Kolorowy toner - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-11-10, 15:13   #271
Chaos_Girl
Zadomowienie
 
Avatar Chaos_Girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 150
Dot.: Kolorowy toner

Mi wyszedl szary kolor w polaczeniu Garniera ciemny popilaty blond - cale opakowanie - i bardzo jasny popielaty blond - polowa opakowania. Kladac czarny toner chyba wyjda Ci czarne wlosy
Dobra jest tez Joanna golebi popiel - wychodza szare wlosy. Dosc szybko sie wymywaja, ale na taki fajny srebrzysty blond i farba nie niszczy wlosow.
Ja ostatnio kupilam taki szary toner i jakims cudem zjaral mi wlosy. Uratowalam je nafta kosmetyczna.
Chaos_Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-10, 15:35   #272
xblackxshadowx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 887
Dot.: Kolorowy toner

Obawiam się, że wyjdzie coś z odcieniem zielonym. Nakładałam daaawno temu na moment szamponetkę czarną na platynę i wyszły zielone (potem mówiłam, że takie miały być, żeby nie było...).
http://www.cupcakexcouture.org/2012/06/going-gray.html - skomplikowana droga do szarości
Spróbuj tym gołębim popielem z joanny, te farby tanie są, ale faktycznie szybko się spłukują.
xblackxshadowx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-10, 15:37   #273
iamxshi
Zadomowienie
 
Avatar iamxshi
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Lublin/Łódź
Wiadomości: 1 838
Dot.: Kolorowy toner

Może i spróbuj toner zmieszać z odżywką
iamxshi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-11, 12:41   #274
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Kolorowy toner

Cytat:
Napisane przez Chaos_Girl Pokaż wiadomość
Mi wyszedl szary kolor w polaczeniu Garniera ciemny popilaty blond - cale opakowanie - i bardzo jasny popielaty blond - polowa opakowania. Kladac czarny toner chyba wyjda Ci czarne wlosy
Dobra jest tez Joanna golebi popiel - wychodza szare wlosy. Dosc szybko sie wymywaja, ale na taki fajny srebrzysty blond i farba nie niszczy wlosow.
Ja ostatnio kupilam taki szary toner i jakims cudem zjaral mi wlosy. Uratowalam je nafta kosmetyczna.
Ale to wątek o tonerach, dlatego pytam o tonery, wiem, że farbą wychodzi ładnie, ale popiel się spiera, a nie chcę tak często farbować. Sama robiłam Gołębim popielem i wyszło cudownie!

blackshadow - no właśnie obawiam się glona szarości są piękne, bo niestałe, ale często są z odcieniem niebieskiego...
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-13, 09:03   #275
Chaos_Girl
Zadomowienie
 
Avatar Chaos_Girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 150
Dot.: Kolorowy toner

http://compare.ebay.co.uk/like/32101...var=sbar&cbt=y

Ja robilam wlosy tez takim tonerem, jak w zalaczniku i to wlasnie ten toner spalil mi wlosy. Wczesniej czytalam opinie o tym produkcie i znalazlam nawet pare zdjec na jakichs forach, dziewczyn, ktore nim farbowaly wlosy. Wygladalo nawet ok, ale widac dla moich wlosow, to niezbyt odpowiedni produkt.
Chaos_Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-13, 12:17   #276
xblackxshadowx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 887
Dot.: Kolorowy toner

ja używam kupę czasu directionsów i nic mi nigdy nie zrobiły, a zostawiam je na głowie na całą noc. Może był jakiś felerny...
xblackxshadowx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-13, 12:30   #277
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Kolorowy toner

Cytat:
Napisane przez xblackxshadowx Pokaż wiadomość
ja używam kupę czasu directionsów i nic mi nigdy nie zrobiły, a zostawiam je na głowie na całą noc. Może był jakiś felerny...
Używałam manic panic i jakiegoś jeszcze i też nigdy nie zrobiły nic złego z moimi włosami, wręcz odwrotnie
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-13, 15:24   #278
xblackxshadowx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 887
Dot.: Kolorowy toner

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Używałam manic panic i jakiegoś jeszcze i też nigdy nie zrobiły nic złego z moimi włosami, wręcz odwrotnie
Po directionsach włosy mi się wydawały milsze w dotyku niż po mp. Teraz jeszcze rozrabiałam pół opakowania z odżywką i jakby nie patrzeć, obecnie kolor od 2 tyg jest bardzo intensywny, a powiadają, że toner zmieszany z odżywką rozjaśnia nieco swój kolor i może też wpływać na szybsze spłukiwanie.
Teraz zbieram fundusze na farbki Splat, które podobno mega długo się trzymają.
xblackxshadowx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-13, 20:58   #279
Chaos_Girl
Zadomowienie
 
Avatar Chaos_Girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 150
Dot.: Kolorowy toner

Ja zawsze farbowalam star gazerami i byly super. Wystarczylo potzrymac toner ok godz i trzymal sie miesiac. Tyle, ze nie maja szarego koloru, wiec szukalam czegos innego. Byc moze akurat trafil mi sie felerny egzemplarz. To mnie akurat by nie zdziwilo, z moim zezowatym szczesciem.
Chaos_Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-13, 20:59   #280
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Kolorowy toner

Cytat:
Napisane przez Chaos_Girl Pokaż wiadomość
http://compare.ebay.co.uk/like/32101...var=sbar&cbt=y

Ja robilam wlosy tez takim tonerem, jak w zalaczniku i to wlasnie ten toner spalil mi wlosy. Wczesniej czytalam opinie o tym produkcie i znalazlam nawet pare zdjec na jakichs forach, dziewczyn, ktore nim farbowaly wlosy. Wygladalo nawet ok, ale widac dla moich wlosow, to niezbyt odpowiedni produkt.
przeczytaj skład zanim zrzucisz na coś winę
Cytat:
Napisane przez Chaos_Girl Pokaż wiadomość
Ja zawsze farbowalam star gazerami i byly super. Wystarczylo potzrymac toner ok godz i trzymal sie miesiac. Tyle, ze nie maja szarego koloru, wiec szukalam czegos innego. Byc moze akurat trafil mi sie felerny egzemplarz. To mnie akurat by nie zdziwilo, z moim zezowatym szczesciem.
stargazer ma toner silver, wychodzi bardzo ładnie, ale też niestety bardzo jasno
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-14, 09:07   #281
Chaos_Girl
Zadomowienie
 
Avatar Chaos_Girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 150
Dot.: Kolorowy toner

Jak zwykle medrzec sie jakis musi znalezc
Niestety nie chodzilo mi o bardzo jasny, tylko o szary, wiec wybralam ten w sloiku, ktory mial z reszta dobre opinie, a popalil mi wlosy, jak jakis badziewny rozjasniacz. I skad wiesz, ze nie przeczytalam skladu, medrcze?
Chaos_Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-14, 10:17   #282
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Kolorowy toner

Cytat:
Napisane przez Chaos_Girl Pokaż wiadomość
Jak zwykle medrzec sie jakis musi znalezc
Niestety nie chodzilo mi o bardzo jasny, tylko o szary, wiec wybralam ten w sloiku, ktory mial z reszta dobre opinie, a popalil mi wlosy, jak jakis badziewny rozjasniacz. I skad wiesz, ze nie przeczytalam skladu, medrcze?
Mogłabyś być trochę milsza...
Skoro już przeczytałaś skład to go przeanalizuj.
A miałam na myśli to, że taki toner nie ma prawa popalić włosów cokolwiek byś nie napisała i nie żaden "mędrzec" tylko zwyczajnie napisałam prawdę, nie rozumiem dlaczego odbierasz to w ten sposób. Nie szukaj złośliwości tam gdzie jej nie ma.

Edytowane przez Meadow
Czas edycji: 2012-11-14 o 10:24
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-01, 11:49   #283
0d75851a92bcdb93dfbf170261c847a0f1cef222
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 295
Dot.: Kolorowy toner

Fioletowy toner już prawie całkowicie spłukał się z moich włosów , została tylko taka jakby poświata. Czy mogę na to użyć rozjaśniacza czy kolor trzeba całkowicie zdjąć?

Dodam, że miałam tylko fioletowe końcówki, coś jakby ombre i to właśnie końcówki chciałabym rozjaśnić jeszcze bardziej, aby kolor był jeszcze mocniejszy po ponownym nałożeniu


I drugie pytanie - co mi wyjdzie jeśli na naturalny ciemny blond nałożę srebrny toner? Zlikwiduje tylko np. żółtawe refleksy czy będzie widoczny w jakiś inny sposób?

Edytowane przez 0d75851a92bcdb93dfbf170261c847a0f1cef222
Czas edycji: 2012-12-01 o 11:50
0d75851a92bcdb93dfbf170261c847a0f1cef222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-01, 14:27   #284
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Kolorowy toner

[1=0d75851a92bcdb93dfbf170 261c847a0f1cef222;3791097 5]Fioletowy toner już prawie całkowicie spłukał się z moich włosów , została tylko taka jakby poświata. Czy mogę na to użyć rozjaśniacza czy kolor trzeba całkowicie zdjąć?

Dodam, że miałam tylko fioletowe końcówki, coś jakby ombre i to właśnie końcówki chciałabym rozjaśnić jeszcze bardziej, aby kolor był jeszcze mocniejszy po ponownym nałożeniu


I drugie pytanie - co mi wyjdzie jeśli na naturalny ciemny blond nałożę srebrny toner? Zlikwiduje tylko np. żółtawe refleksy czy będzie widoczny w jakiś inny sposób?[/QUOTE]
hmm a może wstawisz fotkę? bo moja siostra używała kiedyś fioletu i nakładała na białe włosy to kolor był ok, a tam gdzie były gorzej rozjaśnione (na odroście lekko żółtawe) to wyszedł jej czysty szary... to nawet nie wiem jak Twój kolor mógł wyglądać na mniej rozjaśnionych, bo widziałam tylko efekty siostry
srebrny toner jest niebieski chyba, to raczej może Ci ochłodzić za mocno kolor dając lekką poświatę glona jak masz złote refleksy... ale to też tylko domyślanie się

mnie kusi różowa grzywka, bo znalazłam starą fotkę i nie wiem co robić bo zaś chłop by narzekał

Edytowane przez Meadow
Czas edycji: 2012-12-01 o 14:28
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-01, 19:50   #285
xblackxshadowx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 887
Dot.: Kolorowy toner

[1=0d75851a92bcdb93dfbf170 261c847a0f1cef222;3791097 5]Fioletowy toner już prawie całkowicie spłukał się z moich włosów , została tylko taka jakby poświata. Czy mogę na to użyć rozjaśniacza czy kolor trzeba całkowicie zdjąć?

Dodam, że miałam tylko fioletowe końcówki, coś jakby ombre i to właśnie końcówki chciałabym rozjaśnić jeszcze bardziej, aby kolor był jeszcze mocniejszy po ponownym nałożeniu


I drugie pytanie - co mi wyjdzie jeśli na naturalny ciemny blond nałożę srebrny toner? Zlikwiduje tylko np. żółtawe refleksy czy będzie widoczny w jakiś inny sposób?[/QUOTE]
Wg mnie możesz rozjaaśniać wypłowiałe włosy po użyciu tonera. Ja ostatnio używałam na wypłowiałe różowe i ładnie go zdjął. Poza tym to bardzo ciężko wymyć toner całkowicie z włosów.
xblackxshadowx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-03, 14:48   #286
0d75851a92bcdb93dfbf170261c847a0f1cef222
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 295
Dot.: Kolorowy toner

Dzięki za odpowiedzi

Fotki nie wstawię bo juz po ptokach - strzelilam sobie granatowe końcówki ( i sprawdza się z tym niebieskim - tam gdzie mam troche żółtawych włosów wyszła zielona poświata )

Zamówilam srebrny toner i zobaczę co z tego będzie
0d75851a92bcdb93dfbf170261c847a0f1cef222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-27, 19:11   #287
Paulina7227
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 13
Ja chcę pomarańczowe włosy!

Witam
jak w temacie, chcę mieć
http://www.loveit.pl/tag/pomara%C5%84czowe%20w%C5%82osy
taki kolor włosów (najbardziej - pani z krótkimi prostymi włosami, ale każdy jeden jest piękny )

Proszę o pomoc jak go uzyskać, oczywiście nie kosztem zdrowia włosów.
Od roku czasu jestem totalną włosomaniaczką, długo walczyłam o doprowadzenie włosów do stanu używalności. Jednocześnie jestem 100% rudzielcem, od 2.5 roku farbuję włosy na ten kolor i nie mam zamiaru przestać. Od samego początku dążę do uzyskania jak najbardziej pomarańczowego koloru, nie udało mi się to do tej pory.

No i właśnie ostatnio mam dylemat, i mam prośbę, pomóżcie mi rozważyć czy dobrze rozumuję czy to co planuję to totalna głupota.

Aktualnie co dwa miesiące maluję włosy farbą drogeryjną "loreal bardzo intensywna miedź". Kolor piękny ale jak to rudy, szybko się wypłukuje i pojawiają się odrosty, więc co 1.5-2 miesiące muszę farbować znów, całe włosy oczywiście, co nie wpływa dobrze na ich kondycję. No i kolor, chociaż cudowny, to jednak jeszcze nie to czego pragnę.

Od dwóch miesięcy chodzi mi po głowie szalony pomysł. Mianowicie, zastanawiam się nad Rozjaśnieniem włosów i używaniem pomarańczowego tonera.

Bo jednak, tak rozumując na dłuższą metę: jeżeli będę używać opcji rozjaśniacz (lub po prostu farba blond) na odrost + toner na całość, to tylko odrosty będą traktowane niezdrową chemią, a kolor będzie uzyskany dzięki tonera;
a jeżeli zostanę przy farbie to nadal co dwa miesiące całe włosy będą traktowanie chemią
czy dobrze rozumuję? czy to tylko głupie rozmyślania dziewczyny która zwariowała na punkcie pomarańczu..

Czy znajdzie się ktoś na tym forum, kto pomoże mi rozwiać wątpliwości albo ewentualnie podpowie jak uzyskać wymarzony kolor?

liczę na burzliwą dyskusję i będę wdzięczna za każdą odpowiedź, pozdrawiam gorąco!
Paulina7227 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-28, 18:12   #288
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Ja chcę pomarańczowe włosy!

Cytat:
Napisane przez Paulina7227 Pokaż wiadomość
Witam
jak w temacie, chcę mieć
http://www.loveit.pl/tag/pomara%C5%84czowe%20w%C5%82osy
taki kolor włosów (najbardziej - pani z krótkimi prostymi włosami, ale każdy jeden jest piękny )

Proszę o pomoc jak go uzyskać, oczywiście nie kosztem zdrowia włosów.
Od roku czasu jestem totalną włosomaniaczką, długo walczyłam o doprowadzenie włosów do stanu używalności. Jednocześnie jestem 100% rudzielcem, od 2.5 roku farbuję włosy na ten kolor i nie mam zamiaru przestać. Od samego początku dążę do uzyskania jak najbardziej pomarańczowego koloru, nie udało mi się to do tej pory.

No i właśnie ostatnio mam dylemat, i mam prośbę, pomóżcie mi rozważyć czy dobrze rozumuję czy to co planuję to totalna głupota.

Aktualnie co dwa miesiące maluję włosy farbą drogeryjną "loreal bardzo intensywna miedź". Kolor piękny ale jak to rudy, szybko się wypłukuje i pojawiają się odrosty, więc co 1.5-2 miesiące muszę farbować znów, całe włosy oczywiście, co nie wpływa dobrze na ich kondycję. No i kolor, chociaż cudowny, to jednak jeszcze nie to czego pragnę.

Od dwóch miesięcy chodzi mi po głowie szalony pomysł. Mianowicie, zastanawiam się nad Rozjaśnieniem włosów i używaniem pomarańczowego tonera.

Bo jednak, tak rozumując na dłuższą metę: jeżeli będę używać opcji rozjaśniacz (lub po prostu farba blond) na odrost + toner na całość, to tylko odrosty będą traktowane niezdrową chemią, a kolor będzie uzyskany dzięki tonera;
a jeżeli zostanę przy farbie to nadal co dwa miesiące całe włosy będą traktowanie chemią
czy dobrze rozumuję? czy to tylko głupie rozmyślania dziewczyny która zwariowała na punkcie pomarańczu..

Czy znajdzie się ktoś na tym forum, kto pomoże mi rozwiać wątpliwości albo ewentualnie podpowie jak uzyskać wymarzony kolor?

liczę na burzliwą dyskusję i będę wdzięczna za każdą odpowiedź, pozdrawiam gorąco!
ja bym polecała rozjaśnić do bardzo jasnego blondu + toner albo hi-octane orange albo napalm orange ze special effcts, ale można je dostać jedynie poprzez ebay, są droższe, ale efekt ten sam
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-08, 20:07   #289
Factory Girl
Przyczajenie
 
Avatar Factory Girl
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 10
Dot.: Granatowa farba do włosów... Help

Wiem, że temat już trochę stary, ale po co zakładać nowy Poszukuję farby granatowej [ale nie czerni]. Chciałabym uzyskać jakiś taki efekt:

http://data.whicdn.com/images/453192..._500_large.jpg

jak góra jej włosów :

http://data.whicdn.com/images/470273...inal_large.jpg
Factory Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-09, 18:42   #290
Annie_13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2
Niebieskie Włosy - jak??

Witam!!
Mam pytanie/prośbę! Chciałabym uzyskać taki kolor włosów jak na zdjęciach niżej (chodzi mi o jasny niebieski, nie jakiś turkus :P), jakiej farby użyć(konkrety)? jak przygotować do tego włosy? Dodam, że mam dość jasne blond włosy
Dziękuję z góry za pomoc!!!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg tumblr_mgd55miaYH1rre5ego1_500.jpg (35,1 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tumblr_mdx9d2bK0j1qa74wvo1_500.jpg (46,1 KB, 14 załadowań)
Annie_13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-09, 19:36   #291
lowekrowe
Raczkowanie
 
Avatar lowekrowe
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 151
Dot.: Niebieskie Włosy - jak??

Na niebieskie włosy chyba nie ma innego sposobu niż tonery. Ale efekt jest nietrwały. Jest kilka firm, które je produkują, a taki kolor, jak byś chciała na jasnych blond włosach powinien wyjść odcieniem Lagoon Blue, np. takim
lowekrowe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-09, 19:39   #292
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Granatowa farba do włosów... Help

Cytat:
Napisane przez Factory Girl Pokaż wiadomość
Wiem, że temat już trochę stary, ale po co zakładać nowy Poszukuję farby granatowej [ale nie czerni]. Chciałabym uzyskać jakiś taki efekt:

http://data.whicdn.com/images/453192..._500_large.jpg

jak góra jej włosów :

http://data.whicdn.com/images/470273...inal_large.jpg
toner midnight blue, albo zmieszać ciemny blond z mixtonem niebieskim
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-09, 19:44   #293
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Niebieskie Włosy - jak??

Rozjasnic wlosy i nalozyc toner lub mieszanke tonerow.
W necie kupisz super tonery firmy Fudge - Paintbox. Marka ta ma zatrzesienie kolorow. Mozna je ze soba miszac, a w przypadku pasteli, dodajesz do nich specjalnego 'bialego' (uzywac go mozna do lagodzenia ostrosci mieszanek lub do zniwelowania zoltawego pigmentu i 'wybielenia' wlosa).

Sa jeszcze chyba Manic Panic, ktore sporo osob chwali. Moja siostrzenica nalozyla taki ostry turkus na lekko rozjasnione wlosy i kolor wygladal super .

Kolory sie wymywaja, ale ponnas kuoic lagodny szampon, co domyka luski wlosa, odzywke z ochrona koloru lub w salonie fryzjerskim - specjalny krem/pianke/zel do utrwalenia koloru po farbowaniu. Mialam kiedys taki welli i uzywalam po kazdym farbowaniu. Tubka z pianka, chyba 50 ml, wystarczyla mi na dlugo
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-10, 00:49   #294
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Kolorowy toner

Cytat:
Napisane przez Factory Girl Pokaż wiadomość
Wiem, że temat już trochę stary, ale po co zakładać nowy Poszukuję farby granatowej [ale nie czerni]. Chciałabym uzyskać jakiś taki efekt:

http://data.whicdn.com/images/453192..._500_large.jpg

jak góra jej włosów :

http://data.whicdn.com/images/470273...inal_large.jpg
toner Special Effects - Velvet Blue nakładany na raczej ciemniejsze włosy, bo jak się rozjaśni mocno to może wyjść jaskrawszy
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-18, 19:58   #295
milk_choocoolate
Rozeznanie
 
Avatar milk_choocoolate
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 785
Dot.: Niebieskie Włosy - jak??

Cytat:
Napisane przez Annie_13 Pokaż wiadomość
Witam!!
Mam pytanie/prośbę! Chciałabym uzyskać taki kolor włosów jak na zdjęciach niżej (chodzi mi o jasny niebieski, nie jakiś turkus :P), jakiej farby użyć(konkrety)? jak przygotować do tego włosy? Dodam, że mam dość jasne blond włosy
Dziękuję z góry za pomoc!!!
lagoon blue! Tyle, żel taki odcień uzyskuje się dopiero po kilku myciach, jak intensywniejszy zaczyna blednąć. No i to niestety efekt na góra tydzień
milk_choocoolate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-04, 14:59   #296
mariuda666
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Lipno.
Wiadomości: 33
Tonery do włosów. Opinie.

Witajcie kochane (:

Chciałam się was zapytać o tonery do włosów. Używałyście kiedyś? Mocno niszczą włosy?
Jestem ciemną brunetką i chciałam się przefarbować na zielono lub fioletowo.
Mam je rozjaśnić na początek, czy nie potrzeba?
Jak działa taki toner?
Mocno niszczy włosy?
Podzielcie się swoimi przeżyciami, dotyczących tonerów C:

PS. Jeśli napisałam to w złej kategorii to przepraszam, ale jestem tu nowa. C:
mariuda666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-04, 16:19   #297
milk_choocoolate
Rozeznanie
 
Avatar milk_choocoolate
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 785
Dot.: Kolorowy toner

farbowałam kilka razy tonerami.
używałam la riche directions. Znajdziesz opinie na KWC pojemniczek 88ml za ok 25-30zł. Mnóstwo kolorów do wyboru i można je mieszać.
też jestem brunetką, żeby zafarbować tonerami włosy trzeba było rozjaśnić ( mieszanka -woda utleniona 6%+ rozjaśniacz, w moim wypadku z firmy scandic line czy jakoś tak) do bardzo bardzo jasnego blondu, bo inaczej farbka nie chwyta. Sam toner włosów nie niszczy, ale rozjaśnianie już tak. Ja rozjaśniałam kilka razy, więc włosy zostały w stanie tragicznym i musiałam je ratować masą odżywek. Co do trwałości toneru- zależy od koloru, u mnie turkusowy i różowy trzymał się dość długo, niebieski zmył się po tygodniu. To wszystko zależy też od stopnia utlenienia włosów, bo im bardziej zniszczone tym kolor ładniejszy
__________________
Tak Ci miałam wiele do opowiedzenia...
Wydawało mi się, że o życiu, ale okazuje się , że tylko o sobie...
O sobie w Tobie...
Albo raczej o Tobie we mnie ... '



zapuszczam włosy
pasmo kontrolne: 74 cm
cel pierwszy: 80 cm
milk_choocoolate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-05, 10:39   #298
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Tonery do włosów. Opinie.

Cytat:
Napisane przez mariuda666 Pokaż wiadomość
Witajcie kochane (:

Chciałam się was zapytać o tonery do włosów. Używałyście kiedyś? Mocno niszczą włosy?
Jestem ciemną brunetką i chciałam się przefarbować na zielono lub fioletowo.
Mam je rozjaśnić na początek, czy nie potrzeba?
Jak działa taki toner?
Mocno niszczy włosy?
Podzielcie się swoimi przeżyciami, dotyczących tonerów C:

PS. Jeśli napisałam to w złej kategorii to przepraszam, ale jestem tu nowa. C:
cały ten wątek jest o tym , przejrzyj sobie dużo ciekawych rzeczy znajdziesz
a jeśli chodzi o sam la riche toner to tutaj https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=250197&page=18
wg mnie trwałością od najmniejszej do największej poukładałabym firmy tak:
la rich'e < stargazer < special Effects z tym, że ten ostatni to raczej można dostać tylko na ebayu z USA i jest raczej drogi to jest to raczej opcja dla upartych tak jak ja

Edytowane przez Meadow
Czas edycji: 2013-02-05 o 10:42
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-07, 08:07   #299
0d75851a92bcdb93dfbf170261c847a0f1cef222
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 295
Dot.: Kolorowy toner

Mi toner w ogóle nie zniszczył włosów, tylko prostownica
Miałam leciutko rozjaśnione końcówki , i tam kolor ładnie chwyta, jednak na moim naturalnym ciemnym blondzie też większość kolorów wygląda nieźle . Np. ostatnio testowałam lagoon blue i wyszedł mi granat, a w niektorych miejscach ładnie schłodził odcień .
0d75851a92bcdb93dfbf170261c847a0f1cef222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-12, 18:53   #300
Annie_13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2
Dot.: Kolorowy toner

Jeśli już mówimy o rozjaśnianiu, to jak bardzo jasne powinny być włosy pod toner? chcę uzyskać jasny kolor, nie granat, ale również nie zależy mi tak bardzo na "rażeniu" koloru ;p?
Annie_13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-04 11:49:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:39.