Filmy Tima Burtona... - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-12-27, 12:40   #31
Szczypta Chili
Zadomowienie
 
Avatar Szczypta Chili
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ezoteryczny Poznań
Wiadomości: 1 416
GG do Szczypta Chili
Dot.: Filmy Tima Burtona...

Bardzo fajny opis Burtona, tam na górze Uwielbiam Stacha Szabłowskiego, ale nie onim tutaj. Burtona uwielbiam niemniej Właściwie wszystko już zostało napisane- o specyfice jego pzepełnionych gotyckością dzieł, o ich baśniowości, o nim samym jako nieskażonym pretensjonalnością ale i banalnością twórcy. Potrzeba wielkiego talentu by umieć się wyrazić w tak niepospolity sposób. I chyba trzeba też być troche niepospolitym by móc to zrobić...Myślę, ze daje on ludziom coś czego brakuje im na codzień, małą dozę zapomnienia, niepoprawności. Jego filmy to wycieczka do świata ich wspomnień, do skrywanych dziecięcych marzeń. Ale nie taka jaką oferują bajki Disney'a, w trakcie oglądania którch wciąż trzymamy jakiś dystans, jesteśmy świadomi ich fikcyjności. Burton ma znacznie bardziej wysublimowane środki przekazu,a jednocześnie odnosi się do trywialnych wręcz symboli. Bredze troche, ale dla mnie Burton jest jak dobry szef kuchni, który weźmie jajka, mąke, wodę i stworzy z tych prostych składników jakieś nowe, pyszne ciasto chociaż większość spodziewłaby się najzwyczajniejszego biszkoptu Rzecz tkwi w doprawieniu całości odrobiną swojej osobowości (Dżiz ale rymowanka). A Tim bezsprzecznie takową posiada.
__________________
Jesteśmy średnimi dziećmi historii.
Nie mamy celu ani miejsca.
Nie mamy Wielkiej Wojny.
Wielkiej Depresji.
Naszą wielką wojną jest wojna duchowa.
Naszą wielką depresją jest życie.

Szczypta Chili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-27, 20:26   #32
Finnabair
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 588
Dot.: Filmy Tima Burtona...

Bardzo dobrze, że jest taki watek, aż się dziwie że go wcześniej nie zauważyłam.
Jestem wielka miłośniczką Burtona i jego filmów, tego jedynego w swoim rodzaju klimatu, po prostu uwielbiam.
Bardzo trudno wybrać ulubiony, ale wymienię:
Edward Nozycoręki, Jeździec bez Głowy, Gnijąca Panna Młoda, Miasteczko Halloween (wspaniałe na okres świąt teraz ), Charlie i Fabryka Czekolady, Ed Wood

nie widziałam jeszcze podobno bardzo dobrej Dużej Ryby, poluje na ten film póki co.

Wogóle uwielbiam Deppa, po tym jak zobaczyłam, jak gra w filmach Burtona, niesamowite role, każda bardzo charakterystyczna.
Tak samo Helena Bonham Carter-niesamowita aktorka.

A teraz czekam na "Sweeney Todd", już 22 lutego, nic mi nie przeszkodzi w dotarciu do kina
Burton, jego klimat, Depp, Helena i Alan Rickman- to nie może byc zły film. A piosenki, szczególnie Epiphany, My Friends i By The Sea z soundtracku- kocham

Pozdrawiam wszystkie wizażanki zakochane w twórczości niesamowitego Tima Burtona!
__________________
But I, being poor, have only my dreams;
I have spread my dreams under your feet;
Tread softly because you tread on my dreams.

Edytowane przez Finnabair
Czas edycji: 2008-02-24 o 12:29
Finnabair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-28, 01:05   #33
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Filmy Tima Burtona...

A Willy Wonkę oglądałam sobie, nie mogąc się pozbyć myslenia: ależ mu dosłodzili z licówkami. Masakra. ^^ No, ale ząbki oczywiście miał śliczne, tylko takie za bardzo w przód.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-23, 12:24   #34
Qunia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: tę cza cza cza!
Wiadomości: 238
Dot.: Filmy Tima Burtona...

No, a teraz do kin wszedł 'Sweeney Todd'
T.Burton + J.Depp xD
__________________


może dotąd zaniedbywałam modlitwę, ale teraz, jeśli tam jesteś, proszę, uratuj mnie SUPERMANIE! }

"ciało pielęgnuje, bo jest domem duszy i gdy mi jest dobrze - moja dusza mruczy."
Qunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-24, 06:25   #35
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Filmy Tima Burtona...

Ale fajny wątek Bardzo lubię Burtona, ma charakterystyczny mroczno-czarnohumorowy styl, idealnie do opisu jego filmów pasuje angielskie słowo gloomy

Z jego filmów najbardziej mi się podobają Sleepy Hollow, Batman, Sok z Żuka. Duża Ryba jest bardzo nieburtonowska tak szczerze, ale myślę że się sprawdził... ogólnie zdecydowanie świetny reżyser!
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-24, 09:00   #36
Ka-Mila
Rozeznanie
 
Avatar Ka-Mila
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Puck, 3-CITY
Wiadomości: 667
GG do Ka-Mila
Dot.: Filmy Tima Burtona...

Tak więc do wszelkich filmów Tima jakie miałam okazje widzieć, wczoraj dołączył "Pan T.".
Baaardzo porządnie zrobiony musical. Krwi było więcej niż na Pile IV Ma swój specyficzny charakter,zwrotów akcji,świetną muzykę...No i świetną obsadę aktorską. Czasem nawet można sie pośmiać Nie mam nic do zarzucenia temu filmowi.
Ka-Mila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-24, 12:26   #37
Finnabair
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 588
Dot.: Filmy Tima Burtona...

Ja jednak mam coś do zarzucenia, to szczegóły, ale trzeba być krytycznym
To chyba dlatego, że spodziewałam sie arcydzieła, ale końcowa moja ocena to 8-9/10.
Niektóre sceny są mistrzowskie, ahhhh i koncówka. Scenografia i klimat bezbłędne.
Bardzo dobry film. Polecam
(byle wiedzieć właśnie, że będzie krew, choć specjalnie to nie zrobiło na mnie wrażenia, sztuczna, ale tak miało być)
__________________
But I, being poor, have only my dreams;
I have spread my dreams under your feet;
Tread softly because you tread on my dreams.
Finnabair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-24, 15:31   #38
black-bubu
Zakorzenienie
 
Avatar black-bubu
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 586
Dot.: Filmy Tima Burtona...

uwielbiam Tima Burtona według mnie jego najlepsze filmy to "Gnijąca panna młoda", "Miasteczko hallowen" i "Duża Ryba", teraz mam w planach wybrać się na 'Sweeney Todd'.
black-bubu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-24, 18:50   #39
Qunia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: tę cza cza cza!
Wiadomości: 238
Dot.: Filmy Tima Burtona...

Ja uwielbiam "The Nightmare Before Christmas" czyli miasteczko Halloween no i "Charlie i fabryka czekolady", a Sweeney Todd" zapowiada się nieźle
__________________


może dotąd zaniedbywałam modlitwę, ale teraz, jeśli tam jesteś, proszę, uratuj mnie SUPERMANIE! }

"ciało pielęgnuje, bo jest domem duszy i gdy mi jest dobrze - moja dusza mruczy."
Qunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-24, 20:17   #40
Aninek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 8 516
GG do Aninek
Dot.: Filmy Tima Burtona...

Willy Wonka jest wspaniały,ale najbardziej lubię Ichaboda Craine(chyba dobrze napisałam,jak coś to mnuie poprawcie)z "Jeźdźca"-w ogóle "Jeździec" to mój ukochany film na wszelkie smutki...A Johny w każdym filmie Tima ma wręcz niesamowity wygląd...oczy takie pełne szaleństwa...no rewelacja!Na "Sweeney Todd" jeszcze nie byłam,ale Johny na plakacie wygląda genialnie...ten siwy pas włosów.....
"Gnijąca panna młoda"-świetne...Za to "Sok z żuka"-no dobrze,śmieszy mnie,ale to taki mało "burtonowski"jak dla mnie charakter,brakuje tej przytłaczającej niekiedy atmosfery i tego czegoś,co powoduje,że odczuwamy niepokój...
Aninek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-25, 06:31   #41
architekt80
Zakorzenienie
 
Avatar architekt80
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: kraków/hannover
Wiadomości: 5 689
Dot.: Filmy Tima Burtona...

Tez uwielbiam BurtonaBylam na najnowszym filmie (tym z Deppem)w sobote i bardzo mi się podoba.Krwi faktycznie bardzo dużo ale w takiej "rozrywkowej"konwencj i. Polecam
architekt80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-27, 14:31   #42
Qunia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: tę cza cza cza!
Wiadomości: 238
Dot.: Filmy Tima Burtona...

http://youtube.com/watch?v=hD8uQzu0IL0 - Vincent
polecam jesli ktoś jeszcze nie oglądał xD
__________________


może dotąd zaniedbywałam modlitwę, ale teraz, jeśli tam jesteś, proszę, uratuj mnie SUPERMANIE! }

"ciało pielęgnuje, bo jest domem duszy i gdy mi jest dobrze - moja dusza mruczy."
Qunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-27, 23:03   #43
architekt80
Zakorzenienie
 
Avatar architekt80
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: kraków/hannover
Wiadomości: 5 689
Dot.: Filmy Tima Burtona...

Super filmikdzięki
architekt80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-28, 13:43   #44
catro
Rozeznanie
 
Avatar catro
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 796
Dot.: Filmy Tima Burtona...

Kolejna fanka Tima Burtona się zgłasza - moim ulubionym filmem jest Duża Ryba (zakończenie-bomba). W ogóle, jak dla mnie, o filmie w dużym stopniu świadczy zakończenie, a u Burtona zawsze jest "jakieś"
catro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-28, 16:51   #45
Tusio
Wtajemniczenie
 
Avatar Tusio
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 631
Dot.: Filmy Tima Burtona...

ja tez lubie jego filmy, szczegolnie sok z zuka i charliego ten ostatni...taki slodki film
__________________
"Zważcie plemienia waszego przymioty; / Nie przeznaczono wam żyć jak zwierzęta, / Lecz poszukiwać i wiedzy, i cnoty..."
Tusio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-28, 18:26   #46
meesha
Zakorzenienie
 
Avatar meesha
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: wroclaw
Wiadomości: 7 301
Send a message via Skype™ to meesha
Dot.: Filmy Tima Burtona...

po moim avie chyba widac ze uwielbiam "gnijaca panne mloda" bardzo lubie tez "sok z zuka", "duzej ryby" nie ogladalam, ale widze ze sie zachwycacie wiec bede musiala

a ze sweeneyem czekam, az przyjda pieniadze na konto ale juz sie nie moge doczekac
__________________
What is popular is not always right.
What is right is not always popular.
meesha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-27, 21:07   #47
Sara_m7
Rozeznanie
 
Avatar Sara_m7
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Düsseldorf
Wiadomości: 552
Dot.: Filmy Tima Burtona...

Uwielbiam jego filmy, a równanie Burton = Depp to gwarantowany sukces. Obaj panowi doskonale ze soba współpracuja - wiecej ich filmów
Sara_m7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-27, 21:19   #48
Kota
Zakorzenienie
 
Avatar Kota
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 8 947
Dot.: Filmy Tima Burtona...

Oglądam jego filmy,lubię...no ale właśnie, przejadłam się chyba.
Zwłaszcza- o zgrozo- Deppem- przyznaję mu przystojnosć i zdolności, ale to wszechobecne uwielbienie dla John`ego zaczyna mnie od dłuższego czasu męczyć.
Mimo opinii buntownika- niezholywudziałego- i mimo jego niekomercyjnych posunięć mam wrażenie że często już gra samego siebie- taką lekko demoniczną maskotę. Najlepsze określenie - nie moje -dla Johny`ego to "Piotruś Pan z feromonami".

Tak więc mimo, że Burtona cenię za wizyjność i nierzadko przekaz, na Sweeney Todda nie wybrałam się, nawet mi na myśl nie przyszło... Nawet dla Heleny nie wybrałam się.
Pozostałam więc na etapie Fabryki czekolady i Gnijącej Panny Młodej. Czy dużo straciłam, nie widząc S.Todda?

Edytowane przez Kota
Czas edycji: 2008-03-27 o 22:03
Kota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-01, 19:36   #49
Petit_Papillon
luckygirl
 
Avatar Petit_Papillon
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 20 617
Dot.: Filmy Tima Burtona...

Kurcze,że ja tego wątku nie znalazłam wcześniej.Uwielbiam Tima Burtona-jego twórczośc.Jest świetnym reżyserem
__________________
10.11.2004

14.07.2014
16.07.2016




Petit_Papillon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-05, 16:25   #50
lilithin
Wtajemniczenie
 
Avatar lilithin
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 534
Dot.: Filmy Tima Burtona...

Uwielbiam Burton'a, najbardziej "Nightmare Before Christmas," "Charliego i Fabryke Czekolady" i krotkometrazowego "Vincenta."
Z niecierpliwoscia czekalam na "Sweeney Todda," ale film nie rzucil mnie na kolana. Po Burtonie spodziewalam sie jednak czegos lepszego. No i zauwazylam pewna niescislosc Benjamin Barker po powrocie z wygnania mial ohydnie zniszczone zeby, ale potem jakos zgryz mu sie poprawil
lilithin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-12, 10:03   #51
Fraoch
Rozeznanie
 
Avatar Fraoch
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrzosowisko
Wiadomości: 784
Dot.: Filmy Tima Burtona...

Cytat:
Napisane przez lilithin Pokaż wiadomość
Uwielbiam Burton'a, najbardziej "Nightmare Before Christmas," "Charliego i Fabryke Czekolady" i krotkometrazowego "Vincenta."
Z niecierpliwoscia czekalam na "Sweeney Todda," ale film nie rzucil mnie na kolana. Po Burtonie spodziewalam sie jednak czegos lepszego. No i zauwazylam pewna niescislosc Benjamin Barker po powrocie z wygnania mial ohydnie zniszczone zeby, ale potem jakos zgryz mu sie poprawil
To pewnie od tych pasztecików

Mnie też nie powalił ten film. Podobał mi się - bo był ogólnie w klimacie Burtonowskim i z typowym Deepowskim dobrym aktorstwem. Brak czegoś świeżego i nowego. Ale nie ubolewam nad tym
A i moim ulubionym też jest "Wielka Ryba" - wzruszył mnie
__________________
Braon de dhrúcht na bhflaitheas,
Is deach de thobar na ngrás,
Go mbronna Dia ar d`anam
Is ar ár n-anam féin...

Fraoch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-17, 22:49   #52
andzelika666
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Miodowa Kraina:)
Wiadomości: 1 995
GG do andzelika666
Wink Dot.: Filmy Tima Burtona...

Dla mnie Tim Burton jest jednym z najniezwyklejszych i najoryginalniejszych twórców współczesnego kina.
andzelika666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 18:06   #53
Klaudiacb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 146
Dot.: Filmy Tima Burtona...

burton to jeden z moich ulubionych rezyserow. kocham jego mroczne klimaty. sa jadyne w swoim rodzaju i to jest jego styl, ktory nikt inny nie ma. kocham edwarda nozycorekiego, prawie za kazdym razem na scence koncowej kiedy winona szepcze mu "i love you" i te spojrzenie johnny'ego ah aha oni byli taka sliczna para , szkoda ,zem usieli sie rozstac z powodu roznicy wieku i ojca winony .
a na ostatnim filmie burtona tez bylam. jak dla mnie troche za duzo spiewania. ale bardzo mroczny jak to zwykle na burtona przystalo film, z rownie mrocznym humorem. eh te paszteciki.
Klaudiacb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 15:36   #54
Fraoch
Rozeznanie
 
Avatar Fraoch
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrzosowisko
Wiadomości: 784
Dot.: Filmy Tima Burtona...

Cytat:
Napisane przez Klaudiacb Pokaż wiadomość
a na ostatnim filmie burtona tez bylam. jak dla mnie troche za duzo spiewania. ale bardzo mroczny jak to zwykle na burtona przystalo film, z rownie mrocznym humorem. eh te paszteciki.
hehe a wyobrażasz sobie musical bez śpiewania ?
__________________
Braon de dhrúcht na bhflaitheas,
Is deach de thobar na ngrás,
Go mbronna Dia ar d`anam
Is ar ár n-anam féin...

Fraoch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 16:31   #55
lilithin
Wtajemniczenie
 
Avatar lilithin
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 534
Dot.: Filmy Tima Burtona...

Cytat:
Napisane przez Fraoch Pokaż wiadomość
hehe a wyobrażasz sobie musical bez śpiewania ?
chcialam o to samo zapytac
lilithin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-24, 18:20   #56
$Luna$
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: z ciemnego pokoju
Wiadomości: 8 594
GG do $Luna$
Dot.: Filmy Tima Burtona...

kocham Sok z żuka Charlie i fabryka czekolady też niezłe, ale Soku żaden film nie pobije
__________________
Be My Mirror, My Sword and Shield
$Luna$ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 18:41   #57
stasiek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 206
Dot.: Filmy Tima Burtona...

a mnie za równo "Sok z żuka" jaki i "Charlie i fabryka czekolady" czy "Big fish" nie zachwyca Uwielbiam "Jeźdźca bez głowy", "Gnijącą pannę młodą" i krótkometrażowego "Vincenta". Ciężka sprawa
__________________
stasiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 23:14   #58
black-bubu
Zakorzenienie
 
Avatar black-bubu
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 586
Dot.: Filmy Tima Burtona...

zaniedługo wyjdzie "alicja w krainie czarów" i to w dodatku w 3d , już nie mogę się doczekać
__________________
Prawda! Sprawiedliwość! Wolność! I Jajko Na Twardo!
Pratchett

black-bubu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 08:10   #59
025dd70b38ae5ec63576996b909aa97df2915b11_5f1f5c7240092
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 314
Dot.: Filmy Tima Burtona...

Burtona znałam wcześniej z "Soku z żuka", który jako dzieciak uważałam za obrzydliwy , "Batmana", za którym osobiście nie przepadam i absolutnie głupkowato śmiesznego "Marsjanie atakują".

Większa fascynacja zaczęła się od "Sweeney'a Todd'a", film ma kapitalny klimat, mieszankę mroku/wariactwa/humoru i tak zaczęłam kolejno razem z TŻ-em oglądać dorobek Burtona: "Sleepy Hollow", "Big Fish", "Charliego i fabrykę czekolady", "Gnijącą pannę młodą" i mojego faworyta "Edwarda Nożycorękiego".

Nadchodzącej "Alicji..." jestem bardzo ciekawa
025dd70b38ae5ec63576996b909aa97df2915b11_5f1f5c7240092 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 11:23   #60
KoalaFromCambodia
Raczkowanie
 
Avatar KoalaFromCambodia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 251
Dot.: Filmy Tima Burtona...

Kocham Burtona "Sok z żuka" oglądałam już nie wiem ile razy i nigdy mi się nie przeje. Tak samo "Gnijąca panna młoda". Pożyczyłam tylko ją komuś i za cholerę nie pamiętam komu "Sweeney" nie rzucił mnie co prawda na kolana, ale był dobrym filmem. Tak samo Charlie, chociaż ma wielu zwolenników, wśród dzieci (ah, ta czekolada) i dorosłych. No fajny film, fajny. Po obejrzeniu przeczytałam książkę. I trzeba przyznać, bardzo dobrze Burtonowi wyszło to odwzorowanie Bardzo długo polowałam za "Nightmare before Christmas" i wreszcie mam. Ale zostawiam sobie ten deser do świąt
To, że Burton wyreżyserował "Dużą Rybę" było dla mnie zaskoczeniem. Film może nie do końca w jego stylistyce, ale świetny, naprawdę.

No i uważam, że lepszego połączenia niż Tim, Helenka i Johnny nie ma
KoalaFromCambodia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:28.