Jak podkreślić jasną cerę? IV - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-01-22, 13:57   #211
Advay
Raczkowanie
 
Avatar Advay
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 148
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

ugh, jestem na siebie zła.
kupiłam puder wczoraj, niby był jakiś 'dzień z wizażystką'
dobierała mi babka pół godziny, mówiłam, że musi być zdziebko jaśniejszy... wmówiła mi ten 'idealny'
w domu oczywiście zobaczyłam jaką mam tapetę po tym...

a był taki mleczny odcień.. mogłam nie dać się namówić...
Advay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-22, 16:37   #212
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Advay Pokaż wiadomość
ugh, jestem na siebie zła.
kupiłam puder wczoraj, niby był jakiś 'dzień z wizażystką'
dobierała mi babka pół godziny, mówiłam, że musi być zdziebko jaśniejszy... wmówiła mi ten 'idealny'
w domu oczywiście zobaczyłam jaką mam tapetę po tym...

a był taki mleczny odcień.. mogłam nie dać się namówić...
Ojj to wielka szkoda... a nie da się wymienić tego, reklamować? To zależy chyba od sklepu, ale może się zgodzą... A co to za puder i ile kosztował?
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-22, 16:56   #213
mogwaica
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 521
GG do mogwaica
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

przypominam sie nikt nie używa burżuja??
__________________
Im niższa kultura tym naśladownictwo bardziej rozwinięte...


mogwaica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-22, 19:00   #214
Advay
Raczkowanie
 
Avatar Advay
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 148
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez iustitia Pokaż wiadomość
Ojj to wielka szkoda... a nie da się wymienić tego, reklamować? To zależy chyba od sklepu, ale może się zgodzą... A co to za puder i ile kosztował?
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.p...=2&produkt=473 jakosciowo nawet dobry.
tylko ten odcień... Kupiłam go w Drogerii Naturze... Za 17 zł.. to dużo taniej niż w kwc podają

jedynym minusem jest, że można z nim łatwo przesadzić, o. ;d
namówiła mnie na 76-sand. wyglądam z nim po prostu jak te wytapetowane laseczki z gimnazjum ;d...

zwrotów to oni raczej nie przyjmują, ale mam ciotkę, dla której ten puder sprawdzi się idealnie xd. Odsprzedam i kupię ten mleczny... Z innego też były w kompakcie takie jasne, nawet bardzo.. musicie się wybrać do natury
Advay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-22, 19:23   #215
lisnov
Zakorzenienie
 
Avatar lisnov
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 3 240
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Mam dwa problemy:
1. Jak ytylko zacznie sie cieplo mam zamiar stosowac kremy z filtrami, zeby sie nie opalic. Jak ja mam to smarowac ? Tylko twarz, dekolt i rece, czy cos wiecej, pod ubraniem tez ? Nie pobrudze sie ? Czy to sie szybko wchlania ? I czy mam odrazu walnac najwyzszy filtr czy stopniowo zwiekszac ?
2. O ile twarz wyglada slicznie blada to jakos nie widze siebie w sukience. Zwlaszcza, ze ja wszystko czarne nosze. Nie chce byc opalona a opalone nogi + blada twarz to chyba niezbyt dobre polaczenie ? W tym roku nie bede miala problemow bo jeszcze mnie nie stac na depilacje laserowa a nie mam sie czym golic bo wszystko powoduje okropne podraznienia wiec sie czuje strasznie z takimi nogami :/ Chyba jednak pokocham spodnie
lisnov jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-22, 22:19   #216
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Może kogoś zainteresuje porówanie jakie wkleiłam na wątku EDM: https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=2809

Jasne podkłady mineralne vs. "jasne" podkłady drogeryjne.
Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 12:01   #217
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Advay Pokaż wiadomość
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.p...=2&produkt=473 jakosciowo nawet dobry.
tylko ten odcień... Kupiłam go w Drogerii Naturze... Za 17 zł.. to dużo taniej niż w kwc podają

jedynym minusem jest, że można z nim łatwo przesadzić, o. ;d
namówiła mnie na 76-sand. wyglądam z nim po prostu jak te wytapetowane laseczki z gimnazjum ;d...

zwrotów to oni raczej nie przyjmują, ale mam ciotkę, dla której ten puder sprawdzi się idealnie xd. Odsprzedam i kupię ten mleczny... Z innego też były w kompakcie takie jasne, nawet bardzo.. musicie się wybrać do natury
Nigdy nie zwracałam uwagi na ten puder, mam dwa takie inne, w kwadratowych puderniczkach z gąbeczką w szufladce. Bardzo fajna rzecz, transparentny puder jest ok, naturalny też daje radę.

Cytat:
Napisane przez lisnov Pokaż wiadomość
Mam dwa problemy:
1. Jak ytylko zacznie sie cieplo mam zamiar stosowac kremy z filtrami, zeby sie nie opalic. Jak ja mam to smarowac ? Tylko twarz, dekolt i rece, czy cos wiecej, pod ubraniem tez ? Nie pobrudze sie ? Czy to sie szybko wchlania ? I czy mam odrazu walnac najwyzszy filtr czy stopniowo zwiekszac ?
2. O ile twarz wyglada slicznie blada to jakos nie widze siebie w sukience. Zwlaszcza, ze ja wszystko czarne nosze. Nie chce byc opalona a opalone nogi + blada twarz to chyba niezbyt dobre polaczenie ? W tym roku nie bede miala problemow bo jeszcze mnie nie stac na depilacje laserowa a nie mam sie czym golic bo wszystko powoduje okropne podraznienia wiec sie czuje strasznie z takimi nogami :/ Chyba jednak pokocham spodnie
O filtry najlepiej pytać na Biochemii.
Co do drugiego problemu, wydaje mi się, że najładniejsze jest ciało w wyrównanym kolorze

Cytat:
Napisane przez Nanomi Pokaż wiadomość
Może kogoś zainteresuje porówanie jakie wkleiłam na wątku EDM: https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=2809

Jasne podkłady mineralne vs. "jasne" podkłady drogeryjne.
Przypomniałaś mi, żebym też zrobiła takie porównanie, z "jasnymi" fluidami i minerałami
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-23, 14:16   #218
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Jestem w trakcie testowania nowego podkładu Inglota AMC LW 100, jest jasny to pewne, fajny w aplikacji, średniokryjacy, lekki, ne daje totalnie matowego wykończenia , lekko błyszczący ale nie świeci, nie gromadzi się w porach.To odcień beżowo-żółty jednak stopił się z moją różową cerą brdzo ładnie, może mieć tendencje do podkreślania skórek co jeszcze hmmmm to chyba wszystko , prawdopodobnie go kupię...
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 21:49   #219
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
Jestem w trakcie testowania nowego podkładu Inglota AMC LW 100, jest jasny to pewne, fajny w aplikacji, średniokryjacy, lekki, ne daje totalnie matowego wykończenia , lekko błyszczący ale nie świeci, nie gromadzi się w porach.To odcień beżowo-żółty jednak stopił się z moją różową cerą brdzo ładnie, może mieć tendencje do podkreślania skórek co jeszcze hmmmm to chyba wszystko , prawdopodobnie go kupię...
A ja się minerałuję i jest cudownie Jaśniutkie, miłe dla skóry i w ogóle ach Wyglądam lepiej niż w jakimkolwiek innym podkładzie czy pudrze kiedykolwiek.
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 08:51   #220
misia_bella
Zakorzenienie
 
Avatar misia_bella
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: wesołe miasteczko :)
Wiadomości: 3 240
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

dziewczyny, poleccie mi jakis dobry jasny podkład, który mogę dostac w polsce. Preferowana pólka to średnia i górna. Włsanie mi sie konczy mój ukochany L'oral True Match w kolorze W1 i nie wiem co kupic. Wszystkie kolory dostępnych u nas podkładów są chyba dla mulatek albo fanek solariów. Zastanawiałam sie nad kupnem zachwalanego na wizazu LP nr 100, ale oczywiście dostepny jest tylko na allegro. ehhh... bladolice poratujcie!
misia_bella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 16:03   #221
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez misia_bella Pokaż wiadomość
dziewczyny, poleccie mi jakis dobry jasny podkład, który mogę dostac w polsce. Preferowana pólka to średnia i górna. Włsanie mi sie konczy mój ukochany L'oral True Match w kolorze W1 i nie wiem co kupic. Wszystkie kolory dostępnych u nas podkładów są chyba dla mulatek albo fanek solariów. Zastanawiałam sie nad kupnem zachwalanego na wizazu LP nr 100, ale oczywiście dostepny jest tylko na allegro. ehhh... bladolice poratujcie!

Zobacz na pierwszy podst w wątku o Jasnych podkładach, tak jest ściąga Możesz zobaczyć na Revlon Colorstay Ivory, Mac i podobno jakieś nowe podkłady Inglota są.
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-24, 17:15   #222
sale_girl
Zadomowienie
 
Avatar sale_girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 239
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez misia_bella Pokaż wiadomość
dziewczyny, poleccie mi jakis dobry jasny podkład, który mogę dostac w polsce. Preferowana pólka to średnia i górna. Włsanie mi sie konczy mój ukochany L'oral True Match w kolorze W1 i nie wiem co kupic. Wszystkie kolory dostępnych u nas podkładów są chyba dla mulatek albo fanek solariów. Zastanawiałam sie nad kupnem zachwalanego na wizazu LP nr 100, ale oczywiście dostepny jest tylko na allegro. ehhh... bladolice poratujcie!
ja mam Rimmela - Stay Matte odcień 001 Ivory i jest ok
a tak wgl to witam wszystkie bladolice, bo to chyba mój pierwszy post tutaj
sale_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 17:44   #223
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez sale_girl Pokaż wiadomość
ja mam Rimmela - Stay Matte odcień 001 Ivory i jest ok
a tak wgl to witam wszystkie bladolice, bo to chyba mój pierwszy post tutaj
To nie jest z Tobą tak źle...
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 17:50   #224
misia_bella
Zakorzenienie
 
Avatar misia_bella
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: wesołe miasteczko :)
Wiadomości: 3 240
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez iustitia Pokaż wiadomość
Zobacz na pierwszy podst w wątku o Jasnych podkładach, tak jest ściąga Możesz zobaczyć na Revlon Colorstay Ivory, Mac i podobno jakieś nowe podkłady Inglota są.
Revlon jakos do mnie nie przemawia. Ma wielka dziure i podkład trzeba wylewac. No chyba że tylko testery tak maja, a normalne produkty do sprzedaży są z pompką albo pompkę można dokupic.

Cytat:
Napisane przez sale_girl Pokaż wiadomość
ja mam Rimmela - Stay Matte odcień 001 Ivory i jest ok
a tak wgl to witam wszystkie bladolice, bo to chyba mój pierwszy post tutaj

Rimmel jakos do mnie nie przemawia. maiłam kiedys ich podkład i strasznie mnie zapchał, poza tym wybrałam kolor najjasniejszy w z całej gamy, a i tak był, jak dla mnie za ciemny


edit: dziewczyny a macie jakiegos sprawdzonego sprzedawce na all z LP 100, bo strasznie mnie kusi ten podkład
misia_bella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 18:01   #225
Arwena84
Zadomowienie
 
Avatar Arwena84
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 638
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez iustitia Pokaż wiadomość
Zobacz na pierwszy podst w wątku o Jasnych podkładach, tak jest ściąga Możesz zobaczyć na Revlon Colorstay Ivory, Mac i podobno jakieś nowe podkłady Inglota są.
Z tym ze trzeba sie liczyc z tym, ze Revlon jest rozowawy... MACa uwielbiam, ale podklady sa ciemne, najjasniejszy jest dla mnie za ciemny, a jakos specjalnie biala nie jestem. Obecnie mam Diora Forever, najjasniejszy odcien (100 chyba), nie ma ani odrobiny rozu. Tez troche za ciemny, ale rozrobiony z baza wyglada dobrze, do tego kryje i pieknie pachnie.

Od miesiaca czekam na moja paczke z NYXem... Natural i Pale. Mam nadzieje, ze dojdzie i potwierdza sie zachwyty nad nim.
__________________
MAComania mnie dopadla, choroba ciezka, przewlekla i obawiam sie ze nieuleczalna.

Edytowane przez Arwena84
Czas edycji: 2009-01-24 o 18:03
Arwena84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 20:03   #226
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez misia_bella Pokaż wiadomość
Revlon jakos do mnie nie przemawia. Ma wielka dziure i podkład trzeba wylewac. No chyba że tylko testery tak maja, a normalne produkty do sprzedaży są z pompką albo pompkę można dokupic.


edit: dziewczyny a macie jakiegos sprawdzonego sprzedawce na all z LP 100, bo strasznie mnie kusi ten podkład
Zależy, jakiego Revlona kupisz, ja mam z pompką.

Sprawdź na forum, wpisz w wyszukiwarkę jego nick, powinien się pokazać wątek, gdzie dziewczyny polecają sobie sprzedawców.

Cytat:
Napisane przez Arwena84 Pokaż wiadomość
Z tym ze trzeba sie liczyc z tym, ze Revlon jest rozowawy... MACa uwielbiam, ale podklady sa ciemne, najjasniejszy jest dla mnie za ciemny, a jakos specjalnie biala nie jestem. Obecnie mam Diora Forever, najjasniejszy odcien (100 chyba), nie ma ani odrobiny rozu. Tez troche za ciemny, ale rozrobiony z baza wyglada dobrze, do tego kryje i pieknie pachnie.

Od miesiaca czekam na moja paczke z NYXem... Natural i Pale. Mam nadzieje, ze dojdzie i potwierdza sie zachwyty nad nim.
No tak, Revlon to świnka

A NYX Pale wygląda obiecująco, zamówiłam sobie zanim dorwałam się do minerałów i teraz go nie chcę, leży sobie nieotwarty...
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 22:35   #227
misia_bella
Zakorzenienie
 
Avatar misia_bella
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: wesołe miasteczko :)
Wiadomości: 3 240
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez iustitia Pokaż wiadomość
Zależy, jakiego Revlona kupisz, ja mam z pompką.

w Revlonie jestem średnio obczajona, ale wydawało mi się że Colorstay to jest tylko z tą dziura wielką innych (chyba) nie widziałam
misia_bella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-25, 00:07   #228
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez misia_bella Pokaż wiadomość
w Revlonie jestem średnio obczajona, ale wydawało mi się że Colorstay to jest tylko z tą dziura wielką innych (chyba) nie widziałam
Bo prawdziwy Revlon Colorstay jest bez pompki. Te z pompką dostępne na Allegro to podobno zupełnie co innego, ale nie do końca wiem o co z tym chodzi, w końcu nazwa marki identyczna. Nie mniej jednak jeszcze nigdy poza Allegro Revlonów z pompką nie widziałam. Może to jakiś chiński wynalazek.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-25, 00:45   #229
Arwena84
Zadomowienie
 
Avatar Arwena84
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 638
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Bo prawdziwy Revlon Colorstay jest bez pompki. Te z pompką dostępne na Allegro to podobno zupełnie co innego, ale nie do końca wiem o co z tym chodzi, w końcu nazwa marki identyczna. Nie mniej jednak jeszcze nigdy poza Allegro Revlonów z pompką nie widziałam. Może to jakiś chiński wynalazek.
Tez nie widzialam takich z pompka. Do tego sloiczka Revlonowego da sie przyzwyczaic, na poczatku tez mi strasznie przeszkadzal.
__________________
MAComania mnie dopadla, choroba ciezka, przewlekla i obawiam sie ze nieuleczalna.
Arwena84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-25, 09:14   #230
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Bo prawdziwy Revlon Colorstay jest bez pompki. Te z pompką dostępne na Allegro to podobno zupełnie co innego, ale nie do końca wiem o co z tym chodzi, w końcu nazwa marki identyczna. Nie mniej jednak jeszcze nigdy poza Allegro Revlonów z pompką nie widziałam. Może to jakiś chiński wynalazek.
Nie patrzyłam za Revlonem po sklepach, ale na Allegro faktycznie są takie z pompką, z tego, co czytałam to amerykańska edycja, wiadomo, że tam mają trochę inne wszystko A, i mają to sprzedawcy, którzy są polecani na Wizażu jako uczciwi i nie mają negatywnych opinii czy wątpiących w oryginalność produktu...
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-25, 11:02   #231
Integral
Raczkowanie
 
Avatar Integral
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 424
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Ten nyx to jest taki bardzo średni jakościowo. Na początku zrobił na mnie wrażenie kryjącego, ale za drugim razem już było gorzej. Podkreśla suche skórki, a nie matuje. I przede wszystkim jest strasznie nietrwały, wystarczy dotknąć twarzy i już masz go pełno na palcach, a na twarzy smugi. Ze skrobią jest trochę lepiej. Niestety, z nyxem na twarzy nie będe mogła pójść na koncert rockowy w plenerze w deszczowy dzień tak jak to robiłam z colorstayem
Integral jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-25, 13:21   #232
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez iustitia Pokaż wiadomość
Nie patrzyłam za Revlonem po sklepach, ale na Allegro faktycznie są takie z pompką, z tego, co czytałam to amerykańska edycja, wiadomo, że tam mają trochę inne wszystko A, i mają to sprzedawcy, którzy są polecani na Wizażu jako uczciwi i nie mają negatywnych opinii czy wątpiących w oryginalność produktu...
Wiem że mają go polecani sprzedawcy, ale to dla mnie jest dziwne, że poza Allegro nie idzie go dostać.
Poza tym dużo siedzę na YT i wiele filmów Amerykanek na temat ColorStay'a obejrzałam i wszystkie używały takiego bez pompki. Żadna też nie wspominała, że jest jakiś inny, więc dla mnie to jest mocno podejrzane.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 17:03   #233
nikadomi
Rozeznanie
 
Avatar nikadomi
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 993
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Dziewczyny, używałyście może pudrów Golden Rose? Widzę, że mają jakiś biały w swojej ofercie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fh530-dx7jo1bk.jpg (10,6 KB, 84 załadowań)
nikadomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 22:05   #234
Advay
Raczkowanie
 
Avatar Advay
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 148
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

ugh, kupiłam w końcu 'mój' puder.
chciałam go zamienić na jakiś bardziej kryjący... ale ostałam przy moim kwc.
macie swoje kwc? ja zawsze wracam do transparentnego, matującego 'maybelline - dream mat powder'
4 opakowanie leci ;p.

a wasze ulubione, do których mimo wszystko wracacie?
Advay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 08:10   #235
TsaiNu
Rozeznanie
 
Avatar TsaiNu
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: somewhere over the rainbow ;)
Wiadomości: 848
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Dziewczyny a uzywacie jakichs mineralkow? ja zamierzam kupic cala serie z maybelline tylko wlasnie obawiam sie czy kolory nie sa za ciemne? Mam jasną cere ale w zoltym odcieniu, a nie rozowym Hmmm pasuje mi np. revlon - buff i zastanawiam sie czy te mineralne maybelline maja jasne odcienie?
__________________


How people treat you is their karma, how you react is yours.

Wayne Dyer
TsaiNu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 09:38   #236
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez TsaiNu Pokaż wiadomość
Dziewczyny a uzywacie jakichs mineralkow? ja zamierzam kupic cala serie z maybelline tylko wlasnie obawiam sie czy kolory nie sa za ciemne? Mam jasną cere ale w zoltym odcieniu, a nie rozowym Hmmm pasuje mi np. revlon - buff i zastanawiam sie czy te mineralne maybelline maja jasne odcienie?
Przede wszystkim, maybelline to nie są minerały To jest zwykły kosmetyk, do którego oprócz normalnej chemii producent wrzucił kilka minerałów, żeby mieć nowy sposób reklamy. Jeżeli naprawdę szukasz czegoś jasnego z czystych minerałów, to zobacz na Rhea (to jedyne dostaniesz w Polsce), poczytaj wątki o EDM, Buff.
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 16:18   #237
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Ja właśnie zakupiłam Maybelline mineralny, miał dobre recenzje, zobacze co i jak
__________________
Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 23:35   #238
Mirona
Raczkowanie
 
Avatar Mirona
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 66
GG do Mirona Send a message via Skype™ to Mirona
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

to ja się podłącze.
Mirona lat 18. Bladacznik od urodzenia. nie używałam podkładów czy pudrów chyba ze jakiaś wieksza impreza to kosmetyczka kombinowała. Powiem szczerze że nie mam pojecia jaki dobrać kolor podkładu, bazy czy też pudru czy Różu. w drogeriach nie ma nic!
Dołącze zdjecie swoje. (z dopiskiem 'tylko dla ludzi o mocnych nerwach')
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1010002.jpg (66,8 KB, 214 załadowań)
__________________
The thing women have got to learn is that nobody gives you power. You just take it.
Mirona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-28, 06:57   #239
TsaiNu
Rozeznanie
 
Avatar TsaiNu
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: somewhere over the rainbow ;)
Wiadomości: 848
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Wiem, ale innych w Polsce nie dostane nie chce zamawiac przez net. Czytalam o Rhea i ma bardzo kiepskie opinie a o tym meybelline sporo czytalam na zagraniczych stronach i bardzo go chwalą no nic kupię i spróbuję, nie mam tendencji do zapychania wiec nie powinny mi zaszkodzic...chodzi mi o to czy sa jasne kolorki?? bo jeszcze nie szukalam ich u mnie i tak sie zastanawiam

aha i z tego co wyczytalam to maybelline nie zawiera talku olejkow ani tluszczy
__________________


How people treat you is their karma, how you react is yours.

Wayne Dyer

Edytowane przez TsaiNu
Czas edycji: 2009-01-28 o 08:59
TsaiNu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-28, 14:35   #240
marchewkowe pole
Zakorzenienie
 
Avatar marchewkowe pole
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wałbrzych/ Wrocław
Wiadomości: 3 607
GG do marchewkowe pole
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez TsaiNu Pokaż wiadomość
Wiem, ale innych w Polsce nie dostane nie chce zamawiac przez net. Czytalam o Rhea i ma bardzo kiepskie opinie a o tym meybelline sporo czytalam na zagraniczych stronach i bardzo go chwalą no nic kupię i spróbuję, nie mam tendencji do zapychania wiec nie powinny mi zaszkodzic...chodzi mi o to czy sa jasne kolorki?? bo jeszcze nie szukalam ich u mnie i tak sie zastanawiam

aha i z tego co wyczytalam to maybelline nie zawiera talku olejkow ani tluszczy
Z Rhea możesz sobie zamowić próbki i sprawdzić na własnej skórze czy jest dobry czy zły...

Edit: skład tego "mineralnego" Maybelinne przeraża mnie jeszcze bardziej niż niemineralnych podkładów "Nie zawiera sztucznych składników", no cóż, dla mnie "synthetic wax" brzmi lekko sztucznie
__________________
be my only, be the water where i'm wading/you're my river running high, run deep run wild

Edytowane przez marchewkowe pole
Czas edycji: 2009-01-28 o 14:39
marchewkowe pole jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:28.