wszystko na temat BB Cream - cz. II - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-05-30, 16:51   #601
magnesita
Zadomowienie
 
Avatar magnesita
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 660
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez justynalenka Pokaż wiadomość
A u mnie najbardziej matujący wydaje się
THE FACE SHOP OIL-FREE BB cream
Jest godz. prawie 18 i mimo mocnego słońca i ciepła naprawdę nie mam tragedii na twarzy z The face shop oil free tylko lekko mi sie błyszczy twarz ale jak tak patrzę na siebie to nawet matowić mi się tego nie chce bo wygląda twarz na rozświetloną a nie tłustą
__________________
Radości życia rodzinnego,są najpiękniejsze na świecie, a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza.
Johann Heinrich Pestalozzi

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.
magnesita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-30, 18:46   #602
Satin'n Lace
Raczkowanie
 
Avatar Satin'n Lace
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 438
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Zastała mnie dzisiaj niezbyt miła wiadomość od ruby : nie ma już bb cream Tony Moly lovely Bright - podobno wycofany ? Pieniążki już zwrócone, bezpieczne na pay palu więc krzywda się nie stała Zamówiłam w takim wypadku Tony Moly Cutie Beauty nr 1 - szkoda, że ruby nie napisała przed wysłaniem pozostałych kosmetyków, wyszło na to, że 2 paczki musi do mnie wysłać.
__________________
making a better world, shoot by shoot
-------------------------
The best is yet to come !



http://satininwonderland.blogspo t.c om/ <--- ZAPRASZAM!
Satin'n Lace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-30, 19:10   #603
magnesita
Zadomowienie
 
Avatar magnesita
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 660
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez Satin'n Lace Pokaż wiadomość
Zastała mnie dzisiaj niezbyt miła wiadomość od ruby : nie ma już bb cream Tony Moly lovely Bright - podobno wycofany ? .
Mnie ten Tony Moly wcale nie przypadł do gustu
__________________
Radości życia rodzinnego,są najpiękniejsze na świecie, a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza.
Johann Heinrich Pestalozzi

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.
magnesita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-30, 19:35   #604
Nikita-v
Zadomowienie
 
Avatar Nikita-v
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 693
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Polećcie mi proszę BB cream, który będzie jaśniejszy nic MisshaPC #13 i Missha Singatura #13, ja mam jedynie probem z błyszczeniem twarzy, więc coś co lekko się da przypudrowąc, ii moze macie juz swoje typy w pudracz BB - bo ja czytam czytam i się
gubie
Moja skora jest już dojrzałam choć nadal borykam się z zaskórnikami. z jednej strony jest ściagnięta ale z drugiej niestety lubi się błyszczyk już po godzine od nałożenia.
pragne trochę rozjasnić i ożywić buzie, a nie chce ładowac tony makijażu
Misshe były by ok, gdyby troszkę bardziej o,żywałi i były jaśniejsz

Pomóżcie zdesperowanej 30-stce
Nikita-v jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-30, 19:39   #605
Satin'n Lace
Raczkowanie
 
Avatar Satin'n Lace
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 438
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
Mnie ten Tony Moly wcale nie przypadł do gustu
A możesz napisać coś więcej ? Zresztą i tak nie będzie mi dane go przetestować :P Jednakże chętnie się dowiem, czym Ci zawinił.
__________________
making a better world, shoot by shoot
-------------------------
The best is yet to come !



http://satininwonderland.blogspo t.c om/ <--- ZAPRASZAM!
Satin'n Lace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-30, 19:50   #606
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez Satin'n Lace Pokaż wiadomość
Zastała mnie dzisiaj niezbyt miła wiadomość od ruby : nie ma już bb cream Tony Moly lovely Bright - podobno wycofany ? Pieniążki już zwrócone, bezpieczne na pay palu więc krzywda się nie stała Zamówiłam w takim wypadku Tony Moly Cutie Beauty nr 1 - szkoda, że ruby nie napisała przed wysłaniem pozostałych kosmetyków, wyszło na to, że 2 paczki musi do mnie wysłać.
Tak czytam od jakiegoś czasu i wychodzi na to , że to już nie pierwsza taka sytuacja, kiedy ruby miała na aukcji produkt, którego fizycznie nie posiada i potem pisze klientom wiadomości, że produktu nie ma.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-30, 19:52   #607
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
Tak czytam od jakiegoś czasu i wychodzi na to , że to już nie pierwsza taka sytuacja, kiedy ruby miała na aukcji produkt, którego fizycznie nie posiada i potem pisze klientom wiadomości, że produktu nie ma.
Nie tylko ruby - już dwa razy tak miałam, że kliknęłam bb w aukcji kup teraz a po tym jak zapłaciłam dostawałam maila, że niestety ale brakło
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-30, 19:56   #608
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Nie tylko ruby - już dwa razy tak miałam, że kliknęłam bb w aukcji kup teraz a po tym jak zapłaciłam dostawałam maila, że niestety ale brakło
Ci sprzedawcy niepoważni są
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-30, 20:01   #609
magnesita
Zadomowienie
 
Avatar magnesita
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 660
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez Satin'n Lace Pokaż wiadomość
A możesz napisać coś więcej ? Zresztą i tak nie będzie mi dane go przetestować :P Jednakże chętnie się dowiem, czym Ci zawinił.
Pozwól że powtórzę to co ostatnio o nim pisałam na forum
Dzisiaj nałożyłam Tony Moly Lovely Bright i powiem że zachwycona nie jestem. Przede wszystkim kolor ma dziwny jak dla mnie , taki burawy, nie pachnie niestety tak ładnie jak inne BB ale to co najbardziej mnie zdziwiło to strasznei cięzko mi się go rozprowadza, ślizga mi się po skórze i musiałam go wcierać żeby jako tako wszedł w skórę, krycie dosyć słabe, dla mnie zbyt słabe i efekt końcowy też niezbyt zadowalający bo skóra jakoś tak mi się świeci i odcina się od szyi.

Jeżeli nadal bardzo Ci zależy aby go wypróbować to mogę Ci odstąpić swoją próbkę bo ja użyłam go raz i już więcej używać nie będę
__________________
Radości życia rodzinnego,są najpiękniejsze na świecie, a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza.
Johann Heinrich Pestalozzi

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.
magnesita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-31, 05:59   #610
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Ma któraś porównanie Lioele Triple Function do Misshy PC? Jak z kryciem Lioele TP? Na samym początku jak zaczęłam bb zamawiać się nad nim zastanawiałam
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-31, 09:39   #611
nobrit
Zadomowienie
 
Avatar nobrit
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 724
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
Tak czytam od jakiegoś czasu i wychodzi na to , że to już nie pierwsza taka sytuacja, kiedy ruby miała na aukcji produkt, którego fizycznie nie posiada i potem pisze klientom wiadomości, że produktu nie ma.
mnie też wczoraj ruby anulowała krem zwężający pory i też nie pierwszy raz, kiedyś mi anulowała jaśminowy bb, ale wtedy to była pomyłka cenowa, bo wystawiła go za tanio, potem wrócił już w normalnej cenie, pewnie teraz z tym moim kremem będzie podobnie
Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
Ma któraś porównanie Lioele Triple Function do Misshy PC? Jak z kryciem Lioele TP? Na samym początku jak zaczęłam bb zamawiać się nad nim zastanawiałam
Na mojej skórze missha ma lepsze krycie i daje bardziej naturalny efekt, ostatnio właśnie testowałam triple i niby kryje dobrze, ale zrobił mi straszną maskę na twarzy, pierwszy raz musiałam zmyć makijaż
nobrit jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-31, 12:32   #612
reila21
Rozeznanie
 
Avatar reila21
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 518
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Mi się taka sytuacja nie zdarzyła, ale to pewnie dlatego, że kupiłam dopiero 3 BB u ruby =]

Hm jednak Holika Holika Clearing Petit (zielona) zdaje rezultaty =] Dzisiaj miałam na 8 rano wf ( po kie wf na studiach?)- poszliśmy pobiegać, pospacerować po polach i lasach w słońcu. Mimo słońca i wysiłków fizycznych nie spłynęła, wystarczyło potem nos przypudrować i ok, do tego odkryłam, że można ją tonikiem zmyć =] poza tym czułam tę ochronę filtrów na twarzy przed słońcem =]
reila21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-31, 14:42   #613
magnesita
Zadomowienie
 
Avatar magnesita
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 660
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Dzisiaj nałożyłam skinfood aloe i po aplikacji mówię sobie - "O nie, tego na pewno nie kupię bo za mocno mi się twarz świeci po nałożeniu". Chociaż bardzo ładnie się aplikuje, super pachnie, ma średnie krycie. Przypudrowałam go (jak wszystko co kładę na lico) i po spacerze na pełnym słońcu wracam do domu a tu twarz wygląda bardzo przyzwoicie:brzy dal: kurcze a już myślałam że chociaż jeden mi odpadnie i nie będę musiała się zastanawiać czy go kupić czy nie
__________________
Radości życia rodzinnego,są najpiękniejsze na świecie, a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza.
Johann Heinrich Pestalozzi

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.
magnesita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-31, 14:43   #614
milena72
Zadomowienie
 
Avatar milena72
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 608
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

[QUOTE=iamsolucky;27219177]Ma któraś porównanie Lioele Triple Function do Misshy PC? Jak z kryciem Lioele TP? Na samym początku jak zaczęłam bb zamawiać się nad nim zastanawiałam[/QUOTE

Jesli chodzi Ci o Lioele Triple solution to krycie jest porownywalne...Naprawde ladnie wszystko maskuje..dzis jestem po laserze i "walnelam" sobie tripla aby nie straszyc i ukryl mocniejsze zaczerwienienie

Chyba sobie go zamowie całego
__________________
iwona

wymianka kosmetyczno-azjatycka
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=906586


super ksiazki
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...06#post6154806

Edytowane przez milena72
Czas edycji: 2011-05-31 o 14:44
milena72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-31, 15:19   #615
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
Dzisiaj nałożyłam skinfood aloe i po aplikacji mówię sobie - "O nie, tego na pewno nie kupię bo za mocno mi się twarz świeci po nałożeniu". Chociaż bardzo ładnie się aplikuje, super pachnie, ma średnie krycie. Przypudrowałam go (jak wszystko co kładę na lico) i po spacerze na pełnym słońcu wracam do domu a tu twarz wygląda bardzo przyzwoicie:brzy dal: kurcze a już myślałam że chociaż jeden mi odpadnie i nie będę musiała się zastanawiać czy go kupić czy nie
nie mow Hop!
ja wogole nie chcialam nawet testowac aloe bo mowili, ze to jest ino dla skory suchej bo szybko sie beda inne swiecily po nim, a tutaj zuzylam 4 probki i sie zakochalam! i kupilam duza tube
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-31, 16:18   #616
kmb1
Zakorzenienie
 
Avatar kmb1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 417
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Któraś z Was ma może bb z drobinkami ? Coś jak water drop skin79, hanskin glossy, brtc glamorous, missha shiny... itp. ? Jak wyglądają na twarzy? Da się nosić na co dzień?
__________________
Kasia


WYMIANA

WISHLISTA


jest : 75kg ---razem z Ewą Chodakowską--- będzie : 55kg
kmb1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-31, 16:40   #617
nobrit
Zadomowienie
 
Avatar nobrit
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 724
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez kmb1 Pokaż wiadomość
Któraś z Was ma może bb z drobinkami ? Coś jak water drop skin79, hanskin glossy, brtc glamorous, missha shiny... itp. ? Jak wyglądają na twarzy? Da się nosić na co dzień?
Ja miałam misshe shiny i nie polecam, to był ordynarny brokat, który błyszczał w słońcu, jakby normalna missha i dowalony gruby brokat
nobrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-31, 16:51   #618
Jazzlyn
Zadomowienie
 
Avatar Jazzlyn
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 313
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Nie wiem jak reszta tych bb, ale mam Hanskin glossy i nie odważyłabym się posmarować nim całej twarzy :P Co prawda drobinki są niewidoczne, ale mimo wszystko mocno rozświetla i prawie wcale nie kryje, raczej nadaje błyszczącą poświatę: foto Ja go czasami mieszam z innymi bb albo nakładam jak highlighter.
Jazzlyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-31, 17:03   #619
kmb1
Zakorzenienie
 
Avatar kmb1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 417
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Hmm... Ja używam pudru Essence Blossoms (z drobinkami) na całą twarz i bardzo lubię taki efekt, ładna tafla + troszkę drobinek. Szukam takiego efektu w BB, chociaż jeden taki by mi się przydał. Missha Shiny w takim razie na pewno odpada. Nad Hanskinem się zastanowię. Ktoś jeszcze ma jakieś doświadczenia z błyskotkami?
__________________
Kasia


WYMIANA

WISHLISTA


jest : 75kg ---razem z Ewą Chodakowską--- będzie : 55kg
kmb1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-31, 18:21   #620
lameczka
Rozeznanie
 
Avatar lameczka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 637
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez kmb1 Pokaż wiadomość
Dlaczego skóra z żółtymi tonami powinna mieć różowy BB?
Chyba właśnie o to chodzi, żeby BB miał jak najbardziej zbliżony do naszej skóry, więc jak masz żółtą to żółty. 21 jest zdecydowanie szaro-różowym beżem a 23 jest żółtkiem wpadającym w lekką, zimną brzoskwinię (jeśli coś takiego istnieje), w żadnym razie nie jest pomarańczowy, ma piękny odcień. Moja mama używa #23.
Ja mam w domu próbki 21 i 23, mogę zrobić swatch, ale na pewno już jakieś widziałaś...

no wlasnie gdzies tak czytalam, ja ma skleroze wie nie wiem gdzie ale tak zakodowalam...i dlatego bylam sklonna na 21. Teraz jednak juz wiem (dzieki wam) i wezme nr23


Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
no mi sie wydaje, ze slonce cie zlapie i 23 bedzie lepsza

dokladnie tak samo zdecydowalam...a jak mi podpasuje to na jesien kupie jeszcze 21


Cytat:
Napisane przez Fooooka Pokaż wiadomość
Ja też tak dumałam i dumałam i zamówiłam w końcu 21. Jest dosyć jasna, na lato wręcz za jasna, ale na zimę będzie dobra. Ja jestem żółtkiem, ale ta Missha naprawdę ładnie na mnie leży i po chwili doskonale się wtapia. I absolutnie nie robi maski, tak jak niektóre dziewczyny tu pisały. Ja ją kupiłam zupełnie w ciemno. A odnośnie tej drugiej kwestii to to jest chyba teoria MAC'a, że żółte tony równoważy się różowymi i odwrotnie.

moze......moze i to maca teoria...jak to zle jak sie ma taka slaba pamiec

---------- Dopisano o 19:21 ---------- Poprzedni post napisano o 18:58 ----------

Cytat:
Napisane przez BajaderkowaBaba Pokaż wiadomość
Dziękuję

Nie lubię za bardzo kupować próbek i kusi mnie, aby od razu przyszaleć z pełnowymiarowym produktem, ale boję się drogiej porażki co doradzacie? kupić kilka miniatur, czy zaryzykować?

ja tez nie lubie tych malusich probek...moze to i nie dobrze, ale ja tez zamowilam od razu pelne opakowania, na ktore caly czas czekam



Cytat:
Napisane przez trustmyself Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy rubyruby zepsuła się na tyle, że nie warto u niej zamawiać? Chciałam zamówić u niej Orientala i sama nie wiem... Shills mnie chyba zapchał (przynajmniej sądzę, że to jego sprawka, chociaż mam dostać okres i zaczęłam kurację przemywania twarzy mlekiem)...

tez wlasnie widzialam, ma duzo negatywow. Dlatego nie mam odwagi u niej kupic


Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
Tak czytam od jakiegoś czasu i wychodzi na to , że to już nie pierwsza taka sytuacja, kiedy ruby miała na aukcji produkt, którego fizycznie nie posiada i potem pisze klientom wiadomości, że produktu nie ma.

nieladnie
lameczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-31, 18:46   #621
magnesita
Zadomowienie
 
Avatar magnesita
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 660
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
nie mow Hop!
ja wogole nie chcialam nawet testowac aloe bo mowili, ze to jest ino dla skory suchej bo szybko sie beda inne swiecily po nim, a tutaj zuzylam 4 probki i sie zakochalam! i kupilam duza tube
A no widzisz to ja nawet nie wiedziałam ze to do skóry suchej ale bardzo ładnie wygląda i na mojej twarzy i teraz nie wiem czy brać gingko , red bean czy aloe każdy kładłam już co najmniej 2 razy i nadal się nie mogę zdecydować
__________________
Radości życia rodzinnego,są najpiękniejsze na świecie, a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza.
Johann Heinrich Pestalozzi

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.
magnesita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-31, 18:47   #622
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Mam Water Drop Skin79 jutro wkleję zdjęcie jak na skórze wygląda. Ma drobinki, które w wiekszości zostają na szczęście na palcu(który zostaje wręcz srebrny) ale i tak jest ich dużo i prawie nic nie kryje
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-31, 20:28   #623
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Dziewczyny jak będziecie po testach,to prosimy o zdanie relacji z CC cream,bo coś o nich ostatnio ucichło na wątku
__________________
KLIK
Moja listopadowa wymianka


Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-31, 20:42   #624
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez Kachnaaaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak będziecie po testach,to prosimy o zdanie relacji z CC cream,bo coś o nich ostatnio ucichło na wątku
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-31, 20:47   #625
reila21
Rozeznanie
 
Avatar reila21
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 518
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Popieram! Też nie dorwałam CC jeszcze a chętnie bym przeczytała opinię czy warto =]
reila21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-31, 20:51   #626
zygmus
Wtajemniczenie
 
Avatar zygmus
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 843
GG do zygmus
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez Kachnaaaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak będziecie po testach,to prosimy o zdanie relacji z CC cream,bo coś o nich ostatnio ucichło na wątku
Ja dzisiaj odebrałam rozbiórkowy CC Cream i żałuję, że nie wzięłam choć trochę dla siebie, bo podoba mi się i kolor i konsystencja i zapach...

Pierwsza rozbiórkowa próbka dzisiaj poleciała, więc może za kilka dni jakaś opinia się pojawi.
zygmus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-31, 22:53   #627
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
Cytat:
Napisane przez zygmus Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj odebrałam rozbiórkowy CC Cream i żałuję, że nie wzięłam choć trochę dla siebie, bo podoba mi się i kolor i konsystencja i zapach...

Pierwsza rozbiórkowa próbka dzisiaj poleciała, więc może za kilka dni jakaś opinia się pojawi.
O to super,czekamy czekamy na relacje
Denerwujące jest to,że tak ciężko je upolować na razie
__________________
KLIK
Moja listopadowa wymianka


Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-01, 12:33   #628
monik@_monik@
Zadomowienie
 
Avatar monik@_monik@
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 791
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Chyba o mojej próbce CC mowa, więc powiedzcie mi jeszcze proszę, czy ja mam go sobie solo nałożyć ? Jako krem, czy normalnie jako BB
monik@_monik@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-01, 13:05   #629
zygmus
Wtajemniczenie
 
Avatar zygmus
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 843
GG do zygmus
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez monik@_monik@ Pokaż wiadomość
Chyba o mojej próbce CC mowa, więc powiedzcie mi jeszcze proszę, czy ja mam go sobie solo nałożyć ? Jako krem, czy normalnie jako BB
O Twojej, ale dzisiaj poleciały kolejne
Wg mnie normalnie jako BB.
zygmus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-01, 13:12   #630
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Czy bellogirl daje jakieś próbki, czy prezenty do zamówienia jednego bb?
Mam kupic i zastanawiam sie czy do bello czy spicygoods?
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:49.