Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.II - Strona 165 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-07-12, 14:01   #4921
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

pseudofeministka, jeśli jesteś zadowolona z serum AZELO, to będziesz i z kremu. Ja go sobie bardzo chwalę i jak do tej pory nie wyrządził mi żadnej krzywdy . Cera jest uspokojona, gładka, znormalizowana.
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-12, 19:39   #4922
Terha
Zakorzenienie
 
Avatar Terha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 16 500
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Jutro będę miała serum z 10% zawartością witaminy C (!!!!!! !) i stąd moje pytanie. Z tego co wiem serum stosuje się samodzielnie lub pod krem, tak?? I nie ma to znaczenia jaki preparat nałożymy na serum??
__________________
Kosmetyki, ubrania i dodatki - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=831247
Książki, filmy, CD, kasety - https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post57613011





Terha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-12, 20:16   #4923
madziulka_
Zakorzenienie
 
Avatar madziulka_
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 110
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez endorfina123 Pokaż wiadomość
ja ostatecznie zamówiłam serum AZELO, hydrolat oczarowy, hydrolat z kocanki dla mamy (ale pewnie sobie w przyszłości też zamówię jako zastępstwo kremu na naczynka) oraz olej arganowy, którym będę traktować końcówki włosów. czas oczekiwania - ponad 2 ty.
to moje pierwsze zamówienie i nie ukrywam, jestem bardzo ciekawa i podekscytowana
Ja również złozyłam swoje pierwsze zamówienie na BU w tamtym tyg i czas oczekiwania wynosi 3 tygodnie..Już się doczekać nie mogę!

Zamówiłam m.in. hydrolat oczarowy, olejek pomarańczowy, puder bambusowy i puder diamentowy
(pudry zamowiłam mając nadzieję że przypominają vichy dermablend te sypki- ciekawe czy tak też będzie)
Miałam chrapkę na pare innych produktów, ale na początek wypróbuje te i wtedy zobaczymy co będzie dalej
__________________



madziulka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-13, 00:54   #4924
Ansheen
Rozeznanie
 
Avatar Ansheen
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 669
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Dziewczyny, faktycznie czeka się 3 tygodnie czy oni podają sobie taki zapas, a wysyłają wcześniej ?
__________________
WYMIANKA KOSMETYCZNA

dokładka 17.07.2011
Ansheen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-13, 08:36   #4925
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Ansheen, to zależy. Jak będziesz mieć szczęście, to wyślą wcześniej . Nie ma tu reguły. Ja przedostatnie zamówienie otrzymałam po tygodniu, a ostatnie po 13 dniach.
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-13, 10:07   #4926
Terha
Zakorzenienie
 
Avatar Terha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 16 500
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Ja dzisiaj odbiorę zamówienie, a czekałam 3 tyg ;/
__________________
Kosmetyki, ubrania i dodatki - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=831247
Książki, filmy, CD, kasety - https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post57613011





Terha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-13, 11:41   #4927
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

ja też czuję, że sobie poczekam
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-13, 12:35   #4928
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Moja paczka została dziś wysłana Bardzo mocno wierzę w Pocztę Polską, która na pewno dostarczy ją do mnie przed sobotą
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-13, 15:34   #4929
Ansheen
Rozeznanie
 
Avatar Ansheen
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 669
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

No to ciekawe... Obym miała szczęście bo mi się kremy kończą i jak się skończą to nie wiem co zrobię, bo przecież nie będzie mi się opłacało kupować nic nowego a znów przez te kilka dni będę musiała się czymś smarować... Ehh...
__________________
WYMIANKA KOSMETYCZNA

dokładka 17.07.2011
Ansheen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-14, 18:22   #4930
aktogimka
Zakorzenienie
 
Avatar aktogimka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 225
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Dostałam dzisiaj tonik z kwasem PHA 6%, dzisiaj będę go mieszać. Zaczynam swoją przygodę z BU.
Robiłyśmy zbiorowe wizażowe zamówienie, złożyłyśmy je 21.06, a paczka dotarła 12.07.
__________________
...and then she'd say: It's OK, I got lost on the way
but I'm a Supergirl and Supergirls don't cry!

aktogimka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-14, 19:44   #4931
Terha
Zakorzenienie
 
Avatar Terha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 16 500
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Ja mam jeszcze pytanie odnośnie mycia fiolek. Z poprzednich postów już wiem czym, ale nie wiem jak. Chodzi o to, że fiolki są albo za długie i palec nie dosięga do dna, żeby ładnie każdy kącik wyczyścić albo w ogóle nie da się palca wsadzić. Jakieś pomysły?? Bo ja jestem mało kreatywna w tym zakresie......
__________________
Kosmetyki, ubrania i dodatki - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=831247
Książki, filmy, CD, kasety - https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post57613011





Terha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-14, 21:23   #4932
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Terha, a może patyczkiem do uszu?
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-14, 21:49   #4933
_Kornelia_
Zadomowienie
 
Avatar _Kornelia_
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 546
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Dziewczyny a czy któraś z Was próbowała Płynu wzmacniającego do włosów z BU. Tu link http://www.biochemiaurody.com/sklep/lotioneclipta.html. Czy polecacie ten płyn, bo mi teraz włoski strasznie lecą
_Kornelia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-14, 22:22   #4934
Terha
Zakorzenienie
 
Avatar Terha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 16 500
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Terha, a może patyczkiem do uszu?
Dobra myśl
__________________
Kosmetyki, ubrania i dodatki - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=831247
Książki, filmy, CD, kasety - https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post57613011





Terha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-14, 22:41   #4935
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez _Kornelia_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny a czy któraś z Was próbowała Płynu wzmacniającego do włosów z BU. Tu link http://www.biochemiaurody.com/sklep/lotioneclipta.html. Czy polecacie ten płyn, bo mi teraz włoski strasznie lecą
się bierze wyszukiwarkę i się wyszukiwa nawiasem mówiąc była o tym mowa 2 strony wcześniej...

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...y#post27847681

ale nie ochrzaniam już...grunt, że jest nadzieja!
i więcej tu:
https://wizaz.pl/forum/search.php?searchid=28144804
możesz też wpisywać płyn wzmacniający (ja wpisałam płyn rozmarynowy i tyle odpowiedzi znalazało co w linku)
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki




Edytowane przez Maliniarka
Czas edycji: 2011-07-14 o 22:43
Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-14, 22:51   #4936
Rybka1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 170
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Dziewczyny, czy Krem rozjaśniająco - wygładzający AZELO / BHA nadaje sie do przesuszonej skóry z zaskórnikam?. Podłączyłam się do czyjegoś zamówienia i zamówiono nie to co chciałam.
__________________
Pozdrawiam. Rybka1
W styczniu 2011 r. zaczęłam olejować włosy.
W marcu 2011 r. włosy zaczęły się kręcić.
Mój cel-mieć dłuższe i bardziej skręcone loki.
Rybka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-15, 17:20   #4937
anka1892
Zadomowienie
 
Avatar anka1892
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 582
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

a ja byłam dziś u dermatologa i wychodzi na to, że mam myć twarz Cetaphilem, smarować Cutibazą i to wszystko a ja mam tyle kosmetyków "naturalnych"(z BU i Naturalisa) i co teraz?
Załamała mnie. Chyba będę musiała wystawić na wymiankę, a nie do końca jestem obeznana w tym temacie ;/
anka1892 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-15, 18:10   #4938
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: serum flavo c z BU a serum z wit c sap z ZSK

Odebrałam paczkę z BU i najchętniej już bym wszystko mieszała, ale dopiero w przyszłym tygodniu będę mieć czas Mam nadzieję, że krem Azelo mnie nie zawiedzie, jestem też ciekawa toniku z kwasem BHA, po dłuższym testowaniu pewnie zdam relację
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-15, 18:48   #4939
Paris167
Raczkowanie
 
Avatar Paris167
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 106
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez _Kornelia_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny a czy któraś z Was próbowała Płynu wzmacniającego do włosów z BU. Tu link http://www.biochemiaurody.com/sklep/lotioneclipta.html. Czy polecacie ten płyn, bo mi teraz włoski strasznie lecą
Ja go teraz mam - ale na razie się nie wypowiem, bo stosuję krótko - w każdym razie póki co nadal włosy tracę. Zdam relację jak postosuję trochę dłużej.
Paris167 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-15, 19:09   #4940
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Ansheen Pokaż wiadomość
Dziewczyny, faktycznie czeka się 3 tygodnie czy oni podają sobie taki zapas, a wysyłają wcześniej ?
ja zamówienie złożyłam 29.06 a wczoraj przyszła paczka
zamówiłam hydrolat oczarowy i aloesowy, olejek herbaciany i serum migdałowe. po pierwszym testowaniu olejku jestem zadowolona, naprawdę super zmywa makijaż i oczyszcza

Edytowane przez Iclosemyeyes
Czas edycji: 2011-07-15 o 19:12
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-15, 19:26   #4941
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Iclosemyeyes Pokaż wiadomość
ja zamówienie złożyłam 29.06 a wczoraj przyszła paczka
zamówiłam hydrolat oczarowy i aloesowy, olejek herbaciany i serum migdałowe. po pierwszym testowaniu olejku jestem zadowolona, naprawdę super zmywa makijaż i oczyszcza
Zamawiałyśmy tego samego dnia i tak samo otrzymałyśmy paczkę Ja wezmę olejek herbaciany następnym razem, teraz już szkoda mi było pieniędzy. Oczywiście po fakcie stwierdziłam, że w sumie jednak mogłam go zamówić - ale wszystko w swoim czasie...
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-15, 21:14   #4942
iv3
Zakorzenienie
 
Avatar iv3
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 197
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

A ja mam pytanie co do peelingu ananasowego i maseczki różanej? Ma któraś z Was? Jak się spisuje? Mam cerę mieszaną - tłustą w strefie "T" i z zaskórnikami, myślicie że dadzą radę?
__________________
Kocham Cie !! - P

Ślub

Instagram
iv3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-15, 23:03   #4943
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez iv3 Pokaż wiadomość
A ja mam pytanie co do peelingu ananasowego i maseczki różanej? Ma któraś z Was? Jak się spisuje? Mam cerę mieszaną - tłustą w strefie "T" i z zaskórnikami, myślicie że dadzą radę?
Bardzo lubiłam peeling z bromelainą, ale któregoś dnia zaczął mnie podrażniać, więc byłam zmuszona go odstawić. A szkoda... bo fajnie wygładzał, zmiękczał i zmniejszał pory (choć krótkotrwale). Nie wiem jaka była przyczyna tego nagłego podrażnienia.

Maseczka różana nie robiła nic konkretnego z moją cerą. Po nałożeniu jej na twarz można wyczuć ostre drobinki, którymi można dodatkowo wykonać peeling. Ale czy przez to cera była lepiej oczyszczona? Nie zauważyłam zbyt spektakularnego efektu.

Taki z tego morał, że wszystko trzeba przetestować na sobie
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-16, 16:18   #4944
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Bardzo lubiłam peeling z bromelainą, ale któregoś dnia zaczął mnie podrażniać, więc byłam zmuszona go odstawić. A szkoda... bo fajnie wygładzał, zmiękczał i zmniejszał pory (choć krótkotrwale). Nie wiem jaka była przyczyna tego nagłego podrażnienia.

Taki z tego morał, że wszystko trzeba przetestować na sobie
A moze zaczelac wiecej rozrabiac tego peelingu albo w za krotkich przedzialach czasu go robilas?Ja na poczatku robilam tka,ze moj peeling mial rzadka konsystencje, pozniej zaczelam robic na "gesto" i w krotszych odstepach czasu i tez mnie podraznilo. Wiec moze warto zrobic rzadsza konsystencje? Moze naskorek sie jeszcze tak nie odbudowal i kolejna porcja peelingu powoduje podraznienie,zamiast zluszczenie.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-16, 18:55   #4945
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Zużyłam bardzo wiele opakowań peelingu z bromelainą (zaczęłam go kupować od początku istnienia sklepu), zmieniałam proporcje, używałam z różną częstotliwością i nic się złego nie działo. Tym bardziej mnie zaskoczyło to nagłe podrażnienie.
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-17, 02:47   #4946
waxi1000
Raczkowanie
 
Avatar waxi1000
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 53
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez crawik15 Pokaż wiadomość
Niedobrze dziewczyny oj niedobrze bo to serum było długo oczekiwanym (oczywiście ze względu na "ekspresową" przesyłkę z BU ) i szkoda mi go wywalać czy coś bo uszczknęłam z niego odrobinę.. chyba że zrobię z nim przerwę i znowu do niego wrócę,może wtedy się polepszy? a jak nie to znowu zamówię AZELO i dostanę je w sierpniu
Dziewczyny ja leczyłam się u wielu dermatologów, kosmetyczek i to za ciężko zarobione pieniądze. Nikt mi pomógł tak jak B.U. Stosowałam już każde serum z tych na wypryski i blizny po trądziku ,rozjaśniające, z vit. c i żadne mnie nie zapychało. B.U. na swoich ulotkach ( tych w internecie) wyraźnie pisze , że przy cerze tłustej, trądzikowej należy użyć kwasu hialuronowego dla rozcieńczenia serum czy olejku lub też hydrolatu . Ja najpierw mieszam serum czy olejek z kwasem h. ( kwasu dać więcej - wtedy serum wchłania się do matu) a na koniec spryskuję twarz hydrolatem oczarowym lub z kocanki ( uwaga śmierdzi). Można dobrać sobie ulubiony hydrolat ale te mi najlepiej pomogły. Polecam w szczególności oczarowy. Hydrolatu i kwasu h. można używać do wszystkich kremów wtedy nas nie zapchaja. Polecam kwas h. z panthenolem. Można go wcierać też jako odżywkę we włosy ( działa na porost włosów) oraz w końcówki. Zresztą wszystko jest na stronie BU. Teraz zamówiłam kwas h. 2% ,bo podobno jest dużo lepszy , ale i droższy Acha , no i trądziku nie mam wcale
__________________
Olejowanie od 17.04.2012r.
waxi1000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-17, 22:22   #4947
chabrowykocyk
Raczkowanie
 
Avatar chabrowykocyk
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 145
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Ja uwielbiam peeling z bromelainą Zdarzało się, że mnie delikatnie podrażniał (zgadzam się, że może to być powiązane ze zbyt gęstą konsystencją) ale trwało to krótko i szybko mogłam się cieszyć oczyszczoną, gładką skórą Potem z ciekawości zamówiłam bursztynowy - niedawno go skończyłam - nie podrażniał, według mnie działanie mają podobne ale ananasowy ma to COŚ co powoduje, że jest lepszy Wydaje mi się, że dokładniej oczyszczał buźkę i przez to efekt był lepszy, trwalszy.
chabrowykocyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-18, 09:47   #4948
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Stosował już ktoś płyn wzmacniający do włosów?
http://www.biochemiaurody.com/sklep/lotioneclipta.html
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-18, 20:01   #4949
rapunzel8
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 111
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Dziewczyny
które oleje nie zapychają? Możecie coś polecić?
Jak dotąd każdy, którego próbowałam, to tragedia.
Niedawno testowałam skwalan i już po pierwszym użyciu(na cerę bez wyprysków) obudziłam się z całą masą krost z białym czubkiem(czyli pory zaczopowane na amen).

Tyle osób pisze jak oleje świetnie działają na ich skórę, oczyszczają i zwęzają pory, a u mnie kompletna porażka..

Stosuję serum sap od paru dni, ale na razie nie widzę zadnych rezultatów, No i drażni mnie różany zapach.
rapunzel8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-18, 22:00   #4950
sangwiniczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 196
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez waxi1000 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja leczyłam się u wielu dermatologów, kosmetyczek i to za ciężko zarobione pieniądze. Nikt mi pomógł tak jak B.U. Stosowałam już każde serum z tych na wypryski i blizny po trądziku ,rozjaśniające, z vit. c i żadne mnie nie zapychało. B.U. na swoich ulotkach ( tych w internecie) wyraźnie pisze , że przy cerze tłustej, trądzikowej należy użyć kwasu hialuronowego dla rozcieńczenia serum czy olejku lub też hydrolatu . Ja najpierw mieszam serum czy olejek z kwasem h. ( kwasu dać więcej - wtedy serum wchłania się do matu) a na koniec spryskuję twarz hydrolatem oczarowym lub z kocanki ( uwaga śmierdzi). Można dobrać sobie ulubiony hydrolat ale te mi najlepiej pomogły. Polecam w szczególności oczarowy. Hydrolatu i kwasu h. można używać do wszystkich kremów wtedy nas nie zapchaja. Polecam kwas h. z panthenolem. Można go wcierać też jako odżywkę we włosy ( działa na porost włosów) oraz w końcówki. Zresztą wszystko jest na stronie BU. Teraz zamówiłam kwas h. 2% ,bo podobno jest dużo lepszy , ale i droższy Acha , no i trądziku nie mam wcale

czyli serum lemon mogę wymieszać spokojnie z hydrolatem oczarowym? (akurat taki osiadam) kwas chcę zamówić następnym razem, szkoda mi pieniędzy na zamawianie pojedynczej rzeczy..
sangwiniczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:07.