Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część I - Strona 43 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-12-16, 09:22   #1261
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Albo się nie skusi, bo potestuje je nakładając zwykłymi pędzlami i stwierdzi że minerały nie dla niej.

Lasti jak pytasz o radę, to myślę, że nie najlepiej zrobiłaś nie zaopatrując się w dobry pędzel do minerałów. Podoba mi się stwierdzenie rozwielitki, że to jest jak "jazda na ręcznym". Jak Ci nie będzie efekt makijażu odpowiadał, to nie będziesz mieć pewności, czy to wina formuły, minerałów ogólnie czy wyłącznie niedobrej aplikacji.
A na Flat Topa naprawdę nie warto skąpić. Jak Ci nie przypadną do gustu minerały, to nada się świetnie do tradycyjnego podkładu. Zawsze też możesz go wyprać i wymienić na wizażowym targowisku, chętnych pewnie nie zabraknie.

Edytowane przez frantic
Czas edycji: 2008-12-16 o 09:23
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-16, 10:34   #1262
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Chętne do zakupów, ja robiłam teraz zbiorowe zamowienie. Dziewczyny mi wplacily pieniadze na konto a ja zamowilam. Co do cla do wczesniej pisane bylo duzo na ten temat (min ja) więc proszę się cofnąć, pokrótce: powyzej 30 dol mniej wiecej sie placi ale nie clo tylko vat w wysokosci 22%. Ja place za kadym razem od tych wiekszych kwot ale to nie reguła. Niektórym osobom poprostu zamowilam na ich adres i maila. I jesli chodzi o probki to mogę tak zrobić
Pastereczko, dzięki za dobre chęci i oferowaną pomoc, ale ostatecznie postanowiłam przemóc się i zająć się tymi zakupami na własną rękę. Trzeba się trochę ucywilizować, tym bardziej, że coś mi mówi, że na jednym zamówieniu nie poprzestanę. Nie mogę ciągle zdawać się na innych, no nie? Założyłam właśnie konto na paypalu i przymierzam się do zakupów. Trzymaj kciuki, żeby wszystko poszło sprawnie i żebym się nie zraziła.
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-16, 10:41   #1263
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

poczekaj do popoludnia albo do jutra bo wlasnie robia nowa promocję, znam tylko kod ale nie wiem co tam jest i wez sobie pędzelek... Pewno to nie bedą ostatnie zaupy Jak na czymś utkniesz to pisz, zawsze ktoś Ci pomoze. Powodzenia!
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-16, 10:58   #1264
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Dzięki!
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-16, 12:35   #1265
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
A wiesz, że kiedyś go użyłam na jakąś imprezę jako cień? Sprawił się nieźle A ja dziękuję za probki, aczkolwiek jeśli to jasniejsze coś to róż to faktycznie dla megabladziochów, nie wiem, czy się kwalifikuję... Ale nie miałam czasu potestować, może jutro z rana, będzie trochę czasu to popatrzę jak się na skórze sprawuje. No i chyba się po nowym roku zaopatrzę w mini opakowanie Walkee Talkee - przyjemny różyk, naprawdę mi się podoba.

Ktoś jeszcze chce odsypkę różu Shortcake?
Ja bym bardzo chciała Mogę zaproponować w zamian odsypkę różu mineralnego Loreal 030
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-16, 13:44   #1266
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Pastereczko, dzięki za dobre chęci i oferowaną pomoc, ale ostatecznie postanowiłam przemóc się i zająć się tymi zakupami na własną rękę. Trzeba się trochę ucywilizować, tym bardziej, że coś mi mówi, że na jednym zamówieniu nie poprzestanę. Nie mogę ciągle zdawać się na innych, no nie? Założyłam właśnie konto na paypalu i przymierzam się do zakupów. Trzymaj kciuki, żeby wszystko poszło sprawnie i żebym się nie zraziła.
życzę owocnych zakupów!
pamietaj o flat topie

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
poczekaj do popoludnia albo do jutra bo wlasnie robia nowa promocję, znam tylko kod ale nie wiem co tam jest i wez sobie pędzelek... Pewno to nie bedą ostatnie zaupy Jak na czymś utkniesz to pisz, zawsze ktoś Ci pomoze. Powodzenia!
no ciekawe co wrzucą jako nową promocję
widziałm gdzieś zdjęcie cienia mistletoe na mokro (dorzucany ostatnio), cudowna ciemna zieleń!!! już się nie mogę doczekać!
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-16, 17:39   #1267
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
życzę owocnych zakupów!
pamietaj o flat topie



no ciekawe co wrzucą jako nową promocję
widziałm gdzieś zdjęcie cienia mistletoe na mokro (dorzucany ostatnio), cudowna ciemna zieleń!!! już się nie mogę doczekać!
Dziewczyny, nie rozpędzajcie się tak! To będzie mój debiut z EDM, postanowiłam więc zacząć od sampli. Pędzle i cała reszta też są w planie, ale pod warunkiem, że próbki mi podpasują. Różnie to może być, wiadomo. Ale jak już coś kupię, to na pewno dam znać
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-16, 18:16   #1268
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Dzieki uprzejmosci pastereczki moglam sprawdzic nie kupujac w ciemno jak sie ma EDM na mojej skorze no i mialam sie nimi o tej porze nie smarowac, ale godzine temu nalozylam na twarz dobrze oczyszczona i posmarowana kremem Bioderma (krem jest dla mnie niedobry, choc sie wchlania).

Nalozylam korektor Multi Tasking, pod oczy Sunlight i na twarz Sandy Fair Intensiv:
Odczucia:
Korektor - zajefajny i obydwa mi pasują
Podklad - Krycie ma niezłe Za jasny, bo wygladam jak trup, chociaz nie odznacza sie od szyi w ogole
Korektor kladlam palcem :P bo nie mam pedzli, został mi jeden do rozu nowy z bazaru Nim nalozylam podklad i roz..

No i coz.. jak juz zasmarowalam moje wystajace czerwone gule (tradzik) to juz oniemialam, bo nie bylo efektu białych wulkanow, nie wiem jak to nazwac inaczej A jak nalozylam podklad, to zrobilam tak mniej wiecej:
a na koniec .. Normalnie efekt Photoshopa

Pierwszy raz bawilam sie minerałami, w ogole pierwszy raz pedzla uzywalam.

Jednak:
Po godzinie swiece sie jak żarówka Nawet po ok 8godzinnym nalozeniu fluidu az tak sie nie swiecilam Wiec nie wiem, moze jakis krem matujacy? ale boje sie ze mnie pozapycha, jak kazdy dotąd wyprobowany. (Szukam bez parafinnum,glycerin,capry lic,dimethicone,parabenow .. ) Po za tym mialam raz matujacy to po 15 minutach sie swiecilam. No i u mnie pieknie podkresla pory

Ale efekt od razu po nalozeniu po prostu mnie zamurował i mowie wszem i wobec:
EDM przynajmniej w formule Intensive, ma DUZO LEPSZE krycie niz niejeden srenio/wysokopolkowy fluid
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012

Edytowane przez Anecka
Czas edycji: 2008-12-16 o 18:18
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-16, 18:49   #1269
milenazuzia
Raczkowanie
 
Avatar milenazuzia
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 133
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cześć dziewczyny,
Nigdy nie używałam kosmetyków mineralnych i jestem w tym temacie "zielona", wobec czego proszę o radę. Czy mogę łączyć takie kosmetyki z kosmetykami "tradycyjnymi", np pudru mineralnego używać na podkład lub korektoru na podkład. Czy to ma sens?
Mam cere mieszana alergiczną z tendencją do suchych policzków i dlatego używam kremów do cery suchej i nie wiem jak w tym zestawie będą sie spisywały minerały.
Z góry dziękuje za info.
milenazuzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-16, 19:26   #1270
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Jednak:
Po godzinie swiece sie jak żarówka Nawet po ok 8godzinnym nalozeniu fluidu az tak sie nie swiecilam Wiec nie wiem, moze jakis krem matujacy? ale boje sie ze mnie pozapycha, jak kazdy dotąd wyprobowany. (Szukam bez parafinnum,glycerin,capry lic,dimethicone,parabenow .. ) Po za tym mialam raz matujacy to po 15 minutach sie swiecilam. No i u mnie pieknie podkresla pory

Ale efekt od razu po nalozeniu po prostu mnie zamurował i mowie wszem i wobec:
EDM przynajmniej w formule Intensive, ma DUZO LEPSZE krycie niz niejeden srenio/wysokopolkowy fluid
Może trzeba pomyśleć nad dobrym pudrem i bibułkami matującymi? Fakt, że po minerałkach można się świecić, same minerały trochę odbijają światło i dają taki efekt. Też tak miałam, ale trochę pudru i nic nie widać
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-16, 19:27   #1271
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Ja bym bardzo chciała Mogę zaproponować w zamian odsypkę różu mineralnego Loreal 030
Adres na PW proszę - tam dogadamy szczegóły
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-16, 20:10   #1272
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez milenazuzia Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny,
Nigdy nie używałam kosmetyków mineralnych i jestem w tym temacie "zielona", wobec czego proszę o radę. Czy mogę łączyć takie kosmetyki z kosmetykami "tradycyjnymi", np pudru mineralnego używać na podkład lub korektoru na podkład. Czy to ma sens?
Mam cere mieszana alergiczną z tendencją do suchych policzków i dlatego używam kremów do cery suchej i nie wiem jak w tym zestawie będą sie spisywały minerały.
Z góry dziękuje za info.
Mozna łączyć, ale szczególnie osoby o alergicznej skorze "przechodzą" na minerały dla jej poprawy. Tylk nie myl pudru mineralnego z podkladem mineralnym w pudrze. Korektory same w sobie są bardzo dobre. Powodzenia w eksperymentach

Edytowane przez pastereczka
Czas edycji: 2008-12-16 o 21:10
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-16, 20:49   #1273
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Wiec nie wiem, moze jakis krem matujacy? ale boje sie ze mnie pozapycha, jak kazdy dotąd wyprobowany. (Szukam bez parafinnum,glycerin,capry lic,dimethicone,parabenow .. ) Po za tym mialam raz matujacy to po 15 minutach sie swiecilam. No i u mnie pieknie podkresla pory
A próbowałaś kremu Humektan? Ma bardzo przyjazny skład, postarano się wyeliminować w nim możliwie jak najwięcej zbętnych dodatków. Polecany jest także do cer trądzikowych. To mój ukochany nawilżacz.

A na zmatowienie cery to polecam bibułki lub dobry puder matujący i po sprawie.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-16, 21:07   #1274
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Mnie niestety Humektan zrobil kuku Przesuszyl cere i pozapychal pory, bylam wsciekla, zwlaszcza, ze recenzje na KWC opisywaly go jako bezpieczny nawilzacz. Na plus moge mu policzyc tylko to, ze ma lekka konsystencje i wchlania sie do matu.
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-16, 21:20   #1275
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
A próbowałaś kremu Humektan? Ma bardzo przyjazny skład, postarano się wyeliminować w nim możliwie jak najwięcej zbętnych dodatków. Polecany jest także do cer trądzikowych. To mój ukochany nawilżacz.

A na zmatowienie cery to polecam bibułki lub dobry puder matujący i po sprawie.
Ze wzgledu na Methylparaben, Propylparaben nie kupię Ale juz wiem co moge kupic .. 3 albo 4 skladnikowego i bedzie dobre

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Mnie niestety Humektan zrobil kuku Przesuszyl cere i pozapychal pory, bylam wsciekla, zwlaszcza, ze recenzje na KWC opisywaly go jako bezpieczny nawilzacz. Na plus moge mu policzyc tylko to, ze ma lekka konsystencje i wchlania sie do matu.
No wlasnie a co mi po wchlanianiu do matu jak zapycha Mam krem z Biodermy niby taki super extra a mnie jedna chyba zapycha

No niewazne. A to nie bedzie tak, ze jak np dam jeszcze puder jakis wykanczajacy to bedzie tego duzo na twarzy i szybciej sie zacznie swiecic?

Jutro sprobuje z pudrem mimo tego akurat rano musze wyjsc, wiec zobaczymy jak sie spisze..
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-16, 21:25   #1276
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Dobrze będzie z pudrem Po to są zeby matowić
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-16, 22:03   #1277
milenazuzia
Raczkowanie
 
Avatar milenazuzia
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 133
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Mozna łączyć, ale szczególnie osoby o alergicznej skorze "przechodzą" na minerały dla jej poprawy. Tylk nie myl pudru mineralnego z podkladem mineralnym w pudrze. Korektory same w sobie są bardzo dobre. Powodzenia w eksperymentach
Dzięki za odpowiedź.
Wiem, że podkład i puder minarealny to coś innego.
Muszę sama spróbować, podzielę się wrażeniami .
milenazuzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-16, 22:17   #1278
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Jednak:
Po godzinie swiece sie jak żarówka Nawet po ok 8godzinnym nalozeniu fluidu az tak sie nie swiecilam Wiec nie wiem, moze jakis krem matujacy? ale boje sie ze mnie pozapycha, jak kazdy dotąd wyprobowany. (Szukam bez parafinnum,glycerin,capry lic,dimethicone,parabenow .. ) Po za tym mialam raz matujacy to po 15 minutach sie swiecilam. No i u mnie pieknie podkresla pory

Ale efekt od razu po nalozeniu po prostu mnie zamurował i mowie wszem i wobec:
EDM przynajmniej w formule Intensive, ma DUZO LEPSZE krycie niz niejeden srenio/wysokopolkowy fluid
Ja mam taki prostu sposób na nieprzetłuszczanie się skóry: rano myję twarz tylko ciepłą wodą. Wieczorem zmywam makijaż żelem a od czasu do czasu nakładam oliwkę Hipp - dosłownie kapkę.
Mam cerę mieszaną skłonną do zapychania i według mnie im mniej tym lepiej.
__________________

Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-17, 09:09   #1279
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Nanomi Pokaż wiadomość
Ja mam taki prostu sposób na nieprzetłuszczanie się skóry: rano myję twarz tylko ciepłą wodą. Wieczorem zmywam makijaż żelem a od czasu do czasu nakładam oliwkę Hipp - dosłownie kapkę.
Mam cerę mieszaną skłonną do zapychania i według mnie im mniej tym lepiej.
Ja tez rano tylko wodą, choc wydaje mi się ze nie bardzo nocny smalec schodzi..
Wieczorem zmywam makijaz Bioderma Sensibio plynem micelarnym bo jak narazie on jest dla mnie BOSKI i do tego przecieram twarz tonikiem z kasztanow bo jednak Bioderma nie wychwytuje tak zanieczyszczen...
Ale jednak mineralow nie naloze na gola buzie?
Dzis dzien 2 proby, ale nie wiem czy postawic na czysta buzie czy dac krem ktory mnie zapycha

A Ciebie ta oliwka nie zapycha? Bo jak widze slowo oliwka to mnie sie kojarzy tylko z jednym..
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012

Edytowane przez Anecka
Czas edycji: 2008-12-17 o 09:11
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-17, 10:22   #1280
adusiadu
Wtajemniczenie
 
Avatar adusiadu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 144
GG do adusiadu
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Widziałyście nową promochę EDM?
adusiadu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-17, 10:38   #1281
Ankie83
Zadomowienie
 
Avatar Ankie83
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 023
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez adusiadu Pokaż wiadomość
Widziałyście nową promochę EDM?
Tak, tylko kto chętny przetłumaczy??? Ja z angielskim niestety na bakier .
__________________
Ankie83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-17, 10:42   #1282
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Ankie83 Pokaż wiadomość
Tak, tylko kto chętny przetłumaczy??? Ja z angielskim niestety na bakier .
17% zniżki na wszytsko, a jak dobijesz po zniżce i przed kosztami wysyłki do $17 to dostajesz próbki różu jingle bells, srebrnego i niebieskiego cienia, a poza tym niespodziankę!
promocja od dziś do 24 grudnia, trzeba wpisać hasło: yule.

17% fajnie
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-17, 10:48   #1283
Ankie83
Zadomowienie
 
Avatar Ankie83
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 023
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
17% zniżki na wszytsko, a jak dobijesz po zniżce i przed kosztami wysyłki do $17 to dostajesz próbki różu jingle bells, srebrnego i niebieskiego cienia, a poza tym niespodziankę!
promocja od dziś do 24 grudnia, trzeba wpisać hasło: yule.

17% fajnie
Dziękuję, kochana jesteś .

Na pewno będę zamawiać. Jest kilka rzeczy, które mnie strasznie kuszą.
Czy któras z was używała prasowanego pudru??? Czy on się nadaje do poprawek w ciągu dnia??? Niestety jeszcze nie przeczytałam całego wątku i nie wiem czy toczyła się dyskusja na jego temat.

I co będzięcie zamawiać ???
__________________
Ankie83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-17, 10:49   #1284
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

kurcze...fajna promocja.. do mnie dopiero próbki idą ( dzięki Pastereczce ) szkoda, że tak krótko trwa, bo jakby próbki się sprawdziły, to bym coś jeszcze chętnie zamówiła
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-17, 10:54   #1285
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Ankie83 Pokaż wiadomość
Dziękuję, kochana jesteś .

Na pewno będę zamawiać. Jest kilka rzeczy, które mnie strasznie kuszą.
Czy któras z was używała prasowanego pudru??? Czy on się nadaje do poprawek w ciągu dnia??? Niestety jeszcze nie przeczytałam całego wątku i nie wiem czy toczyła się dyskusja na jego temat.

I co będzięcie zamawiać ???
zawsze do usług

Cytat:
Napisane przez lukrecja222 Pokaż wiadomość
kurcze...fajna promocja.. do mnie dopiero próbki idą ( dzięki Pastereczce ) szkoda, że tak krótko trwa, bo jakby próbki się sprawdziły, to bym coś jeszcze chętnie zamówiła

teraz jest b. atrakcyjna zniżka, ale w ogóle promocje są b. często
w ostatniej było 5% ale za to 3 full size gratisy.
Jak ktoś teraz zamówi niech da znac co było niespodzianką!
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-17, 10:59   #1286
adusiadu
Wtajemniczenie
 
Avatar adusiadu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 144
GG do adusiadu
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Ja będę zamawiać (tzn. frantic będzie zamawiała dla mnie ) na pewno dam znać
adusiadu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-17, 11:04   #1287
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Ja bym zamowila ale trzeba na ponad 17$$? a ja niestety tylko 40zł mam na wydanie (tzn dalej czekam na wyplate drugi miesiac.. )
Powiedzcie, ktory pedzel do nakladania korektora jest dobry? ten za 6$? Oval cos tam? czy ten za 7$?
Ja powinnam zamówic probki + pedzel flat top do wtorku, ale nie wiem jak to bedzie ewentualnie jesli mi wyplaca calosc to dodam do tego pedzel do korektora i bede miec ok 17$.
Musze paypala zalozyc. Aha.. a jak to jest z przeliczenianiem kasy? Tzn.. wplacam z konta w banku na konto paypal i mi liczy wg stanu dolara z mojego banku? Bo jesli tak to np dzis u mnie sprzedaz za 2.93 a wczoraj bylo 3.01..
Wiecie co, na nowy rok zycze sobie i Wam aby dolar spadl ponizej 2zł
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-17, 11:15   #1288
Madlen__18
Zakorzenienie
 
Avatar Madlen__18
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: las
Wiadomości: 5 022
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Skąd wziąć próbki?
__________________
"mów mi dobrze, dobrze mi mów
łaskocz czule warkoczem ciepłych słów
wilgotnym szeptem przytul mnie
i mów mi dobrze, nie mów mi źle
rozłóż przede mną księgę zaklęć i wróżb
okrytą w obwolutę twoich ramion i ud
czaruj we mnie, na ołtarz duszę złóż
i w dusznym kącie rzuć na mnie urok swój"

M
Madlen__18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-17, 11:33   #1289
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Kosmetyki Everyday Minerals

Dziewczyny, proszę mnie oświecić - gdzie na stronie EDM znajdę informacje o promocjach?

Cytat:
Napisane przez Madlen__18 Pokaż wiadomość
Skąd wziąć próbki?
Stąd:
Free Sample Makeup Kit
FREE!https://www.everydayminerals.com/ind...d=26&Itemid=40

Edytowane przez rozwielitka
Czas edycji: 2009-02-01 o 09:17 Powód: post pod postem
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-17, 11:41   #1290
adusiadu
Wtajemniczenie
 
Avatar adusiadu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 144
GG do adusiadu
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Dziewczyny, proszę mnie oświecić - gdzie na stronie EDM znajdę informacje o promocjach?
W pierwszym poście jest wszystko, to kompendium wiedzy.

Proszę, link:
https://www.everydayminerals.com/ind...d=27&Itemid=90
adusiadu jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:13.