Szampony koloryzuj±ce, szamponetki - pytania, problemy - w±tek zbiorczy - Strona 111 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2012-08-26, 11:52   #3301
giefa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: Szampon koloryzuj±cy na rozja¶niacz?!

postaram siê co¶ znale¼æ... dziêki
giefa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-08-29, 16:43   #3302
Paranoir
Raczkowanie
 
Avatar Paranoir
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomo¶ci: 107
GG do Paranoir
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Moje wlosy sa obecnie koloru blond, z brazem na odrostach
Czy jak poloze szamponetke firmy Joanna Braz albo Ciemny braz, kolor nie wyjdzie rudy?
Czy lepiej uzyc farby bez amoniaku np Lóreal casting? Wlosy musze myc codziennie wiec stad moje watpliwosci co do szamponetki ;/
__________________
Le ciel étoilé au-dessus de moi et la loi morale en moi.

Immanuel Kant
Paranoir jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-09-03, 11:15   #3303
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Paranoir Poka¿ wiadomo¶æ
Moje wlosy sa obecnie koloru blond, z brazem na odrostach
Czy jak poloze szamponetke firmy Joanna Braz albo Ciemny braz, kolor nie wyjdzie rudy?
Czy lepiej uzyc farby bez amoniaku np Lóreal casting? Wlosy musze myc codziennie wiec stad moje watpliwosci co do szamponetki ;/
mo¿e siê spieraæ na rudo ,i to szybko.... kiedy¶ k³ad³am czerñ na w³osy naturalny blond, wysz³y rude

a mnie zastanawia, czy mo¿na mieszaæ szamponetki? jesli np. zmieszam czern i niebieska, wyjdzie mi niebieska czern? dodam,ze mam wlosy rude
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-09-03, 13:54   #3304
anka1892
Zadomowienie
 
Avatar anka1892
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 1 582
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

ja po poradê, jako pocz±tkuj±ca w tych sprawach. W³osy do tej pory farbowa³am szamponetkami i farb± pallete- t± z opakowaniem "shake" wiêc by³o ³atwo, a teraz przysz³a kolej na Joanna Multi Soft color - odcieñ orzechowy br±z. I mam pytanie odno¶nie zmiesanie utleniacza z szamponem koloryzuj±cym. Na ulotce pisz± o stosunku 1:1,5 i wynika z tego ¿e na 1 opakowanie szamponu mam daæ 1,5 opakowania utleniacza (6%), czy jak ? Bo je¶li tak jak napisa³am, to ja przecie¿ mam tylko jedno opakowanie utleniacza (60 g). tak wiêc mogê daæ mniej tego utleniacza? A mo¿e ¼le rozumiem proporcje i ma byæ odwrotnie, tzn na t± tubkê szamponu powinnam daæ po³owê utleniacza? Proszê kogo¶ do¶wiadczonego o poradê



edit: ok, chyba co¶ zrozumia³am, ta proporcja to pewnie chodzi o gramy, bo widzê, ¿e tubka z szamponem ma 40 gram, a z utleniaczem 60 gram, czyli mam zu¿yæ wszystko to co mi dali i tyle ale moje pytanie jest, czy w obawie przed np. zniszczeniem w³osów mogê daæ mniej utleniacza? czy to tak nie dzia³a

Edytowane przez anka1892
Czas edycji: 2012-09-03 o 14:00
anka1892 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-09-05, 20:10   #3305
caesia_ruben
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomo¶ci: 3
Pomó¿cie, jaki kolor szamponetki?

Witajcie kochane,

Mam jedno pytanie, jak my¶licie jak± szamponetk± (nie chcia³abym na razie farbowaæ w³osów) mog³abym uzyskaæ taki kolorek jak na zdjêciu?



Ostatnio koloryzowa³am w³osy szamponetk± z Joanny Czekoladowy Br±z (24 zmycia) ale kolor wyszed³ bardzo ciemny na koñcach wrêcz czarny a pod ¶wiat³o ma bordowo-fioletowe refleksy, a mi chodzi³o o kolor w³a¶nie jak na zdjêciu, g³êboki jednak br±z ale z ciep³ym odcieniem pod ¶wiat³o.
Aha, dodam ¿e mój naturalny kolor w³osów to br±z taki ¶redni nie bardzo ciemny nie jasny równie¿.

Podajcie, proszê swoje propozycje co do firmy i koloru.
Z góry dziêkujê
Pozdrawiam
caesia_ruben jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-09-06, 07:42   #3306
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: Pomó¿cie, jaki kolor szamponetki?

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=226202

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=205371
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-09-17, 17:29   #3307
Krasko1
Zakorzenienie
 
Avatar Krasko1
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 5 198
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Nie jestem pewna czy tutaj mogê zadaæ to pytanie ale nie chcia³am zak³adaæ nowego w±tku
Witam
Chcia³abym pofarbowaæ sobie w³osy szamponetk± (marion najprawdopodobniej) i zastanawiam siê czy pokryje moje w³osy do¶æ równomiernie. Mam farbowane z odrostami. Na dodatek farba nie chwyci³a równomiernie wiêc mam jakie¶ 3 odcienie na g³owie Farbowane by³y ponad pó³ roku temu
__________________
Kto Ci powiedzia³, ¿e jestem kobiet±?

Ja nie jestem kobiet±. Jestem ewenementem


28.05.12 podciêcie koñcówek
12.07.12 podciêcie koñcówek

T¿- Towarzysz ¯ycia
Krasko1 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2012-11-02, 16:49   #3308
thecieniu
Raczkowanie
 
Avatar thecieniu
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Trójmiasto i okolice
Wiadomo¶ci: 64
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Hej, te¿ pozwolê sobie zapytaæ Was o radê
Zastanawiam siê nad u¿yciem szamponetki na kilka myæ, tak dla urozmaicenia. Mam
Mam w³osy w kolorze br±zowym (trochê ciemniejsze ni¿ na avatarze) - to mój naturalny kolor, nie by³y nigdy farbowane. My¶la³am o zmienie na czarny albo kasztanowo-rudawy - nie zale¿y mi na konkretnym kolorze, chcia³abym poprostu co¶ zmieniæ, mo¿e byæ tylko o jeden ton.
Wa¿ne natomiast jest dla mnie to, abym po jakim¶ czasie mog³a wróciæ do naturalnego.
Jaki produkt polecacie? S³ysza³am, ¿e Palette zupe³nie nie chce siê zmyæ, ale mo¿e szamponetki innych firm daj± radê? Która najmniej obci±¿a w³osy?
Czy aby pomóc wróciæ do normalnego koloru pomo¿e u¿ycie ponownie szamponetki ale tym razem w kolorze zbli¿onym do mojego naturalnego?
thecieniu jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-10, 16:53   #3309
Illane
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomo¶ci: 1
Szampon koloryzuj±cy - dlaczego siê nie zmywa?

Jestem szatynk± (naturalne w³osy) natomiast jaki¶ czas temu postanowi³am spróbowaæ przefarbowaæ w³osy na inny kolor, czarny. Nie kupowa³am farby tylko szampon koloryzuj±cy do 24 myæ (mam bardzo delikatne i cienkie w³osy, ale chcia³am spróbowaæ inny kolor)...

Myjê w³osy dzieñ w dzieñ i my¶la³am, ¿e kolor szybko zejdzie. Mam go ju¿ na w³osach pó³ roku, tylko ogromne odrosty do wysoko¶ci uszu (nie mam zamiaru nak³adaæ kolejnego szamponu koloryzuj±cego, wy wyrównaæ kolor w³osów). Je¶li odrosty mia³abym d³u¿sze, bym je ¶ciê³a; natomiast one siêgaj± mi do chrz±stek uszu.
Dlaczego szampon koloryzuj±cy siê nie zmy³ pomimo, ¿e mia³ zej¶æ po 24 myciach?

Jedynie czekam a¿ mi w³asne odrosn±, ale chcia³abym wiedzieæ co mo¿e byæ przyczyn±, ¿e szampon koloryzuj±cy do 24 myæ pozostaje mi na w³osach ju¿ pó³ roku.

Z góry dziêkujê.
Illane jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-10, 17:10   #3310
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Szampon koloryzuj±cy - dlaczego siê nie zmywa?

dlatego ¿e "szampon" na 24 mycia w zasadzie niczym siê nie ró¿ni od zwyk³ej farby mo¿e ma np. jaki¶ odpowiednik amoniaku, lub s³abszy oxydant.
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-10, 20:12   #3311
GrassIsGreener
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomo¶ci: 444
Dot.: Szampon koloryzuj±cy - dlaczego siê nie zmywa?

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
dlatego ¿e "szampon" na 24 mycia w zasadzie niczym siê nie ró¿ni od zwyk³ej farby mo¿e ma np. jaki¶ odpowiednik amoniaku, lub s³abszy oxydant.
__________________
GrassIsGreener jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-15, 18:55   #3312
malasy
Przyczajenie
 
Avatar malasy
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 14
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Mam do Was dziewczyny pytanie
Mój obecny kolor jest taki jak w avatarze. Jest to moj naturalny kolor. Jedyne co bylo robione z w³oskami, to trwa³a rok i 2 lata temu. Bardzo chcia³abym spróbowaæ przyciemniæ w³osy na jaki¶ ciep³y br±z. Ale problem jest taki, ¿e bojê siê, ¿e pó¼niej zatêskniê za moim naturalnym kolorem
Czy br±z z Delii albo Joanny zmyje mi siê z w³osów? Dodam, ¿e kiedy¶ traktowa³am same koñcowki szamponetk± w kolorze czerwieni i zostawal taki rudy. Byc mo¿e moim problemem bylo to, ¿e pierwsze "szamponetkowanie" zaczê³am od Palette...
Proszê o pomoc
malasy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-15, 23:11   #3313
Fram
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 257
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez malasy Poka¿ wiadomo¶æ
Mam do Was dziewczyny pytanie
Mój obecny kolor jest taki jak w avatarze. Jest to moj naturalny kolor. Jedyne co bylo robione z w³oskami, to trwa³a rok i 2 lata temu. Bardzo chcia³abym spróbowaæ przyciemniæ w³osy na jaki¶ ciep³y br±z. Ale problem jest taki, ¿e bojê siê, ¿e pó¼niej zatêskniê za moim naturalnym kolorem
Czy br±z z Delii albo Joanny zmyje mi siê z w³osów? Dodam, ¿e kiedy¶ traktowa³am same koñcowki szamponetk± w kolorze czerwieni i zostawal taki rudy. Byc mo¿e moim problemem bylo to, ¿e pierwsze "szamponetkowanie" zaczê³am od Palette...
Proszê o pomoc
Nieeee, ja s±dzê ¿e jak ma siê taki fajny naturalny kolor to siê nie farbuje
Wszystko mo¿e pozostawiæ jaki¶ niechciany poblask na w³osach i nie zej¶æ nigdy, ciê¿ko daæ gwarancjê ¿e zejdzie w 100%.
Fram jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-16, 12:31   #3314
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez malasy Poka¿ wiadomo¶æ
Mam do Was dziewczyny pytanie
Mój obecny kolor jest taki jak w avatarze. Jest to moj naturalny kolor. Jedyne co bylo robione z w³oskami, to trwa³a rok i 2 lata temu. Bardzo chcia³abym spróbowaæ przyciemniæ w³osy na jaki¶ ciep³y br±z. Ale problem jest taki, ¿e bojê siê, ¿e pó¼niej zatêskniê za moim naturalnym kolorem
Czy br±z z Delii albo Joanny zmyje mi siê z w³osów? Dodam, ¿e kiedy¶ traktowa³am same koñcowki szamponetk± w kolorze czerwieni i zostawal taki rudy. Byc mo¿e moim problemem bylo to, ¿e pierwsze "szamponetkowanie" zaczê³am od Palette...
Proszê o pomoc
Na pewno nie zejdzie do koñca, zw³aszcza z jasnych w³osów, nawet je¶li tak ci siê bêdzie wydawaæ, to i tak zostanie ruda po¶wiata
Sama chêtnie przefarbowa³abym siê na rudo, ale mam jasny blond (d³ugo to trwa³o, zanim uda³o mi siê uzyskaæ ch³odny odcieñ) i wiem, ¿e potem ju¿ do niego nie wrócê. Dlatego teraz tylko utrzymujê ch³odny odcieñ, u¿ywaj±c fioletowych balsamów koloryzuj±cych
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-17, 21:31   #3315
malasy
Przyczajenie
 
Avatar malasy
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 14
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Dziêkujê Wam kochane za odpowiedzi ;*
Postanowi³am póki co cieszyæ siê swoim kolorem
malasy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-12-06, 14:03   #3316
SexPistols
Raczkowanie
 
Avatar SexPistols
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomo¶ci: 179
Pro¶ba o pomoc. Czy szamponetka niszczy w³osy?

Jestem zupe³nym laikiem je¿eli chodzi o koloryzacjê w³osów. Dlatego proszê o pomoc
Mam d³ugie, zdrowe i gêste w³osy. Od pewnego czasu jednak zacz±³ mi przeszkadzaæ ich zimny odcieñ. Zaryzykowa³am z szamponetk± i zakocha³am siê w ciep³ych tonach jakie nada³a na dobre 3-4 tygodnie moim w³osom. W tej chwili ju¿ siê zupe³nie wyp³uka³a a ja têskniê za ciep³ymi refleksami. I teraz mam pytanie:
Czy zdrowiej dla w³osów u¿ywaæ szamponetkê koloryzuj±c± raz na 3-4 tygodnie czy co¶ bardziej trwa³ego jak pianka czy farba raz na 2-3 miesi±ce?
Co bardziej zniszczy mi w³osy?
Czy szamponetka w ogóle niszczy strukturê w³osa?
Moje po jednym u¿yciu by³y l¶ni±ce i w bardzo dobrym stanie.
SexPistols jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-12-07, 11:17   #3317
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomo¶ci: 22 549
Dot.: Pro¶ba o pomoc. Czy szamponetka niszczy w³osy?

Cytat:
Napisane przez SexPistols Poka¿ wiadomo¶æ
Jestem zupe³nym laikiem je¿eli chodzi o koloryzacjê w³osów. Dlatego proszê o pomoc
Mam d³ugie, zdrowe i gêste w³osy. Od pewnego czasu jednak zacz±³ mi przeszkadzaæ ich zimny odcieñ. Zaryzykowa³am z szamponetk± i zakocha³am siê w ciep³ych tonach jakie nada³a na dobre 3-4 tygodnie moim w³osom. W tej chwili ju¿ siê zupe³nie wyp³uka³a a ja têskniê za ciep³ymi refleksami. I teraz mam pytanie:
Czy zdrowiej dla w³osów u¿ywaæ szamponetkê koloryzuj±c± raz na 3-4 tygodnie czy co¶ bardziej trwa³ego jak pianka czy farba raz na 2-3 miesi±ce?
Co bardziej zniszczy mi w³osy?
Czy szamponetka w ogóle niszczy strukturê w³osa?
Moje po jednym u¿yciu by³y l¶ni±ce i w bardzo dobrym stanie.
Je¶li wybieraæ miêdzy tymi dwiema opcjami, to ja stawiam na szmponetkê. Nie ma tam nic niszczêcego strukturê w³osa.
Ale chyba jeszcze lepiej postawiæ na np. zio³owe p³ukani (³uski cebuli, rumianek) albo co¶ takiego http://khadi.pl/cassia-bezbarwna-henna-senna. Cassia zawiera ¿ó³ty barwnik ocieplaj±cy kolor.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-12-10, 14:28   #3318
olcia366
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomo¶ci: 1
Inny kolor

Czy mo¿na mieszaæ rozja¶niacz z szamponetk±?
olcia366 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-12-10, 17:22   #3319
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomo¶ci: 22 549
Dot.: Inny kolor

Cytat:
Napisane przez olcia366 Poka¿ wiadomo¶æ
Czy mo¿na mieszaæ rozja¶niacz z szamponetk±?
Nie s±dzê. Tylko po co w³a¶ciwie to robiæ? Mo¿na u¿yæ najepierw rozja¶niacza, a potem szamponetki.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-11, 17:16   #3320
Monso0n
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomo¶ci: 4
problem po u¿yciu szamponu koloryzuj±cego

Witam,

piszê, bo w sierpniu u¿y³em szamponu koloryzuj±cego (bodaj¿e Palette) w kolorze ciemny br±z, który mia³ siê zmyæ po 24 myciach, z czystej ciekawo¶ci i od tamtej pory w³osy nadal s± w tym kolorze. Dodam, ¿e w³osy myjê praktycznie codziennie. Mój naturalny kolor to jasny br±z, lecz niestety nie widaæ w ogóle odrostów, a w³osy z pewno¶ci± uros³y. Czy jest jaki¶ nieinwazyjny sposób na powrót do poprzedniego koloru?

Pozdrawiam.
Monso0n jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-12-11, 18:53   #3321
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomo¶ci: 22 549
Dot.: problem po u¿yciu szamponu koloryzuj±cego

Cytat:
Napisane przez Monso0n Poka¿ wiadomo¶æ
Witam,

piszê, bo w sierpniu u¿y³em szamponu koloryzuj±cego (bodaj¿e Palette) w kolorze ciemny br±z, który mia³ siê zmyæ po 24 myciach, z czystej ciekawo¶ci i od tamtej pory w³osy nadal s± w tym kolorze. Dodam, ¿e w³osy myjê praktycznie codziennie. Mój naturalny kolor to jasny br±z, lecz niestety nie widaæ w ogóle odrostów, a w³osy z pewno¶ci± uros³y. Czy jest jaki¶ nieinwazyjny sposób na powrót do poprzedniego koloru?

Pozdrawiam.
Po pierwsze: szampony do 24 myæ to normalne trwa³e farby. Te 24 mycia w nazwie to chwyt marketingowy. Zamiast amoniaku maj± inny zwi±zek chemiczny o analogicznej funcji.
Po drugie: farbowanie nie wp³ywa na naturalny kolor w³osów. Je¶li uros³y, to w twoim naturalnym kolorze. Na niefarbowanych w³osach zazwyczaj widaæ gradient koloru, bo odbarwiaj± siê z czasem od czynników zewnêtrznych - czyli ciemniejsze przy skórze i ja¶niejsze na koñcach. Je¶li nie widaæ odrostów, to fajnie trafi³e¶ z farb±.
Po trzecie: Sztucznego pigmentu mo¿esz siê pozbyæ dekoloryzacj±, ale na zupe³ny powrót do natury nie ma co liczyæ raczej.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-12-12, 13:05   #3322
Monso0n
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomo¶ci: 4
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Dziêkujê za odpowied¼.

W takim razie u¿ycie ja¶niejszej o ton na obecnych, nierozja¶nionych w³osach nic raczej nie da, zgadza siê?
Monso0n jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-12-12, 17:59   #3323
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomo¶ci: 22 549
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Monso0n Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêkujê za odpowied¼.

W takim razie u¿ycie ja¶niejszej o ton na obecnych, nierozja¶nionych w³osach nic raczej nie da, zgadza siê?
Zgadza siê. U¿ycie ja¶niejszej farby nie pomo¿e.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-01-11, 22:27   #3324
kasiaa09
Raczkowanie
 
Avatar kasiaa09
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 41
Szampon

U¿ywa³a która¶ z Was lub s³ysza³a o jakim¶ dobrym szamponie koloryzuj±cym?
kasiaa09 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-01-17, 08:49   #3325
xaggg
Raczkowanie
 
Avatar xaggg
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomo¶ci: 351
Dot.: Szampon

Cytat:
Napisane przez kasiaa09 Poka¿ wiadomo¶æ
U¿ywa³a która¶ z Was lub s³ysza³a o jakim¶ dobrym szamponie koloryzuj±cym?
ja ostatnio u¿ywa³am Garnier Color & Shine i uzyska³±m wreszcie taki odcieñ br±zu, jaki chcia³am, a¿ zaczê³am ¿a³owaæ, ¿e nie jest to efekt trwa³y oprócz tego te z Joanny s± raczej dobre, no i Casting te¿ nie zawiera amoniaku i nie jest trwa³y
xaggg jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-01-19, 20:15   #3326
pewnaKa
Zadomowienie
 
Avatar pewnaKa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomo¶ci: 1 117
szampony koloryzuj±ce do 24 myæ

hej
s³ysza³am, ¿e szampony koloryzuj±ce znacznie mniej niszcz± w³osy, wiêc stwierdzi³am, ¿e spróbuje ich, jednak chcia³abym najpierw siê Was moje Drogie spytaæ, czy takich uzywacie/uzywa³yscie, jakich firm s± waszym zdaniem najlepsze iw gl. jak to u was wygl±da³o
s³ysza³am, ¿e palette jest ogólnie odradzana, wiêc czekam na wasze rady

---------- Dopisano o 21:15 ---------- Poprzedni post napisano o 21:03 ----------

dodam, ¿e mam w³osy ¶redni br±z, trochê takie mysie, bez blasku i chcia³abym je przciemniæ
__________________
cel: rzuciæ fajki!!!!

"Have you heard the news that you're dead?
No one ever had much nice to say"
pewnaKa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-01-20, 19:05   #3327
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: szampony koloryzuj±ce do 24 myæ

Cytat:
Napisane przez pewnaKa Poka¿ wiadomo¶æ
hej
s³ysza³am, ¿e szampony koloryzuj±ce znacznie mniej niszcz± w³osy, wiêc stwierdzi³am, ¿e spróbuje ich, jednak chcia³abym najpierw siê Was moje Drogie spytaæ, czy takich uzywacie/uzywa³yscie, jakich firm s± waszym zdaniem najlepsze iw gl. jak to u was wygl±da³o
s³ysza³am, ¿e palette jest ogólnie odradzana, wiêc czekam na wasze rady

---------- Dopisano o 21:15 ---------- Poprzedni post napisano o 21:03 ----------

dodam, ¿e mam w³osy ¶redni br±z, trochê takie mysie, bez blasku i chcia³abym je przciemniæ
Szampony koloryzuj±ce takie na 24 mycia to nic innego jak zwyk³e farby, tylko nieco mniej trwa³e, np na s³abszym oxydancie, czy np zamiast amoniaku maj± inne substancje dzia³aj±ce w ten sam sposób.
Ciekawy artyku³ nt amoniaku http://slawekstawarczyk.com.pl/farby...-fakty-i-mity/

Je¶li chcesz przyciemniæ w³osy to mogê Ci doradziæ farbê profesjonaln± na wodzie 3%. Na pewno mniej zniszczy w³osy ni¿ jakakolwiek sklepówka, w tym te tzw "szampony koloryzuj±ce".
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-01-20, 21:47   #3328
pewnaKa
Zadomowienie
 
Avatar pewnaKa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomo¶ci: 1 117
Dot.: szampony koloryzuj±ce do 24 myæ

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
Szampony koloryzuj±ce takie na 24 mycia to nic innego jak zwyk³e farby, tylko nieco mniej trwa³e, np na s³abszym oxydancie, czy np zamiast amoniaku maj± inne substancje dzia³aj±ce w ten sam sposób.
Ciekawy artyku³ nt amoniaku http://slawekstawarczyk.com.pl/farby...-fakty-i-mity/

Je¶li chcesz przyciemniæ w³osy to mogê Ci doradziæ farbê profesjonaln± na wodzie 3%. Na pewno mniej zniszczy w³osy ni¿ jakakolwiek sklepówka, w tym te tzw "szampony koloryzuj±ce".
w³a¶nie zdania na ten temat s± tak bardzo podzielone... ja mo¿e jednak spróbuje teraz tego szamponu koloryzuj±cego,najwy¿ej potem odstawie....

a ma jeszcze takie pytanie,nie dotyczy mnie,lecz mojej m³odszej siostry, która stwierdzi³a, ¿e ona bêdzie farbowaæ w³osy szamponetakimi,takimi 6-8 myæ, jednak na sta³e, w sensie, ¿e by sobie farbowa³a co tydzieñ.czy co¶ takiego zniszczy jej w³osy bardziej ni¿ jakby na³o¿y³a zwyk³± farbê? mama za ¿adne skarby nie chce siê zgodziæ na to by farbowa³a w³osy, ale szamponetk± sie zgadza
__________________
cel: rzuciæ fajki!!!!

"Have you heard the news that you're dead?
No one ever had much nice to say"
pewnaKa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-02-01, 13:23   #3329
lusianna
Queen Of Darkness
 
Avatar lusianna
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomo¶ci: 601
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

witam poszukujê farby do w³osów, w³a¶nie takiej profesjonalnej na wodzie do 3%. moja fryzjerka mi poleca³a co¶ takiego, poniewa¿ ja chcê jedynie przyciemniæ z jasnego/rudawego blondu które powsta³ poprzez rozja¶nienie od slonca i w roznych swiatlach wygl±d jak by byl zó³ty lub zielony, a te w³osy które nie dawno uros³y s± cimnym blondem dlatego chcialabym mieæ wszystkie w³osy takiego koloru, czy móg³by mi kto¶ poleciæ firmê takiej farby? (ewentualnie ¿eby by³a zmywalna bo to moje pierwsze farbowanie i trochê siê bojê ja to wyjdzie, zeby mi za ciemny nie wyszed³ i potem odrosty i te sprawy a nie chcê siê z tym mordowaæ) z góry dziêki
__________________
Mój tumbrl

http://psychodive.tumblr.com
lusianna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-02-04, 15:23   #3330
pewnaKa
Zadomowienie
 
Avatar pewnaKa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomo¶ci: 1 117
Dot.: Szampon koloryzuj±cy Marion color- gdzie go kupiæ w Czêstochowie?

a czy kto¶ mo¿e wie gdzie go dostanê w KRAKOWIE? ;>
__________________
cel: rzuciæ fajki!!!!

"Have you heard the news that you're dead?
No one ever had much nice to say"
pewnaKa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2019-09-24 12:33:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:00.