Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.68 - Strona 106 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-10-15, 18:28   #3151
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.68

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Wrocilam z trekkingu. Przytargalismy z 10 kilo fig. Zapasy na zime sa!!!!
Ja z zumby Ale bez zapasów
Zazdro

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-15, 18:43   #3152
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.68

Nowa kolekcja Rihanny Fenty w S http://www.sephora.pl/Makijaz/Cera/R...cieni/P3506050
dla mnie bez szału, takze szminki i reszta.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-15, 18:44   #3153
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.68

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Ja z zumby Ale bez zapasów
Zazdro

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Tylko ile się nasluchalam ze taki ciezar niesc trzeba....W dodatku w trudnym terenie. No ale blisko figi oberwane sa.... No....

Edytowane przez cansada
Czas edycji: 2018-10-15 o 19:03
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-15, 18:51   #3154
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.68

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Never,
czy Twój Dunduś to brytyjczyk krótkowłosy? Myślę o tym kocie, może szarym, ale boję się, że poniszczy mi nowe mieszkanie (jak u niego z drapaniem?) no i zastanawia mnie kwestia kuwety - u mnie musiała by stać w łazience, która jest dość... elegancka. Jaka najlepiej by się u mnie sprawdziła? Czy ten kot zostawia dużo zapachu?

Ja mam Bryśkę krótkowłosą (biała, w zasadzie srebrna). Jedyny minus tego kota to kudły (wszystko zależy od umaszczenia). A tak to rewelacja. Nie drapie, nie jest agresywny. Taki misiowy rozumek. Jest przekochana. Bałam się zniszczeń w domu. Tż kotów nie lubił (teraz już uwielbia), a ja chciałam, żeby młody dorastał ze zwierzakiem, to znalazłam rasę najłagodniejszą. Nic nie zniszczyła. Drapie tylko teksturowe drapaki. W poziomie. W pionie nie potrafi drapać Pierwszy mój kot, który rozumie słowo NIE i przede wszystkim nie ma mnie w nosie jak mówię Nie



Kuwet jest cała masa. Coś dobierzesz. Np. takie, do których kot wskakuje od góry (dobre rozwiązanie, bo mniej żwiru roznosi). Można też zamaskować kuwetę w specjalnej szafce. Bryśki to duże koty (z wyjątkiem srebrnych, które są drobne), wiec kuweta nie powinna być za mała.

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Tak . Niestety drapie mi nową kanape i fotel i muszę coś wykombinować jakąś deske ze sznurkami do drapania kupić i przywiązac czy coś. Co do kuwety zależy z jakiej hodowli go bedziesz miała bo w każdej hodowli jest inaczej, w jednej koty będą nauczone korzystać z krytej kuwety, w jeszcze innej hodowli z kuwety otwartej, podobnie jest ze żwirkiem, jeden miot kotów będzie załatwiał się do żwirku bentoitowego, a jeszcze inny miot będzie wolał żwirek drewniany czy silikonowy, także co do tego to hodowca Ci konkretnie powie jak już znajdziesz wymarzonego kotka. Ja kuwete myje co 2-3 tygodnie, kupki i szczoszki wynosze 2-3 razy dziennie także to nie problem, mam zwirek bentoitowy zbrylający z Benka bo na takim był nauczony w hodowli, kuwete mam kryta. Co do kuwet to jest ich teraz pełno w sklepach także na pewno znajdziesz jakąs ładną i elegancka kuwetkę tylko musisz się dowiedzieć jak kot jest nauczony i co lubi . Aha są jeszcze neutralizatory zapachow do kuwet, używam i sprawdza się, mam siostre alergiczke i jak bywa u mnie to nic nie mowi, ze smierdzi Wiadomo, jak kot dobrze je to i kupy nie sa śmierdzące mocno.

Moja w hodowli miała i odkryte i zamknięte. U mnie ma zamkniętą. W hodowli żwir był bentonitowy. Po tygodni stwierdziłam, że nie dam z nim rady i zmieniłam na taki, który spuszczam w wc (cat best, z włókien roślinnych). Bardzo łatwo kota przyuczyć do nowego żwiru. Ja zastosowałam terapię szokową i od razu wymieniłam, ale można zostawić w kuwecie kulkę (brudną) starego żwiru na nowym. Przez ten zapach kot powinien zaakceptować nowy żwir. Teraz zmieniam cat besta taki grubszy zbrylający z nowym sensitivem i jest ok. Raz daję taki, raz taki i kotu wszystko jedno. Kuwety myję zazwyczaj co 3 tygodnie. Szoruję pod bieżącą wodą, potem dezynfekuję specjalnym płynem. Kulki wyrzucam do wc raz dziennie. Nic nie śmierdzi. Nie czuć w domu, że jest kot. Możliwe, że przy kocurach zapach jest intensywniejszy.

Karma to u nas osobna historia. Tośka przez barf miała straszne problemy. Na szczęście znalazłam karmę, która jej nie szkodzi i jest ok. Je całkiem inaczej niż w hodowli.

Dziecka tak dobrze nie wychowałam jak kota:haha ha:

---------- Dopisano o 18:51 ---------- Poprzedni post napisano o 18:51 ----------

Dobry wieczór wszystkim
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-15, 18:57   #3155
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.68

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Ja mam Bryśkę krótkowłosą (biała, w zasadzie srebrna). Jedyny minus tego kota to kudły (wszystko zależy od umaszczenia). A tak to rewelacja. Nie drapie, nie jest agresywny. Taki misiowy rozumek. Jest przekochana. Bałam się zniszczeń w domu. Tż kotów nie lubił (teraz już uwielbia), a ja chciałam, żeby młody dorastał ze zwierzakiem, to znalazłam rasę najłagodniejszą. Nic nie zniszczyła. Drapie tylko teksturowe drapaki. W poziomie. W pionie nie potrafi drapać Pierwszy mój kot, który rozumie słowo NIE i przede wszystkim nie ma mnie w nosie jak mówię Nie



Kuwet jest cała masa. Coś dobierzesz. Np. takie, do których kot wskakuje od góry (dobre rozwiązanie, bo mniej żwiru roznosi). Można też zamaskować kuwetę w specjalnej szafce. Bryśki to duże koty (z wyjątkiem srebrnych, które są drobne), wiec kuweta nie powinna być za mała.




Moja w hodowli miała i odkryte i zamknięte. U mnie ma zamkniętą. W hodowli żwir był bentonitowy. Po tygodni stwierdziłam, że nie dam z nim rady i zmieniłam na taki, który spuszczam w wc (cat best, z włókien roślinnych). Bardzo łatwo kota przyuczyć do nowego żwiru. Ja zastosowałam terapię szokową i od razu wymieniłam, ale można zostawić w kuwecie kulkę (brudną) starego żwiru na nowym. Przez ten zapach kot powinien zaakceptować nowy żwir. Teraz zmieniam cat besta taki grubszy zbrylający z nowym sensitivem i jest ok. Raz daję taki, raz taki i kotu wszystko jedno. Kuwety myję zazwyczaj co 3 tygodnie. Szoruję pod bieżącą wodą, potem dezynfekuję specjalnym płynem. Kulki wyrzucam do wc raz dziennie. Nic nie śmierdzi. Nie czuć w domu, że jest kot. Możliwe, że przy kocurach zapach jest intensywniejszy.

Karma to u nas osobna historia. Tośka przez barf miała straszne problemy. Na szczęście znalazłam karmę, która jej nie szkodzi i jest ok. Je całkiem inaczej niż w hodowli.

Dziecka tak dobrze nie wychowałam jak kota:haha ha:

---------- Dopisano o 18:51 ---------- Poprzedni post napisano o 18:51 ----------

Dobry wieczór wszystkim
Ja mam zbrylający wiec biorę taka kupkę czy siuśki na łopatkę i do worka i na balkon, w domu tego nie trzymam, a wiadomo bentoitowego nie można spuszczać. Możliwe, że za jakiś czas mu kupię taki o którym piszesz żeby można było spuszczać w toalecie i zobaczę czy zaakceptuje go. Ostatnio mu zmieniłam suchą karme to dostał rozwolnienia i niestety kupy były śmierdzące, próbowałam stopniowo zmieniać ale w tej nowej karmie się zakochał i wyjadał ją i nic wiecej nie chciał jeść wiec wróciłam do starej i kupki wróciły do normy i nic nie śmierdzi, wiadomo jak kocur wykastrowany to i zapachy w kuwety będą mniej uciążliwe .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-15, 19:02   #3156
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.68

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Ja mam zbrylający wiec biorę taka kupkę czy siuśki na łopatkę i do worka i na balkon, w domu tego nie trzymam, a wiadomo bentoitowego nie można spuszczać. Możliwe, że za jakiś czas mu kupię taki o którym piszesz żeby można było spuszczać w toalecie i zobaczę czy zaakceptuje go. Ostatnio mu zmieniłam suchą karme to dostał rozwolnienia i niestety kupy były śmierdzące, próbowałam stopniowo zmieniać ale w tej nowej karmie się zakochał i wyjadał ją i nic wiecej nie chciał jeść wiec wróciłam do starej i kupki wróciły do normy i nic nie śmierdzi, wiadomo jak kocur wykastrowany to i zapachy w kuwety będą mniej uciążliwe .
Polecam te spuszczane. Ten nowy sensitive jest jak piaseczek. Kup 5l i spróbuj, może zaakcepetuje.

Moja z trawieniem miała straszne problemy. Mokrą ma applaws w tackach (kurczak+kaczka) i jest ok. Suchą niestety ma royala dla wybrednych. Nic innego nie chce. Suche je jak za karę
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-15, 19:06   #3157
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.68

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Polecam te spuszczane. Ten nowy sensitive jest jak piaseczek. Kup 5l i spróbuj, może zaakcepetuje.

Moja z trawieniem miała straszne problemy. Mokrą ma applaws w tackach (kurczak+kaczka) i jest ok. Suchą niestety ma royala dla wybrednych. Nic innego nie chce. Suche je jak za karę

Applaws w tackach i mój lubi, ogólnie uwielbia filetówki niestety ale ostatnie troche go oszukuje i do karmy w formie pasztetów dodaję wody i wpierdziela dobrze .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-10-15, 20:39   #3158
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.68

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Wiecie co, w piątek i w sobotę znowu włożyłam dwie paczki do paczkomatu do zwrotu i dziś nie mam żadnego sms. Czyli paczki będą tam leżeć, dopóki nie zadzwonię na infolinię
Czemu nikt nie zleca ich odbioru?
a ty sama zlecasz zwrot? w sensie przez strone zaznaczasz produkty do zwrotu?

---------- Dopisano o 21:39 ---------- Poprzedni post napisano o 21:37 ----------

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Ja mam zbrylający wiec biorę taka kupkę czy siuśki na łopatkę i do worka i na balkon, w domu tego nie trzymam, a wiadomo bentoitowego nie można spuszczać. Możliwe, że za jakiś czas mu kupię taki o którym piszesz żeby można było spuszczać w toalecie i zobaczę czy zaakceptuje go. Ostatnio mu zmieniłam suchą karme to dostał rozwolnienia i niestety kupy były śmierdzące, próbowałam stopniowo zmieniać ale w tej nowej karmie się zakochał i wyjadał ją i nic wiecej nie chciał jeść wiec wróciłam do starej i kupki wróciły do normy i nic nie śmierdzi, wiadomo jak kocur wykastrowany to i zapachy w kuwety będą mniej uciążliwe .
ja mam wlasnie drewniany i jest super - mnie by meczylo wynoszenie co chwile , a tak to spuszcze do kibelka
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-15, 21:04   #3159
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.68

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
a ty sama zlecasz zwrot? w sensie przez strone zaznaczasz produkty do zwrotu?

---------- Dopisano o 21:39 ---------- Poprzedni post napisano o 21:37 ----------


ja mam wlasnie drewniany i jest super - mnie by meczylo wynoszenie co chwile , a tak to spuszcze do kibelka
Tak, później smsem dostaję kod do nadania zwrotu.
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-16, 05:30   #3160
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca
 
Avatar Xandrine_Marie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 3 710
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.68

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Dobrze wiedzieć, ale już dzwoniłam do mamy, że zamówiłam jej dużo rzeczy

Jak mówię, że jest fajna promka, to słyszę po co ci, znowu coś zamawiasz itp.
Jak złożyłam zamówienie i powiedziałam, że wzięłam sportowe rzeczy, to zapytała czy dla niej też, bo do ogródka by jej się przydały... Jak odpowiedziałam, że nie, to był lekki foch... I weź ją zrozum. A teraz się cieszy, że jak wróci w czwartek to sobie poprzymierza...
A ja dalej nie mam w czym śmigać z Boskosławem...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jakbym moją matkę słyszała Zwłaszcza jeśli idzie o kosmetyki - po co znowu zamawiasz, a to przecież jełczeje A potem dzwoni i... "wiesz skończył mi się ten tusz i ten dobry podkład" Pytam o nazwę - a nie wiem, wyrzuciłam pudełka Dobrze, że mam jeszcze względnie ok pamięć i wiem co jej kupowałam. Ale ostatnio się zbuntowałam i nic jej nie kupuję, bo już powoli zaczęła mi na głowę wchodzić

Witam się, ja już po 1 śniadanku Czas rozpocząć ten jakże piękny dzionek Żyjcie długo i szczęśliwie
Xandrine_Marie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-16, 05:59   #3161
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.68

moje przypadkowe łowy z Rosmanna
dzisiaj pierwsze testy i podkład Max Factor - całkiem fajny, zobaczymy po całym dniu
puder sypki photo z Wibo (podróba pryzm Givenchy)- ładny zapach, fajnie zmielony, trochę bieli, narazie fajnie trzyma mat, jak w podkładzie zobaczymy wieczorem
korektor do brwi z eveline - fajny
ryżowego z wibo jeszcze nie próbowałam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20181015_204140.jpg (148,7 KB, 67 załadowań)
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-10-16, 06:02   #3162
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.68

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
Jakbym moją matkę słyszała Zwłaszcza jeśli idzie o kosmetyki - po co znowu zamawiasz, a to przecież jełczeje A potem dzwoni i... "wiesz skończył mi się ten tusz i ten dobry podkład" Pytam o nazwę - a nie wiem, wyrzuciłam pudełka Dobrze, że mam jeszcze względnie ok pamięć i wiem co jej kupowałam. Ale ostatnio się zbuntowałam i nic jej nie kupuję, bo już powoli zaczęła mi na głowę wchodzić

Witam się, ja już po 1 śniadanku Czas rozpocząć ten jakże piękny dzionek Żyjcie długo i szczęśliwie
też to przechodziłam i przechodzę

---------- Dopisano o 07:02 ---------- Poprzedni post napisano o 07:00 ----------

Clinique
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-16, 07:09   #3163
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.68

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
Jakbym moją matkę słyszała Zwłaszcza jeśli idzie o kosmetyki - po co znowu zamawiasz, a to przecież jełczeje A potem dzwoni i... "wiesz skończył mi się ten tusz i ten dobry podkład" Pytam o nazwę - a nie wiem, wyrzuciłam pudełka Dobrze, że mam jeszcze względnie ok pamięć i wiem co jej kupowałam. Ale ostatnio się zbuntowałam i nic jej nie kupuję, bo już powoli zaczęła mi na głowę wchodzić

Witam się, ja już po 1 śniadanku Czas rozpocząć ten jakże piękny dzionek Żyjcie długo i szczęśliwie
Też tak mam i to razy dwa, bo jeszcze jedna ciocia (druga po intensywnym szkoleniu wie mniej więcej co z czym). "Kup mi ten dobry tusz", "weź mi ten zielony szampon", "kiedyś kupiłaś mi taki dobry krem, chciałabym go znowu"...
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-16, 07:13   #3164
Karola 87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 1 613
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.68

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
moje przypadkowe łowy z Rosmanna
dzisiaj pierwsze testy i podkład Max Factor - całkiem fajny, zobaczymy po całym dniu
puder sypki photo z Wibo (podróba pryzm Givenchy)- ładny zapach, fajnie zmielony, trochę bieli, narazie fajnie trzyma mat, jak w podkładzie zobaczymy wieczorem
korektor do brwi z eveline - fajny
ryżowego z wibo jeszcze nie próbowałam

Karola 87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-16, 07:18   #3165
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.68

dzień dobry
teściową pożegnałam i abyśmy się nie widziały dłuuugo nie na moje nerwy ta kobieta



nadrobiłam pobieżnie bo na nic czasu nie mam
w temacie kotów i kuwet: ja mam trzeciego kota z hodowli i żaden nie miał problemów ze zmianą żwirku. Wydaje mi się że kotom to wszystko jedno w hodowlach to nawet nie wiem jaki miały ale ja najbardziej lubię gruby silikonowy - syberyjczyki mają długie włosy na stopach między palcami i te drobne żwirki miałam roznoszone po całym domu - ciągle musiałam zamiatać Tu tego problemu nie ma. Kot ma to gdzieś co mu tak sypię. Kuwetę mam zamkniętą, chociaż ten kot którego mam teraz poświęcił dużo czasu na ogarnięcie jak tam wchodzić - nie umiał przejść przez te drzwiczki ale w końcu załapał

Mam wykastrowanego kocura, kuweta stoi w przedpokoju i nie ma żadnych zapachów Ludzie którzy przychodzą też się dziwią że niby kot a nic nie czuć. Jak wykastrowany zwierzak to nie ma żadnych zapachów karmę daję suchą z Royal Canina i Taste of wild a mokrą z Applawsa, Almo nature (chociaż nie chce jeść i muszę mieszać z inną) i ostatnio Cosmę Nature polubił. No i daję pasty i przysmaki odkłaczające bo przy długiej sierści to czasem problem



---------- Dopisano o 08:18 ---------- Poprzedni post napisano o 08:17 ----------

a no i za zakupy

Edytowane przez amyz
Czas edycji: 2018-10-16 o 07:22
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-16, 07:21   #3166
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.68

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-16, 07:26   #3167
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.68

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
dzień dobry
teściową pożegnałam i abyśmy się nie widziały dłuuugo nie na moje nerwy ta kobieta



nadrobiłam pobieżnie bo na nic czasu nie mam
w temacie kotów i kuwet: ja mam trzeciego kota z hodowli i żaden nie miał problemów ze zmianą żwirku. Wydaje mi się że kotom to wszystko jedno w hodowlach to nawet nie wiem jaki miały ale ja najbardziej lubię gruby silikonowy - syberyjczyki mają długie włosy na stopach między palcami i te drobne żwirki miałam roznoszone po całym domu - ciągle musiałam zamiatać Tu tego problemu nie ma. Kot ma to gdzieś co mu tak sypię. Kuwetę mam zamkniętą, chociaż ten kot którego mam teraz poświęcił dużo czasu na ogarnięcie jak tam wchodzić - nie umiał przejść przez te drzwiczki ale w końcu załapał

Mam wykastrowanego kocura, kuweta stoi w przedpokoju i nie ma żadnych zapachów Ludzie którzy przychodzą też się dziwią że niby kot a nic nie czuć. Jak wykastrowany zwierzak to nie ma żadnych zapachów karmę daję suchą z Royal Canina i Taste of wild a mokrą z Applawsa, Almo nature (chociaż nie chce jeść i muszę mieszać z inną) i ostatnio Cosmę Nature polubił. No i daję pasty i przysmaki odkłaczające bo przy długiej sierści to czasem problem



---------- Dopisano o 08:18 ---------- Poprzedni post napisano o 08:17 ----------

a no i za zakupy
dobrze że już po teściowej tylko wspomnienie
Jak studia?

---------- Dopisano o 08:26 ---------- Poprzedni post napisano o 08:25 ----------

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;85997142]Treść usunięta[/QUOTE]
pozazdrościłaś zakupów
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-16, 09:05   #3168
Angel_007
Shopping Queen
 
Avatar Angel_007
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 2 137
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.68

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;85997142]Treść usunięta[/QUOTE]

Kupuj, siła wyższa
Angel_007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-16, 09:46   #3169
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.68

Po 4,5h od makijażu podkład MF + puder Wibo dają mega radę - wow lepiej niż givenchy

---------- Dopisano o 10:46 ---------- Poprzedni post napisano o 10:32 ----------

Lena kochana jak u Ciebie?
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-10-16, 10:11   #3170
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.68

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Po 4,5h od makijażu podkład MF + puder Wibo dają mega radę - wow lepiej niż givenchy
Ja właśnie nałożyłam kryjący Janda i narazie jest całkiem ok. Kolor jest lekko za ciemny, ale reszta całkiem całkiem.

Ja się bardzo zawiodłam na pokładach marek selektywnych. Na dłuższą metę, każdy był kaszaną...

Wydawało mi się, że fenty jest całkiem ok. Ale też chyba, będę chciała się go pozbyć...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-16, 10:11   #3171
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.68

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
dobrze że już po teściowej tylko wspomnienie
Jak studia?

---------- Dopisano o 08:26 ---------- Poprzedni post napisano o 08:25 ----------


pozazdrościłaś zakupów

studia fajne czuję że bardzo dużo się nauczę na razie co prawda trochę ciężko bo się muszę uczyć 4 nowych programow na raz ale dam radę



Irmina udanego wyjazdu
Angel a Ty co za wczasy sobie zrobiłaś




właśnie Lenka jak żyjesz?
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-16, 10:20   #3172
Agunia001
Zadomowienie
 
Avatar Agunia001
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 442
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.68

Dziewczyny sale w Sepho
wyświetla się Wam rabat do np. tego produktu?
http://www.sephora.pl/Pielegnacja-Tw...Serum/P3063025
Agunia001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-16, 10:21   #3173
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.68

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
Dziewczyny sale w Sepho
wyświetla się Wam rabat do np. tego produktu?
http://www.sephora.pl/Pielegnacja-Tw...Serum/P3063025
Nie. I do kilku innych też nie.
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-16, 10:30   #3174
Werxx3
Rozeznanie
 
Avatar Werxx3
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 930
GG do Werxx3
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.68

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Ja właśnie nałożyłam kryjący Janda i narazie jest całkiem ok. Kolor jest lekko za ciemny, ale reszta całkiem całkiem.

Ja się bardzo zawiodłam na pokładach marek selektywnych. Na dłuższą metę, każdy był kaszaną...

Wydawało mi się, że fenty jest całkiem ok. Ale też chyba, będę chciała się go pozbyć...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dla mnie kurcze fenty porażka, czy z dedykowaną bazą, czy bez, czy z inną bazą... no waży się, ściera, robi jakieś dziwne rzeczy. Za to nowy podkład z miss sporty taki w szklanej butelce to dla mnie hit. Mam cerę mieszaną, mocno przetłuszczającą się no i jest super. Matuje, ślicznie wygląda na twarzy... no bajka
Werxx3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-16, 10:32   #3175
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.68

Cytat:
Napisane przez Werxx3 Pokaż wiadomość
Dla mnie kurcze fenty porażka, czy z dedykowaną bazą, czy bez, czy z inną bazą... no waży się, ściera, robi jakieś dziwne rzeczy. Za to nowy podkład z miss sporty taki w szklanej butelce to dla mnie hit. Mam cerę mieszaną, mocno przetłuszczającą się no i jest super. Matuje, ślicznie wygląda na twarzy... no bajka
ooo który to? Ja polecam ten https://www.maxfactor.com/pl/face/fo...ift-foundation
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-16, 10:36   #3176
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.68

Cytat:
Napisane przez Werxx3 Pokaż wiadomość
Dla mnie kurcze fenty porażka, czy z dedykowaną bazą, czy bez, czy z inną bazą... no waży się, ściera, robi jakieś dziwne rzeczy. Za to nowy podkład z miss sporty taki w szklanej butelce to dla mnie hit. Mam cerę mieszaną, mocno przetłuszczającą się no i jest super. Matuje, ślicznie wygląda na twarzy... no bajka
A u mnie Fenty rewelacja i baza i podkład. Jak nałożę obie rzeczy to buzia na milion dolcow
Za to Huda ostatnio gorzej, a wcześniej było odwrotnie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-16, 10:41   #3177
Werxx3
Rozeznanie
 
Avatar Werxx3
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 930
GG do Werxx3
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.68

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
O ten https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...oundation.html
Werxx3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-16, 10:43   #3178
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.68

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-16, 10:46   #3179
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.68

Cytat:
Napisane przez Werxx3 Pokaż wiadomość
Dla mnie kurcze fenty porażka, czy z dedykowaną bazą, czy bez, czy z inną bazą... no waży się, ściera, robi jakieś dziwne rzeczy. Za to nowy podkład z miss sporty taki w szklanej butelce to dla mnie hit. Mam cerę mieszaną, mocno przetłuszczającą się no i jest super. Matuje, ślicznie wygląda na twarzy... no bajka
U mnie, kilka pierwszych razie był ciekawy, z potencjałem. Ale na dłuższą metę coś nam nie zagrało. W ogóle miałam problemy ze skórą i jeszcze mam dużo grudek, przebarwień, niedoskonałości. Mam wrażenie, że wszystkie matowe podkłady jeszcze bardziej je podkreślają. Na gładkiej, matowej tafli skóry jeszcze bardziej wszystko widać. Szukam kremowych, lekko rozświetlających podkładów.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-16, 10:48   #3180
Werxx3
Rozeznanie
 
Avatar Werxx3
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 930
GG do Werxx3
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.68

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
U mnie, kilka pierwszych razie był ciekawy, z potencjałem. Ale na dłuższą metę coś nam nie zagrało. W ogóle miałam problemy ze skórą i jeszcze mam dużo grudek, przebarwień, niedoskonałości. Mam wrażenie, że wszystkie matowe podkłady jeszcze bardziej je podkreślają. Na gładkiej, matowej tafli skóry jeszcze bardziej wszystko widać. Szukam kremowych, lekko rozświetlających podkładów.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To z takich polecam AA ideal tone foundation
Werxx3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-11-09 10:22:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:24.