Doświadczenia seksualne Waszych TŻ. - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-06, 13:45   #31
madelaine701
Raczkowanie
 
Avatar madelaine701
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Nibylandia ;]
Wiadomości: 369
GG do madelaine701
Dot.: pomocy ;(

Cytat:
Napisane przez tylkotykoteczkuuu Pokaż wiadomość
Witam drogie wizażynki ;**
Wiem ze to moze okazac sie glupie , ale moj problem polega na tym ze ja sie boje ze bede gorsza niz byle partnerki seksualne mojego TŻ , moj TŻ ma 20 lat i jest doswiadczony w tych sprawach a ja mam 16 lat i nigdy jeszcze nie uprawiałam sexu wiec jestem nie doswiadczona w tym... co ja mam zrobić by sie przełamać...?? moj TŻ bardzo mnie wspera we wszystkim i mowi ze nie zrobi nigdy nic przeciwko mi... w ten weekend bylam wlasnie u niego byla minetka , palcowka wiem ze chcial on czegosc wiecej ale jak zawsze powiedzial ze " on nie chce robic nic przeciwko mnie "...
nie wiem moze jakis stroj np. sexownej pokojowki , czy pielgnierki , Stewardesse? by dodal mi odwagi by sie przelamac..

co o tym myslicie ? a moze porozmawiac poprostu z moim TŻ o tym co mnie dreczy ?
żaden strój nawet bogini seksu nie doda Ci odwagi ... sama musisz wiedzieć, że chcesz tego naprawdę ...
__________________
Jestem tym kim jestem.
Jeżeli nie potrafisz mnie zaakceptować, odejdź !!
Oboje będziemy szczęśliwi...
Czas załagodzi tamten żal, to pewne już to znam...
madelaine701 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-06, 13:46   #32
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: pomocy ;(

Cytat:
Napisane przez tylkotykoteczkuuu Pokaż wiadomość
Witam drogie wizażynki ;**
Wiem ze to moze okazac sie glupie , ale moj problem polega na tym ze ja sie boje ze bede gorsza niz byle partnerki seksualne mojego TŻ , moj TŻ ma 20 lat i jest doswiadczony w tych sprawach a ja mam 16 lat i nigdy jeszcze nie uprawiałam sexu wiec jestem nie doswiadczona w tym... co ja mam zrobić by sie przełamać...?? moj TŻ bardzo mnie wspera we wszystkim i mowi ze nie zrobi nigdy nic przeciwko mi... w ten weekend bylam wlasnie u niego byla minetka , palcowka wiem ze chcial on czegosc wiecej ale jak zawsze powiedzial ze " on nie chce robic nic przeciwko mnie "...
nie wiem moze jakis stroj np. sexownej pokojowki , czy pielgnierki , Stewardesse? by dodal mi odwagi by sie przelamac..

co o tym myslicie ? a moze porozmawiac poprostu z moim TŻ o tym co mnie dreczy ?

Ale po co chcesz się "przełamywać"? Skoro musiałabyś się przełamywać, to znaczy że nie jesteś jeszcze gotowa na seks, masz opory. I nic dziwnego, jesteś bardzo młoda i większość dziewczyn w tym wieku nie jest dojrzała do seksu. Nie powinnaś się do niczego zmuszać, tylko spokojnie zaczekać aż poczujesz się naprawdę gotowa.

Zamiast zastanawiać się nad strojami pielęgniarki itp (które zwykle wykorzystują raczej pary które już jakiś czas seks uprawiają, dla urozmaicenia... a nie na samym początku, kiedy wszystko i tak jest nowe) lepiej się zastanów nad antykoncepcją i pamiętaj, że żadna nie daje 100% pewności.

Skoro facet ma tylko 20 lat, to nie ma szans żeby był BARDZO doświadczony. Wiadomo, jak nie jest prawiczkiem to ma jakieś doświadczenia, ale o dużym doświadczeniu raczej mówić nie można.
Ty oczywiście jesteś mniej doświadczona ale to nic nie szkodzi, on chyba o tym wie, więc nie będzie się po Tobie spodziewał doświadczenia. Jak dojrzejesz do tego kroku i zaczniecie uprawiać seks, to się szybko nauczysz co i jak i poznasz co on lubi, a czego nie itp.
Może Cię nieco pocieszy, że często doświadczenie z poprzednich związków niewiele daje, bo z nowym partnerem zawsze jest inaczej, inne rzeczy mu sprawiają przyjemność i tak czy inaczej trzeba się "go nauczyć".

Przede wszystkim nie spiesz się i nie zmuszaj, "jak kocha to poczeka" Poza tym istnieje jeszcze coś takiego jak petting, który z powodzeniem może zastępować seks na pewnym etapie związku, może też dawać bliskość i spełnienie, rozładowywać napięcie itp.

Edytowane przez Lexie
Czas edycji: 2009-07-06 o 13:48
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-06, 13:48   #33
oh Mandy
Zakorzenienie
 
Avatar oh Mandy
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Syreni gród
Wiadomości: 10 256
Dot.: pomocy ;(

szesnastolatka w stroju sexownej pielęgniarki a to ciekawe...
zaczekaj z tym seksem jeszcze trochę.
__________________
czasem mniej znaczy więcej, taka szczypta ironii.
oh Mandy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-06, 13:54   #34
czarna porzeczka
Raczkowanie
 
Avatar czarna porzeczka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 71
Dot.: pomocy ;(

O kurcze, ale zamieszałaś.
Po pierwsze: on wie, że jesteś jeszcze dziewicą? Bo jeśli, tak to myślę, że nie będzie oczekiwał od Ciebie nie wiadomo czego.
Po drugie: i co z tego, że jesteś niedoświadczona? Facet powinien się cieszyć, że jest dla Ciebie pierwszym partnerem seksualnym.
Po trzecie: stroje steewardes i pielęgniarek wg mnie na samym początku to bardzo głupi pomysł.Ludzie zazwyczaj bawią się w takie rzeczy, bo albo doszło do monotonii w łóżku albo po prostu tak lubią
Pytasz jak się przełamać? A może się nie przełamywać tylko porozmawiać z swoim TŻ i sobie to jeszcze raz przemyśleć?
Bo faktycznie chyba jeszcze dla Ciebie za wcześnie, skro masz takie wątpliwości.Poza tym jak mniemam TŻ zrozumie Twoje obawy i na pewno Cie zrozumie i poczeka aż podejmiesz decyzję.

PS A poza tym wyedytuj swojego posta, wstaw polskie znaki, bo aż wstyd zwracać sę do ludzi z prośbą o pomoc z takim postem
__________________

"- A ty kto?
- Dobra wróżka...
- Z siekierą?
- A widzisz jak ty mało wiesz o dobrych wróżkach?"


Edytowane przez czarna porzeczka
Czas edycji: 2009-07-06 o 13:57
czarna porzeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-06, 13:59   #35
ZolZaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5
Dot.: Doświadczenia seksualne Waszych TŻ.

...

Edytowane przez ZolZaa
Czas edycji: 2009-07-26 o 21:24
ZolZaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-06, 14:00   #36
bubus900
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 3 687
Dot.: pomocy ;(

poczekaj
__________________
Jest git
bubus900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-06, 14:00   #37
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: pomocy ;(

Przede wszystkim: nie spieszyć się z seksem.
A po drugie: porozmawiać z nim o swoich obawach. Związek polega na tym, że rozmawia się o tym, co nas dręczy i niepokoi.
Prawda jest taka, że może z jakąś inną mu było lepiej, niż będzie z Tobą, ale nawet jeśli, to co z tego? Nic na to nie poradzisz myśląc o tym. Seksu się nie da nauczyć, to jest naturalne i instynktowne, to, co robimy podczas seksu wynika z podświadomości, a nie z wyuczonych regułek książkowo-gazetowych (chociaż różni ludzie są ). Jednak nawet, jeśli z inną mu było lepiej, to:
a) nie powinien Ci o tym mówić wprost, a na pewno nie po pierwszym razie
b) powinniście powolutku i spokojnie się docierać w łóżku tak, aby zarówno Tobie, jak i jemu było maksymalnie dobrze.

No i nie spieszyć się, bo i po co? Najpierw musisz psychicznie dojrzeć do tego kroku, a dopiero potem będziesz czuła, że jesteś gotowa.
I wierz mi: pomysł seksownej pielęgniarki na pierwszy raz wynika z tego, że jesteś niedojrzała w tej kwestii no i co za tym idzie - niegotowa na seks.

Poczekaj, porozmawiaj i będzie ok
A póki co, to się nie spieszcie, tylko poznawajcie nawzajem swoje ciała
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-06, 14:01   #38
MdM
in love with life
 
Avatar MdM
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Leśna Kraina
Wiadomości: 24 999
Dot.: pomocy ;(

Masz dopiero 16 lat i nie ma co sie spieszyc. Pogadaj z nim i powiedz, ze nie czujesz sie gotowa. Pamietaj, ze to, ze on by juz chcial nie ma tu nic do rzeczy, bo ty tez musisz chciec. A twoje watpliwosci mowia jasno, ze to jeszcze nie ten moment.
MdM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-06, 14:09   #39
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: pomocy ;(

Cytat:
Napisane przez tylkotykoteczkuuu Pokaż wiadomość
Witam drogie wizażynki ;**
Wiem ze to moze okazac sie glupie , ale moj problem polega na tym ze ja sie boje ze bede gorsza niz byle partnerki seksualne mojego TŻ , moj TŻ ma 20 lat i jest doswiadczony w tych sprawach a ja mam 16 lat i nigdy jeszcze nie uprawiałam sexu wiec jestem nie doswiadczona w tym... co ja mam zrobić by sie przełamać...?? moj TŻ bardzo mnie wspera we wszystkim i mowi ze nie zrobi nigdy nic przeciwko mi... w ten weekend bylam wlasnie u niego byla minetka , palcowka wiem ze chcial on czegosc wiecej ale jak zawsze powiedzial ze " on nie chce robic nic przeciwko mnie "...
nie wiem moze jakis stroj np. sexownej pokojowki , czy pielgnierki , Stewardesse? by dodal mi odwagi by sie przelamac..

co o tym myslicie ? a moze porozmawiac poprostu z moim TŻ o tym co mnie dreczy ?
Daj sobie siana ze strojami, poczekaj az bedziesz miala komfort psychiczny i checi, a nie sie bedziesz probowala przelamac do seksu. Nic na sile, szczegolnie w tych sprawach. Twoj partner z tego co piszesz dobrze podchodzi do sytuacji, wiec spokojnie, poczekaj az bedziesz gotowa i tyle.
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-06, 14:18   #40
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: pomocy ;(

Pomysł ze strojami to kompletna porażka. Wielu facetów, a przy twoim wieku i doświadczeniu pewnie większość, wybuchnęło by śmiechem na taki widok. Strój stewardessy i niepewny wyraz twarzy to fatalne połączenie. Masz zupełnie zły tok myślenia na temat seksu i tak ja innym, mnie również nasuwa się skojarzenie o niedojrzałości do tego. Poza tym, no jesteś strasznie młoda, masz jeszcze czas na wszystko.
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-06, 14:26   #41
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: pomocy ;(

Do seksu trzeba dojrzeć.
Jeśli masz wątpliwości to jeszcze nie ten czas.
Zaden strój nie doda ci odwagi.
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-06, 15:19   #42
lasoa
Zakorzenienie
 
Avatar lasoa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 16 346
Dot.: pomocy ;(

Cytat:
Napisane przez Marwari Pokaż wiadomość
przede wszystkim poczekać z seksem.
i trzeba byc na to gotowym
lasoa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-06, 15:20   #43
lasoa
Zakorzenienie
 
Avatar lasoa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 16 346
Dot.: Doświadczenia seksualne Waszych TŻ.

Cytat:
Napisane przez Dagunia Pokaż wiadomość
Ja na szczęście nie miałam takiego "problemu", bo razem przeżyliśmy nasz pierwszy raz i razem zagłębialiśmy sie w tajniki seksu. Tak szczerze to może to głupie i naiwne, ale nie potrafiłabym być z facetem, który ma doświadczenia seksualne... Myśl,że dotykał przede mną inną kobietę, porównania, wspomnienia brrr... Ogromnie się cieszę,że trafiłam na mojego TŻ...
A Tobie nie wiem co doradzić... ale wydaje mi się,że NA PEWNO nie wszystko przeżył ;-)
U mnie tak samo.

Ale poszperaj, poszukaj, pewnie w końcu go czymś zaskoczysz
lasoa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-06, 15:53   #44
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Doświadczenia seksualne Waszych TŻ.

dobrze Cie rozumiem, mam identyczna sytuacje jak Ty, ale poprostu staram sie o tym nie myslec tylko dac sie poniesc...i mysle ze jest ok
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-06, 16:14   #45
kassiulka87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 118
Dot.: pomocy ;(

heh..rozmowa się przyda, ale osobiście radzę jeszcze poczekać.
kassiulka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-06, 16:24   #46
lasoa
Zakorzenienie
 
Avatar lasoa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 16 346
Dot.: pomocy ;(

bo trzeba być pewnym decyzji.
lasoa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-06, 18:53   #47
Cannabis84
Rozeznanie
 
Avatar Cannabis84
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 692
GG do Cannabis84
Dot.: pomocy ;(

Cytat:
Napisane przez margitta Pokaż wiadomość
Pomysł ze strojami to kompletna porażka. Wielu facetów, a przy twoim wieku i doświadczeniu pewnie większość, wybuchnęło by śmiechem na taki widok. Strój stewardessy i niepewny wyraz twarzy to fatalne połączenie. Masz zupełnie zły tok myślenia na temat seksu i tak ja innym, mnie również nasuwa się skojarzenie o niedojrzałości do tego. Poza tym, no jesteś strasznie młoda, masz jeszcze czas na wszystko.
Zgadzam się w całej rozciągłości.

A od siebie dodam tylko, że już nie raz Wizaż mnie zaskoczył w kwestii tzw. minetki. Dla mnie osobiście było to sto razy bardziej wstydliwe czy krępujące, niż sam stosunek. A tu czy tam czytam, że była minetka, ale na seks nie jestem gotowa... Jak ten świat się zmienia

BTW: jakoś nie mogę sobie wyobraźić seksownego stroju stewartessy. Pokojówkę, pielęgniarkę widziałam, ale stewartessę...??
__________________
Dancing in the moonlight, waiting for the sunrise....

Edytowane przez Cannabis84
Czas edycji: 2009-07-06 o 18:55
Cannabis84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-06, 18:57   #48
tylkotykoteczkuuu
Przyczajenie
 
Avatar tylkotykoteczkuuu
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 25
Dot.: pomocy ;(

Cytat:
Napisane przez czarna porzeczka Pokaż wiadomość
O kurcze, ale zamieszałaś.
Po pierwsze: on wie, że jesteś jeszcze dziewicą? Bo jeśli, tak to myślę, że nie będzie oczekiwał od Ciebie nie wiadomo czego.
Po drugie: i co z tego, że jesteś niedoświadczona? Facet powinien się cieszyć, że jest dla Ciebie pierwszym partnerem seksualnym.
Po trzecie: stroje steewardes i pielęgniarek wg mnie na samym początku to bardzo głupi pomysł.Ludzie zazwyczaj bawią się w takie rzeczy, bo albo doszło do monotonii w łóżku albo po prostu tak lubią
Pytasz jak się przełamać? A może się nie przełamywać tylko porozmawiać z swoim TŻ i sobie to jeszcze raz przemyśleć?
Bo faktycznie chyba jeszcze dla Ciebie za wcześnie, skro masz takie wątpliwości.Poza tym jak mniemam TŻ zrozumie Twoje obawy i na pewno Cie zrozumie i poczeka aż podejmiesz decyzję.

PS A poza tym wyedytuj swojego posta, wstaw polskie znaki, bo aż wstyd zwracać sę do ludzi z prośbą o pomoc z takim postem


tak wie on o tym ze jestem dziewica
tylkotykoteczkuuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-06, 19:23   #49
madzioszka84
Raczkowanie
 
Avatar madzioszka84
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: gdzieś w łódzkim
Wiadomości: 92
Dot.: Doświadczenia seksualne Waszych TŻ.

Cytat:
Napisane przez Dagunia Pokaż wiadomość
Ja na szczęście nie miałam takiego "problemu", bo razem przeżyliśmy nasz pierwszy raz i razem zagłębialiśmy sie w tajniki seksu. Tak szczerze to może to głupie i naiwne, ale nie potrafiłabym być z facetem, który ma doświadczenia seksualne... Myśl,że dotykał przede mną inną kobietę, porównania, wspomnienia brrr... Ogromnie się cieszę,że trafiłam na mojego TŻ...
A Tobie nie wiem co doradzić... ale wydaje mi się,że NA PEWNO nie wszystko przeżył ;-)

U mnie było podobnie. Dla obojga był to pierwszy raz, wstyd i nieporadność... po 10 latach nadal jesteśmy razem... cieszymy się z tego co było i często wspominamy z uśmiechem na twarzy. Mimo tylu wspólnych lat nadal staramy się zaskakiwać w sferze intymnej.
Niczego bym nie zmieniła.
madzioszka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-06, 19:25   #50
serena.avon
Rozeznanie
 
Avatar serena.avon
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 819
Dot.: pomocy ;(

Ja, czytając tego typu posty, dochodzę do wniosku, że jestem z średniowiecza i naprawdę nie nadążam za mentalnością tak niewiele ode mnie młodszych ludzi.
1. 20-letni chłopak z dużym doświadczeniem? Mi by to chyba dało do myślenia... To chyba nie świadczy dobrze o nim...
2. 16-letnia dziewczyna, która tak bezpretensjonalnie mówi o zbliżeniach? "Palcówka"? Kurde, no może jestem jakaś ultra-dziwna, ale ja w tym wieku tworzyłam romantyczne plany odnośnie mojego 1. razu... Wyobrażałam sobie świeczki, muzykę, duże zasłane łóżko... A nie, że facet zrobi mi palcówkę
3. 16-latka w stroju pielęgniarki? nie wiem czy śmiać się, czy płakać...

Seks jest piękny, zwariowany, szalony. Ale tylko wtedy, kiedy dwoje ludzi docenia CZYM ON NAPRAWDĘ JEST. Bo z pewnością nie obawą przed tym, że nie spodobamy się partnerowi, nie podołamy jego fantazjom, czy "zrobieniem" tego, bo widzę, że on chce...

I nie chcę, żeby moja wypowiedź zabrzmiała, jak słowa jakiejś zakonnicy, co to nawraca perwersyjne jednostki
Bo wiele rzeczy mnie w seksie nie razi, co najwyżej pobudza do działania
Ale rażą mnie posty tego typu napisane przez 16-letnie dziewczyny...
serena.avon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-06, 21:10   #51
dziewczyna z ambicjami
Raczkowanie
 
Avatar dziewczyna z ambicjami
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 428
Dot.: pomocy ;(

Cytat:
Napisane przez oh Mandy Pokaż wiadomość
szesnastolatka w stroju sexownej pielęgniarki a to ciekawe...
zaczekaj z tym seksem jeszcze trochę.

amen!

Według mnie to w tym wieku dzieci powinny się jeszcze klockami lego bawić, a nie o seksie myśleć...! Do jakich to czasów doszło
dziewczyna z ambicjami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-06, 21:17   #52
rapifen
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 732
Dot.: pomocy ;(

dziewczyna z ambicjami - żyjemy w tym samym kraju? seks jest dozwolony od 15 roku życia chyba nie bez powodu co?

jak wyżej, skoro musisz się do czegos przelamywac znaczy że nie jesteś gotowa.

wygląda na to że jesteś pod jakąś presją

Cytat:
moj TŻ ma 20 lat i jest doswiadczony w tych sprawach a ja mam 16 lat i nigdy jeszcze nie uprawiałam sexu wiec jestem nie doswiadczona w tym...
to przecież logiczne że nie 'umiesz' uprawiać seksu i zapewne mniej umiesz od jego partnerek. pogódź się z tym i jak masz zaczynać to od cieplego wolnego seksu gdzie przewodzi facet, żadne stroje tipsy majteczki pejcze w twoim przypadku nie wchodzą w gre

ja podobnie jak ty seks oralny mialam przed wlasciwym, ale to ze względu na to że balam się ciązy ;p

Cytat:
tak wie on o tym ze jestem dziewica
to skoro wie w czym problem?
to twój urok.

przede wszystkim nie spiesz sie i zadaj sobie pytanie czy ten facet na pewno jest odpowiedni, czy czasem nie zalicza mlodych dziewczyn ot tak, bo możesz zostac nieźle wykorzystana. sama nie wiesz czy tego chcesz - my ci nie powiemy.
__________________
Kto sieje wiatr ten zbiera burze


rapifen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-06, 21:18   #53
aguna
Rozeznanie
 
Avatar aguna
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 889
Dot.: pomocy ;(

Cytat:
Napisane przez dziewczyna z ambicjami Pokaż wiadomość
amen!

Według mnie to w tym wieku dzieci powinny się jeszcze klockami lego bawić, a nie o seksie myśleć...! Do jakich to czasów doszło
matko, bo juz myslalam ze tylko ja sie "przestraszylam" powyzszego stwierdzenia kolezanki o bezpretensjalnosci autorki postu...
co w tym dziwnego ze 16latka uzywa slowa palcowka!

wiadomo ze my ci tego z glowy nie wybijemy, dlatego lepiej zapobiegac niz leczyc i nie zapomnij o zabezpieczeniu - to podstawa.

uwierz, jezeli czujesz ze nie jestes gotowa - to nie jestes gotowa, narazie nie warto.

a co do stroju pielegniarki to ostro mnie zaskoczylaz bo rzeczywiscie takich urozmaicien uzywaja pary z dlugim stazem ktore moga juz narzekac na rutyne w zwiazku...
aguna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-06, 21:22   #54
marynka42
Zakorzenienie
 
Avatar marynka42
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 311
Dot.: pomocy ;(

niedawno założony został wątek o trochę zbliżonej tematyce

może znajdziesz jakiejś wskazówki


http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=346813
marynka42 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-06, 22:25   #55
serena.avon
Rozeznanie
 
Avatar serena.avon
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 819
Dot.: pomocy ;(

Źle mnie zrozumiałyście.

Najzwyczajniej w świecie nie rozumiem takiego podejścia młodej dziewczyny, która planuje przeżyć swój pierwszy raz. To chyba powinna być piękna chwila, którą będzie wspominać z uśmiechem na twarzy, a nie wyrzucać sobie, że myślała tylko o tym, żeby nie wyjść na "gorszą" w porównaniu do byłych partnerek swojego chłopaka.
Jeśli takie obawy się pojawiają to dla mnie oczywisty znak, że na seks jest za wcześnie.
Poza tym naprawdę sądzę, że jeżeli to są główne obawy autorki co do jej ewentualnego utracenia dziewictwa, to chyba nie do końca jest gotowa na ten krok.
I wydaje mi się na swój sposób dziwne, że dziewczyna, która jest dziewicą i jak sama stwierdziła, nie ma doświadczenia w kwestii seksu, może tak bezpretensjonalnie do tego podchodzić. Nie do jakiejś ważnej, na swój sposób przełomowej chwili w życiu (bo bądź, co bądź, jest to taka chwila), ale do momentu, w którym należy się bawić w przebieranki, czy przejmować się tym, żeby sprostać czyimś wymaganiom i inne "cuda na kiju".
Bo tak właśnie jest, kiedy nie jest się do czegoś gotowym.
Ja to odbieram w ten sposób, że autorka chce być taka "fajna" i "wyzwolona". Może się mylę, ale jak inaczej mam rozumieć fakt, że tak młoda osóbka w ogóle rozważa jakieś seksowne stroje pielęgniarki?
serena.avon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-06, 23:15   #56
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: pomocy ;(

Rodzice muszą byc z ciebie dumni a twoj profil na NK pewnie nadawalby sie na forum plotkowe do watku o NK.

masz 16 czy 17 lat ?tak pytam z ciekawosci bo wstyczniu mialas 17 a teraz 16

ile jestescie razem ?bo chyba nie za długo.

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...4#post10401154
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-06, 23:18   #57
MdM
in love with life
 
Avatar MdM
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Leśna Kraina
Wiadomości: 24 999
Dot.: pomocy ;(

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
Rodzice muszą byc z ciebie dumni a twoj profil na NK pewnie nadawalby sie na forum plotkowe do watku o NK.

masz 16 czy 17 lat ?tak pytam z ciekawosci bo wstyczniu mialas 17 a teraz 16

ile jestescie razem ?bo chyba nie za długo.

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...4#post10401154
ja mysle, ze ma 16, a za pol roku bedzie miala 15.

Ogladaliscie 'Ciekawy przypadek Benjamina Buttona' z Bradem Pittem?
MdM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-07, 07:46   #58
ZolZaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5
Dot.: pomocy ;(

...

Edytowane przez ZolZaa
Czas edycji: 2009-07-26 o 21:32
ZolZaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-07, 08:49   #59
irie18*
Wtajemniczenie
 
Avatar irie18*
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 036
Dot.: Doświadczenia seksualne Waszych TŻ.

nie rozumiem tego parcia na znajomosc dokladnej liczby bylych partnerek obecnego tż.... liczy sie terazniejszosc a nie przeszlosc a rozpamiatywanie z iloma, kiedy, i jak moze tylko prowadzic do paranojii
__________________
Postanowienie na 2015: nauczę się grac na gitarze
i nie będę już farbować włosów
irie18* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-07, 09:01   #60
MdM
in love with life
 
Avatar MdM
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Leśna Kraina
Wiadomości: 24 999
Dot.: Doświadczenia seksualne Waszych TŻ.

Cytat:
Napisane przez irie18* Pokaż wiadomość
nie rozumiem tego parcia na znajomosc dokladnej liczby bylych partnerek obecnego tż.... liczy sie terazniejszosc a nie przeszlosc a rozpamiatywanie z iloma, kiedy, i jak moze tylko prowadzic do paranojii
MdM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:35.