Kosmetyki mineralne SILKNATURALS - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-14, 09:30   #151
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Jeszcze nie poogladalam nocnych nabytkow poza bronzerek ktory wzieleam w ciemno- i jestem zachwycona!! w koncu gorzka czekolada, nie zolty ani nie pomaranczowy i bez drobinek, no cudo, cudo, dzis zrobie sesję zdjęciową może
w Wasze jeszcze noska nie wsadzalam- w sensie w papierkach sa dalej

ciesze sie ze kiedys wynalazlam ta firmę i to wlasnie wyszukujac narsa na promocji pozniej odrazu Frantic sie dala skusic i niepotrzebnie trochę SN zaniedbalam. Heh
Cos czuje ze przyjdzie czas mieszania podkladu wkrotce
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-14, 09:54   #152
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Rozi piękne te róże, ale patrząc na Tart Light już się bardzo obawiam tego normalnego Tart
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-14, 10:15   #153
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
Moje małe zamówienie z SN
róże są boskie, tart light pięknie wygląda z cherun glow (który jest właściwie różową poświatą- zamówiłam duże pudelko!)
krem do microdermabrazji jest bardzo mocny i naprawdę niewiele potrzeba, próbka wystarczy chyba na wieki
Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Rozi piękne te róże, ale patrząc na Tart Light już się bardzo obawiam tego normalnego Tart
piekne może tart trzeba brac po ziarenku na policzek ciekawe czy ten mój carnal tez taki intensywny będzie
I koniecznie rozwielitko daj znać jak efekty produktów do pielęgnacji

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Jeszcze nie poogladalam nocnych nabytkow poza bronzerek ktory wzieleam w ciemno- i jestem zachwycona!! w koncu gorzka czekolada, nie zolty ani nie pomaranczowy i bez drobinek, no cudo, cudo, dzis zrobie sesję zdjęciową może
w Wasze jeszcze noska nie wsadzalam- w sensie w papierkach sa dalej

ciesze sie ze kiedys wynalazlam ta firmę i to wlasnie wyszukujac narsa na promocji pozniej odrazu Frantic sie dala skusic i niepotrzebnie trochę SN zaniedbalam. Heh
Cos czuje ze przyjdzie czas mieszania podkladu wkrotce
chyba pierwszy raz widzę u Ciebie az taki zachwyt i mieszaj koniecznie
__________________
chwilowo się polubiłam z podkładami Meow
jmw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-14, 10:39   #154
Nola_
Zakorzenienie
 
Avatar Nola_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 6 515
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Też dostałam dwa dni temu moje zamówienie z SN
Róż Climax jest re-we-la-cyj-ny (zresztą, tego się spodziewałam, bo mam NARSa ), obowiązkowo biorę pełen wymiar następnym razem. Postaram się wrzucić porównawcze zdjęcie oryginału i kopii - właściwie się nie różnią. Plus Climaxa jest taki, że można lepiej stopniować efekt, poza tym, przyzwyczaiłam się już do sypkich róży . Splendid Perfecting Glow od razu wzięłam duże opakowanie - faktycznie, daje efekt meteorytów, świetnie wygląda na twarzy. Fiber Optic to rzeczywiście maleństwo, ale róż nakłada ładnie i precyzyjnie, jestem z niego zadowolona Wzięłam też próbkę bronzera Beach Bunny, ale jeszcze nie testowałam. Dostałam gratis próbkę Apricot Cleansing Oil i lipglossa Sugar Plum.
In plus jeszcze dodam świetną, sympatyczną obsługę i szybciutką wysyłkę.

Już się szykuję na kolejny nalot na SN. Czas na cienie
__________________
Wymienię
Nola_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-14, 10:43   #155
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
Moje małe zamówienie z SN
róże są boskie, tart light pięknie wygląda z cherun glow (który jest właściwie różową poświatą- zamówiłam duże pudelko!)
krem do microdermabrazji jest bardzo mocny i naprawdę niewiele potrzeba, próbka wystarczy chyba na wieki
Rozi dopiero teraz masz klony Narsa u siebie? Czyli druga przesyłka też nie przyszła do Ciebie?

Co do Twojego zamówienia, to Stardust muszę koniecznie mieć - wpisuję go moją na listę.

Nola_ zdjęcie porównawcze jest przez nas bardzo porządane.

Edytowane przez frantic
Czas edycji: 2009-05-14 o 10:45
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-14, 10:50   #156
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Rozi piękne te róże, ale patrząc na Tart Light już się bardzo obawiam tego normalnego Tart
myślę, że to będzie super-odlot

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Rozi dopiero teraz masz klony Narsa u siebie? Czyli druga przesyłka też nie przyszła do Ciebie?

Co do Twojego zamówienia, to Stardust muszę koniecznie mieć - wpisuję go moją na listę.

Nola_ zdjęcie porównawcze jest przez nas bardzo porządane.
drugie też nie doszło, dałam sobie spokój i teraz już wszystko było ok. Wtedy sprawa rozchodziła się o 5 sampli, więc trudno. Warto było czekać

Nola_koniecznie wrzuć zdjęcie porównawcze, o mnie leci dandelion benefitu (wszytsko przez vril!!!) więc porównam z petal, który jest jego klonem

A zachwyt pastereczki, weteranki mineralnej, rzeczywiście jest najlepszą rekomendacją dla SN
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-14, 10:56   #157
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Ja mam dandelionka, ale nie używam jako różu tylko na zmianę z meteorytkami do całej twarzy lub ewentualnie na róż, żeby taką poswiatę zrobić. Fajny jest
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-14, 11:10   #158
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Cytat:
Napisane przez Nola_ Pokaż wiadomość
Też dostałam dwa dni temu moje zamówienie z SN
Róż Climax jest re-we-la-cyj-ny (zresztą, tego się spodziewałam, bo mam NARSa ), obowiązkowo biorę pełen wymiar następnym razem. Postaram się wrzucić porównawcze zdjęcie oryginału i kopii - właściwie się nie różnią. Plus Climaxa jest taki, że można lepiej stopniować efekt, poza tym, przyzwyczaiłam się już do sypkich róży . Splendid Perfecting Glow od razu wzięłam duże opakowanie - faktycznie, daje efekt meteorytów, świetnie wygląda na twarzy. Fiber Optic to rzeczywiście maleństwo, ale róż nakłada ładnie i precyzyjnie, jestem z niego zadowolona Wzięłam też próbkę bronzera Beach Bunny, ale jeszcze nie testowałam. Dostałam gratis próbkę Apricot Cleansing Oil i lipglossa Sugar Plum.
In plus jeszcze dodam świetną, sympatyczną obsługę i szybciutką wysyłkę.
Już się szykuję na kolejny nalot na SN. Czas na cienie
Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Rozi dopiero teraz masz klony Narsa u siebie? Czyli druga przesyłka też nie przyszła do Ciebie?
Co do Twojego zamówienia, to Stardust muszę koniecznie mieć - wpisuję go moją na listę.
Nola_ zdjęcie porównawcze jest przez nas bardzo porządane.
Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
myślę, że to będzie super-odlot
drugie też nie doszło, dałam sobie spokój i teraz już wszystko było ok. Wtedy sprawa rozchodziła się o 5 sampli, więc trudno. Warto było czekać
Nola_koniecznie wrzuć zdjęcie porównawcze, o mnie leci dandelion benefitu (wszytsko przez vril!!!) więc porównam z petal, który jest jego klonem
A zachwyt pastereczki, weteranki mineralnej, rzeczywiście jest najlepszą rekomendacją dla SN
Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Ja mam dandelionka, ale nie używam jako różu tylko na zmianę z meteorytkami do całej twarzy lub ewentualnie na róż, żeby taką poswiatę zrobić. Fajny jest
O Wy, tutaj widze, że się zebrały weteranki kusicielstwa
jak tylko pomacam próbki ze wspólnego zamówienia czuję, że będę składać następne (w końcu mam niedługo imieniny, jakoś się wytłumaczę sama przed sobą, TZ juz osiągnął etap pełnej rezygnacji, więc juz macha ręka na kolejne fanaberie)
__________________
chwilowo się polubiłam z podkładami Meow
jmw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-14, 22:47   #159
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

O raju, a ja mam szlaban Ten Tart Light jest totalny! Rozi, obiecaj ze wkleisz jakies zdjecie z nim na twarzy!
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-14, 23:00   #160
faa
Zakorzenienie
 
Avatar faa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 8 795
GG do faa
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
Moje małe zamówienie z SN
róże są boskie, tart light pięknie wygląda z cherun glow (który jest właściwie różową poświatą- zamówiłam duże pudelko!)
krem do microdermabrazji jest bardzo mocny i naprawdę niewiele potrzeba, próbka wystarczy chyba na wieki
uuuuu chyba musze się skusić na cherun glow jest boski
__________________
"Dobrze wiem, że czasem bardzo trudno mnie kochać. Ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach..."
Płomień 81 - Trudno mnie kochać

https://www.instagram.com/izka_em/

Edytowane przez faa
Czas edycji: 2009-05-14 o 23:02
faa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-15, 09:45   #161
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
O raju, a ja mam szlaban Ten Tart Light jest totalny! Rozi, obiecaj ze wkleisz jakies zdjecie z nim na twarzy!
no nie wiem, a jak mamy na forum niepełnoletnich? Mogą mieć koszmary

Cytat:
Napisane przez faa Pokaż wiadomość
uuuuu chyba musze się skusić na cherun glow jest boski
cherub, zrobiłam literówkę, mea cupla!
i tak., myślę że musisz się skusić
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-16, 10:03   #162
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Sample *Kit* Heavy Coverage Ivory
dziewczyny, czy w tym kicie trzeba podać kolor? bo tam na dole są wymienione... który będzie w miarę jasny, ale nie za blady? warm gold?
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-16, 10:45   #163
Nola_
Zakorzenienie
 
Avatar Nola_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 6 515
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Nola_ zdjęcie porównawcze jest przez nas bardzo porządane.
Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
Nola_koniecznie wrzuć zdjęcie porównawcze, o mnie leci dandelion benefitu (wszytsko przez vril!!!) więc porównam z petal, który jest jego klonem
Będzie, będzie Niech no tylko okiełznam aparat w telefonie, albo odzyskam normalny...
Przy porównawczym maźnięciu zauważyłam, że NARS jest odrobinkę (ale dosłownie troszeczkę, jak ktoś się bardzo uprze, żeby znaleźć różnicę) bardziej różowy, a Climax brzoskwiniowy.
__________________
Wymienię
Nola_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-16, 12:41   #164
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Cytat:
Napisane przez lukrecja222 Pokaż wiadomość
Sample *Kit* Heavy Coverage Ivory
dziewczyny, czy w tym kicie trzeba podać kolor? bo tam na dole są wymienione... który będzie w miarę jasny, ale nie za blady? warm gold?
W Silk Naturals sama mieszasz sobie podkład. Kupujesz więc biała bazę (Ivory) w formule Heavy, Medium Coverage lub Original i osobno bierzesz kolorową bazę (Warm Gold, Buttery Gold, Ebony, Deep Ebony, Peach).

Kit o który pytasz zawiera białą bazę w formule Heavy + 10g pojemniczek do mieszania + łyżeczkę do odmierzania. Kolorową bazę musisz dokupić osobno.

Edytowane przez frantic
Czas edycji: 2009-05-16 o 12:44
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-16, 19:10   #165
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
W Silk Naturals sama mieszasz sobie podkład. Kupujesz więc biała bazę (Ivory) w formule Heavy, Medium Coverage lub Original i osobno bierzesz kolorową bazę (Warm Gold, Buttery Gold, Ebony, Deep Ebony, Peach).

Kit o który pytasz zawiera białą bazę w formule Heavy + 10g pojemniczek do mieszania + łyżeczkę do odmierzania. Kolorową bazę musisz dokupić osobno.
czyli jeśli wezmę ten kit to muszę jeszcze wziąć na pewno np.Sample Buttery Gold Foundation *Only*, zeby moc wogole zrobic sobie podkład? Dobrze rozumiem?

warto wogole wziac sobie np kilka tych kolorow i jeden kit? Starczy na kilka mieszan?
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-16, 19:41   #166
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Cytat:
Napisane przez lukrecja222 Pokaż wiadomość
czyli jeśli wezmę ten kit to muszę jeszcze wziąć na pewno np.Sample Buttery Gold Foundation *Only*, zeby moc wogole zrobic sobie podkład? Dobrze rozumiem?
Dokładnie tak.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-16, 20:02   #167
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Dokładnie tak.
dziękuję bardzo za pomoc
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-18, 19:13   #168
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

wiem ze duzo osob szuka waniliowego cienia raczej matowego- najpopularniejszy bazowy z mac chyba
no i jest taki w SN nazywa sie BONE
mam tez spirit bialy z shimmerem zlotowaniliowym
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-19, 07:10   #169
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
wiem ze duzo osob szuka waniliowego cienia raczej matowego- najpopularniejszy bazowy z mac chyba
no i jest taki w SN nazywa sie BONE
mam tez spirit bialy z shimmerem zlotowaniliowym
o dobrze wiedzieć, ja lubię waniliowe do kącika wewnetrznego a ten co mam sie kończy - chyba oba przygarnę przy okazji nastepnego zamówienia...
do 3 razy sztuka i tym razem wezmę ultimate eyeshadow - na wakacje, żeby nie wozić baterii pędzelków do oczu (jakoś trzeba tłumaczyć, że niedługo będę mieć osobny pędzelek do każdego koloru cienia)
__________________
chwilowo się polubiłam z podkładami Meow
jmw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-21, 18:02   #170
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Ten Bone jest pokazany jako różowy Ale jak się na niego kliknie to jest pokazane jakieś zdjęcie porównujące odcienie cieni na ręce i tam jest bielutki


Mam pytanie, Frantic wklejała jakiś czas temu takie zdjęcie (załączam). Pokazany jest tam sampel produktu "Pure silk powder", ale jak wpisuję to w wyszukiwarkę na stronie Silka, to nie ma żadnego takiego produktu

Dostałam dzisiaj 2 korektory pod oczy ze zbiorowego, miejmy nadzieję, że spiszą się dobrze...


edit: załączam zdjęcia

po lewej: sleep in a jar extra light peach under eye concealer
po prawej: sleep in a jar under eye concealer


Edytowane przez 1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Czas edycji: 2009-05-21 o 18:34
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-21, 21:25   #171
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Rozwielitko - kategorycznie upraszam zdjecia buzi z Tartem! (dzizas, gdyby ktos "spoza branzy" to przeczytal... )
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-21, 21:28   #172
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Do mnie dzisiaj dotarł Tart (nie light) i normalnie szok To jest jarzeniowy różowy jak z lat 80
Jego chyba trzeba rzeczywiście okruszek i tylko na wierzch do poświaty. Muszę nabrac odwagi żeby go użyć. Zrobię w weekend jakieś swatche to same zobaczycie
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-21, 21:30   #173
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Dziewczyny podziwiam, że te Tarty kupiłyście, że używacie, że się podobają. Dla mnie to jest jakiś różowy hardcore.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-21, 21:31   #174
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Rozwielitko - kategorycznie upraszam zdjecia buzi z Tartem! (dzizas, gdyby ktos "spoza branzy" to przeczytal... )
przeżyjesz czekanie do poniedziałku? Został w warszawie, a teraz siedzę w domu i mama mnie tuczy domowym chlebem w poniedziałek akurat na kolokwium zrobię się tartem (light! mam nadzieję ze da obraz sytuacji).
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-21, 21:39   #175
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Dziewczyny podziwiam, że te Tarty kupiłyście, że używacie, że się podobają. Dla mnie to jest jakiś różowy hardcore.
a ja tez go wzięłam mimo że pewnie odskocze jak go zobaczę po pierwsze co nas nie zabije to nas wzmocni a po drugie i tak się ociepli na mojej twarzy (skonczy jako marchewka)
to jest takie cudowne za +/- 5 zeta kupuję róż, na który w zyciu bym sie nie mogła zdecydowac kupujac kosmetyk niemineralny... no przyznajcie sie ile miałyście rózy zanim zaczęła się era minerałowa - ja najwyżej 3 (z czego 1 brązer) a teraz mam koło 20 dodając miki (które tez akurat mam w gamie złoto-koralowo-rózowej) to chyba ze 30
__________________
chwilowo się polubiłam z podkładami Meow
jmw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-21, 21:40   #176
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Jestem pewna, ze Tart przycmi profesorskie oko
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-21, 21:45   #177
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
a ja tez go wzięłam mimo że pewnie odskocze jak go zobaczę po pierwsze co nas nie zabije to nas wzmocni a po drugie i tak się ociepli na mojej twarzy (skonczy jako marchewka)
to jest takie cudowne za +/- 5 zeta kupuję róż, na który w zyciu bym sie nie mogła zdecydowac kupujac kosmetyk niemineralny... no przyznajcie sie ile miałyście rózy zanim zaczęła się era minerałowa - ja najwyżej 3 (z czego 1 brązer) a teraz mam koło 20 dodając miki (które tez akurat mam w gamie złoto-koralowo-rózowej) to chyba ze 30
Oczywiście masz rację. Z minerałami dużo łatwiej eksperymentować, też ostatnio biorę takie kolory, których w tradycyjnej kolorówce w życiu bym nie wybrała. Łatwiej się przekonać, czy coś nam pasuje czy nie.

Jako ciekawostkę powiem, że z tradycyjnej kolorówki byłam mocno wierna różom Bourjois i pierwsze próby z sypkimi, mineralnymi różami były dla mnie trudne. Teraz jestem tak przyzwyczajona do proszków, że jak czasem sięgam po któryś z róży Bourjois... to go najpierw nożykiem ścieram do miseczki i dopiero ten proszek nakładam na poliki. To dopiero jest obłęd...
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-21, 22:59   #178
golabek
Wtajemniczenie
 
Avatar golabek
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 139
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Skusiłyście mnie na kolejne próbki

Zastanawiam się nad mikrodembrazją w kremie.Czy ona jest mocna w działaniu? Używam toniku z kwasem mlekowym i nie wiem czy to nie będzie za dużo.Ostatnio mam coś pod górkę z cerą i szukam sposobu na wygładzenie czoła.
golabek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-22, 07:59   #179
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Golabek, szczerze? nie zauwazylam jakiegos wstrzasajacego dzialani. Tzn oczywiscie wygladza tak jak ma wygladzac bezposrednio po uzyciu, ale u mnie przynajmniej nie dziala dlugofalowo. Wrecz od kiedy uzywam, mam jakies klopoty z cera. Skora w moim przypadku po umyciu sie nia jest taka jakas tlustawa, teraz zmywam dodatkowo jeszcze physiogelem i jest lepiej. Ale szalu jak dla mnie nie ma. Lepiej dziala IMHO bromelaina czy maseczka morska z perlami z BU.
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-22, 08:23   #180
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Oczywiście masz rację. Z minerałami dużo łatwiej eksperymentować, też ostatnio biorę takie kolory, których w tradycyjnej kolorówce w życiu bym nie wybrała. Łatwiej się przekonać, czy coś nam pasuje czy nie.

Jako ciekawostkę powiem, że z tradycyjnej kolorówki byłam mocno wierna różom Bourjois i pierwsze próby z sypkimi, mineralnymi różami były dla mnie trudne. Teraz jestem tak przyzwyczajona do proszków, że jak czasem sięgam po któryś z róży Bourjois... to go najpierw nożykiem ścieram do miseczki i dopiero ten proszek nakładam na poliki. To dopiero jest obłęd...
no to ładnie!

Cytat:
Napisane przez golabek Pokaż wiadomość
Skusiłyście mnie na kolejne próbki

Zastanawiam się nad mikrodembrazją w kremie.Czy ona jest mocna w działaniu? Używam toniku z kwasem mlekowym i nie wiem czy to nie będzie za dużo.Ostatnio mam coś pod górkę z cerą i szukam sposobu na wygładzenie czoła.
mnie podrażnia...jestem czerwona nawet następnego dnia.
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-14 06:56:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:18.