Jeśli mężczyzna zostawia klapę podniesioną... ;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-15, 15:39   #1
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997

Jeśli mężczyzna zostawia klapę podniesioną... ;)


Wątek, rzecz jasna, z przymrużeniem oka

No właśnie. Często czytuję/słyszę teksty typu "rany boskie, ależ on mnie wkurza, znów nie opuścił klapy w kiblu!", "Klapaaa! do jasnej cholery, możesz ją zamykać!!!" i w tym stylu

Przeszkadza Wam, kobietom, że TŻ nie spuszcza klapy? A może opuszcza ją i nie naraża Was na szoki?

Mnie, szczerze mówiąc, klapa klapie czy luby ją spuścił, czy nie. Jak tak - fajnie. Nie - o rany, zapomniał, zdarzyło się, opuszczę sama Nie jest to dla mnie absolutnie powód do złości.

A jak jest z wami?
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-15, 15:44   #2
cholernarejestracja
Copyraptor
 
Avatar cholernarejestracja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21 283
Dot.: Jeśli mężczyzna zostawia klapę podniesioną... ;)

Mieszkam z trójką mężczyzn aktualnie, często im się zdarza zostawić podniesioną. Jakoś nie widzę dramatu, po prostu spuszczam

Chyba, że cały kibelek jest brudny i nieestetyczny wtedy krzyczę i każę im posprzątać.
cholernarejestracja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-15, 15:49   #3
ankasz
Zakorzenienie
 
Avatar ankasz
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 001
Dot.: Jeśli mężczyzna zostawia klapę podniesioną... ;)

mnie wogóle do szewskiej pasji doprowadza nieopuszczona klapa - nie tylko przez TZ-ta mieszkam jeszcze z rodzicami i rodzeństwem i... jak tylko widzę podniesioną, to mnie trafia i wyładowuję złość na biednej klapie. I słyszą to wszyscy domownicy Przysięgam, kiedys przez to trzaskanie, zostaniemy bez klapy na WC

Jakoś mnie obrzydza, że napierw ktoś robi cos do klopa, a później nie zamyka - oczywisćie jak spłukuje to też klapa nie jest opuszczona, bo jakby była, to by tak została.. ah ta moja pokrętna logika.. Musze im pokazac ten artykuł, o bukietach kałowych, kiedys któraś wizażanka wrzuciła linka. Może sie nauczą, że jak nie zamykają klapy, to później w twarz wcierają sobie mikroskopijne kawałki kupy, za przeproszeniem.
__________________
"from delusion lead me to the truth.."

mam orta w poście? daj znać, nie obrażę się
ankasz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-15, 15:50   #4
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Jeśli mężczyzna zostawia klapę podniesioną... ;)

Klapę nalezy opuszczac ze wzgledów przede wszzytskim higienicznych ,

spuszczacie wode i wszytsko co tam zostalo unosi sie na cała łazienkę -wyobrazcie sobie ile tego osiada na waszych nie schowanych do szafki szczoteczkach do zębów

jest to udowodnione naukowo

wszyscy w domu zamykaja klape przed spuszczeniem wody i tak zostaje opuszczona no i żeby dobra energia wdh. feng shui nie uciekała do wc
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-15, 15:53   #5
amistad.k.m.s
Zakorzenienie
 
Avatar amistad.k.m.s
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 827
Dot.: Jeśli mężczyzna zostawia klapę podniesioną... ;)

A ja proszę o sprecyzowanie pytania Czy pisząc o klapie masz na myśli całość, czy tylko przykrywę klapy

Muszla klozetowa jest tak skonstruowana, że aby z niej skorzystać należy usiąść - dotyczy to mężczyzn jak i kobiet. Jeśli mężczyzna sika na stojąco to logiczne jest, że strumień moczu opryskuje wszystko, co znajduje się najbliżej. A jeśli mężczyzna uważa, że dla niego haniebne jest posadzenie tyłka, to dla mnie logiczne jest to, że po każdym załatwieniu swoich potrzeb szoruje wszystko wokół muszli klozetowej, łącznie ze ścianą. Do załatwiania swoich potrzeb na stojąco jest pisuar. U mnie w domu nie ma z tym problemu wszyscy załatwiają się w sposób jaki przewiduje konstrukcja muszli klozetowej [pisuaru brak] Więc ze spuszczaniem klapy jako całości nie ma problemu, a jeśli chodzi o przykrywę to różnie to bywa - czasami niektórym zdarza się zapomnieć, ale nikt się tym nie irytuje
amistad.k.m.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-15, 15:56   #6
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Jeśli mężczyzna zostawia klapę podniesioną... ;)

A nie nie, mam na myśli samą klapę Bo oczywiste jest, że deskę samą facet musi podnieść - mój podnosi, więc nie czepiam się
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-15, 15:58   #7
kasandra82
Wtajemniczenie
 
Avatar kasandra82
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2 374
Dot.: Jeśli mężczyzna zostawia klapę podniesioną... ;)

To że mężczyzna zostawia klapę podniesiona to nie musi być problem, zależy czy komuś chce się taki głupstwami stresować czy nie.
Ja jak widzę klapę podniesiona to ją opuszczam, a nie robię facetowi godzinny wykład. Mnie by też drażniło gdyby on się mnie czepiał o głupoty, np. że nie zakręciłam pasty do zębów. Życie jest za krótkie by tracić je na nic nie znaczące rzeczy.
__________________



kasandra82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-15, 15:58   #8
Deede
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 3 965
Dot.: Jeśli mężczyzna zostawia klapę podniesioną... ;)

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;13268943]Wątek, rzecz jasna, z przymrużeniem oka

No właśnie. Często czytuję/słyszę teksty typu "rany boskie, ależ on mnie wkurza, znów nie opuścił klapy w kiblu!", "Klapaaa! do jasnej cholery, możesz ją zamykać!!!" i w tym stylu

Przeszkadza Wam, kobietom, że TŻ nie spuszcza klapy? A może opuszcza ją i nie naraża Was na szoki?

Mnie, szczerze mówiąc, klapa klapie czy luby ją spuścił, czy nie. Jak tak - fajnie. Nie - o rany, zapomniał, zdarzyło się, opuszczę sama Nie jest to dla mnie absolutnie powód do złości.

A jak jest z wami?[/QUOTE]

Równie dobrze oni mogą mieć do nas pretensje o to, że my tej klapy nie podnosimy dla nich Chociaż u mnie ze względu na kota z ADHD musi być opuszczone zawsze wszystko, więc problemu ni ma ;]
__________________

Deede jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-15, 16:01   #9
MoniX24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Uk
Wiadomości: 241
Dot.: Jeśli mężczyzna zostawia klapę podniesioną... ;)

A co jesli...wogole jej nie podnosi kiedy sie zalatwia??
(mam na mysli deske,nie cala klape)
MoniX24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-15, 16:06   #10
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: Jeśli mężczyzna zostawia klapę podniesioną... ;)

Jesli chodzi i klape, to moze byc nie zamknieta(wc mam osobno). Jesli chodzi o deske- to irytuje mnie jej spuszczanie, podnosi mi sie cisnienie
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-15, 16:09   #11
amistad.k.m.s
Zakorzenienie
 
Avatar amistad.k.m.s
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 827
Dot.: Jeśli mężczyzna zostawia klapę podniesioną... ;)

Cytat:
Napisane przez Deede Pokaż wiadomość
Równie dobrze oni mogą mieć do nas pretensje o to, że my tej klapy nie podnosimy dla nich Chociaż u mnie ze względu na kota z ADHD musi być opuszczone zawsze wszystko, więc problemu ni ma ;]
Z jakiej racji? To, że oni nie stosują się do założenia konstruktora, że na muszlę klozetową trzeba usiąść, żeby z niej skorzystać? Jeśli taka ich wola to niech sprzątają po sobie po każdym siku
amistad.k.m.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-15, 16:27   #12
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: Jeśli mężczyzna zostawia klapę podniesioną... ;)

Mnie nie irytuje/wkurza nie zamykanie deski sedesowej po siusianiu mego tż-ta.Jemu się zdarza nawet sikać na siedząco. Zaś do spuszczania przy otwartej klapie,no lepiej zamykać,więc zamykamy.
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-15, 16:29   #13
stasiek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 206
Dot.: Jeśli mężczyzna zostawia klapę podniesioną... ;)

dopóki nie jest brudno, to może być na ukos nawet, jak dla mnie.

Na wspomnienie brudnej od okresu klapy po mojej współlokatorce, niespłukanej wody i innych takich kwiatkach robi mi się dość... niemrawo
__________________
stasiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-15, 16:30   #14
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Jeśli mężczyzna zostawia klapę podniesioną... ;)

Cytat:
Napisane przez ankasz Pokaż wiadomość
mnie wogóle do szewskiej pasji doprowadza nieopuszczona klapa - nie tylko przez TZ-ta mieszkam jeszcze z rodzicami i rodzeństwem i... jak tylko widzę podniesioną, to mnie trafia i wyładowuję złość na biednej klapie. I słyszą to wszyscy domownicy Przysięgam, kiedys przez to trzaskanie, zostaniemy bez klapy na WC
No i komu tym zaszkodzisz

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
Klapę nalezy opuszczac ze wzgledów przede wszzytskim higienicznych ,

spuszczacie wode i wszytsko co tam zostalo unosi sie na cała łazienkę -wyobrazcie sobie ile tego osiada na waszych nie schowanych do szafki szczoteczkach do zębów

jest to udowodnione naukowo

wszyscy w domu zamykaja klape przed spuszczeniem wody i tak zostaje opuszczona no i żeby dobra energia wdh. feng shui nie uciekała do wc
Nie mowie ze nie, ale mozna by jakis artykul czy dwa, bo mnie zaciekawilas.

Cytat:
Napisane przez amistad.k.m.s Pokaż wiadomość
A ja proszę o sprecyzowanie pytania Czy pisząc o klapie masz na myśli całość, czy tylko przykrywę klapy

Muszla klozetowa jest tak skonstruowana, że aby z niej skorzystać należy usiąść - dotyczy to mężczyzn jak i kobiet. Jeśli mężczyzna sika na stojąco to logiczne jest, że strumień moczu opryskuje wszystko, co znajduje się najbliżej. A jeśli mężczyzna uważa, że dla niego haniebne jest posadzenie tyłka, to dla mnie logiczne jest to, że po każdym załatwieniu swoich potrzeb szoruje wszystko wokół muszli klozetowej, łącznie ze ścianą. Do załatwiania swoich potrzeb na stojąco jest pisuar. U mnie w domu nie ma z tym problemu wszyscy załatwiają się w sposób jaki przewiduje konstrukcja muszli klozetowej [pisuaru brak] Więc ze spuszczaniem klapy jako całości nie ma problemu, a jeśli chodzi o przykrywę to różnie to bywa - czasami niektórym zdarza się zapomnieć, ale nikt się tym nie irytuje
Cytat:
Napisane przez amistad.k.m.s Pokaż wiadomość
Z jakiej racji? To, że oni nie stosują się do założenia konstruktora, że na muszlę klozetową trzeba usiąść, żeby z niej skorzystać? Jeśli taka ich wola to niech sprzątają po sobie po każdym siku
Nie wiem amistad.k.m.s., jakie masz doswiadczenia w tej dziedzinie, ale wspolczuje, jesli znasz osoby, dla ktorych oddanie moczu = opryskiwanie wszystkiego co jest najblizej; powiem tylko, ze tak nie jest, no a przynajmniej nie jest to regula, bo jak to robia osoby z ktorymi sie stykasz, to nie mam pojecia
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-15, 16:35   #15
watashi
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 158
Dot.: Jeśli mężczyzna zostawia klapę podniesioną... ;)

Cytat:
Napisane przez amistad.k.m.s Pokaż wiadomość
Z jakiej racji? To, że oni nie stosują się do założenia konstruktora, że na muszlę klozetową trzeba usiąść, żeby z niej skorzystać? Jeśli taka ich wola to niech sprzątają po sobie po każdym siku
Yyy..mieskzam wprawdzie tylko z tatą ale umie na stojąco trafić do muszli, z tego co zauważyłam będąc w domu u mojego faceta ten też potrafi. Nie widziałam nigdy "zasikanej" przez któregoś z nich deski

A co do klapy- tata jej nie opuszcza co nas wkurza bo wiemy co się dzieje wtedy przy spłukaniu wody-(jak się dowiedziałąm to odparzyłam szczoteczkę do zębów i teraz ją chowam)
Kiedyś ojciec nie miał też zwyczaju opuszczać tej deski i zdarzyło mi sie parę razy (np.w nocy) wejść usiąść i wpaść tyłkiem do muszli xD Teraz się nauczył i chociaż tą opuszcza
__________________
"It's a fun show if you haven't seen it. I can't understand what the devil he's saying, but you know, there's a lot of movement, and it's bright and colorful, it keeps my attention."

watashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-15, 16:35   #16
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Jeśli mężczyzna zostawia klapę podniesioną... ;)

Cytat:
Napisane przez stasiek Pokaż wiadomość
dopóki nie jest brudno, to może być na ukos nawet, jak dla mnie.

Na wspomnienie brudnej od okresu klapy po mojej współlokatorce, niespłukanej wody i innych takich kwiatkach robi mi się dość... niemrawo
No to powiem tak: pracuję głównie z kobietami, kilkakrotnie zdarzyło mi się wejść do wc i zastać krwawą niespodziankę na desce! albo pływającą kupę! Mało tego, 2 razy weszłam za jedną koleżanką i dokładnie wiem, że to ona jest jedną z zostawiających niespodzianki! Nauczycielka
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-15, 16:46   #17
Asienka187
Zakorzenienie
 
Avatar Asienka187
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 660
Dot.: Jeśli mężczyzna zostawia klapę podniesioną... ;)

U mnie lub u Tż to nie taki wielki problem bo obydwoje ubikacje mamy osobno (jeśli chodzi o te szczoteczki do zebów itp) Mój Tż zazwyczaj siusia (nienawidz tego słowa) na siedząco, wiec deski nie podnosi. Za to klape zostawia bardzo czesto otwarta, a mnie to niesamowicie wkurza.

Naprawde jest to rzecz ktora mnie do szału doprowadza, ale oczywiście nie robie awantur. Sama ja zamykam i czasem upominam Tżta zeby to robił, chociaż on i tak zawsze zapomina...
__________________
"Z uśmiechem traktuj siebie, swoje niedociągnięcia, swoją duchową nieporadność. Miej poczucie humoru."
Hume G.B.
Asienka187 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-15, 16:47   #18
Deede
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 3 965
Dot.: Jeśli mężczyzna zostawia klapę podniesioną... ;)

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
(...)
Nie mowie ze nie, ale mozna by jakis artykul czy dwa, bo mnie zaciekawilas. (...)
W reklamie tak było - chyba wystarczy
__________________

Deede jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-15, 16:49   #19
amistad.k.m.s
Zakorzenienie
 
Avatar amistad.k.m.s
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 827
Dot.: Jeśli mężczyzna zostawia klapę podniesioną... ;)

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Nie wiem amistad.k.m.s., jakie masz doswiadczenia w tej dziedzinie, ale wspolczuje, jesli znasz osoby, dla ktorych oddanie moczu = opryskiwanie wszystkiego co jest najblizej; powiem tylko, ze tak nie jest, no a przynajmniej nie jest to regula, bo jak to robia osoby z ktorymi sie stykasz, to nie mam pojecia
Wyrak pomyśl logicznie. Przykład: dorosły mężczyzna, wzrost średni, silny strumień moczu spadający z pewnej odległości, odbija się od muszli klozetowej, czy jak wolisz od wody - nie wiem, jakbyś się starał opryskasz podłogę tudzież ściany. Jeśli nie przekonuje cię teoria, ułóż białe kartki papieru wokół muszli klozetowej i sprawdź. To nie są duże krople moczu, ale drobinki, a jeśli w domu mieszka więcej niż jeden mężczyzna, to po całym dniu jest problem. Wniosek = wszyscy mężczyźni, którzy załatwiają się do muszli klozetowej na stojąco. Poza tym, jak myślisz z jakiego powodu powstał pisuar?
A jeszcze dodam gwoli wyjaśnienia, u mnie w domu nigdy nie było innej opcji korzystania z muszli klozetowej niż siadanie na niej

---------- Dopisano o 17:49 ---------- Poprzedni post napisano o 17:47 ----------

Cytat:
Napisane przez watashi Pokaż wiadomość
Yyy..mieskzam wprawdzie tylko z tatą ale umie na stojąco trafić do muszli, z tego co zauważyłam będąc w domu u mojego faceta ten też potrafi. Nie widziałam nigdy "zasikanej" przez któregoś z nich deski
A kto tu pisze o zasikanej desce?

Edytowane przez amistad.k.m.s
Czas edycji: 2009-07-15 o 16:53
amistad.k.m.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-15, 16:54   #20
TeaHouseMoon
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 740
Dot.: Jeśli mężczyzna zostawia klapę podniesioną... ;)

Niestety mnie to irytuje. Może dlatego, że całe życie (czytaj: mieszkając z rodzicami) spotykałam się z nawykiem opuszczania klapy i mnie także tak nauczono. Potem przyszło mi zamieszkać z kimś, kto nie ma tego zwyczaju. Coś okropnego, szczególnie kiedy pierwszy raz wytarłam kafelki wokół Brud nieziemski. Na szczęście już z tą osobą nie mieszkam i wszystko wróciło do normy, a mój chłopak także ma w zwyczaju opuszczać.
__________________

TeaHouseMoon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-15, 17:01   #21
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Jeśli mężczyzna zostawia klapę podniesioną... ;)

Nie denerwuje mnie to, bo nie ma miejsca u mnie w domu
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-15, 17:06   #22
watashi
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 158
Dot.: Jeśli mężczyzna zostawia klapę podniesioną... ;)

Cytat:
Napisane przez amistad.k.m.s Pokaż wiadomość
Wyrak pomyśl logicznie. Przykład: dorosły mężczyzna, wzrost średni, silny strumień moczu spadający z pewnej odległości, odbija się od muszli klozetowej, czy jak wolisz od wody - nie wiem, jakbyś się starał opryskasz podłogę tudzież ściany. Jeśli nie przekonuje cię teoria, ułóż białe kartki papieru wokół muszli klozetowej i sprawdź. To nie są duże krople moczu, ale drobinki, a jeśli w domu mieszka więcej niż jeden mężczyzna, to po całym dniu jest problem. Wniosek = wszyscy mężczyźni, którzy załatwiają się do muszli klozetowej na stojąco. Poza tym, jak myślisz z jakiego powodu powstał pisuar?
A jeszcze dodam gwoli wyjaśnienia, u mnie w domu nigdy nie było innej opcji korzystania z muszli klozetowej niż siadanie na niej

---------- Dopisano o 17:49 ---------- Poprzedni post napisano o 17:47 ----------


A kto tu pisze o zasikanej desce?
Ok mój błąd, tak zrozumiałam w kązdym razie i tak jakoś nie sądzę by to był taki problem..zresztą skąd wiesz jak sikają mężczyźni z twojej rodziny?^^
Aż normalnie położę jakąś kartkę obok muszli i sprawdzę. Chociaż moja muszla jest dosyć głęboka..
Ja myślałam że pisuar powstał bo tak wygodniej no i zasłania sikającego faceta;p żeby nikt go tam nie podglądał^^
__________________
"It's a fun show if you haven't seen it. I can't understand what the devil he's saying, but you know, there's a lot of movement, and it's bright and colorful, it keeps my attention."

watashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-15, 17:09   #23
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Jeśli mężczyzna zostawia klapę podniesioną... ;)

Cytat:
Napisane przez Deede Pokaż wiadomość
W reklamie tak było - chyba wystarczy
No wlasnie nie wystarczy

Cytat:
Napisane przez amistad.k.m.s Pokaż wiadomość
Wyrak pomyśl logicznie. Przykład: dorosły mężczyzna, wzrost średni, silny strumień moczu spadający z pewnej odległości, odbija się od muszli klozetowej, czy jak wolisz od wody - nie wiem, jakbyś się starał opryskasz podłogę tudzież ściany. Jeśli nie przekonuje cię teoria, ułóż białe kartki papieru wokół muszli klozetowej i sprawdź. To nie są duże krople moczu, ale drobinki, a jeśli w domu mieszka więcej niż jeden mężczyzna, to po całym dniu jest problem. Wniosek = wszyscy mężczyźni, którzy załatwiają się do muszli klozetowej na stojąco. Poza tym, jak myślisz z jakiego powodu powstał pisuar?
A jeszcze dodam gwoli wyjaśnienia, u mnie w domu nigdy nie było innej opcji korzystania z muszli klozetowej niż siadanie na niej
Amistad.k.m.s., sama pomysl Poza muszle nic nie pryska, a siusiak to nie waz strazacki
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-15, 17:12   #24
euforia112
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 463
Dot.: Jeśli mężczyzna zostawia klapę podniesioną... ;)

Denerwuje mnie i to bardzo, generalnie lubię jak wszystko jest pozamykane, pozakręcane z pastą do zębów włącznie, ale awantury nie robię, jedynie upominam. W sumie to i tak bezsensu, bo ciągle to samo, ale chyba mi lepiej jak po marudzę, może kiedyś go olśni i zrozumie zwrot jaki mu powtarzam od pewnego czasu. Zresztą ja go upominam o syf w łazience, on mnie, że wszędzie ciuchy rozrzucam Ciekawe kiedy ja zrozumiem, że żeby położyć się na kanapie trza najpierw 10 rzeczy ściągnąć i jest to wkurzające....
__________________
Wyobraźnia bez wiedzy może stworzyć rzeczy piękne. Wiedza bez wyobraźni najwyżej doskonałe.
Albert Einstein


euforia112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-15, 17:14   #25
MoniX24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Uk
Wiadomości: 241
Dot.: Jeśli mężczyzna zostawia klapę podniesioną... ;)

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
Klapę nalezy opuszczac ze wzgledów przede wszzytskim higienicznych ,

spuszczacie wode i wszytsko co tam zostalo unosi sie na cała łazienkę -wyobrazcie sobie ile tego osiada na waszych nie schowanych do szafki szczoteczkach do zębów

jest to udowodnione naukowo

wszyscy w domu zamykaja klape przed spuszczeniem wody i tak zostaje opuszczona no i żeby dobra energia wdh. feng shui nie uciekała do wc
Serio,to jest prawda.Mialam niedawno szkolenie z health&safety i mowili wlasnie o tym m.in,a takze (to taka ciekawostka)nawet po myciu rak powinnismy zakrecac kurki przez papier jednorazowy,gdyz najwiekszym siedliskiem bakterii sa wlasnie kurki i klamki,znajduje sie tam wiecej bakterii niz na deskach klozetowych!w sumie,gdzie sie nie spojrzysz-bakterie
MoniX24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-15, 17:21   #26
amistad.k.m.s
Zakorzenienie
 
Avatar amistad.k.m.s
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 827
Dot.: Jeśli mężczyzna zostawia klapę podniesioną... ;)

Cytat:
Napisane przez watashi Pokaż wiadomość
Ok mój błąd, tak zrozumiałam w kązdym razie i tak jakoś nie sądzę by to był taki problem..zresztą skąd wiesz jak sikają mężczyźni z twojej rodziny?^^
Aż normalnie położę jakąś kartkę obok muszli i sprawdzę. Chociaż moja muszla jest dosyć głęboka..
Ja myślałam że pisuar powstał bo tak wygodniej no i zasłania sikającego faceta;p żeby nikt go tam nie podglądał^^
A czy to jest jakiś problem? W mojej rodzinie nie ma problemu nagości, ani wchodzenia na chwilę do łazienki, gdy ktoś czegoś potrzebuje
A test z kartą to nie mój autorski pomysł, tylko zaczerpnięty z programu a'la naukowego, ktoś już rozstsząsał ten problem

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Amistad.k.m.s., sama pomysl Poza muszle nic nie pryska, a siusiak to nie waz strazacki
Dla mnie jest to logiczne jak słońce. Zrób test, a dopiero później porazmawiamy
amistad.k.m.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-15, 17:33   #27
watashi
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 158
Dot.: Jeśli mężczyzna zostawia klapę podniesioną... ;)

Cytat:
Napisane przez amistad.k.m.s Pokaż wiadomość
A czy to jest jakiś problem? W mojej rodzinie nie ma problemu nagości, ani wchodzenia na chwilę do łazienki, gdy ktoś czegoś potrzebuje
A test z kartą to nie mój autorski pomysł, tylko zaczerpnięty z programu a'la naukowego, ktoś już rozstsząsał ten problem

Dla mnie jest to logiczne jak słońce. Zrób test, a dopiero później porazmawiamy
yyyyy nie wyobrażam sobie, że siedzę na muszli a tu wchodzi mój tata i zęby myje czy bierze szczotkę i wychodzi. U mnie każdy zamyka drzwi na taki "zamek" jak jest w publicznych toaletach zeby nikt mu nie przeszkadzał. Myślałam że to normalne;p Tak, dla mnie to jest problem;p Owszem jak mama wchodzi pod prysznic to nie ma problemu mogę wejść po coś chociaż też zawsze odwracam wzrok -odruch. Ale jakby tam był tata to wejść bym nie weszła choćby drzwi na oścież mielibyśmy otwarte.
Kiedyś była taka sytuacja, że nie meliśmy drzwi do łazienki przez jakiś czas-jak ktoś szedł to mówił i wtedy nikt się w tamtej części mieszkania nie kręcił.
__________________
"It's a fun show if you haven't seen it. I can't understand what the devil he's saying, but you know, there's a lot of movement, and it's bright and colorful, it keeps my attention."

watashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-15, 17:42   #28
amistad.k.m.s
Zakorzenienie
 
Avatar amistad.k.m.s
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 827
Dot.: Jeśli mężczyzna zostawia klapę podniesioną... ;)

Cytat:
Napisane przez watashi Pokaż wiadomość
yyyyy nie wyobrażam sobie, że siedzę na muszli a tu wchodzi mój tata i zęby myje czy bierze szczotkę i wychodzi. U mnie każdy zamyka drzwi na taki "zamek" jak jest w publicznych toaletach zeby nikt mu nie przeszkadzał. Myślałam że to normalne;p Tak, dla mnie to jest problem;p Owszem jak mama wchodzi pod prysznic to nie ma problemu mogę wejść po coś chociaż też zawsze odwracam wzrok -odruch. Ale jakby tam był tata to wejść bym nie weszła choćby drzwi na oścież mielibyśmy otwarte.
Kiedyś była taka sytuacja, że nie meliśmy drzwi do łazienki przez jakiś czas-jak ktoś szedł to mówił i wtedy nikt się w tamtej części mieszkania nie kręcił.
Bierze szczoteczkę i wychodzi W mojej rodzinie chwilowe wtargnięcia, po uprzednim zapukaniu [i oczywiście: proszę, możesz wejść ] nie stanowią problemu. Moi rodzice jako małżeństwo pozwalają sobie na więcej swobody, niż w stosunku do nas [czyli dzieci]. Gdyby ktoś miał jakieś obiekcje, na pewno by je zgłosił W każdej rodzinie jest inaczej
amistad.k.m.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-15, 17:42   #29
gda
Zakorzenienie
 
Avatar gda
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 498
Dot.: Jeśli mężczyzna zostawia klapę podniesioną... ;)

Cytat:
Napisane przez MoniX24 Pokaż wiadomość
Serio,to jest prawda.Mialam niedawno szkolenie z health&safety i mowili wlasnie o tym m.in,a takze (to taka ciekawostka)nawet po myciu rak powinnismy zakrecac kurki przez papier jednorazowy,gdyz najwiekszym siedliskiem bakterii sa wlasnie kurki i klamki,znajduje sie tam wiecej bakterii niz na deskach klozetowych!w sumie,gdzie sie nie spojrzysz-bakterie
no nie no błagaaam! właśnie powoli prowokujecie u mnie kolejne natręctwo

co do kibelka, to niestety, ale bardzo denerwuje mnie to, że mój Luby zostawia klapę razem z deską podniesione po siusianiu... ale nic nie mówię i nie krzyczę (czasem wspomnę coś o tym), tylko sama przez papier toaletowy opuszczam deskę przed załatwieniem się.
gda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-15, 17:43   #30
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Jeśli mężczyzna zostawia klapę podniesioną... ;)

Cytat:
Napisane przez amistad.k.m.s Pokaż wiadomość
A ja proszę o sprecyzowanie pytania Czy pisząc o klapie masz na myśli całość, czy tylko przykrywę klapy

Muszla klozetowa jest tak skonstruowana, że aby z niej skorzystać należy usiąść - dotyczy to mężczyzn jak i kobiet. Jeśli mężczyzna sika na stojąco to logiczne jest, że strumień moczu opryskuje wszystko, co znajduje się najbliżej. A jeśli mężczyzna uważa, że dla niego haniebne jest posadzenie tyłka, to dla mnie logiczne jest to, że po każdym załatwieniu swoich potrzeb szoruje wszystko wokół muszli klozetowej, łącznie ze ścianą. Do załatwiania swoich potrzeb na stojąco jest pisuar. U mnie w domu nie ma z tym problemu wszyscy załatwiają się w sposób jaki przewiduje konstrukcja muszli klozetowej [pisuaru brak] Więc ze spuszczaniem klapy jako całości nie ma problemu, a jeśli chodzi o przykrywę to różnie to bywa - czasami niektórym zdarza się zapomnieć, ale nikt się tym nie irytuje
mój facet nie usiadłby na muszli żeby się tylko wysikać, nawet skoro jest ona tak skonstruowana i skoro do pisuaru sika się na stojąco... myślę, że większość facetów ma takie samo podejście
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-01-17 19:42:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:16.