trądzik a mleko - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-04-02, 21:14   #1
201702090901
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 423

trądzik a mleko


Dobry wieczór wszystkim Przeczytałam w necie, że od picia mleka pryszcze wyskakują.Ostatnio pogorszyła mi się cera. Zaczęłam jeść płatki śniadaniowe z mlekiem. Nie wiem czy to od tego mleka.O cerę dbam bardzo codzienie myję cerę żelem,nakładam krem na dzień i na noc, puktowo specjalnym żelem i 3 razy w tygodniu maseczki oczyszczające. Naprawdę może to być powód mleka ?
201702090901 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-03, 08:36   #2
magica
Wtajemniczenie
 
Avatar magica
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: mój własny świat
Wiadomości: 2 222
GG do magica
Dot.: trądzik a mleko

Tak, to może być od mleka. Wiele Wizażanek pisało o tym, że mleko źle wpływa na ich cerę. To dlatego, ze zawiera hormony, poza tym jest jednym z najczęstszych alergenów. Radzę odstawić na jakiś czas i zobaczyć czy problem zniknie lub się zmniejszy.

http://kobietawuk.info/index.php?opt...rowie&Itemid=6
__________________
http://pustamiska.pl/

JESTEŚ PIĘKNIEJSZA NIŻ CI SIĘ WYDAJE-klik

to słowo(nie "te słowo")
bynajmniej=wcale, w ogóle
magica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-03, 09:23   #3
201702090901
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 423
Dot.: trądzik a mleko

Cytat:
Napisane przez magica Pokaż wiadomość
Tak, to może być od mleka. Wiele Wizażanek pisało o tym, że mleko źle wpływa na ich cerę. To dlatego, ze zawiera hormony, poza tym jest jednym z najczęstszych alergenów. Radzę odstawić na jakiś czas i zobaczyć czy problem zniknie lub się zmniejszy.

http://kobietawuk.info/index.php?opt...rowie&Itemid=6
Dziwne. Mówią, aby pić drożdze z mlekiem na trądzik. A ser żółty też odstawić ? To od jutra nie jem płatków z mlekiem i zobaczę
201702090901 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-04, 11:19   #4
Nikita...
Zakorzenienie
 
Avatar Nikita...
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Praga
Wiadomości: 3 930
Dot.: trądzik a mleko

Cytat:
Napisane przez Nati2017 Pokaż wiadomość
Dobry wieczór wszystkim Przeczytałam w necie, że od picia mleka pryszcze wyskakują.Ostatnio pogorszyła mi się cera. Zaczęłam jeść płatki śniadaniowe z mlekiem. Nie wiem czy to od tego mleka.O cerę dbam bardzo codzienie myję cerę żelem,nakładam krem na dzień i na noc, puktowo specjalnym żelem i 3 razy w tygodniu maseczki oczyszczające. Naprawdę może to być powód mleka ?
Hej,
ja juz jakis czas temu odstawilam mleko krowie oraz przetwory, ktore moga je zawierac takie jak jogurty oraz sery. Kupuje tylko mleko sojowe badz ryzowe, jogurty sojowe oraz sery owcze oraz kozie. Cera bardzo sie poprawila. Staram sie dokladnie czytac etykiety bo czasem mozna sie zdziwic do czego oni sa w stanie dodac mleka krowiego.
__________________
Moja walka z tradzikiem!!!

http://cosmeticsblogging.blogspot.com/

Edytowane przez Nikita...
Czas edycji: 2012-04-04 o 12:12
Nikita... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-04, 11:43   #5
maja8210
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 58
Dot.: trądzik a mleko

Pierwsze słyszę ale też mam problem z trądzikiem a jem codziennie płatki z mlekiem Hmm w takim razie odstawiam i czekan a efekty ;P
maja8210 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-04, 12:14   #6
Nikita...
Zakorzenienie
 
Avatar Nikita...
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Praga
Wiadomości: 3 930
Dot.: trądzik a mleko

Cytat:
Napisane przez maja8210 Pokaż wiadomość
Pierwsze słyszę ale też mam problem z trądzikiem a jem codziennie płatki z mlekiem Hmm w takim razie odstawiam i czekan a efekty ;P
Sprobowac nie zaszkodzi a byc moze masz alergie i nawet o tym nie wiedzialas . Na wyniki odstawienia trzeba troche poczekac wiec nie rezygnuj po 1 czy 2 tygodniach. 3mam kciuki
__________________
Moja walka z tradzikiem!!!

http://cosmeticsblogging.blogspot.com/
Nikita... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-04, 14:13   #7
201702090901
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 423
Dot.: trądzik a mleko

Cytat:
Napisane przez Nikita... Pokaż wiadomość
Sprobowac nie zaszkodzi a byc moze masz alergie i nawet o tym nie wiedzialas . Na wyniki odstawienia trzeba troche poczekac wiec nie rezygnuj po 1 czy 2 tygodniach. 3mam kciuki
Wiadomo od razu efektów nie będzie.
201702090901 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-04, 14:47   #8
Nikita...
Zakorzenienie
 
Avatar Nikita...
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Praga
Wiadomości: 3 930
Dot.: trądzik a mleko

Cytat:
Napisane przez Nati2017 Pokaż wiadomość
Wiadomo od razu efektów nie będzie.
Napisalam, bo wiele jest osob, ktore stosuja masc, lek, diete a po tygodniu pisza, ze nie dziala i rezygnuja z tego. Ja kiedys tez kazde sniadanko to platki z mlekiem. Dzis muesli bez cukru oraz mleczko sojowe. Smak jest inny ale mozna sie przyzwyczaic.
__________________
Moja walka z tradzikiem!!!

http://cosmeticsblogging.blogspot.com/
Nikita... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-04, 19:06   #9
201702090901
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 423
Dot.: trądzik a mleko

Cytat:
Napisane przez Nikita... Pokaż wiadomość
Napisalam, bo wiele jest osob, ktore stosuja masc, lek, diete a po tygodniu pisza, ze nie dziala i rezygnuja z tego. Ja kiedys tez kazde sniadanko to platki z mlekiem. Dzis muesli bez cukru oraz mleczko sojowe. Smak jest inny ale mozna sie przyzwyczaic.
Racja. Do wszystkiego można się przyzwyczaić. Ja kiedyś piłam herbatę czarną z cukrem dziś nie mogę patrzeć na to okropieństwo, a dziś w ógólę nie słodzę i piję herbatę zieloną i czerwoną. Małymi kroczkami trzeba. Język sie przyzwyczaja do smaku.
201702090901 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-04, 19:09   #10
trafficjam
Raczkowanie
 
Avatar trafficjam
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 240
Dot.: trądzik a mleko

właśnie moja derma ostatnio kazała mi odstawić mleko, a też jadałam je na śniadanie razem z płatkami. teraz jem płatki owsiane z wodą i owocami. co prawda nigdy nie zauważyłam, żeby jedzenie wpływało na moją cerę, ale wolę dmuchać na zimne
trafficjam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-05, 07:20   #11
Nikita...
Zakorzenienie
 
Avatar Nikita...
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Praga
Wiadomości: 3 930
Dot.: trądzik a mleko

Cytat:
Napisane przez Nati2017 Pokaż wiadomość
Racja. Do wszystkiego można się przyzwyczaić. Ja kiedyś piłam herbatę czarną z cukrem dziś nie mogę patrzeć na to okropieństwo, a dziś w ógólę nie słodzę i piję herbatę zieloną i czerwoną. Małymi kroczkami trzeba. Język sie przyzwyczaja do smaku.
Dokladnie tak! to samo dotyczy soli, jak widze, ile inni sola to az strach sie bac. A do hebraty bez cukru tez juz sie przyzwyczailam, gorzej z kawa aczkolwiek kawa z mlekiem sojowym jest w miare slodka i nie musze jej dosladzac ale gorzkiej kawy bez mleka nie znosze

Cytat:
Napisane przez trafficjam Pokaż wiadomość
właśnie moja derma ostatnio kazała mi odstawić mleko, a też jadałam je na śniadanie razem z płatkami. teraz jem płatki owsiane z wodą i owocami. co prawda nigdy nie zauważyłam, żeby jedzenie wpływało na moją cerę, ale wolę dmuchać na zimne
Lepiej zapobiegac niz leczyc A to sie sprawdza przy tradziku bo wiadomo, ze kazdy pryszcz to potencjalna blizna i czerwona plamka na buzi.
__________________
Moja walka z tradzikiem!!!

http://cosmeticsblogging.blogspot.com/
Nikita... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-05, 07:40   #12
Salene
Raczkowanie
 
Avatar Salene
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 38
Dot.: trądzik a mleko

ja tam od dzieciństwa piję herbatę bez cukru, inna mi nie smakuje

Ja nie piję mleka, a produkty zawierające krowie mleko zjem raz na kilka miesięcy, a mimo to mam trądzik, więc to nie jest regułą, że wam pomoże, ale wiadomo warto spróbować, może w waszym przypadku nie jedzeni i picie produktów zawierającyh krowie mleko wam pomoże.
Salene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-05, 08:22   #13
201702090901
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 423
Dot.: trądzik a mleko

[QUOTE=Nikita...;33356907]Dokladnie tak! to samo dotyczy soli, jak widze, ile inni sola to az strach sie bac. A do hebraty bez cukru tez juz sie przyzwyczailam, gorzej z kawa aczkolwiek kawa z mlekiem sojowym jest w miare slodka i nie musze jej dosladzac ale gorzkiej kawy bez mleka nie znosze

Ja kawy nie piję, więc nie mam tego problemu.
201702090901 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-05, 08:40   #14
Nikita...
Zakorzenienie
 
Avatar Nikita...
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Praga
Wiadomości: 3 930
Dot.: trądzik a mleko

[QUOTE=Nati2017;33357709]
Cytat:
Napisane przez Nikita... Pokaż wiadomość
Dokladnie tak! to samo dotyczy soli, jak widze, ile inni sola to az strach sie bac. A do hebraty bez cukru tez juz sie przyzwyczailam, gorzej z kawa aczkolwiek kawa z mlekiem sojowym jest w miare slodka i nie musze jej dosladzac ale gorzkiej kawy bez mleka nie znosze

Ja kawy nie piję, więc nie mam tego problemu.
A ja kawe uwielbiam i traktuje jako codzienny rytural oraz rarytas, skoro juz odmawiam sobie slodyczny to kawka to juz ostatnie co mi pozostalo . Zainwestowalam w dobry ekspres do kawy i juz sam zapach przy mieleniu to czysta ekstaza .
__________________
Moja walka z tradzikiem!!!

http://cosmeticsblogging.blogspot.com/
Nikita... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-05, 18:49   #15
201702090901
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 423
Dot.: trądzik a mleko

[QUOTE=Nikita...;33358003]
Cytat:
Napisane przez Nati2017 Pokaż wiadomość

A ja kawe uwielbiam i traktuje jako codzienny rytural oraz rarytas, skoro juz odmawiam sobie slodyczny to kawka to juz ostatnie co mi pozostalo . Zainwestowalam w dobry ekspres do kawy i juz sam zapach przy mieleniu to czysta ekstaza .
No tak... Ja kiedyś w tesco można było spróbować kawy, ale to była specjalna kawa składająca się chyba z dwóch smaków(już tak dokładnie nie pamiętam, bo to dawno było) i do tego było urządzenie i kawy specjalne. To było takie przepyszne.
201702090901 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-06, 08:12   #16
Nikita...
Zakorzenienie
 
Avatar Nikita...
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Praga
Wiadomości: 3 930
Dot.: trądzik a mleko

[QUOTE=Nati2017;33371866]
Cytat:
Napisane przez Nikita... Pokaż wiadomość
No tak... Ja kiedyś w tesco można było spróbować kawy, ale to była specjalna kawa składająca się chyba z dwóch smaków(już tak dokładnie nie pamiętam, bo to dawno było) i do tego było urządzenie i kawy specjalne. To było takie przepyszne.
Kazdy z nas powinien miec wlasnie tak rytual i sprawiac sobie przyjemnosc. Ja juz i tak zrezygnowalam z tylu rzeczy, ze kawke postanowilam sobie zachowac jednak, ale postawilam na jakosc. Nie chce pic jakiejs tam rozpuszczalnej lury
__________________
Moja walka z tradzikiem!!!

http://cosmeticsblogging.blogspot.com/
Nikita... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-06, 11:46   #17
pastelowa22
Rozeznanie
 
Avatar pastelowa22
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 538
Dot.: trądzik a mleko

przepraszam że się wcinam w rozmowę, ale ja zauważyłam u siebie bardzo duży związek między trądzikiem i mlekiem. od małego piłam bardzo dużo mleka, uwielbiam jego smak i zapach, przez długie lata piłam średnio 0,5 litra mleka na dzień i miałam przy okazji pizze na twarzy (od 6 klasy podstawówki). niestety musiałam całkowicie go odstawić, tzn. piję okazjonalnie - raz na miesiąc
wierzę w to że jedzenie ma duży wpływ na cerę, co chwile czyta się artykuły w których na zmianę piszą o tym że jedzenie wpływa bądź nie wpływa na trądzik. ja widzę po sobie bardzo dużą zależność
pastelowa22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-06, 14:16   #18
trafficjam
Raczkowanie
 
Avatar trafficjam
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 240
Dot.: trądzik a mleko

Cytat:
Napisane przez pastelowa22 Pokaż wiadomość
przepraszam że się wcinam w rozmowę, ale ja zauważyłam u siebie bardzo duży związek między trądzikiem i mlekiem. od małego piłam bardzo dużo mleka, uwielbiam jego smak i zapach, przez długie lata piłam średnio 0,5 litra mleka na dzień i miałam przy okazji pizze na twarzy (od 6 klasy podstawówki). niestety musiałam całkowicie go odstawić, tzn. piję okazjonalnie - raz na miesiąc
wierzę w to że jedzenie ma duży wpływ na cerę, co chwile czyta się artykuły w których na zmianę piszą o tym że jedzenie wpływa bądź nie wpływa na trądzik. ja widzę po sobie bardzo dużą zależność
moim zdaniem to jest raczej kwestia indywidualna. nigdzie nie ma w 100% podanego wprost stwierdzenia, że dieta ma wpływ na stan naszej cery. każdy reaguje inaczej. ja na przykład mogę jeść wszystko, czekoladę, słodycze, pić kawę czy herbatę i nie ma to żadnego wpływu na cerę. całe szczęście co nie znaczy, że dzień w dzień objadam się słodkim
trafficjam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-06, 19:49   #19
201702090901
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 423
Dot.: trądzik a mleko

[QUOTE=Nikita...;33379296]
Cytat:
Napisane przez Nati2017 Pokaż wiadomość
Kazdy z nas powinien miec wlasnie tak rytual i sprawiac sobie przyjemnosc. Ja juz i tak zrezygnowalam z tylu rzeczy, ze kawke postanowilam sobie zachowac jednak, ale postawilam na jakosc. Nie chce pic jakiejs tam rozpuszczalnej lury
Oczywiście, że tak w końcu raz sie żyje
201702090901 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-06, 20:17   #20
pastelowa22
Rozeznanie
 
Avatar pastelowa22
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 538
Dot.: trądzik a mleko

Cytat:
Napisane przez trafficjam Pokaż wiadomość
moim zdaniem to jest raczej kwestia indywidualna. nigdzie nie ma w 100% podanego wprost stwierdzenia, że dieta ma wpływ na stan naszej cery. każdy reaguje inaczej. ja na przykład mogę jeść wszystko, czekoladę, słodycze, pić kawę czy herbatę i nie ma to żadnego wpływu na cerę. całe szczęście co nie znaczy, że dzień w dzień objadam się słodkim
zgadzam się z tobą całkowicie, dlatego napisałam powyżej że zauważyłam to na sobie
pastelowa22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-07, 19:43   #21
anttreee
Raczkowanie
 
Avatar anttreee
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 337
Dot.: trądzik a mleko

Ja uważam, że wszyscy tu mają rację. Jednym pomaga odstawienie innym nie. Każdy niech sprawdzi na sobie.
anttreee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-15, 10:04   #22
Nikita...
Zakorzenienie
 
Avatar Nikita...
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Praga
Wiadomości: 3 930
Dot.: trądzik a mleko

Cytat:
Napisane przez trafficjam Pokaż wiadomość
moim zdaniem to jest raczej kwestia indywidualna. nigdzie nie ma w 100% podanego wprost stwierdzenia, że dieta ma wpływ na stan naszej cery. każdy reaguje inaczej. ja na przykład mogę jeść wszystko, czekoladę, słodycze, pić kawę czy herbatę i nie ma to żadnego wpływu na cerę. całe szczęście co nie znaczy, że dzień w dzień objadam się słodkim
Jezeli nie masz problemow z cera, to mozesz zjesc przyslowiowego konia z kopytami i twoja cera nadal bedzie bez pryszcza ale tutaj chodzi o zwiazek mleka a tradziku. Jezeli nie masz tradziku to jasne, ze mleko cie nie uczula. Ale ja tradzik mam i widze, ze odkad odstawialam cera bardzo sie poprawila.
Odstawienie mleka nic nie kosztuje wiec dlaczego nie sprobowac.
__________________
Moja walka z tradzikiem!!!

http://cosmeticsblogging.blogspot.com/
Nikita... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-15, 21:44   #23
trafficjam
Raczkowanie
 
Avatar trafficjam
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 240
Dot.: trądzik a mleko

Cytat:
Napisane przez Nikita... Pokaż wiadomość
Jezeli nie masz problemow z cera, to mozesz zjesc przyslowiowego konia z kopytami i twoja cera nadal bedzie bez pryszcza ale tutaj chodzi o zwiazek mleka a tradziku. Jezeli nie masz tradziku to jasne, ze mleko cie nie uczula. Ale ja tradzik mam i widze, ze odkad odstawialam cera bardzo sie poprawila.
Odstawienie mleka nic nie kosztuje wiec dlaczego nie sprobowac.
ja akurat właśnie mam problem z cerą i to naprawdę spory. tylko, że u mnie nie sprawdza się łączenie diety z problem trądzku, bo po wielu próbach odstawienia różnych produktów, nie zauważyłam zmian na mojej buzi, co mnie oczywiście z jednej strony cieszy, bo nie muszę rezygnować z tego, co lubię jeść. aczkolwiek i tak ograniczam spożywanie różnych rzeczy, jak np. staram się nie pić codziennie kawy, tylko raz w tygodniu, odstawiłam mleko, nie pijam raczej czarnej herbaty tylko stawiam na białą i zieloną, sery jem sporadycznie. natomiast, jestem świadoma tego, chociażby na twoim przykładzie, że dieta u niektórych ma spory wpływ na stan cery. z drugiej strony może wolałabym wiedzieć, że jedzenie czegoś wywołuje u mnie pryszcze, bo wystarczy to odstawić i widać poprawę, a tak błądzę i błądzę i wyleczyć trądziku nie mogę. ;(
trafficjam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-15, 22:30   #24
Nikita...
Zakorzenienie
 
Avatar Nikita...
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Praga
Wiadomości: 3 930
Dot.: trądzik a mleko

Cytat:
Napisane przez trafficjam Pokaż wiadomość
ja akurat właśnie mam problem z cerą i to naprawdę spory. tylko, że u mnie nie sprawdza się łączenie diety z problem trądzku, bo po wielu próbach odstawienia różnych produktów, nie zauważyłam zmian na mojej buzi, co mnie oczywiście z jednej strony cieszy, bo nie muszę rezygnować z tego, co lubię jeść. aczkolwiek i tak ograniczam spożywanie różnych rzeczy, jak np. staram się nie pić codziennie kawy, tylko raz w tygodniu, odstawiłam mleko, nie pijam raczej czarnej herbaty tylko stawiam na białą i zieloną, sery jem sporadycznie. natomiast, jestem świadoma tego, chociażby na twoim przykładzie, że dieta u niektórych ma spory wpływ na stan cery. z drugiej strony może wolałabym wiedzieć, że jedzenie czegoś wywołuje u mnie pryszcze, bo wystarczy to odstawić i widać poprawę, a tak błądzę i błądzę i wyleczyć trądziku nie mogę. ;(
Aaa rozumiem, w takim razie zle cie zrozumialam. Jezeli dieta u ciebie nie ma wplwu na buzke to moze hormony, badalas sie pod tym katem? Na mnie oprocz diety duzy wplyw miala tez zmiana kosmetykow do pielegnacji. Odstawienie calego szajsu drogerycjnego i przejscie na kosmetyki jak najbardziej naturalne. Moze po prostu uzywasz czegos, co drazni buzke i powoduje tradzik?
__________________
Moja walka z tradzikiem!!!

http://cosmeticsblogging.blogspot.com/
Nikita... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-17, 15:35   #25
pastelowa22
Rozeznanie
 
Avatar pastelowa22
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 538
Dot.: trądzik a mleko

Cytat:
Napisane przez Nikita... Pokaż wiadomość
Aaa rozumiem, w takim razie zle cie zrozumialam. Jezeli dieta u ciebie nie ma wplwu na buzke to moze hormony, badalas sie pod tym katem? Na mnie oprocz diety duzy wplyw miala tez zmiana kosmetykow do pielegnacji. Odstawienie calego szajsu drogerycjnego i przejscie na kosmetyki jak najbardziej naturalne. Moze po prostu uzywasz czegos, co drazni buzke i powoduje tradzik?
dokładnie, kosmetyki mają ogromny wpływ na cerę. zanim zaczełam przygodę z wizażem, z uporem maniaka, co dzień nakładałam na twarz podklad revlon colorstay, uwielbiałam go za super krycie, a tu czytam że on może być zwyczajnie za ciężki i nasilać u mnie trądzik zauważyłam że zapychają mnie także kremy które mają w składzie olej mineralny, więc praktycznie co trzeci krem
Nikita czy stosowałaś może ten kremik:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...radycyjny.html na noc i jaki mogłabyś inny polecić ale lekki na dzień?
pastelowa22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-17, 19:01   #26
Nikita...
Zakorzenienie
 
Avatar Nikita...
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Praga
Wiadomości: 3 930
Dot.: trądzik a mleko

Cytat:
Napisane przez pastelowa22 Pokaż wiadomość
dokładnie, kosmetyki mają ogromny wpływ na cerę. zanim zaczełam przygodę z wizażem, z uporem maniaka, co dzień nakładałam na twarz podklad revlon colorstay, uwielbiałam go za super krycie, a tu czytam że on może być zwyczajnie za ciężki i nasilać u mnie trądzik zauważyłam że zapychają mnie także kremy które mają w składzie olej mineralny, więc praktycznie co trzeci krem
Nikita czy stosowałaś może ten kremik:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...radycyjny.html na noc i jaki mogłabyś inny polecić ale lekki na dzień?
hej, wow revlon to juz chyba taka legenda, ja pamietam jak nakladalam studio barrandov, fakt kryje wszystko ale ten sklad i zapychanie potem - tragedia. Ja osobicie tego Fotomedu nie stosowalam ale skladowo nie jest najgorszy, cena tez do przejscia wiec warto przetestowac. Ja uzywam innych kosmetykow, posle ci na priva bo jak nie to znowu dostane baty od moderatora .
__________________
Moja walka z tradzikiem!!!

http://cosmeticsblogging.blogspot.com/
Nikita... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-09, 14:52   #27
trafficjam
Raczkowanie
 
Avatar trafficjam
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 240
Dot.: trądzik a mleko

tak na odświeżenie wątku, może jakaś nadzieja dla niektórych już niewierzących w ładną buźkę
otóż byłam ostatnio u dermatologa i akurat trafiłam na "cud". przede mną była kobieta, która od 13 lat zmagała się z dość ciężkim trądzikiem i ostatnimi czasy przeszła właśnie a dietę wykluczającą nabiał z codziennego żywienia. efekty? REWELACJA! pani dermatolog była tak zachwycona, że wszystkim w poczekalni pokazywała zdjęcia przed i po, mówiąc, że to "cud"
sama była osobiście dość sceptycznie nastawiona, co pewnie widać po wcześniejszych komentarzach, ale zmieniłam nieco zdanie co do tego mleka. ja akurat od środy właśnie przeszłam na taką dietę. nie jest łatwo, bo uwielbiam twarożek, a musiałam sie z nim pożegnać , ale czego się nie robi dla piękności?
tak więc, dziewczyny, nie macie nic do stracenia, a spróbować zawsze warto, może pomoże. mam nadzieje, że u mnie też będą jakieś efekty
trafficjam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:06.