Sex w wieku 15 lat ? Jeśli nie to ile ?? :) - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-27, 10:33   #241
lovemyboy
Wtajemniczenie
 
Avatar lovemyboy
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 538
Dot.: Sex w wieku 15 lat ? Jeśli nie to ile ?? :)

o matko!

i pozniej dzieci maja dzieci...
__________________


lovemyboy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-27, 13:23   #242
Fame
Zakorzenienie
 
Avatar Fame
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4 852
Dot.: Sex w wieku 15 lat ? Jeśli nie to ile ?? :)

Cytat:
Napisane przez lovemyboy Pokaż wiadomość
o matko!

i pozniej dzieci maja dzieci...
dokładnie.
Myślę, że odpowiedni wiek to chyba jednak 18 lat. Jest się dorosłym i wie co się robi i jakie są tego konsekwencje. 15 lat to wieelka przesada!
Fame jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-27, 22:47   #243
lady karen
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 610
Dot.: Sex w wieku 15 lat ? Jeśli nie to ile ?? :)

Ja miałam 16 lat. I wiedziałam, że z seksu się biorą dzieci. I wiedziałam, jak się zabezpieczyć. Teraz mam 20 lat. Od dawna nie jestem z tamtym facetem, ale nie uważam, żeby to była decyzja, która zrobiła mi jakąkolwiek krzywdę. I z perspektywy czasu nadal uważam, że wiedziałam co robię. Amen.

edit: swoją drogą irytują mnie te podkreślenia w tekście będące linkami do jakichś stron. co to ma być :|?
lady karen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-28, 10:39   #244
Karmelowa Kotka
Raczkowanie
 
Avatar Karmelowa Kotka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 216
Dot.: Sex w wieku 15 lat ? Jeśli nie to ile ?? :)

Też miała 16 lat, ale wciąż jestem z tym samym partnerem. Może troszkę się pospieszyliśmy, ale tylko nas to do siebie zbliżyło. Kocham go i ciesze się, ze to zrobiliśmy tak szybko. Poza tym chłopak naprawdę bardzo się postarał przy 'zorganizowaniu' mi 1 razu. Czułam się jak prawdziwa księżniczka.
Karmelowa Kotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-28, 21:50   #245
LiCzBa_Pi
Raczkowanie
 
Avatar LiCzBa_Pi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 324
Dot.: Sex w wieku 15 lat ? Jeśli nie to ile ?? :)

.

Edytowane przez LiCzBa_Pi
Czas edycji: 2009-10-26 o 20:31
LiCzBa_Pi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-29, 04:23   #246
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Sex w wieku 15 lat ? Jeśli nie to ile ?? :)

Cytat:
Napisane przez LiCzBa_Pi Pokaż wiadomość
Durnee pytanie. przepraszam załozycielkę wątku za takie stwiedzenie, ale takie moje zdanie - czas na pierwszy raz kompletnie nie ma związku z wiekiem dziewczyny....

nienawidzę społecznej licytacji - ile to powinna miec dziewczyna lat zeby zaczac sie kochac a ile stanowczo nie powinna. Wiadomo są pewne granice...
Oczywiscie ze czas na pierwszy raz ma zwiazek z wiekiem dziewczyny; po prostu w pewnym wieku nie jest sie wystarczajaco dojrzalym psychicznie i fizycznie.

Cytat:
Napisane przez LiCzBa_Pi Pokaż wiadomość
1. Czujesz się dojrzała psychicznie, ale uwaga sprawdz czy Ci sie tylko nie zdaje dojrzalosc fizyczna to o wiele za mało - czyli warunek: jesteś dojrzała psychicznie
No wlasnie to ze czuje, a to ze jest to dwie zupelnie rozne sprawy

Cytat:
Napisane przez LiCzBa_Pi Pokaż wiadomość
2. Masz chłopaka którego kochasz i jesteś pewna że on kocha Ciebie, i jednocześnie jest tego wart...

A dlaczego? A co jesli dana osoba chce uprawiac seks bez zobowiazan, a nie jako czesc wielkiej milosci?
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-29, 21:44   #247
lady karen
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 610
Dot.: Sex w wieku 15 lat ? Jeśli nie to ile ?? :)

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Oczywiscie ze czas na pierwszy raz ma zwiazek z wiekiem dziewczyny; po prostu w pewnym wieku nie jest sie wystarczajaco dojrzalym psychicznie i fizycznie.

W wieku 15 lat jest się zazwyczaj wystarczająco dojrzałym fizycznie. Z psychiką różnie bywa. Tak samo jak w przypadku 20- latek i 30-latek.

No wlasnie to ze czuje, a to ze jest to dwie zupelnie rozne sprawy

A to skąd ma wiedzieć kiedy czuje a kiedy to jest? Hm? Bo jak jest to chyba też czuje się dostatecznie dojrzała?

A dlaczego? A co jesli dana osoba chce uprawiac seks bez zobowiazan, a nie jako czesc wielkiej milosci?

No, co kto lubi...

Naprawdę, uzależnianie dojrzałości do seksu od wieku to lekka przesada. Jak czuję, mając, dajmy na to, 15 lat, że chcę, i że jestem dostatecznie dojrzałą, wiem jak się zabezpieczyć, to powinnam czekać, bo moje koleżanki to nieodpowiedzialne gówniary, więc ja na pewno też taka jestem? Nielogiczne to dla mnie.
lady karen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-29, 22:24   #248
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Sex w wieku 15 lat ? Jeśli nie to ile ?? :)

Lady Karen - nie jest sie dojrzalym fizycznie - seks w tym wieku zwieksza ryzyko zakazenia HPV wlasnie przez niedojrzalosc fizyczna.

Skad ma taka osoba wiedziec? No z tym roznie bywa, ale z pewnosci nie decyduje o tym wrazenie doroslosci.

No co kto lubi, nie kazdy czeka z seksem na milosc swojego zycia.
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-30, 18:16   #249
Queen Doll
Rozeznanie
 
Avatar Queen Doll
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: The city of Angels
Wiadomości: 944
GG do Queen Doll
Dot.: Sex w wieku 15 lat ? Jeśli nie to ile ?? :)

Cytat:
Napisane przez Fame Pokaż wiadomość
dokładnie.
Myślę, że odpowiedni wiek to chyba jednak 18 lat. Jest się dorosłym i wie co się robi i jakie są tego konsekwencje. 15 lat to wieelka przesada!
Jaasne

Czyli wynika z tego że nieodpowiedzialna 'gówniara' która może być jeszcze mniej rozwinięta psychicznie od 15-latki, kiedy konczy 18 lat nagle doznaje totalnej przemiany i reinkarnacji i staje się inną osobą xD Po prostu nadchodzą osiemnaste urodziny, pstryk - i już jest dojrzała i odpowiedzialna? Nie powinno się wygłaszać takich sądów ostatecznych. To bardzo indywidualna sprawa, jak 15 latka czuje że jest juz na tyle dojrzała i gotowa i wie jak sie zabezpieczyć... to czemu nie? Ja w wieku 15 lat czegos takiego nie czułam. Dziewczyny są jednak różne i jestem skłonna uwierzyć w to, że znajdą sie i takie, które w wieku 15 lat będą już chciały to zrobić i ze będzie to ich przemyślana decyzja.
__________________
you are never too skinny or rich.
1.06.2009 -> odchudzam się [!]
61 . 60 . 59 . 58 . 57 . 56 . 55
Queen Doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-30, 18:56   #250
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Sex w wieku 15 lat ? Jeśli nie to ile ?? :)

Cytat:
Napisane przez Queen Doll Pokaż wiadomość
Jaasne

Czyli wynika z tego że nieodpowiedzialna 'gówniara' która może być jeszcze mniej rozwinięta psychicznie od 15-latki, kiedy konczy 18 lat nagle doznaje totalnej przemiany i reinkarnacji i staje się inną osobą xD Po prostu nadchodzą osiemnaste urodziny, pstryk - i już jest dojrzała i odpowiedzialna? Nie powinno się wygłaszać takich sądów ostatecznych. To bardzo indywidualna sprawa, jak 15 latka czuje że jest juz na tyle dojrzała i gotowa i wie jak sie zabezpieczyć... to czemu nie? Ja w wieku 15 lat czegos takiego nie czułam. Dziewczyny są jednak różne i jestem skłonna uwierzyć w to, że znajdą sie i takie, które w wieku 15 lat będą już chciały to zrobić i ze będzie to ich przemyślana decyzja.
A co z tego ze czuje? Ona moza czuc, ale to nie znaczy ze bedzie gotowa...
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-30, 20:18   #251
Queen Doll
Rozeznanie
 
Avatar Queen Doll
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: The city of Angels
Wiadomości: 944
GG do Queen Doll
Dot.: Sex w wieku 15 lat ? Jeśli nie to ile ?? :)

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
A co z tego ze czuje? Ona moza czuc, ale to nie znaczy ze bedzie gotowa...
w pewnym sensie znaczy.. bo jej sie tak wydaje
__________________
you are never too skinny or rich.
1.06.2009 -> odchudzam się [!]
61 . 60 . 59 . 58 . 57 . 56 . 55
Queen Doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-30, 20:37   #252
rybenka_
Zadomowienie
 
Avatar rybenka_
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 158
Dot.: Sex w wieku 15 lat ? Jeśli nie to ile ?? :)

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
A co z tego ze czuje? Ona moza czuc, ale to nie znaczy ze bedzie gotowa...
A co z tego że ty czujesz ? ty mozesz czuc , ale to nie znaczy ze bedziesz gotowy....



sory ale z takim podejsciem to nigdy do niczego nie dojdziemy bo zawsze bedzie jakies ALE.
__________________
`Mój wymiankowy Zapraszam. ODPISUJCIE U MNIE !
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=287610


`Jeśli któraś z was ma ksiązke TORI SPELLING - "STORI TELLING" bardzo prosze wejdż w watek poniżej !


https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=288532
rybenka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-30, 22:05   #253
skarb Q
Raczkowanie
 
Avatar skarb Q
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Szczytno
Wiadomości: 79
GG do skarb Q
Dot.: Sex w wieku 15 lat ? Jeśli nie to ile ?? :)

`Trudny temat budzący kontrowersje..

Hmmmm... Ja mam "dopiero/już" 17 lat...
I sama nie wiem czy jestem gotowa na współżycie z moim chłopakiem .


Ale jednego jestem pewna:
15latki uprawiające seks to (jak dla mnie) nie jest dobry pomysł.
Przecież ja w tym wieku nie wiedziałam co to "miłość" .
Wydaję mi się, że w wieku ok. 17-18 lat jesteśmy już na tyle dojrzalsi, że wiemy już jakie są tego konsekwencje i czy warto .
Ale ja na to patrzę z perspektywy swoich doświadczeń .



Pozdrowionka.
__________________
`AduŚś.
skarb Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-30, 22:29   #254
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Sex w wieku 15 lat ? Jeśli nie to ile ?? :)

Cytat:
Napisane przez rybenka_ Pokaż wiadomość
A co z tego że ty czujesz ? ty mozesz czuc , ale to nie znaczy ze bedziesz gotowy....

sory ale z takim podejsciem to nigdy do niczego nie dojdziemy bo zawsze bedzie jakies ALE.
Nie zgodze sie z Toba, z tego prostego powodu, ze osoba dorosla ma zupelnie inna perspektywe niz 15letni podlotek, stad i takie odczucia maja inna wartosc.
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-31, 18:48   #255
rybenka_
Zadomowienie
 
Avatar rybenka_
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 158
Dot.: Sex w wieku 15 lat ? Jeśli nie to ile ?? :)

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Nie zgodze sie z Toba, z tego prostego powodu, ze osoba dorosla ma zupelnie inna perspektywe niz 15letni podlotek, stad i takie odczucia maja inna wartosc.
tak trudno zrozumiec żę 15 latek nie musi byc podlotkiem a osoba dorosla (mowie o wieku) nie musi byc odpowiedzialna.
ostatnio ogladalam jeden program i osoba w wieku 23 lat (kobietaa) uwazala ze jesli bedzie miala wielu partnerow seksualnych i sie nie zabezpieczy to nie zajdzie w ciaze bo mozna w nia zajsc tylko jak jest sie dlugo z partnerem. udawalo sie jej to przez 4 lata.
__________________
`Mój wymiankowy Zapraszam. ODPISUJCIE U MNIE !
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=287610


`Jeśli któraś z was ma ksiązke TORI SPELLING - "STORI TELLING" bardzo prosze wejdż w watek poniżej !


https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=288532
rybenka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-31, 19:24   #256
1992MaDziuLeK
Wtajemniczenie
 
Avatar 1992MaDziuLeK
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 779
Dot.: Sex w wieku 15 lat ? Jeśli nie to ile ?? :)

skarb Q... dokładnie masz rację, całkowicie sie z Tobą zgadzam
3. marca rozstałam się z chłopakiem (mam 17 lat), namawiał mnie abyśmy się kochali, jednak kiedy ja odmówiłam nie umiał tego zrozumieć, pytałam go co by było gdyby wszystko nie poszło po naszej myśli. Powiedział tylko że ożenilibyśmy się i mielibyśmy dziecko. On był 7 lat starszy ale tylko z wyglądu bo w głowie raczej nie miał za dużo. Więc 15-letnia dziewczyna? Co ona może wiedzieć? Jak ona może być dobrą matką, skoro sama jeszcze jej potrzebuje?
__________________
"W miłości dwie wolności łączą się w jedną słodką niewolę..."

1992MaDziuLeK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-31, 22:17   #257
skarb Q
Raczkowanie
 
Avatar skarb Q
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Szczytno
Wiadomości: 79
GG do skarb Q
Talking Dot.: Sex w wieku 15 lat ? Jeśli nie to ile ?? :)

Cytat:
Napisane przez 1992MaDziuLeK Pokaż wiadomość
skarb Q... dokładnie masz rację, całkowicie sie z Tobą zgadzam
3. marca rozstałam się z chłopakiem (mam 17 lat), namawiał mnie abyśmy się kochali, jednak kiedy ja odmówiłam nie umiał tego zrozumieć, pytałam go co by było gdyby wszystko nie poszło po naszej myśli. Powiedział tylko że ożenilibyśmy się i mielibyśmy dziecko. On był 7 lat starszy ale tylko z wyglądu bo w głowie raczej nie miał za dużo. Więc 15-letnia dziewczyna? Co ona może wiedzieć? Jak ona może być dobrą matką, skoro sama jeszcze jej potrzebuje?

No cóż zdarzają się rożni faceci . :PP
Rozstałaś się z Nim właśnie przez to . ?
Hmm, facet w jego wieku powinien poważniej troszkę myśleć.

Jak dla mnie sex nie dla dzieci jest i już.
__________________
`AduŚś.
skarb Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-01, 10:47   #258
emeczka
Wtajemniczenie
 
Avatar emeczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 030
Dot.: Sex w wieku 15 lat ? Jeśli nie to ile ?? :)

ja też nie do końca łączyłabym wiek z gotowością do rozpoczęcia współżycia... Swój pierwszy raz przeżyłam mając niecałe ( ) 16 lat. Teraz mam 23 lata i choć teraz jestem z innym TŻ, nie żałuję tamtej decyzji. Była przemyślana, chcieliśmy tego, wiedziałam jak się zabezpieczyć. I.. czułam się gotowa (dla mnie czuć się gotowym i być gotowym to jednak zbliżone pojęcia). Wg mnie bardziej liczy się to, czy właśnie dziewczyna czuje i wie co robi, a nie to, ile ma lat.

A gdybym miała czekać na moment w którym stać mnie na dziecko, czyli wg mnie mieszkać na swoim i zarabiać na swoje utrzymanie, mieć wykształcenie itp., to rozpoczęłabym współżycie jakieś pół roku temu Dziewczyny, które tak bardzo sprzeciwiają się seksowi 15-latków powołując się na możliwość utrzymania potencjalnego dziecka, a same zaczęły współżyć w wieku 17-18 lat, trochę przeczą samym sobie. W tym wieku też mało osób jest w stanie pozwolić sobie na dziecko. Zresztą poprawne stosowanie antykoncepcji jednak bardzo minimalizuje ryzyko zajścia w ciążę.
__________________
Cytat:
Napisane przez ananasova Pokaż wiadomość
moja ciotka zwykła mawiać: doceń chłopa bo zrobi to inna.

(...)

staraj się kobito bo samo nic z nieba nie spadnie. wierność męża też.
emeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-01, 15:34   #259
skarb Q
Raczkowanie
 
Avatar skarb Q
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Szczytno
Wiadomości: 79
GG do skarb Q
Question Dot.: Sex w wieku 15 lat ? Jeśli nie to ile ?? :)

```Napisane przez wizażystkę wyżej: "Dziewczyny, które tak bardzo sprzeciwiają się seksowi 15-latków powołując się na możliwość utrzymania potencjalnego dziecka, a same zaczęły współżyć w wieku 17-18 lat, trochę przeczą samym sobie. W tym wieku też mało osób jest w stanie pozwolić sobie na dziecko.\"


Takie zapytanie z mojej strony:
Czy Ty porównujesz 17-18 latki do 15latek . ?!

W ciągu tego czasu duuużo się zmienia.
Nie sądzisz. ?

A może tylko ja tak myślę. ? ;>

Pzdr.
__________________
`AduŚś.

Edytowane przez skarb Q
Czas edycji: 2009-04-01 o 15:36
skarb Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-01, 16:34   #260
1992MaDziuLeK
Wtajemniczenie
 
Avatar 1992MaDziuLeK
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 779
Dot.: Sex w wieku 15 lat ? Jeśli nie to ile ?? :)

skarb Q tak rozstałam się z nim, bo on tylko o tym mówił... nie potrafiliśmy zamienić słowa, żeby on nie weszedł na temat seksu. dla mnie to nie jest żaden temat tabu ale to robiło się już uciążliwe... Po drugie to był facet typowy casanova tylko, że ja byłam ślepa i tego nie widziałam ale nie myślałam, że 24 letni facet jest jeszcze takim... dzieckiem
__________________
"W miłości dwie wolności łączą się w jedną słodką niewolę..."

1992MaDziuLeK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-01, 17:58   #261
skarb Q
Raczkowanie
 
Avatar skarb Q
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Szczytno
Wiadomości: 79
GG do skarb Q
Dot.: Sex w wieku 15 lat ? Jeśli nie to ile ?? :)

Cytat:
Napisane przez 1992MaDziuLeK Pokaż wiadomość
skarb Q tak rozstałam się z nim, bo on tylko o tym mówił... nie potrafiliśmy zamienić słowa, żeby on nie weszedł na temat seksu. dla mnie to nie jest żaden temat tabu ale to robiło się już uciążliwe... Po drugie to był facet typowy casanova tylko, że ja byłam ślepa i tego nie widziałam ale nie myślałam, że 24 letni facet jest jeszcze takim... dzieckiem
`Hmmm, jeśli jemu chodziło po głowie tylko jedno to wiem o co Ci chodzi, miałam podobnie..
Ale tam,ten związek też się skończył .

Ja swojemu chłopakowi powiedziałam, że jak będę gotowa to będzie o tym wiedział. O tym trzeba rozmawiać, ale nie w sposób natarczywy..

Myślę że wiek ma jednak znaczenie.
__________________
`AduŚś.
skarb Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-01, 18:41   #262
ekrystal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 183
Dot.: Sex w wieku 15 lat ? Jeśli nie to ile ?? :)

...tak czytam i oczom nie wieże - 15 latki w pełni dojrzałe - że niby coś takiego wogóle istnieje
... jak ja miałam tyle latek to moja siostra miała 2,5 roku i mama wciagneła nas (znaczy mnie i mlodszego brata ) do pomocy przy dziecku - byc moze dlatego nie miałam nadmiaru czasu, ktory mogła bym marnowac na glupoty i wymyslanie co jeszcze mozna zrobic zeby sie nie nudzic- a moze wlasnie dlatego, ze widziałam jak duzo czasu i sily trzeba poswiecic takiemy niemowlakowi to nie myslalam wtedy o wspolzyciu. (Karm co chwile bo glodne, przewijaj bo sie zsisialo, placze -ale czego wlasciwie chce- nos godzinami na rekach az przestanie, kolysz bo chce spac -jak papuga ktorys raz z kolei piskiem obudzila to myslalam ze zamiast kurczaka na rosol mamie podsune na nastepny dzien-a jeszcze spacer, kapiel itp) A tu gimnazjum -przeciez trzeba obowiazkowo skonczyc, a za co sie takie niemowle utrzyma w wieku 15 lat??

Wiec jak znajdzie sie wsrod was jakas pietnastolatka ktora da rade na raz chodzic do szkoły, zarabiać i zajmowac sie dzieckiem (nie mowie o potrzymaniu na rekach przez 5 miniut) to przyznam jej ze jest w pelni dojrzala... a jesli takie zycie wam odpowiada to wspolzyjcie z kim i ile razy chcecie... tyle z mojej strony.
ekrystal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-01, 19:02   #263
littleblackwitch
Zadomowienie
 
Avatar littleblackwitch
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Pyrlandia ♥
Wiadomości: 1 832
Dot.: Sex w wieku 15 lat ? Jeśli nie to ile ?? :)

Cytat:
Napisane przez ekrystal Pokaż wiadomość
...tak czytam i oczom nie wieże - 15 latki w pełni dojrzałe - że niby coś takiego wogóle istnieje
... jak ja miałam tyle latek to moja siostra miała 2,5 roku i mama wciagneła nas (znaczy mnie i mlodszego brata ) do pomocy przy dziecku - byc moze dlatego nie miałam nadmiaru czasu, ktory mogła bym marnowac na glupoty i wymyslanie co jeszcze mozna zrobic zeby sie nie nudzic- a moze wlasnie dlatego, ze widziałam jak duzo czasu i sily trzeba poswiecic takiemy niemowlakowi to nie myslalam wtedy o wspolzyciu. (Karm co chwile bo glodne, przewijaj bo sie zsisialo, placze -ale czego wlasciwie chce- nos godzinami na rekach az przestanie, kolysz bo chce spac -jak papuga ktorys raz z kolei piskiem obudzila to myslalam ze zamiast kurczaka na rosol mamie podsune na nastepny dzien-a jeszcze spacer, kapiel itp) A tu gimnazjum -przeciez trzeba obowiazkowo skonczyc, a za co sie takie niemowle utrzyma w wieku 15 lat??

Wiec jak znajdzie sie wsrod was jakas pietnastolatka ktora da rade na raz chodzic do szkoły, zarabiać i zajmowac sie dzieckiem (nie mowie o potrzymaniu na rekach przez 5 miniut) to przyznam jej ze jest w pelni dojrzala... a jesli takie zycie wam odpowiada to wspolzyjcie z kim i ile razy chcecie... tyle z mojej strony.
w pełni się z tobą zgodzę...

btw w wieku 15 lat to ja uciekałam od chłopców
a swój pierwszy raz to przeżyłam w wieku 21 lat i tak jeszcze żałuję

... a później, że dzieci mają dzieci
macie to swoje 'bezstresowe wychowanie'
littleblackwitch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-01, 19:07   #264
skarb Q
Raczkowanie
 
Avatar skarb Q
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Szczytno
Wiadomości: 79
GG do skarb Q
Talking Dot.: Sex w wieku 15 lat ? Jeśli nie to ile ?? :)

Zgadzam się z Wizażystką powyżej .

---------- Dopisano o 20:07 ---------- Poprzedni post napisano o 20:06 ----------

`Teraz to już nie z jedną.
__________________
`AduŚś.
skarb Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-01, 19:26   #265
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: Sex w wieku 15 lat ? Jeśli nie to ile ?? :)

Cytat:
Napisane przez lovemyboy Pokaż wiadomość
o matko!

i pozniej dzieci maja dzieci...
Otóż to. Jak patrze na takie małolaty,które się bzykają,a potem zachodzą w ciąże a jest takich mnóstwo to ja bardzo wątpie w dojrzalość 15 latek.
Tak,tak nie wszystkie takie są,bla bla ale pewnie większość bo dzieci z kapusty się nie biora.
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-01, 20:26   #266
theoneandonly
Wtajemniczenie
 
Avatar theoneandonly
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 275
Dot.: Sex w wieku 15 lat ? Jeśli nie to ile ?? :)

Cytat:
Napisane przez Fame Pokaż wiadomość
dokładnie.
Myślę, że odpowiedni wiek to chyba jednak 18 lat. Jest się dorosłym i wie co się robi i jakie są tego konsekwencje. 15 lat to wieelka przesada!
Kompletnie się zgadzam. Za rozważanie takich spraw powinno się zabrać dopiero po ukończeniu 18 lat, kedy już nikt nie jest za ciebie odpowiedzialny.
theoneandonly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-02, 22:57   #267
Ziutusia
Raczkowanie
 
Avatar Ziutusia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: pomarańczowy pokój
Wiadomości: 191
Dot.: Sex w wieku 15 lat ? Jeśli nie to ile ?? :)

Może ja zabiorę głos Sama mam 16 lat i czuję się na to gotowa. Co prawda jeszcze tego nie zrobiłam, ale jest chłopak, którego kocham i on mnie też, co do tego jestem pewna. Wiemy o zabezpieczeniu i nie ma mowy o seksie na tylnym siedzeniu samochodu, podpici po imprezie etc. Świadoma decyzja i mam uświadomione konsekwencje. Wcale nie twierdze, że będzie do chłopak na całe życie, wiadomo - czasem uczucie wygasa (pfu! ) ale oboje tego chcemy i jesteśmy na to gotowi. Może świadczyć o tym fakt, że kiedyś rozmawiałam o tym z TŻtem i powiedział: "nie chcę, abyś to robiła na siłę, abyś potem żałowała." To mnie przekonało, że jest wart rozdziewiczenia mnie.

Denerwuje mnie uogólnianie, każda hot 15-tka dająca potem na prawo i lewo... To tez świadczy o pewnym ograniczeniu i moherowym myśleniu o chłopczykach pod blokiem czy dziewczynkach z dyskotek do godziny 20.

Dziękuję za przeczytanie mojej opinii i pozdrawiam
__________________
[vichy]280699[/vichy]

Edytowane przez Ziutusia
Czas edycji: 2009-04-02 o 23:00 Powód: literówka :)
Ziutusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-03, 06:39   #268
Annie1441
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 579
Dot.: Sex w wieku 15 lat ? Jeśli nie to ile ?? :)

Znam sporo 15-16 latek. Dużo niedojrzałych... ale też sporo z olejem w głowie. Sama miałam 15 lat jak przeżyłam swój pierwszy raz. Z perspektywy czasu wiem, że nie byłam dojrzała, hehe teraz też się nie czuję w 100% a mam 17 lat. Ale decyzji nie żałuję, dzięki temu mam teraz miłe wspomnienia, żadnych urazów psychicznych do seksu itp. itd I w ciążę też nie zaszłam, gdyż, albowiem wiedziałam co to antykoncepcja =)
A co do różnicy 15-17, wydaje się nie wiele- 2 lata. Ale jak rozmawiam z moją koleżanką z 2 gimnazjum, to wydaje mi się, że dzielą nas lata świetlne... głupie
Annie1441 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-03, 06:58   #269
niemogeno
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 438
Dot.: Sex w wieku 15 lat ? Jeśli nie to ile ?? :)

Nie wiem do czego się tak spieszycie... Jeszcze Wam się to zdąży znudzić 100 razy. A z tego, co tu wypisujecie, to będziecie się za kilka lat śmiać albo wstydzić

edit: zapomniałabym wypowiedzieć się konkretnie od ilu - min. 18 lat Nie róbcie krzywdy sobie i swoim rodzicom...
niemogeno jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-03, 08:26   #270
rybenka_
Zadomowienie
 
Avatar rybenka_
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 158
Dot.: Sex w wieku 15 lat ? Jeśli nie to ile ?? :)

Cytat:
Napisane przez madmuazelle Pokaż wiadomość
Otóż to. Jak patrze na takie małolaty,które się bzykają,a potem zachodzą w ciąże a jest takich mnóstwo to ja bardzo wątpie w dojrzalość 15 latek.
Tak,tak nie wszystkie takie są,bla bla ale pewnie większość bo dzieci z kapusty się nie biora.
bzykają ...? ja myślałam ze o bzykaniu to mówią chłopcy w gimnazjum.

Cytat:
Napisane przez theoneandonly Pokaż wiadomość
Kompletnie się zgadzam. Za rozważanie takich spraw powinno się zabrać dopiero po ukończeniu 18 lat, kedy już nikt nie jest za ciebie odpowiedzialny.
Cytat:
Napisane przez niemogeno Pokaż wiadomość
Nie wiem do czego się tak spieszycie... Jeszcze Wam się to zdąży znudzić 100 razy. A z tego, co tu wypisujecie, to będziecie się za kilka lat śmiać albo wstydzić

edit: zapomniałabym wypowiedzieć się konkretnie od ilu - min. 18 lat Nie róbcie krzywdy sobie i swoim rodzicom...
O czym wy mowicie , 18 lat juz sie jest odpowiedzialnym samemu za siebie ? Przeciez zadko kto w tym wieku opuszcza dom rodzinny , zwykle nadal jest sie na utrzymaniu rodzicow.
Gdyby czekać z seksem do bycia odpowiedzialnym samemu za siebie , miec prace , dom i bycie gotowym na dziecko to pewnie byloby to kolo 26 roku zycia przy aktualnym szale mieszkaniowym.
__________________
`Mój wymiankowy Zapraszam. ODPISUJCIE U MNIE !
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=287610


`Jeśli któraś z was ma ksiązke TORI SPELLING - "STORI TELLING" bardzo prosze wejdż w watek poniżej !


https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=288532
rybenka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:01.