Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III - Strona 88 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-08-27, 19:30   #2611
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

a mnie to


i to


ach, ogarnęła mnie nostalgia...
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-27, 19:38   #2612
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość



POTRZEBNA MINERALNO-TRENINGOWA GRUPA WSPARCIA.


Uciekam do spania bo coś mnie oczy pieką
dobranoc
wlasnie przypadkiem to zauwazylam..

Potrzebna!
Orbiterek moj stoi juz od stycznia nie ruszony!!
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-27, 19:42   #2613
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez agusia_1 Pokaż wiadomość
Jezu, ale ja się dziś fatalnie czuję Boli mnie głowa, spać mi się chce, ledwo widzę na oczy - pieką mnie i same mi się zamykają Nie wspominając o tym że boli mnie brzuch bo w nocy dostałam okres
W ogóle budziłam się w nocy przez ból brzucha i zastanawiałam się czemu tak mnie boli no i próbowałam znów zasnąć Dopiero za którymś razem doszłam do tego ze to chyba okres Usnęłam znowu dopiero jak przeciwbólowe zaczęły działać

I jak ja mam pisać tę cholerną pracę Ledwo teraz przepisuję na kompa to co wcześniej napisałam a powinnam dziś to przepisać do końca i dopisać resztę
Daj sobie spokój w takie dni z pisaniem, odłóż na sobote albo ponidziałek tylko dotrzymaj postanowienia

Cytat:
Napisane przez agusia_1 Pokaż wiadomość
U mnie chodził 3 lata temu ksiądz po kolędzie, wymamrotal coś że właśnie był w domu gdzie 8 letnia dziewczynka kąpiąc się odeszła
Dla rodziców poczucie winy do końca życia, niestety czasami nawet bardzo ostrożni rodzice traca dziecko, nie wiem czym to wytłumaczyć

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
a tymczasem moze ktos mi wyrzucic z glowy to:

Wyrzuć mi z głowy całą twórczośc beyonce..deja vu od kilku lat moge słuchać 5 razu dziennie a reszte w sumie też, marzę o jej koncercie, co ona daje czadu

Pobiegłam do drogerii po Diorka , a babka że juz nie ma To migiem do drugiego sklepu i była ostatnia sztuka.Dla mnie Ci sprzedawcy są jacyś dziwni, zamawiają 10 sztuk na sklep i koniec, a wystawili to chyba dzisiaj dopiero...może mają jakieś limity, i tak jest zawsze Pożyczyłam aparat , jutro robie swatche MAD, mam tylko 5 cieni ale zrobię...jak wyjdą zdjęcia
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-27, 19:43   #2614
curry
Zadomowienie
 
Avatar curry
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 153
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
wlasnie przypadkiem to zauwazylam..

Potrzebna!
Orbiterek moj stoi juz od stycznia nie ruszony!!
Otoz to! Ktoras chetna by zaczac ze mna 8 min abs/buns/arms/legs? Potrzebuje motywacji
Ogolnie nie chodzi mi o spadek masy ciala, ale o pozbycie sie tluszczu z brzucha i ud
__________________

curry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-27, 19:46   #2615
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez curry Pokaż wiadomość
Otoz to! Ktoras chetna by zaczac ze mna 8 min abs/buns/arms/legs? Potrzebuje motywacji
Ogolnie nie chodzi mi o spadek masy ciala, ale o pozbycie sie tluszczu z brzucha i ud
Ja jednak wolę basen

Kto mi powie, jak załączyć filmik z YT? Nie mogę znaleźć na technicznym

A to taki muzyczny żarcik




Edytowane przez kamilawu
Czas edycji: 2009-08-27 o 20:00
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-27, 19:48   #2616
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Jak wstawiać filmy na forum?

Kamila, kliknęłam przez pomyłke w edytuj zamiat cytuj, ale nic nie grzebałam w Twoim poście.
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-27, 19:49   #2617
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez curry Pokaż wiadomość
Otoz to! Ktoras chetna by zaczac ze mna 8 min abs/buns/arms/legs? Potrzebuje motywacji
Ogolnie nie chodzi mi o spadek masy ciala, ale o pozbycie sie tluszczu z brzucha i ud
to dajemy! Od.. poniedzialku?

Kamilawu-juz pewnie dostalas tysiace odpowiedzi przy ich tempie.. ale informuje ze tutaj

Selene-poka poka fotki!! Diora bo kupilas, tak..?
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-27, 19:50   #2618
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

A ja muszę się pochwalić
uświadomiłam koleżankę z pracy stanikowo i zostałam obdarzona komplementami za muffinki, które przyniosłam.

najśmieszniejsze było to, że koleżanka myślała, że ja jej biust krytykuje - musiałam jej wytłumaczyć, że nie biust a rozmiar stanika. Podesłałam jej odpowiednie stronki i niedługo ruszamy na łowy po uświadomiony rozmiar.

Rozi - paczuszka dotarła wszystko cacy jest wygodny jak żaden inny
i dziękuję za gratisy.

Winly Gratulacje
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-27, 19:55   #2619
curry
Zadomowienie
 
Avatar curry
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 153
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Ja jednak wolę basen

Kto mi powie, jak załączyć filmik z YT? Nie mogę znaleźć na technicznym


Aktualnie "wypoczywam" w rodzinnym domu na wiosce, wiec pozostaje mi bieganie po lesie(ktore zreszta uwielbiam) Jednak przez samo bieganie i wyrzezbie brzucha A tluszczyk z ud tez nie schodzi


A propo piosenek to ta-

krazy od kilku dni
Jestem wielka fanka Nosowskiej!
__________________


Edytowane przez curry
Czas edycji: 2009-08-27 o 20:02
curry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-27, 19:59   #2620
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
Jak wstawiać filmy na forum?

Kamila, kliknęłam przez pomyłke w edytuj zamiat cytuj, ale nic nie grzebałam w Twoim poście.
Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
Kamilawu-juz pewnie dostalas tysiace odpowiedzi przy ich tempie.. ale informuje ze tutaj
Rozwielitko, Fergie (mogę tak do ciebie mówić?), dziękuję, udało się! Sama do jutra nie dałabym z tym rady.
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-27, 20:02   #2621
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
Daj sobie spokój w takie dni z pisaniem, odłóż na sobote albo ponidziałek tylko dotrzymaj postanowienia
No właśnie w tym problem że nie mogę Już właściwie powinnam mieć to skończone Jutro miałam koleżance pomóc z jej mgr bo w środę widzi się ze swoją promotor, w sobotę muszę wszystko dobrze wysprzątać bo w niedzielę przyjeżdża do mnie babcia, w międzyczasie muszę się wybrać na zakupy co oznacza dla mnie sporą wyprawę bo nie mam samochodu a sklep jest daleko (kilka przystanków autobusem plus 1,5 km do przystanku ) W środę wraca TŻ a pod jego nieobecność postanowiłam że umyję okna więc jeszcze to muszę zrobić plus chcę naszykować coś dobrego na jego przyjazd - na pewno będzie tiramisu ale nie wiem co obiadowego zrobić Powinnam jeszcze jechać do szkoły żeby się zorientować czy połowa pracy przy mojej mgr nie poszła na marne przez to że kazał mi promotor użyć takiego a nie innego kwestionariusza Tak więc nie mam już na kiedy tego odkładać
Promotor ma być 4 albo 5 w szkole bo ma poprawkę i do tego czasu powinnam wysłać mu kurierem moją pracę a on powinien ją przeczytać żebyśmy mieli o czym rozmawiać jak przyjedzie z tego swojego Gdańska Czy ja zawsze muszę odkładać wszystko na ostatnią chwilę?
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-27, 20:05   #2622
curry
Zadomowienie
 
Avatar curry
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 153
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
to dajemy! Od.. poniedzialku?
Eee ja juz bym od jutra chciala

agusia domyslam sie co mozesz czuc, ja tez z tych typow co wszystko na ostatnia chwile odkladaja
Obiecalam sobie jednak, ze w nastapnym roku akademickim bede robila wszystko na biezaco, za duzo stresu i nieprzespanych nocy mnie to kosztowalo Ale to byl I rok, wiec czuje sie niejako usprawiedliwiona, choc po czesci. Teraz juz wiem jak to wszystko wyglada.
Trzymam za Ciebie kciuki, jestes bardzo madra kobieta i wierze, ze sobie poradzisz
__________________


Edytowane przez curry
Czas edycji: 2009-08-27 o 20:11
curry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-27, 20:07   #2623
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość

Selene-poka poka fotki!! Diora bo kupilas, tak..?
nic nie widac bo ciemno , a z lampą się odbija ...najlepsze jest to wielkie lusterko

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Ja jednak wolę basen

Kto mi powie, jak załączyć filmik z YT? Nie mogę znaleźć na technicznym


Basen tez super , jak nie masz wydolności żeby pływac kilkadziesit minut , bierzesz deseczke i strzałką na brzuszku jedziesz 100 długości...jak to pięknie kszałtuje nogi , uda , pośladki..bomba

Cytat:
Napisane przez curry Pokaż wiadomość
Otoz to! Ktoras chetna by zaczac ze mna 8 min abs/buns/arms/legs? Potrzebuje motywacji
Ogolnie nie chodzi mi o spadek masy ciala, ale o pozbycie sie tluszczu z brzucha i ud
Jak nie ruszysz tyłka teraz to za 5 lat tego nie spalisz...ja już dzień w dzień na siłkę ganiam bo już spodnie za ciasnawe i zaczęłam się zapuszczać Spalanie tkanki tłuszczowej jest na poziomie komórkowym , więc nie możesz sobie wybrać skąd będziesz spalała...to już mimo woli , a brzuch jest najgorzekj spalić bo jest go najwięcej Szkoda że Was tu nie ma ...byście ze mna chodziły na siłkę

EDIT zapomniałam dorzucić zdjęcia ...nic nie widać , jutro zrobię
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fall09_prevdior002.jpg (43,7 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1010030.jpg (161,5 KB, 30 załadowań)
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...

Edytowane przez selene211
Czas edycji: 2009-08-27 o 20:11
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-27, 20:08   #2624
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Rozwielitko, Fergie (mogę tak do ciebie mówić?), dziękuję, udało się! Sama do jutra nie dałabym z tym rady.
prosze.
moze byc fergie i kazda odmiana tego. Moj nick jest dziwny

Cytat:
Napisane przez agusia_1 Pokaż wiadomość
No właśnie w tym problem że nie mogę Już właściwie powinnam mieć to skończone Jutro miałam koleżance pomóc z jej mgr bo w środę widzi się ze swoją promotor, w sobotę muszę wszystko dobrze wysprzątać bo w niedzielę przyjeżdża do mnie babcia, w międzyczasie muszę się wybrać na zakupy co oznacza dla mnie sporą wyprawę bo nie mam samochodu a sklep jest daleko (kilka przystanków autobusem plus 1,5 km do przystanku ) W środę wraca TŻ a pod jego nieobecność postanowiłam że umyję okna więc jeszcze to muszę zrobić plus chcę naszykować coś dobrego na jego przyjazd - na pewno będzie tiramisu ale nie wiem co obiadowego zrobić Powinnam jeszcze jechać do szkoły żeby się zorientować czy połowa pracy przy mojej mgr nie poszła na marne przez to że kazał mi promotor użyć takiego a nie innego kwestionariusza Tak więc nie mam już na kiedy tego odkładać
Promotor ma być 4 albo 5 w szkole bo ma poprawkę i do tego czasu powinnam wysłać mu kurierem moją pracę a on powinien ją przeczytać żebyśmy mieli o czym rozmawiać jak przyjedzie z tego swojego Gdańska Czy ja zawsze muszę odkładać wszystko na ostatnią chwilę?
oj..poprostu lepiej dzialas, pod presja czasu...jak 95% spoleczenstwa.
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-27, 20:14   #2625
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
erko
Basen tez super , jak nie masz wydolności żeby pływac kilkadziesit minut , bierzesz deseczke i strzałką na brzuszku jedziesz 100 długości...jak to pięknie kszałtuje nogi , uda , pośladki..bomba
Mam wydolność 3 razy w tygodniu 1000 - 1200 m. Tylko tych boskich kształtów niet

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
prosze.
moze byc fergie i kazda odmiana tego. Moj nick jest dziwny
Oj tam, zaraz dziwny. Lubię się po prostu spoufalać

Edytowane przez kamilawu
Czas edycji: 2009-08-27 o 20:15
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-27, 20:15   #2626
Krystle Carrington
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 565
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

słuchajcie... siedzę sobie w domu, okno szeroko otwarte bo ostatecznie lato jeszcze mamy wyjątkowo cicho jest bo dzieci zakończyły zabawę w piaskownicy i... nagle ktoś zaczyna śpiewać na głos
a ja mam opory przed włączeniem odkurzacza po 20.00 i suszarki do włosów przed 7.30
Krystle Carrington jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-27, 20:18   #2627
curry
Zadomowienie
 
Avatar curry
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 153
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość


Jak nie ruszysz tyłka teraz to za 5 lat tego nie spalisz...ja już dzień w dzień na siłkę ganiam bo już spodnie za ciasnawe i zaczęłam się zapuszczać Spalanie tkanki tłuszczowej jest na poziomie komórkowym , więc nie możesz sobie wybrać skąd będziesz spalała...to już mimo woli , a brzuch jest najgorzekj spalić bo jest go najwięcej Szkoda że Was tu nie ma ...byście ze mna chodziły na siłkę
Tylek ponikad juz ruszylam Od 2 tyg co drugi dzien biegam, ale mam teraz duzo wolnego czasu(ktory od pazdziernika znowu bedzie ograniczony do minimum ) i chcialabym czegos wiecej. Czytalam o rezultatach po 8 min buns/legs/arms, ogladalam zdjecia i efekty sa naprawde zadowalajace, dlatego chcialabym sprobowac. Mam figure typowej gruszki, baardzo szczuple ramoina i szerokie uda. W dodatku tluszcz najbardziej widoczny jest u mnie na brzuchu
__________________

curry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-27, 20:28   #2628
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez curry Pokaż wiadomość
agusia domyslam sie co mozesz czuc, ja tez z tych typow co wszystko na ostatnia chwile odkladaja
Obiecalam sobie jednak, ze w nastapnym roku akademickim bede robila wszystko na biezaco, za duzo stresu i nieprzespanych nocy mnie to kosztowalo Ale to byl I rok, wiec czuje sie niejako usprawiedliwiona, choc po czesci. Teraz juz wiem jak to wszystko wyglada.
Trzymam za Ciebie kciuki, jestes bardzo madra kobieta i wierze, ze sobie poradzisz
Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
oj..poprostu lepiej dzialas, pod presja czasu...jak 95% spoleczenstwa.
Hehe nawet ostatnio gdzieś czytałam czym to jest spowodowane i czuję się troszkę usprawiedliwiona

Cytat:
Napisane przez curry Pokaż wiadomość
Tylek ponikad juz ruszylam Od 2 tyg co drugi dzien biegam, ale mam teraz duzo wolnego czasu(ktory od pazdziernika znowu bedzie ograniczony do minimum ) i chcialabym czegos wiecej. Czytalam o rezultatach po 8 min buns/legs/arms, ogladalam zdjecia i efekty sa naprawde zadowalajace, dlatego chcialabym sprobowac. Mam figure typowej gruszki, baardzo szczuple ramoina i szerokie uda. W dodatku tluszcz najbardziej widoczny jest u mnie na brzuchu
Ja kiedyś znalazłam super filmik z ćwiczeniami co prawda ćwiczenia trwały dłużej niż te 8 min ale efekty były naprawdę świetne Niestety leń ze mnie straszliwy i nie mogę się zmusić żeby znów to ćwiczyć Ale dobrze że sobie o tym przypomniałam, poszukam co to było w wolnej chwili i wrzucę jeśli ktoś by chciał Ćwiczenia były naprawdę fajne i nie monotonne No i szybko przynosiły efekty
Ćwiczyłam też kiedyś przy płytce z shape chyba z fat burningiem i też było nieźle, tylko na dłuższą metę można przy tym zwariować, ja teraz jak tylko słyszę te muzyczkę co leci w tle to mam odruch wymiotny
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-27, 20:36   #2629
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Mam wydolność 3 razy w tygodniu 1000 - 1200 m. Tylko tych boskich kształtów niet
A ja byłam Selenką , więc droga Fergie przyzwyczaj się...Kamilka lubi tak pieszczotliwie
A co do pływania to dobrze , powinnaś mieć tyłeczek jak Beyonce
A propo tyłka...tak mnie boli po przysiadach że siedzieć nie mogę , ale marzę żeby mieć tam z tyłu 2 piłeczki bo nie wiem gdzie zniknął mój tyłek...A mam fioła na punkcie pośladków ..zawsze patrzę na tyłek A już jak facet to tym bardziej
Agusia Tak bym Ci chciała pomóc z ta pracą...

---------- Dopisano o 21:36 ---------- Poprzedni post napisano o 21:30 ----------

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Mam wydolność 3 razy w tygodniu 1000 - 1200 m. Tylko tych boskich kształtów niet


Oj tam, zaraz dziwny. Lubię się po prostu spoufalać
Cytat:
Napisane przez curry Pokaż wiadomość
Tylek ponikad juz ruszylam Od 2 tyg co drugi dzien biegam, ale mam teraz duzo wolnego czasu(ktory od pazdziernika znowu bedzie ograniczony do minimum ) i chcialabym czegos wiecej. Czytalam o rezultatach po 8 min buns/legs/arms, ogladalam zdjecia i efekty sa naprawde zadowalajace, dlatego chcialabym sprobowac. Mam figure typowej gruszki, baardzo szczuple ramoina i szerokie uda. W dodatku tluszcz najbardziej widoczny jest u mnie na brzuchu
No taka nasza genetyka z tym brzuchem, jest ciężko teraz , a pomyśl co bedzie za kilka lat. Miałam pełno babek po 40 , po ciąży nie dopilnowały i zostały praktycznieskóra z tłuszczem , to juz tylko operacja, no i nie ma nic lepszego od siłowni...wzmacniasz , rzeźbisz i spalasz
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...

Edytowane przez selene211
Czas edycji: 2009-08-27 o 20:32
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-27, 20:36   #2630
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez Krystle Carrington Pokaż wiadomość
słuchajcie... siedzę sobie w domu, okno szeroko otwarte bo ostatecznie lato jeszcze mamy wyjątkowo cicho jest bo dzieci zakończyły zabawę w piaskownicy i... nagle ktoś zaczyna śpiewać na głos
a ja mam opory przed włączeniem odkurzacza po 20.00 i suszarki do włosów przed 7.30

a ja lubie odkurzać o 22-23 no ale mam cichy odkurzacz
__________________
WhiteInnocentt.blogspot.c om

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-27, 20:39   #2631
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
Rozi - paczuszka dotarła wszystko cacy jest wygodny jak żaden inny
i dziękuję za gratisy
ciesze się bardzo

Cytat:
Napisane przez Krystle Carrington Pokaż wiadomość
słuchajcie... siedzę sobie w domu, okno szeroko otwarte bo ostatecznie lato jeszcze mamy wyjątkowo cicho jest bo dzieci zakończyły zabawę w piaskownicy i... nagle ktoś zaczyna śpiewać na głos
a ja mam opory przed włączeniem odkurzacza po 20.00 i suszarki do włosów przed 7.30
to ja, śpiewam sobie Abbę
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-27, 20:41   #2632
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
A ja byłam Selenką , więc droga Fergie przyzwyczaj się...Kamilka lubi tak pieszczotliwie
A co do pływania to dobrze , powinnaś mieć tyłeczek jak Beyonce
W ogóle pieszczoch ze mnie
A za tyłeczek Beyonce na pewno bym się nie obraziła
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-27, 20:42   #2633
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Dziewczyny, wybaczcie, że będę tak tylko sobie, ale muszę się wyżalić a TŻ pije z koleżankami z pracy.

Jak wiecie, w sobotę jadę z kumpelą do Wilna. Wszystko git, mam mapy, przewodnik, numery na pomoc drogową, no po prostu pomyślałam (z waszą pomocą) o każdej pierdółce, jaka moze się przytrafić - chyba tylko broni z sobą nie bierzemy... I wszystko byłoby gites gdyby nie mama mojej psiapsióły. Kobieta jest niestety straszna panikara, na dodatek niedawno wykryto u niej raka w gardle i teraz ciągle się użala i wszystkim denerwuje, a ma przykazane zachować spokój. Oczywiście nie była zadowolona z naszego planu, no ale o ile 3 tyg temu można było mieć nadzieję, że jeszcze nam się odwidzi, to 1,5 doby przed już nie. No i moja kumpela jej tłumaczy, tłumaczy, wyjaśnia - nic. Siostra tłumaczy, tumaczy, tłumaczy - nic. Stanęło na tym, że jak psiapsióła pojedzie, to matka dostanie zawału i nigdy się do córki nie odezwie. Dziewczyna załamana, bo chce jechać, ale jak tak matka stawia sprawę, to się zaczyna łamać.

Ale nie po to wszystko organizuję, żeby mi ktoś plany psuł. Zadzwoniłam do jej mamy i zaczęłam tłumaczyć. I o ile ja się boje się nie trafię - w końcu to obcy kraj - to jej mama boi się że ktoś w nas wjedzie i generalnie że nas okradną, że jedziemy do dziekiego kraju itp itd - głównie chodziło o samą jazdę, bo ja będę jedynym kierowcą. Potem sięgnęła po najcieższy argument - bo ona jest chora i potrzebuje spokoju a tak będzie się denerwować.

Wiecie, że się poryczałam? Przez łzy mowiłam (a raczej bełkotałam), że to życiowa szansa, ze zawsze chciałyśmy tam razem pojechać, że ja ok, byłam tam i widziałam, ale chcę, żeby Natalia pojechała, zobaczyła i się nie martwiła, że jej mama sie denerwuje. Potem znów stado rzeczowych argumentów, potem łzy...

Jakoś ją chyba przekonałam, bo kumpela pisała że dokonałam cudu.

Rok pracuję na infolinii i powiem wam, ze to była moja najcięższa rozmowa telefoniczna w życiu...

I jak się cieszę, że jutro ostatni dzień w tej robocie...
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-27, 20:43   #2634
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Pytanie stanikowe

mam koleżankę, którą próbuję uświadomić - na moje oko pod biustem 60 a miska jakieś d
(ona nosi 70A-B i uważa że jest płaska).
Żeby ją przekonać muszę jej pokazać staniki niezabudowane pomiędzy biustem (żeby mostek był nisko) - jakieś modele?
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-27, 20:48   #2635
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Selene ty mnie nie strasz juz tak bardzo- ja wlasciwie nie dopilnowalam swego brzucha po ciazy i mam bardzo brzydki, i boje sie ze nic z niego nie zrobie. cholerna falda. a ja nienawidze robienia brzszkow!

gabs, lezka mi sie zakrecila..
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-27, 20:52   #2636
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
W ogóle pieszczoch ze mnie
A za tyłeczek Beyonce na pewno bym się nie obraziła
Hehe, domyśliłam się


---------- Dopisano o 21:52 ---------- Poprzedni post napisano o 21:48 ----------

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
W ogóle pieszczoch ze mnie
A za tyłeczek Beyonce na pewno bym się nie obraziła
Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
Hehe, domyśliłam się
No i dla wszystkich pieszczotliwych Wizażanek
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-27, 20:54   #2637
Krystle Carrington
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 565
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
to ja, śpiewam sobie Abbę
to coś bardziej w stylu Dody jest i głosik taki dziecięcy więcej... a poza tym to nie możesz być Ty bo wiem gdzie mieszkasz w Warszawie... tak mniej więcej
Krystle Carrington jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-27, 20:54   #2638
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wybaczcie, że będę tak tylko sobie, ale muszę się wyżalić a TŻ pije z koleżankami z pracy.

Jak wiecie, w sobotę jadę z kumpelą do Wilna. Wszystko git, mam mapy, przewodnik, numery na pomoc drogową, no po prostu pomyślałam (z waszą pomocą) o każdej pierdółce, jaka moze się przytrafić - chyba tylko broni z sobą nie bierzemy... I wszystko byłoby gites gdyby nie mama mojej psiapsióły. Kobieta jest niestety straszna panikara, na dodatek niedawno wykryto u niej raka w gardle i teraz ciągle się użala i wszystkim denerwuje, a ma przykazane zachować spokój. Oczywiście nie była zadowolona z naszego planu, no ale o ile 3 tyg temu można było mieć nadzieję, że jeszcze nam się odwidzi, to 1,5 doby przed już nie. No i moja kumpela jej tłumaczy, tłumaczy, wyjaśnia - nic. Siostra tłumaczy, tumaczy, tłumaczy - nic. Stanęło na tym, że jak psiapsióła pojedzie, to matka dostanie zawału i nigdy się do córki nie odezwie. Dziewczyna załamana, bo chce jechać, ale jak tak matka stawia sprawę, to się zaczyna łamać.

Ale nie po to wszystko organizuję, żeby mi ktoś plany psuł. Zadzwoniłam do jej mamy i zaczęłam tłumaczyć. I o ile ja się boje się nie trafię - w końcu to obcy kraj - to jej mama boi się że ktoś w nas wjedzie i generalnie że nas okradną, że jedziemy do dziekiego kraju itp itd - głównie chodziło o samą jazdę, bo ja będę jedynym kierowcą. Potem sięgnęła po najcieższy argument - bo ona jest chora i potrzebuje spokoju a tak będzie się denerwować.

Wiecie, że się poryczałam? Przez łzy mowiłam (a raczej bełkotałam), że to życiowa szansa, ze zawsze chciałyśmy tam razem pojechać, że ja ok, byłam tam i widziałam, ale chcę, żeby Natalia pojechała, zobaczyła i się nie martwiła, że jej mama sie denerwuje. Potem znów stado rzeczowych argumentów, potem łzy...

Jakoś ją chyba przekonałam, bo kumpela pisała że dokonałam cudu.

Rok pracuję na infolinii i powiem wam, ze to była moja najcięższa rozmowa telefoniczna w życiu...

I jak się cieszę, że jutro ostatni dzień w tej robocie...
To bardzo przykre Współczuję rozmowy
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-27, 20:57   #2639
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Gabs, ta kobieta stosuje podręcznikowy wręcz szantaż emocjonalny, inaczej tego nazwać nie można. Susan Forward na pewno uznałaby ją za toksyczną matkę. Współczuję ci, naprawdę, ale myślę, że w jeden dzień nie rozwiążecie tego problemu, zawsze ktoś będzie przegrany - albo ty, kiedy twoja przyjaciółka ulegnie matce i nie pojedzie, a ty zostaniesz na lodzie, albo twoja przyjaciółka, jeśli pojedzie, a cały czas zadręczać się będzie wyrzutami sumienia.

Selene, cudne misie, prawdziwe słodziaki

Edytowane przez kamilawu
Czas edycji: 2009-08-27 o 21:00
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-27, 20:57   #2640
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Czy można dać komuś bana albo chociaż punkty karne za to że jest wyjątkowo upierdliwy i męczący?
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:12.