Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.X - Strona 140 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-09-21, 09:10   #4171
Lenka_1987
Zadomowienie
 
Avatar Lenka_1987
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 406
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.X

Cytat:
Napisane przez lacrimachristi Pokaż wiadomość
mam do Was pytanie czy po tym jak zmyjecie olej z włosów to nakladacie jeszcze jaka sodzywke , maseczke??
Ja zazwyczaj nakładam maskę/odżywkę. Czasem zdarzy mi się pominąć ten zabieg, ale bardzo rzadko
Lenka_1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-21, 09:15   #4172
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.X

cześć

Cytat:
Napisane przez asiulka_22 Pokaż wiadomość
jeśli masz dzwonic i sprzedawac / wciskać ludziom kit to bym nie chciałą, ale praca na infolini gdzie do ciebie dzwonia to ok


---------- Dopisano o 09:00 ---------- Poprzedni post napisano o 08:58 ----------
dokładnie zgadzam się
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-21, 09:15   #4173
dodaja
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 018
GG do dodaja
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.X

Cytat:
Napisane przez samaraNW Pokaż wiadomość
ja mam w sobotę dzień wstępny, a od poniedziałku zaczynam buzuje we mnie mieszanka ekscytacji i stresu, ale ogólnie się bardzo cieszę fajnie, że z kimś idziesz - zazdroszczę, bo ja zupełnie sama się wybieram. no i podali mi plan, ale bez podziału na grupy, więc za dużo z niego nie wiem
Jak zaczynałam licencjat to też szłam sama jak palec I właśnie poznałam tam moja przyjaciółkę
dodaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-21, 09:17   #4174
loluska
Zakorzenienie
 
Avatar loluska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 4 062
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.X

Hej Bardzo dziękuję za życzenie powrotu do zdrowia Na razie wciąż kiepsko, chciałam pójść na zajęcia koniecznie ale nie byłam w stanie i 2 dzień w łóżku spędzę ;/ ale mam zamiar pooglądać urodowe filmiki

Również wszystkim chorowitkom duuuużo zdrowia


Cytat:
Napisane przez asiulka_22 Pokaż wiadomość
ja niedawno kupiłam w Sh taką karmelowa, za 9 zł i płaszczyk za 4 zł hehe
piękne łowy, a płaszczyk i jaka figura.... pokaz się w całości

Talullah
sweterki cudne, koszule nie mój styl

Cytat:
Napisane przez kobietasukcesu Pokaż wiadomość
kliknęłam

Miłego dnia
__________________
Najszczęśliwsza mama pod słońcem

19.04.15 - nasze pierwsze spotkanie
loluska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-21, 09:36   #4175
asiulka_22
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka_22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 214
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.X

Cytat:
Napisane przez loluska Pokaż wiadomość




piękne łowy, a płaszczyk i jaka figura.... pokaz się w całości

hehe, a tam figura, musze zrzucic z 7 kg, odkad pamietam ważyłam 54-55 / 171 cm wzrostu, a teraz ponad 60 (64-65)
najbardziej widze po brzuchu i udach, nie odchudzałam sie nigdy... i chyba bym nie umiała, źle mi z tym.....
asiulka_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-21, 09:59   #4176
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 6 993
GG do caate
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.X

Cytat:
Napisane przez julianna-p Pokaż wiadomość
snow dzieki, na szczescie stopom nic sie nie stalo na dluzej, ale najadlam sie wtedy strachu i bolu. teraz na takie wielkie mrozy nosze takie smieszne buty z futerkiem , nie pamietam nazwy nawet teraz. ale sa mega

caate problem w tym, ze nawet zdjecia zakupow nie moge wstawic, mam z tym straszny problem ostatnio, do wszytskiego potrzebna mi komorka TZ- ta , a ten wciaz cos zalatwia. brwi juz lekko ogarnelam, ale musze dac im czas odrosnac zeby sie zagescily bo sa przyjarane.

co sadzicie o pracy w call center
ja nie mam cierpliwosci do call, nie chodzi mi tutaj do ludzi dzwoniacych, ale o szefow, ktorzy naciskaja i wymagaja osiagow... takiej pracy jest pelno (przynajmniej we wro), ale ja sie poddalam szybko. nie cierpie robic czegoc, co mnie przyprawia o stres (bole glowy sie nasilaja).

---------- Dopisano o 10:59 ---------- Poprzedni post napisano o 10:58 ----------

Cytat:
Napisane przez asiulka_22 Pokaż wiadomość
hehe, a tam figura, musze zrzucic z 7 kg, odkad pamietam ważyłam 54-55 / 171 cm wzrostu, a teraz ponad 60 (64-65)
najbardziej widze po brzuchu i udach, nie odchudzałam sie nigdy... i chyba bym nie umiała, źle mi z tym.....
mam prosbe, pokazesz nam sie?
__________________
blog
GoCranberry, peeling do ciała z masłem Shea i solą z Bochni
Makijażowe TORTury!
Perfekcyjny demakijaż, ekstremalna łagodność dla oczu z płynem L'Oreal
caate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-21, 10:06   #4177
Kitka:)
CABIN CREW
 
Avatar Kitka:)
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lotnisko
Wiadomości: 4 600
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.X

cześć Piękne

staram się poodpisywać na to co pamietam bo tak na szybkości nadrabiałam

caate makijaż super, taki na codzień... ale ja chyba wolę jak pokazujesz takie bardziej kolorowe bo wtedy jeszcze bardziej widać twój talent i oczywiście już też chcę tę paletkę...

tallulah
super zakupy- szlejesz ostatnio widzę ale jesień idzie to trzeba garderobę odświeżyć

Cytat:
Napisane przez dodaja Pokaż wiadomość
Jak zaczynałam licencjat to też szłam sama jak palec I właśnie poznałam tam moja przyjaciółkę
je też, byłam przerażona bo budynek uczelni wielki i zagmatwany i nie mogłam znaleźć sali w której miałam mieć lektorat... i pamiętam jak spanikowana i prawie płacząca dzwoniłam do TŻ że nie chcę studiować itd

ostatnio trochę spa zaniedbuje bo pisze tę pracę ale... chyba dziś skończę i do sprawdzenia wyślę i tylko mi wstęp zostanie i zakończenie ale to już najłatwiejsze
jezeli uda mi się dziś skończyć to po weekendzie robię sobie nagrodę i jakieś zakupy kosmetyczne- te niekoniecznie niezbędne ale takie totalnie dla przyjemności- czyli pewnie jakaś kolorówka, szminka kolejna do kolekcji

---------- Dopisano o 11:06 ---------- Poprzedni post napisano o 11:04 ----------

Cytat:
Napisane przez caate Pokaż wiadomość
ja nie mam cierpliwosci do call, nie chodzi mi tutaj do ludzi dzwoniacych, ale o szefow, ktorzy naciskaja i wymagaja osiagow... takiej pracy jest pelno (przynajmniej we wro), ale ja sie poddalam szybko. nie cierpie robic czegoc, co mnie przyprawia o stres (bole glowy sie nasilaja).

---------- Dopisano o 10:59 ---------- Poprzedni post napisano o 10:58 ----------



mam prosbe, pokazesz nam sie?
też nienawidzę call center... pracowałam w tamtym roku i nigdy więcej ! było strasznie i wymagali od nas sprzedania czegoś co było beznadziejne.. a jak kiedyś na szkoleniu poprosiłam kobietę ktora je prowadziła żeby sama przeprowadziła rozmowę i cos sprzedała skoro to takie łatwe to... powiedziała że ona kiedyś to robila i nie bedzie teraz... więc... chyba jasne że nie umiałaby tego zrobic...
ale powiem wam - moja współlokatorka pracuje w telemarketingu w banku- i to jaką kase ona tam wyciaga- ostatnio za 120 godzin dostała prawie 4000zł....
__________________
DBAM O SIEBIE


Jeśli choć raz posmakowałeś latania to już zawsze będziesz chodził z oczami utkwionymi w niebo, bo tam byłeś i zawsze będziesz chciał tam wrócić..


ZALATANA......
Kitka:) jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-21, 10:07   #4178
Lenka_1987
Zadomowienie
 
Avatar Lenka_1987
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 406
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.X

Cytat:
Napisane przez asiulka_22 Pokaż wiadomość
ja tez robie taki mix:
- nafta ( teraz mam z wit, a+e)
-kilka kropel olejku rycynowego
+żółtko

i taka papka nakładam na mokre włosy, a potem normalnie myję
ktos tez polecał
ale troche pózniej cieko dokładnie to zmyc z włosków
Ja robię tak że nafta (lub nafta z olejkiem rycynowym) na włosy na jakiś czas, później (tak jak pisałam wyżej) wmasowuję we włosy nasmarowane naftą żółtka (niestety idzie mi na to ze 3 jajka). Zostawiam te żółtka na godzinę, jak zmywam to po spłukaniu żółtek i nafty wystarczy odrobinka szamponu żeby to się ładnie spieniło wszystko już za pierwszym razem, ale ja myję 2 razy ze względu na zapach. Planuję w weekend zrobić coś takiego, że najpierw nafta, potem żółtko, następnie umyć włosy żółtkiem bez szamponu. Jak wyschną naolejować i trzymać olej do oporu. Zmyć olej i WAXa dać na jakieś 2 godzinki i zobaczymy jakie efekty po tym będą
Lenka_1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-21, 10:11   #4179
asiulka_22
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka_22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 214
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.X

[QUOTE=caate;29533804

mam prosbe, pokazesz nam sie?[/QUOTE]

, oczywiście, dodam tylko wieczorem jakiś album na profilu
asiulka_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-21, 10:12   #4180
ramoncia217
Wtajemniczenie
 
Avatar ramoncia217
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 580
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.X

Dzień dobry, a ja siedzę z cynkóka na krostach i kremem nivea na ustach. Kryzys z buzią ciąg dalszy, jutro moje święto a ja zamiast być piękna itd. to ja straszę..;/

Na pewno jutro zrobie sobie prezent i kupie coś z esence Może coś ciekawego wyczaje u mnie w naturze.
__________________
Dbam o włosy i zapuszczam
ramoncia217 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-21, 10:21   #4181
Lenka_1987
Zadomowienie
 
Avatar Lenka_1987
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 406
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.X

Cytat:
Napisane przez Galadriela87 Pokaż wiadomość
Ciekawe, ciekawe - chyba wypróbuję.

Zwłaszcza to żółtko mnie kusi. Moja babcia od dawna mnie zachęcała do stosowania maseczek z żółtka.
Cytat:
Napisane przez ramoncia217 Pokaż wiadomość
ja po żółtku mam mega sztywne włosy.
Cytat:
Napisane przez asiulka_22 Pokaż wiadomość
a ja po nafcie mam takie hmm, puszyste , sianowate:/ troche
========================= =======================
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=166587&page=50

odpowiedz agus87
Żeby moje włosy nie były sztywne po żółtku muszę je porządnie umyć i dać maskę, wtedy są miękkie, śliskie i piękne. Po nafcie tak samo, tylko, że je do zmycia nafty zazwyczaj żółtka najpierw używam, bo inaczej nie mogę porządnie domyć włosów.
Jakieś 4 lata temu używałam na włosy bardzo często, regularnie i systematycznie nafty i żółtka. Jako maski używałam WAXa zagranicznego, do szamponu uwagi nie przykładałam zbytnio. Po kilku tygodniach stosowania takich zabiegów moje włosy były jak marzenie. Jak pisałam wcześniej myślę, żeby wrócić do tego rytuału, ale jeszcze olejowanie dodać. Zobaczymy za kilka tygodni co z tego wyjdzie

---------- Dopisano o 11:21 ---------- Poprzedni post napisano o 11:17 ----------

Cytat:
Napisane przez ParoleParole Pokaż wiadomość
spróbuj na allegro vatike kokosową ( odbiór w Lbn jest na Zana)
Dziękuję za radę, ale na vatikę chyba się nie zdecyduję jeszcze, za drogo trochę wychodzi, ale jak będę miała jakieś oszczędności to się skuszę. Obecnie myślę czy jeszcze raz kupić ten z pestek winogron, czy może oliwę z oliwek. Może przejdę się po supermarketach i pooglądam oleje (zauważyłam, że bardzo różne są), zobaczę jakie są najtańsze, poczytam o nich i zdecyduję się na któryś...
Lenka_1987 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-21, 10:23   #4182
samaraNW
Zakorzenienie
 
Avatar samaraNW
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 6 506
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.X

Cytat:
Napisane przez Kitka:) Pokaż wiadomość
je też, byłam przerażona bo budynek uczelni wielki i zagmatwany i nie mogłam znaleźć sali w której miałam mieć lektorat... i pamiętam jak spanikowana i prawie płacząca dzwoniłam do TŻ że nie chcę studiować itd
mam nadzieję, że u mnie początki będą spokojniejsze chociaż zestresowałaś mnie trochę
samaraNW jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-21, 10:27   #4183
Kalpana
Zakorzenienie
 
Avatar Kalpana
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 363
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.X

Dzień dobry. Dzisiaj wieczorem TŻ ufarbuje mi włosy, o ile będę w stanie siedzieć grzecznie, bo wybieram się na pogrzeb i nie wiem w jakim stanie psychicznym wrócę....

Wczoraj kupiłam bardzo fajną bluzkę z krótkim rękawem i z paskiem zapinaną na guziczki (taka na wyjście) za 29zł Ostatnio polubiłam właśnie takie trochę eleganckie ubrania. Czaję się teraz na jakąś spódnicę do kolan, ale w sklepach nic ciekawego nie ma, a na all nie chcę kupować, bo spódnicę muszę przymierzyć- tak samo jak i spodnie, bo po rozmiarze albo podanych wymiarach nie dojdę....
Na all wylicytowałam 3 sukienki i bardzo fajną sweterkową tunikę Sukienki mi się przydadzą, bo szykuje mi się sporo wesel począwszy od kwietnia.....
__________________

K

Sz
Kalpana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-21, 10:29   #4184
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 6 993
GG do caate
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.X

Cytat:
Napisane przez asiulka_22 Pokaż wiadomość
, oczywiście, dodam tylko wieczorem jakiś album na profilu
super

Cytat:
Napisane przez Kitka:) Pokaż wiadomość
cześć Piękne

staram się poodpisywać na to co pamietam bo tak na szybkości nadrabiałam

caate makijaż super, taki na codzień... ale ja chyba wolę jak pokazujesz takie bardziej kolorowe bo wtedy jeszcze bardziej widać twój talent i oczywiście już też chcę tę paletkę...

tallulah
super zakupy- szlejesz ostatnio widzę ale jesień idzie to trzeba garderobę odświeżyć



je też, byłam przerażona bo budynek uczelni wielki i zagmatwany i nie mogłam znaleźć sali w której miałam mieć lektorat... i pamiętam jak spanikowana i prawie płacząca dzwoniłam do TŻ że nie chcę studiować itd

ostatnio trochę spa zaniedbuje bo pisze tę pracę ale... chyba dziś skończę i do sprawdzenia wyślę i tylko mi wstęp zostanie i zakończenie ale to już najłatwiejsze
jezeli uda mi się dziś skończyć to po weekendzie robię sobie nagrodę i jakieś zakupy kosmetyczne- te niekoniecznie niezbędne ale takie totalnie dla przyjemności- czyli pewnie jakaś kolorówka, szminka kolejna do kolekcji

---------- Dopisano o 11:06 ---------- Poprzedni post napisano o 11:04 ----------



też nienawidzę call center... pracowałam w tamtym roku i nigdy więcej ! było strasznie i wymagali od nas sprzedania czegoś co było beznadziejne.. a jak kiedyś na szkoleniu poprosiłam kobietę ktora je prowadziła żeby sama przeprowadziła rozmowę i cos sprzedała skoro to takie łatwe to... powiedziała że ona kiedyś to robila i nie bedzie teraz... więc... chyba jasne że nie umiałaby tego zrobic...
ale powiem wam - moja współlokatorka pracuje w telemarketingu w banku- i to jaką kase ona tam wyciaga- ostatnio za 120 godzin dostała prawie 4000zł....
dziekuje
ja lubie siebie w neutralach i kolorowych, ciagle testuje wiec nie ma o co sie martwic, raz bede w jedne gusta trafiac, raz w drugie to prawda, na kolorowych, mozna sie 'popisac', ale ze sleekiem tez sie 'popisze', ale to w wersji wieczorowej, niebawem, bo teraz przygotowuje cos innego

bo to zalezy co sie sprzedaje, jak sama wiesz ze to bubel, to jak masz z tego wyciagnac dobra kase...
kolezanka zapewne ma dobra oferte, pzt to bank i szanuje swoich pracownikow, bo to oni pozyskuja im klientow, nie mniej jednak zazdroszcze jej moja kolezanka w prestiozwym hotelu, w centrum wro, potrafi wyciagnac 3,5tys, ale ona duuuzo pracuje, nocki, konferencje i nieraz od razu dniowki, ale jakie ona ma napiwki
__________________
blog
GoCranberry, peeling do ciała z masłem Shea i solą z Bochni
Makijażowe TORTury!
Perfekcyjny demakijaż, ekstremalna łagodność dla oczu z płynem L'Oreal
caate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-21, 10:31   #4185
asiulka_22
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka_22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 214
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.X

troch inny temat:
znalazłam na onecie, zobaczie jak sie zmienił( schudły)
http://uroda.onet.pl/fotogalerie/szo...#photo10363378
http://uroda.onet.pl/fotogalerie/szo...#photo10363378
asiulka_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-21, 10:31   #4186
Lenka_1987
Zadomowienie
 
Avatar Lenka_1987
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 406
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.X

A co do kozaków, ja mam problem w drugą stronę - wszystkie są na mnie w łydce za szerokie i bardzo ciężko dobrać mi długie kozaczki, które ładnie na moich nogach się układają. Problem pogłębia fakt, że podobają mi się tylko kozaczki kończące się pod kolanem i to, że bardzo lubię w spódnicach chodzić, a preferuję długość spódnicy nad kolano max.

A co do SPA ja dziś już po prysznicu, wybalsamowałam się. Zrobiłam peeling buźki, teraz siedzę z odżywką na włosach (joanna naturia + miód, bo maski mi się skończyły) i maseczką na twarzy. W piątek lub w sobotę trzeba będzie zrobić małe zakupy kosmetyczne, bo pustki widzę
Lenka_1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-21, 10:41   #4187
Kitka:)
CABIN CREW
 
Avatar Kitka:)
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lotnisko
Wiadomości: 4 600
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.X

Cytat:
Napisane przez samaraNW Pokaż wiadomość
mam nadzieję, że u mnie początki będą spokojniejsze chociaż zestresowałaś mnie trochę
będzie dobrze, ja jestem panikara więc wiesz... moja reakcja była przesadzona

caate to czekam na wieczorowy make up
ja w wakacje po maturach pracowałam w knajpie, głównie podawałyśmy tam drinki, kawy rózne i desery lodowe... i kase miałam na prawdę dobrą jak na mazurskie warunki, tzn. dostawałam 1500 zł wypłaty i myślę że spokojnie z 1000 miesięcznie z napiwów był...tęsknie za tamtymi czasami, szczególnie że ja bardzo lubie pracę za barem
__________________
DBAM O SIEBIE


Jeśli choć raz posmakowałeś latania to już zawsze będziesz chodził z oczami utkwionymi w niebo, bo tam byłeś i zawsze będziesz chciał tam wrócić..


ZALATANA......
Kitka:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-21, 10:47   #4188
Lenka_1987
Zadomowienie
 
Avatar Lenka_1987
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 406
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.X

Cytat:
Napisane przez _blondyneczka_ Pokaż wiadomość
Tez myślałąm żeby gorset z czymś zestawić ale nie mam z czym nie wiem do czego mogłabym zestawić. Mam kiecki takie czarne do kolan z materiału ale one są takie zwykłe. Nie balowe jakieś... A ja wole Cie tak własnie lekko pomalowaną, leciutko nie lubie jak nakładasz takie ostre cienie
Mi się wydaje, że dobrze by wyglądał z jakąś prostą spódnicą właśnie, albo jakaś sukienka trochę bardziej elegancka.

Jak byłam ostatnio na weselu to dziewczyny były skromnie poubierane, elegancko, ale nie balowo... Chociaż to było jakieś 3 lata temu więc wszystko mogło się zmienić od tamtej pory...

---------- Dopisano o 11:47 ---------- Poprzedni post napisano o 11:43 ----------

Cytat:
Napisane przez ParoleParole Pokaż wiadomość
najgorsze są własnie takie chwile kiedy czlowiek zobaczy fajne spodnie ale nie kupi a potem żałuje
To ja kiedyś znalazłam spodnie jakich szukałam od bardzo dawna. Leżały na mnie idealnie i kosztowały 19,99 zł. Oczywiście kupiłam, a następnego dnia kupiłam drugie identyczne... tak na wszelki wypadek
Lenka_1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-21, 10:49   #4189
ramoncia217
Wtajemniczenie
 
Avatar ramoncia217
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 580
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.X

ja np. gdybym szła na wesele to postawiła bym na prostote i elegancje.
__________________
Dbam o włosy i zapuszczam
ramoncia217 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-21, 10:57   #4190
Lenka_1987
Zadomowienie
 
Avatar Lenka_1987
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 406
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.X

Cytat:
Napisane przez julianna-p Pokaż wiadomość
co sadzicie o pracy w call center
Ja pracuję obecnie w call center. Mi się ta praca podoba, uważam, że bubla nie wciskam, mam fajnych ludzi w pracy, bardzo fajnych przełożonych i jestem zadowolona z tej pracy... Do pracy chodzę z przyjemnością, ale to zależy od człowieka, od nastawienia, od tego co się sprzedaje, od ludzi z jakimi się pracuje...
Lenka_1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-21, 11:13   #4191
91moniaa161
Zadomowienie
 
Avatar 91moniaa161
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Małopolska ;)
Wiadomości: 1 269
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.X

czesc


tallulah zakupy świetne sweterki najbardziej mi się podobają
dużo zdrówka


kobietasukcesu zagłosowałam


ramoncia kiedy będzie odcinek rozmów w toku z Twoją mamą?


Siedzę z olejem na włosach zaraz będę zmywac i nałożę jeszcze maskę na godzinkę! Później depilacja peeling buźki i maseczka.
Jestem na etapie "zapuszczania" brwi bo wybieram się do kosmetyczki na regulację, żeby nadała mi odpowiedni kształt
__________________
http://suwaczki.slub-wesele.pl/20130615311120.html
PM 2013

zapuszczam włosy ...
51cm
cel-> 70 cm

91moniaa161 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-21, 11:34   #4192
Kitka:)
CABIN CREW
 
Avatar Kitka:)
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lotnisko
Wiadomości: 4 600
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.X

Cytat:
Napisane przez ramoncia217 Pokaż wiadomość
ja np. gdybym szła na wesele to postawiła bym na prostote i elegancje.
ja też klasyka zawsze najlepiej wygląda... śmieszą mnie kobiety które na wesele idą wyglądając jakby z balu sylwestrowego się wyrwały... te brokaty we włosach itp .. brrr...

dziewczyny muszę sie pochwalić- napisałam jeszcze tylko wstęp i zakończenie i wysyłam do korekty
__________________
DBAM O SIEBIE


Jeśli choć raz posmakowałeś latania to już zawsze będziesz chodził z oczami utkwionymi w niebo, bo tam byłeś i zawsze będziesz chciał tam wrócić..


ZALATANA......
Kitka:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-21, 12:04   #4193
ramoncia217
Wtajemniczenie
 
Avatar ramoncia217
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 580
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.X

Kitka to zasłuzone zakupy beda
__________________
Dbam o włosy i zapuszczam
ramoncia217 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-21, 12:08   #4194
loluska
Zakorzenienie
 
Avatar loluska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 4 062
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.X

Cytat:
Napisane przez asiulka_22 Pokaż wiadomość
troch inny temat:
znalazłam na onecie, zobaczie jak sie zmienił( schudły)
http://uroda.onet.pl/fotogalerie/szo...#photo10363378
http://uroda.onet.pl/fotogalerie/szo...#photo10363378
no niektóre nie do poznania...

w takim razie i ja na foto czekam

Cytat:
Napisane przez Kitka:) Pokaż wiadomość
ja też klasyka zawsze najlepiej wygląda... śmieszą mnie kobiety które na wesele idą wyglądając jakby z balu sylwestrowego się wyrwały... te brokaty we włosach itp .. brrr...

dziewczyny muszę sie pochwalić- napisałam jeszcze tylko wstęp i zakończenie i wysyłam do korekty


a co do wesel to popieram. W ostatnim byłam na 3 i głownie królowała prostota, choć zdarzały się natapirowane i wylokowane koki i suknie balowe ale wyglądało to co najmniej komicznie.

Cytat:
Napisane przez asiulka_22 Pokaż wiadomość
hehe, a tam figura, musze zrzucic z 7 kg, odkad pamietam ważyłam 54-55 / 171 cm wzrostu, a teraz ponad 60 (64-65)
najbardziej widze po brzuchu i udach, nie odchudzałam sie nigdy... i chyba bym nie umiała, źle mi z tym.....
jesteś dość wysoka więc waga 64 na pewno nie wygląda źle jak sie pokażesz to na pewno szczerze powiemy czy powinnaś się odchudzać


Cytat:
Napisane przez Kalpana Pokaż wiadomość
Dzień dobry. Dzisiaj wieczorem TŻ ufarbuje mi włosy, o ile będę w stanie siedzieć grzecznie, bo wybieram się na pogrzeb i nie wiem w jakim stanie psychicznym wrócę....

Wczoraj kupiłam bardzo fajną bluzkę z krótkim rękawem i z paskiem zapinaną na guziczki (taka na wyjście) za 29zł Ostatnio polubiłam właśnie takie trochę eleganckie ubrania. Czaję się teraz na jakąś spódnicę do kolan, ale w sklepach nic ciekawego nie ma, a na all nie chcę kupować, bo spódnicę muszę przymierzyć- tak samo jak i spodnie, bo po rozmiarze albo podanych wymiarach nie dojdę....
Na all wylicytowałam 3 sukienki i bardzo fajną sweterkową tunikę Sukienki mi się przydadzą, bo szykuje mi się sporo wesel począwszy od kwietnia.....
pokaż to co wylicytowałaś

Pooglądałam trochę filmiki ciasteczka 25 teraz poszukam czegoś bardziej włosowego :P
__________________
Najszczęśliwsza mama pod słońcem

19.04.15 - nasze pierwsze spotkanie
loluska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-21, 12:14   #4195
ramoncia217
Wtajemniczenie
 
Avatar ramoncia217
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 580
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.X

monia na biało jak była na nagraniu powiedziono że emisja za 3 mieś. czyli było to w sierpniu więc mysle że gdzies dopiero w listopadzie. to będzie odcinek 19 cos dokładnie nie powiedzieli. W internecie szukałam ale tez jeszcze nic nie pisza.
__________________
Dbam o włosy i zapuszczam
ramoncia217 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-21, 13:31   #4196
ParoleParole
Zakorzenienie
 
Avatar ParoleParole
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 18 685
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.X

Cytat:
Napisane przez julianna-p Pokaż wiadomość
co sadzicie o pracy w call center
zależy na co namawiała/sprzedawała będziesz..
Moja siostra pracowala, namawiala na jakąś sieć telefoniczną pracowała cały lipiec pieniądze dostała w grudniu
Cytat:
Napisane przez dodaja Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Dziękuję dziewczyny, że mówiłyście tutaj o tibioticu! Uratował mi życie. Cała opuchlizna pięknie mi zeszła, nic już prawie nie boli i wszystko pięknie schodzi ! Jeszcze ze 2 dni poużywam i będzie cacy

Wczoraj zaczęłam ćwiczyć i musze też jeść rozsądniej, a będzie dobrze

Od wtorku zaczynam studia Trochę nie mogę się doczekać, a trochę się boję Ale idziemy razem z przyjaciółką to napewno będzie dobrze! Jak narazie mam plan na 3 dni w tygodniu, ale nie wiem jak to będzie z językami.

Tallulah genialne zakupce! Czy jak już będziesz miała to u siebie, to byłabyś tak dobra i zrobiła zdjęcie na sobie sweterka biało czarnego i tych koszul? Chodzi mi przede wszystkim o długość, jak to będzie wyglądało. Byłabym bardzo wdzięczna i życze dużoo zdrówka
ja tibiotic zawsze na jakies zajady kupuje;p jest najlepszy.


Cytat:
Napisane przez Lenka_1987 Pokaż wiadomość


Dziękuję za radę, ale na vatikę chyba się nie zdecyduję jeszcze, za drogo trochę wychodzi, ale jak będę miała jakieś oszczędności to się skuszę. Obecnie myślę czy jeszcze raz kupić ten z pestek winogron, czy może oliwę z oliwek. Może przejdę się po supermarketach i pooglądam oleje (zauważyłam, że bardzo różne są), zobaczę jakie są najtańsze, poczytam o nich i zdecyduję się na któryś...
w lidlu jest sezamowy i z lnu chyba;p

Cytat:
Napisane przez Kitka:) Pokaż wiadomość
ja też klasyka zawsze najlepiej wygląda... śmieszą mnie kobiety które na wesele idą wyglądając jakby z balu sylwestrowego się wyrwały... te brokaty we włosach itp .. brrr...

dziewczyny muszę sie pochwalić- napisałam jeszcze tylko wstęp i zakończenie i wysyłam do korekty
__________________
"Wiesz, wszystko co się tak naprawdę liczy, to aby ludzie, których kochasz, byli szczęśliwi i zdrowi. Cała reszta to zamki na piasku..."
ParoleParole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-21, 14:04   #4197
angelinmyheart
Zakorzenienie
 
Avatar angelinmyheart
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 7 886
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.X

Dzień dobry.

Cytat:
Napisane przez ParoleParole Pokaż wiadomość

(...)

Zdałam gramatykę dziś i laciny wyniki były i też zdany tylko angielski w plecy i muszę powtarzenie lektoratów brac
jeszcze w poniedziałek egzamin i potem dopiero w pazdzierniku..


kupiłam sobie taki cudny sweterrr w cubusie zielony dłuugi ( za tylek) grubej nitki rozpinany
Gratuluje.

Cytat:
Napisane przez Talullah Pokaż wiadomość
Czesc Piekne

Wrocilam po urlopie i padam - rozlozylo mnie calkowicie
Chodze do pracy co prawda bo musze, ale dzis sie zwolnilam 4 godziny wczesniej bo bylo mi bardzo slabo, prawie nie mowie, raczej skrzecze, na szczescie kolezanka sie wymienila ze mna na dyzur i zamiast dzis mam 2 pod rzad w przyszlym tyg ale wole tak Wiec jestem jej wdzieczna
Czuje sie jakby mnie czolg przejechal, sama sie sobie dziwie ze dalam rade w takim stanie sama przejechac 400 km.

Doszly juz moje butki i jestem zadowolona Zwlaszcza szare botki na obcasie sa super

Dokupilam sobie jeszcze troche ubran:

http://www.emimo.nazwa.pl/modo/zd/mk...a/36/70-11.jpg
http://www.emimo.nazwa.pl/modo/zd/mk...a/36/70-10.jpg
http://www.emimo.nazwa.pl/modo/zd/D69P/RS/D69-35.jpg
http://www.emimo.nazwa.pl/modo/zd/mk/78/1/D71-2.jpg
http://www.emimo.nazwa.pl/modo/zd/mk/63/SM/8.jpg
http://www.emimo.nazwa.pl/modo/zd/d71p/RS/D71-5.jpg

(...)
Sweterki piękne. Zdrowia.

Cytat:
Napisane przez Lilith890502 Pokaż wiadomość
witam piękne,
w tą jakże depresyjną pogodę, ale to aż się prosi o czas na spa
jakies choróbsko mnie tyka powoli
Zdrowia.

Cytat:
Napisane przez kobietasukcesu Pokaż wiadomość
Już zagłosowałam na 5.

Cytat:
Napisane przez asiulka_22 Pokaż wiadomość
ja niedawno kupiłam w Sh taką karmelowa, za 9 zł i płaszczyk za 4 zł hehe
Też bym chciała takie zdobycze.
__________________
"If you want to get promoted start acting instead of just talking about it!"

https://www.suwaczki.com/tickers/72fldcimnc0g695n.png

01.02.2009r
04.08.2018r
angelinmyheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-21, 14:13   #4198
ParoleParole
Zakorzenienie
 
Avatar ParoleParole
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 18 685
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.X

Dziękuję za gratulacje dziewczyny


używała któraś z Was tej odżywki;> przeglądam mamy poradnik domowy i tam test odżywek był i ta pokazana.. i nie mam pojęcia gdzie moge ją kupić do tej pory z tej firmy widziałam jedynie szampony i żele pod prysznic;p
__________________
"Wiesz, wszystko co się tak naprawdę liczy, to aby ludzie, których kochasz, byli szczęśliwi i zdrowi. Cała reszta to zamki na piasku..."
ParoleParole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-21, 14:43   #4199
_blondyneczka_
Zadomowienie
 
Avatar _blondyneczka_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 1 264
GG do _blondyneczka_
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.X

hej

Kochane ja chyba bede musiala pojechac na wesele w tym gorsecie i tej spodnicy a pozniej najwyzej przebiore sie z ta niebieską która Wam pokazywałam też na poprzednim weselu tzn leciu Tzta rodzicow. Ona jest sliczna i chyba sie w nia później przebiore

Caate a jak Twoja praca nad opieka nad dziećmi, byłaś zadowolona ?

Mam kilka takich kiecek niezadrogich na allegro co myslicie na wesele ? i czy sa w dobrym stanie i czy bede pasowac?
http://allegro.pl/b-roz-asymetryczna...1.html#gallery
http://allegro.pl/super-czad-eleganc...9.html#gallery

---------- Dopisano o 15:43 ---------- Poprzedni post napisano o 15:40 ----------

Ramoncia na biało a o czym bedzie ten odcinek?
__________________
Dbam o włoski
Zapuszczam
_blondyneczka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-21, 14:50   #4200
asiulka_22
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka_22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 214
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.X

jak dla mnie zdecydowanie ta druga, i w kolorze nude
ale one sa z takiego materiału nie czytsa bawełna chyba, tylko z laycra i sie rozciągna mysle...:/ ta pierwsza taka bazarkowa
asiulka_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:55.