Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XI - Strona 157 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-12-07, 11:45   #4681
Kitka:)
CABIN CREW
 
Avatar Kitka:)
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lotnisko
Wiadomości: 4 600
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XI

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
hmm to ja tez mam ten olejek tylko do wlosow blond i ma troche inny sklad ale jakos stoi i czeka na uzycie. A jak go uzywasz?


Mi sie jakis czas temu snilo, ze TM zostanie Michalina zobaczymy
do końcówek , najpierw rozicieram trochę w dłoniach i wcieram w końcówki (w suche włosy )

byłam na lumpkach z przyjaciółką i wróciłam z całym worem ciuchów, jestem bez kasy, cikeawe jak najbliższe dwa tyg w wawie przeżyje
__________________
DBAM O SIEBIE


Jeśli choć raz posmakowałeś latania to już zawsze będziesz chodził z oczami utkwionymi w niebo, bo tam byłeś i zawsze będziesz chciał tam wrócić..


ZALATANA......
Kitka:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-07, 12:04   #4682
marta 85
Wtajemniczenie
 
Avatar marta 85
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 448
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XI

Cytat:
Napisane przez Kitka:) Pokaż wiadomość
do końcówek , najpierw rozicieram trochę w dłoniach i wcieram w końcówki (w suche włosy )

byłam na lumpkach z przyjaciółką i wróciłam z całym worem ciuchów, jestem bez kasy, cikeawe jak najbliższe dwa tyg w wawie przeżyje
Pokażesz łowy?

---------- Dopisano o 13:04 ---------- Poprzedni post napisano o 12:57 ----------

Krem dobry na stres


Zmęczenie, zdenerwowanie, stres – to wszystko odbija się nie tylko na psychice, ale i skórze. Gorzej się wówczas regeneruje, szybciej traci wodę, reaguje podrażnieniami, a zmarszczki stają się wyraźniejsze. Czy krem może jej pomóc?
Psychoterapeuta Aleksander Perski, autor książki „Stres kobiecy” pisze, że zjawisko stresu zdiagnozowano już ponad sto lat temu. „W 1902 roku dwóch profesorów medycyny z Sorbony opisało syndrom dotykający ludzi bardzo aktywnych, mających dużo kontaktów, dużo pracujących” – wyjaśnia. Ówcześni lekarze takim osobom zapisywali dużo snu i zwiększenie aktywności fizycznej.
Dzisiejsi specjaliści wiedzą już, że sama gimnastyka problemu nie rozwiąże. „Regeneracja organizmu to kluczowa kwestia w walce ze stresem. Tyle że chodzi o coś więcej niż wdechy i wydechy. Chodzi o normalny, regularny rytm życia dobowego. W latach 80. źle się jadło, paliło, brało narkotyki. Teraz jemy mniej tłusto, rzadziej sięgamy po papierosy, ale źle traktujemy nasz czas. Trzeba to zmienić” – przypomina Perski.
Kiedy serce szaleje
Stres jest zjawiskiem biologicznym, stanowiącym reakcję organizmu na stawiane mu wymagania fizyczne lub psychiczne. Pod tym pojęciem kryją się wszystkie bodźce, które zmieniają stopień naszej gotowości do działania. Stres może być więc spowodowany czynnikami umysłowymi, fizjologicznymi, anatomicznymi lub fizycznymi. Osoba odczuwająca stres jest pobudzona emocjonalnie, ma przyspieszoną akcje serca, wyższe ciśnienie krwi, przyspieszony oddech, na jej ciele pojawia się gęsia skórka, następuje wzrost stężenia cukru we krwi. „Ze stresem związany jest szereg reakcji zachodzących w naszym organizmie” – wyjaśnia dr n. med. inż. Katarzyna Pytkowska, prorektor Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia. „Uwalnia się wówczas adrenalina, kortyzol, mamy podwyższony poziom prolaktyny i hormonów tarczycy.
Doskonale wiemy, że przedłużający się stres prowadzi do bardzo poważnych konsekwencji zdrowotnych. Musi więc mieć swój wpływ także na skórę” – dodaje.
Stres oksydacyjny
Ostatnio bardzo „modny”. Coraz częściej pojawia się na ustach kosmetologów, dermatologów i twórców kosmetyków. Czym tak naprawdę jest? Chemicy twierdzą, że to „zaburzenie równowagi między natężeniem procesów oksydacyjnych, które indukują powstawanie aktywnych form tlenu i przeciwdziałającym systemem obronnym – antyoksydacyjnym.”
Dr Pytkowska dodaje, że stres oksydacyjny może prowadzić do utraty homeostazy, czyli naturalnej równowagi w tkankach. Skóra nie jest wówczas w stanie przeciwdziałać nadmiernej ilości wolnych rodników i zniszczenia zaczynają przeważać nad naturalnym procesem regeneracji bariery naskórkowej. „Stwierdzono to podczas licznych badań na ochotnikach – studentach, którzy przystępowali do sesji. Mierzono u nich poziom kortyzolu w warunkach stresowych, a testy dowiodły ewidentnego pogorszenia procesu regeneracji naskórka” – objaśnia dr Pytkowska.
Co na to skóra?
Ponieważ wolne rodniki zmieniają strukturę naskórka oraz warstwy rogowej, a przez uszkodzoną barierę ochronną łatwiej wnikają czynniki szkodliwe, w praktyce stres oksydacyjny wiąże się ze zwiększeniem nadreaktywności skóry. Stąd łatwiej o zaczerwienienie, rozszerzenie naczyń czy nawet stan zapalny. „Można to zauważyć choćby na przykładzie trądziku czy atopowego zapalenia skóry. W warunkach stresowych stan takiej cery znacznie szybciej się pogarsza. Na skutek stresu często stwierdza się również nadmierną aktywność gruczołów łojowych” – opowiada Katarzyna Pytkowska.
Stres oksydacyjny podwyższa również transepidermalną utratę wody, przez co skóra ma tendencję do wysuszania, oraz prowadzi do zmiany gradientu wapnia – czynnika ułatwiającego prawidłową regenerację naskórka. Kiedy go brakuje, skóra miewa się znacznie gorzej.
Na pomoc
O czym na pewno musimy pamiętać, chcąc zapobiegać szkodliwemu działaniu stresu na skórę? „Udowodniono, że efekty stresu oksydacyjnego są opóźnione w czasie. Wiemy to choćby na przykładzie działania promieni UVB, które uszkadzają barierę naskórkową. Największe zmiany wcale nie zachodzą zaraz po ekspozycji na słońce, ale trzy do sześciu dni później” – wyjaśnia dr Pytkowska. Musimy więc wcześniej myśleć o akcji prewencyjnej i działać zapobiegawczo. Rozwiązanie? Antyoksydanty! Szukajmy ich w kosmetykach, preparatach przyjmowanych doustnie i witaminach w czystej postaci, które nakłada się na skórę. Na liście powinny się znaleźć: witamina C, E, koenzym Q10, likopen, idebenon (silniejszy niż koenzym Q10), zielona herbata, pestki winogron, aktywna biologicznie forma witaminy B3, olejek arganowy. Wybór naprawdę jest duży.
__________________





marta 85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-07, 12:10   #4683
angelinmyheart
Zakorzenienie
 
Avatar angelinmyheart
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 7 886
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XI

Dzień dobry.

Cytat:
Napisane przez Shadii Pokaż wiadomość
Hej.
Nie mam czasu, więc nadrobiłam tylko kawałeczek, jutro mam ciężkie kolokwium i się uczę tylko
Wczoraj zapomniałam napisać :
Loluska, masz śliczne włosy i tak się cudnie trzymają na jednej stronie, o czym już pisałam, że ja nie mogę zazdroszczę
Kitko, przecudowne włosy bardzo, bardzo zadbane. Czy olejek to ten? : https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...tal-fluid.html gdzie go kupujesz?


No co Ty mówisz lecę po nią jak tylko czas znajdę dziękuję żeby tylko na moich oczach tak samo działała
Powodzenia i daj znać, jak Ci poszło.

Cytat:
Napisane przez marta 85 Pokaż wiadomość
Właśnie niedawno oglądałam 1 część i jak dla mnie obrzydliwy film TŻ chce obejrzeć 2 część, a mnie ciekawi tylko co się stało z tą dziewczyną co była w środku Mogłabyś wstawić link do yotube ? Tam jest cały film ?
Widziałam kiedyś pierwszą część i zastanawiam się czemu ktoś miał taką wenę twórczą, ale 2 część może też obejrzę z ciekawości.
__________________
"If you want to get promoted start acting instead of just talking about it!"

https://www.suwaczki.com/tickers/72fldcimnc0g695n.png

01.02.2009r
04.08.2018r
angelinmyheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-07, 13:00   #4684
party_girl7
Zakorzenienie
 
Avatar party_girl7
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 385
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XI

Cytat:
Napisane przez Lainathiel Pokaż wiadomość
Dzień dobry. Ale jestem nieprzyzwyczajona do wstawania tak wcześnie. No ale mus to mus. I tak powinnam zebrać baty, że tutaj wlazłam zamiast robić od początku do końca to co powinnam!

Ale stwierdziłam, że się wypowiem co do akcji pomocy zwierzakom i tym podobnych,, najlepiej sobie ustawić stronę jako stronę startową i codziennie kliknąć.

http://humanitarni.pl/
Na przykład taka, kilka rzeczy pod jednym adresem
ustawilam na startowa
Cytat:
Napisane przez ghana Pokaż wiadomość
aktualnie wstzrsykie koszule, kiecki itp są na mnie za ciasne w biuscie, a sam wylewa sie ze stanika nie podoba mi się to

swoją drogą dzisiaj finał Top Model , aż nie mogę się doczekać Jak myślicie, kto wygra?
ja tez jestem ciekawa, najbardziej mi tu chyba Olga pasuje..

hej
ja wczoraj dostalam paczuszke z apteki, od wczoraj uzywam jantara codziennie, na koncowki dalam olejek himalaya ale jeszcze mam wlosy mokre..
wczoraj oczywiscie ogladalam Kevina

u mnie nie ma sniegu, leci tylko od czasu do czasu taki z deszczem

po malych klotniach i nieporozumieniach chyba doszlismy z TZ do porozumienia w sprawie mebli do naszego pokoju dziennego ulga niesamowita ciesze sie, ale nim je zamowimy trzeba zrobic cala reszte
__________________
20.02.2014 24.07.2017
nasze szczęście 24.09.15r.
party_girl7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-07, 13:21   #4685
ghana
Zakorzenienie
 
Avatar ghana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14 736
GG do ghana Send a message via Skype™ to ghana
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XI

Cytat:
Napisane przez Kitka:) Pokaż wiadomość
do końcówek , najpierw rozicieram trochę w dłoniach i wcieram w końcówki (w suche włosy )

byłam na lumpkach z przyjaciółką i wróciłam z całym worem ciuchów, jestem bez kasy, cikeawe jak najbliższe dwa tyg w wawie przeżyje
pokaż, co 'upolowałaś'

myślę, że wygra Olga, ale w sumi Ania teraz troszkę bardzioej się 'wybiła', wiec final moze byc interesujący

miałam iść na wf , ale mam za dużo nauki, a pozniej przyjeżdza TŻ, wiec znowu opuszcze zajecia zycie
ghana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-07, 16:00   #4686
dodaja
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 018
GG do dodaja
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XI

Cytat:
Napisane przez angelinmyheart Pokaż wiadomość
Ja jestem na Turystyce, a za rok chce iść na mgr z Finansów i Rachunkowości i mam nadzieje, że dam radę. A matematykę zawsze lubiłam. A na mgr jest głównie pisanie pracy?
Jak widać to zależy od uczelni. U mnie narazie cicho sza i o pracy i o specjalizacji. Za to nauki jest naprawdę multum. Z tym poradzeniem sobie, to chodzi przede wszystkim o to, że u mnie są ludzie, którzy nigdy nie mieli maty, nie wiedzą co to różniczkowanie, całkowanie. Kompletnie nie mają bladego pojęcia o podstawach ekonomii, dlatego jest im ciężko. Mają zajęcia wyrównawcze, które na dobrą sprawę są beznadziejne i muszą uczyć się we własnym zakresie.


Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość


z jednej strony jest bez sensu z drugiej nie. Sa plusy i minusy tego. Np u mnie na ekonomii jest gosc po archeologii nie wiem jak to sie stalo w ogole, poniewaz przy rekrutacji bylo zaznaczone, ze osoby spoza kierunkow ekonomicznych maja mgr 2,5 albo 3letnie (wyrownujace).
A u mnie juz gonia- mam temat, plan pracy, zbieram wlasnie literature i zaczynam pisac

ja wybieralam specjalizacje juz na samym poczatku wiec nie ma problemu- gdybym sie na nia nie dostala to zrezygnowalabym ze studiow bo nic innego mnie nie interesowalo mielismy takie specjalnosci do wyboru:
Biznes elektroniczny
Diagnozowanie ekonomiczne i funkcjonowanie przedsiębiorstw
Gospodarowanie zasobami ludzkimi
Polityka gospodarcza i strategia przedsiębiorczości
Ekonomika transportu i logistyka

na szczescie spokojnie sie dostalam na ETiL teraz na koniec semestru bedziemy wybierac katedre (co za tym idzie przedmioty, ktorych bedziemy sie uczyc) i mam nadzieje, ze dostane sie tam gdzie chce ale to jeszcze mam czas, sesja przede mna
To fanie mieliście z tą spacjalizacją

Mnie sesja jakoś już nie przeraża, bo koszą u nas niesamowicie i non stop siedze w książkach, zadaniach i materiałach
Cytat:
Napisane przez ghana Pokaż wiadomość
Wlasnie dowiedzialam sie , ze na sylwka ida dziewczyny z mojego liceum. Przyjaznilam sie z nimi, ale byla to toksyczna relacja jak sie okazalo. TEraz odechcialo mi sie tej imprezy.

Musze wygladac wtedy w miare wyjsciowo, bo od razu mnie zjada od gory do dolu


nie wiem nawet od czego zaczal, zeby wygladac ok <LOL>

zdenerwowało mnie to


Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
A my postanowilismy ze na sylwka idziemy do tego klubu nasi znajomi (ktorzy zaproponowali nam wprost ponowny wyjazd do Władka ) chyba sie obrazili, ale jakos... hmm sama nie wiem co czuje. Jak z nimi rozmawiam przez telefon to niezle sie denerwuje, chyba za bardzo dzialaja mi na nerwy odpoczywam od nich, jak ich nie widze.
I bardzo dobrze zrobiliście Czasami trzeba zadbać o swój interes

Dzień dobry
Cholerka kupiłam kolejny kosmetyk- glorię. Ale wołała mnie z półki
dodaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-07, 16:05   #4687
ParoleParole
Zakorzenienie
 
Avatar ParoleParole
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 18 685
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XI

Cytat:
Napisane przez ghana Pokaż wiadomość
aktualnie wstzrsykie koszule, kiecki itp są na mnie za ciasne w biuscie, a sam wylewa sie ze stanika nie podoba mi się to

swoją drogą dzisiaj finał Top Model , aż nie mogę się doczekać Jak myślicie, kto wygra?
wiesz co w STSach obstawiaja Olgę i ja też bym chciała by ona wygrała;p
Cytat:
Napisane przez dianulaa Pokaż wiadomość
heh u mnie śnieg leży od wczoraj
ejj już nie ma śniegu;p prawiee.. jedynie ślisko
__________________
"Wiesz, wszystko co się tak naprawdę liczy, to aby ludzie, których kochasz, byli szczęśliwi i zdrowi. Cała reszta to zamki na piasku..."
ParoleParole jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-07, 17:17   #4688
angelinmyheart
Zakorzenienie
 
Avatar angelinmyheart
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 7 886
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XI

Cytat:
Napisane przez dodaja Pokaż wiadomość
Jak widać to zależy od uczelni. U mnie narazie cicho sza i o pracy i o specjalizacji. Za to nauki jest naprawdę multum. Z tym poradzeniem sobie, to chodzi przede wszystkim o to, że u mnie są ludzie, którzy nigdy nie mieli maty, nie wiedzą co to różniczkowanie, całkowanie. Kompletnie nie mają bladego pojęcia o podstawach ekonomii, dlatego jest im ciężko. Mają zajęcia wyrównawcze, które na dobrą sprawę są beznadziejne i muszą uczyć się we własnym zakresie.
W sumie matematykę miałam prawie 3 lata temu, więc może być ciężko. A ty studiujesz na UE w Katowicach? Bo właśnie tam chciałam pójść z tego co wiem to tam też są zajęcia wyrównawcze. Miałam na swoim kierunku ekonomię, ale pewnie to była kropla w morzu z tego co tam jest, ale spróbować chce.
I na jakim jesteś kierunku?
__________________
"If you want to get promoted start acting instead of just talking about it!"

https://www.suwaczki.com/tickers/72fldcimnc0g695n.png

01.02.2009r
04.08.2018r
angelinmyheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-07, 17:18   #4689
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XI

hej Wam

postaram sie dzisiaj nadrobic, chociaz mam 3 dni zaleglosci , ale pomimo ze sie nie wypowiadam to czytam regularnie (jak tylko moge)
powoli ogarniam temat i przez kilka tygodni-miesiecy pewnie nie zmienie pracy, a poza tym planuje dalszy rozwoj i jakos daje rade

co do ciuchow- po wyplacie zaszalalam i poszlo troche kasy, kupilam futerko z ny, czapke, bluzki, rajstopy z welny, sweterki tally, troche kosmetykow, do tego suplementy i buuty

zluszczam skore triacnealem i widze juz pierwsze efekty,
generalnie spamuje sie regularnie (podczytywanie Was motywuje ), zaczelam teraz uzywac brazujacego lirene i tak ladnie wychodzi, ze az sie boje zaczac zluszczac lydki.

ostatni koszmar przezylam u fryzjerki-> nosilam od kilku tygodni boba do brody , z lekko za dluga, gesta grzywa na bok, po oddaniu psa do fryzjera stwierdzilam, ze wbije do salonu obok i lekko przytne grzywe ; pewnie powinno mi sie zapalic czerwone jak kobieta zaczela sie dziwic, ze grzywa jest gruba, z duzej czesciw wlosow i czesana do przodu (jak w katalogach , nie wiem jak to wytlumaczyc ), ale jednak chec odswiezenia looku wygrala
i co?? moja seksowna skosna grzywa zmienila sie w skosna, zle obcieta warstwe, standardowo za krotka, ale to daloby sie zniesc; niestety- pod koniec ciecia spytala czy scieniowac, szkoda, ze nie wiedzialam, ze cieniowanie to dla tej pani degazowanie od polowy czola. efekt?? doslownie wyzarte wlosy z lewej strony (efekt ogromnego czola ), na srodku lekkie pazurki, z boku 3 cm roznicy. i dodane, to juz sobie pani w domu wymodeluje. oczywiscie nie zaplacilam. wyrownalam do rownej linii ( 20 minut w domu) i teraz mam prosta grzywe, ktora nie pasuje mi do oprawek. reasumujac wygadalam sie, ide nadrabiac
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-07, 17:26   #4690
dodaja
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 018
GG do dodaja
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XI

Cytat:
Napisane przez angelinmyheart Pokaż wiadomość
W sumie matematykę miałam prawie 3 lata temu, więc może być ciężko. A ty studiujesz na UE w Katowicach? Bo właśnie tam chciałam pójść z tego co wiem to tam też są zajęcia wyrównawcze. Miałam na swoim kierunku ekonomię, ale pewnie to była kropla w morzu z tego co tam jest, ale spróbować chce.
I na jakim jesteś kierunku?
Tak Ue Katowice, ale oddział w Rybniku. Ja jestem teraz na ekonomii, a skończyłam zarządzanie finansowe. Jest ciężka statystyka, ekonomia matematyczna i potrzebnych jest wiele podstaw i ogólnego pojęcia, ale tak jak mówię, jak masz zapał i chęci do samorozwoju to warto się wybrać
dodaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-07, 17:34   #4691
angelinmyheart
Zakorzenienie
 
Avatar angelinmyheart
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 7 886
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XI

Cytat:
Napisane przez dodaja Pokaż wiadomość
Tak Ue Katowice, ale oddział w Rybniku. Ja jestem teraz na ekonomii, a skończyłam zarządzanie finansowe. Jest ciężka statystyka, ekonomia matematyczna i potrzebnych jest wiele podstaw i ogólnego pojęcia, ale tak jak mówię, jak masz zapał i chęci do samorozwoju to warto się wybrać
Ja planuje iść na Finanse i Rachunkowość o ile się dostanę, bo najwięcej chętnych jest. A, jak nie to pójdę też na FiR, ale na mojej uczelni. W sumie co mi szkodzi spróbować. W sumie najbardziej się boje statystyki, bo nigdy nie miałam, a słyszałam, że ciężko jest.
__________________
"If you want to get promoted start acting instead of just talking about it!"

https://www.suwaczki.com/tickers/72fldcimnc0g695n.png

01.02.2009r
04.08.2018r
angelinmyheart jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-07, 17:34   #4692
loluska
Zakorzenienie
 
Avatar loluska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 4 062
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XI

Dobry wieczór ja tez z niecierpliwością czekan na finał TM.(na biało>)
Obawiam się że może wygrać Ania, ale powiem Wam że teraz jest mi to chyba obojętne bo moje faworytki odpadły

Byłam dziś u tego fryzjera. W albumie zdjęcia Myślę że odżyja teraz trochę, z długości poszło do 5 cm i zniwelował mi cięcie do trójkąta. Zobaczymy jak będą układały się po myciu, jak na razie jestem zadowolona
Cytat:
Napisane przez ghana Pokaż wiadomość
Wlasnie dowiedzialam sie , ze na sylwka ida dziewczyny z mojego liceum. Przyjaznilam sie z nimi, ale byla to toksyczna relacja jak sie okazalo. TEraz odechcialo mi sie tej imprezy.

Musze wygladac wtedy w miare wyjsciowo, bo od razu mnie zjada od gory do dolu

nie wiem nawet od czego zaczal, zeby wygladac ok <LOL>

zdenerwowało mnie to
Ja bym zaczęła od zignorowania ich Wyglądaj dobrze dla siebie, nie dla nich Po za tym również nie rozumie, jak można nie cieszyć się z powiększenia biustu Ja to się tego doczekam dopiero podczas ciązy pewnie

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
A my postanowilismy ze na sylwka idziemy do tego klubu nasi znajomi (ktorzy zaproponowali nam wprost ponowny wyjazd do Władka ) chyba sie obrazili, ale jakos... hmm sama nie wiem co czuje. Jak z nimi rozmawiam przez telefon to niezle sie denerwuje, chyba za bardzo dzialaja mi na nerwy odpoczywam od nich, jak ich nie widze.
Super że postawiliście na swoim Znajomym przejdzie, choc swoja drogą jak można się na kogoś o takie coś obrazić

Shadii
dzięki no właśnie ciężko już było żeby się tak unosiły od głowy, dlatego też je podcięłam, myślę że teraz będzie fajniej

julianna
Ja już się przekonałam, że lepiej jest iść do sprawdzonego fryzjera, choć czasem jest dużo droższy ale być zadowolonym na szczęście włosy nie ręka

caate;
ale fajne kapcie
__________________
Najszczęśliwsza mama pod słońcem

19.04.15 - nasze pierwsze spotkanie
loluska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-07, 17:52   #4693
kobietasukcesu
zawsze mam racje
 
Avatar kobietasukcesu
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Upper East Side
Wiadomości: 10 952
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XI

Cytat:
Napisane przez party_girl7 Pokaż wiadomość
po malych klotniach i nieporozumieniach chyba doszlismy z TZ do porozumienia w sprawie mebli do naszego pokoju dziennego ulga niesamowita ciesze sie, ale nim je zamowimy trzeba zrobic cala reszte
narazie będziecie mieszkać u Twoich lub jego rodziców czy będziecie mieć coś swojego?

Ja z tż odpadam, 2 pokoje pomalowane, 6 wizyt po farby
1 pokój- bo wziął żółty zamiast zielonego, co z tego że nazwa limonka jak to żółte było - nie cierpię zielonych ścian, ale tam nie siedze w tym pokoju na szczęściem, 3 wizyta bo farby zabrakło

pokój nr 2- wziął nie ten kolor z półki co chciał, oczywiście mistrzowie nim pomalowali bo jakoś to będzie więc wizyta nr 2 po jasną farbę, no i 3 wizyta bo zabrakło- a chcieli kupić mniej niz 5 litrów, a i tych 5 zabrakło mimo niewielkiego pokoju i wizyta nr 3

Odpadam, ze tak powiem

Odebrałam w końcy karty z konkursu w rossmanie, ale zostawię na później.
Kupiłam paski bam deluxe, mam nadzieję, że zadziałają Do tego pare pierdółek jak paletka do brwi essence, lakier z limitowanki essence, kilka maseczek.
I wzięłam czarne mydło oliwkowe, którym będę peelingi robić. I niedawno wycofali cudowną odżywkę do włosów z l'orient A ostatnio nie miałam kiedy tam podejść. A wrrr. A mojej zostało na jedno użycie- a jej składu nie odtworzę, bo nie wiem skąd wytrzasnąć olej kaktusowy.

Naolejowałam włosy olejkiem arganowym, na skalp dałam wodę skrzypową i brzozową.

loluska: mnie ostatnio w tm najbardziej drażni Michalina.
Ale obstawiać mi się nie chce, bo i tak to pewnie trochę ustawione, ale myślę, że Olga nie wygra
__________________
Janusze reklamy



“You can’t make people love you, but you can make them fear you.” Blair Waldorf

<3 <3 <3

Edytowane przez kobietasukcesu
Czas edycji: 2011-12-07 o 17:56
kobietasukcesu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-07, 18:00   #4694
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XI

cześć piękne
u mnie też był mikołaj


Cytat:
Napisane przez samaraNW Pokaż wiadomość
pachnie nawet fajnie, ale nic szczególnego, taka mentolowa truskawka smak też nie jest zły (specjalnie dla Ciebie musiałam się nad tym skupić, bo zazwyczaj nie zwracam uwagi na takie rzeczy, no chyba że coś jest ohydne )



o, a jakie masz to opakowanie? ja kojarzę tylko te

tak, true love i jest piękny, napatrzeć się na niego nie mogę
ogólnie lakiery essence trwałością raczej nie grzeszą
'

dzięki

Cytat:
Napisane przez kobietasukcesu Pokaż wiadomość
dodaja: wszystkie oleje dawałaś na skalp?

Mówisz o tym limonkowym? Mnie jakoś już zbrzydło, resztkę zużyje do dodawania do masek na włosy.

Ja właśnie naolejowałam alterrą brzoza i pomarańcza, nie wiem jakim sposobem się już kończy, może mi się jakoś wylał przypadkowo.

Stwierdziłam ostatnio, że lepiej u mnie działa olej dany na 3/4 godziny niż na całą noc, nie wiem z czego to wynika

Potem mam w planach peeling twarzy i ciała, depilację, zmycie lakieru z paznokci u rąk i położenie nowego, pielęgnację stóp, depilację, maseczkę z minerałami morskimi balea i zobaczę czy będę mieć na coś jeszcze.

---------- Dopisano o 16:43 ---------- Poprzedni post napisano o 16:39 ----------



No na niektórych uczelniach gonią, bo moja koleżanka też jest zła, że ledwo co magisterkę zaczęła a już o pracę mgr molestują.
Dla mnie ten podział na dwustopniowe studia jest bez sensu, ale mogę się nie znać.

W ramach relaksu zamierzam poszukać fajnych książek na stronie empik (odbieram w jednym salonów i jest za darmo dostawa, a łatwiejsze to niż buszowanie po sklepie i wykręcanie głowy) i zrobienie małego zamówienia na bu lub zks (pytanie ile sobie na nie poczekam)
olejek z alterry jest mało wydajny niestety

Cytat:
Napisane przez caate Pokaż wiadomość
kaaaaaapcie za kostke z futerka, ktore tez jest w srodku, grzeja jak grzejniczki na 1000W i skarpetki nawilzajace takie na noc, ze kremuje sie najpierw stopy i zaklada skarpetki, maske na oczy zelowa (na zatoki i migerene podobno dobra jest - od dawna chcialam) i szczoteczke do mycia twarzy z rossmanna i szalik- komin cieeeply



to czekam

Talullah, podziwiam, ja bym nie dala rady
super mikołaja miałaś

Cytat:
Napisane przez ghana Pokaż wiadomość
a mnie tylko ten sylwek podniosl cisnienie, no

ale nic od jutra zaczynam dieteeee na 100%, mam chociaz motywacje.
Przymierzylam dzisiaj bluzke i sukienke i niestety piersi mi urosly
ja tam bym się cieszyła gdyby mi piersi urosły
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-07, 18:03   #4695
dodaja
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 018
GG do dodaja
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XI

Cytat:
Napisane przez angelinmyheart Pokaż wiadomość
Ja planuje iść na Finanse i Rachunkowość o ile się dostanę, bo najwięcej chętnych jest. A, jak nie to pójdę też na FiR, ale na mojej uczelni. W sumie co mi szkodzi spróbować. W sumie najbardziej się boje statystyki, bo nigdy nie miałam, a słyszałam, że ciężko jest.
Statystyka, to tak naprawdę początek całej przygody. Teraz mam wnioskowanie statystyczne i tutaj jest już kosmos

Dziewczyny glorię dajecie na tyle ile pisze na opakowaniu ?

Loluśka Ty wiesz, że ja Twoje włosy kocham miłością bezwzględną Czy krótkie czy długie to i tak kocham
dodaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-07, 18:08   #4696
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XI

Cytat:
Napisane przez dodaja Pokaż wiadomość
Statystyka, to tak naprawdę początek całej przygody. Teraz mam wnioskowanie statystyczne i tutaj jest już kosmos

Dziewczyny glorię dajecie na tyle ile pisze na opakowaniu ?

Loluśka Ty wiesz, że ja Twoje włosy kocham miłością bezwzględną Czy krótkie czy długie to i tak kocham
ja na 15min zazwyczaj
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-07, 18:17   #4697
dodaja
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 018
GG do dodaja
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XI

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
ja na 15min zazwyczaj
Tak też nałożę
dodaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-07, 18:19   #4698
loluska
Zakorzenienie
 
Avatar loluska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 4 062
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XI

Cytat:
Napisane przez kobietasukcesu Pokaż wiadomość
narazie będziecie mieszkać u Twoich lub jego rodziców czy będziecie mieć coś swojego?

Ja z tż odpadam, 2 pokoje pomalowane, 6 wizyt po farby
1 pokój- bo wziął żółty zamiast zielonego, co z tego że nazwa limonka jak to żółte było - nie cierpię zielonych ścian, ale tam nie siedze w tym pokoju na szczęściem, 3 wizyta bo farby zabrakło

pokój nr 2- wziął nie ten kolor z półki co chciał, oczywiście mistrzowie nim pomalowali bo jakoś to będzie więc wizyta nr 2 po jasną farbę, no i 3 wizyta bo zabrakło- a chcieli kupić mniej niz 5 litrów, a i tych 5 zabrakło mimo niewielkiego pokoju i wizyta nr 3

Odpadam, ze tak powiem

Odebrałam w końcy karty z konkursu w rossmanie, ale zostawię na później.
Kupiłam paski bam deluxe, mam nadzieję, że zadziałają Do tego pare pierdółek jak paletka do brwi essence, lakier z limitowanki essence, kilka maseczek.
I wzięłam czarne mydło oliwkowe, którym będę peelingi robić. I niedawno wycofali cudowną odżywkę do włosów z l'orient A ostatnio nie miałam kiedy tam podejść. A wrrr. A mojej zostało na jedno użycie- a jej składu nie odtworzę, bo nie wiem skąd wytrzasnąć olej kaktusowy.

Naolejowałam włosy olejkiem arganowym, na skalp dałam wodę skrzypową i brzozową.

loluska: mnie ostatnio w tm najbardziej drażni Michalina.
Ale obstawiać mi się nie chce, bo i tak to pewnie trochę ustawione, ale myślę, że Olga nie wygra
Mam to samo z Michaliną, zresztą żadnej nie lubię

Cytat:
Napisane przez dodaja Pokaż wiadomość
Statystyka, to tak naprawdę początek całej przygody. Teraz mam wnioskowanie statystyczne i tutaj jest już kosmos

Dziewczyny glorię dajecie na tyle ile pisze na opakowaniu ?

Loluśka Ty wiesz, że ja Twoje włosy kocham miłością bezwzględną Czy krótkie czy długie to i tak kocham
a ja trzymam mocno kciuki żeby Twoje rosły gęste i zdrowe
__________________
Najszczęśliwsza mama pod słońcem

19.04.15 - nasze pierwsze spotkanie
loluska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-07, 18:20   #4699
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XI

Cytat:
Napisane przez dodaja Pokaż wiadomość
Tak też nałożę
zdaj później relację jak włosy


A do mnie przyszedł szampon Ziaji z jojoba i korektor do brwi delii w którym jestem już zakochana pięknie ujarzmia moje brwi i nadaje im charakteru
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-07, 19:15   #4700
LetMeBeYourFantasy_
Rozeznanie
 
Avatar LetMeBeYourFantasy_
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 804
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XI

Snow co Ci zostawił?
Mi rossmanowska lokówke do włosów i słodycze

Powoli zuzywam kosmetyki... kallos late jest na max 2 uzycia, a w szufladzie czeka maska jajeczna z joanny

Chyba zrobie pierwsza wymianke, bo mam nietrafiony brazer i rozswietlacz, a za bardzo sie na tym nie łapie...
LetMeBeYourFantasy_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-07, 19:20   #4701
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XI

Cytat:
Napisane przez LetMeBeYourFantasy_ Pokaż wiadomość
Snow co Ci zostawił?
Mi rossmanowska lokówke do włosów i słodycze

Powoli zuzywam kosmetyki... kallos late jest na max 2 uzycia, a w szufladzie czeka maska jajeczna z joanny

Chyba zrobie pierwsza wymianke, bo mam nietrafiony brazer i rozswietlacz, a za bardzo sie na tym nie łapie...
super prezent ja co prawda wolałabym prostownicę z zamiłowania do prostych włosów P

a mój najwspanialszy mikołaj przyniósł mi http://www.zeberka.pl/img/le/833_12.jpg jestem tak oczarowana i w szoku sama sobie tez zrobiłam mały prezent i kupiłam torebkę słodkości też zostawił wielką milkę toffe z orzechami
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-07, 19:26   #4702
zielone_oko
Zakorzenienie
 
Avatar zielone_oko
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 7 076
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XI

Cytat:
Napisane przez dodaja Pokaż wiadomość
Jak widać to zależy od uczelni. U mnie narazie cicho sza i o pracy i o specjalizacji. Za to nauki jest naprawdę multum. Z tym poradzeniem sobie, to chodzi przede wszystkim o to, że u mnie są ludzie, którzy nigdy nie mieli maty, nie wiedzą co to różniczkowanie, całkowanie. Kompletnie nie mają bladego pojęcia o podstawach ekonomii, dlatego jest im ciężko. Mają zajęcia wyrównawcze, które na dobrą sprawę są beznadziejne i muszą uczyć się we własnym zakresie.




To fanie mieliście z tą spacjalizacją

Mnie sesja jakoś już nie przeraża, bo koszą u nas niesamowicie i non stop siedze w książkach, zadaniach i materiałach




I bardzo dobrze zrobiliście Czasami trzeba zadbać o swój interes

Dzień dobry
Cholerka kupiłam kolejny kosmetyk- glorię. Ale wołała mnie z półki
Właśnie mi się przypomniało jak uczyłam się całek i mi pomagałaś

Współczuję

Robimy z tŻ pizzę
__________________
.
zielone_oko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-07, 19:33   #4703
karolcia198506
Zakorzenienie
 
Avatar karolcia198506
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Królewskie miasto S-rz
Wiadomości: 5 373
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XI

Hej
Niedawno wróciłąm z pracy normalnie przyszły nam prawie nowe Uggi wycenili je na 15zł a sprawdzałam w internecie cena nowych to 203$
Zaraz Was nadrobię
__________________
karolcia198506 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-07, 19:34   #4704
dodaja
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 018
GG do dodaja
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XI

Cytat:
Napisane przez zielone_oko Pokaż wiadomość
Właśnie mi się przypomniało jak uczyłam się całek i mi pomagałaś

Faktycznie, pamiętam jak skanowalam i tłumaczyłam

Ja trochę pracuję i czekam na Tap Madl

Kurcze musze sobie dać na wstrzymanie, bo ciągle bym coś jadła Tasiemca mam czy jak Najgorsze, że mi idzie w boczki i brzuch
dodaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-07, 19:43   #4705
karolcia198506
Zakorzenienie
 
Avatar karolcia198506
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Królewskie miasto S-rz
Wiadomości: 5 373
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XI

W Kauflandzie widziałam wczoraj rożne kuracje, maski, kremy do rak i stóp Bielendy np parafinowa po około 8zł za 2 szt może którejś się przyda
__________________
karolcia198506 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-07, 19:56   #4706
kobietasukcesu
zawsze mam racje
 
Avatar kobietasukcesu
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Upper East Side
Wiadomości: 10 952
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XI

snow: no ale na parę razy pójść nie mógł
Ja szybko wszystko zużywam, więc mało co mnie dziwi

Nie umiem naolejować włosów łyżką oleju No chyba, że bym go miała w buteleczce z atomizerem to może tak.

Dałam sobie glinkę na skalp, może trochę powyciąga wszystkie brudy Zmyję ją, nałożę wax na włosy, wypróbuje czarne mydło oliwkowe, nałożę paski blen-a-med i potem na top model.

---------- Dopisano o 20:56 ---------- Poprzedni post napisano o 20:56 ----------

Cytat:
Napisane przez zielone_oko Pokaż wiadomość

Robimy z tŻ pizzę
A z jakiego przepisu?
__________________
Janusze reklamy



“You can’t make people love you, but you can make them fear you.” Blair Waldorf

<3 <3 <3
kobietasukcesu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-07, 20:00   #4707
karolcia198506
Zakorzenienie
 
Avatar karolcia198506
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Królewskie miasto S-rz
Wiadomości: 5 373
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XI

U mnie jeszcze śniegu nic nie było jakoś za nim nie tęsknię jak sobie myślę co było rok temu

Cytat:
Napisane przez Kitka:) Pokaż wiadomość
do końcówek , najpierw rozicieram trochę w dłoniach i wcieram w końcówki (w suche włosy )

byłam na lumpkach z przyjaciółką i wróciłam z całym worem ciuchów, jestem bez kasy, cikeawe jak najbliższe dwa tyg w wawie przeżyje
Pokaż mi dziś mamuśka kupiła kilka rzeczy na szczęście byłą wyprzedaż po 1zł
Cytat:
Napisane przez julianna-p Pokaż wiadomość
hej Wam

postaram sie dzisiaj nadrobic, chociaz mam 3 dni zaleglosci , ale pomimo ze sie nie wypowiadam to czytam regularnie (jak tylko moge)
powoli ogarniam temat i przez kilka tygodni-miesiecy pewnie nie zmienie pracy, a poza tym planuje dalszy rozwoj i jakos daje rade

co do ciuchow- po wyplacie zaszalalam i poszlo troche kasy, kupilam futerko z ny, czapke, bluzki, rajstopy z welny, sweterki tally, troche kosmetykow, do tego suplementy i buuty

zluszczam skore triacnealem i widze juz pierwsze efekty,
generalnie spamuje sie regularnie (podczytywanie Was motywuje ), zaczelam teraz uzywac brazujacego lirene i tak ladnie wychodzi, ze az sie boje zaczac zluszczac lydki.

ostatni koszmar przezylam u fryzjerki-> nosilam od kilku tygodni boba do brody , z lekko za dluga, gesta grzywa na bok, po oddaniu psa do fryzjera stwierdzilam, ze wbije do salonu obok i lekko przytne grzywe ; pewnie powinno mi sie zapalic czerwone jak kobieta zaczela sie dziwic, ze grzywa jest gruba, z duzej czesciw wlosow i czesana do przodu (jak w katalogach , nie wiem jak to wytlumaczyc ), ale jednak chec odswiezenia looku wygrala
i co?? moja seksowna skosna grzywa zmienila sie w skosna, zle obcieta warstwe, standardowo za krotka, ale to daloby sie zniesc; niestety- pod koniec ciecia spytala czy scieniowac, szkoda, ze nie wiedzialam, ze cieniowanie to dla tej pani degazowanie od polowy czola. efekt?? doslownie wyzarte wlosy z lewej strony (efekt ogromnego czola ), na srodku lekkie pazurki, z boku 3 cm roznicy. i dodane, to juz sobie pani w domu wymodeluje. oczywiscie nie zaplacilam. wyrownalam do rownej linii ( 20 minut w domu) i teraz mam prosta grzywe, ktora nie pasuje mi do oprawek. reasumujac wygadalam sie, ide nadrabiac
włoski szybko odrosną
Ja to się boję chodzić do fryzjera na szczęście teraz mam to z głowy siostra Tż jest fryzjerką i zawsze jak mi podcina to potem mi się świetnie włosy układają
Cytat:
Napisane przez dodaja Pokaż wiadomość

Kurcze musze sobie dać na wstrzymanie, bo ciągle bym coś jadła Tasiemca mam czy jak Najgorsze, że mi idzie w boczki i brzuch
Ja też już w niektóre spodnie nie wchodzę
__________________
karolcia198506 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-07, 20:05   #4708
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XI

Cytat:
Napisane przez kobietasukcesu Pokaż wiadomość
snow: no ale na parę razy pójść nie mógł
Ja szybko wszystko zużywam, więc mało co mnie dziwi

Nie umiem naolejować włosów łyżką oleju No chyba, że bym go miała w buteleczce z atomizerem to może tak.

Dałam sobie glinkę na skalp, może trochę powyciąga wszystkie brudy Zmyję ją, nałożę wax na włosy, wypróbuje czarne mydło oliwkowe, nałożę paski blen-a-med i potem na top model.

---------- Dopisano o 20:56 ---------- Poprzedni post napisano o 20:56 ----------



A z jakiego przepisu?
to może jednak jakiś upadek zaliczył ja swój stosuje na włosy, do kąpieli i czasem ciało i bardzo szybko idzie
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-07, 20:16   #4709
_blondyneczka_
Zadomowienie
 
Avatar _blondyneczka_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 1 264
GG do _blondyneczka_
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XI

hej

Mam urodziny Zuzi w sobote i mega zapierdziel...teraz jak pracuje to nie mam na nic czasu. Ale najwazniejsze ze jest ta praca.

Dbam o siebie i napewno niebawem do Was powróce

Widze że dużo sie dzieje na wątku...

---------- Dopisano o 21:16 ---------- Poprzedni post napisano o 21:14 ----------

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...de-karite.html

kupilam sobie ten szampon i jakies dziwne wloski mam po nim. Takie strasznie napuszone i mam wrazenie ze sa w dotyku takie jakbym zapomnial splukac szamponu niby miekkie ale takie napuszone
__________________
Dbam o włoski
Zapuszczam
_blondyneczka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-07, 20:20   #4710
loluska
Zakorzenienie
 
Avatar loluska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 4 062
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XI

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
super prezent ja co prawda wolałabym prostownicę z zamiłowania do prostych włosów P

a mój najwspanialszy mikołaj przyniósł mi http://www.zeberka.pl/img/le/833_12.jpg jestem tak oczarowana i w szoku sama sobie tez zrobiłam mały prezent i kupiłam torebkę słodkości też zostawił wielką milkę toffe z orzechami

piękna bielizna
__________________
Najszczęśliwsza mama pod słońcem

19.04.15 - nasze pierwsze spotkanie
loluska jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:03.