Seks - nie próbujcie tego ! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-06, 20:36   #31
linaya
astro-loszka
 
Avatar linaya
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 505
Dot.: Seks - nie próbujcie tego !

Cytat:
Napisane przez Lea_ Pokaż wiadomość
Ojej, u mnie to sporo przestrog bedzie
Podpisuje sie pod tym , zeby w plenerze uwazac na kleszcze, mrowki, osy i inne robaczki ale rowniez na to, czy plener ktory wybraliscie na seksik nie jest miejscem spacerow starszych ludzi z wnuczkami

Troche wiekszy hardcore- uwazajcie na to, zeby sperma nie dostala sie do oczu oczy pozniej bola i w dodatku sa mega czerwone

jak mi sie cos jeszcze przypomni to napisze
Zgadzam się z tym wszystkim nieraz nas w plenerze komary i meszki zgryzły, że coś okropnego no i niespodziewani przechodnie bywają zdziwieni mocno widokiem splecionych w uścisku ciał

Od siebie dorzucę:
- Nie polecam seksu na plaży na gołym piasku - piach potrafi się dostać dosłownie wszędzie, a to mało przyjemne
- Oraz seksu w hamaku - bo można się zapętlić i wówczas jedynie interwencja osoby trzeciej może pomóc...
__________________
Kpię i o drogę nie pytam.
linaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-06, 22:14   #32
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Seks - nie próbujcie tego !

Co do pleneru - kleszcze. Przez 19 lat nie miałam kleszcza, a po seksie w "lasku" czy parku (kto to wie co to bylo) - 2 kleszcze.
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-07, 16:16   #33
Lea_
Wtajemniczenie
 
Avatar Lea_
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 984
Dot.: Seks - nie próbujcie tego !

Cytat:
Napisane przez linaya Pokaż wiadomość
Zgadzam się z tym wszystkim nieraz nas w plenerze komary i meszki zgryzły, że coś okropnego no i niespodziewani przechodnie bywają zdziwieni mocno widokiem splecionych w uścisku ciał

Od siebie dorzucę:
- Nie polecam seksu na plaży na gołym piasku - piach potrafi się dostać dosłownie wszędzie, a to mało przyjemne
- Oraz seksu w hamaku - bo można się zapętlić i wówczas jedynie interwencja osoby trzeciej może pomóc...
Zgadzam sie, niby romantycznie, plaza, zachod slonca i seks na piasku , mhm tylko w teorii, piasek w roznych wrazliwych miejscach to nic przyjemnego

Seks w hamaku moge sobie tylko wyobrazic

Cytat:
Napisane przez Neciak89 Pokaż wiadomość
Co do pleneru - kleszcze. Przez 19 lat nie miałam kleszcza, a po seksie w "lasku" czy parku (kto to wie co to bylo) - 2 kleszcze.

Kleszcze- zdecydowanie, po moim TZ-cie chodzilo kiedys z 10, wszystkie wylapalam ale niektore znalzly sie w hmmm, cieplych, zaciemnionych miejscach
Lea_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-07, 16:54   #34
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Seks - nie próbujcie tego !

Cytat:
Napisane przez Lea_ Pokaż wiadomość
Zgadzam sie, niby romantycznie, plaza, zachod slonca i seks na piasku , mhm tylko w teorii, piasek w roznych wrazliwych miejscach to nic przyjemnego

Seks w hamaku moge sobie tylko wyobrazic




Kleszcze- zdecydowanie, po moim TZ-cie chodzilo kiedys z 10, wszystkie wylapalam ale niektore znalzly sie w hmmm, cieplych, zaciemnionych miejscach
Ja dziękowałam Bogu, że nie wlazły mi tam gdzie nie trzeba ;p Znalazłam na brzuchu i pośladku. Trochę strachu się najadłam. Ale jeszcze nie zdążyły urosnąć
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-07, 17:13   #35
Honcia
Zakorzenienie
 
Avatar Honcia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 705
Dot.: Seks - nie próbujcie tego !

Zgadzam się z opiniami o żelu chłodzącym durexa, kiedy go pierwszy raz używaliśmy ja podobno miałam wrażenie, ze ktoś mi szpilki wbija w łechtaczkę:/
Odradzam też igraszki na "gołym" dywanie, i na łonie natury, która niestety w bardzo bolesny sposób może próbować nawiązac z nami bliższy kontakt...

Hmm... najbezpieczniej to chyba jednak we własnym łózku i jak Bozia przykazała
__________________







Honcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-07, 19:54   #36
ewka1987
Rozeznanie
 
Avatar ewka1987
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 681
Dot.: Seks - nie próbujcie tego !

dodając coś ode mnie to robienie partnerowi dobrze ustami gdy ma się katar w związku z tym że miałam głowę opuszczoną (on leżał a ja nad nim klęczałam) smarki zaczęły mi same lecieć jak szalone a po jakis 5 minutach gdy miałam już tak zatkany nos, że jedyną możliwością oddychania były usta, które oczywiście zajmowały się czymś innym zrobiło mi sie tak słabo że myślałam że zemdleje. jak mój tż zobaczyl mnie całą bladą to się tak przestraszył, że momentalnie "opadł". tego dnia nie było mowy o jakimkolwiek już seksie.
ewka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-09, 20:08   #37
norka27
Zakorzenienie
 
Avatar norka27
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Norwegia
Wiadomości: 7 826
Dot.: Seks - nie próbujcie tego !

Dolaczam sie do watku naturalnego - nadmorska plaza - mialki piasek dostaje sie doslownie wszedzie - mimo koca i spiwora - i powoduje stany zapalne, otarcia, okropne. Lasek - trzeba miec solidny koc i upewnic sie ze nie ma nikogo do okola, po stosunku na swetrze uklucia od traw i nnych szyszek pamietam do teraz nie wspomne o ugryzieniach od mrowek na ramionach
Co do kremow i zelow - te durexy i unimile mnie uczulily i dostalam grzyba. Nakladki na penisa tez moga sprawic bol jesli uderzaja o lechtaczke... To samo z wymyslinymi prezerwatywami, zwyczajnie ciezko w tym idzie. Odradzam wszelkie kulki gejszy i takie zlaczone niby nitka, treningowe - zero efektu, wyrzucona kasa i mozliwa alergia.
Stosunek na podlodze- obtarty kregoslup i lokcie, pod prysznicem trzeba znalezc dobra pozycje bo latwo sie poslizgnac u upasc, dostac skurczu w lydce albo uderzyc sie o kran Dzieki Bogu nigdy sytuacja z wrzatkiem lub lodowata woda sie mi nie zdarzyla
A i kiedy on niby masuje ci stopy trzeba uwazac bo mnie raz tak pogilgotal ze kopnelam go pieta w oko i mial limo
norka27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-09, 20:19   #38
zagubiona89r
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 972
Dot.: Seks - nie próbujcie tego !

Cytat:
Napisane przez norka27 Pokaż wiadomość
A i kiedy on niby masuje ci stopy trzeba uwazac bo mnie raz tak pogilgotal ze kopnelam go pieta w oko i mial limo
Ja masaż stóp uwielbiam Natomiast do stóp Tż mam zakaz zbliżania się Ma takie łaskotki, że pewnie skończyłoby się jakimiś złamaniami lub drutowaniem szczęki gdybym to za poradami rodem z cosmo postanowiła possać paluszek u nogi
__________________

... znam słowa, które jak atropina rozszerzają źrenice i zmieniają kolor świata. Po nich nie można już odejść ...
zagubiona89r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 11:31   #39
maadziulek91
Zadomowienie
 
Avatar maadziulek91
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 974
Dot.: Seks - nie próbujcie tego !

Cytat:
Napisane przez zagubiona89r Pokaż wiadomość
Ja masaż stóp uwielbiam Natomiast do stóp Tż mam zakaz zbliżania się Ma takie łaskotki, że pewnie skończyłoby się jakimiś złamaniami lub drutowaniem szczęki gdybym to za poradami rodem z cosmo postanowiła possać paluszek u nogi
ja swojego kiedyś kopnęłam nogą w krocze jak zaczął łaskotać mi stopy oczywiscie to był odruch bezwarunkowy a potem pół nocne przepraszanie
__________________
Tran + pokrzywa + cynk + siemię lniane
maadziulek91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 14:18   #40
wakiki
Zakorzenienie
 
Avatar wakiki
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Zebrzydowice
Wiadomości: 3 125
Dot.: Seks - nie próbujcie tego !

hmmm...
sprawdzajcie czy nie macie gdzieś w pobliżu telefonu..:P czasami można jakiś numer przypadkowo wykręcić:P
wakiki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 14:21   #41
madzia2306
Zakorzenienie
 
Avatar madzia2306
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 20 068
Dot.: Seks - nie próbujcie tego !

jeżeli pierwszy raz używacie kulek gejszy to uważajcie jak je wkładacie bo mnie sie tak przekręciły w środku że wyjąć ich nie mogłam... trochę strachu było ale potem sie z tego śmiałam... tż bawił się w ginekologa
__________________
11.10.2005-RAZEM

10.10.2009r-ZARĘCZENI

JAKO ŻONA

27.12.2011 Egzamin na prawo jazdy zdany za pierwszym podejściem
madzia2306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-02, 00:00   #42
sheala
Raczkowanie
 
Avatar sheala
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 64
Dot.: Seks - nie próbujcie tego !

ja tez lazienkowo, ale nie prysznicowo - do dzis mam blizne na stopie (wierzchniej stronie) w wyniku pozycji siedzacej i niestety kafelki + dosc szybkie ruchy i starlo mi sie kilka warstw skory:P a TŻ mial milo bo 3 reczniki pod dupka. oprocz tego mam taka kanape, ze jak sie usiadzie na samym koncu to moze sie zlozyc sama...to sie nie stalo, ale prawie, balam sie, ze prawa fizyki jednak wygraja:P hmm no jesli chodzi o plener to niemilo wspominam szyszke wbijajaca sie w kregoslup, ale nie chcialam tż przerywac)) rowniez kiedys letnim wieczorem na takim pochylym drzewie - w drzewie mrowki, w powietrzu komarzyska:F i plecy troche otarte oczywiscie...
sheala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-02, 00:55   #43
Alice_in_Wonderland
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 279
Dot.: Seks - nie próbujcie tego !

Z moim byłym kochałam się kiedyś na łóżku, a łóżko miałam pod oknem, a na parapecie miałam kaktusa. Pociągnęłam firankę i kaktus spadł mi na głowę... Na szczęście facet mnie ocalił, ale kaktus się złamał.

Ze smakołyków to ja nie polecam zapomnieć o nich... Np. my zapomnieliśmy o jogurcie. Znaczy fajnie było jak się kochaliśmy, bo pachnąco, smacznie i mokro i po wszystkim my się wykąpaliśmy, ale zapomnieliśmy zmienić pościel i rano... Dla porównania dodam, że był kiedyś taki program, w którym zadaniem było sprzedać samochód, w którym wcześniej wylali maślankę... Smród niesamowity
__________________
Alice_in_Wonderland jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-02, 11:22   #44
Aivilo
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 998
Dot.: Seks - nie próbujcie tego !

Hm... uważajcie na parapety, zwłaszcza te wystające. Ja miałam pod oknem biurko i już kilkakrotnie wyrżnęłam głową w parapet podczas ostrej akcji od tyłu

I ostrzegam przed dochodzeniem z penisem w ustach - mi się tak raz zdarzyło, a TŻ zapamięta to do końca życia, gdyż nieświadomie zacisnęłam zęby...

A poza tym, cóż, ja osobiście nie polecam seksu przy telewizorze i radiu (zwłaszcza) radiu, nam się zdarzyło, w niedzielę o poranku, TŻ odruchowo właczył radio (zawsze, jak się budzi, to włącza) po czym ja coś tam się wyginam, on sie pręży, zabieramy się do akcji, a tu nagle transmisja z Mszy Świętej. On akurat nie zwraca na to uwagi, ale ja momentalnie tracę ochotę na seks.
A w telewizji ostatnio, w środku akcji zaczęła lecieć Mała Syrenka.
__________________
Koniec mówienia "postaram się","spróbuję", "zobaczę". Od dzisiaj coś ZROBIĘ!

Będę Żoną!
http://www.suwaczek.pl/cache/092fbdd439.png
No dobra,wciąz palę, ale dużo mniej.
http://www.suwaczek.pl/cache/df81f45d30.png
Aivilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-02, 13:03   #45
futura
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 365
Dot.: Seks - nie próbujcie tego !

podpisuję się pod
-bitą śmietaną i innym jedzeniem
-kabiną prysznicową (rozwaliliśmy jedną w pensjonacie)

od siebie dodam:
-zamykać drzwi wejściowe na zamek. w przypływie uczuć nie zauważyliśmy jak do domu wszedł... (znajomy) LISTONOSZ
-zamykać drzwi do pokoju - zwierzęta domowe to niezłe zboki i cisi obserwatorzy
- były już oczy, to ja dodam włosy. myć włosy po ewentualnym kontakcie ze spermą, od razu! po wyjściu ode mnie tż zbierałam się do łazienki... nie zapomnę miny mamy dotykającej sklejone pasemko na mojej głowie. już nawet nie pamiętam co powiedziała :mdleję:
- trzymać z dala telefony komórkowe. tż na wakacjach schował swój pod poduszką. niezablokowana klawiatura wybrala numer znajomego. na szczęście sytuacja została w porę opanowana (poduszka mówiąca: "HALO?")

futura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-02, 13:48   #46
Klarissa
Zakorzenienie
 
Avatar Klarissa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 16 431
Smile Dot.: Seks - nie próbujcie tego !

Cytat:
Napisane przez Honcia Pokaż wiadomość
Hmm... najbezpieczniej to chyba jednak we własnym łózku i jak Bozia przykazała


Pokazałam tż-towi wątek i co ciekawsze przypadki z hasłem "popatrz kochanie jakie mamy ubogie życie seksualne" a tż na to "i całe szczęście"

Mogę jednak dorzucić coś od nas:
- prysznic to jest ogólnie zły pomysł z wielu podanych tutaj względów
- jak marzysz o seksie na stole to upewnij się, że stół nie jest zbyt wysoki, w wyniku czego naciągniesz sobie mięśnie grzbietu i podczas seksu złapie cię bolesny skurcz za plecy zakończony płaczem
- zdejmuj pierścionki i obrączkę zanim zaczniesz pieścić ukochaną osobę inaczej możesz coś uszkodzić
- seks na czarnej kanapie nie jest wskazany, do dzisiaj mamy na niej plamy
- kiedyś znaleźliśmy taką wymyślną pozycję do pieszczot, że tż dał mi z kolana w nos - myślałam, że mi nochala złamał
- jeśli robisz ukochanemu striptiz to postaraj się nie wywrócić podczas zdejmowania pończoch bo to nie jest seksi
- striptiz podejście drugie - zadbaj o to, żeby piosenka nie skończyła się zanim zdążysz się rozebrać
- striptiz podejście trzecie - jeśli już skończyła ci się niespodziewanie piosenka to puść cokolwiek zamiast szukać przez 30 minut jakiegoś kawałka na youtube...
- jeśli 3 razy nie wyszedł ci striptiz to daj se siana - uśmialiśmy się setnie, ale seksu to z tego nie było
__________________
Mam dwoje okruszków - jeden większy, a drugi całkiem malutki

Edytowane przez Klarissa
Czas edycji: 2010-02-02 o 13:54
Klarissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-03, 12:19   #47
narep
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 12
Dot.: Seks - nie próbujcie tego !

Cytat:
Napisane przez kasiulka1108 Pokaż wiadomość
ja też coś dodam od siebie uwaga na dywany, wykładziny pokojowe. łatwo sobie plecki zedrzeć
ja sobie zdarłam plecki przez wykladzine dywanową w moim pokoju a później nawet nie wiedzialam skąd mam takiego strupa na plecach, dopiero mój TZ mi przypomniał
narep jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-03, 12:36   #48
Srebrnousta
Wtajemniczenie
 
Avatar Srebrnousta
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: miasto doznań
Wiadomości: 2 129
Dot.: Seks - nie próbujcie tego !

Uwaga - znowu - na żele. Mnie akurat Unimil nie podrażnił, ale jego truskawkowy smak był tak ohydny, że spowodował u mnie mdłości. I przywołał wspomnienia z dzieciństwa - Mama kiedyś katowała mnie syropem o podobnym smaku...
Radzę odczekać trochę po posiłku i nie zabierać się od razu za głębokie gardło. Niby takie oczywiste, a jednak...
__________________
je t'ai attendu cent ans dans les rues en noir et blanc
tu es venu en sifflant
Srebrnousta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-03, 13:52   #49
effectt
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 542
Dot.: Seks - nie próbujcie tego !

Cytat:
Napisane przez Ewik86 Pokaż wiadomość
Dokładnie, uważajcie na psy, bo może się okazać, że piesek po napatrzeniu się na Wasze igraszki zacznie gwałcić nogę Waszego partnera
Cytat:
Napisane przez Aivilo Pokaż wiadomość
A poza tym, cóż, ja osobiście nie polecam seksu przy telewizorze i radiu (zwłaszcza) radiu, nam się zdarzyło, w niedzielę o poranku, TŻ odruchowo właczył radio (zawsze, jak się budzi, to włącza) po czym ja coś tam się wyginam, on sie pręży, zabieramy się do akcji, a tu nagle transmisja z Mszy Świętej. On akurat nie zwraca na to uwagi, ale ja momentalnie tracę ochotę na seks.
A w telewizji ostatnio, w środku akcji zaczęła lecieć Mała Syrenka.
__________________
Studentka Fizjoterapii.


Świeżynka.
effectt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-03, 17:43   #50
Lokowana
Rozeznanie
 
Avatar Lokowana
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 985
Dot.: Seks - nie próbujcie tego !

Cytat:
Napisane przez Srebrnousta Pokaż wiadomość
Uwaga - znowu - na żele. Mnie akurat Unimil nie podrażnił, ale jego truskawkowy smak był tak ohydny, że spowodował u mnie mdłości. I przywołał wspomnienia z dzieciństwa - Mama kiedyś katowała mnie syropem o podobnym smaku...
Radzę odczekać trochę po posiłku i nie zabierać się od razu za głębokie gardło. Niby takie oczywiste, a jednak...
Dokładnie - smak syropu na kaszel...
__________________
O gustach się nie dyskutuje to najbardziej chybione powiedzenie świata. O czym innym dyskutować? O niebieskości nieba? O maślaności masła?
Lokowana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-03, 19:38   #51
Fruchtgeele
Rozeznanie
 
Avatar Fruchtgeele
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 669
Dot.: Seks - nie próbujcie tego !

Cytat:
Napisane przez Aivilo Pokaż wiadomość
A poza tym, cóż, ja osobiście nie polecam seksu przy telewizorze i radiu (zwłaszcza) radiu, nam się zdarzyło, w niedzielę o poranku, TŻ odruchowo właczył radio (zawsze, jak się budzi, to włącza) po czym ja coś tam się wyginam, on sie pręży, zabieramy się do akcji, a tu nagle transmisja z Mszy Świętej. On akurat nie zwraca na to uwagi, ale ja momentalnie tracę ochotę na seks.
A w telewizji ostatnio, w środku akcji zaczęła lecieć Mała Syrenka.
potwierdzam radio! któregoś razu włączyliśmy automatyczne wyszukiwanie,zabraliśmy się do roboty,a po kwadransie okazało się,że to Radio Józef.

i z tym bezpiecznym łóżkiem to też nie do końca tak: u siebie mam takie drewiane,z poprzecznymi deskami na ramie.te deseczki są przyczepione do specjalnej taśmy,żeby nie jeździły,tylko że któregoś wieczora on tak się kręcił,że taśma się porwała,deski rozjechały,a tz przeleciał pupcią przez łóżko na wylot obijając się o podłogę.

i stołu kuchennego też nie polecam,zwłaszcza w wynajmowanym mieszkaniu.może się okazać,że któraś noga jest niedokładnie dokręcona.:|
Fruchtgeele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-03, 21:49   #52
Anaitis
Rozeznanie
 
Avatar Anaitis
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Z fantasmagorycznych stanów mojej świadości.
Wiadomości: 561
Dot.: Seks - nie próbujcie tego !

Niestety nawet na plaży można trafić na mrowisko
Trzeba uważać na te małe podstępne stworzonka, bo jak wejdą....
to tylko szał dzikiego tańca pozostaje!
Anaitis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-21, 13:15   #53
mel89
Zakorzenienie
 
Avatar mel89
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: porto
Wiadomości: 3 445
Dot.: Seks - nie próbujcie tego !

Cytat:
Napisane przez futura Pokaż wiadomość
-zamykać drzwi do pokoju - zwierzęta domowe to niezłe zboki i cisi obserwatorzy




Po prostu leżę z Tżtem ze śmiechu
__________________
not all who wander are lost.
mel89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-21, 14:58   #54
BlackWidow89
Raczkowanie
 
Avatar BlackWidow89
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 55
Dot.: Seks - nie próbujcie tego !

Czytając to wszystko można stracić ochotę na jakiekolwiek igraszki

Nie dorzucę niczego nowego:
- uwaga na dywan,
- uchylone drzwi od pokoju(Bogu dzięki reszta współlokatorów nie szła akurat przedpokojem, kiedy się zorientowaliśmy i zanim też nie
- kable w pokoju, jeśli jest przedłużacz potrzebny do czegoś; lepiej sobie niczego nie uszkodzić zwł przed całą akcją, bo ucieka chęć;
- ruszające się żebra w łóżku( śmiechu co niemiara)
- i żeby facet w przypływie pożądania, gdy próbuje otwierać opakowanie od gumki, to żeby jej nie przegryzł, etc :P Mojemu się to nie udało, gumka była cała na szczęście, jak potem sprawdziliśmy, ale dla pewności wzięliśmy nową. Michał ma mocne zęby i nigdy nie wiadomo ;>
BlackWidow89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-21, 16:19   #55
marchewkowe pole
Zakorzenienie
 
Avatar marchewkowe pole
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wałbrzych/ Wrocław
Wiadomości: 3 607
GG do marchewkowe pole
Dot.: Seks - nie próbujcie tego !

Cytat:
Napisane przez Klarissa Pokaż wiadomość
- seks na czarnej kanapie nie jest wskazany, do dzisiaj mamy na niej plamy
przypomniał mi się dialog w domu koleżanki
mama: x, co to tam takiego na tej kanapie?
x: jogurt mamo, jogurt

ja od siebie odradzam prążkowane prezerwatywy, efekt tarki w pochwie to średnia uciecha

a, i jeszcze picie dużej ilości herbaty zielonej (i wszelkiej innej moczopędnej) tuż przed- później są dwa wyjścia- przerwać w trakcie i lecieć siku albo modlić się żeby pęcherz nie eksplodował
__________________
be my only, be the water where i'm wading/you're my river running high, run deep run wild
marchewkowe pole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-21, 20:23   #56
aniaa22
Zakorzenienie
 
Avatar aniaa22
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: TOP/GD
Wiadomości: 5 948
Dot.: Seks - nie próbujcie tego !

ale sie usmialam

podpisuje sie pod zielonym zelem Durex. pieklo tak ze wytrzymac sie nie dalo. z pozostalymi nie mialam problemu
aniaa22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-21, 22:15   #57
jacoco
Raczkowanie
 
Avatar jacoco
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 190
Dot.: Seks - nie próbujcie tego !

Plaża to najgorsze miejsce na sex!

Piasek jest dosłownie wszędzie..:mdle je:




Polewanie szampanem (ogólnie alkoholem) też skończyło się biegiem do łazienki pod prysznic
__________________
jacoco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-22, 20:24   #58
kicccia
Zakorzenienie
 
Avatar kicccia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 099
Dot.: Seks - nie próbujcie tego !

a czemu olejków do wanny nie wlewać?
__________________



kicccia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-22, 21:27   #59
wife_to_be
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 285
Dot.: Seks - nie próbujcie tego !

Cytat:
Napisane przez Klarissa Pokaż wiadomość


Pokazałam tż-towi wątek i co ciekawsze przypadki z hasłem "popatrz kochanie jakie mamy ubogie życie seksualne" a tż na to "i całe szczęście"

Mogę jednak dorzucić coś od nas:
- prysznic to jest ogólnie zły pomysł z wielu podanych tutaj względów
- jak marzysz o seksie na stole to upewnij się, że stół nie jest zbyt wysoki, w wyniku czego naciągniesz sobie mięśnie grzbietu i podczas seksu złapie cię bolesny skurcz za plecy zakończony płaczem
- zdejmuj pierścionki i obrączkę zanim zaczniesz pieścić ukochaną osobę inaczej możesz coś uszkodzić
- seks na czarnej kanapie nie jest wskazany, do dzisiaj mamy na niej plamy
- kiedyś znaleźliśmy taką wymyślną pozycję do pieszczot, że tż dał mi z kolana w nos - myślałam, że mi nochala złamał
- jeśli robisz ukochanemu striptiz to postaraj się nie wywrócić podczas zdejmowania pończoch bo to nie jest seksi
- striptiz podejście drugie - zadbaj o to, żeby piosenka nie skończyła się zanim zdążysz się rozebrać
- striptiz podejście trzecie - jeśli już skończyła ci się niespodziewanie piosenka to puść cokolwiek zamiast szukać przez 30 minut jakiegoś kawałka na youtube...
- jeśli 3 razy nie wyszedł ci striptiz to daj se siana - uśmialiśmy się setnie, ale seksu to z tego nie było
UMIERAM:h ahaha:
brzmi jak poradnik początkującej kochanki......

Cytat:
Napisane przez kicccia Pokaż wiadomość
a czemu olejków do wanny nie wlewać?
do pełnej wody to nie wiem czemu
a do pustej - żeby się nie zabić?...

powtarzać się nie będę, piasek, auto, kanapy/dywany (obtarcia, nie wiem nawet, poparzenia??? )
kiedyś mieszkałam w bloku zaraz przy kościele, no naprawdę, mogłam wyjść na balkon i we mszy uczestniczyć... seks w niedzielne poranki (albo jakąkolwiek inną niedzielną porę dnia, już nie pamiętam jaki tam grafik w tym kościele mieli ) był dramatyczny.... zamknięte okna nie pomagały...

morze i duże fale też odpadają chyba że chcesz się ciutkę podtopić...
żel durexa -miałam do czynienia tylko z rozgrzewającym, czerwowny. przez jakieś 20 sekund., myśłałam że spłonę i tż też. nie był to ogień miłości
prezerwatywy z dreszczykiem emocji dziekuję za taki dreszczyk, nie wiem co gorsze czy ten żel czerwony czy to coś, szczególnie że wzięła nas z zaskoczenia (hmmm tż ukradł kondoma współlokatorowi, już bez pudełka był, dopiero po fakcie się dowiedzieliśmy co to za świństwo było i dlaczego nie zostało zużyte )

ehhhh
jakąś zaćmę teraz mam
wife_to_be jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-23, 09:32   #60
6agi
Raczkowanie
 
Avatar 6agi
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 111
Dot.: Seks - nie próbujcie tego !

Cytat:
Napisane przez Asienka187 Pokaż wiadomość
A od siebie: zasłaniajcie okna jeśli nie macie firanek, bo ciekawski sąsiad z bloku naprzeciwko moze stac w oknie z lornetka i obserwowac ptaki
racja... co prawda sąsiadka "nakryła" nas jak graliśmy w karty ale następnego dnia podeszła do mnie i pyta się "jak się grało w karty?" dodam że ona na 6 a ja na 2 piętrze mieszkam :/ już tego samego dnia były rolety w oknach

w plenerze należy dobrze dobrać miejsce, na pewno nie blisko ścieżki - nas nakryła grupa harcerzy :/

podpisuje się pod kabinami i zimną/wrzącą wodą, meblami które się rozpadają, bitymi śmietanami i rozgrzewającymi, nawilżającymi smarowidłami - lepszą i duużo tańsze są w aptece np intima super

i... nie polecam sexu analnego bez lewatywy :/
oraz sexu po obiadach które powodują wzdęcia lub działają moczopędnie :/ (herbatki też)

jak sobie coś przypomnę to napiszę
__________________
"Nigdy nie jest za późno, by stać się osobą, którą mogłeś być."

"Zwycięzcy to przegrani, którzy powstali i spróbowali o jeden raz więcej."
6agi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:12.