Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D - Strona 137 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-06-04, 09:31   #4081
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Yatta
Co do golarki to ja wlasnie z tego wzgedu na nia sie przeszlam bo wlanie nie ma tych podraznień. Nie swedzi mnie nic,nie ma krostek po niej no i goli prawie do zera wiec co za różnica

Czeko
Oj Ty biedna
Tzymaj sie
Albo idz do kiosku. Na pewno maja jakies leki.
Kochana a czy ten podgrzewacz 40w bedzie ok? I czy lepiej brac z baza czy bez? A co daje ta baza w ogóle?
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-04, 09:37   #4082
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Yatta
Co do golarki to ja wlasnie z tego wzgedu na nia sie przeszlam bo wlanie nie ma tych podraznień. Nie swedzi mnie nic,nie ma krostek po niej no i goli prawie do zera wiec co za różnica

Czeko
Oj Ty biedna
Tzymaj sie
Albo idz do kiosku. Na pewno maja jakies leki.
Kochana a czy ten podgrzewacz 40w bedzie ok? I czy lepiej brac z baza czy bez? A co daje ta baza w ogóle?
Pokaż mi o który ci chodzi bo nie wiem o jaką baze ci chodzi

Do kiosku nie mam co iśc bo musiałabym isc najpierw do bankomatu a tak daleko to nie dojde Ale oddychanie mi jakoś pomaga, i laptopa sobie trzymam na brzuchu to mi grzeje
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-04, 09:48   #4083
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Pokaż mi o który ci chodzi bo nie wiem o jaką baze ci chodzi

Do kiosku nie mam co iśc bo musiałabym isc najpierw do bankomatu a tak daleko to nie dojde Ale oddychanie mi jakoś pomaga, i laptopa sobie trzymam na brzuchu to mi grzeje
Haha lapek grzeje
Nie wiem czy uda mi sie wleic cos tutaj bo siedze w pracy i pisze z tel. Nie mam jak wlkeic linka z allegro. Ale to taka baza do ktorej sie wklada ten podgrzewacz i ona na tym stoi i sie zozgrzewa.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-04, 09:53   #4084
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Haha lapek grzeje
Nie wiem czy uda mi sie wleic cos tutaj bo siedze w pracy i pisze z tel. Nie mam jak wlkeic linka z allegro. Ale to taka baza do ktorej sie wklada ten podgrzewacz i ona na tym stoi i sie zozgrzewa.
Aaaa to już wiem o co chodzi. Generalnie my mamy takie podwójne bazy, jest miejsce na 2 woski. No i ja sobie nie wyobrazam inaczej. Te bez bazy muszą miec wtedy tylko kabelek którym podłączasz do prądu albo są na baterie. Musiałabym przejrzeć i zobaczyć. W każdym bądź razie baza sie przydaje bo tak jest po prostu wygodniej. Jak depilujesz to sobie przejeżdżasz rolką po nodze, odkładasz podgrzewacz spowrotem do bazy i sie nie przejmujesz tylko przyklejasz i odklejasz pasek i już. Nic ci sie nie pobrudzi, nic ci sie nie poklei. A tak no to ja sobie nie wyobrazam Na podłoge to położysz? A wbrew pozorom jak coś od wosku pobrudzisz nie jest tak łatwo zmyć
Te bez bazy na pewno można jakoś postawić po prostu no ale u mnie np to bankowo by było tak ze albo bym go przewróciła, albo bym tak postawiła ze sam by sie przewrócił i tylko bym sie nadenerwowała

Aaa i 40W wystarczy Tylko siłą rzeczy bedzie ci sie troszke dłużej nagrzewał...

Edytowane przez czekoladowoo
Czas edycji: 2011-06-04 o 09:56
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-04, 10:08   #4085
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Adzi a miałam zapytać tylko ciągle mi z głowy wylatuje... Jak oni u was tą gastroskopię robią? na żywca? czy usypiają albo coś?
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-04, 10:17   #4086
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Aaaa to już wiem o co chodzi. Generalnie my mamy takie podwójne bazy, jest miejsce na 2 woski. No i ja sobie nie wyobrazam inaczej. Te bez bazy muszą miec wtedy tylko kabelek którym podłączasz do prądu albo są na baterie. Musiałabym przejrzeć i zobaczyć. W każdym bądź razie baza sie przydaje bo tak jest po prostu wygodniej. Jak depilujesz to sobie przejeżdżasz rolką po nodze, odkładasz podgrzewacz spowrotem do bazy i sie nie przejmujesz tylko przyklejasz i odklejasz pasek i już. Nic ci sie nie pobrudzi, nic ci sie nie poklei. A tak no to ja sobie nie wyobrazam Na podłoge to położysz? A wbrew pozorom jak coś od wosku pobrudzisz nie jest tak łatwo zmyć
Te bez bazy na pewno można jakoś postawić po prostu no ale u mnie np to bankowo by było tak ze albo bym go przewróciła, albo bym tak postawiła ze sam by sie przewrócił i tylko bym sie nadenerwowała
Aaa i 40W wystarczy Tylko siłą rzeczy bedzie ci sie troszke dłużej nagrzewał...
O to dziekuje Ci bardzo za wypowiedz
Ja mialam kiedy taki bez bazy w salonie ale nie robilam nim tylko inna osoba.
Ale juz nie pamietam ile mial wat itp. Byl bez bazy ale tylko do wasika i wystarczal na to.
To chyba wezme z baza. Mam w planach zrobic sobie łydki i wasika robic to tak czy tak.
Dziekuje kochana.
A jeszcze znalazlam jeden ale bez bazy i ma 50 w. Hmmmm
Musze jeszcze poogladać.

---------- Dopisano o 11:17 ---------- Poprzedni post napisano o 11:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Adzi a miałam zapytać tylko ciągle mi z głowy wylatuje... Jak oni u was tą gastroskopię robią? na żywca? czy usypiają albo coś?
W Polsce miala na żywca chyba ze chcialam sie uspic to musialam zaplacić 120zl. Tu masz do wyboru albo na żywca albo znieczulenie czesciowe ( dostajesz kieliszek takiego mleczka jak by i wypijasz to)albo usypiaja Cie na 30 minut i robia swoja robote.
Ja sie zdecyduje na 3 opcje. Po zabiegu musisz tak 15 minut posiedziec i mozesz isc do domu. Tylko autem w ten dzin nie mozna jezdzic a tak reszta dozwolona.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-04, 10:24   #4087
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
W Polsce miala na żywca chyba ze chcialam sie uspic to musialam zaplacić 120zl. Tu masz do wyboru albo na żywca albo znieczulenie czesciowe ( dostajesz kieliszek takiego mleczka jak by i wypijasz to)albo usypiaja Cie na 30 minut i robia swoja robote.
Ja sie zdecyduje na 3 opcje. Po zabiegu musisz tak 15 minut posiedziec i mozesz isc do domu. Tylko autem w ten dzin nie mozna jezdzic a tak reszta dozwolona.
No ba też bym wybrała 3 opcję.. ehh.. no ale co poradzić
a umówiłaś się już na jakiś termin?
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-04, 10:26   #4088
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
O to dziekuje Ci bardzo za wypowiedz
Ja mialam kiedy taki bez bazy w salonie ale nie robilam nim tylko inna osoba.
Ale juz nie pamietam ile mial wat itp. Byl bez bazy ale tylko do wasika i wystarczal na to.
To chyba wezme z baza. Mam w planach zrobic sobie łydki i wasika robic to tak czy tak.
Dziekuje kochana.
A jeszcze znalazlam jeden ale bez bazy i ma 50 w. Hmmmm
Musze jeszcze poogladać.

---------- Dopisano o 11:17 ---------- Poprzedni post napisano o 11:11 ----------



W Polsce miala na żywca chyba ze chcialam sie uspic to musialam zaplacić 120zl. Tu masz do wyboru albo na żywca albo znieczulenie czesciowe ( dostajesz kieliszek takiego mleczka jak by i wypijasz to)albo usypiaja Cie na 30 minut i robia swoja robote.
Ja sie zdecyduje na 3 opcje. Po zabiegu musisz tak 15 minut posiedziec i mozesz isc do domu. Tylko autem w ten dzin nie mozna jezdzic a tak reszta dozwolona.
Ode mnie wiem że dziewczyny kupowały taki 45W, ale nie wiem czy z bazą czy bez Tak czy siak zadowolone były.

Mama mi napisała że kupiła mi jakąś herbatke na wypadanie włosów w zielarskim W sumie myśle że to nawet lepsze rozwiązanie niż faszerowanie tabletkami
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-04, 10:43   #4089
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
No ba też bym wybrała 3 opcję.. ehh.. no ale co poradzić
a umówiłaś się już na jakiś termin?
Tak mam termin za 3tyg. Jak wroce z Polski.
A wiesz mialam przerwe w piciu lnu i juz wiem czemu mialam spokoj prawie trzy lata z żoladkiem bo pilam len raz dziennie. Teraz znowu do tego wróciłam i juz mnie nic a nic nie boli. Chyba juz zawsze bede go pic. Polecam.

---------- Dopisano o 11:43 ---------- Poprzedni post napisano o 11:38 ----------

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ode mnie wiem że dziewczyny kupowały taki 45W, ale nie wiem czy z bazą czy bez Tak czy siak zadowolone były.

Mama mi napisała że kupiła mi jakąś herbatke na wypadanie włosów w zielarskim W sumie myśle że to nawet lepsze rozwiązanie niż faszerowanie tabletkami
No wlasnie ta baza to sie bardziej przydaje w salonach. Na moje potrzeby to moge tez miec ten podgrzewacz caly czas podlaczony do pradu i tez bedzie. A roznia w cenie to prawie 40 zl
Chyba wezme ta bez bazy. A nie wiem w ogole czy sie do tego przekonam.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-04, 10:46   #4090
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Tak mam termin za 3tyg. Jak wroce z Polski.
A wiesz mialam przerwe w piciu lnu i juz wiem czemu mialam spokoj prawie trzy lata z żoladkiem bo pilam len raz dziennie. Teraz znowu do tego wróciłam i juz mnie nic a nic nie boli. Chyba juz zawsze bede go pic. Polecam.

---------- Dopisano o 11:43 ---------- Poprzedni post napisano o 11:38 ----------



No wlasnie ta baza to sie bardziej przydaje w salonach. Na moje potrzeby to moge tez miec ten podgrzewacz caly czas podlaczony do pradu i tez bedzie. A roznia w cenie to prawie 40 zl
Chyba wezme ta bez bazy. A nie wiem w ogole czy sie do tego przekonam.
No jak mówiłam baza to po prostu dla wygody My byśmy tam zgineły bez bazy i raz dwa by było wszystko uwalone
A dla siebie bym brała z bazą z tego wzgledu ze ciapa jestem
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-04, 10:56   #4091
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
No jak mówiłam baza to po prostu dla wygody My byśmy tam zgineły bez bazy i raz dwa by było wszystko uwalone
A dla siebie bym brała z bazą z tego wzgledu ze ciapa jestem
Aj tam od razu ciapa
A co do herbatek to pokrzywa działa dobrze na wlosy. Jak chcesz pić herbatki to polecam. Sama piłam.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-04, 11:03   #4092
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Aj tam od razu ciapa
A co do herbatek to pokrzywa działa dobrze na wlosy. Jak chcesz pić herbatki to polecam. Sama piłam.
Mama mi kupiła jakąś taką co specjalnie właśnie na włosy jest i skóre. Bo mówiłam że pokrzywową, ale jej babeczka w zielarskim tą poradziła. Nie pamietam dokładnie co tam ma, ale dużo tych ziółek. Na pewno skrzyp, pokrzywa, bratek.. jakaś hmm kamczatka?
Później jak ją dostane to wkleje skład

Jeszcze mam zamiar systematycznie tran brać bo z tą systematycznością to u mnie różnie Nie dla mnie tabletki

No i bez farbowania mam zamiar do lipca co najmniej wytrwać. Chociaz chciałabym dobrze wygladac na urodziny a nie jak pół dupska Narazie nie robie nic, omijam półki w drogeriach

A ciapa ja jestem straszna Ile to razy jak sobie np odżywke bez spłukiwania na łapke wylewałam to wylałam przy okazji na podłoge

Edytowane przez czekoladowoo
Czas edycji: 2011-06-04 o 11:10
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-04, 11:58   #4093
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Mama mi kupiła jakąś taką co specjalnie właśnie na włosy jest i skóre. Bo mówiłam że pokrzywową, ale jej babeczka w zielarskim tą poradziła. Nie pamietam dokładnie co tam ma, ale dużo tych ziółek. Na pewno skrzyp, pokrzywa, bratek.. jakaś hmm kamczatka?
Później jak ją dostane to wkleje skład

Jeszcze mam zamiar systematycznie tran brać bo z tą systematycznością to u mnie różnie Nie dla mnie tabletki

No i bez farbowania mam zamiar do lipca co najmniej wytrwać. Chociaz chciałabym dobrze wygladac na urodziny a nie jak pół dupska Narazie nie robie nic, omijam półki w drogeriach
A ciapa ja jestem straszna Ile to razy jak sobie np odżywke bez spłukiwania na łapke wylewałam to wylałam przy okazji na podłoge
Jesli jest krzyp, pokrzywa i bartek to jest bardzo dobra.
Jeju jak Ty dasz rade do lipca
Ja chyba jutro sie mazne
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-04, 12:02   #4094
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Jesli jest krzyp, pokrzywa i bartek to jest bardzo dobra.
Jeju jak Ty dasz rade do lipca
Ja chyba jutro sie mazne
Jest skrzyp, pokrzywa i bratek na pewno i jakieś inne cuda i witaminki jeszcze

Nie wiem W sumie 6 tygodni jakoś wyjdzie Z przodu jeszcze jakos ujdzie ale z tylu mi szybciej rosna włosy i juz 2-3 mm odrost mam
Zobaczymy jak sie beda włoski trzymać
W sumie wole sie przemeczyc z odrostem, niż zostać łysa No i jeśli nie przestana wypadać - a czuje ze to moze byc grubsza sprawa bo mi cera wariuje ... to bede przyciemniać o ton żeby odrost sie tak nie rzucał w oczy. Ale to ostateczność

Edytowane przez czekoladowoo
Czas edycji: 2011-06-04 o 12:04
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-04, 12:21   #4095
Aldonka44
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 21
GG do Aldonka44
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Chcę zmienić kolor )
Witam drogie Wizażanki )
Strasznie chcę zrobić coś ze swoimi włoskami, ostatnio je ścięłam ale to i tak dla mnie za mało ;p
Mój naturalny kolor włosów to średni blond. Miałam baleyage. ale zaczęłam farbować włoski zwykłą farba (garnier: bardzo jasny popielaty blond). jednak do połowy na włoskach mam nadal rozjaśniacz ;/
myślałam nad ciemnymi pasemkami, lub zmianą koloru na jakiś miodowy blond. ale nie wiem czy na pewno ? POMÓŻCIE PROSZĘ
ii czy mogę nałożyć farbę na rozjaśniacz ?? czy w ogóle miodowy blond ewentualnie mi czepi. I nie mam kasy na fryzjera więc domowe sposoby jedynie ;/ dołączam zdjęcia
Ikonki załączonych zdjęć
Aldonka44 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-04, 12:27   #4096
carmel_23
Raczkowanie
 
Avatar carmel_23
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 64
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Ja zazwyczaj tak robilam, najpierw rozjasniacz, a pozniej farbe, ale odbijalo sie to na wlosach. Od dluzszego zcasu uzywam tylko Loreal 01, zawijam folia aluminiowa, aby trzymala cieplo, w ten sposob farba lepiej chwyta. jestem naprawde zadowolona z efektu i oczywiscie farbuje co ok 2 msc odrosty, same, aby nie popalic wlosow, wlosy mi odzyly i szybko rosna, pozdrawiam serdecznie
carmel_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-04, 13:14   #4097
bella_luna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 66
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

do średniego, jasnego brązu
bella_luna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-04, 13:26   #4098
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Jest skrzyp, pokrzywa i bratek na pewno i jakieś inne cuda i witaminki jeszcze

Nie wiem W sumie 6 tygodni jakoś wyjdzie Z przodu jeszcze jakos ujdzie ale z tylu mi szybciej rosna włosy i juz 2-3 mm odrost mam
Zobaczymy jak sie beda włoski trzymać
W sumie wole sie przemeczyc z odrostem, niż zostać łysa No i jeśli nie przestana wypadać - a czuje ze to moze byc grubsza sprawa bo mi cera wariuje ... to bede przyciemniać o ton żeby odrost sie tak nie rzucał w oczy. Ale to ostateczność
Oj kochana to trzymam kciuki aby cos pomogło i abys dała rade.
A jak tam Twoje wyniki krwi
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-04, 13:30   #4099
Aldonka44
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 21
GG do Aldonka44
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Czy ktoś mógłby mi pomóc ?
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=534834
Aldonka44 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-04, 13:45   #4100
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Oj kochana to trzymam kciuki aby cos pomogło i abys dała rade.
A jak tam Twoje wyniki krwi
Wyniki bede miała w poniedziałek bo miałam cały komplet a robiłam wczoraj, normalnie bym miała na drugi dzień no ale weekend to wiadomo

A jeszcze wam nie mówiłam, zrobił chyba mały haluksik Dopiero dzisiaj zwrocilam uwage jak mnie zaczęło boleć przy małym palcu w jednej stopie. Ja to mam z tymi stopami Ale boli nieźle
Musze sobie kupić jakieś ładne wygodne sandałki i obcasy narazie odkładam do szafy.

---------- Dopisano o 14:45 ---------- Poprzedni post napisano o 14:42 ----------

Cytat:
Napisane przez Aldonka44 Pokaż wiadomość
Czy ktoś mógłby mi pomóc ?
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=534834
Popieram, za ciepły masz odcień włosów. Postawiłabym na coś perłowego, popielatowego, ewentualnie w chłodnym beżu.
Na rozjaśniacz mozesz farbe kłaść.
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-04, 13:46   #4101
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Dzień dobry


Cytat:
Napisane przez wasienka Pokaż wiadomość
Proszę
ładnie moim zdaniem dużo lepiej niż w tych ciemniejszych

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Tak piszecie o tych depilatorach a ja mam w domu Philipsa całkiem niezły i raz użyty wiecej go nie tknęłam, co za ból! nogi gole maszynką co 4dni i jest git
ja też mam Philipsa, o takiego: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,9...ce-optima.html
jakieś 2 lata temu dostałam od TŻ na urodziny, ale właśnie z powodu tego bólu leży sobie w kącie
zawsze sobie obiecuję, że się przełamię i chyba teraz - jak mi włochale odrosną to wezmę coś w zęby i będę depilowała

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Dziewczyny wkurzyłam się z tymi soczewkami
ja nie widze praktycznie zadnego efektu
zaraz lece was nadrabiać ....
ja widzę różnicę ale i tak Twój naturalny kolor mi się bardziej podoba

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
wlasnie dziewczyny, jesli moge zapytac, golicie cale nogi?
ja całe ale w zimie uda co drugie/trzecie golenie

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
A mi sie płakać zachciało normalnie Umyłam włosy i znowu podłoga we włosach Jeszcze znalazłam zdjecia ze starymi włosami to wogole sie dobiłam
Zaraz do albumu wstawie...
no faktycznie, widać, że włosków jest mniej..
ale i tak pozostaję przy zdaniu, że w blondzie ślicznie wyglądasz lepiej niż w ciemnych

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
wrzuciłam do albumu co chcę zrzucić.. co mnie w sumie trochę irytuje bo na brzuchu się odkłada, a cycków brak i pod nimi żebra się odznaczają niezły bez sens :/
no proszę Cię kochana.. chciałabym mieć taki 'tłuszczyk' jaki Ty masz..
widziałaś mój?! to jest dopiero powód do zmartwień, a nie to co Ty nam pokazujesz

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
a ja właśnie kupiłam tą kieckę będzie idealna na lato
śliczna pokażesz się w niej?

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
dziewczyny myślicie, że będę dobrze w takiej wyglądać?
http://allegro.pl/rozkloszowana-suki...628383008.html
oczywiście, że tak!

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Kurcze, dostałam @ i nie ma zadnych tabletek przeciwbólowych Tylko coś na przeziębienie
Ale tak mnie boli że chyba zaraz łykne... No już nie wytrzymam. Próbuje oddechów, okładów, różnych pierdół i nic


Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Witam !!!
Kurde ale jestem zla. Wlasnie sie dowiedziałam ze musze pracowac dzis do 20 a miałam juz taki piekny plam na popoludnie
No nic juz nie zrobe ale zla jestem
Ty też bidulko w pracy?

ja jestem załamana! taki żar na dworze, a ja od 12:30 do 22 gniję w firmie jutro to samo..
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-04, 13:48   #4102
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

czesc

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Piękna pokażesz się nam?
oczywiście, że pokażę
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-04, 13:54   #4103
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość

no faktycznie, widać, że włosków jest mniej..
ale i tak pozostaję przy zdaniu, że w blondzie ślicznie wyglądasz lepiej niż w ciemnych




ja jestem załamana! taki żar na dworze, a ja od 12:30 do 22 gniję w firmie jutro to samo..
Wtedy były za ciemne już Ale do ciemnych i tak nie mam zamiaru wracać, najciemniejsza wersja to ta którą miałam po Wellatonie ale mam nadzieje ze tego unikne

Kurcze biedne wy w taką pogode w pracy Ale pociesze was że ja te całe bite 2 tygodnie upałów spędziłam na nauce, i teraz nastepne 2 tygodnie tez tak spędzam
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-04, 13:54   #4104
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Cytat:
Napisane przez Aldonka44 Pokaż wiadomość
Czy ktoś mógłby mi pomóc ?
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=534834
moim zdaniem też lepiej Ci w jakimś chłodnym odcieniu
popielaty/perłowy
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-04, 14:01   #4105
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Co myślicie? ;>

http://moda.allegro.pl/rzymianki-bez...639632082.html
http://moda.allegro.pl/rzymianki-cam...639632100.html
http://moda.allegro.pl/rzymianki-cam...629828079.html
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-04, 14:05   #4106
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Wtedy były za ciemne już Ale do ciemnych i tak nie mam zamiaru wracać, najciemniejsza wersja to ta którą miałam po Wellatonie ale mam nadzieje ze tego unikne

Kurcze biedne wy w taką pogode w pracy Ale pociesze was że ja te całe bite 2 tygodnie upałów spędziłam na nauce, i teraz nastepne 2 tygodnie tez tak spędzam
dobrze, że się tego trzymasz

no.. jajo można znieść
wiesz kochana, jakoś się nie pocieszyłam, bo przede mną też masa masa nauki
nie wiem kiedy to wszystko ogarnę.. a zapał mam taki jak stąd na księżyc

---------- Dopisano o 15:05 ---------- Poprzedni post napisano o 15:03 ----------

mi te pierwsze najbardziej się podobają
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-04, 14:09   #4107
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Heeej Blondaski

ja wczoraj pobalowałam troche, musiałam sie troche odstresowac
jak sie tylko obudziłam(w południe) to poleciałam łapać słoneczko
juz w sumie nabrałam ładnych kolorków, nie wiem czy ten beta solar mi w tym pomaga, ale na pewno niweluje efekt poparzen i opalania na czerwono, odrazu łapie brzoskwinkowy kolor


Aldonka-mi się podobasz w tym kolorku, jak na 1 fotce

Enchanted
-oj bidulko, w pracy?
ale ja mam nie lepiej, zaraz siadam do ksiązek

---------- Dopisano o 15:09 ---------- Poprzedni post napisano o 15:08 ----------


mi ostatnie najbardziej
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-04, 14:20   #4108
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
Heeej Blondaski

ja wczoraj pobalowałam troche, musiałam sie troche odstresowac
jak sie tylko obudziłam(w południe) to poleciałam łapać słoneczko
juz w sumie nabrałam ładnych kolorków, nie wiem czy ten beta solar mi w tym pomaga, ale na pewno niweluje efekt poparzen i opalania na czerwono, odrazu łapie brzoskwinkowy kolor


Aldonka-mi się podobasz w tym kolorku, jak na 1 fotce

Enchanted
-oj bidulko, w pracy?
ale ja mam nie lepiej, zaraz siadam do ksiązek
no i dobrze, takie odstresowanie jest potrzebne
my wczoraj pobalowaliśmy ale w domku wypiłam kilka drinów malibu z colą i ok 1 poszłam spać

jak ten beta solar kochana? ile jest tabletek w opakowaniu i jaka cena?
też mam w planach w coś się zaopatrzyć, ale nie wiem, czy brać belisse sun czy poszukać czegoś innego

no niestety, w pracy zaraz muszę ze prezentacje się zabrać
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-04, 14:30   #4109
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

mi się podobają drugie
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-04, 14:32   #4110
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
no i dobrze, takie odstresowanie jest potrzebne
my wczoraj pobalowaliśmy ale w domku wypiłam kilka drinów malibu z colą i ok 1 poszłam spać

jak ten beta solar kochana? ile jest tabletek w opakowaniu i jaka cena?
też mam w planach w coś się zaopatrzyć, ale nie wiem, czy brać belisse sun czy poszukać czegoś innego

no niestety, w pracy zaraz muszę ze prezentacje się zabrać
malibu z colą? chyba tylko z mlekiem piłam
ja wczoraj byłam na mega grillu, potem był Sing Star

beta solar ma 30 tabletek, bierze się codziennie jedna, a kosztował 18 zł wg pani farmaceutki ma najlepszy skład z tych dopalaczy słonecznych, bo beta karoten 15 mg i dodatkowo substancje chroniące +kwas hialurionowy nawilzajacy skore poczytaj sobie o nim

ja jestem bardzo zadowolona, bo jak juz wspomniałam nie bylam czerwona po opalaniu, nawet po solarium a moja skóra zawsze miała tendencje do brązowienia na 2-3 dzien, takze na pewno wspomaga wybicie odrazu ładnego kolorku opalenizny
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:53.