hej dziewczynki!
I powoli kończy się ten długi weekend. Szkoda, mogłam dłużej pobyć z moim M. Od poniedziałku znowu praca i zero czasu na nic (z jego strony) bo ja się oczywiście będę dalej lenić. Jutro wypiorę ostatnie rzeczy dla maleństwa, zamówię na allegro koszule i staniki. Jak zrobię zakupy apteczne to będzie pakowanie torby do szpitala. Kiedy to zleciało?
__________________
ladybird_1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-06, 09:08   #3838
karozka
Raczkowanie
 
Avatar karozka
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 181
Dot.: Worek z dziećmi rozwiązany,pierwsze Mamy w wątku...mamy!Mamy V-VI 2012 cz.VII

Witam

U mnie noc tak samo okropna
Zasnęłam chyba dopiero koło drugiej
Paliła mnie zgaga, co chwilę biegałam do łazienki i nie było szans na znalezienie wygodnej pozycji dramat...

Cytat:
Napisane przez Pandzia_2010 Pokaż wiadomość
karozka klękajmy obie ja też już nie mam siły.

jeszcze kumpela dziś do mnie "ALE TY GRUBA JESTEŚ "
Cytat:
Napisane przez GaTTa Pokaż wiadomość
Przyłączam się i do Was
No to klękamy we trójkę, oby tyko pomogło

Pandzia mów mi jeszcze, mi wszyscy naokoło to powtarzają i jeszcze, ale ja Ci współczuje taka duża jesteś
W każdym bądź razie w obwodzie mam koło 130
Także najpierw widać bandzioch a potem długo, długo nic...

Cytat:
Napisane przez kism Pokaż wiadomość
Mój synuś caaały mamusiny Choć bardzo staramy się, żeby miał różne zajęcia z tatą i czułości między tatą a synkiem też nie brakuje. Jak miał tak rok, dwa i tż nieraz było przykro, to mu tłumaczyłam, że to naturalne, bo do roku pierś, bo ja z nim więcej czasu spędzam i potem to się zmieni... Potem miał 3-4 lata i dalej jakieś argumenty próbowałam znaleźć, ale teraz Maksiu ma 6 lat i dalej mamusiowy
Więc tż strasznie marzył o córeczce... że będzie taka jego córusia... Już się przyzwyczaił do myśli o drugim synku i tak twierdzi, że Kajuś będzie tatusiowy Choć czasem przychodzi z pracy z takim mydlanym wzrokiem i zaczyna mi opowiadać: "spotkałem miłość mojego życia...", ja już wiem, o co chodzi i się śmieję, a on dalej "...miała 2 lata, piękne loczki i tak się do mnie śmiała, jak ją zagadywałem"
Ha ha niezłe
No powiem Ci, że mi się też aż czasem głupio robi jak widzę tą ich wielką miłość, także po cichu liczę, że synek będzie mamusiny
Ale cieszę się, że mają ze sobą taki kontakt ja ze swoim ojcem nie miałam i nie mam żadnego

Cytat:
Napisane przez blueelektron Pokaż wiadomość
Witam

Noce przerywane stały się już u mnie standardem, także za każdym razem jak wstaje do toalety, później kieruję się w kierunku kuchni na trochę mleczka plus ewentualnie jakieś ciasteczko, dziś w nocy były to pierniki
Witaj w klubie, ja dziś w nocy pożarłam jogurcik co by chociaż trochę ugasić ogień w moim przełyku
A nieraz to i karton mleka przez noc wypiłam, jak nie było rennie a potrzebowałam jakiejkolwiek ulgi, dziś w nocy niestety mleko nie pomagało
__________________
Leon zawodowiec
http://www.suwaczki.com/tickers/bl9c2n0amxwdel8a.png
karozka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-06, 09:11   #3839
anulka4771
Wtajemniczenie
 
Avatar anulka4771
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 2 852
Dot.: Worek z dziećmi rozwiązany,pierwsze Mamy w wątku...mamy!Mamy V-VI 2012 cz.VII

Kism zadanie wykonane,było to proste a ja głupia się męczyłam ze 20minut.
Mam internet-ktos wstał i włączył kompa

Agata fajnie wyglądasz
__________________
12.11.2009r-żonka

Filipek ur 28.12.2007
Szymonek ur 15.05.2012

Ćwiczę
anulka4771 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-06, 09:27   #3840
8ewus8
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 389
Dot.: Worek z dziećmi rozwiązany,pierwsze Mamy w wątku...mamy!Mamy V-VI 2012 cz.VII

Cytat:
Napisane przez Gaabbi Pokaż wiadomość
Nie wiem co mam o tym myśleć. Czy panikować, czy wstrzymać się do wizyty 17 maja? Hania rusza się w miarę często więc z nią chyba wszystko ok. Możliwe, że coś tam jeszcze się diametralnie zmienia, rozszerza? Kłuje mnie brzuch po bokach i rozpiera mi jakby szyjkę, sklepienie łonowe. Brzuch po kilku minutach stania mi twardnieje, ale to akurat bolesne nie jest.
ja też mam wizytę 17 maja

mnie wczoraj coś w lewym boku z godzinę pobolewało, ale potem przeszło.
8ewus8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:18.