Dziwne zachowanie chłopaka - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-06, 10:25   #1
jadzia1108
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 74

Dziwne zachowanie chłopaka


Witam,
Poznałam chłopaka, spotkaliśmy się 3 razy, było cudownie,postanowiliśmy być razem po czym on musiał wyjechać 700 km od miejsca mojego zamieszkania. Przez 1 miesiąc nie było problemu z kontaktem (tylko gg niestety) rozmawialiśmy ze sobą codziennie niemalże przez 3-6 godz ( codziennie powtarzał że nie może doczekać się mojego przyjazdu i że zależy mu na mnie,na czymś stałym) i nagle te kontakty stały się rzadsze, podobno zajęty ale jak ost zapytałam go na czym stoję i czy chcę nadal abym przyjechała do niego na ferie to napisał że musi wszystko przemyśleć i da znać. Trzy dni później zapytałam czy sobie przemyślał wszystko a on że nie, że to trudna decyzja i że jeszcze nad tym dłużej nie myślał. Gdy zaproponowałam żebyśmy poczekali z tym do ferii bo dla mnie to jedyna rozsądna decyzja to napisał tylko nie wiem. Co o tym sądzicie? jakie jest wasze zdanie na ten temat? Nie chce podawać swojego żeby nikt się nim nie sugerował
jadzia1108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-06, 10:32   #2
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Dziwne zachowanie chłopaka

moim zdaniem związki na odległość są tak ciężkie, że w większości przypadków umierają śmiercią naturalną i tak się dzieje u Ciebie, wydaje mi się że nic z tego nie będzie
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-06, 10:33   #3
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Dziwne zachowanie chłopaka

Spotkaliscie sie 3 razy !
gadac na gg i fantazjowac moze kazdy ,daj mu spokoj i przestan mu sie narzucać.

chlopak moze miec dziewczyne ,żone lub kilka innych kolezanek na gg.

Bedzie chcial to sie odezwie jak nie to przeciez wspolnych dzieci nie macie .
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/



Edytowane przez paula78
Czas edycji: 2010-01-06 o 10:34
paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-06, 10:33   #4
brownayes
Raczkowanie
 
Avatar brownayes
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 491
Dot.: Dziwne zachowanie chłopaka

Sądzę, że chce Cię spławić albo jest naprawdę baaardzo zajęty... ale skoro sam nie podejmuje tematu to chyba to pierwsze.
brownayes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-06, 10:34   #5
nicka01
Wtajemniczenie
 
Avatar nicka01
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: z nienacka
Wiadomości: 2 233
Dot.: Dziwne zachowanie chłopaka

Cytat:
Napisane przez jadzia1108 Pokaż wiadomość
Witam,
Poznałam chłopaka, spotkaliśmy się 3 razy, było cudownie,postanowiliśmy być razem po czym on musiał wyjechać 700 km od miejsca mojego zamieszkania. Przez 1 miesiąc nie było problemu z kontaktem (tylko gg niestety) rozmawialiśmy ze sobą codziennie niemalże przez 3-6 godz ( codziennie powtarzał że nie może doczekać się mojego przyjazdu i że zależy mu na mnie,na czymś stałym) i nagle te kontakty stały się rzadsze, podobno zajęty ale jak ost zapytałam go na czym stoję i czy chcę nadal abym przyjechała do niego na ferie to napisał że musi wszystko przemyśleć i da znać. Trzy dni później zapytałam czy sobie przemyślał wszystko a on że nie, że to trudna decyzja i że jeszcze nad tym dłużej nie myślał. Gdy zaproponowałam żebyśmy poczekali z tym do ferii bo dla mnie to jedyna rozsądna decyzja to napisał tylko nie wiem. Co o tym sądzicie? jakie jest wasze zdanie na ten temat? Nie chce podawać swojego żeby nikt się nim nie sugerował
Olej go.
__________________



nie masz żadnej szansy ale ją wykorzystaj


nicka01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-06, 10:39   #6
jadzia1108
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 74
Dot.: Dziwne zachowanie chłopaka

hmm ale jego przyjaciel też twierdzi żebym poczekała, do niego też się nie odzywa, nie pisze a przecież nie ma powodu, nawet jeśli ze mną chce zakończyć znajomość. Poza tym jeśli chce to czemu tego nie robi? Ja mam podjąć tą decyzję?
jadzia1108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-06, 10:46   #7
brownayes
Raczkowanie
 
Avatar brownayes
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 491
Dot.: Dziwne zachowanie chłopaka

No to poczekaj i nie pisz do niego, jeśli będzie chciał to sam się odezwie. Wiesz trzy spotkania nic nie znaczą...
brownayes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-06, 10:55   #8
limonka1983
Zakorzenienie
 
Avatar limonka1983
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 252
GG do limonka1983
Dot.: Dziwne zachowanie chłopaka

Tak już jest, że jednak każdy znasz potrzebuje kogoś "na żywo". Owszem, ludzie są w szczęśliwych związkach na odległość, ale należą do szczęściarzy i dbają o relacje. No i pewnie trwa to dłużej, niż 3 spotkania. Wiesz... Po pary spotkaniach możesz się komuś spodobać i jeśli spotykalibyście się "normalnie", mogłoby się to rozwinąć dalej. Jednak w waszym przypadku szanse są marne. Nie miej do faceta pretensji. Zwyczajnie mu się odwidziało, gdyż relacje nie były podsycane. Takie gadki na gg, to wiesz...
limonka1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-06, 11:00   #9
jadzia1108
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 74
Dot.: Dziwne zachowanie chłopaka

Wiem że to mało, zdaję sobie z tego sprawę ale chciał tego, jeszcze przed wyjazdem i później utwierdzał mnie w przekonaniu że chce być ze mną. Właściwie wszystko się popsuło (zaczęło psuć) jak spotkałam się z jego przyjacielem, niby sam to proponował ale wydaje mi się ze oczekiwał spotkań we 3 ( ten kolega miał być dla mojej koleżanki ale nie wyszło) a wyszło że spotkaliśmy się we 2. Mówił że ok że Nam ufa ale jednak coś jest nie tak. A przecież ja tego kumpla traktuje jako dobrego kolegę, chciałam go poznać bo w ferie mieliśmy jechać do Seby razem, wiec głupio w ciemno, z całkiem obcą osobą jechać tyle godz

---------- Dopisano o 12:00 ---------- Poprzedni post napisano o 11:57 ----------

Cytat:
Napisane przez limonka1983 Pokaż wiadomość
Tak już jest, że jednak każdy znasz potrzebuje kogoś "na żywo". Owszem, ludzie są w szczęśliwych związkach na odległość, ale należą do szczęściarzy i dbają o relacje. No i pewnie trwa to dłużej, niż 3 spotkania. Wiesz... Po pary spotkaniach możesz się komuś spodobać i jeśli spotykalibyście się "normalnie", mogłoby się to rozwinąć dalej. Jednak w waszym przypadku szanse są marne. Nie miej do faceta pretensji. Zwyczajnie mu się odwidziało, gdyż relacje nie były podsycane. Takie gadki na gg, to wiesz...

to czemu tego nie skończy? jak do niego napiszę to mi normalnie odpowie. Stoimy w miejscu a oficjalnie jesteśmy para:/
jadzia1108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-06, 11:06   #10
limonka1983
Zakorzenienie
 
Avatar limonka1983
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 252
GG do limonka1983
Dot.: Dziwne zachowanie chłopaka

Cytat:
Napisane przez jadzia1108 Pokaż wiadomość

to czemu tego nie skończy? jak do niego napiszę to mi normalnie odpowie. Stoimy w miejscu a oficjalnie jesteśmy para:/
Może nie chce kończyć znajomości, tylko ten związek. A może jest realistą i ma podobne poglądy do moich. Otóż ja uważam, że nie nazwa jest ważna, a relacje. Np. z moim facetem nie mam daty rozpoczęcia naszego związku. Zwyczajnie zaczęliśmy się zbliżać do siebie i jesteśmy razem. Nikt z nas tego nigdy nie nazwał. Zawsze może si okazać, że od kilku latjkesteśmy bliskimi znajomymi A tak na poważnie, to ten facet myśli realistycznie: skoro spotkaliście się 3 razy, coś tam sobie słodzicie przez gg, to jest to zwykła znajomość lub może flirt. On nie ma czego kończyć, bo dla niego nie jest to związek.

---------- Dopisano o 12:06 ---------- Poprzedni post napisano o 12:04 ----------

Normlanie odpowiada, bo może należy do kulturalnych facetów, którzy nie jadą po lasce jak po szmacie tylko dlatego, że może nie wychodzi im w związku. Mój pewien były, gdy rzucał swe laski, traktował je potem jak zwykłe g&^%wna. Tylko dlatego, że się rozstali. nieważne, że zdradzał. A ten "Twój" jest zwyczajnie facetem na poziomie. I na tyle dojrzałym, że zdaje sobie sprawę z szans tych relacji.
limonka1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-06, 11:06   #11
brownayes
Raczkowanie
 
Avatar brownayes
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 491
Dot.: Dziwne zachowanie chłopaka

Cytat:
Napisane przez jadzia1108 Pokaż wiadomość
Wiem że to mało, zdaję sobie z tego sprawę ale chciał tego, jeszcze przed wyjazdem i później utwierdzał mnie w przekonaniu że chce być ze mną. Właściwie wszystko się popsuło (zaczęło psuć) jak spotkałam się z jego przyjacielem, niby sam to proponował ale wydaje mi się ze oczekiwał spotkań we 3 ( ten kolega miał być dla mojej koleżanki ale nie wyszło) a wyszło że spotkaliśmy się we 2. Mówił że ok że Nam ufa ale jednak coś jest nie tak. A przecież ja tego kumpla traktuje jako dobrego kolegę, chciałam go poznać bo w ferie mieliśmy jechać do Seby razem, wiec głupio w ciemno, z całkiem obcą osobą jechać tyle godz

---------- Dopisano o 12:00 ---------- Poprzedni post napisano o 11:57 ----------




to czemu tego nie skończy? jak do niego napiszę to mi normalnie odpowie. Stoimy w miejscu a oficjalnie jesteśmy para:/

Hym... jesteście parą, ja bym po 3 spotkaniach raczej flirtem to nazwała, ale ok. To spytaj faceta wprost czy nie odwidziało mu sie. Może sam niema odwagi by to napisać.
brownayes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-06, 11:13   #12
jadzia1108
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 74
Dot.: Dziwne zachowanie chłopaka

hmm skąd wiem że jesteśmy parą? Bo nazwał mnie swoja dziewczyna i przyjacielowi powiedział że jesteśmy razem wiec to chyba świadczy o byciu para, o byciu z kimś


co do kultury to zgadzam się to niezwykle obyty i mądry chłopak który niejedno przeszedł w życiu dlatego dziwi mnie jego zachowanie, do tej pory nie miał raczej problemów z nazywaniem swoich uczuć, odczuć, planów itd.


jego przyjaciel jest zdania że zgłupiał na tym ranczu i na razie świata nie widzi poza końmi ale że to mu przejdzie. A decyzji nie podjął bo nie wie jaka ona ma być wiec ucieka od niej jak może do ferii, tylko że ja nie pojadę na nie jeśli sytuacja będzie wyglądała jak dotychczas.
jadzia1108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-06, 11:24   #13
szarak
Rozeznanie
 
Avatar szarak
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: mazowieckie WG..
Wiadomości: 640
GG do szarak
Dot.: Dziwne zachowanie chłopaka

Cytat:
Napisane przez brownayes Pokaż wiadomość
Sądzę, że chce Cię spławić albo jest naprawdę baaardzo zajęty... ale skoro sam nie podejmuje tematu to chyba to pierwsze.
jak dla mnie to:
-może i jest na maxa zajęty a może on tam kogoś ma
- nie powie Ci dosłownie że to koniec i że mu nie zależy bo chce mieć wyjście awaryjne w razie jakby mu coś w głowie uległo zmianie.
__________________
;(
gsf 1250 bandit S (GT)
szarak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-06, 11:36   #14
NiEBiE
Zakorzenienie
 
Avatar NiEBiE
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 261
Dot.: Dziwne zachowanie chłopaka

Może też oczekiwać, iż takim zachowaniem sam sprowokuje Cię do zakończenia tego związku. Faceci często tak mają - jakby bali się powiedzieć konkretnie, że to koniec, a zaczynają olewać, kręcić po to, by dziewczyna sama się zniechęciła.
Dla mnie to właśnie to.
__________________

NiEBiE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-06, 11:42   #15
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Dziwne zachowanie chłopaka

Co sądzę?
Że elegancko Cię olał. Więc i Ty olej jego, bo innego wyjścia tu nie widzę.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-06, 12:20   #16
limonka1983
Zakorzenienie
 
Avatar limonka1983
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 252
GG do limonka1983
Dot.: Dziwne zachowanie chłopaka

Słuchaj, po 3 spotkaniach na serio nie można wymagać od kogoś deklaracji. Związeki trwają parę tygodni, miesięcy, lat... wasz potrwał może parę dni na żywo. GG może być dodatkiem do związku... wiesz, gdy nie macie możliwości zadzwonienia do siebie, spotkania się... GG jest dodatkiem, a nie podstawą związku. Facet po 3 spotkaniach ma byc pewien swoich uczuć? Po 3 spotkaniach wie, że mu się spodobałaś, ale na coś większego trzeba poczekać. to nawet pewnie zakochanie się nie było z jego strony. Pogódź się z tym, a nie rób z siebie pośmiewiska wśród kolegów i znajomych. Pytasz wszystkich dookoła. Dziewczyno, ja mojemu facetowi po pół roku spotykania się powiedziałam, że chyba go kocham. Wcześniej to był kumpel, potem przyjaciel... Później jakieś pocałunki, trzymanie się za rękę, ale tak po szczeniacku. I po pół roku takiej "zabawy" stwierdziłam, ze CHYBA jest to miłość. Można sie komuś spodobać na dzień dobry. Nawet może pojawić sie zakochanie. ale zakochanie ma to do siebie, ze albo przechodzi albo przekształca się w miłość. Tu nie ma szans na to 2. Poza tym... Skoro znajduje się te 70 km od Ciebie, to może by przyjechał w któryś weekend? Ewentualnie Ty byś odwiedziła jego? Mam dziadków 60 km od siebie i wiem, że to na serio nie jest kawał drogi. Godzina jazdy pociągiem. Autobusem jeszcze krócej.
limonka1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-06, 12:33   #17
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Dziwne zachowanie chłopaka

Nie ma co "gdybać" musisz z nim szczerze porozmawiac. Co bedzie dalej z waszym zwiazkiem, czy jest sens go kontynuowac? Powiedz mu, ze chcesz wiedziec na czym stoisz, zeby sobie złudnych nadziei nie robic. Nie daj mu sie wywinac, niech Ci szczerze odpowie na pytania. Powodzenia
Merys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-06, 12:42   #18
limonka1983
Zakorzenienie
 
Avatar limonka1983
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 252
GG do limonka1983
Dot.: Dziwne zachowanie chłopaka

Odwołuję to, co pisałam o przyjeździe. Nie zauważyłam jednego zera;P
limonka1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-06, 13:08   #19
asia 90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 381
Dot.: Dziwne zachowanie chłopaka

Cytat:
Napisane przez jadzia1108 Pokaż wiadomość
Witam,
Poznałam chłopaka, spotkaliśmy się 3 razy, było cudownie,postanowiliśmy być razem po czym on musiał wyjechać 700 km od miejsca mojego zamieszkania. Przez 1 miesiąc nie było problemu z kontaktem (tylko gg niestety) rozmawialiśmy ze sobą codziennie niemalże przez 3-6 godz ( codziennie powtarzał że nie może doczekać się mojego przyjazdu i że zależy mu na mnie,na czymś stałym) i nagle te kontakty stały się rzadsze, podobno zajęty ale jak ost zapytałam go na czym stoję i czy chcę nadal abym przyjechała do niego na ferie to napisał że musi wszystko przemyśleć i da znać. Trzy dni później zapytałam czy sobie przemyślał wszystko a on że nie, że to trudna decyzja i że jeszcze nad tym dłużej nie myślał. Gdy zaproponowałam żebyśmy poczekali z tym do ferii bo dla mnie to jedyna rozsądna decyzja to napisał tylko nie wiem. Co o tym sądzicie? jakie jest wasze zdanie na ten temat? Nie chce podawać swojego żeby nikt się nim nie sugerował
znalazł byc może sobie kogoś na miejscu... co z oczu to z serca. Nie narzucaj mu sie
asia 90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-06, 14:02   #20
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Dziwne zachowanie chłopaka

Cytat:
Napisane przez jadzia1108 Pokaż wiadomość

co do kultury to zgadzam się to niezwykle obyty i mądry chłopak który niejedno przeszedł w życiu dlatego dziwi mnie jego zachowanie, do tej pory nie miał raczej problemów z nazywaniem swoich uczuć, odczuć, planów itd.

Wiesz, ja też jestem kulturalna, obyta i nie mam problemów z nazywaniem swoich uczuć, też kiedyś "sama chciałam" związku na odległość, ale po miesiącu zaczęłam czuć, że to nie jest "to". I też ciężko mi było to powiedzieć facetowi, bo widziałam że jemu zależy, a we mnie takich uczuć już nie było. Jak znajomość zaczyna się "normalnie" i zdąży rozwinąć w codziennym kontakcie, to inna sytuacja, niż taka, że się spotkało 3 razy a potem wyjazd.

Moim zdaniem on się wycofuje z tego związku, a to, że jest taki "zajęty" może być zwykłą wymówką. Gdyby był naprawdę zakochany/zauroczony/jakkolwiek zainteresowany rozwijaniem tej znajomości, to kwestia "czy ona ma przyjechać na ferie" nie byłaby, jak to określił, trudną decyzją. Cieszyłby się na to i czekał niecierpliwie, a nie wykręcał.

Edytowane przez Lexie
Czas edycji: 2010-01-06 o 14:05
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-06, 14:10   #21
Wroclovianka
Zakorzenienie
 
Avatar Wroclovianka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 181
Dot.: Dziwne zachowanie chłopaka

Cytat:
Napisane przez limonka1983 Pokaż wiadomość
Odwołuję to, co pisałam o przyjeździe. Nie zauważyłam jednego zera;P
700 km tez da się przejechać, żeby weekend spędzić gdzieś tam mi się jednak wydaje, ze autorka może być za młoda na takie odległe wyjazdy w nieznane - zwłaszcza, ze w sumie dobrze faceta nie zna.

Jak dla mnie chłopak poznał tam jakąś pannę tak samo jak on zafascynowaną końmi i sobie teraz z nią grucha. Gadka o tym, że jest tak zajęty że nawet nie ma czasu smsa wysłać czy zadzwonić jest tak denna, ze aż nie chce mi się wierzyć, ze ktoś jest takim naiwniakiem i daje się na to nabrać. Facet na Ciebie zlewa - być może z powodu nowej znajomości - ale pozostawia sobie furtkę na powrót.
__________________

Wizaż rządzi, Wizaż radzi, Wizaż nigdy Cię nie zdradzi

Edytowane przez Wroclovianka
Czas edycji: 2010-01-06 o 14:13
Wroclovianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-06, 15:29   #22
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Dziwne zachowanie chłopaka

Cytat:
Napisane przez jadzia1108 Pokaż wiadomość
Witam,
Poznałam chłopaka, spotkaliśmy się 3 razy, było cudownie,postanowiliśmy być razem po czym on musiał wyjechać 700 km od miejsca mojego zamieszkania. Przez 1 miesiąc nie było problemu z kontaktem (tylko gg niestety) rozmawialiśmy ze sobą codziennie niemalże przez 3-6 godz ( codziennie powtarzał że nie może doczekać się mojego przyjazdu i że zależy mu na mnie,na czymś stałym) i nagle te kontakty stały się rzadsze, podobno zajęty ale jak ost zapytałam go na czym stoję i czy chcę nadal abym przyjechała do niego na ferie to napisał że musi wszystko przemyśleć i da znać. Trzy dni później zapytałam czy sobie przemyślał wszystko a on że nie, że to trudna decyzja i że jeszcze nad tym dłużej nie myślał. Gdy zaproponowałam żebyśmy poczekali z tym do ferii bo dla mnie to jedyna rozsądna decyzja to napisał tylko nie wiem. Co o tym sądzicie? jakie jest wasze zdanie na ten temat? Nie chce podawać swojego żeby nikt się nim nie sugerował
Co w tym dziwnego ? Chlopakowi najwidoczniej przeszlo, zreszta po kilku spotkaniach nie bylo najpewniej niewiadomo ile do "przechodzenia"...
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-06, 16:40   #23
jadzia1108
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 74
Dot.: Dziwne zachowanie chłopaka

Ehh już sama nie wiem, dziś się odezwał i nie wie skąd moje pytania, skoro jest ok
jadzia1108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-06, 16:47   #24
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Dziwne zachowanie chłopaka

Może go laska rzuciła i teraz znów chce Ciebie
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-06, 17:01   #25
bluebluesky
Zakorzenienie
 
Avatar bluebluesky
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 573
Dot.: Dziwne zachowanie chłopaka

Jest wiele niewiadomych w tej znajomości, nie znacie się jeszcze dobrze, nie nazwałabym tego jeszcze zwiazkiem.

Rozumiem, że "oficjalnie" jesteście razem, ale ja bym się zbytnio nie angażowała, Twój facet często zmiana stosunek do Ciebie.
bluebluesky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-06, 21:52   #26
euforia112
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 463
Dot.: Dziwne zachowanie chłopaka

Hmm wielka miłość po trzech spotkaniach. Wiesz inaczej wyglada związek na odległość miedzy ludźmi którzy sie długo znają, są ze sobą bardzo zżyci, , ale jaka więź może was łączyć po trzech randkach?
__________________
Wyobraźnia bez wiedzy może stworzyć rzeczy piękne. Wiedza bez wyobraźni najwyżej doskonałe.
Albert Einstein


euforia112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-07, 00:15   #27
Szarlotka7891
Raczkowanie
 
Avatar Szarlotka7891
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 363
Dot.: Dziwne zachowanie chłopaka

Sama jestem w związku na odległość (400km) od 1,5roku, tyle że ja ze swoim najpierw widywałam się w normalnych warunkach przez 2 miechy...jednak tobie nie wróże kolorowej przyszłości skoro już jest kiepsko...a to dopiero początek, zrezygnuj z niego lepiej...
__________________
...żaden dzień się nie powtórzy,
nie ma dwóch podobnych nocy,
dwóch tych samych pocałunków,
dwóch jednakich spojrzeń w oczy...


Wisława Szymborska
Szarlotka7891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-07, 10:28   #28
jadzia1108
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 74
Dot.: Dziwne zachowanie chłopaka

Chcę żebym przyjechała na te ferie Rozumiem nad czym się tak waha i decyzje czy będziemy razem, czy będziemy to kontynuować podejmiemy wspólnie podczas ferii
jadzia1108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-07, 21:11   #29
brownayes
Raczkowanie
 
Avatar brownayes
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 491
Dot.: Dziwne zachowanie chłopaka

No tak super...
brownayes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-24, 09:57   #30
jadzia1108
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 74
Dot.: Dziwne zachowanie chłopaka

Hmm no i moje drogie Panie przyjechał do mnie, nie mógł beze mnie wytrzymać i pomimo tego że ciężko bylo o powrót bo musiał wszystko zostawić jest przy mnie
jadzia1108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:07.