Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II - Strona 92 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-08-15, 19:59   #2731
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
no to stockholm jest zdecydowanie chlodny i nie zolknie ale wybierz ktora wolisz
no to bardzo dobrze
jeszcze bym musiała zobaczyc jak wychodzi ta londa 18

tylko tak się zastanawiam czy ten stockholm na pewno pokryje mi to żółtko na jakiś piękny kolor??
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-15, 20:53   #2732
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
no to bardzo dobrze
jeszcze bym musiała zobaczyc jak wychodzi ta londa 18

tylko tak się zastanawiam czy ten stockholm na pewno pokryje mi to żółtko na jakiś piękny kolor??
mysle, ze na pewno
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-15, 21:26   #2733
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Kitulka jak oceniasz stan swoich włosów po londzie?
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-15, 21:40   #2734
Pimpolinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 284
GG do Pimpolinka
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Dziewczyny jak myślicie jaka farba rozjaśniłaby mi włosy z baleyage?? Wastawiam zdjęxie obecnych włosów. Chciałabym uzyskać efekt podobny do włosków snowhitee (Ps. Śliczny kolor !)

Patrzcie na górę,bo włoski z dołu są przedłużane.
__________________
Mam na imię Magda



09.07.2009
Pimpolinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-15, 22:06   #2735
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Pimpolinka Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak myślicie jaka farba rozjaśniłaby mi włosy z baleyage?? Wastawiam zdjęxie obecnych włosów. Chciałabym uzyskać efekt podobny do włosków snowhitee (Ps. Śliczny kolor !)

Patrzcie na górę,bo włoski z dołu są przedłużane.
Po balejażu nie uda Ci się ufarbować tak byś miała jednolity kolor, my balejażowe babki wiemy coś o tym

Chyba, że poszłabyś jeszcze raz do fryzjera i poprosiła by zrobił balejaż i wybierał tylko te ciemne pasma. Ale to też nie gwarantuje, że wyjdzie Ci kolor taki sam jak reszty. Możesz zrobić podkład - tzn ufarbować włoski jakąś farbą która rozjaśnia o parę tonów i na to nałożyć wymarzony odcień, bądź też od razu spróbować ufarbować na wybrany kolor, ale z tym bywa rożnie (może wyjść żółto).

Dużo pisałyśmy o tym jak się farbuje z podkładem i które farby dają żółć a które wychodzą ładnie na kilku stronach wstecz. Poczytaj i sama wybierz co najbardziej Ci się podoba
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-15, 22:40   #2736
kiciamała
Zadomowienie
 
Avatar kiciamała
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 332
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

snowhitee a jaki ty masz kolor odrostu, bo sie juz gubie co jak kto . Ten twoj kolor bardzo ladny . Moze by mi wyszedl bez podkladu ja mam taki typowy mysi szatyn, ale garnier 111 to mi do pomaranczu tylko rozjasnil...


Pimpolinka przy pasemkach trzeba uwazac na farby, bo pasemka lubia sie kruszyc.

EwCiA000 wlasnie z takich chlodnych odcieni polecaja stockholm i vikinga
__________________
Paulinka 13.11.2006

Natalia 24.09.2008


1%dla Karolinki http://www.karolina_pietrzak.ecom.com.pl/
kiciamała jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-15, 22:44   #2737
Pimpolinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 284
GG do Pimpolinka
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Po balejażu nie uda Ci się ufarbować tak byś miała jednolity kolor, my balejażowe babki wiemy coś o tym

Chyba, że poszłabyś jeszcze raz do fryzjera i poprosiła by zrobił balejaż i wybierał tylko te ciemne pasma. Ale to też nie gwarantuje, że wyjdzie Ci kolor taki sam jak reszty. Możesz zrobić podkład - tzn ufarbować włoski jakąś farbą która rozjaśnia o parę tonów i na to nałożyć wymarzony odcień, bądź też od razu spróbować ufarbować na wybrany kolor, ale z tym bywa rożnie (może wyjść żółto).

Dużo pisałyśmy o tym jak się farbuje z podkładem i które farby dają żółć a które wychodzą ładnie na kilku stronach wstecz. Poczytaj i sama wybierz co najbardziej Ci się podoba
tylko właśnie nie wiem hmmm chodzi mi o to,że nie chcę takiego jednolitego koloru tylko coś jakby balejage ale z 3 różnymi odcieniami blondu ( nie wiem czy wiecie o co mi chodzi) i tak sobie pomyślałam,że jak kupię jakąś farbę z rozjaśniaczem to mi się te włosy rozjaśnią, tylko będą miały różne odcienie

poszłabym do fryzjera,ale szkoda mi kolejnej stówy... myślałam,że taniej to wyjdzie i nie chcę za bardzo zniszczyć włosków nakładaniem najpierw tej farby podkłafu,a potem jakiegoś blondu...
__________________
Mam na imię Magda



09.07.2009
Pimpolinka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-15, 22:54   #2738
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Pimpolinka Pokaż wiadomość
tylko właśnie nie wiem hmmm chodzi mi o to,że nie chcę takiego jednolitego koloru tylko coś jakby balejage ale z 3 różnymi odcieniami blondu ( nie wiem czy wiecie o co mi chodzi) i tak sobie pomyślałam,że jak kupię jakąś farbę z rozjaśniaczem to mi się te włosy rozjaśnią, tylko będą miały różne odcienie

poszłabym do fryzjera,ale szkoda mi kolejnej stówy... myślałam,że taniej to wyjdzie i nie chcę za bardzo zniszczyć włosków nakładaniem najpierw tej farby podkłafu,a potem jakiegoś blondu...
Jeśli kupisz jakąś farbkę rozjaśniaczową np palette 00A (ja byłam z niej super zadowolona) to bankowo nadal będziesz miała "balejaż" tyle, że jaśniejszy.. to logiczne, że ciemniejsze pasma nie rozjaśnią się tak mocno jak te jaśniejsze

Ale uważaj by przestrzegać czasu z ulotki - ewentualnie jak będziesz widziała wcześniej,że efekt już jest zadowalający to ja bym spłukała. Bo to jednak niszczy włosy i mogą się potem kruszyć.
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-15, 23:00   #2739
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez LoudCalm Pokaż wiadomość
Jowitka061987 świetnie ci wyszły włoski
EwCiA000 gratuluję! mega jasno i mega fajnie
_eNchaNted_ nie mogę znaleźć posta z twoim podkładem, możesz podać stronę albo nr posta? ciekawa jestem i koleżanka brunetka też
Zerknij na str 85
_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-15, 23:21   #2740
Pimpolinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 284
GG do Pimpolinka
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Jeśli kupisz jakąś farbkę rozjaśniaczową np palette 00A (ja byłam z niej super zadowolona) to bankowo nadal będziesz miała "balejaż" tyle, że jaśniejszy.. to logiczne, że ciemniejsze pasma nie rozjaśnią się tak mocno jak te jaśniejsze

Ale uważaj by przestrzegać czasu z ulotki - ewentualnie jak będziesz widziała wcześniej,że efekt już jest zadowalający to ja bym spłukała. Bo to jednak niszczy włosy i mogą się potem kruszyć.

A Ty jak robiłaś to miałaś jednolity kolor czy też jakieś pasemka/baleyage?
Sądzisz,że będę wyglądała w miarę jak człowiek? Bo odrosty też będą miały inny kolor
Dziękuję za porady
__________________
Mam na imię Magda



09.07.2009
Pimpolinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-15, 23:56   #2741
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Pimpolinka Pokaż wiadomość
A Ty jak robiłaś to miałaś jednolity kolor czy też jakieś pasemka/baleyage?
Sądzisz,że będę wyglądała w miarę jak człowiek? Bo odrosty też będą miały inny kolor
Dziękuję za porady
Dokładnie tak. Odrostami się nie martw, wbrew pozorom wcale tak się nie odróżniają od reszty
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-16, 08:14   #2742
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez kiciamała Pokaż wiadomość
snowhitee a jaki ty masz kolor odrostu, bo sie juz gubie co jak kto . Ten twoj kolor bardzo ladny . Moze by mi wyszedl bez podkladu ja mam taki typowy mysi szatyn, ale garnier 111 to mi do pomaranczu tylko rozjasnil...


Pimpolinka przy pasemkach trzeba uwazac na farby, bo pasemka lubia sie kruszyc.

EwCiA000 wlasnie z takich chlodnych odcieni polecaja stockholm i vikinga
sredni blond mysi
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-16, 08:57   #2743
Monofrida
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13
GG do Monofrida
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
chodzi Ci o ten brąz, który gdzieś tam wcześniej wkleiłam??

---------- Dopisano o 17:43 ---------- Poprzedni post napisano o 17:40 ----------

jeanette13 ja chyba kupuję którąś z wymienionych farb jako podkład i potem casting lodowy blond, jeszcze raz spróbuje i zobaczę co z tego wyjdzie, dzisiaj dzwoniłam chyba do 10 fryzjerów w moim mieście i wszędzie balejaż z trzech kolorów waha się między 120-150 zł
chodzi o avatar pod Twoim nickiem, dla mnie to blond włsy ;-)
Monofrida jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-16, 09:09   #2744
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Monofrida Pokaż wiadomość
chodzi o avatar pod Twoim nickiem, dla mnie to blond włsy ;-)
aha
a nie, to balejaż, który chciałam sobie zrobic

---------- Dopisano o 10:09 ---------- Poprzedni post napisano o 10:07 ----------

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
mysle, ze na pewno
Snow a ten stockholm wychodzi podobnie jak na opakowaniu u tej babki czy całkiem inaczej??
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-16, 09:13   #2745
Pimpolinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 284
GG do Pimpolinka
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Dokładnie tak. Odrostami się nie martw, wbrew pozorom wcale tak się nie odróżniają od reszty
Bardzo Ci dziękuję
Czyli teraz mogę kupić obojętnie jaką farbę blond??
Czy muszę kupić farbę "podkład" i potem normalną farbę?
Bo samego rozjaśniacza nie chcę używać,bo już kiedyś zniszczyłam nim włosy
__________________
Mam na imię Magda



09.07.2009
Pimpolinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-16, 09:24   #2746
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Kitulka jak oceniasz stan swoich włosów po londzie?
Są bardzo mięciutkie, również teraz, ponad tydzień od farbowania, błyszczą się i są naprawdę w świetnym stanie, dużo dała mi ta farba, poprawiła znacznie kondycję moich włosów.
Jak w czerwcu pofarbowałam włosy garnierem - jasny blond to moje włosy były po prostu w koszmarnym stanie, siano siano siano, ale po tygodniu farbnęłam londą i mnie po prostu wybawiła
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-16, 11:24   #2747
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Są bardzo mięciutkie, również teraz, ponad tydzień od farbowania, błyszczą się i są naprawdę w świetnym stanie, dużo dała mi ta farba, poprawiła znacznie kondycję moich włosów.
Jak w czerwcu pofarbowałam włosy garnierem - jasny blond to moje włosy były po prostu w koszmarnym stanie, siano siano siano, ale po tygodniu farbnęłam londą i mnie po prostu wybawiła
a nie wiesz czasem jak wychodzi londa 18-świetlisty blond??

---------- Dopisano o 12:10 ---------- Poprzedni post napisano o 10:28 ----------

_eNchaNted_ kupiłaś już farbkę??

---------- Dopisano o 12:24 ---------- Poprzedni post napisano o 12:10 ----------

dziewczyny drogie powiedzcie mi czym się różnią te dwie farby??
proszę o szybką odpowiedź, bo dziś idę po farbę
dziękuję z góry

http://www.dpj.pl/fotki/g559d.jpg

http://img.bazarek.pl/43770/6412/234...3fc0af41dc.jpg
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-16, 11:37   #2748
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Pimpolinka Pokaż wiadomość
Bardzo Ci dziękuję
Czyli teraz mogę kupić obojętnie jaką farbę blond??
Czy muszę kupić farbę "podkład" i potem normalną farbę?
Bo samego rozjaśniacza nie chcę używać,bo już kiedyś zniszczyłam nim włosy
Obojętnie jaką to nie. Bo niestety niektóre strasznie niszczą, a niektóre wychodzą żółto rudo. Możesz zrobić podkład palette skandynawski blond albo 00A (w przypadku tej drugiej możesz od razu osiągnąć kolor odpowiedni, ja nim robiłam i wyszedł identycznie jak na pudełku, ale nie daję 100% gwarancji każda z nas ma inaczej reagujące włoski), a potem położyć na to jakiś kolor np stockholm albo natural and easy 522 (przepiękne kolorki) dziewczyny wcześniej wklejały zdjęcia więc możesz ocenić czy to kolor dla Ciebie. Osobiście mnie nie chce się bawić w podkłady szczególnie, że mam zniszczone włosy (zbyt szybko chciałam przejść z czarnego na blond) i jestem już prawie zdecydowana na londę którą farbowała kitulka (parę stron wcześniej też są zdjęcia). Ewentualnie jeśli kolory o których piszę nie są dla Ciebie, poszukaj co tam byś chciała i zapytaj my na pewno coś poradzimy, mamy tu sztab specjalistek

---------- Dopisano o 12:33 ---------- Poprzedni post napisano o 12:31 ----------

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Są bardzo mięciutkie, również teraz, ponad tydzień od farbowania, błyszczą się i są naprawdę w świetnym stanie, dużo dała mi ta farba, poprawiła znacznie kondycję moich włosów.
Jak w czerwcu pofarbowałam włosy garnierem - jasny blond to moje włosy były po prostu w koszmarnym stanie, siano siano siano, ale po tygodniu farbnęłam londą i mnie po prostu wybawiła
Walcząc z rudymi końcówkami też próbowałam garniera - tego 111 - na szczęście tylko na pasemku bo pomijając, że kolor mi się nie ruszył to włosy sie gumowąły i ciągnęły.. ble

---------- Dopisano o 12:37 ---------- Poprzedni post napisano o 12:33 ----------

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
a nie wiesz czasem jak wychodzi londa 18-świetlisty blond??

---------- Dopisano o 12:10 ---------- Poprzedni post napisano o 10:28 ----------

_eNchaNted_ kupiłaś już farbkę??

---------- Dopisano o 12:24 ---------- Poprzedni post napisano o 12:10 ----------

dziewczyny drogie powiedzcie mi czym się różnią te dwie farby??
proszę o szybką odpowiedź, bo dziś idę po farbę
dziękuję z góry

http://www.dpj.pl/fotki/g559d.jpg

http://img.bazarek.pl/43770/6412/234...3fc0af41dc.jpg
Ta pierwsza ma wprowadzone ulepszenie. To po prostu nowa kolekcja. Proponowałabym wziąć tą pierwszą - przyciąga stwierdzenie, że nadaje diamentowy blask. Poza tym śmiem twierdzić, że skoro jest nowa kolekcja z diamentowymi odcieniami to raczej nie znajdziesz starej wersji na półkach sklepowych, chyba, że jakieś resztki z magazynów będą mieli.
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-16, 11:42   #2749
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Ta pierwsza ma wprowadzone ulepszenie. To po prostu nowa kolekcja. Proponowałabym wziąć tą pierwszą - przyciąga stwierdzenie, że nadaje diamentowy blask. Poza tym śmiem twierdzić, że skoro jest nowa kolekcja z diamentowymi odcieniami to raczej nie znajdziesz starej wersji na półkach sklepowych, chyba, że jakieś resztki z magazynów będą mieli.
a nie wiesz czy wychodzą identycznie??
bo moja mama kiedyś zrobiła tym odcieniem i jej wyszedł piękny kolor, ale tą starą wersją;**
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-16, 12:11   #2750
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Ewcia jeżeli na jednej i drugiej farbie jest napis stokholm to kolory muszą być identyczne. Nowa seria może mieć lepszy blask albo inny zapach ale kolor zawsze musi w danej farbie pozostać bez zmiany- inaczej firma narażałaby się na utratę stałych klientów.
Byłam dziś w rossmanie i widziałam że palette zmienia opakowania swoich farb więc uważajcie na skandynawski 100 naturals bo są nowe opakowania. Zmienia się cała seria naturals, opakowanie dalej zielone ale inny kształt i zdjęcia modelek.
Nie widziałam natomiast nowej londy u siebie w rossmanie
Loreal też stary i resztki.
Jasnych blondów syossa też brak. Masakra jakie czystki.
Ale jest extra promocja na maski loreala i UWAGA! 300ml maski po 11.99! Także chociaż fanką loreala nie jestem sprawiłam sobie maskę do farbowanych a co trzeba włoski rozpieszczać.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-16, 12:20   #2751
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Ewcia jeżeli na jednej i drugiej farbie jest napis stokholm to kolory muszą być identyczne. Nowa seria może mieć lepszy blask albo inny zapach ale kolor zawsze musi w danej farbie pozostać bez zmiany- inaczej firma narażałaby się na utratę stałych klientów.
Byłam dziś w rossmanie i widziałam że palette zmienia opakowania swoich farb więc uważajcie na skandynawski 100 naturals bo są nowe opakowania. Zmienia się cała seria naturals, opakowanie dalej zielone ale inny kształt i zdjęcia modelek.
Nie widziałam natomiast nowej londy u siebie w rossmanie
Loreal też stary i resztki.
Jasnych blondów syossa też brak. Masakra jakie czystki.
Ale jest extra promocja na maski loreala i UWAGA! 300ml maski po 11.99! Także chociaż fanką loreala nie jestem sprawiłam sobie maskę do farbowanych a co trzeba włoski rozpieszczać.
Po co te opakowania zmieniają i ludziom w głowie mieszają U mnie w mieście byłam już w 4 rosmannach i jeszcze w ani jednym nie widziałam jasnych blondów syoss'a :/ tego mojego palette 00A tez już danwo nie widziałam, w żadnym sklepie. Aż się boję co to będzie jak przyjdzie mi odrosty robić, a to już tuż tuż
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-16, 12:29   #2752
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Ewcia jeżeli na jednej i drugiej farbie jest napis stokholm to kolory muszą być identyczne. Nowa seria może mieć lepszy blask albo inny zapach ale kolor zawsze musi w danej farbie pozostać bez zmiany- inaczej firma narażałaby się na utratę stałych klientów.
Byłam dziś w rossmanie i widziałam że palette zmienia opakowania swoich farb więc uważajcie na skandynawski 100 naturals bo są nowe opakowania. Zmienia się cała seria naturals, opakowanie dalej zielone ale inny kształt i zdjęcia modelek.
Nie widziałam natomiast nowej londy u siebie w rossmanie
Loreal też stary i resztki.
Jasnych blondów syossa też brak. Masakra jakie czystki.
Ale jest extra promocja na maski loreala i UWAGA! 300ml maski po 11.99! Także chociaż fanką loreala nie jestem sprawiłam sobie maskę do farbowanych a co trzeba włoski rozpieszczać.
to kupuję już dzisiaj na pewno ten stockholm

a jeżeli chodzi o te maski dolce to którą byś mi poleciła? bo też zamierzam kupic wiem, że wszystkie są świetne, ale która najlepsza

---------- Dopisano o 13:29 ---------- Poprzedni post napisano o 13:27 ----------

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Po co te opakowania zmieniają i ludziom w głowie mieszają U mnie w mieście byłam już w 4 rosmannach i jeszcze w ani jednym nie widziałam jasnych blondów syoss'a :/ tego mojego palette 00A tez już danwo nie widziałam, w żadnym sklepie. Aż się boję co to będzie jak przyjdzie mi odrosty robić, a to już tuż tuż
no bez sensu, że te opakowania zmieniają:/ tego 00a u siebie też nigdzie nie widziałam, dlatego kupiłam na podkład deluxe.

ale tak się zastanawiam ten skandynawski 100 i deluxe 100 chyba wychodzą tak samo nie??;*
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-16, 12:30   #2753
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Hmmm... u mnie w rossie były wszystkie z serii xxl ale po jednej sztuce
Więc bardzo możliwe że będzie zmiana opakowań skoro tak się ma sytuacja... poza tym palette zmieniło w tym roku już opakowania serii deluxe, intensive color creme, teraz naturals... więc zostało im xxl, 10 minut kolor i tyle. U mnie zawsze 00A jest w leclercu.
Dlatego ja mam tak, że jak gdzieś trafie swoją farbkę- właśnie jest promocja w ross- to od razu kupuje kilka np.3 szt. i mam spokój. Nigdy nie robię tak, że mam miesięczny odrost i dopiero idę kupić bo czasem tydzień nie ma akurat mojego koloru

Tak deluxe i skandynawski wychodzą jednakowo, bo ja robiłam odrosty zawsze raz tą- raz tą, jak nie było tańszej znaczy skand.

Mocniejsza maska dolce anti age. Z tym że jako, że jest regenerująca, to nie można przesadzać bo włosy będą obciążone, przyklapnięte. Robimy zwłaszcza przy rozjaśnianych włosach najpierw intensywną kurację czyli co mycie nakładamy na włosy od uszu do końców- nigdy na skórę głowy! I tak ok. 2 tyg., a później raz w tyg. przypominająco i trzymamy tyle co na opakowaniu lub tak jak ja czyli 10 minut. Spłukujemy najpierw lekko ciepłą wodą, a na koniec zimną- włosy pięknie błyszczą. Ważne jest to że maska jest bardzo gęsta- jak żelobudyń i samą zimną wodą nie da rady jej dobrze spłukać. No i śmierdzi męskimi perfumami ale warto pocierpieć.
__________________
blog blond bunny

Edytowane przez blond bunny
Czas edycji: 2010-08-16 o 12:37
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-16, 12:42   #2754
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Tak deluxe i skandynawski wychodzą jednakowo, bo ja robiłam odrosty zawsze raz tą- raz tą, jak nie było tańszej znaczy skand.

Mocniejsza maska dolce anti age. Z tym że jako, że jest regenerująca, to nie można przesadzać bo włosy będą obciążone, przyklapnięte. Robimy zwłaszcza przy rozjaśnianych włosach najpierw intensywną kurację czyli co mycie nakładamy na włosy od uszu do końców- nigdy na skórę głowy! I tak ok. 2 tyg., a później raz w tyg. przypominająco i trzymamy tyle co na opakowaniu lub tak jak ja czyli 10 minut. Spłukujemy najpierw lekko ciepłą wodą, a na koniec zimną- włosy pięknie błyszczą. Ważne jest to że maska jest bardzo gęsta- jak żelobudyń i samą zimną wodą nie da rady jej dobrze spłukać. No i śmierdzi męskimi perfumami ale warto pocierpieć.
aha
czyli przy naszych włosach najlepiej tą anti-age.
ale to znaczy, że ta latte w ogóle nie pomogłaby na moje włosy??
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-16, 12:45   #2755
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Ale jest extra promocja na maski loreala i UWAGA! 300ml maski po 11.99! Także chociaż fanką loreala nie jestem sprawiłam sobie maskę do farbowanych a co trzeba włoski rozpieszczać.
właśnie oglądam gazetkę z Rossmana i nie ma tej maski... a ja dopiero 1 września jadę na zakupy... do Rossmana mam 50 km.... jak będzie to na pewno kupie
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-16, 12:54   #2756
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Kotka dziwne... bo ja właśnie wypatrzyłam te maski w gazetce i poleciałam dziś do rossa one były w gazetce od 14 sierpnia...
Pewnie promocja tyle nie potrwa niestety.

Ewcia ta latte też by ci pomogła ale ona ci włosów nie odbuduje. Ta anti age wbudowuje się we włos. A latte czy placenta po prostu ułatwiają rozczesanie, nawilżają, chronią itp. i ich można używać co mycie. Ja np. używam latte i anti age na zmianę, a czasem jakąś sklepówkę typu dove do rozjaśnianych lub loreal-teraz.
Każda maska jest lepsza od najlepszej odżywki. Bo odżywki tylko tuszują zniszczenia ale na nie nie pomagają, dlatego możesz stosować odżywki i po 200zł a włosy będą dalej się kruszyć. A maska nawet najlżejsza zapobiegnie dalszym złamaniom.
Zawsze należy kupować jako uzupełnienie pielęgnacji szamponu maskę lub krem.
Balsamy i odżywki zostawmy naturalnym włosom.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-16, 13:00   #2757
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Ewcia ta latte też by ci pomogła ale ona ci włosów nie odbuduje. Ta anti age wbudowuje się we włos. A latte czy placenta po prostu ułatwiają rozczesanie, nawilżają, chronią itp. i ich można używać co mycie. Ja np. używam latte i anti age na zmianę, a czasem jakąś sklepówkę typu dove do rozjaśnianych lub loreal-teraz.
Każda maska jest lepsza od najlepszej odżywki. Bo odżywki tylko tuszują zniszczenia ale na nie nie pomagają, dlatego możesz stosować odżywki i po 200zł a włosy będą dalej się kruszyć. A maska nawet najlżejsza zapobiegnie dalszym złamaniom.
Zawsze należy kupować jako uzupełnienie pielęgnacji szamponu maskę lub krem.
Balsamy i odżywki zostawmy naturalnym włosom.
czyli, żeby odbudowac moje włosy muszę kupic tą anti-age ok dziękuję;**
a taka najlepsza ze sklepowych to która Twoim zdaniem??;*
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-16, 13:09   #2758
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Kotka dziwne... bo ja właśnie wypatrzyłam te maski w gazetce i poleciałam dziś do rossa one były w gazetce od 14 sierpnia...
Pewnie promocja tyle nie potrwa niestety..
pewnie tak... w mojej mieścinie to tylko natura, laboo i schlecker, i wogóle żadnych promocji... tylko czasem natura... a tak to drogo

---------- Dopisano o 14:09 ---------- Poprzedni post napisano o 14:03 ----------

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
czyli, żeby odbudowac moje włosy muszę kupic tą anti-age ok dziękuję;**
a taka najlepsza ze sklepowych to która Twoim zdaniem??;*
ja to myje włoski co 2 dni i raz nakłam olej kokosowy na noc a raz nakładam kallos planceta po myciu na 20 min, ale on tak nie odbudowuje wiec dobrze ze mam cynka od blond bunny o tej anti-age, bo się zastanawiałam nad kupnem jakiejś dobrej maski... mam nadzieje ze da rade
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-16, 13:12   #2759
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
ja to myje włoski co 2 dni i raz nakłam olej kokosowy na noc a raz nakładam kallos planceta po myciu na 20 min, ale on tak nie odbudowuje wiec dobrze ze mam cynka od blond bunny o tej anti-age, bo się zastanawiałam nad kupnem jakiejś dobrej maski... mam nadzieje ze da rade
no a też ją kupię ale jeszcze chcę jakąś lżejszą sklepową
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-16, 13:23   #2760
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
no a też ją kupię ale jeszcze chcę jakąś lżejszą sklepową
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-3...iszczonych.htm
ja używam tej i polecam ją ponieważ włosy są po niej natychmiast gładkie i łatwo się rozczesują
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:00.