Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-06-18, 21:03   #841
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
A ja Wam powiem, że moja córka była ostatnio na wycieczce klasowej i u nie w szkole jest tak, że fotki umieszczają na stronie z takich wycieczek. No i zajrzałam sobie przed chwilą, żeby zobaczyć co tam było na tej wycieczce, a na części fotek moja córka z jakimś typkiem objęta chodzi K....WA ale ten czas leci
Trochę jestem zatkana

---------- Dopisano o 22:00 ---------- Poprzedni post napisano o 21:58 ----------

właśnie mój na te fotki spojrzał, uśmiechnął się i powiedział "już po wszystkiemu"

jak dobrze, że ja mam jeszcze parę latek nieświadomości
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 21:07   #842
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II



Najlepsze jest to, że jestem bardzo wdzięczna rodzicom za niektóre rzeczy, które mi wbijali od malucha do głowy bo przykładali się do wychowywania mnie ale niestety za dużo wymagali i chcieli wszystko kontrolować aby było tak jak oni chcą- to w tym jest problem Także też taki paradoks trochę...

Foxxxy, Paula- w takich sytuacjach najlepiej być miłym i wyjątkowo opanowanym A niech sama sobie nerwy psuje jak chce
__________________
WhiteInnocentt.blogspot.c om

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 21:07   #843
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Paula U mnie jeszcze tak nie jest, no ale ja nie mam dziecka tylko koty
No i mam gdzieś co o mnie myśli, nie jestem z nią tylko z jej Synem
Gorzej ma się TŻ, ma swoje Auto ale ona mu nie pozwoli jeździć z Wawy 400km do domu nim, bo TŻ coś się stanie... no i pech chciał, że jak w konću dostał auto, które do Wawy dowiózł jego Tata, to jak pojechaliśmy do domu w koncu pierwszy raz autem no i mieliśmy wypadek Nikomu nic się nie stało a auto żyje ... z resztą nie jakieś super tylko zwykły kilkuletni Fiat.O zgrozo co się biedny nasłuchał... Chociaż, miał pecha bo w jednej chwili zaczął okropnie padać śnieg temperatura -1/0 C no i nie ciężko o wypadek, z resztą tego dnia było pełno wypadków na tej trasie... ale to nic, że jakby częściej jeździł to by był bardziej przygotowany na takie sytuacje...skończyło się niegorźnie ale ona wniosków nie wyciągneła ... tak to się uczyć jeździć nigdy nie nauczy dobrze. Ale ona się boi, że coś mu się stanie ...

No a mnie pewnie mniej lubi, no bo A) konkurencja B) uświadamiam go powoli, że czas odciąć się od pempowiny i się stawiać rodzicom ( a raczej mamie małej terrorstce) w pewnych kwestiach. Ostatnio chciała go namówić, żeby już nie szedł na ten sam kierunek na magisterskie, bo sie tam męczy i jeszczen ie pozdaje egzminow, no to sie nazywa wiara w syna Na szczęście uświadomiłam mu, że jeśli to mu pozwoli pracować tam gdzie chce to nie ma sie co zastanawiać. No i złożył tam gdzie chciał AMEN

Edytowane przez foxxxy
Czas edycji: 2009-06-18 o 21:09
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 21:08   #844
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

heheeh dominika a to niespodzianka, ile lat ma latorośl? a mój mąż ostatnio strasznie oburzył się, że moje roczne dziecko przytulało i obcałowywało kolegę w piaskownicy...
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 21:12   #845
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Foxxxy Mnie tata wycenił TŻta (po ok. 2 latach bycia razem) na 200zł. Odpowiedziałam, że jak chce, żebym z Nim zerwała, to musi się bardziej postarać, tak z 1500, bo muszę sobie trochę rzeczy na lato kupić Do tej pory się z tego śmiejemy z TŻ. Ale pamiętam, jaki wściekły wtedy był, poszedł go mojego taty i powiedział, że on nie jest jakimś gówniarzem, którego można zastraszyć (mój tata był jednym z naszych nauczycieli i kiedyś odbyli "rozmowę"), a w/w txt jest tylko wyrazem braku szacunku do mnie itd.

Foxxxy, Paulo dacie sobie radę, to tylko kilka dni, niech się własnym jadem zatruwają. Foxxxy, masz genialny chrakter(ek), Twój TŻ ma szczęście, że na Ciebie trafił.

Dominiko, dzieci nie mam, więc nie mnie oceniać, ale myślę, że Twoja córka może być dumna ze swojej mamy (rodziców) Bo to ważna i cenna umiejętność słuchania drugiego czlowieka, a co by niektórzy nie mówili, dziecko to też człowiek
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 21:17   #846
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez mamaNiny Pokaż wiadomość
heheeh dominika a to niespodzianka, ile lat ma latorośl? a mój mąż ostatnio strasznie oburzył się, że moje roczne dziecko przytulało i obcałowywało kolegę w piaskownicy...
15 latek

Evelinko każdy Twój post coraz bardziej mnie przeraża. Nie wiem jak Ty sobie jeszcze radzisz. Jak napisała Gabs - masz naprawdę bardzo toksycznych rodziców
Dziękuję za dobre słowa, staram się choć nie zawsze mi wychodzi
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 21:25   #847
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Dziewczyny, jak czytam wasze opowieści to włosy mi dęba stają - serio. Ja z mamą mam dość luźne relacje, najpierw nie mogłyśmy się zblizyć z powodu absolutnie patologicznego ojczyma (długa historia, mało przyjemna też), ale zmarł jak miałam 16 lat i jakoś nigdy nie było okazji, możliwości, może chęci - pasowało nam takie razem ale osobno. Bez konfliktów, bez dziwnych presji. Jestem jedynaczką i na początku też wszyscy upatrywali we mnie geniusza, ale mama ma świadomość że z czasem nie zawsze da się pociągnać super ocen bo można wymaganiom nie sprostać - sama to przeszła. Teraz mieszkam z TŻ, teściową mam 200 km od siebie, nie przyjeżdża częściej niż raz w roku, generalnie spoko kobieta, nie było okazji się pokłócić. Chyba miałam kupę szczęścia od momentu jak ojczym opuścił ten padół łez i zostawił moje życie w świętym spokoju... Wolę "dorosłych" trzymać na dystans - ten system doskonale się sprawdza jak ma się coś na sumieniu lub ktoś jest nadgorliwy.

edit:

Wielkie dzięki za gratulacje, może nie było ciężko ale za darmo piątek doktorek jednak nie wystawiał
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!

Edytowane przez gabs
Czas edycji: 2009-06-18 o 21:26
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-18, 21:28   #848
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Foxxxy Mnie tata wycenił TŻta (po ok. 2 latach bycia razem) na 200zł. Odpowiedziałam, że jak chce, żebym z Nim zerwała, to musi się bardziej postarać, tak z 1500, bo muszę sobie trochę rzeczy na lato kupić Do tej pory się z tego śmiejemy z TŻ. Ale pamiętam, jaki wściekły wtedy był, poszedł go mojego taty i powiedział, że on nie jest jakimś gówniarzem, którego można zastraszyć (mój tata był jednym z naszych nauczycieli i kiedyś odbyli "rozmowę"), a w/w txt jest tylko wyrazem braku szacunku do mnie itd.
no to powiem, że pojechał Twój ojciec po bandzie z tym tekstem.
normalnie szczęka mi opadła
Gratuluje opanowania TZtowi
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 21:28   #849
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Foxxxy Mnie tata wycenił TŻta (po ok. 2 latach bycia razem) na 200zł. Odpowiedziałam, że jak chce, żebym z Nim zerwała, to musi się bardziej postarać, tak z 1500, bo muszę sobie trochę rzeczy na lato kupić Do tej pory się z tego śmiejemy z TŻ. Ale pamiętam, jaki wściekły wtedy był, poszedł go mojego taty i powiedział, że on nie jest jakimś gówniarzem, którego można zastraszyć (mój tata był jednym z naszych nauczycieli i kiedyś odbyli "rozmowę"), a w/w txt jest tylko wyrazem braku szacunku do mnie itd.

Foxxxy, Paulo dacie sobie radę, to tylko kilka dni, niech się własnym jadem zatruwają. Foxxxy, masz genialny chrakter(ek), Twój TŻ ma szczęście, że na Ciebie trafił.

Dominiko, dzieci nie mam, więc nie mnie oceniać, ale myślę, że Twoja córka może być dumna ze swojej mamy (rodziców) Bo to ważna i cenna umiejętność słuchania drugiego czlowieka, a co by niektórzy nie mówili, dziecko to też człowiek
straszne to, co piszesz... mój tata nigdy nie był zachwycony żadnym moim chłopakiem, swoje z nim przeszłam,ale do takich czynów się nie posuwał.. popieram dziewczyny, pora przeciąć pępowinkę, nawet jeśli oznaczałoby to obrazę rodziców.

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
15 latek
eh teraz wcześnie zaczynają
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 21:30   #850
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

ja zaczęłam z rozwielitkowym jak mieliśmy po 14 lat.
i za tydzień mamy 7. rocznicę
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 21:34   #851
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
ja zaczęłam z rozwielitkowym jak mieliśmy po 14 lat.
i za tydzień mamy 7. rocznicę
niiiee nooo weeeź nooo niiieee móóów miii taaakich rzeeeczyy
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-18, 21:34   #852
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

tak tak, wszystko co jest zle to najpewniej moja wina, ja czegos nie dopilnowalam (np mala oderwala kawalek tapety i oczywiscie to ja jestem winna, przeciez do chole... nie chodze za dzieckiem krok w krok. to nienormalne by bylo) a najlepsze jest to ze do mnie nic nie powie tylko wszystko do Tz. i tak ja siedze w jednym pokoju ( to mnie wlasnie najbardziej dobija jak ona jest bo sie czuje w 4 scianach jak w kaltce zamknieta) on aw drugim a Tz chodzi miedzy nami i wysluchuje narzakania kazdej z nas. i tak naprawde w calej tej sytuacji najbardziej poszkodowany jest on. bo sie miota, nie wie ktorej sluchac, jak sie zachowac. ale ogolnie moj Tz to tylko w gebie mocny jak mi twierdzi ze wygarnie jej, a jak sie pojawia problem to siedzi cicho...
odnosnie szacunku to ja przypominam sobie ze z tesciowa sie scielam kilka dni przed slubem (za to zreszta ze sie wtraca w nasze sprawy prywatne, i ogolnie Tz to mlody, zmeczony i z zycia chce pokorzystac- a pytam sie czy ja jestem stara i nie chce korzystac a moim jedynym marzeniem jest siedzenie w pieluchach?!) i ona mi zebym uwazala co mowie, ze szacunku troche- na co jej odpowiedzialam, ze skoro ona mnie nie szanuje to nie bede jej sie odwzajemniac.
ogolnie na temat tesciowej moge narzekac baaardzo dlugo. na szczescie tym razem przyjezdza na niecale 2 tygodnie wiec mam nadzieje ze szybko zleci.

Dominiko musisz przyznac ze corke masz juz nie malenka tylko patrzec jak zacznie kawalerow przyprowadzac i przedstawiac fajna mama z ciebie. mam nadzieje ze mi tez sie uda z corka wiecej rozmawiac niz moi rodzice ze mna (z mama od niedawna nadrabiam zaleglosci dopiero)

I tez jestem jedynaczka
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 21:36   #853
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
ja zaczęłam z rozwielitkowym jak mieliśmy po 14 lat.
i za tydzień mamy 7. rocznicę
o ja hehe no ale Ty też Małolata
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 21:39   #854
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Paula wiem, że nie jest mała, ale powiem Ci że sama będziesz w szoku za parę latek jak sobie zdasz sprawę jak to szybko zleciało
A Twoja teściowa teraz tylko na 2 tygodnie, to przedtem na ile przyjeżdżała
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 21:46   #855
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Paula wiem, że nie jest mała, ale powiem Ci że sama będziesz w szoku za parę latek jak sobie zdasz sprawę jak to szybko zleciało
A Twoja teściowa teraz tylko na 2 tygodnie, to przedtem na ile przyjeżdżała
zdaje sobie z tego sprawe ze czas szybko zleci i nagle corka mi dorosnie
no teraz niecale 2 tyg. a zwykle jakies 3 tygodnie (gdzie kolo jej wyjazdu jestem rozdygotana i na maksa sklocona z mezem...
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 21:48   #856
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
zdaje sobie z tego sprawe ze czas szybko zleci i nagle corka mi dorosnie
no teraz niecale 2 tyg. a zwykle jakies 3 tygodnie (gdzie kolo jej wyjazdu jestem rozdygotana i na maksa sklocona z mezem...
w życiu bym nie wytrzymała, a mam całkiem fajną teściową
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 21:50   #857
tootsie
Zakorzenienie
 
Avatar tootsie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 604
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Jak czytam ten wątek dochodzę do wniosku, że mam fajnych rodziców
Choć nie są wylewni w uczuciach to wiem, że się martwią, ale tak po ciuchu
Nigdy mi niczego nie narzucali, kierunek studiów wybrałam sama, decyzję o zamieszkaniu z TŻ podjęłam sama i poinformowałam ich po fakcie. Tato jest raczej na uboczu, mama wykazuje większe zainteresowanie Ale obydwoje wychodzą z założenia, że to moje życie, a oni mogą mi pomóc i doradzić.
Na pewno wynika to z faktu, że bardzo lubią mojego TŻ. Czasami mój tato w złości twierdzi, że powinien mnie zostawić, bo nie da się ze mną wytrzymać

Ewelina, podobnie jak dziewczyny uważam, że czas przeciąć pępowinę Jesteś dorosłą kobietą i na pewno dasz sobie radę. Podobną sytuację miał kiedyś mój TŻ z mamą. Dla mamy zawsze musiał znaleźć czas i rzucić wszystko. Robił co mama chciała, ale z ogromną złością. Mama nie rozumiała, że może nie ma czasu. Tym bardziej, że jeździliśmy do domu tylko na weekend. A jak coś mu nie wyszło to słuchania, że tylko on potrafi cos zespuć było co nie miara
Raz, drugi, piąty, dziesiąty powiedział mamie ,,nie,, i teraz sytuacja wygląda lepiej. Choć najpierw mama musiała się obrazić Czasami aż szkoda mi TŻ, kiedy mama, zapewnie nieświadomie daje mu do zrozumienia, że nie jest idealnym dzieckiem. I te porówniania do innych Już nie raz chciałam jej powiedzić co o tym myślę, ale stwierdziłam, że to nic nie da.
__________________



Edytowane przez tootsie
Czas edycji: 2009-06-18 o 21:53
tootsie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 21:51   #858
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
w życiu bym nie wytrzymała, a mam całkiem fajną teściową
moja wydawala sie calkiem fajna ale niestety tylko do czasu. aczkolwiek nie zaprzeczam i nie wykluczam mozliwosci, ze kiedys nasze relacje beda zupelnie inne. w tej chwili nie lubie jej ale to sie moze kiedys zmieni (choc nie obiecuje )
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 21:54   #859
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Jedno jest pewne Paula, ze mialabym w tym czasie okazyjny wyjazd dwudniowy, wieczor panienski kolezanki, calodniowe wycieczki z dzieckiem do zoo, na basen itd+ cos uniemozliwiajacego obslugiwanie wszystkich. Jakby kazdy musial sobie sam zrobic kanapki to mniej czasu by mial na gadanie bzdur

Albo uciesz sie ze przyjechala pomoc do dziecka i idz sie uczyc nowosci zawodowych do mamy, albo znajomej- to nastepnym razem na tydzien tylko przyjedzie
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-18, 22:05   #860
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Jedno jest pewne Paula, ze mialabym w tym czasie okazyjny wyjazd dwudniowy, wieczor panienski kolezanki, calodniowe wycieczki z dzieckiem do zoo, na basen itd+ cos uniemozliwiajacego obslugiwanie wszystkich. Jakby kazdy musial sobie sam zrobic kanapki to mniej czasu by mial na gadanie bzdur

Albo uciesz sie ze przyjechala pomoc do dziecka i idz sie uczyc nowosci zawodowych do mamy, albo znajomej- to nastepnym razem na tydzien tylko przyjedzie
heh, no jak byla ladna pogoda to sie umawialam z kolezanka i wybywalysmy choc na kilka godzin z domu ale wiadomo ze nie zawsze sie tak dalo, wiadomo ze ona tez miala rozne palny. do domu rodzinnego tez wyjezdzalam. ale teraz nie mam po co bo moja mama zostawila mego ojca i mieszka i pracuje tutaj gdzie ja a gotujemy sobie oddzielnie z reguly hehe. tylko ja glupia chodze i sprzatam bo mnie szlag wielki trafia ze jest brudno, pelno okruchow itd. coz- zapedy pedantyczne
heh a co do pomocy do dziecka to wlasnie na to licze posiedzi z wnuczka i zobaczy jak milo jest. na szczescie nastepnym razem przyjezdza dopiero na Boze Narodzenie (swoja droga nie mam pojecia jak to bedzie wygladalo bo zadnych swiat jeszcze razem nie spedzilismy, do tej pory nie bylabym w stanie usiasc z nia przy swiatecznym stole)
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 22:07   #861
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
zdaje sobie z tego sprawe ze czas szybko zleci i nagle corka mi dorosnie
no teraz niecale 2 tyg. a zwykle jakies 3 tygodnie (gdzie kolo jej wyjazdu jestem rozdygotana i na maksa sklocona z mezem...
dżizas a do mnie teściowa ma przyjechać zajmować się małą, jak wrócę do pracy.. i to do czasu, kiedy do przedszkola jej nie będę mogła posłać
zapowiedziałam już mężowi, żeby przygotował kondycję na długie spacery, podczas których będę na niego wrzeszczała..
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3

Edytowane przez mamaNiny
Czas edycji: 2009-06-18 o 22:08 Powód: -
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 22:08   #862
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez mamaNiny Pokaż wiadomość
dżizas a do mnie teściowa ma przyjechać zajmować się małą, jak wrócę do pracy.. i to do czasu, kiedy do przedszkola jej nie będę mogła posłać
zapowiedziałam już mężowi, żeby przygotował kondycję na długie spacery, podczas których będę na niego wrzeszczała..
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 22:18   #863
Naamah6
Zadomowienie
 
Avatar Naamah6
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 777
GG do Naamah6
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Tak sobie Was podczytuję i się zastanawiam, czy naprawde tak mało jest rodziców pokroju Dominiki, która rozmawia ze swoim dzieckiem a nie uważa je za swoją prywatną kukiełko-marionetkę

Z moimi rodzicami też nie miałam wesoło i z górki, szczególnie że też wyrastałam na małego geniusza Przez całe studia próbowali mną sterować, wykorzystując cały czas sytuację, iż byłam od nich całkowicie finansowo zależna - a sami wysyłali mnie na studia dzienne, na których nie miałam szansy na znalezienie pracy...

Odpoczęłam tak naprawdę dopiero po usamodzielnieniu finansowym... Nie mieli mnie czym szantażować - a ja przestałam jezdzić do domu. Trochę się już uspokoili, można nawet z nimi porozmawiać, a kiedy rozmowa mi się nie podoba, po prostu pakuję się i wyjeżdżam albo odkładam słuchawkę - może to trochę okrutne wobec nich, ale ja już nie muszę tego znosić i nie mam na to ochoty...

Tak więc dziewczyny - głowa do góry, wszystko będzie ok... kiedyś w końcu na pewno

Dominiko... Tak trzymaj, Twoja córka na pewno bardzo Cię kocha i bardzo szanuje...
Naamah6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 22:29   #864
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
proszę się nie śmiać z mojego nieszczęścia

szukam fajnego stanika.. znalazłam to i zastanawiam się czy będzie dobre na moje 77/95
http://cgi.ebay.pl/BNWT-PANACHE-LOUI...3%3A2|294%3A50
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 22:32   #865
Naamah6
Zadomowienie
 
Avatar Naamah6
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 777
GG do Naamah6
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez mamaNiny Pokaż wiadomość
Mam bardzo podobne wymiary 77/95-97... Siedzę sobie teraz w Panache - wprawdzie miękkim _model Samba i jest ok. Tak więc 32E powinno być na Ciebie ok

Ale jakby nie było - to nie bij...
Naamah6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 22:38   #866
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Dominiko, ale spójrzmy na to z drugiej strony, niektóre sytuacje są naprawdę tragikomiczne A z córką wszystko będzie dobrze, jestem pewna.

Gabs, to rewanż za te lata z nim spędzone

Lemirko, mój jest zwykle bardzo opanowany, ale jak mu nerwy puszczą, to już nie jest tak miło.

Rozi, Ty tera wyglądasz na 14 (bez obrazy, to komplement miał być)
Ja w sumie zaczęłam dość późno, bo chwilę po 18, ale gdybym wcześniej trafiła, o pewnie też bym nie czekała

Paulo, to trudne, co teraz powiem, ale postaraj się ignorować jej fochy. Inaczej tylko sobie krew psujesz i TŻtowi pokazujesz, że jesteś taka, jak ona, a nie jesteś. Przestań mu mówić o wszystkim, co Ci zrobiła, tylko jeśli naprawdę przegnie, postaraj się być opanowana, dla własnego zdrowia psychicznego. Niech TŻ zobaczy, że to jego matka jest tutaj krzykaczką, a nie ty, że to ona chce wojny i uprzykrza Wam życie. Będzie dobrze, trzymam za Was

Tootsie gratuluję rodziców.

Pastereczka dobrze radzi. Obarczyć dzieckiem, zrobić wypad z koleżankami, niech teściowa "pobabciuje".

Naamaah

MamoNiny ładny ten staniczek

Edytowane przez evelinek_r
Czas edycji: 2009-06-18 o 22:39
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 22:44   #867
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez Naamah6 Pokaż wiadomość
Mam bardzo podobne wymiary 77/95-97... Siedzę sobie teraz w Panache - wprawdzie miękkim _model Samba i jest ok. Tak więc 32E powinno być na Ciebie ok

Ale jakby nie było - to nie bij...
dzięki co Ty jak nie będzie pasował to pójdzie na all
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 22:48   #868
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

No MamoNiny widzę, że uzależnienie silniejsze Stanikowe
Rozwielitko to jest już stan przedmałżeński
Evelinek z TŻ jeszcze będą ludzie A Ty masz super TŻ trzymaj i nie puszczaj go

Nie wiem jak to z rodzicami jest, moi się rozwiedli jak miałam 12 lat (na całe szczęście - bo nie dało sie wytrzymać ) z własnego wyboru zostałam z mamą (choć córka tatusia). Moja mama raczej ograniczała rozmowy do co tam w szkole, co na obiad w szkole itd jakies ocenki ( a że zawsze były dobre, to chyba było jej obojętne). Pozwalała mi chodzić i jeździć gdzie chce. Trochę sie bała czasami, nie mówiła tego, ale widziałam, że się boi. W różnych sprawach sama się uświadomiłam Z internetu z gazet. Nawet sobie nie wyobrażałam z nią o tym rozmawiać, po prostu tak. Moja mama nie potrafi okazywać tak mocno uczuć... i ja chyba też taki ze mnie zimny drań I nawet w związku to ja jestem tym zimnym draniem

Z tatą oczywiście miałam cały czas kontakt, o chłopakach nigdy nie mówił i nie pytał Choć obraził się na jakiś czas, za to że zamieszkuje z TŻ pod jednym dachem. I wszystkim dookoła się skarżył a mi osobiście nigdy nic nie powiedział, uznałam, że skoro mi nic nie powiedział, to nie ma sprawy Za to Tato cały czas interesował i interesuje sie moja edukacją i poszerza moje horyzonty i niech tak zostanie

Mama TŻ się uspokoiła
Dominika jako mama masz jeszcze jedną zaletę - kosmetyki mineralne Moja mama się nie malowała nigdy szczególnie
Paula u mnie TŻ-towscy są tylko na jedną noc

Edytowane przez foxxxy
Czas edycji: 2009-06-18 o 22:51
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 22:52   #869
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

foxxxy, niestety mam tylko 1 w miarę dobry po migracji
i tak będę musiała poczekać aż pieniążki na paypala mi wpłyną nie cierpię czekać...

---------- Dopisano o 23:52 ---------- Poprzedni post napisano o 23:51 ----------

uciekam spać Dziewczynki ;*
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 22:59   #870
gadmarka
Zakorzenienie
 
Avatar gadmarka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 215
GG do gadmarka
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

tak siedzę i czytam o dzieciach rodzicach, pięc razy posta pisałam, kasowała znów pisałam, i przypomniało mi się ze rano mam dokończyć placek dla mojego przedszkolaka i muszę wcześniej wstać
no to w skrócie: dziecko to człowiek, dla swoich maluchów pragnę tylko tego, żeby byli szczęśliwi. I tak jak Dominika pisala, trzeba rozmawiać, rozmawiać i słuchać to co mają dzieci nam do powiedzenia. Wbrew pozorom, to można usłyszeć bardzo dużo trafnych, poważnych i mądrych myśli. Dziecko to doskonały obserwator. Uwielbiam swoje dzieciaczki
a teraz po takim manifeście idę sapać

Evelinko naprawdę Cię podziwiam, trzymam za Ciebie kciuki!!!!!
__________________
Starsza pani po trzydziestce
gadmarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:55.