Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług. - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-07-28, 19:13   #421
Ivona9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2
Dot.: Odradzam - Beata Miękoś-Zydek

Cytat:
Napisane przez asik1013 Pokaż wiadomość
Już jakiś czas temu opisałam historię z udziałem Pani Beaty, teraz mogę tylko potwierdzić to co napisałam wcześniej. Przestrzegam wszystkich, by nie korzystali z usług Pani Beaty. Powiększałam sobie usta u Pani Miękoś-Zydek i niestety musiały pojawić się cztery poprawki, a usta i tak były krzywe. Pani doktor wciąż się upierała, że wszystko jest dobrze, jednak wszyscy widzieli, że wyglądam strasznie. Teraz raz jeszcze powiększyłam usta, tym razem w Warszawie. Nie było żadnych poprawek, wszystko jest równo. Także tylko potwierdził się fakt, że Pani Beata nie jest 100% profesjonalistką. Nie wspominając już o podejściu do pacjenta.....gdyż podczas składania reklamacji usłyszałam wyzwiska skierowane w moją stronę
Zgadzam sie, ze nie kazdy lekarz potrafi dobrze wstrzyknac produkt, czego rezultaty widac czesto golym okiem na ulicy Ja sama mialam okazje powiekszac sobie usta u jednego lekarza i powiem szczerze, ze kiedy przyszlo mi zdecydowac sie na inny gabinet, po przeczytaniu paru opinii takich jak ta napisana przez asik1013, mialam duze opory. Trafilam szczesliwie jednak na gabinet na Pulawskiej (studio medycyny estetycznej SME) i w rece Pani Dr. Beaty Sparazynskiej Cholewy. Naprawde polecam! Pani doktor jest bardzo precyzyjna i naprawde bierze pod uwage to co sie do niej mowi. Przy okazji, uwaga, Pani doktor wie jak nie robic 'kaczych dziobkow' co jest niesamowicie wazne! Usta wygladaja naprawde bardzo naturalnie. Jezeli chodzi o poprawki, to sa one dosyc powszechne u wiekszosci lekarzy, bo nie zawsze przy natychmiastowym spuchnieciu widac efekt. No ale cztery, jak Pani asik pisze, to juz jednak troche za duzo...
Ivona9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-28, 19:16   #422
Ivona9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2
Dot.: Odradzam - Beata Miękoś-Zydek

Cytat:
Napisane przez asik1013 Pokaż wiadomość
Już jakiś czas temu opisałam historię z udziałem Pani Beaty, teraz mogę tylko potwierdzić to co napisałam wcześniej. Przestrzegam wszystkich, by nie korzystali z usług Pani Beaty. Powiększałam sobie usta u Pani Miękoś-Zydek i niestety musiały pojawić się cztery poprawki, a usta i tak były krzywe. Pani doktor wciąż się upierała, że wszystko jest dobrze, jednak wszyscy widzieli, że wyglądam strasznie. Teraz raz jeszcze powiększyłam usta, tym razem w Warszawie. Nie było żadnych poprawek, wszystko jest równo. Także tylko potwierdził się fakt, że Pani Beata nie jest 100% profesjonalistką. Nie wspominając już o podejściu do pacjenta.....gdyż podczas składania reklamacji usłyszałam wyzwiska skierowane w moją stronę
Zgadzam sie, ze nie kazdy lekarz potrafi dobrze wstrzyknac produkt, czego rezultaty widac czesto golym okiem na ulicy Ja sama mialam okazje powiekszac sobie usta u jednego lekarza i powiem szczerze, ze kiedy przyszlo mi zdecydowac sie na inny gabinet, po przeczytaniu paru opinii takich jak ta napisana przez asik1013, mialam duze opory. Trafilam szczesliwie jednak na gabinet na Pulawskiej (studio medycyny estetycznej SME) i w rece Pani Dr. Beaty Sparazynskiej Cholewy. Naprawde polecam! Pani doktor jest bardzo precyzyjna i naprawde bierze pod uwage to co sie do niej mowi. Przy okazji, uwaga, Pani doktor wie jak nie robic 'kaczych dziobkow' co jest niesamowicie wazne! Usta wygladaja naprawde bardzo naturalnie. Jezeli chodzi o poprawki, to sa one dosyc powszechne u wiekszosci lekarzy, bo nie zawsze przy natychmiastowym spuchnieciu widac efekt. No ale cztery, jak Pani asik pisze, to juz jednak troche za duzo...
Ivona9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-01, 11:06   #423
aspring
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 26
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Hej, przepraszam, że dopiero teraz załączam te zdjęcia, ale mam strasznie zakręcony teraz okres w życiu i nie miałam kiedy się tym zająć. W ogóle tak na szybko nie znalazłam zdjęć sprzed całej kuracji (być może w napływie depresyjnego nastroju usunęłam je, żeby na to nie patrzeć;P) ale za to ładnie udokumentowałam ostatni zabieg, chciałam wiedzieć, czy daje mi to cokolwiek.. bo bez sensu wyrzucać pieniążki, jak efektów nie ma.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg efekty.jpg (81,9 KB, 110 załadowań)
aspring jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-02, 19:52   #424
roza385
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Ja jestem po 50tce i zmarszczki niestety są nierozerwalnymi znakami czasu. Dlatego zdecydowalam sie na zabieg ale z tego względu ze panicznie boje sie operacji chciałam jakis zabieg nie inwwazyjny. Pani doktor w klinice Yeshe poleciła mi idealne rozwiązanie dla mnie. Zabieg nazywa się Pelleve i polega na dostarczaniu energii tkance skórnej poprzez urządzenie podobne do długopisu ktorym bezbolesnie masuje sie czesc ciała i fale radiowe stymulują kolagen w skórze. Super zabieg, widac poprawe. Polecam wiec klinike Yeshe w Warszawie
roza385 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-08, 17:20   #425
Tu_pak
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: szwędam się :)
Wiadomości: 150
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Ja słyszałam że w Warszawie u dr Sankowskiego wykonuje się metodę Radiage czyli sposób odzyskania jędroności skóry bez niszczenia tkanek przez jakiekolwiek nacięcia, czy nakłucia.
Zamiast skalpela, igły, czy lasera, stosuje się tu specjalny system wykorzystujący energię o częstotliwości charakterystycznej dla fal radiowych. Metoda ta stymuluje przebudowę tkanki
skórnej (wpływając przede wszystkim na włókna kolagenowe).
Tu_pak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-11, 11:49   #426
Agacior_91
Raczkowanie
 
Avatar Agacior_91
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 65
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Witam, czy możecie polecić mi kogoś ze śląska do powiększenia ust? i jakie mniej wiecej sa koszty takiego zabiegu?
Agacior_91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-16, 13:05   #427
Agacior_91
Raczkowanie
 
Avatar Agacior_91
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 65
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Dziękuje bardzo za odpowiedź. Mam nadzieję ze w najblizszym czasie przezwycieze strach.
Agacior_91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-17, 01:29   #428
Lenkii
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 45
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Dziewczyny kogo możecie mi polecić do powiększenia ust w Warszawie?
Lenkii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-18, 12:10   #429
asiuladob
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Cześć wszystkim
Jeśli chodzi o lewobrzeżną Warszawę to serdecznie polecam Klinikę BeautymeD na Ursunowie. Mają tam świetnego lekarza, pana dr Mirackiego. Musze przyznać, że jest to prawdziwy specjalista. Na początku był wywiad dotyczący ogólnie mojej kondycji i szczegółowa informacja odnośnie przebiegu zabiegu. Co do zabiegów to najpierw wczesną wiosną skorzystałam z epilacji laserowej, o dziwo pozbyłam się praktycznie problemu włosów na nogach, pod pachami i bikini . Teraz wzięłam się za leczenie blizn potrądzikowych za pomocą lasera. Minął trzeci dzień i zaczynam dostrzegać efekty, już się nie mogę doczekać końcowego efektu
asiuladob jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-22, 11:13   #430
madadziara
Raczkowanie
 
Avatar madadziara
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: rijswijk
Wiadomości: 47
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Sluchajcie kobity ja i moja kolezanka Justynka robilysmy sobie niedawno we wroclawiu w instytucie Dr.ireny Eris MEZO iglowa.
Ja oczy ,przy czym taki maly obszar kosztowal mnie tyle co kolezanki dekolt.Ale ponoc cala fiolka poszla na moje oczy nie istotne.
Moja znajkoma dostala jakby tradu w miejscu mezo , centralnie na samym dekolcie. Najpier sie okazalo ze niby alergia , potem ze bakteria, ale osttecznie dermatolog stwierdzil ze to nieumiejetnie przeprowadzony zabieg, najprwdopodobniej byly w chwili zbiegu przeciwskazania ale lekarz to zignorowal.
No i w miejsce pieknego dekoldu bedzie sie musiala Justynka przeleczyc antybiorykami a potem wydac mnustwo pieniedzy na usowanie blizn laserowo , bo chyba bez tego sie nie obejdzie.
Co moje drogie jaki z tego moral???
Zawsze sie cos moze nam przytrafic
__________________
Naucz sie sluchac, okazja czasami puka bardzo cicho
madadziara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-25, 17:17   #431
asiulka_22
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka_22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 214
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

dziewczyny mam pytanie kogo polecacie, lub jaka klinike, gabinet, gdzie maja oryginalny fraxel restore? w okolicach krakowa lub warszawa, chodzi mi o sprawdzony gabinet, no i przede wszystkim godny polecenia lekarz??chiałabym pozbyc sie blizn potradzikowych z policzkow i skroni. bede wdzieczna za odpowiedz
asiulka_22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-26, 07:49   #432
aspring
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 26
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Hej.
Jeśli chodzi o powikłania, to owszem zawsze mogą się zdarzyć, nawet najlepszym. Ale dobrze jest mieć lekarza, który Cię "obserwuje" i jakby się działo coś złego to od razu pomoże, a nie wyrzeka się, że to nie jego wina i umywa ręce..:/

asiulka_22 w tym wątku: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post28992537 opisałam swoją historię z bliznami potrądzikowymi. Poczytaj i zobacz. Ja z czystym sumieniem mogę polecić ten laser, którym ja miałam robiony zabieg Exelo2 - działa również frakcyjnie i jest na pewno u dr Szpringer w Lublinie.
W Krakowie godna polecenia jest dr Raczkowska-Muraszko (http://www.raczkowska.pl/) nie ma wprawdzie tego lasera, ale pracuje na innym i jest znana ze skuteczności
Powodzenia
aspring jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-26, 15:17   #433
asiulka_22
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka_22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 214
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

dziękuje, juz wczuytuje sie w wątek
asiulka_22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-28, 14:27   #434
crazy13
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 18
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Witam,

Ja chciałam zadać pytanie Panu dr. z IQ Medica:
Czy hialuronidaza może być pomocna przy likwidowaniu zrostów, które zostały wewnątrz tkanki po nieudolnej liposukcji?

Jedna z Pań dr zaproponowała, że ostrzyknie mi największe zrosty, które zostały stwierdzone także w USG właśnie hialuronidazą, ale chciałabym wiedzieć czy to na prawdę dobry pomysł i czy mogą się one rozejść (przebudować)?

Dziękuję za odpowiedzi.
P.S. Jeżeli któraś z was miała podobny problem to bardzo proszę o podpowiedzi co można zrobić z tymi okropnymi grudami (ja mam na udach) i nierównościami?
crazy13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-28, 21:56   #435
asiulka_22
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka_22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 214
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

do dziewczyn z krakowa i okolic: słyszałyśie może/ lub korzystałyście ich usług/ o DERMART?? http://www.derm-art.pl/
a dokładniej chodzi mi o panią dr, Janeczko????
asiulka_22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-30, 06:57   #436
Mantissa_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 19
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Cześć,
Nie chcę nikogo oczerniać, ale moja przyjaciółka była u dr Janeczko z problemem wrażliwej skóry i po wizycie powiedziała mi że czuła się jakby Pani dr chciała się popisać przed nią wiedzą i erudycją i był to raczej wykład niż konsultacja. Skończyło się na tym że zapisała jej maści przeciwtrądzikowe (uznała że kropeczki alergiczne na czole to trądzik) i chociaż jej problem nie miał nic wspólnego z trądzikiem - zastosowała się do zaleceń! Było strasznie - tylko tyle widziałam... Może źle trafiła, ale potem poszła do kosmetolog Kasi Milczyńskiej i po 4 wizytach i jakiś specyfikach do domu problem się rozwiązał.
No cóż.... nie zawsze tytuł idzie w parze z chęcią niesienia pomocy. Pewnie to wszystko zależy z jakim problemem się zmagasz
Mantissa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-30, 12:22   #437
asiulka_22
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka_22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 214
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Cytat:
Napisane przez Mantissa_ Pokaż wiadomość
Cześć,
Nie chcę nikogo oczerniać, ale moja przyjaciółka była u dr Janeczko z problemem wrażliwej skóry i po wizycie powiedziała mi że czuła się jakby Pani dr chciała się popisać przed nią wiedzą i erudycją i był to raczej wykład niż konsultacja. Skończyło się na tym że zapisała jej maści przeciwtrądzikowe (uznała że kropeczki alergiczne na czole to trądzik) i chociaż jej problem nie miał nic wspólnego z trądzikiem - zastosowała się do zaleceń! Było strasznie - tylko tyle widziałam... Może źle trafiła, ale potem poszła do kosmetolog Kasi Milczyńskiej i po 4 wizytach i jakiś specyfikach do domu problem się rozwiązał.
No cóż.... nie zawsze tytuł idzie w parze z chęcią niesienia pomocy. Pewnie to wszystko zależy z jakim problemem się zmagasz
hmm, no własnie odnosnie tej pani dr, są podzielone,,, juz sama niewiem, ja jestem zapisana do niej na konsutacje no i potem na fraxel. musze sprzwdzic o niej informacje, bo wydać 2 tyś na jeden zabieg i miec jakies powikłania było b7 straszne..... zapisana jestem na 23 wrzesnia- / moj problem to blizny potradzikowe na policzkach/

a co powiedzie o: Centrum Laseroterapii i Modelowania Sylwetki ELITE warszawa
http://www.elite.waw.pl/
dr.dr Olga Warszawik?????????????

ESTEDERM warszawa, dr . Ambroziak???
prosze o opinie

Edytowane przez asiulka_22
Czas edycji: 2011-08-30 o 16:37
asiulka_22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-30, 18:29   #438
Tu_pak
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: szwędam się :)
Wiadomości: 150
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Cytat:
Napisane przez Lenkii Pokaż wiadomość
Dziewczyny kogo możecie mi polecić do powiększenia ust w Warszawie?
Jak mówiłam jedną z najlepszych w Polsce, a znajdującą się w Warszawie jest Klinika Sankowskiego.
Tu_pak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-30, 21:08   #439
szarpa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 54
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Widzę, że nie tylko ja doceniamich osiągnięcia... W brew różnym opiniom to najprężniej rozwijająca się klinika w polsce więc, coś w tym musi jednak być.
szarpa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-03, 11:52   #440
koko992
Przyczajenie
 
Avatar koko992
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 12
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Osobiście polecam Instytut Medycyny przy ul. Lipowej 19/21 w Białystoku. Byłam w te wakacje i jestem w pełni zadowolona. Trafiłam nawet na promocję! Zrobiłam sobie botox i jak na razie wszystko jest dobrze. Komfortowa obsługa, czysty gabinet nie było nawet zbyt wielkich kolejek. Zapewne wrócę tam jeszcze gdy będę miała pieniążki na coś więcej. Polecam wszystkim!

Link: http://instytutmedycyny.com.pl
koko992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-07, 07:10   #441
asiulka_22
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka_22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 214
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

byłam zapisana na 23 wrzesnia do elitee, ale po rozmowie z p. dr, musze niestety odczekac odczekac ok pól roku by moc zrobic zabieg ( fraxel restore), wiec jeszzce sie zastanowie,
asiulka_22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-16, 09:27   #442
dusting
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Ja się upiększałam w klinice urody MONA LISA w poznaniu. Robiłam sobie kwas hialuronowy i mezoterapię skóry głowy bo miałam ogromne problemy z włosami i jestem bardzo zadowolona. Oczywiscie leczylam to też lekami ale zabiegi napewno bardzo pomogly, bo jak odtawilam leki a dalej stosowałam mezoterapie to włoski zaczely odrastać bo zrobiło się ich wiecej na głowie. Polecam!
dusting jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-17, 11:03   #443
Am_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 35
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

.

Edytowane przez Am_
Czas edycji: 2013-04-03 o 10:31
Am_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 11:34   #444
aspring
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 26
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Zobacz na ten salon:
http://www.estesalon.pl/

Wprawdzie oni dopiero ruszają z działalnością, ale będą mieć w ofercie laser diodowy - Soprano, na którym mi wykonano zabieg epilacji. Nie dość że bardzo skutecznie pozbyłam się owłosienia (paszki) to jeszcze zabieg był bezbolesny. Byłam naprawdę pod dużym wrażeniem Nie wiem jak ceny u nich, ale można się spodziewać jakiś rabatów przy okazji otwarcia salonu a i na pewno będzie im zależeć na zdobywaniu klientów, więc i starać się będą;P
aspring jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-29, 19:23   #445
Nina0007
Raczkowanie
 
Avatar Nina0007
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 51
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Poszukującym dobrego gabinetu polecam http://www.dbajosiebie.info.pl/gabin...ny-estetycznej, możecie łatwo poszukać w swoich miastach i zobaczyć opinie.
Nina0007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-05, 07:56   #446
crazy13
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 18
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

witam - dorzucam zdjęcie po Body Jet w Krakowie w Maestria! na zdjęciu widać jedynie zmiany naczyniowe ale nie widać grud i zrostów - już nie mam siły o tym pisać!
Co do warszawskiej kliniki - właśnie się do niej wybieram bo mają tam terapię komórkami macierzystymi - dodam jedynie że za usunięcie zrostów, na które nie ma gwarancji trzeba zapłacić 30.000 zł. To koszt usunięcia tego co zrobili Ci partacze z Krakowa!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Co do postu o krakowskim Skanmedzie i cudownych ultradzwiękach - tere fere kuku - mam nadzieję, że już nikt nie wierzy w takie głupoty! są oczywiście urządzenia, które mają możliwość przeniknięcia do tkanki tłuszczowej, ale to nie ultradźwięki - trzeba trochę "liznąć" fizyki!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zmiany naczyniowe.jpg (91,9 KB, 88 załadowań)
crazy13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-12, 12:58   #447
ja_go_da
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 14
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

ja chodzę do <ciach> i jestem bardzo zadowolona. Byłam w kilku innych krakowskich tego typu gabinetach i dopiero tam udało mi się znaleźć kogoś kto zechce mi poświęcić więcej czasu nić przysłowiowe 5 minut, tym bardziej, że szukałam informacji - nie byłam w 100% zdecydowana na żaden zabieg. Szukałam oczywiście czegoś na zmarszczki głównie chodziło mi o czoło i kurze łapki no i standardowo myślałam o botoxie... Ale okazało się, że jest inna metoda na regenerację skóry młodej - mam nieco ponad 30 lat. Zdecydowałam się na Zaffiro - w skrócie rewelacja! Ostatnio natomiast oglądałam TVN style o zaffiro na biust, w sensie na jego obwisłość. Ma ktoś może więcej informacji na ten temat? Chyba, że w ogóle jest taki wątek? hmmm udam się do szukania, a tu zaglądnę, jakby co pozdrawiam

Edytowane przez 61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2
Czas edycji: 2018-10-29 o 23:00
ja_go_da jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-19, 09:40   #448
Pamela_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 34
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Cytat:
Napisane przez roxana111 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a kogo polecacie w Krakowie do powiększenia biustu???
Bo własnie jestem na etapie szukania dobrego specjalisty i może Wy mi coś doradzicie??
Ja też słyszałam same dobre informacje o Kasprzyku, ale na razie się nie decyduję na silikony, bo strasznie się boję

Jak na razie korzystam z zabiegów medycyny estetycznej i bardzo polecam moją panią doktor w Krakowie. Właśnie tydzień temu kolejny raz wstrzyknęła mi botoks i powiększyła usta Jak zawsze jestem zachwycona i stąd ją polecam (www.medestetis.pl).
Pamela_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-20, 12:46   #449
Kittyn
Przyczajenie
 
Avatar Kittyn
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 17
Dot.: kogo polecacie w poznaniu?

Polecam Dr. Kuradowca z Warszawy, rewelacyjnie i nie wyglądają usta sztucznie, dopasowuje kształt do twarzy. Ostrzykiwałam się ja z przyjaciółką, obie zadowolone, kontakt podam na priv

---------- Dopisano o 13:46 ---------- Poprzedni post napisano o 13:45 ----------

Słyszałyście o kwasie hialuronowym, który powiększa piersi? to robi mój lekarz, zależy mi na opiniach
Kittyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-22, 22:39   #450
stokroteczka7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Witajcie,

Czy któraś z Was robiła sobie korektę nosa w Warszawie?
I jaką klinikę najlepiej wybrać?

Bo niestety dowiedziałam sie "pocztą pantoflową" od koleżanek, że jedna znajoma robiła sobie korektę nosa... I później miała bardzo często krwotoki z nosa itd... Robiła koretkę 3 razy i teraz włóczy się po sądach bo pierwszy lekarz popełnił błąd... Itd a ja raczej chciałabym tego uniknąć...

PS Słyszałyście o dr. Sankowskim? Możecie podzielić się opinią o nim?

Edytowane przez stokroteczka7
Czas edycji: 2011-10-22 o 22:40
stokroteczka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-08-17 14:26:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:54.