Dziewczyny zadawalacie sie same? - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-17, 22:55   #751
zagubiona89r
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 972
Dot.: Dziewczyny zadawalacie sie same?

Cytat:
Napisane przez diablatko4586 Pokaż wiadomość
Jaka jest ta jeszcze jedna rzecz?


no ok powiem,czasem poprostu tylko wlozy palec do mojej szparki sprawdzic czy mam mokro(bez gry wstepnej) i jesli uzna ze jest to wklada.......... wiem glupie;/ a czasem az mnie smieszy

Powiedz mi proszę (możesz PW napisać) jak z Twoją samooceną? Czy czujesz się wartościowa? Czy czujesz, że możesz wiele mieć od życia? Czu czujesz się piękną i adorowaną kobietą (ogólnie nie przez swojego Tż)?

Bo trochę to wygląda tak, że facet Ci nie odpowiada. Ty widzisz, że coś jest nie tak. Chciałabyś by było inaczej.... a ciągle tkwisz w związku z kimś kto wybacz, ale na pewno Cię nie kocha. Ani trochę. Traktuje bez ogródek jak gumową lalę.

Widzisz faceci są mniej lub bardziej finezyjni w łóżku, ale kiedy mężczyzna kocha kobietę to troszczy się o nią, jest czuły jeśli trzeba, romantyczny gdy jest taki nastrój, namiętny itd. Stara się sprawić przyjemność partnerce bo na tym mu zależy. Przez seks także wyrażamy miłość, czułość ,namiętność, pożądanie a Twój facet wyraża skrajny egoizm, kompletnie nie liczenie się z Twoją osobą, przedmiotowe traktowanie Cię.... Dlaczego na to pozwalasz? Aż tak desperacko boisz się być sama?

Wiesz mam koleżankę, tkwi w podobnym związku chociaż tak źle chyba nie jest... i ona wie, że on jej nie kocha, wie, że tak nie powinno być, ale nie odchodzi bo boi się być sama, bo myśli, że na nic więcej nie zasługuje, że nikogo innego nie znajdzie. Dlatego pytam o Twoją samoocenę.

Jeśli potrafisz uwierzyć, że od życia od mężczyzny i od związku masz prawo wymagać więcej, czerpać więcej i masz siłę by zawalczyć o to by być szczęśliwą, kochaną i pożądaną to zostaw tego gościa. Nie zasługuje ani na Ciebie ani na żadną inną kobietę. Za to Ty zasługujesz na kogoś kto mimo niedoskonałości, które ma każda z nas (ja np 15 kg nadwagi) zachwyci się Twoim ciałem, a dotykanie go i sprawianie Ci przyjemności będzie dla niego samego przyjemnością.

Po prostu daj sobie szansę na szczęście. Bo będąc z tym chłopakiem tracisz tylko czas i okazję do tego by to szczęście miało szansę Cię spotkać.
__________________

... znam słowa, które jak atropina rozszerzają źrenice i zmieniają kolor świata. Po nich nie można już odejść ...
zagubiona89r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-18, 18:23   #752
diablatko4586
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: 4 ściany , śląsk
Wiadomości: 103
GG do diablatko4586
Dot.: Dziewczyny zadawalacie sie same?

zagubiona89r,
owszem mam problem z dowartosciowaniem siebie bo mam troche problemow zdrowotnych przez ktore nie czuje sie atrakcyjna i na nic dobrego nie zasluguje.........
nie odpowiada mi czasem jego zachowanie..ale wiem ze mnie kocha bo mowi o tym i nie chce sie rozstac ze mna(kiedys cos o tym napomnialam) to byla awantura ze mnie nikomu nie da bo mnie tak kocha itd ehh
a on jako ze jest moim pierwszym chlopakiem to nie mam porownania jacy sa inni wiec wychodze z zalozenia ze malo ktory facet w dzisiejszych czasach jest porzadny ;/ a juz tymbardziej ze maaalo ktory jest romantykiem i nie powiem - brakuje mi takiego romantyzmu

aha i jestesmy razem 3.5 roku planujemy slub itd
diablatko4586 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-18, 18:34   #753
zagubiona89r
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 972
Dot.: Dziewczyny zadawalacie sie same?

Cytat:
Napisane przez diablatko4586 Pokaż wiadomość
zagubiona89r,
owszem mam problem z dowartosciowaniem siebie bo mam troche problemow zdrowotnych przez ktore nie czuje sie atrakcyjna i na nic dobrego nie zasluguje.........
nie odpowiada mi czasem jego zachowanie..ale wiem ze mnie kocha bo mowi o tym i nie chce sie rozstac ze mna(kiedys cos o tym napomnialam) to byla awantura ze mnie nikomu nie da bo mnie tak kocha itd ehh
a on jako ze jest moim pierwszym chlopakiem to nie mam porownania jacy sa inni wiec wychodze z zalozenia ze malo ktory facet w dzisiejszych czasach jest porzadny ;/ a juz tymbardziej ze maaalo ktory jest romantykiem i nie powiem - brakuje mi takiego romantyzmu

aha i jestesmy razem 3.5 roku planujemy slub itd

Kochana, miłość się przede wszystkim okazuje a nie o niej mówi. I jasne, że Cię nie odda bo uwierz 99% kobiet za akcję: wsadzę palec jest mokro jedziemy, tak by mu nakopała do tyłka, że by tydzień usiąść nie mógł.

Jak on Ci tą miłość okazuje poza faktem, że o niej mówi?

I tutaj nie trzeba romantyzmu. Tutaj trzeba myślenia o drugiej osobie po prostu. On myśli tylko i wyłącznie o sobie.

Smutno mi jak Cię czytam. Bo to smutne wiedzieć, że go nie zostawisz i zmarnujesz sobie życie z kimś kto Cię nie kocha i traktuje jak gumową lalę.

Mam nadzieję, że się otrząśniesz zanim do tego ślubu dojdzie.


P.s I jasne, że on Cię nie zostawi... Ciężko znaleźć by mu było drugą taką co by się godziła na takie rzeczy, i on o tym dobrze wie.

P.s2 Ewentualnie zastosuj terapię szokową i pokaż mu wypowiedzi w tym wątku. Może nim to ruszy i da do myślenia. A jak nie... No to cóż... Twoja decyzja.
__________________

... znam słowa, które jak atropina rozszerzają źrenice i zmieniają kolor świata. Po nich nie można już odejść ...

Edytowane przez zagubiona89r
Czas edycji: 2010-01-18 o 18:35
zagubiona89r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-21, 10:03   #754
84kasienka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 51
Dot.: Dziewczyny zadawalacie sie same?

Cytat:
Napisane przez Akane Pokaż wiadomość
A ja z trochę innej beczki, bo ten aspekt w połączeniu z "samozadowalaniem" mnie zawsze zastanawiał... Pytanie oczywiście do dziewczyn wierzących, bo ateistki mają problem z głowy Traktujecie masturbację jako grzech? Przyznam, że dopiero niedawno znalazłam wyjaśnienie Kościoła dotyczące potępienia samozadowalania (związane było z Onanem, który grzeszył "marnując" swoje nasienie). Przykład dotyczący typowo facetów, bo kobitki niczego nie marnują No ale wracając do tematu - jest to dla Was grzech czy nie?
dla mnie też jest to grzech i nie robię tego, masturbacja nie jest mi potrzebna do szczęścia, mam rozum wolną wole i jak narazie potrafie walczyć ze swoim popędem... heh ale cóż każdy robi to co lubi
84kasienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-27, 15:21   #755
nietoperek1989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8
Dot.: Dziewczyny zadawalacie sie same?

Witam. Dla mnie zadowalanie się jest czymś normalnym. Gdyby nie to moje libido już całkiem by spadło. A muszę dodać, że mój chłopak ma cały czas ochotę.
nietoperek1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-03, 18:28   #756
Vorrina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: InAPlaceWithNoFrontiers
Wiadomości: 4
Dot.: Dziewczyny zadawalacie sie same?

Dziewczyny - szacunek za otwartość. Wszystkim, którzy w mniejszym bądź większym stopniu wciskają innym "prawdy objawione" o grzechu ciężkim jak kamień, którym obarczają się ludzie się-samo-zadowalający , należy współczuć wąskich horyzontów myślowych. Ja nie widzę w tym nic złego, choć zostałam wychowana w poczuciu zła z powodu wszelkich prób samopoznania. Być może nie każdy "musi" się masturbować, nie każdemu też wmawiano, że to jest czyste zło...Uważam, że to indywidualny interes każdego człowieka. Nie należy tego potępiać, a już na pewno nie wciskać w religię. Chciałabym napisać więcej, ale już wątek został prawie wyczerpany. Na razie śledzę z ukrycia wasze przemyślenia, - są imponujące. Nie chodzi tylko o ten wątek - młode Polki - przywracacie wiarę w człowieka!
__________________
~ in a place with no frontiers ~
Vorrina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-04, 17:18   #757
Martiti
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 39
Dot.: Dziewczyny zadawalacie sie same?

Pewnie, że to robię ostatnio rozmawialiśmy o tym z moim lubym - ja o nim wiedziałam, że sie zdarza, ale on po mnie się nie spodziewał... Bardzo mu sie to spodobało nawet mu czasem demonstruje;P

Orgazmu pochwowego nie miewam - za to łechtaczkowy jest kosmiczny - gdybym się sama nie nauczyła to jak bym mu pokazała jak to robić

Edytowane przez Martiti
Czas edycji: 2010-02-04 o 17:19
Martiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-05, 09:21   #758
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Dziewczyny zadawalacie sie same?

gala, niekoniecznie jak byłam nastolatką, to też były takie "zabawy" i potem martwiłam się, jak to będzie dalej. ale z czasem zaczęłam "odkrywać" swoje ciało. jeśli znajdziesz odpowiedniego faceta, który potrafi rozbudzić twoje zmysły i dotrzeć do pewnych stref, a ty mu zaufasz, zobaczysz, jak wszystko się zmieni. ale nie należy od razu oczekiwać super orgazmów
nie potrafię pisać o "wkładaniu" itp, bo troche dziwne. jeśli zacznę, to powiecie, że jestem zboczona.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-08, 15:47   #759
vanessa1781
Zakorzenienie
 
Avatar vanessa1781
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 54 024
Dot.: Dziewczyny zadawalacie sie same?

u mnie niestety odbiło się to na związku, seks z TŻ kończy sie zawsze tylko jego orgazmem, ja nie potrafię "dojść" choćbyśmy robili to na milion sposobów i 3 godziny, a gdy robie to sama, to 3 minuty i po sprawie. Dlatego tez bardzo się zniechęciłam do seksu, nieraz traktuje to jako obowiązek, moze raz na pół roku udaje mi sie z facetem
vanessa1781 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-08, 17:38   #760
Shee'naz
Wtajemniczenie
 
Avatar Shee'naz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 138
Dot.: Dziewczyny zadawalacie sie same?

gala , vanessa -
Nie załamujcie sie. Wiele kobiet przechodzi to co Wy przyzwyczajajac sie bedac nastolatka do swoich sposobow typu prysznic, czy ocieranie o coś.
Na wszystko potrzeba czasu, od razu nie odkryjecie innych mozliwosci Waszych ciał, do tego dochodzi stres zwiazany z obecnoscia drugiej osoby.
Musicie sie powolutku przełamywać, nie wywierać na sobie presji, ze "znow sie nie udało, cos ze mną nie tak"
Bedzie dobrze
Shee'naz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-08, 17:44   #761
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Dziewczyny zadawalacie sie same?

czasami zaspokajam się sama mam dwóch wibrujących przyjaciół
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-08, 22:32   #762
madzik69
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Swindon, Częstochowa
Wiadomości: 17
GG do madzik69
Dot.: Dziewczyny zadawalacie sie same?

Ja próbowałam pare zy, ale jakoś mnie to nie rusza. Miałabym teraz ochotę na takie samozadowalanie się, bo niestety moja miłość jest na odległość i mam chcicę. ale jakoś nie umiem sama siebie zadowolić. nie pociąga mnie to ani trochę. chyba będę musiała poczekaż aż się spotkam z TŻem i on zrobi to za mnie.
__________________
po prostu Madzia.
madzik69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-09, 08:38   #763
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Dziewczyny zadawalacie sie same?

oooooooo, ja mam bardzo wybujałą fantazję, a jesli faceta jest daleko, to oooo....:brzydal : raz doszłam tylko czytając pewne opowiadanie, bez żadnych pieszczot, ale wtedy bardzo mi się chciało
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-09, 21:22   #764
yellowsunshine
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 258
Dot.: Dziewczyny zadawalacie sie same?

to może ja zacytuje książkę "Samotność w sieci" :
"Chociaż nie odważył się jej o to zapytać, był pewien, że się masturbuje. Była zbyt inteligentna, aby tego nie robić. Tylko kobiety, które się masturbują, dobrze wiedzą, co je podnieca i umieją o to poprosić. Ponadto akt masturbacji jest jedynie dodatkiem do prawdziwego aktu, który ma miejsce w mózgu. Podbrzusze jest tylko sceną, na której się to rozgrywa. Był pewien, że ona masturbuje się, myśląc o nim. Tak, to była właśnie ta wyłączność: być w jej mózgu i w jej palcach w takim momencie. Czy można być w ogóle bliżej kobiety niż wtedy, gdy ona rozładowuje napięcie swoich fantazji, wiedząc, że nic, absolutnie nic i przed nikim nie musi udawać?"
yellowsunshine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 09:01   #765
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Dziewczyny zadawalacie sie same?

to się zgadza
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 12:48   #766
Dyskrecja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 213
Dot.: Dziewczyny zadawalacie sie same?

Ja na szczęscie póki co nie musze się masturbować,b zawsze kiedy mam ochote na seks jest pod ręką Mój TŻ
Dyskrecja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-27, 17:35   #767
chiloot
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2
Dot.: Dziewczyny zadawalacie sie same?

Ja zaczęłam się masturbować bardzo wcześnie, po oglądnięciu w ukryciu filmu dla dorosłych. Było to jeszcze w podstawówce... i robie to do dziś. Obiecałam sobie, że do matury żadnych pełnych stosunków... ze strachu przed kinder niespodzianką.
Z czasem moje techniki ewoluowały, bo pocieranie łechtaczki nie sprawiało mi zadawalającej satysfakcji. W liceum zaczęłam używać prysznica za pierwszym razem byłam zbyt niecierpliwa i tylko było mi przyjemnie, ale następnym razem, kiedy się zrelaksowałam... jęczałam z rozkoszy. Później doszedł palec... mam nadzieję, że to tampon mnie rozdziewiczył, a nie ja sama xD. No, ale teraz przynajmniej kiedy facet robi mi palcówkę to nie czuję żadnego dyskomfortu - 'rozepchałam się' . Dziewczyny, nie ma lepszej formy masturbacji niż prysznic skierowany silnym strumieniem na łechtaczkę i palec w pochwie <3.
chiloot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-28, 08:48   #768
BlackWidow89
Raczkowanie
 
Avatar BlackWidow89
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 55
Dot.: Dziewczyny zadawalacie sie same?

No nie wiem, chichot. Mnie to wcale nie kręci. A próbowałam się masturbować kilka razy w swoim życiu i jedno wielkie nic. Nie reaguję na siebie. Dopiero jak mój chłopak się zaczyna do mnie dobierać, to wzrasta podniecenie, ale widać u mnie masturbacja odpada...
BlackWidow89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-28, 10:08   #769
bini6
Wtajemniczenie
 
Avatar bini6
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 513
Dot.: Dziewczyny zadawalacie sie same?

Odkad mam TZ juz nie
__________________
Z nikim nie jest mi tak zwyczajnie jak z tobą i to właśnie jest wyjątkowe


bini6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-24, 18:59   #770
24kasia86
Wtajemniczenie
 
Avatar 24kasia86
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 817
Wyślij wiadomość przez ICQ do 24kasia86 GG do 24kasia86
Dot.: Dziewczyny zadawalacie sie same?

ja sie zadowalam tez czasem sama- choc mam faceta 3,5 lata. mam pytanko ile kosztuje taki wibrujacy przyjaciel i jak sie przelamac zeby wejsc do takiego sklepu i go kupic???
__________________
Codziennie uczysz mnie jak mam Cię kochać
04.05.2011r.
godz.21.42
Nikosia

24kasia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-24, 19:01   #771
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Dziewczyny zadawalacie sie same?

Cytat:
Napisane przez 24kasia86 Pokaż wiadomość
ja sie zadowalam tez czasem sama- choc mam faceta 3,5 lata. mam pytanko ile kosztuje taki wibrujacy przyjaciel i jak sie przelamac zeby wejsc do takiego sklepu i go kupic???
na allegro kup to nie bedziesz musiala sie przelamywac i ceny tez zobaczysz
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-24, 19:06   #772
24kasia86
Wtajemniczenie
 
Avatar 24kasia86
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 817
Wyślij wiadomość przez ICQ do 24kasia86 GG do 24kasia86
Dot.: Dziewczyny zadawalacie sie same?

ja sie nie wstydze tego:P kocham mojego Tż i sam mi mowil ze moglabym miec wibratorka, ktorym moglibysmy sie pobawic razem. to nie jest zboczenie-taki jest swiat.pozdrawiam
__________________
Codziennie uczysz mnie jak mam Cię kochać
04.05.2011r.
godz.21.42
Nikosia

24kasia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-31, 11:18   #773
MAJKA 19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Far far away:-*
Wiadomości: 44
Dot.: Dziewczyny zadawalacie sie same?

Ja sie bardzo czesto sama zaspokajam i nie widze w tym niczego zlego lecz przyjemnegoW koncu my same wiemy najlepiej co lubimy
MAJKA 19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-31, 14:30   #774
imaginativa_ultravioleta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 15
Dot.: Dziewczyny zadawalacie sie same?

Cytat:
Napisane przez monia___ Pokaż wiadomość
Dla mnie jest to grzech.. Nawet ciężki. Zarówno u kobiet jak i u mężczyzn.. Skoro u mężczyzn marnuje się nasienie i oni nie mogą, dlaczego kobiety mają być ponad mężczyznami i mieć większe prawa według Kościoła? i móc to robić? TO jest na równi.. Co prawda kobiety nic nie marnują, ale imitują seks, który niejako powinien odbyć się dopiero po ślubie i to z mężczyzną w celu rozmnożenia sie..


Eee.. jak ja tu mądrze pisze No ale tak twierdzi Kościół.. Uważam ze to grzech i sama nie umiałabym.. chyba sie boje.. Mój TŻ znakomicie mi pasuje i wie gdzie ma dotknąć ( i nie tylko dotknąć) żeby było mi dobrze To też grzech, ale jakoś wole taki rodzaj uzyskiwania orgazmu..

TO nie mądre słowa, tylko zacofanie i ciemnota!

---------- Dopisano o 15:30 ---------- Poprzedni post napisano o 15:24 ----------

Cytat:
Napisane przez monia___ Pokaż wiadomość
Petting i każdego rodzaju seks przedmałżeński też jest grzechem, ale przecież grzeszyć jest rzeczą ludzką.. Wiem, że to dziwne że masturbacje uważam za grzech ciężki i dlatego tego nie robie, zaś z TŻ-em robie coś tak samo grzesznego.. Ale no poprostu jak mam TŻ-a to nie potrzebuje samozadowolenia, nie próbowałam, bo i po co




A czy ja powiedziałam że współżyje? Jeszcze nie współżyjemy, nie jesteśmy jeszcze na to gotowi.. Wystarcza nam petting Nie wiem czy jest różnica w grzeszeniu samemu, a grzeszeniu we dwoje.. W grzeszeniu we dwoje jest mi b. dobrze i nie chce próbować inaczej
Ahaha no padnę ze śmiechu! Kochana hipokryzja gorliwych katoliczków.
imaginativa_ultravioleta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-31, 14:38   #775
Still_Alive
Rozeznanie
 
Avatar Still_Alive
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 562
Dot.: Dziewczyny zadawalacie sie same?

tak)

czytam sobie opowiadania erotyczne :P tylko to mnie jakoś nakręca , albo budzę się w nocy jak śnił mi się mój piękny i budzę się prawie dochodząc więc wtedy też ludzka rzecz:P
__________________
...Ja w tym co dobre i leciutkie chce zanurzyć się i w tym pływać...

I love my live


Sprawdź czy nie popełniasz błędów w związku :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=487527
Still_Alive jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-31, 19:22   #776
xdate
Rozeznanie
 
Avatar xdate
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 727
Dot.: Dziewczyny zadawalacie sie same?

tak!

cytat: Nie krytykuj masturbacji! To seks z kimś, kogo się kocha! ( Woody Allen).
xdate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-31, 20:31   #777
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Dziewczyny zadawalacie sie same?

Tak, kiedy nie ma TŻ pod ręką.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-31, 21:48   #778
tofaniutka
Zadomowienie
 
Avatar tofaniutka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 098
Dot.: Dziewczyny zadawalacie sie same?

nie nie mam takiej potrzeby, to troszke głupie w/g mnie
tofaniutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-01, 09:34   #779
irie18*
Wtajemniczenie
 
Avatar irie18*
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 036
Dot.: Dziewczyny zadawalacie sie same?

rozumiem, ze można nie mieć potrzeby ale co w tym głupiego?
__________________
Postanowienie na 2015: nauczę się grac na gitarze
i nie będę już farbować włosów
irie18* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-01, 09:45   #780
Maddalena77
Zadomowienie
 
Avatar Maddalena77
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: France
Wiadomości: 1 856
GG do Maddalena77
Dot.: Dziewczyny zadawalacie sie same?

Masturbuję się od lat i nie uważam żeby to było śmieszne ,czy głupie.
Często robię to obok tż jest to wstęp do naszych łóżkowych zabaw.

Biorąc pod uwagę moje zróżnicowane potrzeby jest to świetne rozwiązanie.
Polecam
__________________
Je vais au bout de mes reves
Maddalena77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-12 16:14:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:22.