Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :) - Strona 98 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-28, 11:58   #2911
Patisha87
Raczkowanie
 
Avatar Patisha87
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 329
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

oo witam w gronie szczupłych ja mam 168cm i 45 kilo w porywach 46.. w życiu nie ważyłam 50 kg,chcialabym przytyć,ale to chyba niemożliwe...
Mój odrost też ma 6cm,nie za pięknie to0 wygląda z blond farbowańcami,ale daje rade Marze,że moze z czasem będzie to wyglądać jak ombre hair hahaha XD
Patisha87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-28, 13:07   #2912
deeestiiiny
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 65
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Też mam problem z niedowagą.. przy wzroście 170 warzę 48kg . Również nie mogę przytyć.

Mój odrost ma jakoś 13-14 cm , przez miesiąc ( gdy stosowałam NISIM FAST) włosy urosły mi jakoś 2 cm ( normalnie rosły 1 cm ). Niestety zaczęły wypadać dość mocno, myślicie ze powinnam odstawić czy zużyć do końca ?
deeestiiiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-28, 13:16   #2913
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez Chardon Pokaż wiadomość
xyolax nie sądzę żeby się kruszyły, są w bardzo dobrej kondycji - nawet farbowańce są miękkie i błyszczące. Raczej robią mi na złość

Zmierzyłam odrost - 6 cm. Czyli jeśli się nie mylę od ostatniego mierzenia urosły tylko o pół centymetra
ehh te nasze włosy rosną jak chcą

Cytat:
Napisane przez Patisha87 Pokaż wiadomość
oo witam w gronie szczupłych ja mam 168cm i 45 kilo w porywach 46.. w życiu nie ważyłam 50 kg,chcialabym przytyć,ale to chyba niemożliwe...
Mój odrost też ma 6cm,nie za pięknie to0 wygląda z blond farbowańcami,ale daje rade Marze,że moze z czasem będzie to wyglądać jak ombre hair hahaha XD
widzę, my wszystkie chudzinki

Cytat:
Napisane przez deeestiiiny Pokaż wiadomość
Też mam problem z niedowagą.. przy wzroście 170 warzę 48kg . Również nie mogę przytyć.

Mój odrost ma jakoś 13-14 cm , przez miesiąc ( gdy stosowałam NISIM FAST) włosy urosły mi jakoś 2 cm ( normalnie rosły 1 cm ). Niestety zaczęły wypadać dość mocno, myślicie ze powinnam odstawić czy zużyć do końca ?
Nie wiem co Ci poradzić, ja odstawiłam, właśnie również przez to ogromne wypadanie... A czy po szamponie też Ci włosy wypadają? Czy tylko po odżywce? Jak po samej odżywce to spróbuj nie kłaść jej na skalp tylko na same włosy np.
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-28, 13:31   #2914
trihomonas
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Utrecht
Wiadomości: 1 544
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Witam dziewczyny Widze,ze tu same chudziny Ja chyba ta najbardziej zapasiona haha Tez nie potrafie z ta waga nic zrobic-juz od wielu lat ma 56-57 a co tam Jakies 30min. temu zmylam kokos,który normalnie zmywalam 2 razy ale chyba zle robilam...Dzis zmylam raz i teraz pójde splukac odzywke Niby jest napisane,ze 1-3min. ale ja tam wole te kilkanascie minut pod czepkiem trzymac Odrost bede mierzyc dopiero 20 lutego,czyli miesiac po ostatnim mierzeniu
trihomonas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-28, 14:48   #2915
deeestiiiny
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 65
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

xyolax Po samej odżywce, na początku tak się nie działo..zauważyłam to jakiś tydzień temu. Chyba będę robić tak jak mówisz nie na skal, ale na resztę włosów. Chociaż nie cierpię na cienkie włoski, mam ich sporo
deeestiiiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-28, 15:56   #2916
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez deeestiiiny Pokaż wiadomość
xyolax Po samej odżywce, na początku tak się nie działo..zauważyłam to jakiś tydzień temu. Chyba będę robić tak jak mówisz nie na skal, ale na resztę włosów. Chociaż nie cierpię na cienkie włoski, mam ich sporo
Mi właśnie też dopiero po jakimś czasie zaczęły wypadać włosy po odżywce, trochę przetrzymałam, odstawiłam później całkowicie odżywkę, ale że włosy stały w miejscu to odstawiłam cały zestaw
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-28, 19:05   #2917
Aqua_90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 25
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Słuchajcie, mam pytanie. Właśnie kupuję Vatikę, ale zgłupiałam. Są 2 rodzaje. Ta w konsystencji olejku i ta w matowej seledynowej butelce w konsystencji stałej, którą trzeba włożyć do ciepłej wody przed użyciem, zeby sie rozpusciła. Którą ja mam wybrać?:P A odnośnie grzebienia- mam drewniaczka, czerwonego ;d Nie rozczesuje jakoś rewelacyjnie, z resztą ostatnio unikam grzebienia, moje włosy jakoś nie przepadają, ale nie elektryzuje. Moja uwaga na jego temat: jest jakiś dziwny :P Taki lekki i tak jakoś dziwny dźwięk wydaje w kontakcie z włosami, osobiście wolę szczotkę (;

Edytowane przez Aqua_90
Czas edycji: 2011-01-28 o 19:09
Aqua_90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-28, 19:11   #2918
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez Aqua_90 Pokaż wiadomość
Słuchajcie, mam pytanie. Właśnie kupuję Vatikę, ale zgłupiałam. Są 2 rodzaje. Ta w konsystencji olejku i ta w matowej seledynowej butelce w konsystencji stałej, którą trzeba włożyć do ciepłej wody przed użyciem, zeby sie rozpusciła. Którą ja mam wybrać?:P
To zależy co chcesz Bo to są zupełnie inne rodzaje, ta w seledynowej matowej butelce jest z dodatkiem amli, henny i cytryny bodajże. Ja ją miałam, fajnie pachniała i nic więcej

A te płynne to masz do wyboru kokosowe, migdałowe, kaktusowe, oliwkowe, itp...

Poczytaj KWC, zajrzyj do wątku olejowego
Każdy olejek pełni inne funkcje
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-28, 19:57   #2919
Exquise
Zadomowienie
 
Avatar Exquise
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Polska ;)
Wiadomości: 1 565
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Kochane Wy moje chudzinki
Pochwalę się jeśli mam czym 165 cm wzrostu waga 47 kg
Kocham swoje ciało, nawet je kochałam gdy ważyłam mniej... ale teraz jest mi bardzo dobrze - dupa jest, cycek jest Jeszcze 1 kg i będę w pełni szczęśliwa Nie wymagam więcej bo już siebie akceptuje, a ze komus się nie podoba to niech spada, ale z tego co słyszalam i widzialam reakcje mężczyzn to jednak się podobam moze to zasluga moich naturalnych wlosow a nie figurki
Czasami może się wydawać że jemy dużo a tak naprawdę to mało. Słodycze nie są najlepszym pozywieniem jesli chodzi o tycie. Jutro powracam do tycia bo ostatnio zaniedbałam sprawę
__________________
Zapuszczam Naturalne Włosy od -> 15.12.2012 r.
Rośnijcie, rośnijcie włoski:
60 cm <-- 59 <-- 58 <-- 57 <-- 56 <-- 55,5 cm





Exquise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-28, 20:20   #2920
Aqua_90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 25
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Ja wiem kochana moja. Chodzi mi konkretnie o olejek kokosowy, którego są 2 rodzaje... Jeden właśnie tak jakby z serii kaktus+oliwa, oliwa z czosnkiem (fe), gold itd. Ja się w nich orientuję, ale zgłupiałam, ponieważ mam 2 kokosowe do wyboru. Płynny i nie-płynny. Składu oczywiście nie podali na aukcji, linków chyba nie mogę tu przesyłać. I nie wiem co zrobić. Którego używacie kokosowego? Tego w przezroczystej buteleczce czy tej seledynowej?
Aqua_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-28, 20:23   #2921
Exquise
Zadomowienie
 
Avatar Exquise
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Polska ;)
Wiadomości: 1 565
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Ja miałam olej kokosowy z Vatiki
__________________
Zapuszczam Naturalne Włosy od -> 15.12.2012 r.
Rośnijcie, rośnijcie włoski:
60 cm <-- 59 <-- 58 <-- 57 <-- 56 <-- 55,5 cm





Exquise jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-28, 20:34   #2922
anianutella
Raczkowanie
 
Avatar anianutella
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 458
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

witam. za pozwoleniem się przyłączę do tego grona. ważę ~50kg i mierzę 168 jak się mocno wyprostuję, może ktoś powie że to akurat, ale liczby to jedno a to jak wyglądam to inna sprawa. i od lar "walcze" żeby przytyć chociaż w tych strategicznych miejscach.
masakra. fastfoody, czekolada, chipsy i pepsi, nieregularne i niezdrowe jedzenie wcale nie pomagają, tylko sobie cerę popsułam.

jak ktoś zna jakieś skuteczne sposoby na zdobycie paru kg to chętnie poczytam.

włoski zapuszczam od jesieni 2009.po latach eksperymentowania z cała paletą barw wreszcie doczekałam się swoich,
taa mysiozielone- odcień nadzwyczaj przeciętny ale mój

teraz zaczynam proces ich regeneracji i uzdrawiania.
__________________
Jeśli nie dziś to kiedy

Ludzie dzielą się na tych, którzy kochają koty i na tych pokrzywdzonych przez los.
Oscar Wilde
anianutella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-28, 20:38   #2923
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez Aqua_90 Pokaż wiadomość
Ja wiem kochana moja. Chodzi mi konkretnie o olejek kokosowy, którego są 2 rodzaje... Jeden właśnie tak jakby z serii kaktus+oliwa, oliwa z czosnkiem (fe), gold itd. Ja się w nich orientuję, ale zgłupiałam, ponieważ mam 2 kokosowe do wyboru. Płynny i nie-płynny. Składu oczywiście nie podali na aukcji, linków chyba nie mogę tu przesyłać. I nie wiem co zrobić. Którego używacie kokosowego? Tego w przezroczystej buteleczce czy tej seledynowej?
Ja używałam tego w seledynowej ale moje włosy się z nim niestety nie polubiły, teraz zrobię podejście do oleju kokosowego firmy Efavit, dziewczyny na olejowym go polecały
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-28, 20:40   #2924
Aqua_90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 25
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez Exquise Pokaż wiadomość
Ja miałam olej kokosowy z Vatiki
Który? W przezroczystej buteleczce, czy w seledynowej? :P Czytam i czytam ten wątek olejowy, ale konkretnie odpowiedzi na to jaka jest między nimi różnica nie widzę. Więc wklejam zdjęcia buteleczek. Którego dziewczyny używacie? Proszę, pomocy! Bo będę strzelać :p
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1432347527.jpg (14,5 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1435402406.jpg (11,6 KB, 9 załadowań)
Aqua_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-28, 20:43   #2925
Exquise
Zadomowienie
 
Avatar Exquise
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Polska ;)
Wiadomości: 1 565
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Żeby przytyć trzeba zdrowo się odżywiać - 5 posiłków dziennie, co 2-3 h jeść ! Fast foody, słodycze może też po nich przytyjesz, ale będziesz wtedy składała się głównie z tłuszczu. Warto podczas tycia ćwiczyć.
Na wizażu jest fajny wątek - Akcja tycie jest też wątek z jadłospisami - dziewczyny piszą co jedzą aby przytyć, schudnąć czy utrzymać wagę

---------- Dopisano o 21:43 ---------- Poprzedni post napisano o 21:41 ----------

Ten w seledynowej butelce
__________________
Zapuszczam Naturalne Włosy od -> 15.12.2012 r.
Rośnijcie, rośnijcie włoski:
60 cm <-- 59 <-- 58 <-- 57 <-- 56 <-- 55,5 cm





Exquise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-28, 20:46   #2926
Aqua_90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 25
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez xyolax Pokaż wiadomość
Ja używałam tego w seledynowej ale moje włosy się z nim niestety nie polubiły, teraz zrobię podejście do oleju kokosowego firmy Efavit, dziewczyny na olejowym go polecały
Ja używałam już rycynowego, nafty kosmetycznej, z pestek winogron, oliwy z oliwek i lnianego. Ale rycynowego nie mogłam zmyć, więc po nakładaniu szamponu 5 razy z Joanny moje włosy wyglądały gorzej niż miotła, bo to szampon z serii wysuszaczy, a normalne sobie z nim nie radziły. Po oliwie nie widzę różnicy, nafta była ok, ale włosy mi się przetłuszczały, więc używałam, gdy miałam spalone. Oczywiście to wszystko z różnymi kombinacjami: miody, cytryna, zioła (10 różnych w obrocie, ze tak to ujmę), żółtka, płatki owsiane. Masakra. Chcę spróbować teraz Himalaya i właśnie Vatiki, ale rozważam kaktus+oliwa i kokos. O ile z tym pierwszym zaryzykuję, ponieważ w końcu mam przesuszoną skórę głowy, a on jest na różne tego typu problemy, o tyle z kokosem po prostu nie wiem który lepiej się sprawdzi. Wydaje m isię, że ten płynny jest z parafiną (tak na logikę) a ten stały bardziej naturalny (bo przeciez spożywczy tez jest w stanie stałym), ale nie wiem.
Aqua_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-28, 20:59   #2927
anianutella
Raczkowanie
 
Avatar anianutella
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 458
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

dzięki,
a teraz gdy chciałabym zadbac o moje włosy, nie są jakieś problematyczne,
ale nie błyszczą już tak jak te farbowane, no i koncówki strasznie przesuszone. to co byscie doradziły na początek, siedzę na BU i tak czytam może jakiś olejek od nich bo widzę że chyba jesteście biegłe w tych sprawach
__________________
Jeśli nie dziś to kiedy

Ludzie dzielą się na tych, którzy kochają koty i na tych pokrzywdzonych przez los.
Oscar Wilde
anianutella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-28, 21:01   #2928
ricca166
Wtajemniczenie
 
Avatar ricca166
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 430
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez Aqua_90 Pokaż wiadomość
Ja używałam już rycynowego, nafty kosmetycznej, z pestek winogron, oliwy z oliwek i lnianego. Ale rycynowego nie mogłam zmyć, więc po nakładaniu szamponu 5 razy z Joanny moje włosy wyglądały gorzej niż miotła, bo to szampon z serii wysuszaczy, a normalne sobie z nim nie radziły. Po oliwie nie widzę różnicy, nafta była ok, ale włosy mi się przetłuszczały, więc używałam, gdy miałam spalone. Oczywiście to wszystko z różnymi kombinacjami: miody, cytryna, zioła (10 różnych w obrocie, ze tak to ujmę), żółtka, płatki owsiane. Masakra. Chcę spróbować teraz Himalaya i właśnie Vatiki, ale rozważam kaktus+oliwa i kokos. O ile z tym pierwszym zaryzykuję, ponieważ w końcu mam przesuszoną skórę głowy, a on jest na różne tego typu problemy, o tyle z kokosem po prostu nie wiem który lepiej się sprawdzi. Wydaje m isię, że ten płynny jest z parafiną (tak na logikę) a ten stały bardziej naturalny (bo przeciez spożywczy tez jest w stanie stałym), ale nie wiem.
Jeśli chodzi o końcową część Twojej wypowiedzi,to z tego co wiem z zajęć zasad żywienia,to właśnie tłuszcze o konsystencji stałej są ,,mniej naturalne",ponieważ są do tej postaci sztucznie sprowadzane,ale nie wiem czy to się tyczy również tych kosmetycznych.
ricca166 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-28, 21:30   #2929
Aqua_90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 25
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez ricca166 Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o końcową część Twojej wypowiedzi,to z tego co wiem z zajęć zasad żywienia,to właśnie tłuszcze o konsystencji stałej są ,,mniej naturalne",ponieważ są do tej postaci sztucznie sprowadzane,ale nie wiem czy to się tyczy również tych kosmetycznych.
Również miałam zajęcia z Żywienia i wiem, że naturalny olej kokosowy ma konsystencję gęstawego żółtego płynu tężejącego w temp okolo 25*. Więc jeśli jest płynny "stale" i przejrzysty w dodatku, to z pewnoscia jest mniej naturalny od tego lekko białawego (wybielanego) w stanie stałym. Jest bardziej przetworzony/oczyszczony z parafiną w dodatku ;/
Aqua_90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-28, 22:19   #2930
agaa91
Rozeznanie
 
Avatar agaa91
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 529
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

o widzę, że mamy na forum ekspertki ds. żywienia fajnie w razie co wiadomo do kogo się zwracać po radę :P a ile tutaj dziewczyn które nie mogą przytyć - a myślałam, że jestem jedną z nielicznych, a tu proszę
co do olejku kokoswego, o Vatice nic niestety powiedziec nie mogę bo nie używałam, ja używam takiego zwykłego oleju kokosowego w kostkach, ale czy coś zdziała to zobaczymy za parę tygodni

---------- Dopisano o 23:19 ---------- Poprzedni post napisano o 23:16 ----------

Cytat:
Napisane przez anianutella Pokaż wiadomość
witam. za pozwoleniem się przyłączę do tego grona. ważę ~50kg i mierzę 168 jak się mocno wyprostuję, może ktoś powie że to akurat, ale liczby to jedno a to jak wyglądam to inna sprawa. i od lar "walcze" żeby przytyć chociaż w tych strategicznych miejscach.
masakra. fastfoody, czekolada, chipsy i pepsi, nieregularne i niezdrowe jedzenie wcale nie pomagają, tylko sobie cerę popsułam.

jak ktoś zna jakieś skuteczne sposoby na zdobycie paru kg to chętnie poczytam.

włoski zapuszczam od jesieni 2009.po latach eksperymentowania z cała paletą barw wreszcie doczekałam się swoich,
taa mysiozielone- odcień nadzwyczaj przeciętny ale mój

teraz zaczynam proces ich regeneracji i uzdrawiania.
witamy !
ile ja bym dała żeby mi w końcu coś w cycki poszło, a tu ani rusz :P
ale Ci dobrze - masz swoje naturalki, a my się tu jeszcze musimy męczyć
__________________

- cel I osiągnięty! wróciłam do naturalek!
http://www.suwaczek.pl/cache/66aa977492.png
- cel II - zapuszczanie i pielęgnacja

Myślę o zwycięstwie - osiągam zwycięstwo
agaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-28, 22:45   #2931
Aqua_90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 25
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Do bycia ekspertem w dziedzinie żywienia mi daleko :P Tak wyszło, nie wiem skąd ten przedmiot na moim kierunku studiów, no ale był. 147 stron A4 czcionką 7 na temat budowy i wpływu składników pokarmowych na organizm coś tam zostawiło w głowie. Czasami się przydaje, ale jakby coś dietetyka nie jest moim konikiem :P Jeśli chcę przytyć to po prostu siedzę w domu, nie ruszam się z niego i jem Efekt to daje krótkofalowy ponieważ z natury jestem nadaktywna i niestety, gdy tylko wracam do swojego trybu życia natychmiast chudnę. Łatwiej chyba byłoby mi doradzić Paniom chcącym schudnąć niż przytyć, ponieważ samej raczej mi to nie wychodzi. Natomiast paradoksalnie większość osób pyta mnie jak to zrobić żeby schudnąc i zwyczajowo parę faktów na temat żywienia okazuje się dośc pomocne (;

Właśnie zakupiłam (internetowo ofc ) Revalid, zobaczymy jak będzie działał, ponieważ jakoś ostatnio (może sobie wkręcam, pewnie tak) za dużo włosów zostaje mi na szczotce. I kurczę chcę w końcu zapuścić te wycieniowane! Chcę proste! :P Przeglądałam forum, deestiiiny (napewno źle napisałam nick) rany, cudo! Tak chcę :P I zdecydowałam się na ten w seledynowym opakowaniu kokosowy (;
Aqua_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-28, 23:11   #2932
agaa91
Rozeznanie
 
Avatar agaa91
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 529
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

- Aqua_90 ja na temat żywienia nie wiem nic, więc dla mnie możesz już być ekspertem :P
- dobrze , że ja od paru lat nie cieniuję włosów (jakoś kiedyś mi się zamarzyło mieć tak równiutko ścięte po tym jak do szkoły przyszła praktykantka do mojej klasy i miała takie śliczne, proste, gładkie włosy) a sporo tu dziewczyn, które chcą zejść z cieniowania, ale jestem pewna, że każdej z Was się to uda
__________________

- cel I osiągnięty! wróciłam do naturalek!
http://www.suwaczek.pl/cache/66aa977492.png
- cel II - zapuszczanie i pielęgnacja

Myślę o zwycięstwie - osiągam zwycięstwo
agaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-29, 10:11   #2933
Exquise
Zadomowienie
 
Avatar Exquise
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Polska ;)
Wiadomości: 1 565
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Też schodziłam z cieniowania, zeszłam i znowu pocieniowałam
Zimowe słonko na mnie już lekko działa, moje końcówki rozjaśniły się do średniego blondu
__________________
Zapuszczam Naturalne Włosy od -> 15.12.2012 r.
Rośnijcie, rośnijcie włoski:
60 cm <-- 59 <-- 58 <-- 57 <-- 56 <-- 55,5 cm





Exquise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-29, 11:17   #2934
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez anianutella Pokaż wiadomość
dzięki,
a teraz gdy chciałabym zadbac o moje włosy, nie są jakieś problematyczne,
ale nie błyszczą już tak jak te farbowane, no i koncówki strasznie przesuszone. to co byscie doradziły na początek, siedzę na BU i tak czytam może jakiś olejek od nich bo widzę że chyba jesteście biegłe w tych sprawach
Te najbadziej zniszczone i przesuszone końcówki zetnij a po ścięcu zacznij włosy olejować, maskować, odżywkować, kup serum na końcówki Ja nie zauważałam pozytywnych zmian z moimi włosami, dopóki nie ścięłam najbardziej zniszczonych i przesuszonych końców
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-29, 12:27   #2935
anianutella
Raczkowanie
 
Avatar anianutella
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 458
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez xyolax Pokaż wiadomość
Te najbadziej zniszczone i przesuszone końcówki zetnij a po ścięcu zacznij włosy olejować, maskować, odżywkować, kup serum na końcówki Ja nie zauważałam pozytywnych zmian z moimi włosami, dopóki nie ścięłam najbardziej zniszczonych i przesuszonych końców

Ja mam długość gdzieś do ramion, prosta mocna grzywka i proste włosy (tak na kleopatrę - zawsze mi się marzyło) i odkąd je zapuszczam a będzie jakieś półtora roku to długości nie zmieniłam, na zmianę ścinam-zapuszczam-scinam-zapuszczam.
w ten sposób pozbyłam się tych farbowanych, zostało mi jeszcze gdzieniegdzie na końcach, takie rude końcówki (pozostałość po czekoladowym brązie) ale i te niedługo zetnę.

zaczęłam je zapuszczać od września, ten najgorszy okres czyli odrost 2-6 cm i jeszcze duży kontrast na czubku głowy pomiędzy naturalnymi, a farbowanymi przypadł na okres zimowy, wtedy idąc do pracy jest ciemno, wracam jest ciemno, nikt mnie nie widzi za często, a w pracy wszyscy wiedzieli że wracam do swoich włosów to nie miałam takich kompleksów na tym punkcie, a do wiosny kolor się już mocno wypłukał
moim zdaniem to był najlepszy okres aby zacząć zapuszczać swoje włosy,
a teraz chce o je zadbać bo przez zimę troszkę je zaniedbałam, ale tu na wizażu znalazłam tyle wątków na ten temat że na pewno mi się uda

uff, ale się rozpisałam..
__________________
Jeśli nie dziś to kiedy

Ludzie dzielą się na tych, którzy kochają koty i na tych pokrzywdzonych przez los.
Oscar Wilde
anianutella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-29, 12:55   #2936
jo4nna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 37
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez anianutella Pokaż wiadomość
Ja mam długość gdzieś do ramion, prosta mocna grzywka i proste włosy (tak na kleopatrę - zawsze mi się marzyło) i odkąd je zapuszczam a będzie jakieś półtora roku to długości nie zmieniłam, na zmianę ścinam-zapuszczam-scinam-zapuszczam.
w ten sposób pozbyłam się tych farbowanych, zostało mi jeszcze gdzieniegdzie na końcach, takie rude końcówki (pozostałość po czekoladowym brązie) ale i te niedługo zetnę.

zaczęłam je zapuszczać od września, ten najgorszy okres czyli odrost 2-6 cm i jeszcze duży kontrast na czubku głowy pomiędzy naturalnymi, a farbowanymi przypadł na okres zimowy, wtedy idąc do pracy jest ciemno, wracam jest ciemno, nikt mnie nie widzi za często, a w pracy wszyscy wiedzieli że wracam do swoich włosów to nie miałam takich kompleksów na tym punkcie, a do wiosny kolor się już mocno wypłukał
moim zdaniem to był najlepszy okres aby zacząć zapuszczać swoje włosy,
a teraz chce o je zadbać bo przez zimę troszkę je zaniedbałam, ale tu na wizażu znalazłam tyle wątków na ten temat że na pewno mi się uda

uff, ale się rozpisałam..
Z przyjemnością zobaczyłybyśmy zdjęcia naturalnych włosów
jo4nna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-29, 13:00   #2937
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez jo4nna Pokaż wiadomość
Z przyjemnością zobaczyłybyśmy zdjęcia naturalnych włosów
popieram
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-29, 14:13   #2938
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

To może ja pokażę swoje malutkie odrosty. Zdjęcie pierwsze: włosy po dekoloryzacji - schodzenie z brązu do średniego blondu. Zdjęcie drugie - aktualny odrost po 4 miesiącach od ściągania koloru
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie-0100.jpg (86,3 KB, 66 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie-0071.jpg (55,1 KB, 76 załadowań)
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-29, 14:18   #2939
Exquise
Zadomowienie
 
Avatar Exquise
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Polska ;)
Wiadomości: 1 565
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Odrostu nie widzę włoski jak włoski - ładne, ale twarz to masz jak modelka
__________________
Zapuszczam Naturalne Włosy od -> 15.12.2012 r.
Rośnijcie, rośnijcie włoski:
60 cm <-- 59 <-- 58 <-- 57 <-- 56 <-- 55,5 cm





Exquise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-29, 14:23   #2940
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez Exquise Pokaż wiadomość
Odrostu nie widzę włoski jak włoski - ładne, ale twarz to masz jak modelka
Dzięki. Odrost jest mało widoczny, bo celowo po dekoloryzacji fryzjerka dobrała mi farbę pod kolor naturalnych włosów - tak by nic nie było widać. Odrosty są bardziej szare niż część pofarbowana, ale nie jest to kontrast jaki byłby w przypadku brązu i włosów mysich. To jedyny plus tej dekoloryzacji...
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:33.