Ekspres do kawy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Szukasz domu, mieszkania lub nieruchomości? Masz już upatrzone lokum i czeka cię remont? Dobrze trafiłeś - tutaj wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-05-25, 15:08   #1
kasiax86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 57

Ekspres do kawy


cześć,

właśnie chcemy kupić w firmie ekspres do kawy. Nikt z nas raczej się na tym nie zna, co możecie polecić ? Jaka firma ? Na co zwracać uwagę, na jakie parametry itp ?

Co sądzicie np. o tym modelu http://www.niam.pl/agd/produkt/218-ad_4401 - widziałam, że jego cena jest około 250 zł. No chyba, że w tej cenie nie warto kupować, tylko może lepiej zainwestować w droższy, np. koło 800 zł. Ewentualnie co możecie polecić z tej listy : ekspresy do kawy ?

z góry dzięki za porady.
kasiax86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-26, 10:23   #2
betika
Rozeznanie
 
Avatar betika
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 752
Dot.: Ekspres do kawy

co do ekspresu do kawy to trochę informacji na ten temat zbierałam przed kupnem go. Ja zdecydowałam się na Zelmera 13z018, fakt faktem, że jest trochę głośny, ale to podobno cecha większości ekspresów z dolnej półki. Kosztował ok 550zł, kupiliśmy go przez net, ale teraz widzę, że są już tańsze, powiem Ci na co najbardziej zwracałam uwagę, otóż mnie w tych wszystkich ekspresach przerażało, że są platykowe, a ten jest ze stali nierdzewnej, fajnie spienia mleko i to mi w zupełności wystarcza. Pamiętaj, że tak naprawdę wszystko zależy od kawy i młynka a nie od ekspresu. Pozdrawiam
betika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-31, 14:09   #3
Cyganka123
Przyczajenie
 
Avatar Cyganka123
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 7
Dot.: Ekspres do kawy

Ja kupiłam w grudniu Zelmera Maestro- nie pamiętam dokoładnego typu - obudowa bardzo elegancka tzw. stal szczotkowana bardzo łatwa w utrzymaniu czystości, trwała. Pojemnik na wodę chyba 2,5 litra więc nie trzeba za często dolewać. Dobra moc, dobrze spienia mleko, szybko parzy bardzo dobrą kawę. Ma płytkę do podgrzewania filiżanek, ale przed zrobieniem kawy lepiej rozgrzać filiżanki wrzątkiem lub parą naprawdę lepiej smakuje. Przed zakupem przeszukałam wiele stron internetowych i sklepów. Szukałam dobrego expresu ciśnieniowego, ładnego w wyglądzie i żeby nie zajmował zbyt dużo miejsca. Ten spełnił wszystkie moje wymagania i jestem z niego naprawdę zadowolona. Zapłaciłam ok. 700 zł.
Jeśli masz gdzieś blisko sklep Saturn - obejrzyj i wybierz towar w sklepie ale zamów u nich przez internet - jest ok. 100 zł taniej
Cyganka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-31, 14:35   #4
sunshain
Wtajemniczenie
 
Avatar sunshain
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 2 179
Dot.: Ekspres do kawy

TŻ w ramach zwrotu kasy od znajomego dostał silvercrest +/_ 200 zł ze spieniaczem i zbiornikiem na wodę (marka lidla) dotychczas uzywany expres (za ponad 1000zł) poszedł do piwnicy a wszyscy piją kawę z tej taniochy; parzy na prawdę rewelacyjna kawę, rewelacyjnie spienia mleko (jak go TŻ przynióśł to zastanawiałam się co z tym dyskonetm zrobię) niestety plastik fantastik

Edytowane przez sunshain
Czas edycji: 2010-05-31 o 14:37
sunshain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-01, 16:08   #5
aleksandra1611
Raczkowanie
 
Avatar aleksandra1611
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 84
Dot.: Ekspres do kawy

Są ekspresy przelewowe oraz ciśnieniowe. Ja posiadam przelewowy (Bosh) i osobiście polecam kupić tańszy, gdyż droższy wiąże się z wysokimi kosztami jego utrzymania, czy też naprawy, np. (20 kapsułek 20 zł-ciśnieniowy) jeżeli wybieramy przelewowy jest o wiele taniej, ale właściwie kawa jest zwykła. Jeśli ekspres za 800 zł. popsuje się (co jest w dzisiejszych czasach standardem) nie warto go naprawiać, ponieważ ekspres ten po roku, dwóch posiada kilka razy niższą cenę. Pozdrawiam.
aleksandra1611 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-04, 18:52   #6
Cyganka123
Przyczajenie
 
Avatar Cyganka123
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 7
Dot.: Ekspres do kawy

Nie mogę się z tobą zgodzić. Dobry ekspres do kawy do właśnie ekspres ciśnieniowy. Przelewowy to tzw. kawiarka. Kawę można wypić z obu ale różnica jest jak między maluchem i mercedesem. Jeśli uważasz, że lepiej kupić tanie bo i tak się popsuje to czy zaryzykujesz i kupisz tanie chińskie trepki zamiast drogich pantofli. Często to tanie jest dużo droższe bo szybciej się zużywa i na krócej starcza
Cyganka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-07, 11:31   #7
vea7
Zakorzenienie
 
Avatar vea7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4 546
Dot.: Ekspres do kawy

Dziewczyny, a ja poszukuję jak najmniejszego ekspresu - tylko ja kawoszka jestem, więc chciałabym mieć dobry ciśnieniowy ekspres, ale ... malutki
Możecie coś polecić?
__________________
Żyję, myślą żegluję...

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki

vea7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-09, 18:50   #8
roman_polanowski
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 14
Dot.: Ekspres do kawy

to zalezy od tego ile chcesz tez przeznaczyc pieniędzy na ten ekspres.

Ja ostatnio używam od ponad roku Gaggia evolution tutaj możesz zobaczeć http://www.smartcoffee.pl/product-po...on-Silver.html jest droga bo prawie 1000zl, ale to są jedne z najlepszych na rynku ekspresów. Pochodzi długie lata. Kiedyś używałem delonghi, działał dobrze przez rok a później w ogóle ciśnienia nie było w nim.
roman_polanowski jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-10, 13:59   #9
aleksandra1611
Raczkowanie
 
Avatar aleksandra1611
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 84
Dot.: Ekspres do kawy

Droga Cyganko123, źle mnie zrozumiałaś, oczywiście, że ciśnieniowe są najlepsze. Może źle się wyraziłam w poście wyżej, chodziło mi ogólnie o tańsze ekspresy, nie tylko przelewowy. Pozdrawiam, Ola.
aleksandra1611 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-14, 19:30   #10
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: Ekspres do kawy

Moi rodzice mają ciśnieniowego Boscha, ale to już droższa impreza, bo ekspres kosztował ponad 2 tysiące. Ale faktycznie jest różnica między tym ekspresem, a tymi za kilkaset złotych. Ze zwykłego przelewowego kawa nie jest taka "czysta", no i pianka nie ta sama.
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-29, 10:19   #11
manolita
Zakorzenienie
 
Avatar manolita
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: skądkolwiek
Wiadomości: 6 613
Dot.: Ekspres do kawy

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a ja poszukuję jak najmniejszego ekspresu - tylko ja kawoszka jestem, więc chciałabym mieć dobry ciśnieniowy ekspres, ale ... malutki
Możecie coś polecić?
Mam ten sam problem również szukam ekspresu do kawy, który spełniałby moje oczekiwania:
1. musi mieć niewielkie rozmiary
2. musi to byc ekspres ciśnieniowy
3. robić dobra kawę z mleczkiem , cappucino, itp
4. zmieścić się w cenie do 1000 zł

Mój mąż stwierdził, cytując frazę z pewnej reklamy, że ...." takie rzeczy to tylko w erze

Jak myślicie znajdę taki ekspres do kawy ?
__________________
będzie tak jak chcę
Matusio
Tomcio


mój blog http://umanolity.blogspot.com/
manolita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-29, 12:24   #12
karolina2020
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 556
Dot.: Ekspres do kawy

Jesli ktos sie chce wglebic bardziej w temat ekspresow to polecam to forum http://www.caffeprego.pl/phpBB2/ Tylko ostrzegam, laik po przeczytaniu paru postow dostaje zawrotow glowy Najwazniejsze przeslanie tego forum wg mnie wyglada tak: nie warto wydawac kasy na automat, samemu lepiej wyczuc ekspres kolbowy reczny, zamiast wydawac wiecej kasy na ekspres lepiej kupic dobry mlynek i kawe w ziarnach dobrej jakosci.
Jak chcecie wiedziec wiecej to czytajcie Cafe Prego, to skarbnica wiedzy
Ja ze swojej strony moge polecic ekspres Saeco Nina Cappucino, dalam za niego cos kolo 400 zł w promocji w Marko, ma 2 koncowki do spieniania mleka "tradycyjna" i taki wezyk przez ktory mozna przepuscic np. goraca czekolade dla dzieci Do tego dobry mlynek i kawa z pianka czyli crema gwarantowana Jedyna wada jest w nim pojemnik na wode, nie mozna jej wlac bez odsuwania calego ekspresu... Ale mozna sie przyzwyczaic
__________________
karolina2020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-29, 09:18   #13
karliko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 105
Dot.: Ekspres do kawy

Cytat:
Napisane przez manolita Pokaż wiadomość
Mam ten sam problem również szukam ekspresu do kawy, który spełniałby moje oczekiwania:
1. musi mieć niewielkie rozmiary
2. musi to byc ekspres ciśnieniowy
3. robić dobra kawę z mleczkiem , cappucino, itp
4. zmieścić się w cenie do 1000 zł

Mój mąż stwierdził, cytując frazę z pewnej reklamy, że ...." takie rzeczy to tylko w erze

Jak myślicie znajdę taki ekspres do kawy ?
hm, chyba nie jest tak źle ostatnio rozglądam się za ekspresami do kawy, i znalazłam kilka ciekawych modeli - choćby ten Zelmer, robi piankę, sporą pojemność ( ponad 2 litry ) i raczej normalne wymiary jeśli chodzi o ekspresy ciśnieniowe no i cena jest 2 razy niższa niż podałaś. A jak się dobrze porozglądasz na tej stronce, to można znaleźć taniej - ale ten chyba wygląda najlepiej w tych "widełkach" cenowych
karliko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-29, 10:00   #14
anetka_m
Zadomowienie
 
Avatar anetka_m
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 378
Dot.: Ekspres do kawy

A czy, któraś z was mogłaby sie wypowiedzieć o ekspresach Tchibo: http://www.tchibo.pl/Tchibo-pl-Cafis...ystem-c32.html ? Warto taki nabyć?
__________________
Tam, gdzie wszyscy myślą podobnie, nikt nie myśli zbyt wiele...
anetka_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-29, 10:47   #15
Irmina9891
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 216
Dot.: Ekspres do kawy

Jak ktoś się lubuje w kawie czarnej to różnica między kawą zwykła, z ekspresu przelewowego i ciśnieniowego jest kolosalna (zarówno w cenie jak i w smaku). Ale jeśli ktoś kawę doprawia mlekiem i cukrem, to każda smakuje tak samo
Irmina9891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-29, 10:57   #16
Ata77
Zakorzenienie
 
Avatar Ata77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: "zawsze tam gdzie Ty" ;)
Wiadomości: 8 836
Dot.: Ekspres do kawy

nabyłam swój pierwszy porządny ekspress do kawy
http://www.siemens-kawa.pl/
mój model to EQ.7 Z series TK 76209RW

ciułałam dłuuuuggoooo
cena- koszmar
rozmiar- bywają mniejsze...
wygląd-exlusiv
kawa- POEMAT

dla dysponujących gotówką, ciułających jak ja polecam z calego serca
__________________
www.pustamiska.pl POMÓŻMY ZWIERZAKOM -KLIKAJMY....




Edytowane przez Ata77
Czas edycji: 2010-09-29 o 10:58
Ata77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-01, 08:52   #17
karliko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 105
Dot.: Ekspres do kawy

uou, jest klasa aczkolwiek nie wiem czy dałabym radę tyle zbierać - kiepsko u mnie z oszczędzaniem... :P zwłaszcza że ostatnio uciułałam na laptopa, i teraz chyba nie starczy mi na nic takiego cierpliwości ;pp
karliko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-01, 10:02   #18
Ata77
Zakorzenienie
 
Avatar Ata77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: "zawsze tam gdzie Ty" ;)
Wiadomości: 8 836
Dot.: Ekspres do kawy

z tym ciułaniem to ciężka sprawa
ale...
jak mi zapodano Latte z tego expresu, pomyslałam, że nie może mnie w życiu ominąć taki luksus
__________________
www.pustamiska.pl POMÓŻMY ZWIERZAKOM -KLIKAJMY....



Ata77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-15, 11:43   #19
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: Ekspres do kawy

Ja mam do czynienia z expresem Tchibo i sobie bardzo chwale. To ten dostepny w sprzedazy w salonach Tchibo. Wklady nie sa drogie, na allegro 50% taniej, do tego kawa pyszna.
pumas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-17, 20:16   #20
awusia
Zadomowienie
 
Avatar awusia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 700
Dot.: Ekspres do kawy

Jeśli do firmy, to zdecydowanie ekspres automatyczny, bo każdy inny ekspres ręczny będzie zaniedbany i brudny, a kawa z niego jest okropna!
Jeśli do domu, to już zależy od budżetu, jeśli okazyjnie pijesz kawę, inwestycja w kapsułkowe typy może być dobrym rozwiązaniem, bo kawa dobra, a obsługa łatwa. Niestety kapsułkowe kawy(zwłaszcza te z "mleczkiem" są kaloryczne!). Ja mam totalną nizinę ekspresową DeLonghi Bar 14. Nie polecam polskich produkcji, jak dla mnie Rowenta czy Zelmer to może robią dobre odkurzacze czy żelazka. Zresztą nieważny jest ekspres tylko rodzaj parzonej kawy i młynek(co promują także na wspomnianym wyżej forum).
__________________

awusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-18, 06:38   #21
Ata77
Zakorzenienie
 
Avatar Ata77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: "zawsze tam gdzie Ty" ;)
Wiadomości: 8 836
Dot.: Ekspres do kawy

miałam okazję pić teraz na szkoleniu przepyszną kawę z ekspresu Nestle, z grubą pianką, była rewelacyjna!!!
osobiście jestem zachwycona tym, który zakupiałam, ale ostateczny smak zależny od wsypanych ziaren....
__________________
www.pustamiska.pl POMÓŻMY ZWIERZAKOM -KLIKAJMY....



Ata77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-20, 11:01   #22
convali
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 96
Dot.: Ekspres do kawy

Czy ten ekspres to był ten ze specjalnymi wkładkami? Zastanawiam się właśnie czy jest dobry bo słyszałam różne opinie. Kusi mnie też ten model z Siemensa znalazłam za niecałe 1230 zł więc całkiem przyzwoicie. Miał ktoś może taki sprzet albo przynajmniej pił z niego kawę?
convali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-21, 06:21   #23
Ata77
Zakorzenienie
 
Avatar Ata77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: "zawsze tam gdzie Ty" ;)
Wiadomości: 8 836
Dot.: Ekspres do kawy

niestety nie miałam okazji pić z niego kawy
__________________
www.pustamiska.pl POMÓŻMY ZWIERZAKOM -KLIKAJMY....



Ata77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-21, 23:54   #24
benefi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 8
Dot.: Ekspres do kawy

Od kilku lat mam expres firmy Saeco, jak narazie nie było z nim żadnych problemów. Cena jednak wygórowana. Jak szukasz coś taniego moge Ci polecic Dolce Gusto. Dostałam w prezencie taki ekspres i można z niego wykrzesać naprawde dobrą kawe. Można napić się przeróżnych kaw. Cappucino, Late Machiato, mrożona kawa, gorąca czekolada i wiele innych. Kawy wychodzą jak przez prawdziwego bariste robione no dobra może przesadzam jak przez bariste ale fajnie sie prezentują i dobrze smakują. Stosuje sie do tego ekspresu kapsułki z kawą które są zaparzane pod cisniem czyli tak jak normalny ekspres jednak nie ma możliwościu uzyskania aromatu poprzez mielenie kawy. Dolce Gusto nie posiada funkcji mielenia kawy. Kapsułki dostępne są w każdym markecie.

Edytowane przez benefi
Czas edycji: 2010-10-21 o 23:55
benefi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-26, 10:27   #25
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: Ekspres do kawy

ja mam krupsa z nakładkami na sitko, którymi można regulować moc kawy i zastosował coffe-podsy. Jestem zadowolona, w przeciągu czterech lat, odkąd go mam, musiałam tylko wymienić uszczelkę i raz przeczyścić go w całości w serwisie. Poza tym hula, aż miło, a kawa jest pyszna. Jak kupowałam, to zwracano mi uwagę, że dobry ekspres musi mieć ciśnienie od 15 bar.
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-21, 10:38   #26
Tigressa
Rozeznanie
 
Avatar Tigressa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 545
Dot.: Ekspres do kawy

Wlasnie jestem na etapie wyboru takiego cisnieniowego ekspresu do 2000zl.
Mozecie cos doradzic z wlasnego doswiadczenia?
Tigressa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-13, 11:06   #27
karolikaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 27
Dot.: Ekspres do kawy

Hej kobietki help!! Wiem, że późno się obudziliśmy, ale... mamy wesele w listopadzie i mamy kupić jako prezent ekspres do kawy... doradzicie może coś niedrogiego, dobrego (najlepiej znanej marki) i jakiś stacjonarny sklep żeby zobaczyć? W Warszawie...
__________________
=
karolikaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-13, 11:41   #28
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Ekspres do kawy

Cytat:
Napisane przez Tigressa Pokaż wiadomość
Wlasnie jestem na etapie wyboru takiego cisnieniowego ekspresu do 2000zl.
Mozecie cos doradzic z wlasnego doswiadczenia?
Ja przywiozłam La Pavoni z Włoch. Tam są tańsze.
Dużo osób jeździ zimą na narty w Alpy.My też. Może jakiś znajomy by Ci mógł przywieźć? Do naszego mamy osobny młynek. A jak chcesz inny ekspres ciśnieniowy automatyczny, a nie kolbowy jak nasz to zwróć uwagę czy ma automatyczny system czyszczenia. A poza tym to dużych różnic w tym jaką kawę robi automatyczny nie ma.
Ja na pewno gdybym kupowała teraz jakoś kupiłabym bezpośrednio z Włoch. Albo przez ebay albo przez amazon albo nawet wysyłkowo przez włoski sklep jeśli nie mogłabym akurat osobiście pojechać do Włoch czy poprosić znajomych o zakup.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-14, 12:23   #29
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Ekspres do kawy

Cytat:
Napisane przez karolikaa Pokaż wiadomość
Hej kobietki help!! Wiem, że późno się obudziliśmy, ale... mamy wesele w listopadzie i mamy kupić jako prezent ekspres do kawy... doradzicie może coś niedrogiego, dobrego (najlepiej znanej marki) i jakiś stacjonarny sklep żeby zobaczyć? W Warszawie...
Niedrogiego znaczy ile?
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-16, 09:56   #30
Malissa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 13
Dot.: Ekspres do kawy

karolikaa, wesele w listopadzie? Wyjątkowo niepopularny termin Co do ekspresów to jest tak naprawdę nieograniczone pole do manerwu, najlepiej faktycznie udajcie się do sklepu i niech wam coś sprzedawca doradzi, w końcu od tego jest W Warszawie jest na przykład sklep Flint, specjalizują się w ekspresach do kawy właśnie. Ale myślę że jak wpiszesz w wyszukiwarkę to też ci coś wyszuka
Malissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-10-25 07:24:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:45.