egoista??? moze niewiedza?? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-16, 09:40   #31
Justynuss
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Z pokoju, z laptopa
Wiadomości: 614
Dot.: egoista??? moze niewiedza??

A ja się pytam - ile wy macie lat ? ;/
Bo dla mnie ta odpowiedz "ale co?" jest baardzo dziecinna..:/

Ja bym takiego kogoś w dupe kopneła! On nic nie robi a Ty masz się męczyć?
Następnym razem gdy będziecie mieli się kochać, to też się rozłoż na łóżku plackiem i nic nie rób.
Zobaczymy co zrobi.
__________________
Justynuss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-16, 10:06   #32
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: egoista??? moze niewiedza??

Cytat:
Napisane przez Luba Pokaż wiadomość
Takie sobie przemyślenia...

Na początku dziewczyna musi byc idealnie i dokładnie wydepilowana, zadbana, szczupła i zawsze chetna na seks. Ale to za mało. Ona ma byc nie tylko chętna, ona musi byc chętna do obsługiwania w łóżku swojego faceta. Samej nie doświadczając niczego poza przyjemnościa, orgazm tylko pod choinkę. Ale to za mało. Powinna jeszcze idealnie gotowac i sprzatać, oczywiście cały czas obsługując faceta, bo po co ograniczac się do obsługi w łóżku. Ale to za mało. Powinna oczywiscie pracować zawodowo i swoimi pieniędzmi takze obsługiwać faceta. Ale to za mało. Bo przecież jeszcze powinna urodzic dziecko i zajmowac się nim, oczywiście!, perfekcyjnie.
W żadnym wypadku i na żadnym etapie życia nie powinna zapomniec, że musi dbac o siebie, perfekcyjnie się depilowac i obsługiwac swojego faceta.
Bo przecież jesli tego nie zrobi, to on znajdzie sobie inną perfekcyjnie wydepilowaną umysłowo* kobietę, która: Na poczatku dziewczyna musi...

* I ja wcale nie chce przez to powiedzieć że jest głupia. Ale raczej, że jest pozbawiona instynktu samozachowawczego i zwykłego rozsądku. Nie powinnyśmy się same ustawiac w związku tylko i wyłącznie na pozycji "dawcy".

------------------------------------------------

Czytam te wątki na seksie i intymnym i zastanawiam sie: skąd Wy bierzecie takich facetów?! Wyprzedaż jakas była, czy co?
Lubo, chylę przed Tobą czoła (przeczytanie tego to zaszczyt).
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-16, 10:35   #33
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: egoista??? moze niewiedza??

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Lubo, chylę przed Tobą czoła (przeczytanie tego to zaszczyt).
Ja również.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-16, 11:07   #34
Kmee
Zakorzenienie
 
Avatar Kmee
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 5 071
Dot.: egoista??? moze niewiedza??

Może seks nie jest najważniejszą rzeczą w związku... ale BARDZO ważną.
Koniecznie powiedz mu to co napisałaś, że dla Ciebie to co robi jest niewystarczające.
Każda połówka związku na takie samo prawo do satysfakcji.
Czasami robi się coś tylko po to aby sprawić tej drugiej osobie przyjemność i wcale nie trzeba tego uwielbiać.
Jeśli nie pasuje mu Twój smak (to dziwne, bo faceci przeważnie przepadają za naszym smakiem i zapachem), to zawsze możecie poratować się jakimś dobrej jakości smakowym żelikiem. Może lubi truskawki?
Ewentualnie zaproponuj mu, że polejesz się piwem

Trzymam kciuki i daj znać jak wyszła Wam rozmowa
Kmee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-16, 11:28   #35
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: egoista??? moze niewiedza??

Cytat:
Napisane przez Kmee Pokaż wiadomość
Może seks nie jest najważniejszą rzeczą w związku... ale BARDZO ważną.
Koniecznie powiedz mu to co napisałaś, że dla Ciebie to co robi jest niewystarczające.
Każda połówka związku na takie samo prawo do satysfakcji.
Czasami robi się coś tylko po to aby sprawić tej drugiej osobie przyjemność i wcale nie trzeba tego uwielbiać.
Jeśli nie pasuje mu Twój smak (to dziwne, bo faceci przeważnie przepadają za naszym smakiem i zapachem), to zawsze możecie poratować się jakimś dobrej jakości smakowym żelikiem. Może lubi truskawki?
Ewentualnie zaproponuj mu, że polejesz się piwem

Trzymam kciuki i daj znać jak wyszła Wam rozmowa
Kmee tylko o jakim "związku" my mówimy? Wydaje mi się, że to nie żaden związek, czy nawet nie jego zapowiedź, jeśli facet od początku ustawia kobietę w pozycji: rób mi loda na każdym spotkaniu, ale ja minetki to nie lubię robić, daj mi spokój. Gdzie tu jest fascynacja sobą? Gdzie chęć odkrywania siebie nawzajem? Jest raczej desperacja dziewczyny, która nie chce aby facet ją zostawił i wykorzystywanie tej sytuacji przez faceta do darmowych usług seksualnych - smutne, ale tak to wygląda. Może jeszcze co zrobi? Obleje się czekoladą? Przebierze za psa?
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-16, 11:46   #36
Kmee
Zakorzenienie
 
Avatar Kmee
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 5 071
Dot.: egoista??? moze niewiedza??

Oj wydaje mi się, że trochę przesadzasz.
Chłopak może się lenić, bo mu na to pozwoliła.. myśli, że sytuacja jest zupełnie zaakceptowana i nawet mu do głowy nie przyjdzie, że coś jest nie tak.
Szczególnie, że nawet ze sobą nie rozmawiali

Ja jestem daleka od oceniania związku, czy którego kolwiek z nich.. bo nic więcej o tym nie wiemy.. A co jeśli na prawdę mu "to" nie smakuje? Wtedy też widzisz coś złego aby "zmienić" swój smak? Zachęcić chłopaka? Zrobić pierwszy krok?
Dziewczyna musi pogadać, zaproponować coś co jej da frajde, a jak On się nie zgodzi, to dopiero można na nim "wieszać psy"... i wtedy ja bym go kopnęła w D.

Może on poprostu myśli, że jej jest dobrze, bo jemu jest

Edytowane przez Kmee
Czas edycji: 2009-01-16 o 11:49 Powód: poprawa konstrukcji zdania ;)
Kmee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-16, 12:02   #37
agamazzi
Zadomowienie
 
Avatar agamazzi
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 673
Dot.: egoista??? moze niewiedza??

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Kmee tylko o jakim "związku" my mówimy? Wydaje mi się, że to nie żaden związek, czy nawet nie jego zapowiedź, jeśli facet od początku ustawia kobietę w pozycji: rób mi loda na każdym spotkaniu, ale ja minetki to nie lubię robić, daj mi spokój. Gdzie tu jest fascynacja sobą? Gdzie chęć odkrywania siebie nawzajem? Jest raczej desperacja dziewczyny, która nie chce aby facet ją zostawił i wykorzystywanie tej sytuacji przez faceta do darmowych usług seksualnych - smutne, ale tak to wygląda. Może jeszcze co zrobi? Obleje się czekoladą? Przebierze za psa?
niestety smutne ale prawdziwe...

mysle, ze zalozycielka watku jest mlodziutka i po prostu boi sie sprzeciwic czy tez dyskutowac ze swoim facetem, a on niestety to wykorzystuje...
mysle, ze z jego strony nie ma mowy o milosci...
__________________
Come fai a dire che ami una persona, quando al mondo ci sono migliaia di persone che potresti amare di piu, se solo le incontrassi? Il fatto e che non le incontri.
agamazzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-16, 12:32   #38
aaricia8
Zakorzenienie
 
Avatar aaricia8
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: WAW
Wiadomości: 3 663
Dot.: egoista??? moze niewiedza??

Dziwny układ. Proponuję pogadać z nim, zrobić pierwszy krok. Jeśli to zignoruje, to ja bym sobie zupełnie darowała.
aaricia8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-16, 12:47   #39
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: egoista??? moze niewiedza??

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
dziecko kopnij go w du.. bo jestes dla niego zwyczajnie panna do lozka i tyle.
Przychylam się do tej opinii... Wygląda na to, że jesteś zdesperowana by go tylko zatrzymać i godzisz się na wszystko, co on "zarządzi" a on to wykorzystuje.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-16, 13:04   #40
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: egoista??? moze niewiedza??

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Lubo, chylę przed Tobą czoła (przeczytanie tego to zaszczyt).
Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Ja również.
Dziękuję Bardzo
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-16, 14:59   #41
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: egoista??? moze niewiedza??

Cytat:
Napisane przez zuni Pokaż wiadomość
czasem facet odmawia jesli nie jest sie idealnie perfekcyjnie wydepilowanym w stej strefie moze nie chce o tym mowic? bo mysli ze to krepujace
Nie ze krepujace, tylko tania wymowka.

Cytat:
Napisane przez Luba Pokaż wiadomość

Czytam te wątki na seksie i intymnym i zastanawiam sie: skąd Wy bierzecie takich facetów?! Wyprzedaż jakas była, czy co?
Wyobrazilem sobie ogloszenie: Facet do wziecia. Tanio. Maly przebieg. Odbior:

A pozniej wychodza wady fabryczne na wierzch...
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-16, 15:36   #42
doloresd
Wtajemniczenie
 
Avatar doloresd
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 455
Dot.: egoista??? moze niewiedza??

Skoro to twój chłopak i tworzycie związek, a on cię nie zaspokaja, a sam oczekuje takiego zaspokojenia, to dla mnie znaczy, że albo ma mało szacunku do ciebie i jest zwykłym dupkiem albo nie zastrzegłaś czego tak naprawdę oczekujesz. Dla mnie wymówka w stylu : nie zrobię ci tego, bo jakaś tam wydzielina, albo dziwnie cośtam pachnie, jest na poziomie przedszkolaka. Przecież on sam tam fiołkami na pewno nie pachnie Ja bym się poważnie zastanowiła nad związkiem, w końcu po to ludzie łączą się w pary żeby było im OBOJGU dobrze, a nie tylko jednej stronie.
doloresd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-16, 15:46   #43
Kmee
Zakorzenienie
 
Avatar Kmee
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 5 071
Dot.: egoista??? moze niewiedza??

Cytat:
Napisane przez doloresd Pokaż wiadomość
Ja bym się poważnie zastanowiła nad związkiem, w końcu po to ludzie łączą się w pary żeby było im OBOJGU dobrze, a nie tylko jednej stronie.
Święte słowa


Ps.
Co do "fiołków", to dla mnie zapach i smak czyściutkiego, zdrowego mężczyzny jest najlepszym afrodyzjakiem mój TŻ mówi dokładnie tak samo o "kobiecych soczkach"
Kmee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-17, 09:58   #44
Okno
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 72
Dot.: egoista??? moze niewiedza??

Cytat:
Napisane przez Kmee Pokaż wiadomość
Może seks nie jest najważniejszą rzeczą w związku... ale BARDZO ważną.
Koniecznie powiedz mu to co napisałaś, że dla Ciebie to co robi jest niewystarczające.
Każda połówka związku na takie samo prawo do satysfakcji.
Czasami robi się coś tylko po to aby sprawić tej drugiej osobie przyjemność i wcale nie trzeba tego uwielbiać.
Jeśli nie pasuje mu Twój smak (to dziwne, bo faceci przeważnie przepadają za naszym smakiem i zapachem), to zawsze możecie poratować się jakimś dobrej jakości smakowym żelikiem. Może lubi truskawki?
Ewentualnie zaproponuj mu, że polejesz się piwem

Trzymam kciuki i daj znać jak wyszła Wam rozmowa
W stu % się zgadzam. Dlaczego większość dziewczyn skreśla jakiegoś sobie obcego kolesia nic o nim nie wiedząc, tylko tyle co napisała autorka?
I dlaczego ffs komuś miałyby nie przeszkadzać wasze "soczki"? Jedni lubią, jedni nie, nie świadczy to o dojrzałości związku![w ogóle co za bzdura].
Kmee praktycznie tutaj jako jedyna stara się znaleźć jakieś sensowne rozwiązanie a reszta to tylko wypłakuje swoje żale że muszą dbać o siebie[nikt wam przecież nie każe :|, faceci również muszą dbać o siebie], mówi o beznadziejności partnera autorki, ogólnie beznadziejności facetów, o dziecinności, niektóre stwierdzają że to nie jest związek. Ja nie wiem jak szerokie niebo trzeba widzieć aby stwierdzić tyle dziwnych rzeczy zamiast wymyśleć jak Kmee jakieś rozwiązanie, jakąś ścieżke która by prowadziła do rozwiązania problemu, czy może zidentyfikowania co nim jest[najbardziej rozbawiło mnie stwierdzenie, że nie chce robić -> to dzieciuch...].

Tyle z mojej, dośc wrednej dzisiaj, strony.
Okno jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-17, 10:20   #45
Kmee
Zakorzenienie
 
Avatar Kmee
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 5 071
Dot.: egoista??? moze niewiedza??

Cytat:
Napisane przez Okno Pokaż wiadomość
W stu % się zgadzam. (..)
Kmee praktycznie tutaj jako jedyna stara się znaleźć jakieś sensowne rozwiązanie (..)
Dziękuję kochana za poparcie, widzę że mamy takie samo zdanie

Moim zdaniem poważny związek to rozmowy, kompromisy i wspólne znalezienie rozwiązania
Ja rozmowy o seksie to bardzo lubię, bo może wyjść z nich bardzo dużo fajnych rzeczy a jak już na prawdę wstydzę się o czymś powiedzieć TŻowi wprost, to piszę mu to na gg albo w sms.. taki sobie sposób wymyśliłam i się sprawdza! "wiesz kochanie, mam taką fantazję żebyśmy spróbowli/gdybyś/abyś"
Kmee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-17, 20:54   #46
lela111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 5
Dot.: egoista??? moze niewiedza??

rozmawiaalam z nim i wszystko ok powiedzial ze bd sie staral ze za bardzo mu zalezy na mnie i chce zeby bylo super pod kazdym wzgledem wreszcie sie odwazylam))) dzieki)))
lela111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-17, 21:00   #47
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: egoista??? moze niewiedza??

Cytat:
Napisane przez lela111 Pokaż wiadomość
rozmawiaalam z nim i wszystko ok powiedzial ze bd sie staral ze za bardzo mu zalezy na mnie i chce zeby bylo super pod kazdym wzgledem wreszcie sie odwazylam))) dzieki)))
Fajnie, że pogadaliście. Teraz pilnuj ustaleń i bądź konsekwentna w wymaganiu również od niego.

Na tym spotkaniu była tylko rozmowa? Czy znowu chciał seksu oralnego? Mam nadzieję, że po prostu miło pogadaliście i w końcu było romantyczniej i tak, jak Ty chciałaś.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-17, 21:20   #48
Kmee
Zakorzenienie
 
Avatar Kmee
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 5 071
Dot.: egoista??? moze niewiedza??

Cytat:
Napisane przez lela111 Pokaż wiadomość
rozmawiaalam z nim i wszystko ok powiedzial ze bd sie staral ze za bardzo mu zalezy na mnie i chce zeby bylo super pod kazdym wzgledem wreszcie sie odwazylam))) dzieki)))
Gratuluje, że się odważyłaś!!! Dałaś radę, brawo!
Nie takie to straszne jak się wydawało, prawda?
Kmee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-19, 18:25   #49
sanddyy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 116
GG do sanddyy
Dot.: egoista??? moze niewiedza??

hmmm.. musiscie naparwde porozmawiac.. powiedz o swoich odczuciach sa roznego rodzaje zele.. owocowe itd.. moze tym sposobem go przekonasz.. albo wysmaruj swoje cialo bita smietana.. i bedzie schodzil coraz nizej i zobaczysz.. sprobojcie moze pozycji 69 , ale pierwsza rzecz to rozmowa
__________________
bo żyć jest sztuką..
moja rola, to istnieć!

sanddyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-19, 18:27   #50
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: egoista??? moze niewiedza??

Cytat:
Napisane przez sanddyy Pokaż wiadomość
hmmm.. musiscie naparwde porozmawiac.. powiedz o swoich odczuciach sa roznego rodzaje zele.. owocowe itd.. moze tym sposobem go przekonasz.. albo wysmaruj swoje cialo bita smietana.. i bedzie schodzil coraz nizej i zobaczysz.. sprobojcie moze pozycji 69 , ale pierwsza rzecz to rozmowa
Jak z piosenki Nosowskiej... Zofia.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-19, 18:29   #51
sanddyy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 116
GG do sanddyy
Dot.: egoista??? moze niewiedza??

acha... czyli juz po rozmowie SUPER i dobrze zrobilas
__________________
bo żyć jest sztuką..
moja rola, to istnieć!

sanddyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-20, 07:46   #52
only4sex
Raczkowanie
 
Avatar only4sex
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 47
Dot.: egoista??? moze niewiedza??

Cytat:
Napisane przez lela111 Pokaż wiadomość
Zaczne od tego, iz kocham swojego chlopaka, czuje, ze on kocha mnie, ale jest maly problem, moj chlopak bardzo lubi seks oralny(nic w tym dziwnego chyba ale chodzi o to, ze jest on jednostronny, tzn ja mu sprawiam przyjemnosc, on mi nie bo stwierdzil, ze nie lubi tego), czasem wydaje mi sie ze seks jest tylko dodatkiem a oral w moim wykonaniu priorytetem, mysle, ze powinno byc na odwrot. Ja sie staram bardzo, chce zeby bylo mu dobrze, lubie sprawiac mu tak przyjemnosc, ale takze chcialabym kiedys zeby to on zrobil mi dobrze. Przejmuje sie, ze nie mam orgazmu ale z drugiej strony nic z tym nie robi, chodzi o to, ze on mysli, ze powinnam dojsc chyba w 1 min, jak piesci mnie w mijscu intymnym(oczywiscie mineta odpada bo on nie lubi) to chyba przez 10 sek tylko i to jego gra wstepna. Moze wydaje mu sie, ze podczas stosunku bedzie mi dobrze i owszem jest dobrze, ale dziewczyna potrzebuje czegos wiecej, ab dojsc(a przynajmniej ja), druga sprawa to taka, ze czasem mam wrazenie, ze to ja wszystko robie, to, co jest zwiazane z seksem (np najczesciej kochamy sie na jezdzca bo to ja skacze a on sobi ladnie lezy, od tylutez, bo on lubi, prawie nigdy normalnie, a tak lubie, bo on dominuje). Nie chce sie zalic tylko po prostu wyrzucic to z siebie, wiem, ze rozmowa moze by pomogla ale jakos musze sie to tego zebrac. Seks niby nie jest najwazniejszy ale jakos zle mi z tym. Chcialabym, zeby choc raz zajal sie mna, czy oczekuje za duzo?? Co o tym sadzicie wszystkim, przepraszam za skladnie, ale pisze w takim amoku, szybko i pod wplywem emocji.
Nigdy nie mów, że oczekujesz za dużo. To kobieta powinna być dla męzczyzny proprytetem a nie na odwrót! W łóżku oczekujemy spełnienia. Powinnaś z nim porozmawiać i powiedzieć czego oczekujesz. Nie pozwól traktować się jak zabawkę!
__________________
Seks to jedna z najpiękniejszych, najbardziej naturalnych, najzdrowszych rzeczy, jakie można kupić za pieniądze.
only4sex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-20, 07:48   #53
only4sex
Raczkowanie
 
Avatar only4sex
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 47
Dot.: egoista??? moze niewiedza??

Cytat:
Napisane przez lela111 Pokaż wiadomość
rozmawiaalam z nim i wszystko ok powiedzial ze bd sie staral ze za bardzo mu zalezy na mnie i chce zeby bylo super pod kazdym wzgledem wreszcie sie odwazylam))) dzieki)))
Niedoczytałam wątku Ale swoje zdanie podtrzymuje. Gratuluje
__________________
Seks to jedna z najpiękniejszych, najbardziej naturalnych, najzdrowszych rzeczy, jakie można kupić za pieniądze.
only4sex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-20, 20:07   #54
sanddyy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 116
GG do sanddyy
Dot.: egoista??? moze niewiedza??

watek zakonczony
__________________
bo żyć jest sztuką..
moja rola, to istnieć!

sanddyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-21, 10:44   #55
Okno
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 72
Dot.: egoista??? moze niewiedza??

Cytat:
Napisane przez only4sex Pokaż wiadomość
Nigdy nie mów, że oczekujesz za dużo. To kobieta powinna być dla męzczyzny proprytetem a nie na odwrót! W łóżku oczekujemy spełnienia. Powinnaś z nim porozmawiać i powiedzieć czego oczekujesz. Nie pozwól traktować się jak zabawkę!
W takim razie wyrazy współczucia dla twojego TŻ, o ile takowego posiadasz.
Okno jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-21, 12:12   #56
only4sex
Raczkowanie
 
Avatar only4sex
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 47
Dot.: egoista??? moze niewiedza??

Cytat:
Napisane przez Okno Pokaż wiadomość
W takim razie wyrazy współczucia dla twojego TŻ, o ile takowego posiadasz.
Żebyś wiedział/wiedziała że mam faceta. I ponad 3 lata jesteśmy ze soba. Współczucie? To chyba można powiedzieć Tobie. Jeśli jesteś facetem to widać egoistą o jakim tu mowa. Jeśli natomiast kobietą to tym bardziej współczuje bo moim zdaniem kobieta powinna czuć, że facet o nia dba. My kobiety potrzebujemy czegoś więcej niż mężczyźni.
__________________
Seks to jedna z najpiękniejszych, najbardziej naturalnych, najzdrowszych rzeczy, jakie można kupić za pieniądze.
only4sex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 21:40   #57
Okno
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 72
Dot.: egoista??? moze niewiedza??

Cytat:
Napisane przez only4sex Pokaż wiadomość
Żebyś wiedział/wiedziała że mam faceta. I ponad 3 lata jesteśmy ze soba. Współczucie? To chyba można powiedzieć Tobie. Jeśli jesteś facetem to widać egoistą o jakim tu mowa. Jeśli natomiast kobietą to tym bardziej współczuje bo moim zdaniem kobieta powinna czuć, że facet o nia dba. My kobiety potrzebujemy czegoś więcej niż mężczyźni.
1. Jak klikniesz na profil to zobaczysz że jestem facetem.
2. Wybacz, ale to ty podchodzisz do życia na zasadzie wymogów. On ma robić dla mnie, jestem ważniejsza. Co innego, jak właśnie to jest nazywane egoizmem?
3. Według mnie nie ważne czy jesteś mężczyzną czy kobietą, jeżeli się kocha, to należy dbać i rozpieszczać drugą osobę. A nie wymagać jak ty, by być rozpieszczaną. Nie jesteś facetem, a mówisz że więcej potrzebują kobiety. Nie znasz facetów, oni też lubią być kochani i lubią to czuć.
Okno jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-23, 09:37   #58
only4sex
Raczkowanie
 
Avatar only4sex
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 47
Dot.: egoista??? moze niewiedza??

Cytat:
Napisane przez Okno Pokaż wiadomość
jeżeli się kocha, to należy dbać i rozpieszczać drugą osobę.
Oto właśnie chodzi. Kobieta na ogół potrzebuje więcej uwagi niż mężczyzna. Nie powiedziałam, że on a robić dla mnie, jestem ważniejsza, jak sam to ująłeś. I nie mówie o rozpieszczaniu bo to rozbieżne pojęcie. Czy Twoim zdaniem facet, który kochając się z dziewczyną zaspokaja tylko siebie, jej dając jakąś namiastke przyjemności, nie jest egoistą? To facet powinien dbać o kobiete - to jego zadanie. Nie od dziś.
__________________
Seks to jedna z najpiękniejszych, najbardziej naturalnych, najzdrowszych rzeczy, jakie można kupić za pieniądze.
only4sex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-24, 15:23   #59
Okno
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 72
Dot.: egoista??? moze niewiedza??

Cytat:
Napisane przez only4sex Pokaż wiadomość
Oto właśnie chodzi. Kobieta na ogół potrzebuje więcej uwagi niż mężczyzna. Nie powiedziałam, że on a robić dla mnie, jestem ważniejsza, jak sam to ująłeś. I nie mówie o rozpieszczaniu bo to rozbieżne pojęcie. Czy Twoim zdaniem facet, który kochając się z dziewczyną zaspokaja tylko siebie, jej dając jakąś namiastke przyjemności, nie jest egoistą? To facet powinien dbać o kobiete - to jego zadanie. Nie od dziś.
Pewnie że powinien. Jednak zachęcam do ponownego przeczytania twojego posta który zacytowałem wcześniej, a zrozumiesz o czym ja pisałem. A jeżeli nie, no to cóż, trudno.
Okno jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:16.