Neauty Minerals - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-08-25, 19:04   #1171
Karalajn
Raczkowanie
 
Avatar Karalajn
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 134
Dot.: Neauty Minerals

Dziękuję. Wychodzi że mniej więcej Golden Medium bedzie ok. A czy tak bedzie to się okaże 😂

fon
Karalajn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-26, 09:38   #1172
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez olencja kwiatencja Pokaż wiadomość
http://www.basia-blog.pl/2015/12/swa...neralnych.html
u Basi masz całkiem niezłe zestawienie, może Ci pomoże. Jak bedziesz kupować to weź próbki tego co wzięłaś i jak nie bedzie pasować poproś o wymianę pełnego wymiaru, póki zamknięty fabrycznie nie powinno byc problemu
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-29, 07:30   #1173
Karalajn
Raczkowanie
 
Avatar Karalajn
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 134
Dot.: Neauty Minerals

Zamówiłam golden medium i jest prawie idealny, żałuję, że nie wzięłam medium dark, ale może sobie domówię, a tamten zostawię na jesień/zimę

tak więc przy AM golden light dla mnie z Neauty myślę medium jest ciutkę za jasny, choć i tak ładnie stapia się z cerą

no i uważam, że pomysł cieni w 1gramowych słoiczkach jest naprawdę super!

czy orientujecie się jak będzie z korektorami? czy będą w odcieniu podkładu i jaka gramatura?

---------- Dopisano o 08:30 ---------- Poprzedni post napisano o 08:29 ----------

dodam jeszcze że jestem bardzo zadowolona z zakupów, profesjonalna obsługa i dosłownie EXPRESOWA wysyłka
Karalajn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-04, 17:42   #1174
ceccylia_paladin
Wtajemniczenie
 
Avatar ceccylia_paladin
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez Karalajn Pokaż wiadomość
czy orientujecie się jak będzie z korektorami? czy będą w odcieniu podkładu i jaka gramatura?
Neauty ma wprowadzic korektory? Kiedy? Spodobaly mi sie ich podklady, chyba kupie pelnowymiarowe opakowanie.

Jakie macie zadanie o ich podkladach kryjacych? Mialam probke z Annabele, ale nie spodobala mi sie. Nawet jedna warstwa jest widoczna na mojej twarzy
ceccylia_paladin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-04, 19:16   #1175
Karalajn
Raczkowanie
 
Avatar Karalajn
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 134
Dot.: Neauty Minerals

Ja mam próbkę kryjąca i jak na razie jestem pod wrażeniem... w ogóle bez porównania z AM który po czasie wyglądał jak jedno wielkie ciacho...
Jesli chodzi o korektory to jeszcze chwila (otrzymałam info ze max 3 tygodnie) i będą 2gramowe ale w kolorze podkładu! Supcio

fon

Edytowane przez Karalajn
Czas edycji: 2017-09-04 o 19:18
Karalajn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-04, 19:53   #1176
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Neauty Minerals

Kryjący AM ma raczej powszechnie złą opinię, właśnie że ciężki, świeci się i warzy. Matujący jest dużo lepszy.

Ale np. kryjący Neauty jest bardzo przyjemny, dobrze łączy krycie z trwałością
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-04, 20:03   #1177
ceccylia_paladin
Wtajemniczenie
 
Avatar ceccylia_paladin
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Neauty Minerals

Matujaca wersja z AM dobrze wygladala ma twarzy, tylko bardzo szybko sie swiecilam. Nie powiem, troche uprzedzilam sie do kryjacych podkladow, ale moze wyprobuje skoro mowicie ze dobre. Tylko teraz pojawia sie problem, bo bylam juz zdecydowana na zakup pelnowymiarowego podkladu matujacego Neauty, ale co jesli wersja kryjacy bylaby lepsza Ehh

Fajnie ze korektory beda mialy 2g, bo np taki z AM, ktory ma az 4g, pewnie starczylby mi na cale zycie
ceccylia_paladin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-09-05, 03:47   #1178
a*a*a*
Ania
 
Avatar a*a*a*
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 036
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez Karalajn Pokaż wiadomość
Ja mam próbkę kryjąca i jak na razie jestem pod wrażeniem... w ogóle bez porównania z AM który po czasie wyglądał jak jedno wielkie ciacho...
Jesli chodzi o korektory to jeszcze chwila (otrzymałam info ze max 3 tygodnie) i będą 2gramowe ale w kolorze podkładu! Supcio

fon
Ale fajne info! Żałuję, tylko, że w ich gamie kolorystycznej żaden podkład nie pasuje mi tak w 100%. Ale pewnie i tak skuszę się na jakiś korektor. 😊

I potwierdzam, kryjący Neauty, a kryjący AM, to jak niebo a ziemia. Mimo, że kryjący Neauty nie kryje w takim stopniu jak AM. Ale coś za coś.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymianka
Durny nick ciągnie się przez całe życie...
a*a*a* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-05, 05:06   #1179
Karalajn
Raczkowanie
 
Avatar Karalajn
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 134
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez ceccylia_paladin Pokaż wiadomość

Fajnie ze korektory beda mialy 2g, bo np taki z AM, ktory ma az 4g, pewnie starczylby mi na cale zycie
dla mnie 4 gr również sa nie do zużycia jesli chodzi o korektor 😉
kiedyś dostałam z AM próbkę korektoru (bodajże) 1gr to mam go i mam go i mam...
Więc te 2 gr to super rozwiązanie. Czekam z niecierpliwością to od razu domówię sobie kolor Golden Medium Dark



fon

---------- Dopisano o 05:31 ---------- Poprzedni post napisano o 05:28 ----------

Cytat:
Napisane przez ceccylia_paladin Pokaż wiadomość
Nie powiem, troche uprzedzilam sie do kryjacych podkladow, ale moze wyprobuje skoro mowicie ze dobre. Tylko teraz pojawia sie problem, bo bylam juz zdecydowana na zakup pelnowymiarowego podkladu matujacego Neauty, ale co jesli wersja kryjacy bylaby lepsza Ehh
dla mnie tak jak napisałam bez porównania, ale może warto najpierw nabyć próbki? Spokojnie bedziesz sobie mogła przetestować która wersja pasuje Tobie najbardziej


fon

---------- Dopisano o 06:06 ---------- Poprzedni post napisano o 05:31 ----------

Słuchajcie poprawiam sie. Korektory będą dopasowane do kolorów podkładów. A nie ze w kolorze. Ja sobie tak założyłam ale poprawiam sie zeby Was nie wprowadzać w błąd.
Wiec czekamy 😁

fon
Karalajn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-05, 09:37   #1180
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 723
Dot.: Neauty Minerals

Przymierzam się do zakupu korektora już od jakiegoś czasu, ale bałam się kupować np. z Anabelle Minerals, bo to jednak nie są te same odcienie. Dlatego nie mogę się doczekać korektorów z Neauty, powinno być mi łatwiej wybrać.
Tylko pewnie będę zastanawiać się nad kolorem. Obecnie mam podkład Golden Medium, ale za jakiś miesiąc - dwa miesiące będę pewnie używać Golden Light.
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-05, 10:41   #1181
ceccylia_paladin
Wtajemniczenie
 
Avatar ceccylia_paladin
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez Karalajn Pokaż wiadomość
dla mnie tak jak napisałam bez porównania, ale może warto najpierw nabyć próbki? Spokojnie bedziesz sobie mogła przetestować która wersja pasuje Tobie najbardziej
Juz dwa razy zamawialam probki, testujac lacznie kilkanascie podkladow z roznych firm . Chyba poczekam, az wyjda korektory i wtedy zrobie wieksze zamowienie
ceccylia_paladin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-09-06, 14:06   #1182
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez ceccylia_paladin Pokaż wiadomość
Neauty ma wprowadzic korektory? Kiedy? Spodobaly mi sie ich podklady, chyba kupie pelnowymiarowe opakowanie.

Jakie macie zadanie o ich podkladach kryjacych? Mialam probke z Annabele, ale nie spodobala mi sie. Nawet jedna warstwa jest widoczna na mojej twarzy
Dla mnie kryjacy jest wrecz idealny, niesamowicie wygladza cere i twarz wyglada tak ladnie.

Za to matujacy srednio sie u mnie sprawdzil.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-06, 14:54   #1183
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 723
Dot.: Neauty Minerals

Już to kiedyś pisałam, ale odpowiadając na pytanie o kryjącym Neauty: jak zaczynałam z minerałami, zaczęłam od kryjącego. Troszkę za szybko się świecił (przynajmniej w odniesieniu do kosmetyków drogeryjnych, bo potem odkryłam, że minerały w ogóle tak mają, nie przetrwają na twarzy np. 12 godzin bez poprawek). Nakładałam pędzlem kabuki początkowo dwie, a potem jedną warstwę i dla mnie takie krycie było wystarczające. Nie mam większych problemów z cerą, czasami, głównie przed okresem, coś mi wyskoczy, moim utrapieniem są natomiast niewielkie blizny po zapaleniu mieszków włosowych na brodzie (efekt hirsutyzmy i depilacji laserowej). Nie zakrywał ich w 100%, ale cała reszta makijażu odwracała od nich uwagę.
Obecnie, kieddy w lecie mam lepszą cerę (bardziej jednolitą kolorystycznie, bo się opalam i znikają jaśniejsze i ciemniejsze miejsca na twarzy) używam matującego i też jestem zadowolona. Jest trochę trwalszy.
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-06, 15:08   #1184
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Neauty Minerals

Mi sie wydaje, ze ogolnie w przypadku trwalosci mineralow, bardzo wazna jest pielegnacja cery. Poza tym u mnie mineraly najlepiej wspolpracuja z kremem hydrolipidowym z Pharmacerisa.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-06, 15:12   #1185
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 723
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Mi sie wydaje, ze ogolnie w przypadku trwalosci mineralow, bardzo wazna jest pielegnacja cery. Poza tym u mnie mineraly najlepiej wspolpracuja z kremem hydrolipidowym z Pharmacerisa.
To, że pielęgnacja, to wiadomo. W sumie teraz ten okres trwałości mi się wydłuża i w ciągu dnia wystarczy mi tylko bibułką zmatowić.
Jeśli mówisz o tym kremie Pharmacerisa, to mówisz o tym hydrolipidowym z filtrem SPF 50?
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-06, 15:30   #1186
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez staska_stasia Pokaż wiadomość
To, że pielęgnacja, to wiadomo. W sumie teraz ten okres trwałości mi się wydłuża i w ciągu dnia wystarczy mi tylko bibułką zmatowić.
Jeśli mówisz o tym kremie Pharmacerisa, to mówisz o tym hydrolipidowym z filtrem SPF 50?
U mnie okres trwalosci wydluza sie wraz z ze zmiana por roku, pielegnacja i dieta. Zauwazylam, ze jak pozwole sobie na smieciowe jedzenie to cera czesciej mi sie swieci i mineraly zle wygladaja. Dziwne ale prawdziwe

Tak, chodzi o ten. Ale czytalam ze hydrolipidowy z Lirene jest jeszcze lepszy i do tego tanszy o kilkanascie zlotych. Ja w akcie desperacji za Pharmacerisa raz zaplacilam 37 zl. Ale to bylo przed okresem wakacyjnym, w wakacje jakies 33-34 zl.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-06, 18:50   #1187
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez ceccylia_paladin Pokaż wiadomość
Neauty ma wprowadzic korektory? Kiedy? Spodobaly mi sie ich podklady, chyba kupie pelnowymiarowe opakowanie.

Jakie macie zadanie o ich podkladach kryjacych? Mialam probke z Annabele, ale nie spodobala mi sie. Nawet jedna warstwa jest widoczna na mojej twarzy
bardzo fajny jest korektor Earthnicity - i o dziwo jest mniej widoczny niż puder/podkład z tej firmy. Mam kolor honey - ładny ciepły i żółTych tonach , teraz testuje Clare Blanc... też ma ładne kolorki nie wiem zobaczę, czy zamienie Earthnicity na Clare Blanc lub może Neuty ( zamierzam zamówić próbki) - na razie szukam ideału
__________________
21 lat z WIZAŻEM





Edytowane przez Gonia
Czas edycji: 2017-09-06 o 18:52
Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-13, 13:09   #1188
Karalajn
Raczkowanie
 
Avatar Karalajn
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 134
Dot.: Neauty Minerals

czy kogoś podkład Neauty zapychał??
mam nowe ropne wypryski i zastanawiam się czy to nie od podkładu (pielęgnacji nie zmieniałam...)
Karalajn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-23, 23:40   #1189
olencja kwiatencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja kwiatencja
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 850
Dot.: Neauty Minerals

No, korektory wyszły. Chyba nie chce mi się bawic w zamawianie próbek i zamówie w ciemno, bo twierdzą że kolory idealne jak podkłady a jest ivory
olencja kwiatencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-09-24, 08:06   #1190
yuy90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 930
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez Karalajn Pokaż wiadomość
czy kogoś podkład Neauty zapychał??
mam nowe ropne wypryski i zastanawiam się czy to nie od podkładu (pielęgnacji nie zmieniałam...)
Nie miałam takiego problemu, choć mam skłonność do zaskórników i trądzik, ale teoretycznie wszystko potrafi zapchać, zależy od skóry.

Te korektory wyglądają ciekawie. Poczekam aż się pojawią wpisy na blogach.
yuy90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-24, 08:47   #1191
ceccylia_paladin
Wtajemniczenie
 
Avatar ceccylia_paladin
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez olencja kwiatencja Pokaż wiadomość
No, korektory wyszły. Chyba nie chce mi się bawic w zamawianie próbek i zamówie w ciemno, bo twierdzą że kolory idealne jak podkłady a jest ivory
Fajnie ze juz sa A wiadomo do kiedy beda w promocji, bo na stronie nie widze informacji?
ceccylia_paladin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-24, 09:07   #1192
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 723
Dot.: Neauty Minerals

Na FB napisali, że do 27 września ta promocja.
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-24, 09:17   #1193
ceccylia_paladin
Wtajemniczenie
 
Avatar ceccylia_paladin
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez staska_stasia Pokaż wiadomość
Na FB napisali, że do 27 września ta promocja.
Dzieki
ceccylia_paladin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-24, 10:57   #1194
jessica855
Zakorzenienie
 
Avatar jessica855
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 8 445
Dot.: Neauty Minerals

korektor świetny! pięknie kryje, ma przyjemną kremowo-aksamitną konsystencję, nie warzy się i nie podkreśla porów ani suchych skórek

pod względem krycia podobnie do AM jednak jest jeszcze trwalszy



na blogu postaram się jak najszybciej o nim napisać, ale musi dopisać pogoda bo w tą ciemnicę nie da rady swatchy zrobić
jessica855 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-24, 11:01   #1195
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Neauty Minerals

Ja też już mam korektory Dziś może i pogoda piękna, ale niestety nie mam dziś możliwości (czasu) zrobienia zdjęć. Postaram się jak najszybciej
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-24, 12:23   #1196
jessica855
Zakorzenienie
 
Avatar jessica855
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 8 445
Dot.: Neauty Minerals

Basiu jadę do Ciebie

u mnie mgła, góra 100 m widoczności :/
jessica855 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-24, 14:07   #1197
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 723
Dot.: Neauty Minerals

Korcą mnie te korektory, ale poczekam na resztę z tych trzech zapowiedzianych premier. Coś przebąkiwali o pędzlach, więc zakładam, że to jedna z nich, a trzecia to może bronzery i rozświetlacze. Trudno, najwyżej na promocję się nie załapię, ale nie chcę też kilku przesyłek.
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-24, 18:21   #1198
Evet
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin/Warka
Wiadomości: 186
Dot.: Neauty Minerals

Na fb gdzieś w odpowiedziach pisali ze w październiku będziej jakaś zniżka na wszystko. Powinni do tego czasu wyrobić się ze wszystkimi premierami

Sent from my SM-A300FU using Wizaz Forum mobile app
Evet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-24, 18:28   #1199
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 723
Dot.: Neauty Minerals

Pytanie czy wtedy jeszcze będą interesujące mnie kolory... Bo tego trochę się boję
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-24, 18:32   #1200
ceccylia_paladin
Wtajemniczenie
 
Avatar ceccylia_paladin
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez staska_stasia Pokaż wiadomość
Pytanie czy wtedy jeszcze będą interesujące mnie kolory... Bo tego trochę się boję
A maja wycofywac jakies kolory?
ceccylia_paladin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-23 19:15:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:34.