Dove, Damage Therapy, Odżywka do włosów suchych i zniszczonych

Dove, Damage Therapy, Odżywka do włosów suchych i zniszczonych

Odżywka Dove Damage Therapy przeznaczona jest do włosów suchych i zniszczonych, poddawanych częstej stylizacji. Zawarte w produktach bogate serum odbudowujące intensywnie regeneruje włosy, wzmacniając ich strukturę i odporność przed ponownymi uszkodzeniami. Regularne stosowanie systemu Dove zapewnia włosom siłę i piękny, zdrowy wygląd. W skład systemu wchodzi odżywka, szampon i maseczka. Odżywka do spłukiwania.

Silikonowe cudo

Wow ... tylko tyle nasuwa się na myśl po zastosowaniu tej odżywki.
Długo sie przed nią wzbraniałam, bo szampony Dove zawsze obciążały mi włosy. Stała sobie na pólce i jakoś nigdy po nią nie chciałam sięgnąć.

Ostatnimi czasy włosy moje są nie do opanowania, zniszczone, napuszone, łamiące się... pomyślałam,że spróbuję tego. Efekt : wow!!!!

PLUSY :
+ są wygladzone niesamowicie! Baby hair nie sterczą złośliwie po całej głowie :D
+ nawilżone!!! i to bardzo!!!!
+ elastyczne
+ zdyscyplinowane
+ nie puszą się!
+ lśnią
+ miło je dotykać, są śliskie.
+ zregenerowane? (napewno dobrze zabezpieczone silikonami przed kolejnymi zniszczeniami),
+ łatwe w stylizacji, układaniu.

MINUSY :
- włosy troszkę tracą na objętości.

Jestem w szoku,że taka odżywka stała u mnie w domu i się marnowała.Zmieniłam zdanie o kosmetykykach do włosów firmy DOVE.

Z czystą pewnością polecam do włosów bardzo zniszczonych, puszących się.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

wszytkie dav odzywki i szampony Mega super!!

Kupuję jesli mam przedłużane w;osy alby nie spadły łaczenia keratynowe.
Włosy odżywione , miękkie , odbudowane( po pewnym czasie ok. 0,5 roku), szczegolnie w porze zimowej, jesiennej , wisennej.
Na lato troszeczkę obciażają mi wloski i używam wtedy innych rzeczy.

Używam tego produktu od: kilku lat z przerwami
Ilość zużytych opakowań: kilka

Bardzo dobra odżywka

Odżywka spełnia swoje funkcje.

Bardzo dobrze radzi sobie z wygładzaniem i nawilżaniem (choć u mnie ten efekt uzyskałam po dłuższym trzymaniu odżywki, niż to jest wskazane na opakowaniu).
Ładny zapach i kremowa, wygodna w użytkowaniu, konsystencja.

Zabieram jedną gwiazdkę za mało eko skład.

Używam tego produktu od: przez ok 2 miesiące
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

cudowna

Mam długie włosy. Staram się o nie dbać, ale wiadomo, że kiedy są długie prawie do pasa niszczy je prawie wszystko. Używałam różnych odżywek (kupuję różne, bo czytałam, ze włosy mogą przyzwyczaić się do szamponu, nie wiem czy tak samo jest z odżywką, ale dla "bezpieczeństwa" wypróbowuję też innych) jednak ZAWSZE wracam do Dove.

+ po jej użyciu włosy są miękkie, nawilżone, świetnie się je rozczesuje, są sypkie, nie są napuszone, nawet gdy są bardzo wysuszone/zniszczone to po jej użyciu nie wyglądają jak siano, stają się super zadbane
+ odżywka fajnie się rozprowadza, ma miłą, kremową konsystencję
+ bardzo lubię jej zapach, który potem pozostaje na włosach :)

jedyny minus to cena - przy moich długich włosach szybko się kończy, a jedno opakowanie kosztuje zazwyczaj koło 12 złotych.

Polecam każdemu z przesuszonymi, wymagającymi dobrej regeneracji włosami :)

Ilość zużytych opakowań: pewnie ze 40 jak nie więcej :)

Dobra

Uważam, że jest to naprawdę dobra odżywka.
Po jej użyciu włosy są miękkie, lśniące i gładkie.
Odżywka dobrze nawilża włosy, nie obciąża ich.
Dodatkowo ma przyjemny zapach i odpowiednią konsystencję.
Polecam.

Używam tego produktu od: dwóch lat

Bardzo dobra!

Jedna z pierwszych odżywek, jakie miałam okazję używać, a tym samym jedna z najlepszych!
Włosy po użyciu tego produktu są sypkie, łatwo się rozczesują, końcówki się nie rozdwajają, włosy są świetnie nawilżone. Jedynym minusem jest słaba wydajność, ale wszelkie plusy świetnie mi to rekompensują. :)

Przed stosowaniem miałam bardzo zniszczone włosy, a teraz? Po prostu cudo! Polecam wszystkim, którzy ubolewają nad słabymi włosami. ;)

Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Idealna!!!!!

Jak dla mnie same plusy:
- śliczny zapach
- łatwe rozczesywanie
- wlosy sa miekkie, mile w dotyku
- idealnie się układają
- gęsta i wydajna
- juz po kilku uzyciach widac poprawę kondycji włosa
- czeste promocje cenowe (za 250ml zaplacilam około 8-10zł)

Z ręka na sercu - POLECAM :)

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 małe 250ml

świetna

mam kręcone włosy i bardzo ciężko mi je rozczesać, po zastosowaniu tej odżywki od razu czuć jak robią się miękkie i gładkie a po spłukaniu (trzeba ją długo spłukiwać) są dalej miękkie i łatwo się rozczesują

Używam tego produktu od: 6 mc
Ilość zużytych opakowań: 3 x 200 ml

najlepsza

U mnie byla w przecenie po 7zl, kupilam odrazu dwa opakowania. ; D . To najlepsza odzywka jaka dotad mialam, a ze mam obsesje na punkcie odzywiania wlosow testowalam ich dosc duzo. Kocham ja za :
zapach, konsystencje, za to ze naprawde dziala, jednak teraz juz ich nie moge znalesc w sklepach. Wycofali je ? ; //

Używam tego produktu od: pol roku

bardzo fajna

bardzo lubie ta odzywke :) mam farbowane i zniszczone wlosy i tylko dzieki niej idealnie sie rozczesuja (fakt odzywke trzymam na wlosach kilka/kilkanascie minut) piekny zapach, fajna nie wodnista konsystencja, rozsadna cena, nie sadze zeby az tak odbudowala i zregenerowala wlosy jak mowia w reklamach ale zdecydowanie polecam wszystkim osoba ze zniszczonymi i farbowanymi wlosami oraz z trudnymi puszacymi sie np loczkami :)

Używam tego produktu od: pol roku
Ilość zużytych opakowań: w trakcie trzeciego - teraz maja nowe opakowanie :)

Przeciętna.

Na początku używania byłam całkiem zadowolona, jednak szybko moje włosy się nią zmęczyły.
Polecam osobom z puszącymi się, falowanymi lub kręconymi włosami, a także osobom farbującym włosy.
Dla mnie jest za ciężka na dłuższą metę.

Używam tego produktu od: ponad roku

niezła

początkowo zrobiła na mnie lepsze wrażenie, teraz mogę ją ocenić jako całkiem niezłą.

Po użyciu włosy są gładkie, miękkie i pachnące, dobrze się układają, wyglądają na dużo zdrowsze :) a przy tym cena i wydajność są bardzo ok :)

ale z czasem włosy są nieco obciążone, szybciej się przetłuszczają. Przy pierwszych użyciach dobrze się rozczesywały, niestety później było gorzej...

Ilość zużytych opakowań: 1, może kiedyś do niej wrócę