Prezerwatywa? Ciąża? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-28, 19:40   #1
Aannitka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3
Exclamation

Prezerwatywa? Ciąża?


Witam, mój problem polega na tym, że dziś współżyłam z chłopakiem. Oczywiście zabezpieczyliśmy się (prezerwatywą). A problem opiera się na tym, że wszytko z prezerwatywy wypłynęło (oczywiście nie była ona dziurawa, a jednak wszytko wyleciało). Moje pytanie polega na tym, czy istnieje możliwość zajścia w ciążę?
Co powinnam zrobić?

Z góry dziękuje za odpowiedzi.
Pozdrawiam.
Aannitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-28, 19:47   #2
straconemarzenia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 30
Dot.: Prezerwatywa? Ciąża?

ale gdzie wypłyneło jesli w tobie to jest mozliwosc ciazy i lepiej idz do lekarza
straconemarzenia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-28, 19:48   #3
mikia20
Ekspert GotowaniaNaGazie
 
Avatar mikia20
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wsi spokojna, wsi wesoła...
Wiadomości: 9 369
Dot.: Prezerwatywa? Ciąża?

Wyszukiwarka, jest wątek zbiorczy! :pała:
mikia20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-28, 20:02   #4
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Prezerwatywa? Ciąża?

Cytat:
Napisane przez mikia20 Pokaż wiadomość
Wyszukiwarka, jest wątek zbiorczy! :pała:
Ja już nie wiem co się dzieje. Wątek jest pierwszym na forum, więc cholernie trudno jest go nie zauważyć :/
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-28, 20:27   #5
ankaaa206
Wtajemniczenie
 
Avatar ankaaa206
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 726
Dot.: Prezerwatywa? Ciąża?

jak mogło wypłynąć? jakoś nie moge sobie tego wyobrazić
ankaaa206 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-28, 20:36   #6
Aannitka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3
Dot.: Prezerwatywa? Ciąża?

Po pierwsze wypłynęło i wydaje mi sie, że nie "do środka", tylko całość na zewnątrz wypłynęła.

Po drugie marne powiązanie tamtego wątku z moim (choć nie przeczę podobne) wiec nie musicie od razu wjeżdżać na mnie. Nie chcecie? Nikt nie zmusza was do udzielania porad.

Po trzecie, nikt nie każe ci w to wierzyć.
Aannitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-28, 20:43   #7
Martinixxx
Zadomowienie
 
Avatar Martinixxx
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: O^^o
Wiadomości: 1 777
Dot.: Prezerwatywa? Ciąża?

Jak na zewnatrz to małe szanse abys zaszła w ciążę, ale rozumiem ze pewności nie masz, dlatego piszesz.A prezerwatywa sie zsunęła? może niewłasciwy rozmiar dobraliście.
__________________
"Chwyć mnie i nieś, niech niebo bliżej będzie,
Tak bardzo chcę w ramionach skryć się Twych."



Martinixxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-28, 20:46   #8
straconemarzenia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 30
Dot.: Prezerwatywa? Ciąża?

no sorry ale dziewczyny maja racje,sama sie zastanow jaki tytuł dałas PREZERWATYWA? CIĄŻA? czyli czy jest prawdopodobieństwo że jestem w ciazy to w wątek w którym powinnaś to napisać a po drugie po co to wogóle napisałaś jak póżniej piszesz że nikt nie zmusza nas do udzielania porad. zastanow sie dziewczyno sama co chcesz
straconemarzenia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-28, 20:48   #9
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Prezerwatywa? Ciąża?

Cytat:
Napisane przez Aannitka Pokaż wiadomość
Witam, mój problem polega na tym, że dziś współżyłam z chłopakiem. Oczywiście zabezpieczyliśmy się (prezerwatywą). A problem opiera się na tym, że wszytko z prezerwatywy wypłynęło (oczywiście nie była ona dziurawa, a jednak wszytko wyleciało). Moje pytanie polega na tym, czy istnieje możliwość zajścia w ciążę?
Co powinnam zrobić?

Z góry dziękuje za odpowiedzi.
Pozdrawiam.
Cytat:
Napisane przez Aannitka Pokaż wiadomość
Po pierwsze wypłynęło i wydaje mi sie, że nie "do środka", tylko całość na zewnątrz wypłynęła.

Po drugie marne powiązanie tamtego wątku z moim (choć nie przeczę podobne) wiec nie musicie od razu wjeżdżać na mnie. Nie chcecie? Nikt nie zmusza was do udzielania porad.

Po trzecie, nikt nie każe ci w to wierzyć.
Zadałaś pytanie jakie zadałaś, dlatego powiązanie nie jest marne, a wręcz przeciwnie.
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-28, 21:03   #10
zelkowa_krolewna
Rozeznanie
 
Avatar zelkowa_krolewna
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: W.
Wiadomości: 576
Dot.: Prezerwatywa? Ciąża?

Cytat:
Napisane przez Aannitka Pokaż wiadomość
Po pierwsze wypłynęło i wydaje mi sie, że nie "do środka", tylko całość na zewnątrz wypłynęła.

Po drugie marne powiązanie tamtego wątku z moim (choć nie przeczę podobne) wiec nie musicie od razu wjeżdżać na mnie. Nie chcecie? Nikt nie zmusza was do udzielania porad.

Po trzecie, nikt nie każe ci w to wierzyć.
Wydaje Ci się że wypłynęło na zewnątrz? To kto ma to wiedzieć? Jeśli sama nie wiesz co stało się ze spermą to żadna z nas nie odpowie Ci konkretnie co powinnaś zrobić lub czy jesteś w ciąży. Najpierw się upewnij, a później napisz KONKRETNIE co się stało i oczekuj odpowiedzi.

Moim skromnym zdaniem może być ryzyko ciąży, bo nie wiesz w którym momencie sperma wypłynęła i jak długo trwał stosunek po tym fakcie.
A co masz zrobić. Hmmm... uprawiasz seks i nie wiesz co zrobić w takim przypadku?

A co do zbiorczego, to jest właśnie po to, żeby dziewczyny będące niepewne, mogły tam zadać pytanie a nie zaśmiecać forum nowymi, niczym nie wnoszącymi wątkami.
__________________

zelkowa_krolewna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-28, 21:03   #11
Aannitka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3
Dot.: Prezerwatywa? Ciąża?

Po pierwsze: właśnie nie sunęła się i nie wiem dlaczego stało się tak jak sie stało, ponieważ była to trzecie prezerwatywa z tego opakowania, wiec rozmiar powinien być dobry.

Po drugie : mam prawo tworzyć nowy wątke. Nigdzie nie jest napisane, że muszę czytać wszytskie posty w poszukiwaniu czy akurat mój problem będzie tam pasował. Chciałam szybkiej odpowiedzi, a skąd mam wiedzieć czy tam ktoś zauważy moje pytanie? A mi zależy na czasie. I prosze was nie macie ochoty pomóc, to podarujcie sobie.
Aannitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-28, 21:12   #12
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Prezerwatywa? Ciąża?

Cytat:
Napisane przez Aannitka Pokaż wiadomość
Po pierwsze: właśnie nie sunęła się i nie wiem dlaczego stało się tak jak sie stało, ponieważ była to trzecie prezerwatywa z tego opakowania, wiec rozmiar powinien być dobry.

Po drugie : mam prawo tworzyć nowy wątke. Nigdzie nie jest napisane, że muszę czytać wszytskie posty w poszukiwaniu czy akurat mój problem będzie tam pasował. Chciałam szybkiej odpowiedzi, a skąd mam wiedzieć czy tam ktoś zauważy moje pytanie? A mi zależy na czasie. I prosze was nie macie ochoty pomóc, to podarujcie sobie.
Widać nie czytałaś regulaminu, w którym właśnie jest napisane wszystko o co się tu czepiamy. A wyobraź sobie, że zbiorczy chodzi cały czas i nie byłoby problemu. No ale po co, trzeba ułatwiać sobie życie!
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-01, 00:08   #13
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: Prezerwatywa? Ciąża?

Cytat:
Napisane przez Neciak89 Pokaż wiadomość
No ale po co, trzeba ułatwiać sobie życie!
A innym utrudniać

Anito, jeśli choć trochę spermy wypłynęło w Twoim wnętrzu, szanse na ciążę są duże.
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-01, 00:14   #14
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Prezerwatywa? Ciąża?

Cytat:
Napisane przez Jeanne90 Pokaż wiadomość
A innym utrudniać

Anito, jeśli choć trochę spermy wypłynęło w Twoim wnętrzu, szanse na ciążę są duże.
No już tego drugiego nie chciałam pisać
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-01, 13:28   #15
Viviana21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8
Dot.: Prezerwatywa? Ciąża?

Ja bym Ci radziła W TE PĘDY lecieć do lekarza, który Ci przepisze tzw. tabletkę dzień po (np.Postinor Duo). Polecam stronę:
http://☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/
Tam jest odnośnik "Znajdź Lekarza", dalej sobie dasz radę . Pozdrawiam.
Viviana21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-01, 14:11   #16
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Prezerwatywa? Ciąża?

Cytat:
Napisane przez Viviana21 Pokaż wiadomość
Ja bym Ci radziła W TE PĘDY lecieć do lekarza, który Ci przepisze tzw. tabletkę dzień po (np.Postinor Duo). Polecam stronę:
http://☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/
Tam jest odnośnik "Znajdź Lekarza", dalej sobie dasz radę . Pozdrawiam.
Przede wszystkim to nie jest tabletka "dzień po" tylko "PO" i można ją wziąć do 72h. Poza tym, postinoru już nie ma, jest escapelle.
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-24, 18:02   #17
spiderowy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 44
Dot.: Prezerwatywa? Ciąża?

witam. mam pewniem problem... kochalem sie z dziewczyna ok 2-3 tyg temu i pekla mi prezerwatyw atroche nad polowa dlugosci prezerwatywy, jak zrozumialem ,ze zostala peknieta to od razu wyjalem penisa.wziela moja dziewczyna tabletke escapelle okolo 9-10 h po wpadce...miala tylko objawy po wzieciu jakos odruchy wymiotne i to wszystko.okres dostala z 3 dniowym okolo zpoznienem. dlugosc okresu byla prawidlowa. odnosnie testow to zrobila 1 dzien po wpadce, drugi okolo 6 dni po, a trzeci ok 14 dni po ale za to wieczorem. obecnie ma bole w piersiach od okolo 2 miesiecy , a podejrzewala ze bola jaj janiiki a byly to wezly chlonne...zaczela brac ponownie yasmin. prosze bardzo o pomoc czy nie jest w ciazy... bardzo sie tym przejmuje...czy mozna miec okre w czasie ciazy dodatkowo?...blagam niech ktos mi uprzejm odpowie ,bo przez ta sytuacje jestem wykonczony nerwowo....
spiderowy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:45.