Co mam zrobić kiedy chłopak nie odpisuje na moje sms-y? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-12-27, 12:27   #31
limonka1983
Zakorzenienie
 
Avatar limonka1983
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 252
GG do limonka1983
Dot.: Co mam zrobić kiedy chłopak nie odpisuje na moje sms-y?

Sama kiedyś odniosłam mylne wrażenie, z tym, że "bohaterem" był kolega ze studiów mojego taty. Obaj są w wieku 55 lat. Ten kolega mieszka w klatce obok mnie i co mnie widzi, rzuca komplementami, ale takimi... kulturalnymi. Chyba każda z nas słyszała kiedyś "komplement" podstarzałego pana i wie, że takie nie są kulturalne. A ten znajomy zawsze widzi, że zmieniłam fryzurę, mówi na mnie "laska nebeska"... Jeszcze kilka lat temu myslałam sobie "żona patrzy z okna, a ten tu do mnie narywa". A teraz wiem, ze jest to facet wychowany wg starych zasad. Zachwycał się mną nawet, gdy o świcie wychodziłam z psem (bez prysznica, z kilogramem ropy w oczach, włosy jak u wiedźmy). I najlepsze jest to, że on potrafi powiedzieć cos miłego nawet, gdy idzie z żoną. Mimo, że nie ma w tym żadnego seksualnego podtekstu, bardzo poprawia mi to humor. Wiem, że mam fajną figurę, choć zawsze można by cos zmienić, mam ładne włosy, jeśli je ułożę, ale do tego mam paskudne zęby (wystające i ze szparą), co nie dodaje mi uroku (aparat w lutym, więc nie mówmy o tym:P)... I jak słyszę takie niezobowiązujące komplementy, z miejsca mam lepszy humor. Tak więc myślę, że ten opisywany chłopak też mógł być zwyczajnie miły, a ponieważ nasi panowie w większość nie "cierpią" na szarmanckość, to Autorka źle odebrała jego sygnały. Myslę, że jakby napisała jeszcze parę smsów, to dostałaby smsa zwrotnego, iż facet nie jest zainteresowany. Teraz pozostawił jej miejsce na smodzielny wniosek
limonka1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-27, 12:44   #32
andziutek
Zadomowienie
 
Avatar andziutek
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 296
Dot.: Co mam zrobić kiedy chłopak nie odpisuje na moje sms-y?

Myślę identycznie jak poprzedniczki- chłopak nie jest po prostu Tobą zainteresowany. I nie co usprawiedliwiać jego zachowania, że chce Cie ,,przetrzymać". Uwierz mi, gdyby mu zależał0- odezwał by się Faceci są prości jak budowa cepa i zdecydowana większość nie kombinuje z akcjami na ,,przetrzymanie" , tylko zwyczajnie odzywają się do dziewczyny na której im zależy
__________________
''W każdym detalu, akordzie i dźwięku
Bez Ciebie życie nie miało by sensu...
Nic bez Muzyki
Wszystko dla Muzyki...''

OSTR- 'Pegaz'

Edytowane przez andziutek
Czas edycji: 2009-12-27 o 12:46
andziutek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-27, 13:04   #33
wsiowy_gupek
Zakorzenienie
 
Avatar wsiowy_gupek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Piekło
Wiadomości: 10 954
GG do wsiowy_gupek
Dot.: Co mam zrobić kiedy chłopak nie odpisuje na moje sms-y?

Cytat:
Napisane przez Kiniaa121 Pokaż wiadomość
Witam potrzebuję porady, jakiś czas temu poznałam w pracy chłopaka który do nas przyjeżdżał raz na tydzień, na początku byłam obojętna na jego gadanie, ładne słówka,komplementy,zawsze czarujący ale później jakoś zaczęło mnie to ruszać, ale niestety już od jakiegoś czasu do nas nie jeździ, więc postanowiłam że do niego napiszę, pisaliśmy trochę ze sobą. Na początku oczywiście mnie nie skojarzył może dlatego że się od razu nie przedstawiłam i mnie nie skojarzył po imieniu i trochę się z nim podrażniłam. Ale napisałam mu kim jestem, ale niestety też nic już nie odpisał, więc postanowiłam że napisze raz jeszcze ponieważ nie dawała mi ta sprawa zbytnio spokoju, ale też niestety echo. Postanowiłam że ostatniego sms-a jakiego mu wyślę to będzie sms z życzeniami świątecznymi, niestety ale na nie też nie odpisał. Nie wiem czy po prostu robi to celowo żeby mnie trochę przytrzymać za to że się z nim trochę drażniłam czy po prostu nie ma ochoty na znajomość ze mną, nie daje mi ta sprawa jakoś spokoju i nie wiem co mam zrobić.
Doładować mu konto.


Może jednak Tobą nie był zainteresowany, skoro kiedy powiedziałas mu kim jesteś pzestał się odzywać?
__________________
I'll kill Raszpla!!!
I swear, I'll kill her...


Zapuszczam:
włosy, paznokcie i biust.

Po prostu od urodzenia jestem chora na lenia
Wszystko co robię - robię tak od niechcenia...

Bo wolny czas to jest coś co lubie,
tych co pracują i się uczą nie rozumiem!
wsiowy_gupek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-27, 13:13   #34
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: Co mam zrobić kiedy chłopak nie odpisuje na moje sms-y?

Cytat:
Napisane przez Kiniaa121 Pokaż wiadomość
ale ja nie wypisuje do niego sms-a za sms-em i nie jestem żadną desperatką, więc nie wiem o co ci chodzi
Najwidoczniej nie jest tobą zainteresowany i nie chce utrzymywać z tob kontaktów.




Cytat:
Napisane przez Kiniaa121 Pokaż wiadomość
dzięki dziewczyny za porady
ale to nie takie łatwe dać sobie spokój
Czemu to nie łatwe dać sobie z nim spokój?? Chyba za dużo sobie wyobraziłaś,to że był dla ciebie miły nie oznacza że leci na ciebie.
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-27, 15:32   #35
Czarnulka19
Zadomowienie
 
Avatar Czarnulka19
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 160
Dot.: Co mam zrobić kiedy chłopak nie odpisuje na moje sms-y?

" Nie jest łatwe dać sobie spokój "

a co zdążyłaś się już zakochać,że nie jest tak łatwo ? Tak , w takim razie jeżeli nie masz godności - narzucaj mu się dalej , a on w dalszym ciągu będzie miał Cię gdzieś...
Współczuję chłopakowi.

Edytowane przez Czarnulka19
Czas edycji: 2009-12-27 o 15:33
Czarnulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-27, 16:29   #36
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Co mam zrobić kiedy chłopak nie odpisuje na moje sms-y?

1. Dać sobie spokój, bo facet nie jest Tobą zainteresowany.
2. Wyłączyć telefon, żeby Ci znowu do głowy nie przyszło wypisywać do niego po kilka smsów.
3. Nigdy więcej się nie narzucać, bo to nie pomaga, a szkodzi.
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-27, 16:30   #37
Madzia9999
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia9999
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Środek Polski.
Wiadomości: 9 976
Dot.: Co mam zrobić kiedy chłopak nie odpisuje na moje sms-y?

Ja bym sobie dała spokój po jednym, a jak bym była bardzo zdeterminowana góra po dwóch smsach bez odpowiedzi.
__________________
'' Na seksapil składa się w połowie
to, co kobieta ma, a w połowie to,
co myśli, że ma ''.


Sophia Loren
Madzia9999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-27, 16:51   #38
Czarnulka19
Zadomowienie
 
Avatar Czarnulka19
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 160
Dot.: Co mam zrobić kiedy chłopak nie odpisuje na moje sms-y?

Co mam zrobić kiedy chłopak nie odpisuje na moje sms-y?
Dla mnie te pytanie w tytule jest co najmniej dziwne ?
A co można w takiej sytuacji zrobić poza tym ,że dać sobie spokój ...
Czarnulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-27, 17:07   #39
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: Co mam zrobić kiedy chłopak nie odpisuje na moje sms-y?

PO 1 smsie powinnas była dac sobie spokoj,nie pokazałas sie w zbyt pozytywnym swietle, poniewaz było oczywiste, ze gdyby chciał, to by odpisał.
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-27, 17:09   #40
Mrs.
Zakorzenienie
 
Avatar Mrs.
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 3 710
Dot.: Co mam zrobić kiedy chłopak nie odpisuje na moje sms-y?

Ja bym sobie juz dała spokój po pierwszym smsie na który Ci nie odpisał . Po co sie narzucasz ?
Mrs. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-27, 18:02   #41
Lena4
Rozeznanie
 
Avatar Lena4
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 811
Dot.: Co mam zrobić kiedy chłopak nie odpisuje na moje sms-y?

Nie pisać.
__________________
Istnieje świat, a to rozprasza.


Lena4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-27, 19:00   #42
Monifash34
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 1 235
Dot.: Co mam zrobić kiedy chłopak nie odpisuje na moje sms-y?

Przestać do niego pisać.
Odpuść sobie tę znajomość.Szkoda tracić czas dla faceta,który najwyrazniej nie jest Tobą zainteresowany.
__________________
Monika
Monifash34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-27, 19:19   #43
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Co mam zrobić kiedy chłopak nie odpisuje na moje sms-y?

Na moje oko delikwent jest zajęty i na wyjeździe był ochoczy do poflirtowania jak jego panny w pobliżu nie było
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-27, 20:00   #44
Anethka
Zakorzenienie
 
Avatar Anethka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Pleasant Hill
Wiadomości: 7 852
Dot.: Co mam zrobić kiedy chłopak nie odpisuje na moje sms-y?

Nie zastanawiaj się dlaczego nie odpisuje. Nie robi tego, bo zapewne ma powód. Nieważne jaki. Może mu się nie podobasz, może ma dziewczynę, a może jest jakiś inny powód... . Nie narzucaj mu się, bo to nic nie da.
__________________
Życie w Dubaju z mojej perspektywy

KLIK
Anethka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-27, 21:13   #45
Costynuuna
Zadomowienie
 
Avatar Costynuuna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 482
Dot.: Co mam zrobić kiedy chłopak nie odpisuje na moje sms-y?

do tanga trzeba dwojga, w waszym przypadku tylko ty jesteś chętna więc wniosek prosty
__________________
Ostatni raz w siebie zwątpiłam !
Costynuuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-27, 22:05   #46
elf01
Zadomowienie
 
Avatar elf01
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraina Elfów
Wiadomości: 1 671
Dot.: Co mam zrobić kiedy chłopak nie odpisuje na moje sms-y?

Może nie ma nic na koncie

A tak poważnie to dałabym sobie z nim spokój. To chłopak powinien zabiegać o dziewczynę. Jakby mu zależało to by napisał.
__________________
Obiecuj tylko tyle, ile możesz dać. I dawaj więcej, niż obiecałeś.
elf01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-27, 22:32   #47
whoaboa
Zadomowienie
 
Avatar whoaboa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 486
Dot.: Co mam zrobić kiedy chłopak nie odpisuje na moje sms-y?

Cytat:
Napisane przez zagubiona89r Pokaż wiadomość
Wysyłanie drugiego esemesa, gdy facet na 1 nie raczył odpowiedzieć, a potem 3... gdy dwa pierwsze pozostały bez echa, osobiście uznaję za narzucanie się i desperację.
dokladnie. tak wiec - odpusc
whoaboa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-27, 22:45   #48
dzustam
Zakorzenienie
 
Avatar dzustam
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Przylądek Zieleni
Wiadomości: 6 764
Dot.: Co mam zrobić kiedy chłopak nie odpisuje na moje sms-y?

Zazwyczaj w takich wypadkach doradzałabym zachowanie resztek godności i danie sobie na wstrzymanie

Jednak widzę, że jesteś wytrwała , więc w takim wypadku mogę tylko napisać: jak będzie odganiał się od Ciebie kijem, to z zaskoczenia zajdź go od tyłu
__________________

dzustam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-27, 22:46   #49
Czarnulka19
Zadomowienie
 
Avatar Czarnulka19
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 160
Dot.: Co mam zrobić kiedy chłopak nie odpisuje na moje sms-y?

Cytat:
Napisane przez dzustam Pokaż wiadomość
Zazwyczaj w takich wypadkach doradzałabym zachowanie resztek godności i danie sobie na wstrzymanie

Jednak widzę, że jesteś wytrwała , więc w takim wypadku mogę tylko napisać: jak będzie odganiał się od Ciebie kijem, to z zaskoczenia zajdź go od tyłu
Myślisz ,że aż do tego dojdzie

Edytowane przez Czarnulka19
Czas edycji: 2009-12-27 o 22:57
Czarnulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-27, 22:55   #50
brownayes
Raczkowanie
 
Avatar brownayes
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 491
Dot.: Co mam zrobić kiedy chłopak nie odpisuje na moje sms-y?

Nie napiszę nic nowego tylko to samo co wszystkie... nie ma sie t nad czym zastanawiać tylko sobie odpuścić i kropka.
brownayes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-28, 10:23   #51
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Co mam zrobić kiedy chłopak nie odpisuje na moje sms-y?

Gosciu potraktowal Cie bardzo po chamsku.
Szarmancki? Wy na powaznie tak? Przeciez to agresywne nie odpisac gdy ktos sie grzecznie przedstawia.

Nie dziwie Ci sie, ze Cie to zlosci. Ale nic sie nie boj przejdzie Ci - nie dlugo sylwester i karnawal - zycze Ci poznania jakiegos dzentelmena.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-28, 11:18   #52
tacyta
Wtajemniczenie
 
Avatar tacyta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 581
Dot.: Co mam zrobić kiedy chłopak nie odpisuje na moje sms-y?

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
Gosciu potraktowal Cie bardzo po chamsku.
Szarmancki? Wy na powaznie tak? Przeciez to agresywne nie odpisac gdy ktos sie grzecznie przedstawia.

Nie dziwie Ci sie, ze Cie to zlosci. Ale nic sie nie boj przejdzie Ci - nie dlugo sylwester i karnawal - zycze Ci poznania jakiegos dzentelmena.
Nie przesadzajmy już z tym chamstwem czy agresywnością w opisanej sytuacji.. Chamskie to by było, gdyby po 10 latach bycia razem wyszedł pop papierosy i nie wrócił nie racząc poinformować o zakończeniu związku A agresywny byłby jakby jej napisał, żeby się odp*****. Zauważyłam u niektórych Wizażanek tendencję do odsądzania od czci i wiary facetów tylko dlatego, że akurat nie są zainteresowani. Przecież on miał prawo z jakiś powodów nie chciec kontynować znajomości, nic jej nie obiecywał, spotykali się tylko na gruncie zawodowym. Zdaniem niektórych brak odpowiedzi czyni go zimnym draniem, ale gdyby jej odpisał, że nie chce kontynować tej znajmości i żeby dała mu spokój, to też by, zdaniem tych samych Wizażanek, zachował jak ostatni cham. Facet po prostu dał jej to do zrozumienia nie odpisując na piewszego smsa i inteligentna, nie narzucająca się kobieta poprzestałaby na tym, ale ona zaczęła bombardować go kolejnymi smsami. Oczywiście na życzenia świąteczne wypada odpowiedzieć, ale może on bał się, że jak jej odpisze, to autorka potraktuje to jak zielone światło i już się od niej nie odpędzi . Naprawdę wysyłanie ponad 1 sms do faceta, który nie odpowiada, sprawia wrażenie desperacji.
tacyta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-28, 11:23   #53
zagubiona89r
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 972
Dot.: Co mam zrobić kiedy chłopak nie odpisuje na moje sms-y?

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
Gosciu potraktowal Cie bardzo po chamsku.
Szarmancki? Wy na powaznie tak? Przeciez to agresywne nie odpisac gdy ktos sie grzecznie przedstawia.

Nie dziwie Ci sie, ze Cie to zlosci. Ale nic sie nie boj przejdzie Ci - nie dlugo sylwester i karnawal - zycze Ci poznania jakiegos dzentelmena.

Chciał się dowiedzieć kim ona jest (u mnie w domyśle: kto do cholery ma mój numer telefonu i zawraca mi głowę). Dowiedział się i temat zamknięty.

A nie odpisał bo pewnie na każdą jego wiadomość autorka wysłała 2 następne. Uciął kontakt chirurgicznym cięciem, i szczerze... jakbym była na jego miejscu to ja bym była wkurzona... Bo nie odpisuje, nie wyrażam chęci kontynuacji znajomości a jakaś baba do mnie wypisuje esy i widocznie nie widzi tych wyraźnych oznak braku zainteresowania.

No, ale ja wredna baba jestem, i jak kiedyś jeden gość do mnie dwa tygodnie wypisywał to jak milczenie nie pomogło wprost mu się kazałam odpier*****. Niektórym zimny prysznic jest potrzebny.
__________________

... znam słowa, które jak atropina rozszerzają źrenice i zmieniają kolor świata. Po nich nie można już odejść ...
zagubiona89r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-28, 11:41   #54
dzustam
Zakorzenienie
 
Avatar dzustam
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Przylądek Zieleni
Wiadomości: 6 764
Dot.: Co mam zrobić kiedy chłopak nie odpisuje na moje sms-y?

Cytat:
Napisane przez Kiniaa121 Pokaż wiadomość
[...]więc postanowiłam że do niego napiszę, pisaliśmy trochę ze sobą. Na początku oczywiście mnie nie skojarzył może dlatego że się od razu nie przedstawiłam i mnie nie skojarzył po imieniu i trochę się z nim podrażniłam. Ale napisałam mu kim jestem, ale niestety też nic już nie odpisał [...]

Myślał, że się z nim drażni Kryśka, a drażniła się Maryśka... Kultura wymaga, żeby chociaż odpisał, że nie jest zainteresowany.

Z piętnastej strony, jakby mnie nieznajomy zasypywał droczącymi się smsami, których (jakby się okazało) nie chciałabym dostawac, to tez nie wiem jakbym się zachowała... Raczej bym odpisała, elegancko kończąc rozmowę.

Ale facet postanowił inaczej to zakończyć. Krotko i na temat. Ciach.

Zresztą nie wiemy jak autorka się podrażniła może nawet Rena nie odpisałaby jej na smsa
__________________

dzustam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-28, 14:03   #55
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Co mam zrobić kiedy chłopak nie odpisuje na moje sms-y?

Cytat:
Napisane przez Kiniaa121 Pokaż wiadomość
Witam potrzebuję porady, jakiś czas temu poznałam w pracy chłopaka który do nas przyjeżdżał raz na tydzień, na początku byłam obojętna na jego gadanie, ładne słówka,komplementy,zawsze czarujący ale później jakoś zaczęło mnie to ruszać, ale niestety już od jakiegoś czasu do nas nie jeździ, więc postanowiłam że do niego napiszę, pisaliśmy trochę ze sobą. Na początku oczywiście mnie nie skojarzył może dlatego że się od razu nie przedstawiłam i mnie nie skojarzył po imieniu i trochę się z nim podrażniłam. Ale napisałam mu kim jestem, ale niestety też nic już nie odpisał, więc postanowiłam że napisze raz jeszcze ponieważ nie dawała mi ta sprawa zbytnio spokoju, ale też niestety echo. Postanowiłam że ostatniego sms-a jakiego mu wyślę to będzie sms z życzeniami świątecznymi, niestety ale na nie też nie odpisał. Nie wiem czy po prostu robi to celowo żeby mnie trochę przytrzymać za to że się z nim trochę drażniłam czy po prostu nie ma ochoty na znajomość ze mną, nie daje mi ta sprawa jakoś spokoju i nie wiem co mam zrobić.
Jest w Tobie z pewnoscia zakochany, tylko nie umie tego okazac, pisz do skutku!

Nie wiem co niektorym kobietom trzeba powiedziec, zeby zrozumialy, ze mezczyzna nie jest nimi zainteresowany i nie, nie podrywal ich wczesniej, po prostu byl mily, a one dziko nadinterepretuja sobie.

Cytat:
Napisane przez nicka01 Pokaż wiadomość
ale Co faceci to buraki, zamiast powiedzieć - unikają grrrrr
A co on ma jej jeszcze powiedziec? Napisalby, ze nie jest zainteresowany kontaktem, to dopiero by bylo.

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
Na moje oko delikwent jest zajęty i na wyjeździe był ochoczy do poflirtowania jak jego panny w pobliżu nie było
Fresa, do jakiegoz znowu flitrowania ?
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-28, 15:38   #56
euforia112
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 463
Dot.: Co mam zrobić kiedy chłopak nie odpisuje na moje sms-y?

Przestać pisać, pewnie drażnisz jego pannę w Święta i on dla świętego spokoju udaje, że Cię nie zna.
__________________
Wyobraźnia bez wiedzy może stworzyć rzeczy piękne. Wiedza bez wyobraźni najwyżej doskonałe.
Albert Einstein


euforia112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-28, 15:52   #57
kluska234
Raczkowanie
 
Avatar kluska234
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 388
Dot.: Co mam zrobić kiedy chłopak nie odpisuje na moje sms-y?

Daj sobie spokój. Wygląda na to, że nie jest Tobą zainteresowany.
kluska234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-20, 16:16   #58
tommy88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 19
Dot.: Co mam zrobić kiedy chłopak nie odpisuje na moje sms-y?

Pomylka

Edytowane przez tommy88
Czas edycji: 2010-07-21 o 08:28
tommy88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-21, 19:51   #59
lipstick_girl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 43
Dot.: Co mam zrobić kiedy chłopak nie odpisuje na moje sms-y?

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
Gosciu potraktowal Cie bardzo po chamsku.
Szarmancki? Wy na powaznie tak? Przeciez to agresywne nie odpisac gdy ktos sie grzecznie przedstawia.

Nie dziwie Ci sie, ze Cie to zlosci. Ale nic sie nie boj przejdzie Ci - nie dlugo sylwester i karnawal - zycze Ci poznania jakiegos dzentelmena.

Podniosę ten temat, choć już trochę mineło. Post powyżej zawiera ziarnko prawdy... Wszystkie jestescie na nie, ok,owszem, odpuścić sobie. nie jest to jednak takie łatwe jesli się jej spodobał.Nie łatwo tak zrezygnować. Nie rozumiem facetów-oczywiście niektórych. Dlaczego NA WSTĘPIE odrzuca dziewczynę-nie dajać sobie cienia szansy??!! nie rozuiem takich facetów. Z tego co ona pisała, to nie była aż tak bardzo nahalna, dobrze sie im rozmawiało. Narobił jej tylko nadziei i tyle. I olał. Jak mi się ktoś od początlu nie podoba to od razu od ręki nie oakzuje ŻADNEGO zainteresowania,nic, zero, nothing. A tutaj jednak narobił, tzn namieszał jej w głowie... Ponadto powtarzam, nie rozumiem oceniania kogoś po wyglazie-a tutaj najwyrazniej o to poszło, gdyż facet nagle jak się przypomniała kim jest-przestał odpisywać. I do tego należy dodać,ze to on ją zaczał podrywaća ona na pocxatku się opierała. Poczytajcie dokladniej pierwszy post. Dla facetów takie niewinne namieszanie w głowie,niewinny flirt to chleb powszedni. Ale to nie jest fair.Tymbardziej fair nie było chamskie nie odzywanie się-gdy dowiedział się że to ona,a już nie wspomnę o kompletnym braku kultury niedopisujac na zyczenia. Jeden z moich związków z totalnym chamem, tak chamem,do dziś go nie trawię, zakonczyl się,a mimo wszystko wyslalam temu chamowi życzenia na święta bo chciałam być miła i ten cham odpisał mi tez życzeniami. Więc kolega autorki to jeszcze większy cham,skoro nie było go stać na te kilka słów...
lipstick_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-21, 20:16   #60
201708250923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 813
Dot.: Co mam zrobić kiedy chłopak nie odpisuje na moje sms-y?

[QUOTE=lipstick_girl;20836 113]Podniosę ten temat, choć już trochę mineło. Post powyżej zawiera ziarnko prawdy... Wszystkie jestescie na nie, ok,owszem, odpuścić sobie. nie jest to jednak takie łatwe jesli się jej spodobał.Nie łatwo tak zrezygnować. Nie rozumiem facetów-oczywiście niektórych. Dlaczego NA WSTĘPIE odrzuca dziewczynę-nie dajać sobie cienia szansy??!! nie rozuiem takich facetów.
Może dlatego, że koleś z nią jakisz czas gadał i stwierdził, że to nie to. Ewentualnie dlatego,że na stracie wiedzial, że ona go nie interesuje?

Edytowane przez 201708250923
Czas edycji: 2017-08-24 o 22:39
201708250923 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:23.