dobór koloru pudru - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-07-10, 17:40   #1
xnightx
Raczkowanie
 
Avatar xnightx
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 220

dobór koloru pudru


hej dziewczyny
Nie wiem czy o dobre miejsce, ale chyba zmiana pudru jest trochę metamorfozą w zakresie makijażu, więc piszę tutaj
Otóż planuję zakup nowego pudru, często ogladam filmiki KatOsu, która poleca puder "Luxury Powder Ben Nye", który sama ma w kolorze Banana. I tu właśnie zaczynają się schody, puder nie jest najtańszy, więc nie chciałabym schrzanić sprawy przy doborze koloru, a że nie ma go w sklepach, więc nie mogę do na sobie wypróbować.
waham się między kolorem Cameo a Banana właśnie. boję się, że Cameo może być za jasny, a Banana za żółty. w zdjęciach dodaję pudry oraz moją cerę bez i z makijażem.
Proszę o pomoc
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00076.jpg (49,6 KB, 231 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00071.jpg (104,5 KB, 247 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg product_1268228433_1139792201_PudryBN LUXury_Kolory.jpg (19,9 KB, 270 załadowań)
__________________
Zawitałam do blogosfery!
BLOG
Serdecznie zapraszam
Recenzje kosmetyków, makijaże, stepy.


xnightx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-10, 18:38   #2
themaggies
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 311
Dot.: dobór koloru pudru

cameo wyglada na bardzo jasny,
lepszy raczej bedzie zoltawy niz bialy, do tego zakryje zaczerwienienia na buzi
themaggies jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-10, 23:55   #3
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: dobór koloru pudru

Cytat:
Napisane przez xnightx Pokaż wiadomość
hej dziewczyny
Nie wiem czy o dobre miejsce, ale chyba zmiana pudru jest trochę metamorfozą w zakresie makijażu, więc piszę tutaj
Otóż planuję zakup nowego pudru, często ogladam filmiki KatOsu, która poleca puder "Luxury Powder Ben Nye", który sama ma w kolorze Banana. I tu właśnie zaczynają się schody, puder nie jest najtańszy, więc nie chciałabym schrzanić sprawy przy doborze koloru, a że nie ma go w sklepach, więc nie mogę do na sobie wypróbować.
waham się między kolorem Cameo a Banana właśnie. boję się, że Cameo może być za jasny, a Banana za żółty. w zdjęciach dodaję pudry oraz moją cerę bez i z makijażem.
Proszę o pomoc
Trudno powiedzieć po zdjęciach, ale wydaje mi się, że banana byłby lepszy, bo cameo wygląda na różowawy, a ty masz wyraźne żółtawe tony, poza tym żółtawe pudry w większości wypadków lepiej stapiają się z karnacją niż różowawe i, jak wspomniałą przedmówczyni, pomagają wygaszać zaczerwienienia. Różowe pudry są dobre do cery naturalnie różowawej albo do cery ziemistej czy szarawej, wtedy ożywiają - przy czym używanie tego ostatniego efektu wymaga pewnej wprawy.
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-11, 06:02   #4
xnightx
Raczkowanie
 
Avatar xnightx
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 220
Dot.: dobór koloru pudru

Cytat:
Napisane przez themaggies Pokaż wiadomość
cameo wyglada na bardzo jasny,
lepszy raczej bedzie zoltawy niz bialy, do tego zakryje zaczerwienienia na buzi
Cytat:
Napisane przez Wampierz Pokaż wiadomość
Trudno powiedzieć po zdjęciach, ale wydaje mi się, że banana byłby lepszy, bo cameo wygląda na różowawy, a ty masz wyraźne żółtawe tony, poza tym żółtawe pudry w większości wypadków lepiej stapiają się z karnacją niż różowawe i, jak wspomniałą przedmówczyni, pomagają wygaszać zaczerwienienia. Różowe pudry są dobre do cery naturalnie różowawej albo do cery ziemistej czy szarawej, wtedy ożywiają - przy czym używanie tego ostatniego efektu wymaga pewnej wprawy.
No ja tez bardziej w banana ide, ale chcialam sie upewnic dzieki za opinie!!!
__________________
Zawitałam do blogosfery!
BLOG
Serdecznie zapraszam
Recenzje kosmetyków, makijaże, stepy.


xnightx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-11, 13:54   #5
etiene
Przyczajenie
 
Avatar etiene
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14
Dot.: dobór koloru pudru

ja też właśnie planuję zakup tego pudru i też skuszę się chyba na banana. Szkoda tylko, że dostępne sa jedynie duże opakowania..
etiene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-11, 19:06   #6
Llorandare
Raczkowanie
 
Avatar Llorandare
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 416
Dot.: dobór koloru pudru

Zdecydowanie bym unikala pudru z rozowymi tonami. W szczegolnosci, jesli samemu jest sie "malo zoltym"
__________________
Llorandare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-14, 00:12   #7
themaggies
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 311
Dot.: dobór koloru pudru

A jaka jest cena tego pudru w pl?
themaggies jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-16, 19:26   #8
xnightx
Raczkowanie
 
Avatar xnightx
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 220
Dot.: dobór koloru pudru

przez internet około 60 zł bez wysyłki
__________________
Zawitałam do blogosfery!
BLOG
Serdecznie zapraszam
Recenzje kosmetyków, makijaże, stepy.


xnightx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-16, 21:11   #9
themaggies
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 311
Dot.: dobór koloru pudru

sporo
wybralas juz odcien?
themaggies jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-17, 10:33   #10
xnightx
Raczkowanie
 
Avatar xnightx
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 220
Dot.: dobór koloru pudru

tak, biorę banana, bo boję się, że cameo zrobi ze mnie białą zmorę
niby sporo, ale to opakowanie jest olbrzymie i meeeeeeeeeeega ekonomiczne, wystarczy na bardzo dużo czasu! więc patrząc "przyszłościowo" się opłaca
__________________
Zawitałam do blogosfery!
BLOG
Serdecznie zapraszam
Recenzje kosmetyków, makijaże, stepy.


xnightx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-17, 19:25   #11
themaggies
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 311
Dot.: dobór koloru pudru

mialam na mysli porownanie z cena u mnie, 12$
widze ze sa tez mniejsze opakowania
dla tych co lubia zmieniac kosmetyki i nie moga sie doczekac kiedy cos sie skonczy
themaggies jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-22, 14:36   #12
EwaLuna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 150
Dot.: dobór koloru pudru

Cytat:
Napisane przez themaggies Pokaż wiadomość
mialam na mysli porownanie z cena u mnie, 12$
widze ze sa tez mniejsze opakowania
dla tych co lubia zmieniac kosmetyki i nie moga sie doczekac kiedy cos sie skonczy
Gdzie widziałaś mniejsze opakowanie? Bo ja chciałam wypróbować ten puder, ale nie potrzeba mi aż takiej wielkiej ilości, bo mam do skończenia jeszcze inne pudry Albo może ktoś byłby chętny wziąć ze mną na pół to duże opakowanie? Mam jeszcze pudełko po pudrze z BU i tam mogłabym odsypać w razie co
EwaLuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-17, 20:48   #13
aniaexplode
Zadomowienie
 
Avatar aniaexplode
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z pokoju brata
Wiadomości: 1 072
Dot.: dobór koloru pudru

Ja byłabym chętna na zakup Ben Nye w odcieniu Banana i właśnie szukam kogoś kto równiez by chciał zakupić ale aż taka ilosc mi niepotrzebna także mozna by się podzielić Zgłaszac sie
__________________
Kochaj albo Rzuć!

I forgot that all might see
So many beautiful things...


Zapraszam do wymiany:--> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=380461
kosmetyki : https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=380683
aniaexplode jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-19, 12:28   #14
Kotek3030
Przyczajenie
 
Avatar Kotek3030
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1
Dot.: dobór koloru pudru

hejka

może któraś jest chętna na sprzedaż odsypki Luxury Powder Ben Nye - kolor nie wiem jaki, bo biję się z myślami kilka m-cy i nie mogę zdecydowac się. Cerę mam dość jasną ale megaprobematyczną tzn. rozszerzone pory i przebarwienia po ciąży. Jak któraś z was chce "podzielic" się pudrem to prosze o info. Pozdrawiam
Kotek3030 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-21, 21:11   #15
monia007x
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 5
Dot.: dobór koloru pudru

Ja kupilam ten puder własnie pod wpływem katosu i jest świetny. Mam jasna skórę i lekko czerwone policzki (używam nc15 ewentualnie nc20 z maca) i odcień banana jest idealny. Lekko gasi zaczerwienienia, trochę jakby wyrównuje koloryt. Ładnie matuje, ale nie płaski mat, ale daje takie satynowe wykończenie. Naprawdę super wygląda, efekt długo się utrzymuje Cena nie jest taka wysoka, bo zapłaciłam trochę ponad 60 zł, ale opakowanie zawiera 85g. Teraz troche jest droższy bo kosztuje 75 zł (z tego co pani mówiła mi to schodzi im bardzo) ale i tak moim zdaniem się opłaca. Jedyny minus tego produktu to beznadziejne opakowanie, wiec najlepiej sobie gdzies przesypać. Dla dziewczyn z Warszawy- można go kupic w sklepie stacjonarnym firmy charakteryzacja.com, wtedy odchodzi cena przesyłki, ja tak zrobiłam
monia007x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-21, 21:14   #16
aniaexplode
Zadomowienie
 
Avatar aniaexplode
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z pokoju brata
Wiadomości: 1 072
Dot.: dobór koloru pudru

Cytat:
Napisane przez monia007x Pokaż wiadomość
Ja kupilam ten puder własnie pod wpływem katosu i jest świetny. Mam jasna skórę i lekko czerwone policzki (używam nc15 ewentualnie nc20 z maca) i odcień banana jest idealny. Lekko gasi zaczerwienienia, trochę jakby wyrównuje koloryt. Ładnie matuje, ale nie płaski mat, ale daje takie satynowe wykończenie. Naprawdę super wygląda, efekt długo się utrzymuje Cena nie jest taka wysoka, bo zapłaciłam trochę ponad 60 zł, ale opakowanie zawiera 85g. Teraz troche jest droższy bo kosztuje 75 zł (z tego co pani mówiła mi to schodzi im bardzo) ale i tak moim zdaniem się opłaca. Jedyny minus tego produktu to beznadziejne opakowanie, wiec najlepiej sobie gdzies przesypać. Dla dziewczyn z Warszawy- można go kupic w sklepie stacjonarnym firmy charakteryzacja.com, wtedy odchodzi cena przesyłki, ja tak zrobiłam
hej, nie sprzedałabyś choć 20 g?
__________________
Kochaj albo Rzuć!

I forgot that all might see
So many beautiful things...


Zapraszam do wymiany:--> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=380461
kosmetyki : https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=380683
aniaexplode jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-21, 21:22   #17
monia007x
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 5
Dot.: dobór koloru pudru

Cytat:
Napisane przez aniaexplode Pokaż wiadomość
hej, nie sprzedałabyś choć 20 g?
Mam nadzieje, ze moja odpowiedz nie zabrzmi niemiło- przepraszam, ale nie. Odsprzedałam sporą odsypkę koleżance ze studiów, drugą dałam mamie, wiec zostało mi jakieś 30, max 35g, wiec już trochę"oszczędzam". Ja kupiłam go w ciemno i nie załuję.
monia007x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-22, 10:15   #18
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: dobór koloru pudru

Ja właśnie też walczę sz doborem koloru Kupiłabym banana, ale po pierwsze jest niedostępny obecnie w sklepie, z którego chcę zamawiać (camerareadycosmetics), a po drugie kupiłam niedawno puder transparentny Kryolan w kolorze żółtym, więc chyba drugiego żółtego nie potrzebuję (chociaż z Kryolanu nie jestem zbyt zadowolona)

Wezmę chyba odcień Buff, tylko nigdzie nie mogę znaleźć choćby jednego swatcha tego odcienia. Może orientuje się któraś z Was, czy jest to odcień różowany, czy neutralny beż?

Dodatkowo biorę transparentny w kolorze Pretty Pink (słyszałam, że róż ładnie odświeża zmęczoną cerę, a często taką mam jak się nie wyśpię, co zdarza się notorycznie) więc nie chciałabym dublować różowych pudrów z kolei.

Bardzo proszę o opinię dziewczyny, które widziały na żywo odcień Buff
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-27, 18:54   #19
xnightx
Raczkowanie
 
Avatar xnightx
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 220
Dot.: dobór koloru pudru

po tak długim czasie odkąd założyłam ten wątek zdecydowałam się, ale na zupełnie inny. Tzn, też Ben Nye, ale transparentny, kolor fair. Dopiero doszedł do mnie wczoraj, więc jutro będę go próbowała, bo dziś nie miałam czasu, ale po zrobieniu swatcha na ręce wydaje się bardzo przyjemny, super konsystencja (bardzo zmielony) jeśli się sprawdzi i będzie matował to zdecyduję się jeszcze na cameo i banana
__________________
Zawitałam do blogosfery!
BLOG
Serdecznie zapraszam
Recenzje kosmetyków, makijaże, stepy.


xnightx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-07, 17:18   #20
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: dobór koloru pudru

Wrzucaj swatche, pls
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-08, 11:36   #21
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: dobór koloru pudru

Ja zdecydowałam się w końcu na Buff i nie żałuję. Kolor bardzo naturalny, czysty beż bez zdecydowanej przewagi różowych czy żółtych tonów, nada się dla bladych i normalnych karnacji, gdyż jest jasny, ale nie bieli
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-15, 03:13   #22
themaggies
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 311
Dot.: dobór koloru pudru

Cytat:
Napisane przez lalesia Pokaż wiadomość
Ja właśnie też walczę sz doborem ko Kupiłabym banana, ale po pierwsze jest niedostępny obecnie w sklepie, z którego chcę zamawiać (camerareadycosmetics), a po drugie kupiłam niedawno puder transparentny Kryolan w kolorze żółtym, więc chyba drugiego żółtego nie potrzebuję (chociaż z Kryolanu nie jestem zbyt zadowolona)

Wezmę chyba odcień Buff, tylko nigdzie nie mogę znaleźć choćby jednego swatcha tego odcienia. Może orientuje się któraś z Was, czy jest to odcień różowany, czy neutralny beż?

Dodatkowo biorę transparentny w kolorze Pretty Pink (słyszałam, że róż ładnie odświeża zmęczoną cerę, a często taką mam jak się nie wyśpię, co zdarza się notorycznie) więc nie chciałabym dublować różowych pudrów z kolei.

Bardzo proszę o opinię dziewczyny, które widziały na żywo odcień Buff


a dlaczego nie chcesz z camerareadycosmetics? ja wlasnie te strone bralam pod uwage
themaggies jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-16, 11:53   #23
Magdalenamakeup
Raczkowanie
 
Avatar Magdalenamakeup
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 36
Dot.: dobór koloru pudru

Wszystkie pudry Ben Nye są godne polecenia. To nie musi być odcień banana http://www.charakteryzacja.com/index...pr,500558.html ja używam od lat tego pudru, odcień Fair, jest transparentny i będzie Ci pasował w 100% - nie zaróżowi buzi, tylko ją zmatuje i utrwali podkład. Jest bardzo wydajny i tani, pewnie w rok go nie zużyjesz
Magdalenamakeup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-16, 15:04   #24
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: dobór koloru pudru

Cytat:
Napisane przez themaggies Pokaż wiadomość
a dlaczego nie chcesz z camerareadycosmetics? ja wlasnie te strone bralam pod uwage
Właśnie przecież napisałam, że chcę zamawiać z camerareadycosmetics i zresztą już dwukrotnie stamtąd zamówiłam pudry Ben Nye Ze wszystkich jestem ogromnie zadowolona
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-23, 11:41   #25
kasiaa1100
Rozeznanie
 
Avatar kasiaa1100
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 810
Dot.: dobór koloru pudru

Cytat:
Napisane przez lalesia Pokaż wiadomość
Właśnie przecież napisałam, że chcę zamawiać z camerareadycosmetics i zresztą już dwukrotnie stamtąd zamówiłam pudry Ben Nye Ze wszystkich jestem ogromnie zadowolona
Przepraszam za drobną odskocznię od wątku ale piszesz że zamawiałaś z camerareadycosmetics.com a ja właśnie planuje tam zakupy i szukam opinii na temat sklepu. Czy wszystko było ok? I jak długo trwała wysyłka? Pozdrawiam i będę bardzo wdzięczna za szybką odpowiedź )
kasiaa1100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-23, 21:10   #26
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: dobór koloru pudru

Cytat:
Napisane przez kasiaa1100 Pokaż wiadomość
Przepraszam za drobną odskocznię od wątku ale piszesz że zamawiałaś z camerareadycosmetics.com a ja właśnie planuje tam zakupy i szukam opinii na temat sklepu. Czy wszystko było ok? I jak długo trwała wysyłka? Pozdrawiam i będę bardzo wdzięczna za szybką odpowiedź )
Wszystko w jak najlepszym porządku. Przesyłka standardowo na USA doszła do mnie w 6 dni roboczych i to już dwukrotnie. Cena wysyłki bardzo korzystna i niezależna od liczby zakupionych produktów, także opłaca się brać w kilka osób zamówienie i podzielić koszty.
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-23, 22:05   #27
kasiaa1100
Rozeznanie
 
Avatar kasiaa1100
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 810
Dot.: dobór koloru pudru

Cytat:
Napisane przez lalesia Pokaż wiadomość
Wszystko w jak najlepszym porządku. Przesyłka standardowo na USA doszła do mnie w 6 dni roboczych i to już dwukrotnie. Cena wysyłki bardzo korzystna i niezależna od liczby zakupionych produktów, także opłaca się brać w kilka osób zamówienie i podzielić koszty.
Czyli bezpiecznie Super! to dla mnie bardzo ważne! Dziękuję za odpowiedź! Narazie nie mam z kim dzielić zamówienia a nie widziałam żeby ktoś organizował grupowe z tej strony Jeszcze chciałabym dorzucić swoje zdanie w sprawie pudrów z Ben Nye - ja osobiście mam puder transparentny w odcieniu Fair i jestem bardzo zadowolona chociaż nie jest on moim nr jeden ale zastanawiam się czemu zamawiacie zza granicy? Przecież wszytskie odcienie są dostępne na stronie charakteryzacja.com (czy jakoś tak:P), poza tym ja całkiem przypadkowo odnalazłam że mają oni sklep stacjonarny w Warszawie i można do nich przyjść i wszytskiego pomacać mało tego mają większą ofertę niż na stronie i są strasznie uprzejmi.
kasiaa1100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-24, 14:27   #28
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: dobór koloru pudru

Cytat:
Napisane przez kasiaa1100 Pokaż wiadomość
Czyli bezpiecznie Super! to dla mnie bardzo ważne! Dziękuję za odpowiedź! Narazie nie mam z kim dzielić zamówienia a nie widziałam żeby ktoś organizował grupowe z tej strony Jeszcze chciałabym dorzucić swoje zdanie w sprawie pudrów z Ben Nye - ja osobiście mam puder transparentny w odcieniu Fair i jestem bardzo zadowolona chociaż nie jest on moim nr jeden ale zastanawiam się czemu zamawiacie zza granicy? Przecież wszytskie odcienie są dostępne na stronie charakteryzacja.com (czy jakoś tak:P), poza tym ja całkiem przypadkowo odnalazłam że mają oni sklep stacjonarny w Warszawie i można do nich przyjść i wszytskiego pomacać mało tego mają większą ofertę niż na stronie i są strasznie uprzejmi.
Głównie kwestia ceny - na cameraready puder 49g wyszedł mi za niecałe 30zł już z kosztami dostawy. Z polskiej strony ta sama pojemność kosztowałaby mnie ponad 70zł z przesyłką, bo z Warszawy nie jestem. Przy jednym pudrze nie ma większego znaczenia, ale ja brałam aż 3 kolory, więc różnica wyszła duża.
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-24, 19:35   #29
kasiaa1100
Rozeznanie
 
Avatar kasiaa1100
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 810
Dot.: dobór koloru pudru

Cytat:
Napisane przez lalesia Pokaż wiadomość
Głównie kwestia ceny - na cameraready puder 49g wyszedł mi za niecałe 30zł już z kosztami dostawy. Z polskiej strony ta sama pojemność kosztowałaby mnie ponad 70zł z przesyłką, bo z Warszawy nie jestem. Przy jednym pudrze nie ma większego znaczenia, ale ja brałam aż 3 kolory, więc różnica wyszła duża.
No tak i teraz już wszytsko jasne ) W Polsce 75zł kosztuje 85gram a nie 49 ale sprawdziłam i i tak różnica (13$ za 85g) w cenie jest spora a już zwłaszcza przy trzech kolorach.. Swoją drogą 85g to za dużo i chyba nie uda mi się tego pudru skończyć. Ale zadowolona jestem bardzo że polecasz strone bo mają wiele fajnych produktów które chce sobie zamówić no i wyjdzie taniej )

edit:zapomniałam o kosztach wysyłki pisząc o cenie i pojemnościach, przepraszam.
kasiaa1100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-18, 21:54   #30
Polski Bursztyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Hawaje
Wiadomości: 597
Dot.: dobór koloru pudru

J arowniez wacham sie miedzy pudrem BEN odcien" BANANA "czy "CAMEO"



Moja karnacja jest: chlodny typ urody (lato) jasna mleczna+zaczerwienienia okolice noska,policzki-blizny przebarwienia potradzikowe+troche poszarzala)





I jednak zdecyduje sie na odcien "CAMEO"do mojej karnacji bo dziewczyny pisaly ,ze odcien "BANANA"-na jasnej karnacji moze byc zbyt widoczny



Ktorego sprzedawce w necie poleciciie ktory sprzedaje pelnowymiarowe opakowania i ma odcien "CAMEO" ? i ktory wysyla za granice do Niemiec,Francji

bo sklep charakteryzacja.com ,nie wysyla za granice produktow...a na ebay .de ,nie am go..takze na amazon.de nie maja go..
__________________
Dziewczyna ktora tyle lat walczyla z tradzikiem,ktory pozniej pozostawil blizny na twarzy...tyle walczyla ,meczyla sie ,tyle zlego zaznala od ludzi,ktorzy oceniali ja po wygladzie,az w koncu odeszla z tego swiata Na Zawsze....

Edytowane przez Polski Bursztyn
Czas edycji: 2012-11-18 o 22:15
Polski Bursztyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:41.