5 tc bol i plamienia czy to juz poronienie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-08-18, 12:47   #1
jagnax
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 42

5 tc bol i plamienia czy to juz poronienie


Dziewczyny bardzo sie stresuje wczoraj byłam u gina stwierdził 5tc ale boli mnie brzuch najpierw było kłucie zrobiłam wtedy test i wyszedł pozytywny. następnie kłucie zmieniło sie na bol podbrzusza skurcze mocne słabe. Doszło wczoraj plamienie takie tylko na papierku brązowe dzisiaj jest juz wiecej widze na wkładce jak robię siusiu. Mam skurcze znowu kłuje albo na moment przestaje. Czy to juz poronienie. Prosze wybaczcie tekst jest chaotyczny ale jestem załamana. Gin powiedział ze jak poleci wiecej to traktować jako okres i zapomnieć o testach pozytywnych.

---------- Dopisano o 13:47 ---------- Poprzedni post napisano o 13:29 ----------

Moze któraś z was miała podobnie i donosiła ciąże
jagnax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-18, 17:20   #2
kamilaaaa123
Raczkowanie
 
Avatar kamilaaaa123
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: ---
Wiadomości: 104
Dot.: 5 tc bol i plamienia czy to juz poronienie

hej ja mialam takie plamienia w pierwszej ciazy w 6 tyg i poronilam w 12 tyg. w 2 ciazy tez plamilam na poczatku i tez poronilam nie chce cie straszyc bo takie plamienia niby sa normalne do 4 miesiaca tak mi moj lekaz powiedzial . ale u mnie okazalo sie ze ciaza obumarla .. a w 2giej puste jajo plodowe.. na podtrzymanie bralam duphaston .. badz dobrej mysli duzo wypoczywaj,,, ja nie mialam tyle szczescia pozdrawiam
__________________
..Bo Ty Jesteś Jak Powietrze Dla Mnie Jak Życia Sens

..Sprawiasz ,Że Każdy Mój Dzień Wart Jest Jutra

31.12.2004 --> ;**** Razem Na Zawsze <3


<3 <3 <3

kamilaaaa123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-18, 20:29   #3
demonica
Raczkowanie
 
Avatar demonica
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 208
Dot.: 5 tc bol i plamienia czy to juz poronienie

ja właśnie poroniłam 7,5 tyg. ciążę.... w weekend. 2,5 tygodnia nosiłam martwy zarodek. W śluzie miałam smużki czerwonej, żywej krwi... Duphaston podtrzymywał mi martwą ciążę jak go odstawiłam to dostałam bólów brzucha, jak na okres i krwotoku. Moja kuzynka plamiła na różowo i donosiła ciążę, więc różnie to bywa.
demonica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-18, 21:17   #4
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: 5 tc bol i plamienia czy to juz poronienie

Cytat:
Napisane przez jagnax Pokaż wiadomość
Dziewczyny bardzo sie stresuje wczoraj byłam u gina stwierdził 5tc ale boli mnie brzuch najpierw było kłucie zrobiłam wtedy test i wyszedł pozytywny. następnie kłucie zmieniło sie na bol podbrzusza skurcze mocne słabe. Doszło wczoraj plamienie takie tylko na papierku brązowe dzisiaj jest juz wiecej widze na wkładce jak robię siusiu. Mam skurcze znowu kłuje albo na moment przestaje. Czy to juz poronienie. Prosze wybaczcie tekst jest chaotyczny ale jestem załamana. Gin powiedział ze jak poleci wiecej to traktować jako okres i zapomnieć o testach pozytywnych.

---------- Dopisano o 13:47 ---------- Poprzedni post napisano o 13:29 ----------

Moze któraś z was miała podobnie i donosiła ciąże
Ja miałam krwiaka z tym, że nie pękł. Krwiak był relatywnie duży, z tego co pamiętam ponad 3 razy większy niż pęcherzyk ciążowy. Ciąża zagrożona. Dostałam reżim łóżkowy i Duphaston, później długo, długo brałam luteinę. Dzisiaj jestem mamą 4 miesięcznego szkraba.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-19, 11:49   #5
Ania O 86
Raczkowanie
 
Avatar Ania O 86
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 72
Dot.: 5 tc bol i plamienia czy to juz poronienie

idz do lekarza nie czekaj
Ania O 86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-19, 14:41   #6
aKatia
Zadomowienie
 
Avatar aKatia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 541
Dot.: 5 tc bol i plamienia czy to juz poronienie

Cytat:
Napisane przez Ania O 86 Pokaż wiadomość
idz do lekarza nie czekaj
To było miesiąc temu.
aKatia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-14, 19:09   #7
jagnax
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 42
Dot.: 5 tc bol i plamienia czy to juz poronienie

Dziewczynki moja ciąża ma sie dobrze jestem w 23tyg. Dwa razy myslalam ze poroniłam, tak ze mnie poleciało. Pojechałam na usg zeby zobaczyc czy wszystko wyleciało a tak moja dziewczynka miała sie swietnie i rosła. Kosmowka sie odklejała dostałam Duphaston i duzo sie oszczędzałam do 13 tyg. Aha poszłam do innego ginekologa bo tamten bardzo był nie przyjemny.
jagnax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-15, 21:35   #8
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: 5 tc bol i plamienia czy to juz poronienie

Cytat:
Napisane przez jagnax Pokaż wiadomość
Dziewczynki moja ciąża ma sie dobrze jestem w 23tyg. Dwa razy myslalam ze poroniłam, tak ze mnie poleciało. Pojechałam na usg zeby zobaczyc czy wszystko wyleciało a tak moja dziewczynka miała sie swietnie i rosła. Kosmowka sie odklejała dostałam Duphaston i duzo sie oszczędzałam do 13 tyg. Aha poszłam do innego ginekologa bo tamten bardzo był nie przyjemny.
Powodzenia! Dużo zdrówka dla Ciebie i dzidziusia życzę
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-17, 08:09   #9
Marty88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 12
Dot.: 5 tc bol i plamienia czy to juz poronienie

Kamilaaaa123, Demonica, Jagnex - Wasz lekarz zlecił Wam jakies badanie po poronieniu? Moja gin mówi mi żebym zrobiła sobie badanie na trombofilię bo mogę mieć jakieś zmiany i przez to 2 razy poroniłam
Marty88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-17 09:09:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:53.